Reklama

pondělí 14. října 2019

Vyrazte už konečně dveře s ředitelem ČT

Stanislav Novotný
14.10.2019
Před poslanci Poslanecké sněmovny České republiky stojí nyní jeden z nejdůležitějších úkolů. Srovnat do latě Českou televizi a dostat ji urychleně pod kontrolu skutečných majitelů – českých občanů. 

Na poslaneckém semináři o hospodaření České televize se totiž zástupci lidu dověděli o neskutečném binci a tunelování rozpočtu ČT. To vše probíhalo celé léta, navíc za impotentního přihlížení a mlčení členů Rady ČT.

Čest zpravidla málokterou pomazanou hlavu ozáří. Politici se jí bojí jako čert kříže. Čest by je proslavila a lidem přiblížila, ale jejich příjmy by snížila a výhody omezila. 

Poslanec Foldyna však v její záři stojí. Zveřejnil fakta o střetu zájmů firmy generálního ředitele Petra Dvořáka s jeho rolí v čele ČT, veřejně nakousl prohnilou hromadu zakázek ČT a odhalil nekompetentnost řízení tohoto veřejnoprávního média.

A poslanci budou hlasovat. Každý z nich, jenž zvedne ruku pro schválení Zprávy Rady České televize o hospodaření a nepřispěje k odvolání Rady České televize, se podílí na rozkrádání, korupci, devastaci národní kultury a službě cizí moci. To vše Česká televize dlouhodobě předvádí.

Nejsem svobodný zednář, ale přidávám se k jejich oblíbenému starozákonnímu varování Mene tekel

Byl jste, řediteli, shledán lehkým.

Stanislav Novotný
bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií

71 komentářů :

 1. Obavam se,ze v zemi,kde je ministr,ktery odhali zlodejiny v NG odvolan,budou zlodejiny v Čt dale tolerovany.Vždyt vime, komu tahle zlocinecka televize (i Čro ) slouži.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:02 Také si to myslím a naopak jsem přesvedčen že se zvednou měsíční poplatky a ředitel dostane za kvalitní hospodaření mnohem vyšší finanční odměnu, než tomu bylo doposud. Víteje v ČR, kde před 30-ti lety zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí. Po havlovsku.

   Smazat
  2. Jen je divné, že Babiš nechce v této věci konat a přispět k zavedení pořádku v ČT. Podle selské logiky by k tomu měl mít mnoho důvodů, protože toto médium proti němu soustavně štve své diváky. To, že nic nedělá k nápravě tohoto nedobrého stavu navozuje domněnku, že je vlastně trojským koněm, který ve skrytu podporuje koloniální politiku EU vůči ČR. ČT mu vyhovuje, protože mu dělá zdarma propagaci, sice negativní ale kontinuálně. Je to vidět na růstu preferencí ANO. O SPD se tolik v ČT nehovoří a hned je to vidět na preferencích občanů.
   On se bude Babiš prezentovat vlastně jako chudák, který je dotlačen ke krokům zavádějícím v ČR koloniální nařízení. Nakonec ani nebude zodpovědný za všechny nesmysly, které Český parlament zavede do našeho právního pořádku na příkaz Evropské komise a Evropského soudu.A parlamentní opozice (pátá kolona EU) bude jenom spokojeně pokyvovat hlavou, že ANO zavedlo vše podle její představy.
   Tomu se říká diplomacie, když vláda zavádí přesně to, co chce Kalousek a spol..

   Smazat
 2. Oni tvrdí, že neslouží nám, ale Bruselu. Ať je tedy platí Brusel, ale ze svého, například svých odměn a majetku. Nedovolit, aby ani koruna od nás nenatekla do lživé ČT.

  OdpovědětSmazat
 3. Toto je jen kdákání o ničem,hajzlové a pacholci nadnárodních hajzlů jako Dvořák,Šámal,Mrzena,Frydrych a spol. rozumí jen síle peněz a pokud by se některý z nich houpal na kandelábru,tak ostatní by této hrozbě rozuměli také.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím, brzděte. Tohle může být vykládáno jako vyzývání k násilí, a na to jsou paragrafy a vězení!!!

   Smazat
  2. 8:24 Havlopakáž též přeje smrt Zemanovi a Babišovi jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá.

   Smazat
 4. obavam se že podle poslednich třicet let trvani udajne nove alepči demokradury je vyměna u koryt pouhe manaskove divadlo pro většinou tupě zirajici koncesionaře kteři nedokažou jakoby uštknuti touto zmiji ani zvednou zadky natož vyrazit do ulic tak to už je fakt scifi hičkoka přesahujici či republikove sado maso podle stare a stale platne odrhovačky ted už mame co jsme chtěli do rachoty zvesela

  OdpovědětSmazat
 5. Možná, že by bebylo od věci, vyrazit ty dveře s tebou Stanislave Novotný. A zmiňovat toho přirudlého hlupáka Foldynu, celkem silné kafe. A na konec, čím, že je ČT tak špatná. Podle mne tady nic lepšího, objektivnějšího a profesion. není.JOOOOO já zapoměl, Barandov a Soukup, to je panečku něco, zrovna včera jsem se chvilku díval na ty jeho " ZPRÁVY", ten člověk buď není normální nebo bere slušnej matroš. Že ho neplatím není podstatné, taky za co.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9;58
   NEčeská tv NELŽE JEN,KDYŽ JE VYPNUTÁ NEBO KDYŽ UKAZUJE ČAS,takže její zrušení by bylo zasloužený!!!!

   Smazat
  2. Anonymní14. října 2019 9:58
   „A na konec, čím, že je ČT tak špatná.“
   Např. v tom, že jsme povinni ji velice slušně vydržovat (7mld) a ona nemusí vykazovat, jak s těmi penězi naložila. To je velký prohřešek vůči demokracii. A to že za tyto peníze ještě lže, to už je rána do vazu demokracii. P.K.

   „Že ho neplatím není podstatné, taky za co.“
   Podle mého, to, že ho neplatíte, je podstatné. Nemůžete mít vůči němu žádné požadavky. Soukup Vám může být nesympatický, ale nemějte obavy, že by říkal nepravdy, jako ČT, protože to by ho ČT vláčela špínou bez přestání.
   P.K.

   Smazat
  3. Další vymytý mozek s klapkama na uších a očích 9:58.
   Jediná pravda pro všechny?

   Smazat
  4. 10:21 Jakejpak vymytej mozek, vždyť to byl Dvořákovic Péťa, holt co si člověk neudělá sám, to nemá. Hej hou

   Smazat
  5. 9:58
   Už je tady zase náš známý zlodůšek, tak ti přejeme krásné prosluněné ráno. Dobře víme, že nejde o hlavní téma, ale o to nabourat zdejší diskusi, která když se ti to podaří končí vodopádem nadávek. Jseš takový zlý od narození, nebo je to tvá profese?

   Smazat
  6. 9:58 ČT zrušit, čím dřív tím líp.

   Smazat
  7. 10:19 Myslíte, že bude ČT reagovat na každý nesmysl a lež, kterou Soukup řekne?Jinak ho ČT za nehorázné lež už zažalovala. Ty nepravdy které žvaní se odráží na počtu žalob a že jich je.
   11:00 Asi si mě s někým pletete. Ono se nesmí tady napsat nesouhlasný koment s článkem.Kde berete právo říkat druhému co má psát a co ne , na to jste byl zvyklej před 89 rokem co. To si to tady pletete s Ruskem. ,A že nekritizujete nadávky druhých, třeba ten v 6:29,to je celkem síla, to se nehodí, protože s tím souhlasíte i vy . Nehrajte si tady na mravokárce, pokrytče ubohej.

   Smazat
  8. 11:46
   Za to v policejním státě u amiokupantů si nesmíš veřejně ani postěžovat na zpožděný taxík,dostaneš jednu demokraticky do zad....a vrcholné demokraticky tě můžou zastřelit i v ložnici!!!!
   Díky,tenhle hnus si nechte vygumovanci za oceánem!!!!

   Smazat
  9. 11:57
   A vrcholem demokracie je,že tě můžou zastřelit v ložnici....

   Smazat
  10. 11:57 Na tohle přece nemá smysl odpovídat, asi nějakej postiženej chudák.

   Smazat
  11. 12:04
   Když máš IQ menší než 40tak se raději ty havlozblblo nevyjadřuj ani k ceně rohlíku,je to pod tvojí rozlišovací schopností!!!!!

   Smazat
  12. Anonymní14. října 2019 11:46
   Sám jste si odpověděl, ČT na Soukupa spolehlivě reaguje. Ale není podstatné, kolik těch žalob podala, nýbrž zda vůbec nějakou vyhraje. Ty prohnané jdou opět na její konto, za křivé obvinění. To všechno se děje za naše peníze. Soukup jenom popravdě ukázal její lživé a netransparentní praktiky, jako jsou začerněné smlouvy na milionové částky. Nikdo nemůže prokázat, na jaké účely byly ty peníze vynaloženy. P.K.

   Smazat
  13. 12:56 Pokud vím, tak za více lží vuči ČT už byl Soukup odsouzen k nějakým pokutám.Vy také jako soukromník budete kdejakému hejhulovi ukazovat svoje smlouvy?? Asi ne co.

   Smazat
  14. Barrandov nemá prostředky na honosná studia a týmy seriózně se tvářících komentátorů, což na některé jednodušší diváky působí dojmem serióznosti, ale přesto je Soukupova televize jediná celoplošná mainstreamová televize v ČR, která se nebojí otevřeně hovořit o tématech, kterých se nikdo neodváží ani dotknout. Často se se jinde podstatné události ani nedozvíte. Její existence je nejvýraznějším znamením, že svoboda u nás ještě úplně nezemřela, ačkoliv se Soukupem často nesouhlasím. ČT je absolutní žumpa, tendenčnost, manipulace, polopravdy i zjevné lži této globalistické havlo-kavárenské televize jsou tak do očí bijící, že jen naprostý hlupák, jako např. pisatel 9:58 to nevidí.

   Smazat
  15. Anonymní14. října 2019 15:34
   Soukromník musí hledat zákazníky, pro své produkty, za oboustranně akceptovanou cenu. A svoje hospodaření, je povinen předkládat ke kontrole, finančnímu úřadu.
   Kdežto ČT žije z povinných plateb od občanů. Takže ti občané mají právo vědět a kontrolovat, jak je s těmito prostředky nakládáno. To je demokracie. Jestliže se ČT brání jakékoliv kontrole hospodaření, je to šlendrián, který je nutno kritizovat až k jeho nápravě. P.K.

   Smazat
 6. Zajímavé všichni nadávaji na ČT1,ale nikdo nic nemůže udělat,nechápu..tak kdo ma zakročit ,když ne vláda???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní14. října 2019 10:01
   Měl by zakročit parlament a neschválit jejich hospodaření. Potom by se musel odvolat ředitel. P.K.

   Smazat
  2. V naší modifikací parlamentní demokracie vzniknul zajimavý Olymp. Sem si zarazují nejen chování ČT, ale její napojení na Olymp přes Radu pro televizi. Určitě sem lze zařadit i řady vyjímek ze zákona udělovaných ani nevím kým, ani nevím proč. Tuším, že poštu na Olymp nosí lobisti a zapojení jsou i členové rad, jmenovaní parlamentem a jeho komisemi do státních a polostátních podniků. Kdo sedí na Olympu a jaká je tam hierarchie nevím, kdo je Zeus, taky nevím. Velkou záhadou je mi i naše nezavislé soudnictví.

   Smazat
 7. Snad udělat pořádek v ČT není tak nemožné. Když jsou, do nebes volající záčerněné faktury, za ohromné částky, Radou pro televizi schváleny, tak snad Rada řádně nekoná a je odvolatelná. Panu řediteli Dvořáku, tato Rada dala důvěru a nová mu tuto důvěru jednoduše nedá.Její odvolání a jmenování má v kompetenci Sněmovna, nechápu, kde je problém. Když kontrolujeme daně soukromníčků, kde jde o tisícovky a nesedí-li vše, tak běda, ale kde jde o 7miliard jsme slepí ?

  OdpovědětSmazat
 8. Já to vidím na Trikolóru. Mladej Klaus je slušnej a solidní člověk, já vím takovejch už bylo a jak se zkurvili. Jenže to, že za ním, obrazně, stojí Klaus st. je ten moment, kdy on nechce a nemůže lidi zklamat. Moje volba je jasná, ono totiž taky není, koho jiného volit, marťani nedorazili a ti ostatní jsou profláklí jak falešná pětka. A kdyby dostal nad 50%, to by byl fičák. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědečku, to by tady ale museli žít myslící lidi. Znáte někoho ?

   Smazat
  2. 11.21 Demence která se už nedá léčit.Tady je jasná ukázka vymytého mozku duchodce za 40 roku konzumace rudých blábolu!
   11:27Souhlasím a ne ti kteří volí voly z KSČM, SPD nebo mladého Klause.

   Smazat
  3. Rudý blbečku, právě jste se, zdaleka ne poprvé, projevil jako dokonalý hňup.
   Komunista chce volit antikomunistu a echt pravičáka. OMG, to vám musel nakukat ten váš Pjakin, jinak to není možný.

   Smazat
  4. 11;55 12:15
   Samej inteligentní protiargument anebo havlohovnen plná HUBA i PRDEL!!!

   Smazat
  5. 12:18 A jaký "argumetny" mohou asi tak místní odulci*) předestřít?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  6. Tak autor "Anonymní 14. října 2019 19:32" nám nutí svůj pohled na místní čtenáře a diskutéry. Nevysvětlil však výhody toho jím opěvovaného kapitalismu.
   Vždyť ten ani dosud za 30 let nebyl schopen postavit pro mladou generaci ani v jednom roce tolik dostupných bytů jako to běžně dokázal Husák. Trh situaci určitě nevyřešil a spolu s nesmyslnými požadavky na stavbu téměř pasivních domů se postaral o to, že pokud někdo dosáhne na hypotéku na cca 30 let, tak to určitě je mnohem menší část mladých než za minulého režimu.
   Nebýt těch tzv. králíkáren s řadou nedostatků, tak nemáme dnes kde bydlet. A pokud by nějakým zázrakem bez dostupných bytů vzrostla porodnost, tak by mladí museli z ČR emigrovat do Německa, protože zde by neměli kde bydlet.
   Nikdy mě nenapadlo, že se stanu multimilionářem jen díky tomu, že jsem v euforii po r. 1991 koupil bývalý podnikový byt v němž jsem řadu let bydlel za tehdy poměrně velkou částku 140 tis. Kč. Vida králíkárna vzrostla v ceně. A Havel takovými byty pohrdal. Asi si myslel, že nás spasí kapitalisté z Německa. Ale dodnes se tak nestalo.
   Lze tedy úspěšně pochybovat o tom, že český kapitalismus je lepší systém než ten za Husáka. Ani byty neumí postavit v dostatečném množství za dostupné ceny.

   Smazat
 9. 11)27
  No,havlerka a amifilcky to NEJSOU,ale je spousta normálních a myslících lidí v Čechách ještě je!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava: podlidí*)

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
 10. Střet zájmů? Piráti by to měli nahlásit do Brusele, jsou to specialisti.:)

  OdpovědětSmazat
 11. Zajímavé je, jak všichni pomlouvají ČT, ale ti samí na ni čumí od rána do večera. Oni musí platit BOŽE, 140 KČ. To by bylo petek píva a těch startek, chudáci, jeden by se rozbrečel.A nepište, že tady nejde o těch prachmizernejch 140 KČ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejde o prachy, lidem se nechce sponzorovat Bakalu, pomohlo to?

   Smazat
  2. 12:44 Nepomohlo, to slyším poprvé, že ČT sponzoruje Bakalu. To píší na aronetu, nebo sputniku či par listech, nebo to říkal ten malej pepe Soukup. Prosím o odkaz:

   Smazat
  3. 15:25
   Arschloch z chrchloflašky se otevřela?!

   Smazat
  4. 12:10 Hmm, kavárenský povaleč, nebo placený provokatér Al Hamajdova úřadu se nám rozpovídal ... S tím čuměním na ČT mluvíš o sobě, že, což bych vůbec nezevšeobecňoval, statečný trolle. Běžný občan musí polykat Kinedryl při každodenní plejádě demagogů, deprivantů a kovaných ideologických jezuitů buď v dresu ČT, nebo selektivně ( jedni a titíž ) zvaných trosek Kalouskem počínaje,přes Halíky a Mitrofanovi, Fialou konče ... Degenerátů bez obalu hájících cizí nebo zištné zájmy, se to v té televizní žumpě jen hemží.
   Aneb privatizace TV zaměstnanci v žoldu kolaborantských a defraudantských zájmů. Že jsi jelito, ke všemu hlasité, je Tobě, a celé té tlupě inkvizičních psychopatů vlastní.
   Nicméně je načase se ozvat, a na ty Vaše do nebes volající sračky, urážky a osočení, které Vám lezou nejen z Vašich drzých hub, rozhodně reagovat - jak tady, tak v reálu.
   Výchova řeznických psů, figury horšího zrna než poslední pohůnek na carských jatkách, vymyté lebky, zato kupa drzosti, pokrytectví, a falše - aneb novodobý demokrat.
   Apropo, na výchovu, cílenou výchovu nejen mládeže k práskačství, se tak masivně neodhodlali ani K.H.Frank s R.Heydrichem v dobách skutečné okupace - aneb jste zmetci, lůza a spodina nejhoršího zrna ...

   Smazat
 12. 12:10
  Joooo,těch lidí,který na tu lžistanici podporovanou z Fuckingtownu je haaaaalda!☺
  Ovšem je to samej ynteligent,to se nadá popřít!

  OdpovědětSmazat
 13. Nabízím zdejším kolegům, pusťte si v pokoji i druhou Dvořakovu televizi, já totiž na ni platím a opravdu ji nepouštím, tak je logicky jeden koncesionář předplacen.

  OdpovědětSmazat
 14. 12:29
  Neděste mně☺,takový haldy lži snad žádná normální osoba nesnese!

  OdpovědětSmazat
 15. 12:42
  Fakt, já poslouchám satelit. A doporučují. Tam si demokraticky vyberete, horši to mám s francouzštinou.

  OdpovědětSmazat
 16. 14:41
  Promiňte,že se ptám,ale francouzky se ještě někde po přívalu toho palmovýho odpadu ještě někde mluví?!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:41
   Budete se asi divit, ale mluví.

   Smazat
 17. Z otázky položené p.Novotným je zřejmé,že se potřebuje zviditelnit a neznám důvod,proč tuto otázku p.Novotný nedoručil poslancům ČR,kteří mají možnost Petra Dvořáka s jeho partou poslat do hajzlu zapomnění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jak víte, že ji nedoručil?

   Smazat
  2. Pokud by ji doručil,tak by měl tuto informaci na NR sdělit,proč by ji tajil ?

   Smazat
 18. Osobně si nedělám iluze o charakteru zákonodárců, ale počkám na hlasování poslanců. Nikdy ale už nebudu volit stranu, která v parlamentu nechala zprávy ČT projít. ČT se totiž jednoznačně, dlouhodobě a skandálně zpronevěřuje zákonným povinnostem, zejména tragickou úrovní zpravodajství a publicistiky. Do hospodaření nevidím, ale tuším, že řada vyvolených si z ČT udělala dojnou krávu...

  OdpovědětSmazat
 19. Čt v podstatě nemá až tak špatné programy, problém vidím v absolutní nevyváženosti ohledně politických diskuzí a podstrkování stále stejných názorů při zpravodajství.

  Moderátoři by měli být neutrální a to nejsou, což je ona tragedie Čt, protože je tím i porušována Listina základních práv a svobod. Řezníček, Písařovicová, Tvarůžková - to je jeden universální názor Kalouska a mohou nám jej sdělovat jakýmkoliv způsobem, bude to stejné.
  Babiš dnes navíc tyto lidi z Čt uklidňuje, že vše bude OK, což opět zavádí k doměnkám, že se mu to vlastně hodí. Pár národem placených blbců mu dělá politickou reklamu tím, že nedokážou zakrýt svoji podjatost k některým opozičním stranám, což mu přirozeně u většiny myslících diváků nahrává na smeč.
  Bída těch, co řídí politickou sekci Čt, tak doslova staví Babiše na vrchol současné české politiky bez toho, aby si za to Čt platil.
  Docela slušný, ne? :-)

  OdpovědětSmazat
 20. Neradujte se, koalice s ředitelem ČT dveře nevyrazí. Zrádná ČSSD opět úřaduje proti vůli lidu.....
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Koalice-podpori-schvaleni-vyrocnich-zprav-CT-ohlasil-Zaoralek-Navzdory-vybusnym-informacim-599536

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čssd už nemá na současnou vládu žádný vliv poté, co se Babiš domluvil s komunistama.
   Už i Hamáček to pochopil a poté co se jej Babiš zeptal, zda tedy opravu končí a daná ministerstva převezme ANO,tak couvnul a koalici neukončil.
   Bylo by to ostatně zbytečné - ne?
   Co by na tom křídlo Hamáček a spol. vlastně potom vydělali? Takhle sice už o ničem v reálu nerozhodují, ale stále mají nějaký vliv.

   Smazat
 21. Pane Povolný, stále Vás bere Bavič z jeho ANO hnízda poslušných maňásků ...? Vůči nepravostem, lžím nebo zatvrzelém mlčení, či odvádění pozornosti od nepříjemností, vyvolených a na jedné vlně spřízněných v ČT. Budou se zvedat KONCESIONÁŘSKÉ POPLATKY, docházejí jim Vaše peníze a v ČT - RČT se šmelí, začerňuje o sto šest, bez kontroly NKÚ (stejně k ho√nu!). „Ševče, Uhlíři máš odvedené EET?“! Ta podobnost s oblíbenou pohádkou, jelikož Bavič se soukmenovcům rychlomiliardářům, vyhýbá obrovským obloukem. A švec s uhlířem, jej volí za koblihu, ach jo :-\

  “Koalice podpoří schválení výročních zpráv ČT, ohlásil Zaorálek. Navzdory výbušným informacím.

  14.10.2019 16:36
  Koaliční lídři se dohodli, že ve čtvrtek při projednávání ve Sněmovně podpoří výroční zprávy České televize (ČT). Po jednání sociálních demokratů a ANO to ČTK sdělil ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). Ne všichni členové ČSSD jsou však z této dohody nadšení. Poslanec sociální demokracie Jaroslav Foldyna se v poslední době netajil velkými výhradami k vedení ČT“. (Doplním Foldyna s nulovým vlivem na činnost a směřování socanů).

  Huawei

  OdpovědětSmazat
 22. !!! DOBYTEK !!! Vlasta Chramostová 1955. Film Rudá záře nad Kladnem. Super škvár, ve kterém ale hraje překvapivě i Vlasta Chramostová,
  https://www.youtube.com/watch?v=w7qpMbtys3Q
  P.S. Pošli tu bolševickou udavačskou hrůzu dál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nám ČT 24 neodvysílá že soudruzi Železný, Rosí, Lutonský, Kubala, Řezníček, a další kolaboranti z ČT!!!

   Smazat
 23. 15. října 2019 5:11
  Jste nějak málo informován. Byla členkou KSČ a navíc podepsala i vědomou spolupráci s STB. Údajně podle jejích vlastních slov proto, aby si zajistila kariéru.
  Mnoho chartistů byli skalní komunisté, kterým okupace 68 znemožnila další karierní růst, protože tehdy stačilo něco blbě kváknout a šli od válu. Na jejich místa se přirozeně okamžitě nahrnuli jiní karierní komunisté. Proto taky ta chronická nenávist mnoha chartistů ke komunistům poté, co byli od nich vyhozeni, pošpiněni a postaveni mimo zákon. Nerad bych přirozeně křivdil všem - mnoho jich prostě jenom nepodepsalo souhlas s okupací a šli také.
  Paní Chramostová je ale příliš propojena se skalními chartisty v Praze na to, aby ji cokoliv dnes vyčítali. O mrtvých ale jenom dobře, byl to její život.

  Takovej chudák Jarek Nohavica je těmi samotnými lidmi dnes vláčen médii a tiskem jenom za to, že si nějakej nenávistnej Hutka, zaopatřenej v holandským exilu, vymyslel, že mohl při trvalém tlaku STB někdy něco taky podepsat - co po této sortě většinou doživotně poznamenaných lidí chcete?

  OdpovědětSmazat
 24. Zrušit poplatky! Zrušit výběr miliard, které ti ....rozkrádají za bílého dne.

  OdpovědětSmazat
 25. Čt 17. 10. 2019
  321
  po PI: 250, 251, 252, 253, 254, 255
  https://www.psp.cz/sqw/ischuze.sqw?o=8&s=35&pozvanka=1#bd251
  mají poslanci možnost Dvořákovu bandu hajzlů v čt poslat do prdele tak jim sdělte přání občanů mailem určitě jim to udělá radost.

  OdpovědětSmazat
 26. 9.29 Smula soudruhu, to dřív pujdeš do té prdele ty hajzle dříve ty, než ČT.

  OdpovědětSmazat
 27. 15:44
  To ti nalhali na amiokupantambassy nebo to havlomOUDro visí na veřejným WC?!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava: a mý (rozuměj putleroffský) okupantambassy ...

   Smazat
 28. V minulosti se hojně diskutovalo též o platech vrcholných manažerů a
  top moderátorů České televize, které nejsou zveřejňovány, přestože
  jsou tito lidé placeni z peněz daňových poplatníků.
  Generální ředitel ČT Petr Dvořák k tomu už dříve poznamenal,
  že česká veřejnost podle něho dosud není připravena na to, aby se
  informace o platech dověděla. Jeho plat však známý je: Včetně odměn milion měsíčně.

  OdpovědětSmazat
 29. Jak ČT hospodaří? Zmizely tři miliardy! A nejen to. Po slovech poslance ANO bude některým pořádné horko
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jak-CT-hospodari-Zmizely-tri-miliardy-A-nejen-to-Po-slovech-poslance-ANO-bude-nekterym-poradne-horko-599802

  OdpovědětSmazat
 30. Že by šel konečně Dvořák s těmi bývalými bolševíky z ČT do tepláků co ?????

  OdpovědětSmazat
 31. Pane neťěžte se ČT dostane důvěru, naši poslanci se jí bojí.

  OdpovědětSmazat
 32. Oprava, překlep místo netěžte se , je netěšte se

  OdpovědětSmazat
 33. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.