Reklama

sobota 26. října 2019

Zbořil: Naši experti by si měli koupit mapu světa, kde je i Rusko!

Zdeněk Zbořil v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz
rozhovor se Zdeňkem Zbořilem
26. 10. 2019 PrvníZprávy
Na mě to dělá dojem, že existuje jakési embargo na zprávy z Ruska, že se nedozvídáme o kultuře a o sportovních událostech, není tak důležité, ale my už ani nevíme jak je skutečně rozsáhlá diplomatická aktivita Ruska, říká Zdeněk Zbořil.


V poslední době můžeme pozorovat zvýšenou aktivitu ruské diplomacie, alespoň ti, kteří se zajímají o dění v zahraničí, neboť naše veřejnoprávní a mainstreamová média jsou na zprávy o Rusku skoupí, asi se bojí, aby nebyla označena jako proruské médium…

A co vy na to pane Zbořile?

„Musím říct, že jsem se nechal také ukolébat zprávou pana plukovníka Koudelky, který nám oznámil, že jeho služba rozmetala síť ruských agentů na území ČR a byla to vlastně jediná zpráva, která souvisela kromě klasického nadávání potenciálním ruským agentům českými novináři, tak to byla jediná zpráva, která nám něco říkala o Ruské federaci. Ono to na mě dělá dojem, že existuje jakési embargo na zprávy z Ruska, že se nedozvídáme o kultuře a o sportovních událostech, není tak důležité, ale je důležité, že my už ani nevíme jak je skutečně rozsáhlá diplomatická aktivita a nebo zahraničněpolitická aktivita Ruské federace,“ upozorňuje v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz Zdeněk Zbořil.

Z poslední doby: Vladimir Putin vykonal cestu po arabských zemích, Rusko alias Putin dohodnul klid zbraní v severní Sýrii a nyní bylo na summitu Rusko-Afrika v Soči 43 hlav států z Afriky…

„To není tak, že se Vladimir Putin sebere a jede někam s aktovkou, cesty připravit není tak jednoduché, na tom se pracuje dlouhou dobu, ty cesty nejsou výlety. A česká média nehledají klíč těchto jednání, my vlastně nevíme jaká ta ruská politika v těchto zemích je. Jenom si připomeňme jednání 23.-24.10. v Soči, kde byly desítky afrických představitelů a my se nedozvíme o čem se tam jednalo.

Když si dáme dohromady tato jednání, s jednáním v arabských státech a přítomnosti ruských sil v Sýrii a připočteme tradičního řekněme i nepřítele a partnera v mezinárodní politice, kterým je pro Rusko Turecko, tak to přece zasluhuje pozornost. Všimněme si, že v poslední době se vedou důležitá jednání ne v Moskvě, ale v Soči, to je taková „hloubková obrana“, tak jako za 2.světové války nebo za tažení Napoleona do Ruska, je to taková symbolika a zdá se mi, že něco podobného probíhá, že o tom nejsme informováni.
Jak se mohly dostat ruské S-400 do Srbska? V NATO budou padat hlavy!

Jestliže se Ruská federace rozhodla pro takový rychlý vývoj zbraní, tak se to zřejmě nebude odehrávat v evropské části, ale někde trošku dál, možná i daleko od Moskvy. Takže naše zahraniční politika by se možná mohla zbavit těch zastaralých argumentů Jense Stoltenberga a mohli by si naši výkonní experti koupit alespoň mapu Ruska a nebo si koupit takovou mapu světa, kde je Rusko středem světa a ne Paříž nebo Berlín,“ komentuje Zdeněk Zbořil.

Podrobnější analýzu si můžete poslechnout v následujícím rozhovoru Zdeňka Zbořila pro Prvnizpravy.cz.

65 komentářů :

 1. Jo správně když se chci dočíst něco z Ruska tak čtu Sputnik v mainstreamu jsou pouze negativní zprávy.

  OdpovědětSmazat
 2. Bude Koudelka generál? Jsou mraky nad jeho jmenováním.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2 podobné zprávy o rozprášení ruských agentů už předložil, ale o jeho postupu naštěstí nerozhoduje parlament tak, jako o schvalování výročních zpráv čété.

   Smazat
  2. Koudelka tak dlouho bojoval o titul generála, až mu zavřeli tělocvičnu! :)

   Smazat
  3. Koudelku pasovat na jenerála, koudelníkův syn.

   Smazat
 3. !!! Ruské ministerstvo obrany ukázalo důkazy, jak Spojené státy pašují syrskou ropu. Víme, kolik na tom vydělávají.Mezinárodní státní banditismus.S ohledem na to, že cena jednoho barelu pašované syrské ropy činí 38 USD, přesahuje roční příjem z tohoto „soukromého byznysu“ amerických státních služeb 30 milionů dolarů. https://cz.sputniknews.com/svet/2019102610876933-ruske-ministerstvo-obrany-ukazalo-dukazy-jak-spojene-staty-pasuji-syrskou-ropu-vime-kolik-na-tom/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odporní zločinci mafiáni to jsou. Tak my do Sýrie posíláme prachy a tito zločinci z USA nám je z druhé strany kradou. Chovají se stejně zavrženíhodně jako ti teroristi z DAEŠ.

   Smazat
  2. USA se chovají jako DAEŠ ??? Dejte si tam rovnítko. USA = DAEŠ. ��
   Mik

   Smazat
  3. 19:27...Kdyby Amíci neměli Daešáky a podobnou svoloč,tak by si je museli vyrobit z papundekku.
   Když potřebujou rozvrtávat Středňák,tak potřebujou jasného nepřítele.
   (Ách jó...Co by Bílý dům pro Netanjahuovy krásné oči neudělal.)
   Helanov

   Smazat
 4. Možná sem nepatřím, protože podezřívám megamocnosti z tichých předem připravených dohod o přerozdělování světa. Má to jednu výhodu,nemůžete mne podezřívat z rusofilství, ani z USofilství. Přesto se přiznám, že nebýt satelitu a západních tv studií, nemám o ruské politice a strategii Putina přehled. Přitom je to velmi zajímavé, žádné informace jsou úrodnou půdou pro lži a pavlačové drby, které nevím pro koho jsou přínosem. Kdyby se odložila dogmata brežněvizmu z minulého století, tak zjistíte, že hra na čistotu ideologií už je překonána obchodem. Putin je obrovský obchodník, který krom surovin, už prodává rakety na všechny strany, že možná zobchodoval i Sýrii za Venezuelu. Že existence srpu a kladiva, kterým mává Čina, je jen zobchodovatelná značka a za níž se valí kšeft s požehnáním ÚV KSČíny. Až se vám podaří odložit brýle z minulého století, tak možná uvidíte úplně jiný svět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslet "že" bez podkladů, znamená nevědět. Informace jsou... stačí číst ruské a izraelské ruskojazyčné zpravodajství a nespoléhat se na anglofonní, nebo na Čt, Seznam, či např. Iděs...

   Smazat
  2. Ono stačí číst i ty anglofonní, ale je třeba vybírat, aby člověk nečetl zbytečně a opakovaně mainstream.

   Smazat
  3. Pro Lea 12:42 čtu obé a mám mozek, někdy je dokonce dobré nechat informaci chvíli uležet a nepospíchat.
   Zdravím 11:32

   Smazat
  4. Ono stačí zabloudit třeba do Jižní Ameriky nebo Asie a tamní zprávy, kde se "naše" centrostředová Juvropa prakticky nevyskytuje. A také hned vidíte, co doopravdy hýbe světem, co je důležité. Proto je nutné, chce-li člověk něco vědět sledovat zahraničí pravidelně. Pravda v současné době je ruské zpravodajství pro nás nejlepší, protože mívají mnohem širší záběr a více do hloubky. Samozřejmě nesmí se člověk soustředit jen na jeden zdroj. musí porovnávat. Prostě v době "rychlých" informací je třeba déle hledat. Není to náhodou jeden z Murphyho zákonů?
   Naše zpravodajství až na čestné výjimky vůbec v takovéto konkurenci neobstojí.

   Smazat
 5. Ohrožování bezpečnosti našich občanů! Advokát z Trikolóry varuje před novinkou týkající se azylu pro uprchlíky. Má platit i u nás:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ohrozovani-bezpecnosti-nasich-obcanu-Advokat-z-Trikolory-varuje-pred-novinkou-tykajici-se-azylu-pro-uprchliky-Ma-platit-i-u-nas-600716

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Majerová ve Sněmovně vyprášila Hamáčka: Měl by si vybrat – buď chránit bezpečnost občanů, nebo se starat o blaho cizinců:

   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019102510876030-majerova-ve-snemovne-vyprasila-hamacka-mel-by-si-vybrat--bud-chranit-bezpecnost-obcanu-nebo-se/

   Smazat
  2. 12:18
   Al-Hamajda a jeho.podpora BANDEROSTÁNU a palmovýho odpadu je pro slušné Čechy příště NEVOLITELNY!!!!

   Smazat
  3. Degenerace každé společnosti začínala vždy od degenerace elit. Elity ve vedení Evropské unie ztratili pojem o realitě a mají za cíl přestěhovat miliardu Afričanů do Evropy. Obyčejný občan se ptá sám sebe proč musí přihlížet islamizaci Evropy, proč někdo přijde do jeho státu, neodpracuje ani den a dostane podporu větší než dostane on důchod, jako občan, který odpracoval 45 let svého života a podílel se na rozvoji státu. Rozumek a další vítači imigrantů nám říkají, že je to proto, že my jsme zavinili v jakém stavu Afrika dnes je. Je to obrovská lež. My jako Čechoslováci jsme nic nezavinili. Když máme na někoho poukázat, tak jsou to právě západní země, které Afriku rabovaly. Ale to není žádný argument, který má za cíl zdůvodnit přestěhování miliardu Afričanů do Evropy. Je to nesmysl a potvrzení, že degenerujeme. Ale spíš jsou za tím obrovské peníze které inkasují převaděči a Evropské neziskové organizace, které jsou právě součásti pašování Afričanů do Evropy.

   Smazat
  4. Ano, nepůjde ovšem zdaleka jen o obchod. Ta islamizace Evropy bude především záležitost ideologická - ideologie moci. Té světové. Ale ani za mák bych se v tom neorientoval, kdybych spoléhal na zprávy ČT. Jenže už asi 3 roky vcelku pravidelně sleduji Otázky - Odpovědi V.Pjakina. Tak nějakou hrubou představu i o těch procesech v Evropě mám.
   Mám sice zcela odlišný pohled na socialistickou a tím spíše Stalinskou epochu než Pjakin, ale jako politologa si ho opravdu vážím. Dokonce nejen zpravodajství ČT, ale ani to v Českém rozhlase se Pjakinově analýze nemůže vyrovnat.

   Smazat
  5. 14:30, když trhnete oponou ideologické moci, zjeví se vám prostá pravda založená na ovládání biologických a nebiologických pracovníků spolu s přírodními zdroji za účelem zisku. Je to prosté a funguje to. Ideologie je jen třešnička na dortu, aby vám lépe chutnal a o to s větší radostí se upíšete k nevolnictví.

   Smazat
  6. 12:32 Jenže skutečné vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! Masy jsou ale zženštilé a potřebují být k tomu vedeny, ovšem pak nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení pánů a sáhibů na Zemi od Boha darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   Smazat
  7. Ale jdi ty brepro, naší předkové nebyli moc brutální v boji na export(něco Otakar, něco Karel) spíš si hlídali vnitropolitickou situaci doma. (Přemyslovci vyvraždili Slavníkovce, bratrovražda Václava). Na export toho moc nebylo. Poslední opravdu světem oceněným faktem,byli naší legionáři páni magistrály. Díky nim mohl TGM využít souhlasu mocností a dát základní kámen pro republiku.

   Smazat
  8. 18:02 A kdo píše o jakýchsi negramotných slovanských barbarech? Mám na mysli naši, tedy Bílou rasu! Píš o postavení pánů na Zemi, o časech Britského Impéria a Francouzské koloniální říše, kdy indické, čínské a negerské polooopice se musely poklonit až k zemi při setkání s jakýmkoliv bílým sáhibem!

   Smazat
  9. P.S.: Když se zastavíme nad dějinami 20. století a budem hledat bod obratu od naší vlády nad světem k bezmoci a úpadku naší rasy, dojdetme ke stejnému závěru - budeme-li pečlivý a bez antirasistických předsudků ovšem! Kdy došlo k průseru a proč? Byl to okamžik, kdy komodor Perry nenašel pokračovatele! Totiž přijetí japonských skrčenců mezi spolek výhradně bílých imperialistů byla zásadní bota! Šlo sice bezesporu o nejvyspělejší ne-bílou entitu, ale sotva schopnou sdílet árijské hodnoty západní, germánsko-románské civilizace. Japonsko se mělo stát řádnou kolonií USA stejně, jako Indie byla britskou, Indočína francouzskou a Indonésie nizozemskou! Čínu by si poté rozdělili Rusko a anglo-francouzští kolonialisté bez problémů. Jenže účast Japonska na dělení sfér vlivu ve východní Asii vedla ke konfliktu s Ruskem, který využili britští čachráři k oslabení konkurence. Porážka Ruska Japonskem, která by bez britské podpory Japonska byla nemyslitelná, se stala počátkem krize naší rasy a její světové hegemonie! Samozřejmě víme že v pozadí toho průseru stál Židé se svou finanční mocí, kteří z pozadí ovládali Britské Impérium a USA. A dnes už to nespravíme, když žlutáci maj vodíkovky a kosmické technologie a černí mají penicíln a místo toho aby vychcípali na banální chřipku se povalí do Evropy ...

   Smazat
 6. V devadesátých letech se úspěšně rozvíjela spolupráce mezi Evropou a Ruskem, hlavně mezi Německem a Ruskem. Dokonce se předpokládalo, že mezi Ruskem a Evropskou unii nebude vízová povinnost. Američani si uvědomili, že jestli to tak bude pokračovat dál Evropská unie a také Rusko je v ekonomickém rozvoji předeženou a USA se octne na pomyslném chvostu na světě a nikdo USA nebude potřebovat, neboli USA ztratí svůj vliv. Byly dvě možnosti, jak z hlediska USA tuto situaci řešit. První možnost byla nastartovat ekonomiku a vědecký vývoj v USA a v ekonomických a vědeckých ukazatelích předehnat Evropu a Rusko. Druhá možnost je zadržet ve vývoji Evropu a Rusko. Američani zvolili druhou možnost, tedy rozeštvání Evropy proti Rusku, tak aby Evropu zadrželi ve svém rozvoji. Zvolením druhé varianty Američani přiznali, že jejich neoliberalismus není schopen žádného ekonomického a vědeckého vývoje. USA v současné době jsou schopné jenom vojensky bombardovat všechny ty, kteří nestojí o to, být kolonii USA a živit obrovskou díru dluhů USA, což je všechno co z USA zůstalo. My, jako stát, plně v područí USA musíme plnit příkazy USA a musíme proti Rusku co možná nejvíce štvát naše a Evropské obyvatelstvo. Proto se u nás polévají pomníky postavené na počest osvobození naší vlasti od německého fašismu. Proto se objevují nápisy červenou barvou, kde se kydá na Rusko a naše osvoboditele. Proto o zvěrstvech, které po světě do dnešních dnů provádí Američani, převraty, barevné revoluce, bombardování, zabíjení milionů lidí, se říká že jsou to humanitární akce. Proto BIS každý rok říká jak bojuje proti Rusům a jejich tajným službám, což každého napadne, co asi by tady u nás Rusové tak asi mohli získat svými tzv. špionážními sítěmi. A dále se používá nálepkování těch naších občanů, kteří upozorňují na nedostatky současného tzv. demokratického režimu ve srovnání se socialismem, že všichni takoví občani jsou špioni ve službách Ruska, nebo jsou ovlivnění právě těmito špionážními službami Ruska. Takže , když někdo poukáže na skutečnost, že nájemné za byt 3+l v Praze ve výši 28 tisíc měsíčně při platu 25 tisíc měsíčně je zvěrstvo a za socialismus stál takový byt 350 korun měsíčně při platu 2800 korun měsíčně, okamžitě je označen za ruského špióna nebo člověka kterého ovlivnily ruské špionážní sítě. To že my Češi musíme jezdit nakupovat kvalitní potraviny do Německa, protože k nám západ dováží potravinový odpad je taky působením Ruské špionáže. Na internetu najdete Babiše jak srovnává potraviny, například obsah masa ve výrobcích prodávaných u nás a v Německu a ukazuje že tam kde u nás je to 20% masa v Německu je to 90% masa a tak podobně. Jinými slovy Babiš je asi Ruský špion. Za stejnou práci dostáváme u nás čtvrtinovou mzdu oproti západním zemím. Ten kdo na to poukáže je Ruský špión. Mezitím "neznámí" pachatelé polévají červenou barvou pomníky naších a Ruských vojáků padlých za naše osvobození, tak aby se vyvolal mezi naším obyvatelstvem strach cokoliv proti tomu udělat, protože se tzv. demonstruje, že to všichni obyvatelé naší země schvaluji. 21. srpen se vyhlásí za památný den ale 15. březen se bude oslavovat, jako vítězství demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano důkaz Americké propagandy máme uvedenou níže, tedy 12,43. Dokonce se tam tvrdí, jak Rusové budou bombardovat Prahu. Pokud se podíváme do historie, tak Prahu bombardovali jenom Američani, jako náhradní cíl v době bombardování Drážďan. Bombardování naších měst v samém závěru války mělo od Američanů za cíl cíleně poškodit náš průmysl a města a už tehdy Američani vedli proti nám likvidační válku. Rusko nás osvobozovalo od nacistů a Američani záměrně nám ničili infrastrukturu a zabíjeli naše občany. Dnes toto počínání Američanů oslavujeme protože jsme kolonii západu.

   Smazat
 7. S.s. Zbořil má pravdu: Horšolid neví, že Veliké Rusko je VŽDY PŘIPRAVENO nám znovu poskytnout bratrskou pomoc!

  Je to tak, drazí soudruzi a soukmenovci: My horšolidi jsme drženi v klamném přesvědčení, že kapitalismus a demokracie nám vládne „přirozeně“ a „navěky“.
  Jak je to možné?
  Takto: Euroameričtí okupanti pořád ovládají skoro polovinu „českých“ masmédií!
  Samozřejmě, náš národní Vůdce Babiš se snaží ZE VŠECH SIL tuto situaci změnit: Pokud si k Lidovkám a Mladé frontě koupí ještě televizi Nova, tak nám bud dávat JEŠTĚ VÍC Leninsko-putinské pravdy, zcela nezávislé na jakýchkoli faktech.

  Jenže to je hudba budoucnosti.
  Dnes v Česku ještě pořád fungují hlásné trouby kapitalismu a demokracie, sveřepě hájící evropské hodnoty proti našim milovaným hodnotám západoasijským. Namátkou:
  • tzv. Česká televize
  • tzv. Český rozhlas
  • tzv. Přítomnost
  • tzv. Forum 24
  • atd. apod.

  Ovšem nejhorší je CELÝ PRAŠIVÝ INTERNET, s čestnou výjimkou ruských, čínských a komunisticko-nacistických webů, např. naší milované Nové Republiky!!!

  Ano, jedině naše weby nás drží nad hlubinou zoufalství, nad páchnoucím bahništěm evropských hodnot!
  Naše weby, od Sputniku přes Haló noviny po naši milovanou Novou Republiku nám neustále přinášejí naše NÁDHERNÉ komunisticko-národně-socialistické Evangelium:
  Velkorusové jednou znovu přijdou, přijdou včas, jak legendární vojska z dávných kronik.
  Jejich neprůstřelné tanky rozdrtí žoldáky NATO a EU na odpornou krvavou kaši.
  Jejich nesestřelitelné bombardéry rozbijí Prahu napadrť, i se všemi kavárníky a havlisty.
  Jejich speciální oddíly (Smerš apod.) najdou v Česku všechny zrádné ruské emigranty, a odvedou je ke spravedlivému potrestání.
  My pak provedeme tradiční humánní odsun menšin, především přeživších Pražáků a inteligentů.

  Pak náš národní Vůdce Miloš vydá celou sérii svých slavných dekretů („Milošovy dekrety“), jimiž znárodní všechny výrobní prostředky (+ půdu) a všechen majetek lepšolidí, a převede ho pod národní správu ANOfertu, celonárodní společnosti našeho druhého Národního Vůdce Babiše.
  Křesťany, živnostníky a kulaky počneme převychovávat, především poctivou prací v uranových dolech.
  Prostě: Začneme opět RADOSTNĚ budovat naši kdysi krásnou, nyní však na uhel spálenou západoasijskou zemi.

  Ano, to bude jeden z NEJKRÁSNĚJŠÍCH výsledků tradičně humánní velkoruské diplomacie.
  Kdybychom tomu nevěřili, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, kdybychom si v zoufalství začali myslet, že Česko se nikdy nevrátí zpět do Velikého Ruska, tak zhyneme – buď zármutkem, nebo vlastní rukou.
  Tečka.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12.43. Jak je vidět tak 15 březen, tedy výročí začátku pětiletého teroru, zabíjení naších občanů německým fašismem, posílání lidí do koncentračních táborů, budeme oslavovat jako vrchol západní demokracie, která kdyby se povedla tak po likvidací židů, by následovala likvidace naších dědů a rodičů v německých demokratických krematoriích a koncentrácích. Dodnes musíme litovat toho, že se to těm západním německým nacistickým demokratům nepovedlo a Rusko jim to naším osvobozením za obrovských obětí, překazilo, což je největší hřích Ruska, které mu nikdy západní demokratické státy neodpustí a proto i my musíme nenávidět Rusy, že nenechali vyvraždit naše prarodiče a rodiče.

   Smazat
  2. Je zajímavé, že 12.43 si nevšímá toho, že Rusko se po roce 1990 ze střední Evropy stáhlo, ale USA nadále okupuje Německo, USA má okupační základny v počtu tisícovky po celém Evropském kontinentu, kde asi podle 12.43 dělá přípravu na mírové napadení hrozného Ruska, kde jsou nedozírné nerostné zdroje, které USA potřebuje a Rusko mu je nechce dát.

   Smazat
  3. 13:17 Na Radostu je zbytečné reagovat. Píše záměrně dvojsmyslné dlouhé elaboráty a rozbíjí diskuzi.

   Smazat
  4. POZOR-ACHTUNG-WATCH My lepšolidi nedopustíme Ruskou agresi proti našemu státu. Armáda americké Unie nás ochrání od vpádu Rusů. Radosta se mílí. My lepšolidi tomu zabráníme.Máme na to lidi: Halík, Huťka, Janda Pavel NOvotný, Mádle jsou zárukou lepšolidské demokracie. Volte TOP 09, STAN, ODS. Nebude v Čechách dobře dokud se mustang amerického dragouna nenapyje z Vltavy. Ať žije Havel a jeho letiště. Klidně mě cenzore smázni, budu na to hrdý, že vy v NOvé republice bráníte demokracii. Klidně si tady komouše Radostu nechte! M.Pakosta P.S. Radosta je dvojsmyslný ale na straně Putina

   Smazat
  5. Rudocancy! Aneb nic není pravdě vzdálenějšího! Za Protektorátu byli Češi vždy uváděni jako árijský národ a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat. Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Bohužel se ukazuje, že nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil)!

   „Zatímco velcí Němci a Evropané pracovali na sjednocení Říše, František Palacký potichu konal opak: pracoval na vyloučení Čech z Říše… V tomto zásadně mylném duchu byl později zřízen i veden stát Masarykův a Benešův.“ K. H. Frank

   Co se Rusáků týče, bez těch bychom na tom byli dnes mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, a za Říše navíc ještě i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  6. pro rudolháře z 13:10 ...

   Smazat
  7. 16:17
   A ty kopeš merunu za kterou obec v divizi ?
   Tvůj dres je mi neznámý.

   Smazat
  8. 23:16 Za Pravdu, tu jedinou, tedy Árijskou - jiná ani být nemůže, páč Lež je synonymem Žida.

   Smazat
  9. 7:51 a jseš už rasově prokádrován ? Jestli ne, tak se do toho netlač, nebo se budeš divit, kašpárku.

   Smazat
  10. 18:07 Kašpárci jsou zdejší rudé nuly a podlidé tvýho typu, předurčené chcípnout někde pod mostem, jako každá komoušská troska, neschopná vlastní exitence bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu v čele této vorující židobandy! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 8. Koncentrace ruských a čínských špionů v ČR stoupá s množstvím kontušovky vypité na poradách vedení BIS. Koncentrace čínských a ruských špionů v ČR klesá s procesem střízlivější po těchto poradách. S každým procesem střízlivění tedy Koudelka snižuje koncentraci ruských a čínských špionů v ČR o stovky a možná i tisíce osob!. A pak že nepracuje jako čert!
  Mimochodem proč Koudelka ve svém životopise neuvádí místo svého narození? Nenarodil on se v Putimi??? To by byla trefa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vidím, že Radosta se také zase ožral pod obraz. Už chybí jen výlev ožralého MUDr. Honzáka. Já ty české ochlasty miluji. No nejsou boží? Prostě prča.

   Smazat
 9. Zboril? Aha, estebacky praskac.

  OdpovědětSmazat
 10. 15:34 jseš guma, ale blbá gumovat s tebou nejde a do trenýrek tě nenavleču, jseš tu nanic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyskřekl dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, co mu ho chodí potajmu upíjet!

   Smazat
  2. 16:19
   Práce pro deratizátora.

   Smazat
  3. 23:07 Na toho čichače prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   je každej deratizátor krátkej! Na takovej rudej odpad platí jen tahle naše dekomnizátorka U. S. Anča! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Smazat
 11. Je pravdou, že česká media a především kapitálu zaprodaná ČÉTÉ publikuje již po dlouhé roky v rámci goebbelsovské propagandy z Ruska a Činy jen a jen negativní zprávy a naopak ze zázračně skvělého Západu. Ale s tím se dá těžko co udělat, jen si vzpomeňte na pevnou víru národa německého v Hitlera a nacismus a tuto praxi prostě my věrně dnes kopírujeme. Nechci říkat, že jsme v tomto směru horší než nacisté, to by nebyla pravda, ale pro kapitál je jistě radostné, že se mu snažíme vyrovnat. Ale co chceme od zločinného kapitalismu, který kuciakuje?

  OdpovědětSmazat
 12. Uz i zpravy o pocasi konci Kyjevem Evropa se jaksi zmensila.V Moskve naprsi ani nesviti slunce.Moskva na mape proste neni.A to se kouknete,jak daleko mame jeste k Uralu.Ubohost blbcu.

  OdpovědětSmazat
 13. Pro naši veřejnoprávní televizi neexistuje Rusko, ale neexistuje pro ni ani politická strana SPD. Její informace tady nejsou objektivní, ale ideologicky podmíněné. Jenom, kdo pro ně vytváří tu ideologii? Nejspíš Ústav nezávislé žurnalistiky, placený ze sorošových fondů. To je veřejnoprávnost jako řemen. P.K.

  OdpovědětSmazat
 14. 17. listopad 1989 byl vyvolán a proveden hlavně z důvodu ekonomických, kdy západ byl ekonomicky v koncích a potřeboval státy východní Evropy, aby ho živily. Tento záměr, západu se navlékl do ochrany lidských práv a demokracie. Západ k tomu použil ožraly a povaleče, kterým se v Československu nikdy nechtělo dělat a byli přesvědčeni, že jejich intelektuální schopnosti měly by jim zaručovat vysokou životní úroveň, bez práce, na úkor poctivě pracujících. Tito lidé si říkali disidenti. Jeden takový byl povaleč a kulisák Václav Havel, který vykřikoval v zájmu západu, kecy o lidských právech a demokracii bez práce. Tomu uvěřili lidé v domnění, že jistoty socialismu zůstanou a k tomu se přidají materiální hodnoty v podobě plných nákupních košíků za pakatel, jako na západě, křičeli disidenti. A tak se i stalo, ale nikdo nepostřehl, že západ nás totálně vytuneloval a nezbylo nám nic. Třicetiletá válka a rabování Švédských hord na našem území je nula v porovnáním s rabováním na našem území, západem. A tak jsme tam, kde jsme. Můžeme poděkovat Havlovi, který hlásal, že nikdy tady nebude nezaměstnanost, nikdy se nebude rušit socialismus. Pravý disident. Platíme horentní ceny za vodu, telefony a všechno odchází na západ, kde se naší prací živí miliony západních darmožroutů.

  OdpovědětSmazat
 15. Nic než pravda, kterou šíří politolog Zbořil. A nejen pozitivní zprávy o Rusku nám chybějí. Slyšeli jste v našich elektronických médiích zaznít ruskou písničku, nebo film na televizních kanálech v ČR... Dokonce najdou se i odpůrci super souboru Alexandovovci, který šíří ruské umění po světě, jeb v ČR se tomu brání. Totalita a protiruská propaganda, to je obraz dnešní "kapitalistické" demokracie.

  OdpovědětSmazat
 16. Ale to vůbec není pravda, že Rusko neexistuje a naše média o něm nepíší. Nepíší jenom to co je o Rusku dobré a příznivé a co se jim daří, když se jim protrhne přehrada nebo rozbije nějaká technika shozená z letadla to je radosti na Starém Bělidle. Takže přeloženo do češtiny, co se jim daří o tom ani muk, co se nezdaří o tom melou stále dokola. Takže vzhledem k bobříkovi mlčení se jim musí setsakramensky dařit a o tom se psát nesmí. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 17. Brouk Pytlik,

  Velice si uvedomuji svoji slabou inteligenci a znaly faktu, ze kazdy je 3X chytrejsi nezli ja!!!!

  OVSEM ma to maly PROBLEM,

  pane Zboril a vsichni,
  Prosim napiste mi sve VYSVETLENI SITUACE, Ktere by bylo zajiste
  VELKYM PRIZPEVKEM v me mentalni ubohosti.

  Cetl jsem ze v Jizni Africe bylo povrazdeno cernousky Cernymi,

  70.000 mirumilovnych bilych farmaru, zijicich v Jizni Africe skoloro 200 ++let nedavno pred nekolika lety to trochu utichnulo.

  Tito farmari byli krestane a povazovali se za missionare vice nezli farmare.

  Lec cerni jednoho dne je pocali diky Mandelovi pocali vrazdit a vyhanet z farem.
  coz je TYPICKA genocida. Asi 70.000 bilych mrtvych.

  Ovsem krestanovi Putinovi!! to ne nevadilo ani Ceske vlade.
  A dnes Rusko a Putin pomaha jim s armadou a posila jim dneska na ukazku sve nuclearni nosice a pomahu junte vojensky.

  Coz je ukazano na videu:

  https://www.youtube.com/watch?v=-ROyuyXhzAc
  https://www.youtube.com/watch?v=x-xKe5KKi7A

  https://www.youtube.com/watch?v=TvTYYiqVubU
  https://www.youtube.com/watch?v=l8WbW4PBurw

  Neni tady neco divneho ???
  Porad to nemohu pochipit Putina a Rusko, neni to pouze ? nejaka VELKA (OCEN BOLSHAJA) NEZISKOVKA?? to cele Rusko pane Zborile??
  A co vy??
  Posilat nuclearni nosice do Jizni Afriky??? To stoji mnoho EURO?? To mu nestaci problemy na Ukrajine a v Syrii?? a s NATO.
  Otazkou jestli je Rusko tak miru milovne ??jak tvrdi. Neb ja pochybuji , NEB toto jsou zbrane na svetovou dominanci!! , ne obranu!! soude podle typu zbrani!!


  Dekuji vsem za pomoc.

  S pozdrave se Sovetskym Svazem na vecne CASY A VZDYCKY JINAK!!!

  Brouk Pytlik .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vypada to ze pytelnik je take z domoviny Negrovna. Proto si tak notuje s debilem a casto se doplnuji.
   Pis kratce budujes mir

   Smazat
  2. Brouku, prosím dělej ty odkazy modrý, ať se dají odpálit rovnou.

   Smazat
 18. Brouk Pytlik

  Chtel jsem rici asi toto :
  pan Zboril dela ze sebe a z NAS!!! blbce a je zaplacena agentura ZAMETAJICI INFORMACE POD KOBEREC!!!

  To vidim i ja, kdyz se podivam na YouTube na 15 minut a je mi jasno o co jde s Putinem a jeho Ruskem.

  K tomu nemusim si platit pristup na zadnou NOVINARSKOU DATABASI 50 EURO mesicne , ktera mi by dala patricne prehledy z svetovych novin a tisku s vetsimi detaily.

  Me takovy lidi vadi co lzou za penize pane Zborile.


  Se SOVETSKYM SVAZEM na VECNE CASY .. a VZDYCKY!! JINAK!!!


  Brouk Pytlik

  OdpovědětSmazat
 19. Lidi: „Obama je naživu, dobře a míří k převratu, aby se pokusil svrhnout prezidenta Trumpa a federální vládu Spojených států.
  Ačkoli EU v zásadě souhlasila s prodloužením lhůty pro Brexit ve Spojeném království, Emmanuel Macron z Francie zablokoval jednomyslné hlasování a odmítl souhlasit s prodloužením o tři měsíce. Ukázalo se, že revolucionáři zastupují Francii, Německo a Nizozemsko jsou považováni za „revolucionáře“, kteří budou odpovědní za zničení civilizace:
  https://beforeitsnews.com/new-world-order/2019/10/the-calm-before-the-storm-to-be-ended-on-october-31st-as-planned-with-division-among-eu-member-states-8613.html

  OdpovědětSmazat
 20. Brouku co jste zase konzumoval?

  OdpovědětSmazat
 21. Clanek pana Zborila , opravdove sracky!!!

  Brouk Pytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Článek pana Zbořila je výborný, ale ty jsi brouku pytlík plný sraček.

   Smazat
  2. A cos čekal od místních odulců*), že rozumného "vypotí"?! Tihle pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 22. Jsem pilný čtenář, u 16:22 stačí přečíst první dva řádky a víte vše. Ušetříte si čas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dodatek: ale jen pokud si pustíte na videu tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Na to žádnej popis nestačí ...

   Smazat
 23. Už dnes je trestné informovat svět o tom, že shození amerických dvojčat neudělali žádní Arabové, ale prsty má v tom Buš, tedy více jak 3 000 mrtvých Američanů, stejně na základě lživých argumentů agrese USA do Iráku, jeho rozvrácení, stejně jako v případě Lýbie, a potupné zavraždění Husejna a Kadáfího, toť vše nevadí ani českým pražským kavárníkům, naopak Praha plná agentů CIA neustále usiluje o převrat a odstranění demokraticky zvoleného prezidenta ČR. A Koudelka místo slídění po korupci neustále bojuje proti slovanskému Rusku.

  OdpovědětSmazat
 24. Ono není jen informační embargo na Rusko, ono platí i o všech ostatních zemích bývalé RVHP. tedy embargo... Ono se o těch zemích referuje, ale pouze a jen tehdy, když tam někdo zorganizuje nevládně a zcela neziskově nějaké demonstrace proti vládě. Takže z našeho mainstreamu bychom mohli snadno nabýt dojmu, že kultura v těchto zemích neexistuje, výkonní sportovci jsou jen v Rusku, a to pouze proto, že jsou všichni nadopovaní jak Armstrongové, z průmyslu RVHP se dochovala snad jen Dacia, ale hlavně: vlády v těchto zemích dělají vše špatně a jsou zaměřené zcela protilidově, protože se proti nim akorát demonstruje...
  Viki L.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.