Reklama

úterý 12. listopadu 2019

Americkou demokracii může zachránit jedině Trump – a jedině s naší pomocí

Paul Craig Roberts
12. 11. 2019 paulcraigroberts
Nyní, kdy splaskl podfuk „něco za něco“ nazvaný Russiagate, vymýšlejí presstitutky další podfuk tohoto stylu, který by se na Trumpovu hlavu dal hodit. A jaký podfuk má to být tentokrát?
Právě jsem doposlouchal CIA řízenou debatu tří pochybně vyhlížejících mužů na televizi NPR, kteří sdělili národu následovné: Je sice pravda, že Trump v telefonickém hovoru se Zelenským neslíbil ukrajinskému prezidentovi výměnou za pokračující ukrajinské soudní stíhání Bidenova syna svou návštěvu Ukrajiny, ale tu prý slíbili Trumpovi poradci a pomocníci poradcům a pomocníkům Zelenského. Není o tom sice nikde žádný záznam a žádný důkaz, ale tak to prý je.


I k takovýmto ubohostem se tedy probíhající puč proti americkému prezidentovi uchyluje.

Nicméně i tak může puč uspět.

Je známou skutečností, že dřívější ředitel CIA aféru Brennan Russiagate, naplňující všechny znaky pobuřování, zorganizoval, a stejně známo je i to, že ředitel FBI Comey spáchal zločin tím, že na podporu této aféry obelhal protišpionážní soud FISA. Stejně, jako se ví o tom, že spiknutí proti Trumpovu zvolení prezidentem se společně s jeho milenkou zúčastnil i vysoký činovník CIA Strzok. Nicméně z ministerstva spravedlnosti žádná soudní obžaloba těmto lidem ještě nedošla.

A jak to tedy je? Sedí ministr spravedlnosti Bill Barr, třebaže je republikánem jako Trump, na všech těchto důkazech a na obžalovacím spisu a čeká, až spiklenci Trumpa z úřadu vyženou?

V této souvislosti je třeba upozornit na fakt, že republikáni jsou zkorumpováni zrovna tak, jako demokraté, a stejně tak jako oni nebaží po ničem jiném, než po penězích a kariérách, které jim tzv. Hluboký stát (vojenskobezpečnostní komplex, neokonzervativci a Národní demokratický kongres) zajišťuje.

Takže rozhodujícím testem, který před námi stojí, se netýká ani tak toho, kolik pravdy je na straně Trumpa a kolik jí je na straně jeho odpůrců, ale je jím problém, zda si Američané podrží onen zbytek kontroly nad svou vládou, anebo zda tato kontrola přejde plně a nevratně do rukou Hlubokého státu.

Jak jsem před nedávnem napsal: Odejde-li Trump, odejde s ním i demokracie. Kontrola CIA nad západními médií je dnes kompletní. Příběh operace Drozd, což je široký program CIA zahájený už v roce 1950 a směřující k využití médií pro úkoly propagandy, vyztužený navíc programem CIA s organizováním a financováním nejrůznějších studentských a kulturních programů, jakožto i s vydáváním propagandistických tiskovin, je dobře znám. A kniha předního německého novináře Udo Ulfkotta KOUPENÍ ŽURNALISTÉ dosvědčuje, jak se CIA podařilo zničit a zkorumpovat i poslední zbytky nezávislé žurnalistiky v Evropě.

Všechny současné problémy prezidenta Trumpa pramení z jeho záměru „normalizovat vztahy s Ruskem“. Tato normalizace by totiž skoncovala s NEPŘÍTELEM, který dnes ospravedlňuje bilionový rozpočet vojenskobezpečnostního komplexu a politických sil, které se na komplex napojily. Prezident Eisenhower řekl svým krajanům už v r. 1961, že tento komplex je hrozbou pro jejich možnost vládu kontrolovat. Bohužel, v důsledku hysterie Studené války Američané jeho varování nevyslechli a možnost kontroly nad svou vládou tak ztratili.

Bude-li tomu tak už navždy, závisí na tom, zda Trumpa v jeho úřadu podržíme. Protože jedině on může kontrolu lidu nad vládou lidu znovu vrátit. Je bohatý, nepotřebuje peníze od kohokoli a je to narcisista. Není závislý na názoru prodejných médií a čelem se staví proti presstitutkám, které nejsou ničím než majetkem vojenskobezpečnostního komplexu a Hlubokého státu.

Vládnoucí establishment a nikoli tedy americký lid rozhodl, že Trump musí odejít. A jak je tedy možné, že se i mezi lidem najdou tací, kteří americký establishment podporují? Vždyť to byl právě tento establishment, který americký lid, pravdu a spravedlnost obětoval svým úzkým sobeckým zájmům.

A proč i Američané, kteří se považují za progresivisty, čili lidí pokrokové, pomáhají vládnoucímu establismentu zbavit se prezidenta Trumpa?

Překlad: Lubomír Man

130 komentářů :

 1. Psal jsem to vedle, ale sem to pasuje také. Assad v jedné jediné větě řekl naprostou pravdu, že USA vedou válku za své přežití (proti všem a povedou ji klidně i proti vlastnímu prezidentovi). Doplním, že díky dolaru vedou válku doslova s celým zbytkem světa. USA mají 5% obyvatel Země, ale spotřebovávají 50% energetických surovin planety a produkují 40% světového odpadu, ale ani to nestačí, protože i přes toto plýtvání pokrývají pouze 30% americké spotřeby. Zbytek je třeba někde někomu odcizit i za cenu nasazení vojenské síly (viz třeba syrská ropa), nebo za dodávky zaplatit tiskárnou ničím nekrytých dolarů (viz třeba Čína, Japonsko, ale na řadě je i EU). Ale bumbrlíčkovi to stále nestačí a kvůli němu jede na konečnou celá planeta! Čína a Rusko asi vše nechají v klidu do konce r. 2020, protože sází na znovuzvolení Trumpa, asi doufají, že on jediný dokáže Ameriku umravnit a postavit na vlastní nohy. Osobně nejsem takový optimista, v USA je tradice zbavovat se "nevhodných" prezidentů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:07...Myslím,že Trumpovi to ekonomicky dost pálí,a že kdyby tam seděla Clintonová,tak by na tom byli ještě hůře...
   O Trumpovi nemám nejmenší iluze, ale je to jednoznačně nejhezčí holka z ošklivince.
   Co mě mate?
   Mate mě to ZBYTEČNÉ vyhejkávání halalů.
   (Stěhování ambasády,"darování" syrských Golan)
   Praktický význam ŽÁDNŸ,jen n@$®aní muslimové a další bezcenný papír v izraelském trezoru.
   Ale třeba ví proč to dělá a já to nevím..Aj tak možno...
   Helanov

   Smazat
  2. Tohle zacalo s Clintonem , kdy zacal masakrovat deti a zeny ,Waco, potom Oklahoma, pak zacal masakrovat srby v Jugoslavii.. Valecnej zlocinec nic jineho.
   Hitlery, Hellary se ji rika a spol, Albricht si smejda ochocili pomoci toho ze byl nemocnej uchyl, proto byl zvolenej.. Lewinski byla rovnez past na krysu aby se necukala..Misenec zase spehoval vsecky EU vsude i Trumpa, protoze byl vybran jako vzor chlapa co vyhovuje feministkam. Tedy eunuch a vladly S.Power a spol. Na poradach misenec sedel uctive v koutku a Hystericky Zombie vladly. Zacaly rvat napriklad na kazdeho : Kolik vyhodis rusu , musis vsechny !!
   Ale vsecky nebylo mozny a Putin nereagoval /neni mozny na silence/ , ale potom vyhnal pres tisic spehu z Ruska a to mu usnadnilo zivot..Ted ma Rusko klid. Dneska si nasly dalsiho degenerata dobre sledujte toho SCHIFFA to je presne zase Eunuch a hromada nakazlivyho hnusu.

   Smazat
  3. On je eunuch ale jezdi s kravou cernou Harris v alegorickych vozech na paradach buzerantu a milovniku vseho zvirectva -proto rozsirili na LGBTQ+ nazev aby snad ti uchylove nekoho nevynechali Je v tom taduy i zde vul zvany hovnocuc ten je pry na vsechno

   Smazat
  4. amik tyhle komedie miluje a bašti už jen proto že každy den je masirovan stale novymi a novymi střilečkami chvaty užasnou silou a potoky krve kdy vždy vitězi jen rambou zuprman s batmanem tak že tomu i věři ani donik neni nic jineho než made i holivud ale i unas byli pokusy stejneho typu jako že pravda alaska vitězi atake se našlo spousta kteři tomu uvěřili ajestli neumřeli věři dodnes

   Smazat
 2. Zde nick honolulu verejne oznamuje svetu, ze president Trump je ekonomicky genius a byznysman cis. 1 !

  Zde nick honolulu oznamuje svetu, ze je STOUPENCEM presidenta Trumpa a za jeho zvoleni bojuje o cervna 2015 !

  Zde nick honolulu oznamuje svetu, ze potreby sveta a do nekonecna natazena ruka sveta, na nas uz neplati a ze svet nam muze polibit prdel !

  Zde nick honolulu oznamuje svetu , ze volebni heslo AMERICA FIRST (Amerika na prvni miste !) Je zpravne heslo a nikdo nic uz nedostane zdarma !
  Az zije president Trump ! Zachrance Ameriky !
  God bless president Trump !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, co zde veřejně plácá a oznamuje Honolulu světu, leží neosiocons u prdele. A pokud se jim podaří Trumpa zlikvidovat, tak je Amerika a svět v háji.

   Smazat
  2. Nikdo nic nedostane zadarmo, sice dobré heslo, ale ono se to z nakradeného dobře rozdává a když už se nebude krást, nemůže se už ani rozdávat, ale zase se z toho může alespoň může udělat "z nouze ctnost". Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. Sumus in .....

   Smazat
  4. Rest in Peace, USA!

   Smazat
  5. Hmm.. ekonomický génius a bussinessman no 1, který 6x zbankrotoval a další, tentokrát osobní bankrot mu dýchá na krk. Proto se stěhuje na Floridu jelikož mu v připadě bankrotu nechají jeho dům o který by jinak přišel.
   Prodává svůj jediný podnik který má zisk aby trochu polatil dluhy kterých má az nad hlavu.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Apríl!!!!☺

   Smazat
  2. Jerk, ve válce s Ruskem se ty i s tou tvojí emerikou vypaříš jako první!

   Smazat
  3. 18:46 No jo, Rusové se nebojí ničeho na světě, jako tenhle novodobej bohatýr se svým sněžným kvérem (tu na 1 minutě a 12 sekundě) - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   To je úplný Ilja Muromec 2! Ovšem bohužel jen do okamžiku kdy mu dojde Bojaryšnik!☺ *)

   Ale to nic, pak nastoupí další hrdinové, např tito ruští Postradatelní!- http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   *) sibiřská pěna do koupele

   Smazat
  4. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  5. 13:03 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   To aby je strejda Googlů mohl snadnějc přiřadit k těm tvejm rodinnejm kódíkům:-)))

   Smazat
  6. 18:11
   Tohle přesně ti ty podřadnej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!
   P.S.Kdo zná a umí,ten Google k vědění nepotřebuje,stačí mu jedna konkrétní kniha!!!☺

   Smazat
  7. 18:39 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 4. Je to ten vul Vecerek
  co byl cvicen v Africe
  by z nej byla opice
  cviceni je perfektni
  Vecerek je dementni
  je to ona blbe nemoc
  co z nej dela vola pres noc
  u neho vsak je to stale
  nemoci je stale vice
  neco je v tom mozku
  neco je tam na prostate
  neco je pry tam v te roure
  co se uziva v jejich kulture
  a potom je z toho AIDS opici
  to virus- at zije Trumpi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ty jsi úplnej básník.
   To je skoro stejně dobrý jako:
   Růže k lásce schůdeček
   s úctou Béda Hudeček.

   Smazat
  2. znam lepsi :
   rek sem ji dobrytro
   hovno z ni vylitlo
   atd ...

   Smazat
  3. Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu odolnýmu svinstvu ...

   Smazat
  4. 18:13
   Tohle přesně ti ty poblbanej podřadnej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  5. 18:38 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 18:07 Za ty bezvíza Poláci krvavě zaplatili základnami pro U.S.Army a nákupem amerického šrotu. Děkuji, nechci. Kdyby pánbu dal a ráčili se k vám odstěhovat všichni na "managerské pozice" ve veřejných záchodcích a podobném bussinesu. Ale dám ti dobrou radu. Až u tvých dveří zazvoní Polák a bude nabízet cokoliv, tak ho vyhoď. Jenom tak si udržíš svůj obdiv k nim.

   Smazat
  4. 22:18 Polákům tak či onak vděčíme dnes zato, že bolševické hordy neprošly v roce 1920 do Evropy a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, tak kde by dnes Evropa končila! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
  5. Más nejakej zvlaštni déjepis.Kdes ho sehnal?

   Smazat
  6. 8:48
   Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  7. 9:24 Vyskřekl mizerným jidišem nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet, co bývával skinhead! Každý den po zavíračce před Severkou stál a s pravicí zdviženou do noci řval: "Immer Brüx! Sieg heil!" Jenže ... pak nastoupil jako zřízenec v márnici, no a chlastání lihu a sex se zdechlinama těch rudejch gerontek (a posléze i gerontů - sic!) udělaly své ...

   Smazat
  8. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  9. 17:56 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  10. Tohle ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  11. 12:59 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!

   Smazat
  12. 18:10
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  13. 18:33 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Otázka: "A proč i Američané, kteří se považují za progresivisty, čili lidí pokrokové, pomáhají vládnoucímu establismentu zbavit se prezidenta Trumpa?"...otázka je, co myslí autor těmi progresivisty. Obvykle se tím myslí ti, pro které je vše co je a bude jaksi lepší než to, co bylo, mají v hlavě takového brouka pokroku, všechny ty vymyté zelené mozky, v našich končinách eurosoudruzi, lidskoprávní aktivisti, lgtb, média hlavního proudu a prodejné žurnalistické loutky. Zvláštní je, čemu že se to autor vlastně podivuje, to jsou přeci u nich za tou velkou louží všichni ti/ty clintonové, obamové, schiffové, pelosiové a celá tahle nepříčetná tlupa, co si říká demokratická strana. Něco na tom je, že to jsou zlo-činci v duchu pojednání autora článku. Zajímavý úkaz je, že v naší kotlině jsou na pana presidenta trumpa nejsprostější všichni ti kolářové, jandové, všichni ti neziskováři v tísni, topáci, lidovci, stanisti, mnozí odéesáci, pro ně všechny je amerika tenhle zmíněný deep state, a lezením ji do zadku si myslí, že stojí na správné straně, že se tím zavděčí a jednou z toho něco budou mít. Působí to značně komicky, zvlášť když se tak ohánějí demokracií, svobodou, soukromým vlastnictvím, neměnnou tradicí nejslavnějších katolických tradic. A v tom to asi právě vězí, víra bez disciplíny a odpovědnosti se pěstuje v demokratické straně stejně jako ve zdejším tzv. demokratickém bloku. Rétorikou realisté, myšlením pokrokáři a soudruzi. Autor má pravdu v tom, že pokud se budou mít navrch, byla by to katastrofa pro demokracii, tam stejně jako u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 8. To by mě zajímalo, jak Ivan David vysvětlí, že hlasoval pro skandální usnesení o tom, že II. světovou válku rozpoutalo Německo bok po boku se Sovětským svazem!

  https://aeronet.cz/news/europoslanci-za-spd-se-uz-take-zblaznili-katerina-konecna-z-kscm-odhalila-jak-se-hlasovalo-v-eu-pro-skandalni-usneseni-o-tom-ze-ii-svetovou-valku-rozpoutalo-nemecko-bok-po-boku-se-sovetskym-svazem/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:34
   Už seš ptal včera!

   Smazat
  2. Šmankot,tak asi tak hlasovali všichni v té frakci ve které se vynachází SPD,ne?
   Koho to zajímá,takové hlasování!?!?!?
   Nikoho rozumného to nezajímá,kdyby odhlasovali že Džingischán přinesl Evropě mír a rozkvět,tak by mi to bylo taky fuk.
   Předpokládám,že pan David umí rozlišit podstatné od nepodstatného.
   Na rozdíl od některých...nechci jmenovat.
   Helanov

   Smazat
  3. Pro Helanov: Každý milion sestává z tisíce tisíců jednotek. Když jedna jediná jednotka vypadne=zmizí, už to není milion. Stejně tak platí, že jedna jediná úmyslná lež důvěru obrátí v nedůvěru. Tedy mi poněkud uniká logika a smysl vašeho vyjádření. Svědčilo by to o jisté benevolenci v myšlení a vzbuzuje to nedůvěru v jakékoli vaše vyjádření. Nic ve zlém, doposud jsem s vámi vždy niterně souhlasil.

   Smazat
  4. Pro Helanov:tohle podstatne je a velmi.Mozna to nechapete vy.Je to zasadni vec a zasnu,ze vase dosud rozumne komentare nahle zdegenerovaly.Vam je to vazne jedno?

   Smazat
  5. 8:07...9:11...No,já jsem prostě proti hrabání v minulosti.Nevidím v tom žádný přínos,jen další polínko přiložené pod roztopený kotel.
   Jistě i vy,pánové, chápete,že v NĚČEM nenastane nikdy shoda.
   Tak proč si to nimrání v h@vínkách neodpustit?
   Helanov

   Smazat
 9. Honolulu je nepochopitelné že si nejste vědom za celé roky co sem chodíte že Poláci jsou minimálně z 60% chazaři kteří zásadně pracují pouze ve svůj prospěch a tudíž pracují pro "Hluboký stát" a ne v prospěch Trampa a jeho AMERICA FRIST. Dále nechápete že tento program má zlikvidovat zdegenerovaný zvrhlý parazitizmus a ne podporovat zvýšení možnosti létat na štrůdl a kafe do Vídně. Stručně: JE TO DOBRÝ PROGRAM PRO TY POD VAŠE MOŽNOSTI. Na situaci která je panem Robertsem popisována vidíte že ta vaše DEKLARACE nebo co to pořád melete je pro blbce. Jestli posuzujete byznyzmeny podle dosaženého majetku tak v kapitalizmu je to největší parazit. Čtěte BIBLI tam to všechno je a snáze velbloud uchem jehly projde nežli se bohatec dostane do království nebeského. AMEN.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. slouhuv mozek neni schopen chapani ,ztrata casu

   Smazat
 10. Už jsem se bál že onen Onan to nevyužije. Jsem rád, že je tam. On je tou pravou zárukou, že pokud se bude dít podle něho. Amerika pak nemůže žádnou válku vyhrát. Leda proti Luxemburku a Monaku, pokud se tamní obyvatelé nenaštvou a nevemou na ně vidle.
  On nemůže číst pravou Bibli, protože mají v Americe zvláštní Bibli - pro podnikatele. Z hesel:

  Okradeš bližního svého.
  Použiješ ženu přítele svého.
  Vezmeš si přítel přítele a budete šťastni žít spolu.
  Křižuj se ve jménu Lucifera pána svého a Satany, sluhy jeho.
  Klaněti reklamě se budeš na kolenou po všechny dny své.
  Cti banku svou a účet tvůj bude ukraden,když včas neokradeš banku sám.
  Úředník daňové kontory svatým mužem je a ty mu dlužíš úctu a majetek svůj na všechny časy.
  Zisk je mana nebeská a Lucifer je jejím konzumentem, ty jen sloužícím drobty sbírej a jimi se chlub.
  Zaprodáš duši svou blbosti a chtíči by tvůj zisk rostl denně.
  Nepodáš příteli ruku by tě nestáhl sebou do propasti dluhů.
  Nevykonáš skutek dobrý a mlčeti nebudeš by všichni viděli a slyšeli slova tvá nemoudrá zisková.

  Je třeba se divit, že je pak tak vygumovanej a má čistý, dosud nevyužitý panenský mozek, protože myslí čímkoli jiným a zřejmě to tak zůstane až do jeho odchodu z tohoto fora (pak už nám to bude fuk - fuck)?

  OdpovědětSmazat
 11. https://beforeitsnews.com/v3/police-state/2019/5383.html
  Poté, co byla americká expanzivní vojenská říše kooptována chamtivými dodavateli obrany, zkorumpovanými politiky a nekompetentními vládními činiteli, krvácí ze země suchou rychlostí více než 15 miliard dolarů měsíčně (nebo 20 milionů dolarů za hodinu) - a to je přesně to, co vláda utrácí za zahraniční války. Odhodlání americké vojenské říše hlídat zbytek světa vedlo k tomu, že více než 1,3 milionu amerických jednotek bylo umístěno na zhruba 1000 vojenských základnách ve více než 150 zemích po celém světě. To nezahrnuje počet soukromých dodavatelů, kteří tahají statné platy na náklady daňových poplatníků.Nechali jsme vládní zlo, jeho zneužívání, mocenské drapáky, brutalitu, zlost, nelidskosti, nemorálnost, chamtivost, korupci, zhýrání a tyranii příliš dlouho. Blížíme se k zúčtování.

  OdpovědětSmazat
 12. Někde čtu, že je v USA závislé na potravinových lístcích 45.000.000 obyvatel, někde 70, co je správně?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vydržet,Hovnolulan a místní amianálníci Vám to vysvětlí!

   Smazat
  2. a 70 % nema na konte vice nezli 600 $ To jsou fakta mzdy dle Trumpa nesly 21 let ani cent nahoru Zato zamku jachet rollex buggatis a dalsich "hracek " je nedostatek tak se nakupuje na aukcich ,je to pry zajimavejsi ,jestli 500 nebo 500 000 to neni tak dulezite nevadi znova se nasadi

   Smazat
  3. Statistiky udávají,že v US stačí na jídlo 6$/den ? To ti chudáci nemají ani tolik ?

   Smazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21;05
   A děti ty árijskej dumkopf nosí vrána a čáp....ovšem kterej omyl stvořil tebe,to je záhada století!!!

   Smazat
  2. Stvorili ho smichovsti cikani s jeho ozralou mamou po 15 pivech na klandru za hospodou "ukulaty baby"Nevi se presne fotr neb jich bylo 19

   Smazat
  3. Podívej Honolulu já vím, že se tady vyřádíš a možna se u toho i uděláš, tvoje štěstí je že už nejseš nejmladší a nedožiješ se toho co pro Ameriku na 21. století předpověděl spící prorok Edgar Cayce, takže asi proto můžeš takhle vyvádět. Ovšem nejenom pro to proroctví, Amerika nemá dobrou budoucnost protože ji dožene karma miliónů mrtvých, nejdřív Indiánů a pak dalších po celém světě. Tatáž karma čeká i bývalé koloniální mocnosti v Evropě, nic dobrého to pro ně také nebude. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  4. 21:08 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu odolnýmu svinstvu ...

   Smazat
  5. 21:26 Rudocancy! Páč co se Severní Ameriky týče - až do vybudování železnice (1850) většinu USA i Kanady ovládali rudoši a paradoxně se jim dařilo líp jak před Kolumbem, páč už nemuseli běhat za bizonama pešo*) jako dajakí tý kokoti! Teda kojoti ...

   *) koně byli do Ameriky dovezeni z Evropy, rudoprde! Vinnetou a spol. co na pláních honili bizony v sedle byli vlastně evropská hi-tech kultura. Bez koňů byly travnaté pláně většinu USA liduprázdné.

   Dokonce tenhle vrah a skalper bezbranných žen a dětí - https://www.stoplusjednicka.cz/nacelnik-geronimo-se-svou-skupinou-vyrazel-proti-nevinnym-civilistum

   si mohl v USA vozit tu svou rudou prdel po prérii v autě! - https://www.bejvavalo.cz/clanky.php?detail=1145

   V Rusku by na něj krom mučení v Ljubjance čekala leda tak projížďka zamřížovanou drezínou po sibiřským GULAGu!

   Smazat
  6. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  7. Vyskřekl v 17:54 nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!

   Smazat
  8. Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  9. Vyskřekl dokonce podruhé ve 12:21 nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!

   Smazat
  10. 21:26 A co se tzv. Indiánů v USA týče - až do vybudování železnice (1850) většinu USA i Kanady ovládali rudoši a paradoxně se jim dařilo líp jak před Kolumbem, páč už nemuseli běhat za bizonama pešo*) jako dajakí tý kokoti! Teda kojoti ...

   *) koně byli do Ameriky dovezeni z Evropy, rudoprde! Vinnetou a spol. co na pláních honili bizony v sedle byli vlastně evropská hi-tech kultura. Bez koňů byly travnaté pláně většinu USA liduprázdné.

   Dokonce tenhle vrah a skalper bezbranných žen a dětí - https://www.stoplusjednicka.cz/nacelnik-geronimo-se-svou-skupinou-vyrazel-proti-nevinnym-civilistum

   si mohl v USA vozit tu svou rudou prdel po prérii v autě! - https://www.bejvavalo.cz/clanky.php?detail=1145

   V Rusku by na něj krom mučení v Ljubjance čekala leda tak projížďka zamřížovanou drezínou po sibiřským GULAGu!

   Smazat
  11. 18:15
   Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
 14. Skrytá krize Ameriky: Padesát let hospodářského poklesu, 1969 až 2019.
  https://beforeitsnews.com/v3/economy/2019/2978664.html
  Vice nez 80 - 90 % vsech medii, patri Globalistum a ti kydaji hnuj, na naseho presidenta Trumpa a JEHO AGENDU 24 hod. denne - 7 dnu v tydnu ! !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsem se zasmál, Trump je zástupce globalistů :-)

   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My mame Trumpa radeji nezli jine zlo, ale nemame radi tebe prosta duse .Idioti tveho typu znechuti i dobrou vec ,jsi primitivni ubohy emigrant ktery utekl proto ze nevedel proc a tady zvani a nevi co Howgh

   Smazat
  2. Jo vidíš na ty otroky, na ty milióny mrtvých při převážení do Ameriky v podpalubí a další mrtví v Americe a jejich vykořisťování, to jsem zapomněl. To je taky součást té osudové karmy. S tím Trampíkem jseš ale vedle jak ta jedle, to je koník Globalistů, ten maká pro ně jako šroub a taky protože mu umetaj cestičku, tak se mu taky daří. Ovšem, a to už jsem tu psal, oni jsou moc rádi, když pro ně někdo pracuje a všichni si myslí, že je proti nim. To jim nejvíce vyhovuje, když do toho lidi moc nevidí. Jenomže Putin je má prokouknutý skrz naskrz a jeho neoblafnou. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. To není ani možný,že takovej Dumkopf existuje!

   Smazat
  4. Brouk Pytlik

   Rudy Dedecku,
   nic proti tve Rudosti,
   ja jsem jen proti
   Blbosti,
   lidi je vypousti ze sebe na NR jako plyn
   ty jsi taky nas RUDY SYN!!

   Napsal jsem pro tebe dedecku poesii vzdycky si opakuj pred psanim do NR.

   NIC O TOM NEVIS!!!
   NIC NECHAPES
   JSI RUDY ale ne Marxista.

   Otrocvi bylo zalezitosti ultra bohatych. Kdyz si promyslys zivot v te dobe v Americe MOZNA ?? pochopis!!

   Cernosi zotrocovali CERBOCHY V Africe v oblasti Nigerie. Nasilne i nenasilne pomoci prislibu lepsiho zivota neco jako emigruj a raduj z budouctnosti.

   Dopravu na lodi do Ameriky delali Britske firmy s Britskymi kapitany!!!

   Financovali to Mezinarodni Bankeri od pocatku az do konce , to je vcetne burzy na otroky.

   Otroci pracovali 90% na velkych farmach na JIHU USA. Proc ?? Protoze na farmach s jednou sezonou rustu se nevyplatili. Otrokar potreboval dozorce .

   Otrokari potrebovali minimalne 2-3 sezony rustu plodin. Casto Bavlnikove plantaze , neb Britove potrebovali BAVLNU pro sve fabriky. V te dobe bavlna byl nejvetsi business!!

   UZ TO CHAPES???

   Cena otroka byla okolo ceny dnesniho Auta.

   Kdyz prvni USA president Washington umrel dal vsem svym otrokum svobodu pred smrti.

   Neco si o tom precti a nedelej ze sebe zbytecne osla slusne receno.

   A nic netvrd kdyz o tom nic nevis!!

   RUDY NEMUSI BYT BLBY!!!

   Pytlik


   Smazat
  5. 6,25
   piš Česky nebo vůbec,dřevomorko!

   Smazat
  6. Anonym 7:53 ty chces byt inteligentni , ze ano .

   Toto nazyvam falesne vlastenectvi. Neni podstatne jakou mam klavesnici na pocitaci , !!! ale jestli INFORMACE OBOHATI TVUJ ZIVOT a da ti lepsi porozumeni pro situaci.

   NEGATVISMUS je znakem psychycky slabych lidi, zeptej se pana MUDr Davida. Snaha obranit sve SuperEgo jak ho definoval Sigmund Freund.
   Nemas uspech u zen , jsi nehezky a nezajimavy , a tvoje SuperEgo se brani .
   Tvoje reseni :sedis na NR a snazis se slapat po jinych.

   To je normalni ale svedci o narcismu. Potom mozna ze nemas adekvatni organ a katastrofa prichazi.
   Ja te chapu , kdyby jsi potreboval pomoc nech mi zpravu tvuj.


   Brouk Pytlik PHd.

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvoje zvratky žádný argument neobsahují,tudíž ty poblbanej dumkopf není třeba protiargument!!!!

   Smazat
  2. 21:54 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu odolnýmu svinstvu ...

   Smazat
  3. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  4. 9:23 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Aby strejc Googlů věděl kterej xicht ke kterýmu kódu patří!!!

   Smazat
  5. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  6. V 17:53 náhle vyskřekl dementní ne(g)krofil z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!!!

   Smazat
  7. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. Vyskřekl ve 12:57 a opět zcela nesrozumitelně nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!

   Smazat
  9. 18:17
   Tohle přesně ti zanechala tvoje incestní árijská familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je lepší mlčet a být považován za hlupáka,než promluvit a odstranit všechny pochybnosti!!!!
   U tebe to ty dumkopf platí na 1000000%!☺

   Smazat
  2. 22:09 Tací již jsou Američané, s tím rudý, špatným jidíšem skřekajícví pšouku budeš muset smířit. A Honolulu je Vlastenec, rasista, člen KKK, neb skutečné Vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! Kdežto podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti nerovných je v podstatě základní levicové dogma, které pravičák uznávající přiroznou nerovnost lidí musí rozhodně odmítnout! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
  3. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  4. Tak určitěééé...Žádnej Lomonosov, Mendělejev,Puškin,Tolstoj, Turgeněv,Chačaturian,Prokofjev,Čajkovskij nikdy nebyl...Ty fšechny si vymyslel Putin.
   Helanov

   Smazat
  5. 9:22 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů a ukázkovejch podlidí, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Kvůli strejcovi Googlovic, aby věděl kterej konkrétní ten xicht k těm číslíčkům patří! :-)))

   Smazat
  6. 12:52 Nevymyslel, páč jeho ugrofinskej mozek tuto schopnost neovládá. Jinak ale vše co Rusové kdy měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel s obloukovou klenbou, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí "stavitele" ani nezval, leda coby nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! Nakonec se svýmu osudu stejně nevzepřeli - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Smazat
  7. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. 12:52 Nevymyslel, páč jeho ugrofinskej mozek tuto schopnost nemá. Jinak ale vše co Rusové kdy měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel s obloukovou klenbou, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí "stavitele" ani nezval, leda coby nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! Nakonec se svýmu osudu stejně nevzepřeli - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Smazat
  9. Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  10. 12:52 Nevymyslel, páč jeho ugrofinskej mozek tuto schopnost neovládá. Jinak ale vše co Rusové kdy měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel s obloukovou klenbou, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí "stavitele" ani nezval, leda coby nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! Nakonec se svýmu osudu stejně nevzepřeli - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Smazat
  11. 18:19
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  12. 18:30 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!!! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 18. Honolulu je směšné si myslet že když jsem katolík nemůžu být chazar. To není náboženství ale původ jako je hodně černochů katolíků. Dále přesvědčujete přesvědčené že Tramp je dobrý prezident. Vždyť my to víme a říkáme to samé, jenom vy stále nechápete o co jde. Jste jak ta veverka v kolotoči. Máte Antickou knihovnu ale mám dojem že jste v ní jenom listoval a přečetl texty pod obrázky a těch tam k vaší smůle bylo málo. Už dlouho jste nepoužil KONSTITUCI a jak na ní reagují ti vaši katoličtí chazaři. V Čechách jsou nejhorlivějšími katolíky Cikáni alias Romové. Podle vás jsou z Indie ale oni tvrdí že z Kaina a nesou jeho prokletí. Vaše poznatky historie národů jsou skutečně někde na úrovni pomocné školy na Smíchově.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano, být chazar to není náboženství, to je něco jako novodobá stranická knížka :-)

   Smazat
 19. Ja vam nemuzu na nic odpovedet ! Posluzte si s vasim kopanim A PLIVANIM. Jak vidite, tak je stale vse mazano - pouze z moji strany ! CENZOR JE IDIOT !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jediny idiot zde jsi ty kaspare senilni

   Smazat
  2. 2:01 Nežvaň rusáku! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
  3. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  4. 9:21 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!!!!

   Smazat
  5. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  6. 17:52 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   aby se v tom Uncel Google vůbec vyznal, v těch tvejch skřecích nesmyslnejch ...

   Smazat
  7. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. Vyskřekl z ničeho nic v 10:12 nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!

   Smazat
  9. Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  10. 12:55 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu odolnýmu svinstvu ...

   Smazat
  11. 18:20
   Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  12. 18:29 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 20. Jedna hnusarna za druhou z vasi strany ! Jedna nadavka za druhou z vasi strany a moje sprostarny vuci vam jsou
  mazany !

  Panove v Cesku, ja neumim psat a mluvit rusky !
  Mohli by jste laskave rici vasemu cenzorovi, ze je svine !
  Byznatinska pruhledna svine ze stareho Carihradu !
  nick honolulu
  Ja vam za to predem dekuji a vas budu oslovovat jako nedomrdky pouze malym pismem ! Jako projev vdeku !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vidíš, Lulu já ti pořád říkám, přiznej, že jsi ze Smíchova a přestanou tě mazat.

   Smazat
 21. Dekujeme Vaclave za smaznuti teto svine tupe Pro jeho informaci prave se divam 17 weteranu denne v USA spacha sebevrazdu(bylo22) takze progres Je jich 40 000 na ulicich Amerika dekuje pomatencum v trenyrkach z vlajky vztycenym prostrednikem A ty nam vykur bidlo vemeno Vecerek jiri

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
  2. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  3. 10:02 No jo putlerpšouku, my víme že znáš nazpaměť celou bandu kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   To aby je strejda Googlů mohl snadnějc přiřadit k těm tvejm rodinnejm kódíkům:-)))

   Smazat
  4. Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
  5. Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  6. Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
  7. 18:21
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. 18:28 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 22. Amerika zase nakoupila se slevou. Stačí titulek jednoho včerejšího článku o Bolivii: "Vojenský převrat v Bolívii zafinancovala americká neziskovka National Endowment for Democracy sponzorovaná CIA! Svržený prezident Evo Morales vyhnal ze země americké vojenské základny, před 6 lety chtěl uzavřít americkou ambasádu a s čínskou těžební společností vyjednal kontrakt na těžbu lithia za více jak 2 miliardy dolarů! Rusové staví v Bolívii jaderné výzkumné centrum a měli rovněž zájem o lithium a uran! Evo Morales dostal azyl v Mexiku a vojenská junta povede zemi k ukrajinskému modelu privatizace národních zdrojů do rukou amerických firem! Jeremy Corbyn puč odsoudil, čeští politici mlčí!" - potvrzujr to včerejší první (16:07)komentář. Copak se někdo domnívá, že v našem protektorátu, který dobrovolně odevzdal zlato a nově cenné kovy z hmotných rezerv, se někdo z politiků odváží pípnout? :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě štěstí, že v ČR už prakticky není co rozkrást, na ty drobty už stačí najatá trubka Minář, kterýmu NED dodá transparenty pro Letnou, kde se v sobotu shromáždí klaka z pražské kavárny a aby měl dost účastníků, tak si ukradl výročí sametu pro svoji potřebu.

   Smazat
  2. 8:03...Tak už si vyšlápli i na soudruha indiána...ách jó...;-(
   Helanov

   Smazat
 23. Pan Roberts má pravdu též přeji Trupovi výhru v dalších volbách ať se dílo povede.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.