Reklama

čtvrtek 14. listopadu 2019

Blokace Člověka v tísni v Rusku je zcela na místě…

Logo vlivové a možná i rozvědné agentury Člověk v tísni
Jiří Vyvadil
14.11.2019  VašeVěc 
Právě v týdnu, kdy se konečně americké administrativě a hlavně klíčové složce odpovědné za provádění převratů CIA podařilo zcela překvapivě provést úspěšný puč, podle stejného vzoru jaký se měl konat před rokem ve Venezuele. To znamená, že opozice strhne na svou stranu vojáky a policii, zůstane jeden tvrdě pravicový samozvanec, který se prohlásí za dočasného prezidenta a jede se dál. Buďme upřímní, každý americký prezident, aby vůbec mohl znovu kandidovat, musí zahájit nějakou svou válku a nebo alespoň svrhnout nějakou hlavu státu. Jinak je bez šance.
Problém s Trumpem je, že je obchodník, miliardy miluje, ale války zdá se upřímně nenávidí… A tak uprostřed probíhajícího veselého řízení o impeachmentu byl proveden převrat v Bolívii. Je pravda, že tentokrát západní společenství zatím nereagovalo nijak nadšeně. Ono je ovšem těžko nadšeně podporovat křesťansko-fašistickou paramilitární skupinu, která převrat provedla. Ale nevzdávejme se. Západ možná své řešení ještě najde.

Přesto pro Rusy to mohl být podnět, proč obratem zablokovala činnost protiruské společnosti Člověk v tísni v Rusku.

Ony se nám totiž jako houby po dešti začaly znovu objevovat krvavé barevné revoluce, v Iráku, Honkongu, v Bolívii, Peru, Ekvádoru, Paraguayi a Chile a včera padla vláda v Moldavsku. Konečně, ani teď nevíme, v co se zvrtne demonstrace na Letné. Mají přijet traktory? Proč?

To, že Západ chce zlikvidovat Putina, je obecně známo. Nemusí to být celý Západ, ale například Britové či Poláci by to udělali s náramnou radostí. A USA si to asi nepřeje prezident, ale jistě na tom pracuje CIA.

Člověk v tísni je očividně militantní rusofóbní skupinou. A její šéf Šimon Pánek je fanatický a nesmiřitelný havlista… Z této logiky toho svého postoje, hluboce nenávidí prezidenta Zemana i jeho názory a stačí si nakliknout jeho jméno a za deset minut máte nenávisti plný pytel. Je to druhý Václav Moravec, který nás každý týden a někdy i dvakrát, když má ty své další pořady, přesvědčuje, jak jsme špatní, jak neuznáváme vládu práva, jak ohrožujeme demokracii, jak ohrožujeme svobodu, jak jsme špatní, že nemilujeme Václava Havla. No. Kdybychom byli jen trochu méně zbabělí, tak by to i u nás Pánkové a Moravcové mohli tvrdit jen na svých – a proč ne, soukromých stránkách či skupinách. Ale u nás je platí stát a ještě více západní zdroje.

Svou protiruskou aktivitu vyvíjí Šimon Pánek i v zemích bývalého Sovětského svazu.

A tak na počátku tohoto roku uspořádala Prague Civil Society opět v čele se Šimonem Pánkem školení pro budoucí profesionální revolucionáře.

Tajné nahrávky účastníků školení, které proběhlo v arménském Jerevanu a bylo určeno „studentům“ z Ruska a dalších zemí SNS. Školitelé jim vysvětlovali „ jak pracovat s informacemi, aby přinutili nic netušící davy svrhávat své vlády.

Toto Fórum CampCamp 2018 v Jerevanu bylo sponzorováno společností Prague Civil Society Centre (Pražské centrum občanské společnosti), což je organizace placená Spojenými státy Americkými v rámci zákona o čelení nepřátelům Ameriky — Countering America's Adversaries Through Sanctions Act (CAATSA). Část 254. tohoto zákona přiděluje 250 tisíc amerických dolarů na „čelení ruskému vlivu" pro roky 2018 a 2019.

Ta školení jsou cool a jsou levná. V každé zemi existují nepřátelé systému. I u nás jsou to chvilkaři, na jejichž mítincích pln nenávisti k prezidentovi rovněž Šimon Pánek vystupuje a kteří opět v sobotu budou svrhávat prezidenta i premiéra.

A stejně tak je tomu přirozeně i v Rusku, kde Navalného skupina trvale vyvolává nepokoje…

A tak zatímco by u nás ředitel BIS plk. Koudelka určitě s radostí nechal svrhnout prezidenta Zemana, Putin si ty své nepřátele hlídá.

Pokud navíc máme v čele ministerstva zahraničních věcí protiruského paranoika Tomáše Petříčka je přístup ruské strany z hlediska ochrany jejich ústavních činitelů, zcela na místě.

Nelze se tedy divit Rusům, že zablokovali činnost Člověka v tísni, neboť jejich šéf je rovněž předsedou zmíněné Praque Civil society.83 komentářů :

 1. Oni za cizí peníze agitují i mezi českými nezletilci na půdě škol. To je sice protiústavní, ale mnohým ředitelům a učitelům to jaksi nevadí a vedle odstraňování portrétů současného našeho prezidenta pouštějí i tyhle samozvané politruky do škol. Vzdělání nevzdělání, na tom jim nesejde. Hlavně, že je mládež uvědomělá. Normalizace se opakuje. Dost smutné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není normalizace, ale cílená antivýchova k deklasování Evropanů na Gójim rabína Ovadia Josefa.

   Smazat
  2. Co je to za pořádek, když studenti chtějí rezignaci rektora VŠ? To je "demo" bordel. Studenti měli "letět", že se budou klepat u dalších zkoušek. Co je v Bolívii, je to klasický převrat po "americku" či "junta". A jak to dopadne v Hongkongu? Vletí na ně policie, pár tisíc studentu půjde stavě železnici na Tibet a bude opět 20-30 let klid.

   Smazat
  3. 15:53 To máte jako spacákovou hysterii v čété. Taky přikazovali, kdo bude ředitelovat. Trautenberk nakonec povídá, že tévé je toho, kdo tam pracuje, tak si to v současnosti o škole myslí i studenti, no. Bordel muší bejt všude stejnej, aby byla přece ta, no přece "spravedlnost"

   Smazat
  4. U nás je problém v tom, že studenti na vysokých školách neplatí školné. V západním světě je to normální. Znamená to že u nás vystudují zadarmo, a pak se odpakují na západ a vydělávají nehorázné peníze. Jsou to prostě děti mocných. Dokud se toto nezmění, nic se tu nezmění a novodobí zrzaví Henlajnovci budou na koni.

   Smazat
 2. Člověk v plísni byl za své vměšování do vnitřních záležitostí už vypovězen z mnoha zemí. To se tutlá. A teď když ho nechtějí v Rusku, tak to budou grády! No oni Rusové je vlastně nevyhnali, dle vyjádření vedení plísňáků odcházejí z Ruska sami aby neohrozili ty jimž nezištně pomáhají. Komu může pomáhat taková neziskovka? Chudým, opuštěným, malým Rusáčkům může přispívat na svačiny, dovážet potraviny hladovým Rusům. Opravdu, kdo jsou ti, které nechtějí ohrozit? Pár jmen by stačilo! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U nás se to netutlá, ale vyhodit od nás ČvT = Pánka, Pergnera, Lajčákovou se suitami se v Malém Jeruzalémě (ČR) jeví poněkud nepříslušným. Jako kdyby měli král David nebo král Solomon vyhodit svého oblíbeného zbrojnoše...

   Smazat
 3. Je přece pouze věcí ruských(!!) státních orgánů, komu na jejich svrchovaném území povolí vyvíjet své aktivity a komu nikoliv.
  Pánek a jeho podvratná melody squadra se mohou sebeprezentovat, jak jim libo, ale myslel si, že je jejich právem dělat si v Rusku, co jim chlebodárci velí a zač je vydržují, to dnes již (naštěstí) nemohou.
  Ani v Rusku nejsou dobroseři aj. podvrťáci vítáni ...

  OdpovědětSmazat
 4. Vím, jakou činnost provozoval Člověk v tísni v Afghanistánu. Stačí si jen najít na internetu "S Matyldou do Afghanistánu" a "Štětina" a pak si najít místa, která byla v okolí humanitárně bombardována. Ta časová návaznost je až zarážející. PK2

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S Matyldou se Štětina plavil v 70tých letech minulého století. Nemáte v těch datech trochu nepořádek?

   Smazat
  2. Duben 2006 - Afghanistán:
   https://www.hedvabnastezka.cz/zeme/asie/afghanistan/2875-unikatni-rafting-v-afghanistanu/
   Účastníci: Štětina, Štys, Pánek, Zapletal (vše ČVT), Kolínští a Hradil (jako krytí). PK2

   Smazat
  3. 16:57...Vy máte ale pamatováka!:-)
   Helanov

   Smazat
  4. Někdo musí na tu naši rozvědku dohlížet :-)
   Taky vím, co dělal Zaorálek se Schw na Majdanu a proč mi odposlouchávají telefonáty :-)
   PK2

   Smazat
 5. Ani v tom neživějším snu si nedovedu představit že by zde u nás operovala takováto podivuhodná nezisková organizace z Ruska. To by bylo na vyhlášení války Rusku že vy čučkaři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až bude Rusko mít jako Ukrajina židovského presidenta (a možná i židovského premiera), jistě se dočkáte. Jejich vůdci budou s Pánkem jistě rozsvěcet 25. Kislevu Chanuku.

   Smazat
  2. 15:35 Používáte osvědčený postup, jak zjistit správnost nějaké akce nebo tvrzení. Stačí si představit totéž s prohozenými stranami. V tomto případě obdobnou činnost nějaké organizace financované Ruskem v zemi Západu. To by pane bylo řečí o vměšování, hybridní válce, vyzvědačství, rozvracení atd.atd. A hned vidíte, jaká je pravda a jak pokrytecký je ten "náš" Západ. Přitom RF jen aplikovalo stejný zákon o zahraničních organizacích, který platí v USA. Jenže tam prý ten zákon chrání demokracii, kdežto v Rusku je důkazem omezování svobody. Ti kdo to tvrdí snad opravdu doufají, že se jim podařilo lidi už úplně zblbnout.

   Smazat
  3. 16.57 - a takto mohou oblbovat školáky, ale ne zkušené lidi

   Smazat
  4. 15.49 vzdyt i male nezidovske deti vedi ze Putin je cistokrevny zid a prisahal na Halalu vy neznalku

   Smazat
  5. 21.43 Co je to, prosím, Halala? Znám Halali (pod svíčkovou). Že i v Rusku mají Židé DISPROPORČNÍ VLIV a že s nimi každá ruská vláda musí počítat je všeobecně známé.
   Co takhle TORAH - písemná tóra, ústní tóra, Halacha, Hagada/midrašim - Mišna, Tosafot, Jeruzalémský a Babylónský talmud... Zákony tóry (písemné i ústní) jsou dané Bohem NIKOLIV STÁTU, ALE NÁRODU!

   21.43 Nechtěl byste svůj text konkretizovat? Jako na co, kdy a kde Putin přísahal Židovskému národu?

   Smazat
  6. 22:19 Zeptej se Putlerprda, jakýho původu je celá tahle banda kremelskejch kretenů, jeho vypouštěčů! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg


   Na požádání ti je i očísluje! Krom holovětných jidiš skřeků umí i pár čísel! Vše v kapitálkách!:-)))

   Smazat
  7. 9:25
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. 9:36 To tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé urofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  9. 20;37
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  10. 21:16 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  11. 21:33
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  12. 21:51 Jenže tobě rudoprde, nezanechaly ty komoušský zdechliny - tvý rodiče, zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé urofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 6. Člověk v Tísni přivádí Afriku svým dovozem těch koz do zoufalé situace. Ty kozy jim tam spásly i tu poslední zeleň co jí tam měli. Zrovna tak jim ožraly veškerou jinou vegetaci. Je to záměr nebo blbost těch z té organizace co ????

  OdpovědětSmazat
 7. Jen se divím, že to trvalo tak dlouho.Už dávno je měli rusové hnát svinským krokem. A u nás doma je také nejvyšší čas schválit zákon stejný jako v USA o zahraničních agentech, aby bylo jasné kdo je kdo a za čí žold lobuje.

  OdpovědětSmazat
 8. Jak moc škodí kozy ?
  Kozy zaručeně okoušou všechny keře a stromy. Je to jejich potravní specializaci. I ovce rády okusují kůru a listí, na které pohodlně dosáhnou. Pokud nechcete mít zničenou zahradu, tak si pastevní zvířata nekupujte. Stromy mají ráda všechna zvířata, co se pasou. A i když třeba jeden rok nic neokoušou, druhý rok ano. Kdo se s tím nedokáže smířit nebo stromy zabezpečit, tak ať raději nic nechová. Ovce asi neskáčou, ale také umí ploty zdolávat, pro změnu je třeba provalí. Kozy dokáží přeskočit i 130cm. Záleží na jejich spokojenosti. Pokud je koza sama, tak nikdy šťastná a spokojená nebudude. A navíc většina zvířat je přesvědčená, že tráva za plotem je zelenější. Všechna zvířata potřebují správnou a odbornou péči - péče o končetiny(paznehty, kopyta), odčervovat, očkovat, je třeba registrovat hospodářství i při chovu jedné kozy, přidávat sůl, minerály, zabezpečit optimální pohodu - přístřešek při nepřízni počasí. Je to věda chovat zvířata a kdo ji nechce znát, ať je radši nemá. Přeji hodně štěstí při chovu, pokud se dokážete vypořádat se všemi negativy. Zvířata jsou krásná a užitečná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ále neškodíš. Jenom jsi trošku směšná pod článkem o škodlivém člověku v plísni. Chrániči zvířátek mají pro tebe své místo v diskuzních webech jejich útulků.

   Smazat
 9. Cloveka v plisni by meli pro podvratnou cinost zakazat vsude

  OdpovědětSmazat
 10. Nalejte do šejkru:

  CIA
  Člověka v tísni
  převrat v Bolívii
  Navalného
  Putina
  Koudelku
  Havla
  převrat ve Venezuele
  válkychtivého Petříčka
  mírumilovného Trumpa
  chvilkaře
  barevné revoluce, v Iráku, Honkongu, v Bolívii, Peru, Ekvádoru, Paraguayi, v Chile, v Moldavsku
  nezapomeneme na pár kousků hoven

  Tyto nesourodé ingredience pořádně protřepeme a nalejeme do duté hlavy soudruha Jiřích "Neprojdou" Vyvadila a vznikne výše uvedené dílo

  :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rodinná anamnéza pro amianálního havlogreténa....A52,F73,F200,F808,F600,F602....čest tvoji incestní familii!☺

   Smazat
  2. 16:32 A když výše uvedené dílo přečte idiot, tak z něj pochopí jen jednotlivá slova. Ty pak opíše do svého příspěvku a pocítí hrdost nad svou "inteligencí".

   Smazat
  3. 16:53 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  4. 19;01
   Tohle přesně ti ty poblbanej podřadnej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  5. třeba, ale má pravdu, předsedo.

   Smazat
  6. 19:43 Jak už jsem napsal, o famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  7. 7;00
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. 8:17 No jo putlerpšouku, to je dokonce celá banda kremelskejch kretenů, tvejch obřezanejch vypouštěčů! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  9. 9;28
   Tohle přesně ti ty poblbanej podřadnej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  10. 9:28 To tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé urofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  11. 20;38
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  12. 21:15 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  13. 21:35
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  14. 21:35
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  15. 21:51 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  16. 10:41 Zato tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny - tvý rodiče, zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé ugrofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 11. Je zcela na místě říci: proč ruské neziskovky nepůsobí na našem území? Tím, že nechali působit rozvratného Člověka v tísni na svém území prokázali Rusové svou velkorysost. Jen se ptám, bylo by jim to samé u nás umožněno? No vlastně Rusové u nás mají tisíce špionů, kteří špionují a rozvracejí náš průmysl, armádu, tak proč jim to nevrátit?

  OdpovědětSmazat
 12. Ponechám stranou náplň "práce" Člověka v plísni. Myslím, že je naprostou samozřejmostí, aby si ta která země určovala, která ZAHRANIČNÍ organizace působila ne jejím území. Pro mne je to asi tak samozřejmé, jako že já budu určovat, kdo a za jakých podmínek bude bydlet v mém domě.
  Tak že kvikot dobroserů je absolutně mimo mísu. Navíc, kdyby se starali skutečně pouze o pomoc potřebným, asi by se nenašel nikdo, kdo by k této bohulibé činnosti měl výhrady.
  Ale ať Pánek nezoufá. Na světě se děje spousta bezpráví. Momentálně mohou upřít svou pozornost třeba do V. Británie. Mohou pomoci Assangeovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:55 Vy byste tomu dal. Přece nechcete, aby pomáhali v tísni někomu, kdo umožnil nahlédnout "pod sukně" našemu nejpoctivějšímu, nejpravdomluvnějšímu a nejmírumilovnějšímu spojenci, který nám je zářným vzorem? Není podstatné, že jsme uviděli jen špínu. Špatný není špindíra, ale ten, kdo jí odhalil. A takovým lidem nemůže ČvT pomáhat. Nemohou riskovat, že se někdo takový jednou podívá pod sukně i jim.

   Smazat
 13. Proč mají ve znaku chlapa co chčije u plotu ? Není to gender
  vyrovnané. Měla by tam být i Pánková jak čupí.

  OdpovědětSmazat
 14. včera běžela ne čete zpravička o neziskovce co radi těm co nemaji ani korunu protože propili majlant i s babičkou jak splacet milionovy dluh to fakt musi byt dobry jobik bez kontorly a bez vysledku za naše daně a prej že maji desitku poboček po cele čer a ja nato že prej nejsou lidi

  OdpovědětSmazat
 15. Dnes byl Šimon Pánek z Člověka v tísni u Xavera ve studiu. Normální rozhovor, málem bych mu věřil jeho dobromyslnost a obětavost. Ale když se Xaver naprosto normálně zeptal na peníze, které jeho organizací ročně protečou, jako když píchne do vosího hnízda. Jo, Freude, vždycky na tě dojde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musí se nechat,že Pánek se dokázal o svojí šrajtofli ze všech těch revolucionářů postarat nejlíp.
   To takovej senátor Mejstřík (to je ten kterému povodeň vyplavila byt který neměl) jen zlostně skřípe zubama.
   Byl u Tvarůžkové a jenom to z něj kapalo...
   Ještě by se evidentně rád dostal k lizu,aspoň trošičku a chviličku,jen prstíček...
   Helanov

   Smazat
  2. 17:57 Být placený za provozování a podporování lží nemůže zůstat bez odezvy na psychice, tedy pokud má svědomí.

   Smazat
 16. Pro mne se tato organizace pod taktovkou diktatury kapitálu zcela znehodnotila ve válce proti Srbsku, když stála na straně kosovskoalbánských teroristů. Podobně jako USA, které tytéž "demokraty" dovybavily vycvičením a vyzbrojením teroristů Talibanu.

  OdpovědětSmazat
 17. KONEČNĚ se Rusům rozbřesklo!!!
  Člověk v plísni=grupa politruků, kteří se maskujou jako humanitární úderka.
  NIC není dál od pravdy!
  Lžou až se jim od huby práší,jsou to zavilí liberofašouni,jako vyšití...
  Popletení Lékaři bez hranic jsou proti nim smečka neviňátek.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 18. Začínám mít dojem, že se 90% lidí na světě zbláznilo. Vezměte si fotku se študenty filozofie s cedulí změnu systému místo změny klimatu a nápisem Marx na triku, co půjdou dělat převrat na Letnou. Jo, Marx pěkně popsal mechanizmus jak sestěhovat prachy na jedno místo, jenže jeho řešení lepší společnosti zkrachovalo. Holt všichni ti sociální inžinýři zapomínají počítat s lidskou náturou. A samozřejmě neviditelná ruka trhu fachá přesně dle Matxe. K tomu přidejte zelené, co vědí o ekologii a přírodních zákonech pendrek- viz Bursíka, podle kterého je kůrovec prima, protože je to vlastně zdravotní policie. A tak máme Šumavu, co bude mít přírodní rovnováhu už za 1000 let. Nebo Gretu, která kvůli CO2 za pár let zruší čoudění a většina lidí chcípne hlady a zimou. Další dobroserové nám přivedou stamiliony migrantů bez inteligence a vzdělání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My máme nejen právo, ale povinnost vás konečně zastavit. To že vy chcípnete hlady, bude jen dobře, už aby to bylo

   Smazat
  2. 5:04
   Dřív zdechneš ty,havlogreténe línej!!!!

   Smazat
  3. 8:18 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   To tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé urofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  4. 20;40
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  5. 21:14 Jenže tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny - tvý rodiče, zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé ugrofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  6. 21:35
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  7. 21:35
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. 21:49 Zato tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny - tvý rodiče, zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé ugrofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 19. https://uloz.to/file/PLvswNCKw/ct24-majdan-9-5-2014-jacenuk-turcinov-chcipaci-vyobcovani-lidem-kyjev-panek-exbolsevik-jaromir-stetina-caklej-kocab-slizkej-bursik-hrabivej-schwarzenberg-chameleoni-kolonie-prazsko-nekonecny-stredoevropsky-mindrak-krasno-exhavel-avi

  OdpovědětSmazat
 20. Asad oznámil, že Spojené státy kradou syrskou ropu
  Spojené státy nejsou stát, ale režim, jehož vedení je určeno společnostmi, které pracují pro svůj vlastní prospěch. Chci připomenout jeden bod, který je důležitější než popis Spojených států jako banditů: jeden z nejdůležitějších faktorů, který přiměl Hitlera zaútočit na SSSR během 2. světové války, byla ropa. Někteří říkají, že ropa byla jediným důvodem, další na napadení Sovětského svazu vůbec nebyl,“ řekl Asad.

  OdpovědětSmazat
 21. Je to gangsterský stát to hned od doby co se tam usídlili všichni zločinci a gangsteři této planety a to již od 16 století kdy brutálně vyvraždili původní mírumilovné obyvatelstvo.

  OdpovědětSmazat
 22. V Moskvě označili aktivity USA za nepřijatelné. Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov prohlásil, že Washington podporuje z ropných peněz v Sýrii ozbrojené oddíly loajální USA. Ministerstvo obrany RF odhadlo měsíční příjem USA z těžby syrské ropy na 30 milionů dolarů. Podle Sergeje Veršinina, náměstka ministra zahraničí, nebude Rusko se Spojenými státy spolupracovat v otázce syrské ropy.

  OdpovědětSmazat
 23. Ještě by měli chtít od Asada a lidu Sýrie výpalné za ochranu před těmi všemi teroristy co jich v Sýrii podporují. No Cosa nostra hadr.

  OdpovědětSmazat
 24. Neziskovky jsou syntetický výtvor současnosti. Podvrtavají státní uspořádání, nevoleni zasahují do řízení a mezinárodní politiky státu. Kdo je jejich mozek je těžké odhadnout (mě nestačí jméno Sörös, ten je třeba investor, ale nemusí to být vrchol moci), ale systém je vymýšlen dokonale. Jak se bránit, je problém každého suverenního státu a je velmi aktuální. Protože se stát může stát jen skořápkou a místo něj bude vláda v anonymních rukou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na západě to mají skvěle vymyšlené.Již v historii vysávali zisk z kolonií, část zisku věnovali kolaborantům a ti jim pomáhali udržet na uzdě nespokojené. V současné moderní době je Česká republika také novodobou kolonií.Každý rok se ze země odvezou zisky ve výši přes 400 miliard do západních bank. Jistě se pak vyplatí z malé části tohoto zisku financovat kolaboranty a neziskové politické organizace v této zemi.Scwarzenbergové, církev, chvilkař a další verbeš.A za tím vším je pravda, láska, lidská práva a podivná demokracie.

   Smazat
 25. Vy chudáci! Zvoní vám hrana a máte bobky, co? Bojte se. Už se blíží váš čas. Pamatujte, že nadcházející neděle bu vaše poslední. Už vás nenecháme rozhodovat o naší budoucnosti. Jste mi tak odporní, že uděláme vše proto, abyste měli opravdu hodně těžký život. Doba doslovně volá po nové kolonizaci lepším obyvatelstvem, což se naštěstí pomalu ale jistě děje. Je potřeba tento proces radikálně zrychlit a to se stane již příští rok. Těšte se, to bude váš konec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. koukám že z toho máš vlhký sny

   Smazat
  2. Vlk taky sliboval ty havlogreténe!☺

   Smazat
 26. Skvěle to Rusové udělali a kdy se politické neziskovky zakáží i u nás?

  OdpovědětSmazat
 27. Přátelé myslím že to bylo v roce 2016... Dostal jsem před vánoci na drzovku složenku k zaplacení ve výši 700kč od Člověka v tísni a 550kč od Červeného kříže...myslím že mnozí staří lidé nevědomky zaplatili, protože si asi mysleli, že jim někde vznikl dluh...jsou to šmejdi a tahají z lidí prachy za ůčelem likvidovat nepohodlné (pr ně) režimy! Zavřít vedoucí pohlaváry všech takových neziskovek a máme klid!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, ale než se to udělá musí vzniknout společenská vůle to udělat. Neziskovky nemají existovat, pokud stát něco nezvládá nebo dělá něco blbě, pak musí dané odvětví založit nebo zefektivnit. Ne že se tady budou nějaký kašpaři placený z ciziny pokoušet suplovat funkci státu. Stát vznikl z nějakého důvodu a svou funkci musí provádět k prospěchu občanů, proto občané platí daně.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.