Reklama

pondělí 11. listopadu 2019

Asad o americké politice pokusů a omylů. Nazval konflikt v Sýrii miniaturním modelem třetí světové války

11. 11. 2019 russian a russian
Problém se Spojenými státy spočívá v tom, že ze svého pohledu vedou válku o přežití, protože ztrácejí svou hegemonii. Uvedl to v rozhovoru s RT syrský prezident Bašár Asad. "Americká politika jako celek je založena na metodě pokusů a omylů. USA vtrhly do Afghánistánu - nic z toho nebylo. Vtrhly do Iráku - nic z toho nebylo. Začaly invaze do jiných zemí, ale jinými způsoby. Změnili svůj přístup", řekl.


Podle vyjádření Asada jsou Spojené státy přesvědčeny, že vedou válku o přežití kvůli ztrátě hegemonie.

"Problém s USA spočívá v tom, že ze svého pohledu nyní vedou válku o přežití, protože ztrácejí svou hegemonii. A rozhodly se bojovat s Ruskem, Íránem, Sýrií - se všemi, kteří říkají ne. Dokonce se spojenci, dokonce se západními vládami, pokud ty řeknou ne. Jsou připraveny bojovat i s nimi. Potřebují "nástroje", dodala hlava státu.

Jak poznamenal syrský vůdce, USA poslaly svou armádu do Iráku, ale pochopily, že tento nápad nezafungoval.

"Ztráty byly velké a dokonce za to musely zaplatit i Spojené státy", uvedl.

Asad dříve uvedl, že Donald Trump se stal nejlepším prezidentem USA, ale ne kvůli své politice, nýbrž kvůli transparentnosti prohlášení.

Asad nazval konflikt v Sýrii miniaturním modelem třetí světové války

Konflikt v Sýrii je miniaturním modelem třetí světové války, která je vedena zprostředkovaně. Uvedl to v rozhovoru s RT syrský prezident Bašár Asad.

Nevyloučil, že ropu lze považovat za jeden z faktorů pro zahájení války v Sýrii.

"Nezapomínejte, že USA jsou ve válce z celým zbytkem světa. Zde mluvíme o tektonických posunech a "zemětřeseních". Vždyť starý světový řád, ustavený po druhé světové válce, se přežil, zejména po rozpadu Sovětského svazu. Model unipolárního světa již nefunguje. Vyčleňuje se řada mocností, které jsou na vzestupu, jako je Rusko, Čína, Indie a další", uvedl.

Jak prezident poznamenal, "ve věci světového lídrovství si USA nepřejí nikoho uznat za partnera", dokonce ani Velkou Británii, Francii a další velké státy.

"USA neuznávají partnery a proto nyní bojují. Válka v Sýrii je takový miniaturní model třetí světové války, který je veden zprostředkovaně", dodal.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

100 komentářů :

 1. Asad není žádnej blbec, on je intelektuál a vládnout nechtěl, byl k němu donucen. Krásné je to, že má od Rusů krytí a tak si může dovolit říkat co si myslí a hlavně pravdu. Tím sice nezískává příznivce ze strany západu, ale asi mu to je jedno a to je dobře, podle mne je vlastenec. Jeho manželka se narodila v Londýně je inteligentní a mají spolu krásný vztah, to jenom zápaďácká propaganda z nich dělá netvory. Jenomže po těch všech lžích už tomu věří jenom sami ti tvůrci propagandy, jestli. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozrejme ze Assad neni blbec
   Oni vubec Syrane na pomery BV jsou co se tyka vzdelani TOP
   Prave proto jsou pro zlodeje nebezpecni
   Vzdelanost je neco co se neodpousti..

   Smazat
  2. Pro 22:43 Pokud to bude v zájmu USA, podpoří i ony zkrachovalé komunisty a jejich pohrobky a parchanty. Asi tak...
   V.

   Smazat
  3. Válka v Sýrii vznikla potom, co Sýrie odmítla záměr USA vést přes její území plynovod do Evropy. A Američané jsou zvykli, že se jim neodmítá to co požadují. A proto poslali do Sýrie teroristy, které vyzbrojili a prohlásili, že jsou to rebelové, kteří v Sýrii bojují za demokracii, pravdu a lásku a Assad je zločinec. Rusko pochopilo, že v případě, že těmto teroristům s podporou Američanů se podaří v Sýrii vyhrát, bude mít Rusko vážný problém, protože tito teroristé získají základnu z které následně budou provádět útoky rovnou na Rusko. Rusku nezbylo, než se do tohoto konfliktu vložit a nedovolit Američanům, aby ze Sýrie udělali základnu teroristů z cílem útoku na Rusko. Jinak celkově je jasné, že jednou Američani odtáhnou jak z Afganistanu, tak odtáhnou i ze Sýrie a Iráku. Zatím existuje rovnice mezi dolarem a válečným úsilím Američanů. Američani tisknou papírky s názvem Dolar a celý svět za ně Američanům dává na co si ukážou. Toto bude fungovat až do momentu, kdy dolar nikdo nebude chtít, nebo Američanům za dolar nic nedá, protože Dolar je jenom potištěný papírek, který nemá žádnou protihodnotu, jenom vyhrůžky, že když jej někdo odmítne, bude Američany vybombardovaný. Odmítli už dolar jak v Iráku a v Libyi a byli vybombardováni. Jenže čas pokročil a další země se chtějí vyhnout dolaru a proto obchodují výměnným způsobem, což je to samé jako odmítnutí dolaru a samozřejmě se to Amikům nelíbí, protože z toho samozřejmě jim neplyne vůbec nic. Svět krůček po krůčku pomaloučku se zbavuje závislosti na dolaru a Američani pomalinku ztrácejí zdroje z kterých existují.

   Smazat
 2. No já bych s tím polemizoval. USA dnes vedou války v zastoupení. Většinou používají teroristy, nebo nespokojené skupiny které by chtěli vrátit čas (kurdové)
  Je to můj názor nemusím mít pravdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vrátit čas u nás chtěj hlavně zkrachovalí komunističtí pohrobci. Je tato skupina vědomě či nevědomě v žoldu USA?

   Smazat
  2. 22;43 Co to placate?

   Smazat
  3. 23:03
   Neumíte číst nebo jste spadl z Marsu?

   Smazat
  4. Jasně, ale teroristické skupiny v zastoupení udržují v zemích zájmu jen potřebný permanentní chaos.Postupně se od jejich "zájmové" politiky bude distancovat více a více zemí a možná se vzájemně spojovat proti USA.

   Smazat
  5. Nic z toho nebylo...To vykladejte tak akorat ty vasi GRETE..Co ty statisice mrtvych utrpeni bez konce , vyhlazovani skol, skolek civilniho obyvatelstva za ktery by se ani Hitler nestydel..
   Co ty statisice mrtvych deti vy hovada..
   Tyhle maji na starost aby umoznili lidem a hlavne dobytkum a idiotum se vykecat a aby se nebourili..

   Smazat
  6. N a vis, ze nemas?
   Ze skutecne chteli zmenit neco k lepsimu, spolu s Armadou RF. I kdyz - nepratele - pro media?

   Takove varovani a posledni. Tem jinym to velmi dobre mysli, zbesili blazni, roztrali na namesti v Lybii koho, prosim? A myslite, ze toto byl neci cil?
   Zadna American forces, Armada Ruske federace, Francouzka armada, ani Britove...

   Proste, staci myslet.

   A pad prezident Syrie, no super manik.

   Kdyz se mluvi o statech, nutno si uvedomit, ze to vubec neni nazor lidu, pouze penize a nikym nepodlozena, neschvalena - moc.

   Jak rychle zmizelo "Occupy Wall street"?
   Obama se jeste tvaril jako nekdo, kdo sympatizuje...
   A nastoupily banky, v Nashwille tak roz... normalni novinare, ne jeste normalni lidi,..

   Smazat
  7. Asi 80% vsech rekruitu do US armady nechteji byt v prvni linii. Tedy sedet v kancelari , ve skladu , u pocitace Nikdo nechce umirat straslivou smrti nekde v pousti nebo v Afganistanu, tech dalsich zranenych a mrzaku nadosmrti jsou plny nemocnice, Proto vojaku ubyva a proto musi najimat Fanaticke islamisty , aby za ne bojovali a hlavne masakrovali . Proto se usaci spolehaji na zbabele bombardovani vseho ziveho.
   Ale problem se na ne vymrstil. Panikuji v hruze. . Byly to Putinovi roury a ted straslive premlouvaji vsecky vlady ,ze nesmi ty roury koupit..
   V Syrii dnes maji s rourama je klid..Nikdo ani nepomysli aby tam poslal cokoliv co lita..Z roury de velkej strach a konec nedaleko...
   Letadlo prijde na velky miliardy a roura to sestreli za vteriny..

   Smazat
 3. Ještě bych pro evropu dodal Poláci - ti by také rádi byli opět vládci snad až po URAL. Taktéž ztracení v časse.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosim vas Polaci by toho chteli..
   Jak usmevave..

   Smazat
  2. Poláci jsou nejvíce zamořený národ chazarskými geny, po nich Okrajina, která byla více krát ovládaná a je i nadále Polákama. Je to trojský kůň slovanských národů.

   Smazat
  3. 12,24
   Palec nahoru!

   Smazat
  4. 12:24 Chazar Marx byl jen jeden z mnoha kteří již tehdy poznali, že populace východní Evropy vykazuje znaky masivní degenerace. Před ním o tom přeci hovořili a psali všichni proroci už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populaci primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!

   Smazat
  5. Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  6. dodatek: pro 12:24 ...

   Smazat
  7. Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. 18:02 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  9. 12:24 Chazar Marx byl jen jeden z mnoha kteří již tehdy poznali, že populace východní Evropy vykazuje znaky masivní degenerace. Před ním o tom přeci hovořili a psali všichni proroci už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populaci primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!

   Smazat
 4. K Rusku, Íránu, Sýrii nutno přiřadit i velikou Čínu.USA již prohrály svou roli hegemona, co vládne ohněm a mečem.....

  OdpovědětSmazat
 5. Asad je hrdina že nezdrhl a zachránil s Ruskem svoji zem a lidi. A us nýmandi můžou na nějakou hegemonii zapomenout země co mají jaderné zbraně mají nejlepší ochranu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V mainstreamu říkali, že USA v Sýrii vyhrály právě oni se svými spojenci, aha...asi jen soutěž v piškvorkách.

   Smazat
  2. 23:44 Já je umím ale to by američané nezvládli na ně je potřeba logika.

   Smazat
  3. Naopak" Rusáci zachránili tomu kašpárkovi prdel a udělali tím z něj svou užitečnou loutku ... teď se pokoušej o totéž s Erdoganem, ale to je podstatně odlišná váhová kategorie, ten by mohl nakopat ty prdele jim!

   Smazat
  4. Proč to píšete, nebohý 8:50ko, chytré to není, vtipné to není, proč tedy ukazujete svou mimořádnou omezenost?

   Smazat
  5. 9:47 Tak především je to realita. Připouštím - sice ta neputleroffská, nicméně realita světa ...

   Smazat
  6. Jaká realita 8:50, víš co slovo vůbec znamená ty idiote? Jsi úplně mimo mísu, to ti napsal kolega přede mnou. Takovou hloupost jsi videl kde? Na novinkách, idnesu nebo bakalovizi? Nebo snad chceš napsat, že tam zvítězila koalice v čele s pindostánem? Nenech se vysmát blbe.

   Smazat
 6. Ale ano to oni ty naše prodejné massmediální presstitutské kurvičky říkají stále a chtěli by aby jim to konečně někdo uvěřil. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 7. Asad narovinu: Drancování ropných ložisek USA v Sýrii je praktický příklad americké politiky:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019111110949631-asad-narovinu-drancovani-ropnych-lozisek-usa-v-syrii-je-prakticky-priklad-americke-politiky/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:10 Tak proč proti USA těm udajným zlodějum, nezasáhne sám Asad, nebo ta " udatná " Ruská armáda.
   Amík má dnes vlastní ropy dost, je soběstačný a nepotřebuje nikde žádnou krást,Zase ten váš sputnik lže, tak jako vždy!!!!

   Smazat
  2. 10,33
   Ten amiksindl je soběstačnej hlavně,NA CIZÍCH ÚZEMÍCH!!!

   Smazat
  3. 10:33 Je to váš názor, sice blbý, ale je. USA opravdu nepotřebují krást žádnou ropu, protože jí mají relativně dost, ale mít pod palcem veškeré rozhodující energetické, surovinové a finanční zdroje je k nezaplacení. Velmi dobře se pak hýbe zahraniční politikou, cenami nebo mezinárodními vztahy. Kdo tomu odolá?
   V.

   Smazat
  4. Zapouzdřený V (11:17), celá syrská válečná anabáze vznikla ze dvou důvodů. To trochu rozvedu, abych vám trochu pootevřel lebeční kotrbu.

   1/
   vytěsnit Rusko ze Středozemního moře a uvěznit ho v moři Černém a tam na něj tlačit. V Sýrii měl SSSR a dnes Rusko jedinou námořní a leteckou základu, v jejichž operačním dosahu je celé jižní křídlo NATO. Pro chystanou válku proti Rusku velmi důležité.

   2/
   Přes Asada a Ruska zbavenou Sýrii měl vést plynovod ze Saúdské a monarchií v zálivu do Evropy a měl tak ukončit vzájemnou závislost Evropy na Rusku a Ruska na Evropě. Snížit devizový příjem Ruska z plynu a podlomit tak jeho hospodářství ještě před zahájením války či rozvratu.
   Nakonec už americkým pirátům nezbývalo jiné území k tomuto záměru, než Kurdistan, ale to by si Kurdové pod americkou patronací museli vybojovat přístup k moři. Ostatně to zamýšleli Amíci před tím s Daešem. Oboje nevyšlo.

   Už se vám trochu rozsvítilo?

   Leo

   Smazat
  5. Drahý hlavní osvětlovači Leo, co se vám na mé odpovědi nelíbí? V čem byla v rozporu s tím vaším "fundovaným" nasvětlováním? O různých důvodech těchto "humanizačních" a "demokratizačních" akcí USA, EU, NATO a Izraele v prostoru Blízkého a Středního Východu bylo toho popsáno tolik, že souvislost s permanentní kontrolou zdrojů ropy, plynu a přepravních trubek západními zeměmi je zřejmá. Tudíž je zřejmé i to, že Rusko v zájmu ochrany svých investic a zdrojů příjmu tak trochu překabátilo americké uhlovodíkové koncerny. Jaksi jste svítil vedle. Pamatujte též, že přemíra světla oslepuje, zrovna tak jako čirá tma. A pro vaši soukromou informaci - to, do čeho strkám stravu a na co věším čepici, se jmenuje HLAVA. Pokud vy máte kotrbu, je mi to líto, ale to je vše co pro vás můžu udělat.
   Takže příště - líp mířit a mírnit slovník, Leo!!!

   Smazat
  6. 12:05 No jste skutečně STRATÉG. Jenom mě není jasné při jejich dostatečnosti a snaze o demokracii proč vraždí po celém světě a proč mají tak vysoký státní dluh.

   Smazat
  7. To je jak ten argument "jo tenhle politik muze do politiky budem h ovolit, ten uz ma dost penez nebude chtit vic" Problem je ze nikdy neni dost. S loziskama ropy v Syrii je to to same.
   Zahrat si nekdy deskovou hru a nebo PC hru s jinym hracem muze ukazat ze mnohdy lidi uvazuji "ok mam dost, ale on kdyz nebude mit ani tohle tak ho budu mit v hrsti protoze budu mit s kazdym odehranym tahem nebo dnem vetsi a vetsi taktickou vyhodu" USA nepotrebuji vic ropy ale hlavne ze nema Syrie zisky, i kdyby tu ropu meli vypoustet do more.

   Smazat
  8. 12,31
   Proč mají USA, potažmo téměř všechny západní země vysoký státní dluh? Víte, ono nejde na straně jedné rozkrádat peníze daňových poplatníků prostřednictvím předražených, zkorumpovaných státních zakázek a na straně druhé dopřát plebsu něco sociálního státu. Obojí se prostě ufinancovat nedá. A tak to západ řeší státními dluhopisy.
   Kdyby se západ vrátil k logické matematice a politici utráceli pouze to, co vybrali na daních, skončila by pohádka o vysoké životní úrovni západu. Drtivá většina lidí by louskala šváby. A protože přece jenom existuje, byť teoretická, hrozba oprášení myšlenky socialistické revoluce, stalo se deficitní hospodaření západu normou.

   Smazat
  9. Zapomněl jsem dodat. Asi je, z krátkodobé perspektivy, lepší deficitní hospodaření, než chybějící vlastní finanční zdroje nahrazovat zdroji sousedů. Z nedostatku zdrojů, a to jak finančních, tak surovinových, byly všechny velké války.
   A tak jsme svědky drancování a loupeživých výprav všemožně po světě. Lidem u nás i jinde na západě je lhostejné, že jejich dovolené, domy s bazény a drahá auta jsou vykoupeny pácháním válečných zločinů v Iráku, nebo Sýrii.

   Smazat
 8. I já si myslím, že důvod americké expanze je mnohem jednodušší. Ropa a obchod s ní. Všechno ostatní je jenom balast pro blbce.
  Právě Sýrie je učebnicovým příkladem. V roce 2012 byla protiasadovská opozice nazývána "demokratickou". Byla všemožně podporována. Zejména vojensky. Holland vykřikoval, že je nutná vojenská intervence proti Asadovi v době, kdy byl internet již plný videí, jak se syrští demokraté chovají. Uřezávání hlav, upalování a topení lidí v klecích bylo normou. Ústup začal až tehdy, kdy parta islámských řezníků, vycvičená a vyzbrojená Američany, zběhla i s výzbrojí na stranu IS. Teprve po té západ začal připouštět možnost, že se islamisté nedají využít, natož řídit. Vrchol, kdy vyplaval skutečný důvod americké aktivity, pak nastal v posledních dnech, kdy Američané obsadili ropná pole. Svět je plný diktátorů, ale Američanům vadí nejvíc ti, kteří ovládají významná ložiska ropy. Husajn, Gaddáfí, Maduro, Asad. Co je všechny spojuje? Ropa.
  Ze všeho nejvíc mi na tom všem vadí náš přístup. Ani po letech do očí bijících kroků západu se naši Morozovové nevzdali obhajoby těchto loupeživých výprav, pod nálepkou boje za svobodu a demokracii. Ve světle hektických "oslav" 17.listopadu mi to víc, než nápadně připomíná minulý režim.
  Nebyl jsem komunistou, ale třicet let budování svobody ho ze mne pomalu, ale jistě dělá. Při vědomí, že absolutní dokonalost neexistuje, mi ten minulý režim začíná připadat, jako menší zlo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Před 30 lety bych nikdy nevěřil, že s Vámi dnes budu souhlasit. To proč jsme cinkali klíči se prostě nestalo.

   Smazat
  2. 7:15
   Nikdy jsem nebyl ochránce komunistů. Ale při demostracích v Chomutově (pracoval jsem tam v Plynostavu) jsem pochopil, že na demostraci se přilepilo bahno a "umělci" kteří jezdili informovat vesničany mi také nic neříkali(stejně jako dnes). Takže jsem již v počátku pochopil, že jde o převrat vedený pomocí hloupé zmanipulované části obyvatel. Nejvíce řvali nemakačenkové a později trestanci které propustil venca flaška
   Jenom je mi divné, že pan president jako prognostik tento bordel nepoznal a ještě dnes se zastává této ostudné části dějin našeho státu.

   Smazat
  3. Pro doplnění k 9:13
   Tenkrát v Praze "genialní" dělníci vedení blcem jeho jmého už jsem zapomněl řvali nepříčetně -nejsme děti- Ne nebyli to děti ale ovce vedené na porážku.

   Smazat
  4. 9:13

   Zeman byl jedním z nich, právě protože věděl co se děje a kdo za tím stojí. No a protože i dnes ví že se něco děje, že tato éra končí, obrací se směrem kam to nejspíš půjde. Nikdy jsem ho za žádného idealistu nepovažoval, prostě jen přistupuje k věcem pragmaticky, narozdíl od povykujících uzlíčků emocí. Není mi to moc sympatické, ale ani ho za to neodsuzuji.

   Smazat
  5. Nebyl jsem komunistou ani žádným aktivistou LM nebo PP, ale třicet let budování svobody pod heslem pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí mě potvrdilo že kapitalizmus je v konečné fázi svého vývoje a socializmus na začátku další etapy ve vývoji.

   Smazat
  6. Bývalý režim byl rigidní. Dával lidem cenné věci zadarmo, to však bohužel nikdo neocení.

   Smazat
  7. 12,25
   Obávám se, že ten současný na tom už není o moc lépe. Pravda, dává jenom některým, ale o poznání víc. Ale svou tuhost nám předvádí dnes a denně. Je opravdu komické sledovat názorový posun našich pánů v Bruselu, nebo za velkou louží a konfrontovat ho s bezradností našich politiků a jejich pucfleků - novinářů.

   Smazat
 9. Pro reálpolitika, který přemýšlí a strategicky uvažuje dále než do zítřejšího dne, představme si například francouzského prezidenta Macrona, není nic jednoduššího, než mediálně vyrobit nepřítele,představme si třeba Čínu. Mediálně pak podporovat blouznivce,představme si například některé nejmenované české politiky, kteří mediálně napadají tohoto mediálně vyrobeného nepřítele a to až tak, že s mediálně vyrobeným nepřítelem skutečně zničí, politické, obchodní i kulturní vztahy. Do tohoto vakua pak realpolitik, zase si představme třeba prezidenta Macrona, zavítá se zástupci 30 firem a s mediálně vyrobeným nepřítelem uzavíra miliardový obchod. Jak jednoduché "Votsne". Tímto zdravím primátora města Prahy a všechny zastánce lidských práv v zemi mediálního nepřítele a všechny vyvěšovatele, například tibetských, vlajek. Pěkný den František

  OdpovědětSmazat
 10. USA budou muset přiznat bankrot, v němž reálně už dávno jsou. Objevily se země, které nehodlají akceptovat americkou dominanci a nelze si je podrobit ani vojensky, natož hospodářsky. USA ztrácejí kredit a autoritu i mezi svými vazaly. Pod tlakem toho všeho se chovají zmatečně, kopou kolem sebe jako šílení a vrší jednu chybu na druhou. Vnitřně jsou v rozkladu, celá struktura je prolezlá lidmi ideologicky uvědomělými a poslušnými, ale naprosto neschopnými. Potkalo je to, co všechny před nimi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vaše přání je otcem myšlenky a je jen dalším dílem nekonečného humoristického seriálu bolševických přitroublíků "kterak jsou USA, celý Západ i kapitalismus těsně před kolapsem".

   Smazat
  2. 9,06
   Proto bohatý a prosperující amiokupatni vykrádají i muzejní sbírky a ve Fort Knoxu je leda Onanovo banánový hovno???!!!

   Smazat
  3. "Onanovo banánový hovno" je leda ve tvojí duté makovici.

   Smazat
  4. 9,13
   Ale omyl Greténe,amiokupanti ukradli zlato i svým banderovským miláčům a to,že vykrádají muzejní sbírky je neoddiskutovatelnej fakt stejně,jako,že ve Fort Knoxu už léta mají leda průvan!!!.-)

   Smazat
  5. Průvan je leda ve tvojí duté makovici.

   Smazat
  6. 9:06

   Myslím že pro mě a tím spíše pro vývoj událostí není důležité, co si o tom myslíte.

   Smazat
  7. Havlérka 9:13 resp.9:46 opět předvádí, že se nezmůže na argumenty, jen na osobní urážky. Milion úchylek nám snad předvedou o něco vyšší lavel v rámci celkové opoziční idiocie. Prý už trénují...

   Smazat
  8. 9:00 Další z řady protiamíckých zoufalcu. Tyhle vaše kydy, nám přednášele soudržka uč pamatuji tak někdy v 66 roce a stále nic, naopak.. Ale já pamatuji, že v 90 letech padlo na hubu Rusko a to dost, nyní se o tu ostudu snaží znovu včele s autokratem Putlerem

   Smazat
  9. 10:20
   Vy jste musel dosud žít v nějaké zvláštní zakonzervovanosti, do níž se nedostávaly žádné informace a dnes vám přivedli signál a dokonce vás pustili k internetu. Dejte se do nasávání informací, brzy se z komatu proberete.

   Smazat
  10. 10:20
   https://www.mesec.cz/clanky/je-vsemohouci-dolar-odsouzen-k-zaniku/

   Smazat
  11. 10:31 Zato vy jste hlava " otevřená". Doporučuji méně číst sputnik a podobné sračky, čerpejte dál , ale hlavně nic nikde nepište, budete za troubu.

   Smazat
  12. 10:39
   Vedle vás si nutně musí připadat jako "hlava otevřená" snad i absolvent pomocné školy.

   Smazat
  13. 10:33 HMMM nějaký špatný datum! rok 2 009, a stále nic, chce to nějaký novější udaj, třeba propadající se kurz RUBLU k DOLARU. KOMIKU.

   Smazat
  14. 10:42 Hlupákum a malým dětem se nemá odporovat. Ve vašem případě, tohle platí dvojnásob!!!

   Smazat
  15. 10:50
   Na to jste rozhodně nemohl přijít sám, to vám někdo musel poradit. Važte si ho, má pravdu a myslí to s vámi dobře.

   Smazat
  16. Časem prověřená skutečnost říká že: Dobré zboží nepotřebuje barnumskou reklamu. To že někdo svým způsobem obhajuje takové zadlužení, zbrojení a šíření demokracie říká že je zdegenerovaný zvrhlý parazit a nelze jej přesvědčit že je to cesta do zkázy.

   Smazat
  17. 9:06, jsi opravdu takový idiot nebo to máš po rodičích? Stačí ti k tomu jediné vysvětlení: přes 23 biliónový státní dluh v dolarech.

   Smazat
  18. 12:27 Vyskřekl nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!

   Smazat
  19. Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  20. 12:36 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   To aby je strejda Googlů mohl snadnějc přiřadit k těm tvejm rodinnejm kódíkům!☺

   Smazat
  21. Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!
   P.S.Kdo zná a umí,ten Google k vědění nepotřebuje,stačí mu jedna konkrétní kniha!!!☺

   Smazat
  22. 17:58 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 11. 9;23
  Až po tobě ty havlo3,14čo!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buďme slušní i v odpovědích zjevným pitomcům!

   Smazat
  2. 10:00 Ono to zjevne neni jednoduche.Ti pitomci vsude dlouho pisi ty same kydy,ktere hlavne prozrazuji, jak jsou na tom s inteligenci...Vetsine nakonec dojde trpelivost

   Smazat
  3. O tvý máti na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč ona je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  4. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!

   Smazat
  5. 17:21 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!!!-DDD

   Smazat
  6. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!

   Smazat
  7. 9:45 Ha, tady nám ňákej "poblban" dělá "sledovačku" na JOJce! Tam zas vopakujou Majóra Zemana:-)

   Smazat
  8. 11:51 Možná je právě jeho příběh daleko zajímavější než si myslíš! Tento nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet, byl kdysi skinhead! Každý den po zavíračce před Severkou stál a s pravicí zdviženou do noci řval: "Immer Brüx! Sieg heil!" Jenže ... pak nastoupil jako zřízenec v márnici, no a chlastání lihu a sex se zdechlinama těch rudejch gerontek (a posléze i gerontů - sic!) udělaly své ...

   Smazat
  9. Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  10. 12:36 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   To aby je strejda Googlů mohl snadnějc přiřadit k těm tvejm rodinnejm kódíkům:-)))

   Smazat
  11. Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!
   P.S.Kdo zná a umí,ten Google k vědění nepotřebuje,stačí mu jedna konkrétní kniha!!!!☺

   Smazat
  12. 17:57 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 12. Proč myslíte že chazaři dělají takové zoufalé akce. Protože jedině v kapitalizmu můžou žít parazitický život dle libosti. Aby svou moc udržely vsadily na nejhorší lidskou vlastnost a tou je lenost. Začíná to vzděláváním bez velkých nároků jako čtení,básničky, dějiny, matematika. Extravagantní oblečení, chování a sexualita. Propaganda jediné pravdy, zlých vládců a humanitárního bombardování. Končí to násilným mixování neslučitelných kultur. Já u nás žádného Asada nevidím takže pokud se nespojí pro národní síly za účelem prosazení zákona o adresné povinné volební účasti a zákona o proveditelném referendu, bude to u nás podle vůle a pokynů chazarů. Lenost je matka všech neřestí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednodenní volby v páteční podvečer v kombinaci s nepovinnou účastí a v kombinaci s korespondenčním hlasováním těch, kteří v Česku léta nežijí a neplatí tu daně, zajistí na 100% ty "nejsprávnější volební výsledky" :-)

   Smazat
 13. Assad v jedné jediné větě řekl naprostou pravdu, že USA vedou válku za své přežití. Doplním, že díky dolaru vedou válku doslova s celým zbytkem světa. USA mají 5% obyvatel Země, ale spotřebovávají 50% energetických surovin planety a produkují 40% světového odpadu, ale ani to nestačí, protože i přes toto plýtvání pokrývají pouze 30% americké spotřeby. Zbytek je třeba někde někomu odcizit i za cenu nasazení vojenské síly (viz třeba syrská ropa), nebo za dodávky zaplatit tiskárnou ničím nekrytých dolarů (viz třeba Čína, Japonsko, ale na řadě je i EU). Ale bumbrlíčkovi to stále nestačí a kvůli němu jede na konečnou celá planeta! Čína a Rusko asi vše nechají v klidu do konce r. 2020, protože sází na znovuzvolení Trumpa, asi doufají, že on jediný dokáže Ameriku umravnit a postavit na vlastní nohy. Osobně nejsem takový optimista, v USA je tradice zbavovat se "nevhodných" prezidentů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jestli je dnes americký dluh 23 biliónů dolarů a jestliže platí, že pouze 20% dolaru obíhá v USA, ale zbylých 80% obíhá ve světě, tak mně z toho vychází, že svět dluží Americe přes 18 biliónů dolarů a Amerika sama sobě dluží jenom 5 biliónů, což je přece pakatel :-)

   Smazat
  2. 12:36 Ústav se zkratkou ČNB si je této skutečnosti moc dobře vědom. Zlato už sice před lety prošustroval Tošovský, ale Rusnok alespoň v trezorech kupí v rezervách dolary. Žádná stará pohádka Sůl nad zlato, dnešní pohádka má název Dolar nad zlato!

   Smazat
 14. 12:36 Pane vy jste génius a nabídněte služby Serešovi. Trump je jiný kabrňák, ten na otázku novinářky řekl: Všem kterým dlužíme odpouštíme. Zapoměl jste jen domyslet že těch 80% dolarů ve světě obdržely za něco co těm zdegenerovaným zvrhlým parazitům dodaly a podle Trampa prostě mají smůlu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. záchrana dolaru vrcholí, Česko je asi jenom v čele záchranářů

   Smazat
  2. 12:50 soudruh Tošovský se nám zcela jistě směje ze svého amerického exilu

   Smazat
 15. 12:44 zlato na prodej už sice došlo, ale česká kolonie dostala befel prodat najednou za dolary všechny strategické zásoby cenných kovů (dokud jsou levné a dolar drahý), ještě štěstí, že nám nemohou vytahat palivové tyče z reaktorů jaderných elektráren, budeme mít čím si posvítit do prázdných skladů a trezorů :-) - viz článek https://www.lidovky.cz/byznys/firmy-a-trhy/sprava-statnich-hmotnych-rezerv-se-zbavuje-cennych-kovu-do-dvou-let-statu-prinese-az-dve-miliardy-ko.A191112_110038_firmy-trhy_ele

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jinými slovy to znamená, že do budoucna se už v Česku nebude nic z těchto "bezcenných" kovů vyrábět a všechno se doveze z ciziny za "zdražené" dolary ?

   Smazat
 16. 13:04 Říká se, že Americe vládne deep-state a nikoliv prezident. Mně to připadá v ČR nemlich stejné v menším měřítku. Zákulisní mafie nám tu rozkrádá zemi, ale masmédia nás posílají na Letnou manifestovat a pořvávat proti Zemanovi, Babišovi a Benešové. Zdá se mně to, jako odvádění pozornosti od hlavních šíbrů. Svého času byl národu za terč označen třeba Klaus, ale škodil ze své funkce guvernéra třeba Tošovský (proto také musel zdrhnout). Tošovský měl zcela jistě celou partu "kolegů".

  OdpovědětSmazat
 17. Vypadá to, že jsme po letech opět v nějakém protektorátu, či kolonii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolonií jsme byli za první republiky, protektorátem jsme byli za okupace, omezenou svrchovanost jsme měli za socialismu, no a dnes jsme zase kolonií.
   Aspoň to máme pestré.

   Smazat
 18. Udělejme vše pro to aby to nebylo pestré mezi občany. Přemlouvejte malé pro národní strany aby se spojily za účelem prosazení zákona o adresné volební povinnosti a zákona o proveditelném referendu. Stále věřím že většina našeho národa je zdravá jen si myslí že nic nezmohou a zdegenerovaný zvrhlý paraziti je v tom svým jednáním a propagandou utvrzují. HRRR NA NĚ.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.