Reklama

úterý 22. října 2019

Z prdu kulička. - Mainstream se pomátl. BIS také.

Docent Radim Valenčík
Radim Valenčík
22.10.2019   blog autora
Mainstream se pomátl. BIS také. Z prdu kulička
Vloni, před rokem, podívejte se na datum!!!
Rozbili jsme síť ruských špionů, hlásí BIS po Zemanově kritice

7. prosince 2018 13:39, aktualizováno 14:03

Bezpečnostní informační službě se podařilo rozbít zpravodajskou síť jedné z ruských zpravodajských služeb působící na území České republiky a ochromit její činnost. Uvedl to v pátek ředitel BIS Michal Koudelka v reakci na čtvrteční kritiku rozvědky prezidentem Milošem Zemanem.

"Máme za sebou mimořádně úspěšné období spolupráce s bezpečnostními složkami v České republice i řadu úspěchů ve spolupráci se zahraničními partnery," sdělil Koudelka.

"Naše zákonné adresáty jsme například počátkem letošního roku informovali, že se nám podařilo úspěšně rozbít zpravodajskou síť jedné z ruských zpravodajských služeb působící na našem území a zcela tak ochromit její činnost," uvedl ředitel. Jeho slova pro iDNES.cz potvrdil mluvčí BIS Ladislav Šticha.

Koudelka také zmínil, že za posledních pět let zamezila BIS desítkám ruských a čínských zpravodajských důstojníků v jejich činnosti, buď nedoporučením udělení akreditace, nebo jejich odchodem tzv. tichou cestou.

Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček reagoval, že je nepřijatelné, aby ředitel BIS fakticky vystupoval v roli politika. ČR je demokratickou zemí, nevládne v ní jakákoliv tajná služba, uvedl mluvčí na Twitteru.

Na dotaz, zda měl Zeman před svým čtvrtečním vyjádřením k dispozici informace o rozbití sítě špionů, Ovčáček odpověděl, že "může pouze konstatovat, že za svými slovy" si prezident "samozřejmě stojí".

Zeman ve čtvrtek v TV Barrandov zkritizoval výroční zprávu BIS za rok 2017, v níž BIS varuje před ruskými a čínskými špiony. Označil ji za "plácání" a zpravodajce za "čučkaře". Zmínil, že čte i neveřejnou část těchto zpráv, v níž by očekával konkrétní důkazy.

"Doufám, že neprozrazuji žádné jiné státní tajemství, než je tajemství o neschopnosti BIS, když vám řeknu, že za těch šest let není žádný konkrétní údaj o tom, že by se podařilo odhalit byť jednoho jediného, ať už ruského nebo čínského, špiona," řekl prezident.

Koudelka následně v reakci odhalil rozbití ruské sítě a připomněl i vyhoštění tří ruských zpravodajských důstojníků působících v ČR pod "diplomatickým krytím" v souvislosti s kauzou Skripal.

BIS je podle něj úspěšná i v boji proti terorismu, napomohla například zadržení imáma Samera Shehadeha. "V této souvislosti by však bylo nešťastné vyvolávat neopodstatněné obavy z české muslimské komunity, která je v tuto chvíli klidná a neradikalizovaná," dodal. Podle Zemana ale BIS v odhalování islámských teroristů na českém území selhává.

Do konfliktu s BIS se Zeman dostal již několikrát. Naposledy letos v říjnu už podruhé odmítl jmenovat do generálské hodnosti ředitele BIS Koudelku, důvody neuvedl. Podle dřívějších spekulací médií mohly být za nejmenováním Koudelky rozdílné názory BIS a Zemana v kauze otrav novičokem.

Viz: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/bezpecnostni-informacni-sluzba-bis-rozbila-sit-ruska-cinnost-koudelka-zeman-reakce.A181207_132222_domaci_pmk


Rok po té:

BIS s policií rozprášily síť, kterou tu vytvářela ruská tajná služba

Dnes (21.10.2019) 10:42 • Aktualizováno 16:40

Bezpečnostní informační služba (BIS) spolu s policejní Národní centrálou proti organizovanému zločinu (NCOZ) rozbily loni síť, kterou se na našem území pokoušela vytvořit ruská Federální služba bezpečnosti (FSB). V pondělí to ve Sněmovně na konferenci uvedl šéf BIS Michal Koudelka. Ruské velvyslanectví spojení s agenturní sítí popřelo.

"Síť byla totálně rozbita a zdecimována díky výborné práci NCOZ. Vyšetřování dále pokračuje. Zabránili jsme této aktivitě z území České republiky, která byla součástí dalšího řetězce, který Rusové využívali a připravovali k využití v jiných zemích Evropy," řekl ve Sněmovně šéf kontrarozvědky Koudelka.

Podle týdeníku Respekt se operace začátkem loňského roku týkala skupiny ruských občanů a několika dalších Rusů, kteří získali české občanství. Skupina měla fungovat pod krytím dvou soukromých firem v Praze. Ty měly běžným zákazníkům prodávat počítačový hardware a software, ale současně prováděly hackerské útoky.

Ruské velvyslanectví se proti informacím ohradilo. "Naprosto to neodpovídá skutečnosti. Velvyslanectví nemá nic společného s jakousi agenturní sítí,” citovala agentura TASS reakci ruského diplomatického zastoupení v ČR.


Hrozbami jsou Rusko, Čína i islámští teroristé

Koudelka mimo jiné uvedl, že islámský terorismus považuje za největší z krátkodobých hrozeb, zatímco zpravodajské operace Ruska a Číny vnímá jako dlouhodobé riziko. BIS podle něj nemá aktuálně informace o hrozbě teroristického útoku.

Ruští zpravodajci v Česku získávají řadu cenných informací z běžných rozhovorů s lidmi pohybujícími se kolem diplomacie a politiky. Koudelka ocenil, že Česko v reakci na loňskou otravu bývalého ruského agenta Sergeje Skripala vyhostilo z Prahy tři ruské zpravodajské důstojníky působící na ambasádě.

Číňané podle Koudelky postupují jinak. Nejčastěji zvou vědce, politiky a další lidi do své země, kde se na ně snaží působit a získat od nich informace. BIS varuje především před tím, aby pozvání na návštěvu do Číny využívali příslušníci ozbrojených složek a policie.

"V České republice je situace stále relativně klidná, v tuto chvíli nemáme informace o přímé hrozbě v České republice," řekl k aktuální situaci Koudelka. Česko podle něj je spíš tranzitní než cílovou zemí pro migranty, tuzemská muslimská komunita je malá a není radikalizovaná. Upozornil ale na to, že se objevily i snahy o radikalizaci, připomněl případ imáma Samera Shehadeha, kterého policie navrhla obžalovat z podpory terorismu.

Podle Koudelky se zlepšila i bezpečnostní situace v Evropě a teroristických útoků tam ubylo. Důvodem je podle šéfa BIS vojenská porážka teroristické skupiny Islámský stát a oslabení migračního proudu do Evropy. Koudelka ale upozornil, že většinu útoků v Evropě měli na svědomí takzvaní osamělí vlci, kteří se na kontinentu narodili, radikalizovali se a zaútočili bez koordinace s ústředím nějaké teroristické organizace. Předcházet takovým útokům je podle Koudelky velmi obtížné.

Ředitel BIS upozornil i na problém, který pro evropské země představují jejich občané, kteří se zapojili do bojů na Blízkém východě v řadách Islámského státu a budou se snažit vrátit domů. V Česku je ale podle něj tento problém okrajový, protože Čechů odjelo do bojových oblastí jen malé množství a ti, kteří nezahynuli, se nyní nepohybují na území Evropské unie.

Viz: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/islamsky-terorismus-predstavuje-kratkodobou-hrozbou-rusko-a-cina-dlouhodobe-40300632

K tomu ode mě:

Co k tomu dodat? Jsou to magoři, sklerotici, trpí demencí, snaží se za každou cenu zalíbit mocnějším zpravodajským službám (Deep State), které je řídí?

A ještě – dobře si všimněte – za celý rok ani jeden konkrétnější údaj, který by tvrzení ospravedlňoval. A za rok totéž, jako přes kopírák!
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/7246-mainstream-se-pomatl-bis-take-z-prdu-kulicka.html

155 komentářů :

 1. Tajné služby tu nejsou proto, aby Valenčíkům dával konkrétní údaje. Ty dostávají dohledové orgány v parlamentu. Vypadá to, že Valenčík je vlastizrádce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty si konečně zajdi k psychiatrovi - ta koudelkovská paranoia tě očividně dostihla.

   Smazat
  2. Paranoia? Na rozdíl od vlastizrádných rudých noků jako jsi ty, důvěřuji ČESKÉ policii, ČESKÉ soudní moci, ČESKÉ armádě, ČESKÉ vládě, ČESKÉMU parlamentu.

   Smazat
  3. 10,03
   Ty seš taky ORGÁN......a nechtěj vědět jakej a k čemu!

   Smazat
  4. 10,21
   ČESKEJ TO MÁ AKORÁT NÁZEV ty amianální polype!

   Smazat
  5. 10:21-Osle, jsi další důkaz o tom, že šílenství je nakažlivé a pokud důvěřuješ v něco o čem píšeš i s přídavkem "české" jsi opravdu, ale opravdu vážný případ a měl bys neprodleně vyhledat odbornou pomoc.

   Smazat
  6. Pane kolego, obávám se, že jste jouda. On ten Valenčík má pravdu, ty dvě zprávy rok po sobě jsou opravdu "jako přes kopírák". A nic konkrétního. Koudelka má pocit, že jednou předložená zpráva se během roku asi změní v "nic", tak ji opsal.

   Smazat
  7. Co se týče té "ohromné zprávy" celé to nějak smrdí. Chybí mi tu několik zásadních věcí: jako třeba diplomatická nóta, vyhoštění špiónů s diplomatickými pasy a min. obvinění těch bez imunity. A co nejvíce: halasný řev bulváru a kavárny. Oni totiž Rusové upozornili na zajímavý fakt: FBS je kontrarozvědka a tudíž vyvíjí činnost pouze na území Ruské federace. Úkoly venku plní rozvědka (SVK). Takže pan rádobygenerál asi někde udělal při vymýšlení chybu.

   Smazat
  8. 10.03 a 10.21 Pravda. Katoličtí preláti, troubové, a ti, kteří nechtěli být zničeni a upáleni inkvizicí, VĚŘILI JAKO VY.

   Faráři také kázali o pekelných rejdech čarodějnic a ďáblů... ale o familiares a o velebných, zbožných Otcích Dominikánech ze Supremy... jenom o kacířích a jiných ďáblových služebnících...

   Tak těm orgánům a organizacím věřte dál. Je to prý bezpečnější. A hlavně si nepřipusťte pochybnosti. To je nejnebezpečnější. To se pak jednomu, místo pevné žido-křesťanské víry zachce ověřovat a prověřovat... pak si doběhněte pro první pomoc na první referát GESTAPO (či jak tomu dnes nadávaj) ke Svaté zpovědi... Hamáček vás pošle za Halíkem... poptají se vás na kacíře a na čarodějnice...

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Já tomu nerozumím, obvykle tajné služby mlčí a konají, proč odhalovat co všechno zachytily, vždyť tak mají možnost zjistit další úrovně sítí nepřítele. Je sice pěkné, že se pan Koudelka pochvalil, ale nevím, jestli to nakonec není chyba.

   Smazat
  11. Právě hlásí R+ , že tuzemská rozvědka neuhlídala nějaký konspirační, krycí dům a tak se prozradili díky adresám zde evidovaných (krycích) firem a jejich "zaměstnanců" naší kontráši. To je docela průser. Proti tomu odhalení cizích "hekrů" je sranda. Dokonce, když už je znali, tak bylo lepší nespěchat s odhalením a naopak trpělivě proniknout dál v odhalování. Vavříny pana Koudelka poněkud povadly.

   Smazat
  12. Válka bude, i kdyby jsme si měli vymyslet další Sarajevo. Koudelka s čučkaři to jistí......

   Smazat
  13. 10:03 kejháš jako hejkalové z TOP 09, což se tak stavit u psychiatra?

   Smazat
  14. BIS prý nemá informace o teroristech,zabiji prý ojediněli vlci?

   Tak vy tam v tom BIS nečtete manuál na vražděni nevěřicich zejména súru 4-89?
   Tak tady je.

   A přali by si.aby jste se stali nevěřicimi jako oni.aby jste byli stejni.
   Neberte si mezi nimi přatele dokud se nevydaji na stezku boži!
   A jestliže se obráti zády,pak jich chyťte a ZABTE;KDEKOLI JE NALEZNETE a neberte si z nich ani přátele ani pomocniky!

   Tady by si mohla ta BIS koupit do výbavy bilou hůlku,jinak jsou penize z našich dani na ni VYHOZENY OKNEM!!

   Smazat
  15. Trnu úzkosti,kdy začnou opravdovi vlastenci v tom BIS vracet penize z výplaty.

   Zůstali bychom bez BIS a to by byl opravdu malér!

   Smazat
  16. STB-BIS se chce jen zviditelnit po kritice. To samé dělají americké FBI a CIA, aby jim nezkrátili případně navýšili rozpočet. Ten soudruh Koudelka byl přece nedávno na "návštěvě" v CIA. Když nic za rok nezjistili, tak museli něco vydat. S tím Skripalem je jenom k smíchu, to potvrzuje jeho neschopnost. To byla komedie asi pro nové obyvatele malobritánie.

   Smazat
  17. Kdo má v Evropě špičkovou techniku pro odposlechy - USA, vždyť odposlouchávali všechny hlavní funkcionáře SRN včetně Merkelové.Komu slouží zveřejnění 39 hodin odposlechů na Slovensku a kdo to technicky mohl provést? Samosebou, že zde působí řada služeb a mají své cíle. Kdo asi podporuje ta embria jako Halík a další když u nás je může málokdo cítit a přesto jsou mimo republiku oceňovány.Nemělo by se zjistit, kdo poslal anonym na Babiše a pak ho roky ničí.Víte nakonec, že největšími agenty jsou novináři? Některé bychom mohli přímo zaškatulkovat.

   Smazat
 2. Ta nová STB má výhodu. Může si vymýšlet a ani ty smyšlenky nemusí, ba nesmí prezentovat.
  Takže proč vydávat nějaké výmysly které nikoho nepřesvědčí.
  Nakonec, všechny ty "služby" to dělají podobně, tak jaký div.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. StB byla politická policie, kdežto BIS je kontrarozvědka. Je vidět, že jsi idiot a vůbec netušíš, která bije.

   Smazat
  2. Ty "vlastizrádče". StB byla nejen kontra ale i hospodářská krimi. Bylo to dobré koště jak na tobě
   podobné, tak i na některé "svoje". Už tehdy Ukomunisty.
   A toho idiota si nech pro svého fotříka, usmrkanče.

   Smazat
  3. 10:13- Debile a proč, když je BIS kontrarozvědka nekontruje cizí služby, jako je mossad, CIA atd. proč nejde po nevládkách placených z venku, okopávajících vládu a p-residenta a proč se její ředitel ometálovaný a vyškolený v MI6 a CIA sere do výuky dějepisu na zákl.školách?!
   Ty opravdu nejsi málo blbej...

   Smazat
  4. Špioni jsou na obou stranách.
   Akorát těm americkým se vše, co potřebují vědět,
   předkládá bez nějakého špionování...

   Smazat
  5. 10.13 Nepište blbosti , 90 % Stb se zabývalo obecnou kriminalitou , tedy chránili občany před zločinci a podvodníky !

   Smazat
  6. 10:43
   Přesně tak. Právě proto BIS z definice NEPLNÍ a nemůže plnit to, co má a politickou policií právě ona!

   A to, že toto téma je tabu, že BIS má zadaní posluhovat západním službám, je fakticky zločin a podvod na občanech České republiky. Je to stejné, jako kdyby policie ČR měla od vlády určené zadání nevyšetřovat zločiny občanů USA, Británie, Francie či Německa na našem území, zametat je pod koberec a nechávat je dělat cokoliv. Bylo by to normální a spravedlivé? To těžko. Ale BIS TAKTO FUNGUJE!

   Rudý škorpiön

   Smazat
  7. 10:13, ty jsi prostě retard nebo zaměstnanec fízl, jinak takovou debilitu sdělí buďto mentálně postižený člověk nebo tydýt, případně inkluzní student z milionového chlívku. Zjisti si ještě jednou co byla STB, politický blbe.

   Smazat
 3. A jejda. Co se děje ? Že by Putin.

  OdpovědětSmazat
 4. Koudelka..?Neni to přibuzny Flanderky?Ten také úspešne odhalil ruskeho špiona.

  OdpovědětSmazat
 5. Vodafone taky rozbil sit: od listopadu prestane UPC vysilat RT. Jeste ze mame ty zapadni korporace, ktere nas ochrani pred hybridnima hrozbama z vychodu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. pan nepochopil ironii...

   Smazat
  3. 10,41
   Tak to pardon....

   Smazat
 6. BIS je politická, jako byla STB. Ikdyž by to tak být nemělo. Když tady policie rozbije nějakou skupinu ruských zločinců, nemůže to vydávat jako špionáž RF. V 90.letech tu byla italská Kamora, a taky nikdo nepodezíral Italy ze špionáže a infiltrace italských tajných služeb. Dnešní BIS je skupina neprofesionálních fantastů dělající na zakázku CIA a podobných.

  OdpovědětSmazat
 7. Zatím marně čekám, že někdo objasní Koudelkovo autoplagiátorství. Vždyť je to na palicu, dvakrát opublikovat totéž a i po druhé to vydávat za velebojev. A mediální mainstream jen papouškuje, papouškuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Take mne to celkem fascinuje...Kazdy rok stejne hlasky

   Smazat
  2. To samý v ČT. Taky rok od roku ve zprávách o činnosti melou stejný hovna.

   Smazat
  3. 10:49 a 13:23
   A nevypracovala tu zprávu Koudelkovi právě Goebbelsova Česká TV? :) To by trochu vysvětlovalo, proč dostává 7 miliard a přesto hospodaří se ztrátou. :-)

   Rudý škorpión

   Smazat
 8. Koudelka ve lžích téměř překovává ČT.
  Pokud bude Dvořák souzen a uvolní se místo ředitele ČT má dobře našlápnuto na kandidaturu do lži televize.

  OdpovědětSmazat
 9. Rozbili síť ruských špionů! Tisíce ruských špionů u nás. Co tu hledají co zde špionují když tady nic nemáme? Putin prohlásil, že jsme pro Rusko ekonomicky a politicky naprosto bezvýznamnou zemí a podle mne má naprostou pravdu. Že by špionovali naši armádu, která je připravena udeřit na Rusa? Že by je zajímala naše ekonomika? Našich 14(!) nadzvukových letadel, jejichž část hlídá Pobaltí a Island? nedělá se naše pidizemička důležitější než je? Opravdu si tady někdo myslí, že jsme pro Rusko tak zajímaví, že sem cpe tolik špionů? Jestli je tomu tak, tak jsou za svou práci vcelku odměňováni za nic, protože tady nevyšpionujou nic, než to, co je všeobecně veřejně známo. pro případné oponenty mého příspěvku upozorňuji, že jsem nikdy soudruh nebyl! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když myslíte? Tak klidně...

   Smazat
  2. To se neví, ale zapomněl dotyčný, že jsme v EU a v NATO. Podobní dělají všechno proto, aby vazby na jmenováne společenství trvale narušovali.

   Smazat
 10. Zajímavý by byl průzkum veřejného mínění, kolik lidí tomu nesmyslu o rozprášení tajné špionské sítě věří. Dovolím si předpovědět, že kdyby takový průzkum byl uskutečněný naší Českou televizí, byl by výsledek následující: věří tomu vysokoškolsky vzdělaní lidé, mladí lidé, inteligence, pravicově orientovaní lidé a nevěří tomu lidé se základním a učňovským vzděláním, dělníci, starší generace, levicově orientování lidé. Závěr průzkumu by obsahoval informaci, že bylo osloveno předepsané množství obyvatel z ulic hlavního města Prahy, což zaručuje objektivitu průzkumu.

  OdpovědětSmazat
 11. "Já vám dám Koudelku! Já vám ukážu Koudelku! Já vám… Já vám...!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes ráno mi řekl sousedův kamarád z vedlejší ulice, že během noci rozprášil 1783 Ruských výzvědných mužíků za našimi dveřmi, kteří nás odposlouchávali v postelí, jak pochrupujem a zároveň sledovali o čem se nám zdá. Na to pozor! Ty Rusy mu avizoval jeho obr pes Čivava, který naňufal zbytky novičoku z jejich větrů. Koudelko, Koudelko StS Chvojkovice Brod, ty si Kund*a a jenerálem, stejně nebudeš, dle kondiciogramu, máš špatné stále dny, amatere. Sleduj jen nás a nedělej nám ostudu ve světě ...!

   Smazat
  2. Co je vlastně s Nikulinem, a se Skripalovými? To by ne-jenerál nevěděl?

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 15:39
   Opět je klávesnice rychlejší než MOZEK.....i když ty a MOZEK je protimluv!!!!

   Smazat
  5. 15:39 no,ty jsi tedy obr kretén

   Smazat
  6. 20:24
   On se nám zapomněl pochlubit, kterými soudy je za blba uznaný on. :-)

   Smazat
 12. 85% důstojníků StB se přeformátovalo po hadru do BIS, důvod jednoduchý, hadráci neměli fundované lidi mezi ně se omylem dostal i Vladimír Hučín, který se předvedl jako manták a byl společně vyhozen s J.Rumlovo bráchou, toho “uklidi“ z důvodu, kdy mu sledovaní “udajně“, odcizili 22 miliónů korun, určených k dopadení záškodníka. Brácha Jan Ruml byl, tehdá ministr MV-ČR a Martin Fendrich náměstkem, další mamlasové ...! Teď nás Ruml nazývá manipulovatelnou ŠEDOU ZÓNOU, jidiot nedostudovaný právník.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rumel, žeby sudeťákův zumel?
   Aneb jak se v plyšových měsících vybrakovali na vnitru archivní fondy protektorátních šlechticů, povětšinou členů SDP-NSDAP, naci tajných služeb či dokonce aktivních vojáků a válečných zločinců. Pak tato banda vesele si restituovala, Benešovy dekrety a výsledky druhé světové do kanálu vezdejšího..

   To už Koudelkář také rozkoudelkoval nebo přišel až po díle samém?

   Další kapitoly: divoká privatizace domácí, pak do zahraničí, cinklé zbrojní zakázky, schválně prohrané arbitráže, .. bylo toho mraky nominálně za stovky či tísíce mld. - vše téma pro takovou službu.

   Kde byl ten slušnej oddíl tehdá, koudelkal se raději na druhou stranu, nebo bral procenta? Co to je vůbec za pakáž.. a dochází vůbec na ty hodiny Franštiny? Emerikán se stáhne za louži, germán neudrží už ani jednu ulici a tak napoleónek se pokusí o převzetí aspoň těch menších kolonií..

   Vrchní rada na zemském místodržitelství s dědičným titulem De Koudelka - o tom sní když bdí..

   Smazat
  2. 12:23
   Máte na mysli toho pasáka krav Rumla, který se chtěl stát pasákem českých ovcí? A nocoval ve spacáku v ČT? Také byl spoluautorem Sarajeva po čeku a založil stranu na jedno použití?
   Václav

   Smazat
 13. 12,23 12,27
  To jste mně pánové skutečně pobavili,díky!.-D

  OdpovědětSmazat
 14. Označit islámský terorismus KRÁTKODOBOU hrozbu může jenom ementál.

  OdpovědětSmazat
 15. Co by Koudelka pro to povyseni neudelal....Musi vykazovat nejaou cinnost..Treba tim,ze opise sve projevy z lonska

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:51
   No Bis je líhní generálů. Tak už to je. Nedostane metál a povýšení o presidenta Zemana - možná ho dostane o nového toho pravého jak říkal Svěrák. Ten se nezakecá.
   Václav

   Smazat
 16. Ať si svoje lži a výmysly strčí za klobouk rozumní občané nebudou podporovat proti Ruské a Čínské štvaní.

  OdpovědětSmazat
 17. Na nějakého Koudelku se patří v y s r a t
  a takovými nulami je vhodné se nezabývat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:16 A co ty,? idiote, ty panu Koudelkovi nesáš ani po paty.Kdo o tobě ví? ty jseš ta totální dvou OO KA

   12.53 Ty snad víš, že ba rusák za poslední roky nějakej svuj pruser přiznal a že jich je, požehnaně, vše ta ruská banda zapře!

   Smazat
  2. 15:20
   Když ze sebe Koudelka dobrovolně dělá kokota,tak ať ho dělá.....ty mu k tomu ty amikokote můžeš pískat na fujaru!☺

   Smazat
  3. 13:16
   Trochu bych to prohlášení aktualizoval - "takovými nulami jako Koudelka a anonym 15:20 je vhodné se nezabývat". :-)

   Smazat
  4. 15:29 S TEBOU SE NIKDO NEBAVÍ, UCHYLNEJ KRETENE.

   Smazat
  5. Ano, přiznejme si, že Koudelkovi opravdu nesaháme po paty, proto bude na místě jmenovat ho maršálem a postavit mu sochu, nejlépe bronzovou. Co na to Hříbeček?

   Smazat
  6. 15:35
   TY SEŠ TADY V ROLI NEUŽITEČNÝHO AMIKOKOTA!!!!☺

   Smazat
  7. Úchyle 15:20, ty jsi jeho milenec, že toho blba obhajuješ? Je to neschopný idiot jen je dobře, že toho blba Zeman nepovýšil. Tady se ukazuje proč.

   Smazat
  8. 15:58 Vyskřekl dvojmolekulový shluk putléria, otravného plynu, vypouštěného pravidelně z lejnolíhně tohoto škaredého Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 18. Souhlasím s prezidentem, naše BIS to jsou opravdu šašci a neschopní čučkaří. Podlézají se Amíkům a dalším "spřáteleným tajným službám " jako BRD apod. Naše občany ani zájmy našeho stáru nechrání, naopak špehují naše občany a rádi je vydávají k výslechům do zahraničí. Jsou to neschopní amíkoř.ť.lezci. S dřívější kontrarozvědkou, STB a dalšími organizacemi chránícími naše občany a zájmy našeho státu před rokem 1989 nesnesou žádného srovnání. Prostě BIS jsou žabaři zralí akorát na zrušení. Zeman má pravdu.

  OdpovědětSmazat
 19. Jsou to prostě čučkaři, ať už se někomu líbí, nebo né. Podle mne to je zneužívání pravomocí a schovávání se za fakt, že je to tajné. Trochu to připomíná začerněné smlouvy Dvořákovic ČT, s dovětkem ,klidně si je zkontrolujte hlupáci a plaťte dál. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prostě BIS jsou žabaři zralí akorát na zrušení. Zeman má pravdu.Jsou to prostě čučkaři, ať už se někomu líbí, nebo né. V našem kocoukově kromě zlodějiny a pochlebování západu normálně nefunguje NIC!!

   Smazat
  2. 14;15 Priznam se,ze uz mne tihle doslova rizeni CENTRALNIM MOZKEM opravdu irituji

   Smazat
 20. No nevím, já si to tak vybavuji, jak si ten imám co, je tu o něm řeč, vesele agitoval v televizi, jestli se nemýlím, tak to byla česká televize, a to tedy čučkaři udělali docela správně, to bych viděla jako jejich práci, udělat něco pro lidi, pro zajištění jejich bezpečí. Snad že to dlouho trvalo, ale budiž, nic se nedá udělat lousknutím prstu. Aspoň ty lidi tam správně chápou, že s tímto nebo podobným způsobem islámu (a snad i s islámem vůbec) tady opravdu bezpečně žít nelze. To si snad nějaké uznání zaslouží, včetně toho jejich vyjádření, že islámský terorismus je u nás tou největší krátkodobou hrozbou, to snad je také správně, prostě jdou lidem vstříc, a doufejme že ne jen proto, že lidé to tak cítí a nevycucali si to z prstu, narozdíl od těch, co celé lidstvo objímají svou všeobjímající láskou v situaci, když tihle imámové miírniksdýrniks nenávistně promlouvají k národu z české televize, zatímco ti také bohem stvoření a tudíž nádherní lidé v černém v kukle vyznávající mírumilovný islám podřezávají v přímém přenosu krk nevinným lidem, aby nám předvedli, co nás čeká....Pak tam píšou, že by se muslimové u nás mohli radikalizovat, když by na ně nějací (myšleno asi naši) extremisti útočili. No to asi ano, ale co to je proboha za vyjádření, ti se, jak ukazuje zkušenost z jiných zemí, radikalizují často a mnohde aniž by na ně nějací extremisti útočili, proč by tomu mělo být jinak ve zdejších končinách? Celkově si myslím, že za mne v tomto ohledu dobrý. Já tedy doufám, že ve svém úsilí tímto směrem pánové nepoleví, neboť běda jim, když by se něco nepěkného odehrálo, to by pak byla mela a tsunami, který by i je spláchla jako malinu.

  OdpovědětSmazat
 21. A nejsou ty agenti náhodou potomci Rusů co sem přiběhli s hořící koudelí v zadku z východu po revoluci v roce 1920-Bělogvardějci? Již tehdy zrazeni Západem a vlastně všemi po bitvách s implantovaným trockismem?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten váš termín "hořící koudel u zadku" má u nás vyvolat asociaci s Koudelkou?

   Smazat
  2. 16:23
   Ynteligente

   Smazat
 22. Plukovník by se měl taky zaměřit na dvojitého agenta KGB,
  Mitrofanova.
  Je to strašně rafinovanej agent. Ostentativně nadává na Rusko
  a Putina, přitom je jejich člověk.
  A potomku těch carských a trockistických skupin je tady jako
  smetí. Jako vlastenci se dali na stranu Putina, pro jeho
  glorifikaci carského Ruska, návratu vlajky i znaku Ruské říše.

  OdpovědětSmazat
 23. Kdyby koudelník zapracoval na svém dvojníkovi bakalovi,
  tak klobouček dolů.
  A také na všech těch šmejdech, co znevěrohodňuji tu demokraciu
  malů ale našu, a tím nahrávajů komunistom.

  OdpovědětSmazat
 24. Ten Koudelka je ale nelida!
  Ruští agenti jenom potřebovali zjistit,jak bojujeme s kůrovci a hraboši...
  Teďka jim kůrovec sežere tajgu,teda,ten zbytek který neshořel.
  Hraboši sežerou obilná zrnka,nebude z čeho vařit kvas a pálit samohonku.
  Rusáci budou muset přejít na Coca Colu,všechno kvůli Koudelkovi,ách jó ;-)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti Kůrovcoví agenti FSBKGBPUTINFUJTAJBLNENÁVIDÍMRUSÁKYPROTOŽEJSEMBLBÍAÍAAA už asi byli v té minulé Koudelkovo várce.
   Lýkožrout severský (Ips duplicatus) se vyskytuje v TAJZE na SIBIŘI !!! Pěkné spiknutí. Bursík jako Ruský šváb a pomahač této prožluklé Russké sabotáže. Další epicentrum sabotážníků je v Lesích české rep. Cituji z Wiki (tam by určitě nelhali):"V minulosti byl znám jako sběratelská rarita, ale nepochybně se nenápadně šířil a protože nebyl provozními zaměstnanci odlišován od lýkožrouta smrkového (Ips typographus L.)
   Další pěkná velezráda !

   Smazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:33
   Hele, a tajní agenti ze zemí toho civilizovaného západu u nás nepůsobí, nebo je to s dovolením čučkařů?
   A ten jenerál čekatel, to je ten co ho úkolovala Nečasová?
   Přidej se ruský agente, a rozkryj se:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Rusky-agente-rozkryj-se-Cesky-herec-si-udelal-p-del-z-BIS-A-co-se-mu-nestalo-600489

   Smazat
  2. 15:33
   Že seš nesprávnej amikokot víme,ale že si to musíš potvrzovat každej den je s podivem!☺

   Smazat
  3. 15:33 Souhlasím s vámi, čistá pravda je pouze to, co bulíkuje (sorry jako, překlep), co publikuje západ a co vy nám tu skvěle přetiskujete, pochopitelně. Hnedle byste mohl dělat prezidenta Drahoše. Ať žije ta naše pravda a láska! Ta naše, západní, i když mele z posledního :-)

   Smazat
  4. Čím dále tím více se mně v dnešní době vybavuje jeden vtip: "Na cestičce v parku našel jsem tam marku. Ležela tam mnoho dní, byla totiž východní!" Naštěstí Němci přešli na Euro, už se to sice otáčí (zaslepení hlupáci to neregistrují), ale vtip už otočit nepůjde.

   Smazat
  5. 16:12
   TÉMA EURAMA PLATÍ SVOJE VRAHY Z PALMY SPADLÝ,DUMKOPF DEUTSCHE!☺

   Smazat
  6. 15:47 jaké z toho plyne poučení? Neberte si mobil do ložnice pod peřinu :-)

   Smazat
  7. 15:33 Toho kocoura si dostal v deseti letech. To by tak odpovídalo tvému rozoumku, uhříku.

   Smazat
  8. Vy uz jste videl nejakou zemi,ktera by se k necemu priznala a kala?...Kde? V Pohadkach?

   Smazat
  9. 16:12 A vy jako nezaslepený, co registrujete, zase tu východní marku, nebo něco jiného tajného, pochlubte se vy konspirátore.

   Smazat
  10. 16:15 Vyskřekl špatným jidiš kapitálkama shluk dvojmolekulovýho plynu putléria vypuštěný opakovaně z prdele tohodle zdegenerovanýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 26. To není zpravodajská zpráva, ale jen snůška politické propagandy. Kdyby měl nad sebou pořádného šéfa, musel by už dávno odejít do výslužby.

  OdpovědětSmazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zlatý socík.

   Smazat
  2. 15:47
   A teď to přelož do češtiny ty Dumkopf z amianálu!
   P.S.
   S tim chcípáním to máš ve svým věku za pár,pussyko!☺

   Smazat
  3. 15:47 Uhříku, ty si tu ruskou (ruska, ukrajinská, běloruská, kazachstánská, gruzínská ...) okupaci nemohl
   zažít. Já si ale , ještě pamatuji tu tvou, milovanou německou opravdovou okupaci se statisící obětí.

   Smazat
  4. 17.19 A představ si, ňoumo, že zažil, toho ruského okupanta, který v Liberci zboural pul naměstí a postřílel 9 nevinných lidí. Co do toho motáš Němce?

   Smazat
  5. 17:30
   Frickové ty ynteligente NEBYLI okupanti a nevražili ČECHY?!

   Smazat
  6. 17:36 Tady vidíš co jseš za vola! S Němcem byly problémy po staletí, ten se nikdy netvářil jako náš komarád. Za to ruskej parchant, který se tvářil jako soudruh a bratr z nejvěrnějších nás sprostě a zákeřně napadl, už vidíš ty ruská filcko ten rozdíl!?

   Smazat
  7. 17:43 Byly to spratelene armady...a nebylo to zakerne..byla v tom politika...a ta je vzdy svinstvo

   Smazat
  8. 17:43
   A to má být nějaká apologetika Němců? Jestli rok 68 bylo napadení, tak co říkáš na napadení ČR americkou armádou v posledních letech, ty vzteklý fašounku?

   A v Liberci nikdo nepostřílel 9 lidí. Každý si může najít, co se tam opravdu stalo, a zjistí, že jsi prolhaný idiot.

   Smazat
  9. 17:43
   Za vola seš ty havlopussynko,Fricek se v pohraničí celou dobu,co tady před Mnichovem vegetoval TVÁŘIL JAKO PŘÍTEL A KAMARÁD,smíšený manželství jsou toho ty kokote tupej dokladem!
   A v Liberci si viděl Rusa leda z poklopce fotrovo gatí,tak nelži!

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 18:35 Tak jste jen zaslepeny starec...V tech milionech,kteri zemreli jen za poslednich 30 let,diky rozvozu "demokracie" uz nikoho zadnych 9 lidi nezajima...

   Smazat
  12. 18:35
   Ty armády po naléhání Fricků a Pšonků sem ty vohrablo z dutohlava poslal UKRAJINEC a to po dlouhým váhání!
   A díky amiokupantům zemřelo těch lidí nepočítaně,takže si ty padlý Zifčáky spočítej znova!

   Smazat
  13. Srovnávat 137 mrtvých v 68 s 360 000 vyhlazených za Reichu chce buď dutou hlavu nebo dědu šéfa z Terezína.

   Smazat
  14. 18:35
   Předtím jsi tvrdil, že byli postříleni a teď couváš, že zemřeli rukou Rusů a ještě se mě ptáš, co se tam stalo? Ty jsi evidentně zažil velké hovno, ty prolhaný primitivní fašoune. Nevěřím ti ani slovo, nevíš o tom vůbec nic, blbečku, a ještě jsi takový nemyslící trouba, že si myslíš, že se na to nepřijde. Zhruba půlka lidí v Liberci zemřela kvůli nehodě tanku, každý si to může najít. A ty máš tu drzost tady lhát ostošest a otvírat si na lidi hubu?! Ty jsi nenávistný primitiv a zamindrákovaný ubožák, který je v životě nula a aby si připadal aspoň trochu důležitý, tak si tady hraješ na rádoby bojovníka s komunismem, Ruskem ap. Aspoň můžeš ventilovat své vulgarismy, protože nic jiného neumíš, že? Jenže máš smůlu, ty fašounské vemeno, protože ani tyhle trapné pokusy nezmění nic na tom, že tvůj život stojí za hovno. A kdyby tahle debata byla v reálu, tak by sis to nedovolil, protože jsi v jádru zbabělý sráč.

   Smazat
  15. 23:18 Ty čuráku zasranej, rus postřílel 9 lidí, píšeš ty hovado ruské kvuli "nehodě " tanku, tam nikdo nezahynul, všichni byli postříleni. Ale nehoda okupantu, tak ty vemono jsi lépe nemohl napsat,ospravedlň ty ruské svině, rusáckej kolaborante. Ajinak mužeš 100x pochybovat o tom co jsem prožil díky ruskejm parchantum ty svině rudá.

   Smazat
  16. 23:18 Já mám problém s rokem68, ale ty máš problém sám se sebou blbe. rudej.Jen nechápu jak někdo, jako ty podporuje rusa a schvaluje okupaci.O co jseš lepší než kolaboranti z druhé války, stejná svině nečeská jako tenkrát.Většina byla popravena!!!!!!!!!!!! Takové svině střílet.

   Smazat
  17. 18:56 A CO BY JSI ŘEKL, POKUD BY V TĚCH 9 MRTVEJCH BYLI TVÍ RODIČE. CO HLUPÁKU.

   Smazat
  18. 16:02 Sám chcípneš někde pod mostem jako každá podobná komoušská atrapa neschopná existence bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu v čele této vorující židobandy! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  19. 16:52 a 16:58
   Tvé lži a vulgarity už jsme slyšeli, nic jiného asi neumíš, je zbytečné se s tebou bavit, ty primitivní zbabělý nácku. Jak se potvrdilo, víš kulové, co se tam stalo, rok 68 tu nikdo neschvaluje a tvé mindráky mě taky nezajímají. Právě takoví jako ty posílali lidi do koncentráků. Vrať se zpátky do díry, ze které jsi přišel.

   Smazat
  20. 18:21 Omyl, pouze podidi!*)

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
 28. Koudelka se chce asi na čtvrtý pokus stát generálem. Musí proto něčím včas připomenout Zemanovi svoji existenci a záslužnou činnost v zájmu Langley. Je to o něčem jiném?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:53 A myslíte, že ho ten ožralec z hradu jmenuje? Určitě ne, to mu jaho ješitnost a hulváctví nedovolí, jooo, kdyby Koudelka přinesl nějaký chlast, to potom jo.

   Smazat
  2. 17:46
   On.toho vlastizradce Koudelku BUDE JMENOVAT TO VĚČNĚ ZLITÝ HOVADO VODKOVIČ HAVEL ZE ZAHROBI?!☺

   Smazat
  3. 18:07 Nezapomínej že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 29. Jak jsem čet na listech parlamentních, tak nějaká Kunda nebo
  kundra, prozradil co koudelník vyčmuchal.
  Že něco vozili v autech velvyslance. Teď budou chudáci muset chodit pěšky kanálama.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svacinu?...Nic jineho by takovym zpusobem uz nikdo nevozil

   Smazat
 30. Toz bábo nikomo ani muk je to tajná vec je to roské agent.......toz SVEJK je geniální.....hezké den bez sameto a seto P.S.

  OdpovědětSmazat
 31. Tajný dodatek zprávy, podle uniklé informace z českého tisku neznámého původu, ohlašuje,

  že máme na území Ruska 317.236 Pepků Vyskočilů, 291.254 Sluníčkářů, 147.547 Hřibů, 873 rezidentů, 47.999 služebních automobilů, dva autobusy, jedno soukromé rezidentské letadlo, asi 10.000 pytlíčků s kuličkami, pět set lopatiček na pískoviště, čtyři sta osmdesát sedm kýblíčků, technické středisko pro elektronickou špionáž, tři sta neziskových nestátních organizací, vydáváme dvoje noviny, sedm týdeníků a jedenáct měsíčníků ...

  V Praze ve skutečnosti pracuje šest set ziskových státních (ruských) společností, vydávají patery noviny, dvě stě jeden časopis, pět výzvědných měsíčníků, mají dvě tramvajové linky, jedenáct plzeňských a pražských autobusových linek je plně ovládáno Rusy, vlakové a autobusové spojení je plně v rukou ruských špionů, zaštítěných německou firmou Arriva DB, šest fotbalových a sedm hokejových klubů má za úkol krýt rezidentury ruských tajných služeb.
  Milion chvilek je agresivní záškodnickou akcí provokujících záměrně podmínky pro pozvednutí sympatií k Rusku. ČSSD je podstrkována jako záškodnický klín do tábora opozice. Piráti nevědomky připravují půdu pro tajné politické likvidování neoliberalismu v Evropě.

  ... a pak se Koudelka zcela zpocený probudil a šel na směnu na traktor v STS Chvojkovice Brod.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A tam zjistil, že traktor den předtím zapomněl zamknout... takže mu ho neznámý pachatel zprivatizoval... štípání se do tváře realitu nezvrátilo(/;<D). Číslo 158 ve stresu zapomněl a dovolal se proto místo k Hamáčkům do Chocholouškova...

   Smazat
  2. 20:27 Ale jednoho totálního idiota máme zde určitě, že v20:27

   Smazat
  3. 16:43
   Ještě, že jste se přihlásil. Prosím, vás, na kolenou za odpuštění, že jsem vytvořil cosi jako satirku. Prosím, přihlašte se, abych věděl, jaký žánr chápete. Víte, že smích je lepší než Vaše Vítězné v20:27!??
   Nebo víte co, JÁ MÁM NÁPAD, VYTVOŘTE NĚCO VY SÁM!!! (musí to být delší než deset hustě popsaných řádek tohoto fóra. S úctou Picpus.

   Smazat
 32. 18:35 Nějaký uhřík tady pro důvěryhodnost zestárl z dvaceti na 65 let, aby mu jako bylo tehdy patnáct. A i kdyby, co takový šulínek, navíc asi z progerman familie mohl něco vědět o životě.

  OdpovědětSmazat
 33. Ukázka z jednoho ruského webu - http://www.stoletie.ru

  Хмурый
  22.10.2019 4:02
  Коуделка не в курсе о том, что:
  - разведкой ФСБ не занимается, ее деятельность - контрразведка,
  - русская разведка проходит сквозь стены!

  Což se dá přeložit asi takhle:
  Chmurij
  Koudelka nemá ani páru o tom, že:
  - FSB se rozvědkou nezabývá, jejím úkolem je kontrarozvědka,
  - ruská rozvědka prochází skrz stěny!

  Podle mne jednoduché, prosté a výstižné. Pan Koudelka by si mohl přečíst pár zahraničních webů, aby se vůbec poučil o tom, kdo, kde a kdy co v tajných službách dělá. Jestli mu daj Němci jako Halíkovi medajli či nedaj nevím, ale generálem by teda neměl být zcela určitě! Je to prostě kariérista. Kdo nezná svou práci, ten by nás neměl "bránit".

  OdpovědětSmazat
 34. ANI TO NEČTU,KOUDELKA SE ZVIDITELŇUJE,CHCE BÝT GENERÁLEM.ABY ANI PO TAKOVÉ JOBOVCE,ŽE ČUČKAŘI Z BIS VYHOSTILI DO RUSKA GENERÁLA PAVLA,CO STUDOVAL V MOSKVĚ A JAKO VOJÁK,CO BOJOVAL PROTI ZÁPADNÍMU IMPERIALISMU,OTOČIL HLAVEŇ ZE ZÁPADU NA VÝCHOD.PŘEDSTAVTE SI TOHO ZMETKA,KDYBY SE ODEHRÁL DALŠÍ PŘEVRAT.TO VYTÁHNE RUDÝ PRŮKAZ KSČ ????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koudelka,Chvojkovice Brod, docela slušnej oddíl, Koudelka,.....chytil ruské agenty,americké nechal na Václaváku kolportovat perník,herák a marijánku,Zemane,běda mu dát jenerálské epolety,Koudelka pouští fejky,jak Pentagon kouř z dýmky míru,...trapáci,čučkaři-----

   Smazat
 35. Koudelka říkáte, vy nás ale zásobujete pane Karfík:)

  OdpovědětSmazat
 36. Já se musím smát, ČT dnes rozebírala blbou náladu obyvatelstva po nějakém průzkumu a hned přidala ty ruské špiony, co tu kalí vodu. Ti pitomci nechápou, že dřív si člověk to málo mohl koupit i v místě v malém obchodě a dnes musí jezdit do supermarketu po neprůjezdných silnicích. Oni se diví, že jsou lidi nespokojeni. Jsou sdíráni, vykořisťováni na všech stranách a státem nevyjímaje. Devastace všeho je tak velká, že až přijde opravdová krize, lidi si nebudou moci ani zatopit v kamnech. Chudáci týnejdři, ti nic neumí, nebudou mít důchod a mobil jim bude na prd, až si velmoci budou sestřelovat satelity.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neřeš to,sranda je,že prý ničeho nebylo,ale všichni měli všechno.Za totáče jsem si postavil barák,v kapse jsem měl celých 10 000,samože korun.Banka mi půjčila na celý barák na splatnost 30 let,nenávratné půjčky z Národního výboru a okresu.Bezúročné půjčky z fabriky.Brnkačka.Podotýkám,nebyl jsem komouš,ani odborář.Stavěl jsem svépomocí 3 roky.Jo,a italské kachličky bourala dcera,když si dům nedávno rekonstruovala.Ty kecy Post bellum,jsou lži a kydy.Samozřejmě jsem měl vždy auto,2x mercedes východu Warťas,poslední před totáčem dáčku.Čim se dnes krmí veřejnost,je to prostě hnus a děs.

   Smazat
  2. Proč si stěžujete na Post bellum? Mi ti lidé velmi pomohli. Po výslechu Drahoše před devianty z této organizace jsem ho už v žádném případě nemohl volit.

   Smazat
 37. Koudelka,už jste zatkl generála Pavla,zrádce,co studoval v Moskvě,aby pak zradil a vlezl do štábu NATO,aby otočil hlavně kvérů z imperialistického západu,na imperiální východ.Při tom si zašil rudou KSČ knížku,co kdyby nás z NATO vyhodili pro naprostý odpor být v paktu z vrahy My Lai,Iráku,Sýrie,Lybie,o Afgánu ani nemluvě.Koudelka,Koudelka,vy jste šašek,kterému se
  to nebojí sdělit pouze hradní pán.

  OdpovědětSmazat
 38. ředitel Post bellum,kdo za totáče neměl práci,byl perzekuovaný....idiot,...nebyli lidi,každý práci měl,...dělat se nechtělo vekslákům a cikánům,což se nezměnilo....za recidivu nemakčenka šli sedět,...správně ne???...dnes je musíme živit,aby si mohli chodit,...pro dafki...tož tak,soudruzi v Post bellum,....

  OdpovědětSmazat
 39. KOUDELKA natočen při výkonu funkce, stojí za vidění
  KOUDELKA natočen při výkonu funkce, stojí za vidění

  Uděláte si obrázek, jak asi chytal ty ruské špióny :)

  https://es-la.facebook.com/144283472815548/videos/%C5%A1vejk-a-rusk%C3%BD-%C5%A1pion-d/176006512976577/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. já už ty kraviny,jak to bylo za totáče k nežití,prostě nečtu,nevím ani,zda tu někdo v diskuzi nadává,nebo adoruje.Vím,jak se žilo mně a všem,v mém okolí.Dnes,stejně jako kdysi,byli hajzli,co tyli z práce jiných.Nevím,proč se k životu před čtyřiceti léty,vyjadřují ti,co se narodili o převratu.Nic neví,jen žvaní to,co je dnes in.Nadávat na minulý režim.Já jsem se měl dobře,celá má rodina.Kdysi se nadávalo na západní imperialismus,na Německo,USA,dnes se korouhvička otočila a nedej bóže pochválit rusáky.Kdo vidí,jak budují města,infrastrukturu,sportovní areály,asi kydat nebude.
   Naše zimáky,ostudné,tedy drtivá většina,skoky na lyžích,prý nebude mistrovství,není na opravu můstků,Sáblice se haly nedočká a kecy,že se bude stavět,pamatujete?Číňani si koupí Slávii,voda patří frantíkům,nepostavila se jediná přehrada,dálnice tragédie,fabriky rozkradeny,škodovka je německá filiálka,když se skopčák rozhodne,zavře ji.Atd.,...Že se může jet ven?Fajn,ale kde na to mají lidi brát,když byt stojí 4 000 000,nejméně.Nájem?Za trest.
   Dalo by se psát,co bylo fajn,co je dnes, ale Post bellum by nemělo o minulosti lhát.

   Smazat
  2. 23:50 Debil se nezapře že.

   Smazat
 40. Kategoricky požaduji, aby se pán/soudruh/přítel Valenčík na své čtenáře z fotografie vždy usmíval. Dobře se pak po přečtení jeho článku usíná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je mi fuk,zda se někdo usmívá,pan Valenčík by příště měl použít textovou zkratku, ČUČKAŘI, všichni by pak věděli,že to je o magorovi Koudelkovi,co oprávněně nikdy nebude generál.

   Smazat
 41. pan LORENC, nekejvej!23. října 2019 0:50

  Ten Koudelka šéf z proStBISky je z TAJNÉ služby? Tak proč to ten VOSAS vyřvává do světa! je POLITOLOGEM? Ten by si to za mě SRAL ...

  OdpovědětSmazat
 42. Ano
  Koudelka Koudelka co mi to rika..
  Aha uz vim
  To je ten co pracuje pro anglany..???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si pamatuju Koudelku, který uměl judo, byl o tom
   za totáče film.

   Smazat
 43. Tak jak to ctu tak asi je vetsina diskutujicich malinko mimo..
  Koudelka je trdlo to je pravda..
  FSB je sice kontrarozvedka ale kontarozvedky samozrejme sve agenty do zahranici posilaji zcela bezne
  Je to jejich prace
  Kontrarozvedka ma snazit aby podchytila nebezpeci prichazejici z ciziny tak ze operativci kontrarozvedky operuji v cizine zcela bezne
  Tim nechci tvrdit ze Koudelka ktery kazdy rok rozbije jednu rezidenturu FSB neni kopyto
  To je a jeste velky..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pochybuji, že by ti naši neschopní čučkaři byli schopni rozbít síť agentů jedné z nejschopnějších tajných služeb na světě. Zřejmě bude pravda, že kontrolu nad naši BIS od pádu Nečasovy vlády převzala US ambasáda a operativci z CIA aby se už nestávalo aby naši politici zadávali velké zakázky strategického charakteru firmám, které jsou pod kontrolou ruského státu. Nečas zadal zakázku na dostavbu našich atomových elektráren ruskému Rosatomu a byl sesazen policejními plukovníky a lidmi ze státního zastupitelství Ištván, Bradáčová, kteří jsou absolventy amerického vládního (vymývacího) programu International visitor leadership a kteří se až velmi často scházeli s americkým ambasadorem Shapirem. Podle mně si to Koudelka a spol všechno jen vymysleli aby potvrdili svou nepostradatelnost a velké platy. Nic je to nestálo ani jim za to nic nehrozí, protože špinit Rusko je dovoleno. Obvinění Ruska z čehokoliv si málokterý politik dovolí zpochybnit a věřit tomu je povinné. Všechno je navíc tajné, takže ani ty důkazy proti ruské tajné službě si málokdo může ověřit, jestli nejsou vycucané Koudelkovci z prstu. Zeman z titulu své funkce to má možnost vidět, takže asi proto těm čučkařům z BIS nevěří ani dobrý den.

   Smazat
  2. 9:32 Máte samozřejmě pravdu, ale boj mezi rezidentůrami má být “neviditelný“, pod pokličkou, né na prvních stránkách všech médií, celá naše BIS se může přetrhnout ve sledování vlastních občanů naší země, by ochránila naše nenasytné politiky a to je katastrofální ubohost, dle těch blbů je ¾ Českého národa na výplatní pásce Ruska nebo Číny, Praha je samozřejmě, těžce kapitalisticky americká, i když je většina na výplatní pásce daňového poplatníka (socialismus v reálné podobě), popletení schyzofrenici.

   Co nám předvedla vojenská kontrarozvědka s Páleníkem v čele, paní Nečasová za stromem šmírující Páleník, za dalším stromem šmírující policista a za nima šmírující novinář, jedním slovem, břídilové po Česku. Jen očekávám, co dalšího zase po nějaké krátké době vyslintá, ten utajovaný pozér Koudelka.

   Smazat
  3. 9:32 No a NOVIČOK se rusum moc nepovedl, tam je dukazu na sto let. To samé polonium. Ach, jak je to RUSKO křišťálově čisté, tohle muže napsat pouze prokremelský pomatenec!!!!

   Smazat
  4. Samochvála smrdí. Proto na nějakou síť nevěřím.

   Smazat
  5. Samozrejme ze cuckari zadnou sit nerozbily
   Mozna tak mokry sny
   Koudelka by radsi mel vysvetlit proc ze to byl na stazi u kontrasu v anglii aby jsme byly v obraze a vedeli pro ci zajmy pracuje kujon..

   Smazat
 44. Navic v cechach je stejne prd tajnyho
  V cechach se nic neutaji tak ze netreba budovat rezidenturu
  Staci poslouchat

  OdpovědětSmazat
 45. Valenčík, hlavně že vy jste " normální " blbe.

  OdpovědětSmazat
 46. Prohlášení jsou jedna věc a pravda je jiná. Aspoň zatím nebyl podán jediný důkaz hrdinských činů českých bretšnajdrů. Samozřejmě nikdo nepochybuje, že u nás je rozvětvená síť cizích zpravodajců, především velmocí a čím je velmoc potentnější, tím jich má u nás více a tím jsou pro nás bezpečně nebezpečnější. Jednak zkoumají co víme a nevíme, co si myslíme a co říkáme, jednak předstírají že nic neví a že jsou jen pomocnou berlí pro naší nevědomost. Obecně by bylo vhodné se dozvědět vůbec okruh zájmů "špijónů!. Armáda to nebude, to už víme ze Švejka. Co si myslí občané? Velikost "umění" české propagandy? Rozsah lžihistorie ústavů pro legendy a vyprávěnky? Myslím, že cizí špióny nezajímá ani počet blbů v české politice, neb ty chytré lze spočítat na prstech obou rukou a pak snadno odečíst od celkového skóre. Že by se zajímali o 2 moudré muže v české politice - Zemana a Babiše a jednu ženu, která časem i dva jmenované strčí do kapsy - paní Schillerovou? Jistě Kalous a další naklonovaní z něj závistivě hledí, že jsou mimo zájem špionů. Jen je škoda, že nemáme nějakého soudobého Haška, aby nás pobavil dnes a pak dalších pár generací českou politickošpionážní scénou.

  OdpovědětSmazat
 47. Federální služba bezpečnosti je Ruská kontrarozvědka.Má za úkol rozkrývat cizí rozvědky na území Ruské federace.
  Pro vyzvědačské účely v jiných státech má Rusko vnější rozvědku.Když Koudelka říká že rozkryli agenty FSB,tak žvaní nesmysly.Když neví že kontrarozvědka nepůsobí v zahraničí,ale doma,tak je profesně nezpůsobilý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22.10
   Samozrejme ze sakra operativci kontrarozvedky pracuji v cizine
   Nepiste nesmysly
   Dela to kazda kontrarozvedka i ta ceska by to mela delat
   Nicmene operativci kontrarozvedky patri vetsinou mezi elitu zpravodajskych agentur a maji kryti ktere se buduje dlouha leta
   To jsou nelegalove a ve svem oboru jsou nejlepsi z nejlepsich
   Potom jsou samozrejme agenti kteri pusoby zcela legalne pri ambasadach ruznych zemi..
   Ti zase vymetaji recepce na ambasadach a poslouchaji drby
   Ti co pracuji na ambasadach se vetsinou nehodlaji zabyvat nelegalni cinnosti z duvodu mozneho diplomatickeho konfliktu proto je rezident vetsinou nelegal a velmi dobre zakonspirovan a v pripade odhaleni nema podporu domovske zeme nicmene pravidla jsou takova ze se eliminuji a da se na vedomi druhe strane ze jejich nelagal byl demaskovan
   Nebo se necha nelegal v klidu a meli by mu byt poskytovany informace ktere nemaji pro druhou stranu zadnou hodnotu a nebo pouze castecnou
   Kdyz spadne klec vetsinou se vse vyrovna pri vymene nelegalu a malokdy se to verejnost dozvy..
   Zcela bezna zalezitost..

   Smazat
 48. Kontrarozvedka ma podchytit nebezpeci jiz v cizine pokud to jde
  Proto i kontrarozvedka pracuje mimo domovskou zemi
  To jen pro uplnost

  OdpovědětSmazat
 49. Vidím že si tady někdo plete pojmy rozvědka a kontrarozvědka.Ruská FEDERÁLNÍ SLUŽBA BEZPEČNOSTI-FSB je kontrarozvědka. Její úkol je kontrovat rozvědky cizích zemí na území Ruska.Pro vyzvědačskou činnost v zahraničí má Rusko rozvědku.Její název je SVR-SLUŽBA VNĚJŠÍ ROZVĚDKY.Všechny rozvědky na celém světě jsou v zemích ve kterých působí napojeny na svou ambasádu,konkrétně na druhého tajemníka velvyslance-kulturního atašé.Pokud BIS něco rozkryla,tak to rozhodně nemohla být FSB.Ta podle zákona o bezpečnostních službách Ruska má kompetence pouze na území RUSKÉ FEDERACE.Pokud mohla BIS něco rozkrýt,tak to mohla být rozvědka-SVR.Pukud Koudelka prohlásil že rozkryli FSB,tak je možné že lže,nebo je nekompetentí.

  OdpovědětSmazat
 50. 11:15
  Proč nebo, Koudelka může lhát a být přitom nekompetentní

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.