Reklama

úterý 26. listopadu 2019

Bude líp

Martin Koller
26. 11. 2019
Základními pilíři euromarxistické německé EU jsou lež a korupce. Lež má samozřejmě řadu podob od politické korektnosti, až po různé cenové finty na trhu. Občas je u některých obchodníků vidíme a byly známé už v devatenáctém století. Chcete prodat předražený krám nevalné kvality, který stojí 500. Stáhněte ho na chvíli z výlohy a poté tam vraťte, případně přesuňte do jiné prodejny, nejlépe za hranicemi s velkou cedulí „Sleva, akce nabízíme pouze tento týden skvělý výrobek za výhodnou cenu 550.“ U toho přeškrtnutá bývalá cena 700. Málokdo si vzpomene, že před několika týdny tam byla pětistovka. Ostatně se stačí podívat na ceny a kvalitu stejného zboží u nás a v Německu a porovnat je.


Bude líp, slibuje druhý spasitel Babiš, přidělený nám, stejně jako ten první z milosti Sorose a Allbrightové. Realita však bude pravděpodobně jiná. Zatím nikdo kupodivu nereagoval na informaci, že spasitelova vláda zakáže slevové akce v obchodních řetězcích. Čekal bych, že Minář se svojí tlupou sekundových demokratů zvedne přímo prapor odboje proti další zlodějině. Buď mu to nedochází, což mne u nedostudovaného pouličního komedianta neudivuje, nebo mu to na Babišově velitelství na Chodově nedali za úkol. Komediantská vystoupení mají zlikvidovat především vlasteneckého prezidenta Zemana, nikoli spasitele, jehož AGROFERT dlouhodobě spolupracuje s KDU a TOP 09, samozřejmě potichu. Je třeba předvádět lítý boj opozice a sekundových demokratů proti statečné, nezištné a vlastenecké partě ANO, ČSSD a KSČM u koryt. A večer to jít spolu zapít v očekávání pochvaly od Allbrightové, Merkelové a Posselta. Nelze se divit, že na adresu sekundových demokratů padají peprné vtipy. V jihozápadních Čechách jsem si v neděli jeden vyslechl. Bůh letí nad Evropou a roztrhne se mu pytel s blbci. Podívá se dolů a říká: „Ty už sbírat nebudu, Praha bude tady.“

Nicméně, kam se komické nástupy ve stylu prvního máje hrabou na Babiše. Ten je nedostižným vzorem i pro krále pokrytectví a úlisnosti, bývalého komunistického kádrováka a zasloužilého lektora VUMLu Tomáše Halíka, euromarxisty a přítele sudeťáků, připravovaného na roli multikulturního a multisexuálního pražského arcibiskupa. Babiš vykládá, že zákaz slevových akcí je zaměřen na podporu malých českých obchodníků, tedy živnostníků a malopodnikatelů. Najednou se tváří, jako jejich přítel. Kdyby jím byl, zrušil by zhovadilost typu EET, která je vzorovou ukázkou euromarxistického myšlení a radostí početných byrokratů, kterým zajišťuje práci.

Kdo vydělá na Babišově boji proti slevovým akcím

Na počátku bych odbočil a připomněl, že slevové akce se týkají především potravin a textilu, tedy komodit, kde značnou část trhu obsadili Vietnamci, tedy nikoli čeští maloobchodníci. Lokomotivy a bagry kupuje málokdo. Zákaz slevových akcí zdvihne (možná) ceny potravin, textilu a elektroniky v obchodních řetězcích, vesměs vlastněných cizáky a financovaných cizáckými bankami. Takovými, u kterých je zadlužený Babišův AGROFERT až po uši. Lze velice pochybovat, že zákazníci odejdou z řetězců a vezmou útokem obchody českých prodejců. Řetězce prostě udrží ceny na stejné, případně nižší úrovni ve srovnání s českou konkurencí a stále budou nabízet širší spektrum výrobků. Stačí se podívat na dobu meziválečné ČSR, kdy Baťa zlikvidoval téměř všechny ševce a nepomohly apely na podporu živnostníků, ani kvalita jejich bot. Baťa vyhrál nižšími výrobními náklady a tím pádem i cenou, přičemž vytvořil obrovský obchodní řetězec. To vše s podporou nezištných demokratických politiků. Jenže Baťa byl aspoň Čech, či spíše Moravan, zisky investoval doma, případně do expanze v zahraničí a daně platil taky doma.

V nejhorším případě některé řetězce dočasně zlevní bez reklamního povyku. To jim zakázat nelze, takže můžeme mluvit o Babišově komedii. Zákazníci budou déle hledat (takže narazí na nějakou zbytečnost a koupí ji), nebo se někde objeví informace o slevách. I v případě mírného poklesu poptávky, řetězce stejně nebudou tratit. Při vyšších cenách budou mít buď větší zisk, nebo stejný zisk, pokud se sníží poptávka. Vzhledem k uměle vytvořené závislosti naší republiky na dovozech potravin, textilu a elektroniky se dováží obrovské objemy a také skladují. Jestliže poklesne poptávka, poklesne objem dovozu a s tím náklady na dopravu a skladování, takže řetězce ušetří. To minimálně vyrovná případnou ztrátu danou poklesem poptávky po dražším zboží. Doplatí na to kromě zákazníků čeští dopravci a majitelé českých skladů.

Majitel zadluženého AGROFERTU se musí starat, aby potěšil cizácké věřitele. Ve výsledném efektu si připlatí čeští spotřebitelé a zvýší se zisky zahraničních řetězců. Vzhledem k tomu, že pamlsky typu nechutného pečiva, dovezených kuřat nevalné kvality a nepoživatelných konzerv za nízké ceny produkuje a prodává v řetězcích především AGROFERT, případně si je nechává na objednávku dodávat z Polska, porostou především Babišovy zisky. Chudší zákazníci, především důchodci a rodiny s dětmi se logicky přesunou od dražších lepších potravin k horším, protože budou levnější. Možná k radosti Allbrightové nakoupí i americké hovězí, sóju a geneticky modifikované obilniny. Stačí jen zákazníky dostatečně ožebračit. O to se úspěšně postarali Babišovi předchůdci a nahrávači. Nejdříve je třeba obyvatelstvo ožebračit, poté s velkým povykem přidat důchodcům pár stovek, státním zaměstnancům pár tisíc. Poté jim je díky inflaci nastartované Singerem za podpory Babiše a z ní vyplývajícího vydatného růstu cen, zase sebrat, tentokrát bez reklamního povyku a většinu přesunout na konta cizáckých přátel. Těm, kteří vypadli z pytle, to stejně nedojde a budou velebit spasitele.

Cizáky vlastněné řetězce navíc obvykle zdaňují doma, takže se zvýší nejen odliv peněz za hranice, ale rovněž daňový výběr v Německu i jinde. Každý z nás tudíž přispívá do zahraničních státních rozpočtů, především německého, aby se tam měli líp. Zde je třeba si připomenout, že spasitel Babiš nikdy nebyl český vlastenec a nebyl nikdy ani slovenský vlastenec, přestože se tam narodil. Ostatně guvernér euromarxistické kolonie nové německé východní Afriky-Česko neupřesňoval, kde a komu bude líp.

53 komentářů :

 1. Víte že Havloidi jsou jediná sekta na světě, která vybírá daně?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Flanďáci na celém světě berou, prodávají iluze, hrabou... pravda, neříkají tomu daně, ale třeba církevní restituce a zabezpečení činnsoti církve státem...

   Smazat
  2. Koncesionářské poplatky!

   Smazat
  3. K církvím: zotročit člověka není problém – to dokázali už ve starověku, ale jak zotročit jeho duši a kontrolovat co si myslí aby se nebouřil a netoužil po svobodě – vymysleli náboženství, kde slibovali po smrti ráj (ještě odtamtud nepřišla ani jedna reklamace). A je vpodstatě jedno jaké to náboženství je.
   Nutno podotknout, že v současnosti náboženství nahrazují masmédia a školy (podle toho co dnes vylejzá ze škol ze paka) – taky dokážou pěkně vymejt mozek. Kážou vodu a chlastaj víno a nebo spíš koňak.

   Smazat
  4. Křesťanské hodnoty přinášejí mateřské ovoce, po kterém poznáš je:
   http://www.skrytapravda.cz/domaci/2883-navrh-vlade-jak-vyresit-siroty-pani-europoslankyne-sojdrove-z-recka

   Smazat
  5. Takove dalsi, dobre rano:

   Chceme snad - primeri, ne naplanovanou valku (i tak nebude:)).

   Tak, kaficko, oddech, vyfouknout a - primeri:

   https://yadi.sk/i/HdZIfiAegP0DBQ

   Smazat
 2. Co blbne Koller s tím "euromarxismem"?
  Oligarchové a jejich poskoci jsou "euromarxisti"?
  Vysvětlil by mi někdo, co je ten Kollerův "euromarxismem"?
  To je nějaké strašidlo, které obchází Kollera?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je všeobecně používaný pojem, najdete to i ve Wikipedii, přesně pro ten druh lidí popisovaný Kollerem.

   Smazat
  2. S Marxem to může mít maximálně částečně společný genetický původ. Jinak původní marxismus nemá nic společného s podporou globalizace moci nejbohatších a vyvolených. Ovšem jako mimikru... i v NSDAP si SOUDRUHOVALI (že genossen?), i když s levicí neměli nic společného.

   Smazat
  3. 20:33, v NSDAP soukmenovcovali. S Marxem mají tito "neo" společného jen tolik, že on v mladším věku propagoval zrušení rodin a kolektivizaci. Kromě jiného nesnášel lidi z východní Evropy, konkrétně Slovany, o nichž si myslel, že jsou nevzdělatelní a tudíž nepoužitelní pro novou společnost.

   Smazat
  4. Anonymní26. listopadu 2019 21:19
   Češi vždy měli smysl pro demokracii a nemilovali diktatury. To je naše národní hodnota. Papežům, Marxovi, stejně jako Hitlerovi, nutno uznat, že na to měli nos. P.K.

   Smazat
  5. A proč tomu Marxovi Juncker odhaloval pomník - tuším v loňském roce? Ze prče?

   Smazat
  6. S tim Marxem, ktery se az upil k smrti, aby sepsal neco - Kapital 1 a 2. Treti dil jiz byly posledni ustrizky, vydane kolegou.
   Jiz jeho otec konvertoval.
   Byl Luteran.
   Nevim, porad mate nejake problemy s necim, co muze prerust dale.
   Co tak fakta. V Evrope je kazdy prepasirovany, prekrizkovany geny, ze to neni nikde ve svete.

   Pote prijde nejaky navoneny, vecne na srot - Juncker a mate ukradene receptury s nazvem, neo.
   Mysli si snad nekdo, ze v parlamentu EU, rozumi nekdo puvodnimu pojmu marxismus? Ktery se vyucuje i na prestiznich skolach v Americe.

   Neee. No znaji neo, new, neu a veri, ze jim to splati hypoteky. Dari se, zatim porad a odtok financi je nekolikrat vyssi, nez euro-dotace, ktere vam vzdy nekdo stejne ukrade, pro sebe.

   A kdyz se nekdo nastve, ze Babisi, veme vam i - slevove akce.

   ==================================
   Neo-neco. Vzdy neco:
   Neee, je to nove, my cely jsme nejak novy, hodime kvadro, kravatku, proste lepso eurohujeri a mame novou, vylepsenou prichut... neomarxismus.
   O puvodni chuti vime taky prd, no zname termin neo (pomalu i necvicena opicka).

   Zvykejte si, jsme v kvadru, kravatka, tip-top kabrnaci v Bruselu, samozrejme za vase odvody, kamery, cvakacky fotaku, jedem s terminem "neu".

   I kdyz jsme trochu vypatlani, zvykly na slavu, nase ego, nebes se dotyka, na penize (no jooo, vase, vase), proste super vytuneni cvoci z europarlamentu.

   --My mame nazor, vyfotte se s nim, poslete pote nejake dalsi zabery, z dovolene v Bruseli.

   Jinak, ke clanku, nikdy nezklames Martine.
   Tvuj termin, sekundovi demokrati je na Nobela, jen vis - i tu cenu by Ti ukradli a dali nekomu z vyse naznacenych.
   Opet by to byl - jejich napad, no bylo by to:
   "Neosekundovi demokrate".
   Opatrne, muzou si zalozit i stranu, rychlosti mavani kridel, kolibrika:).

   No spica a ta pecka s roztrzenym pytlem, supeeer, velmi vystizne.

   nobody

   Smazat
 3. 20:29
  Zkus to definovat svými slovy, jak ten Kollerův blábol chápeš.
  Koller si našel svůj fetiš ve slově "euromarxismus", jinak si to přihlouplé užívání tohoto slova ve spojení s oligarchii a jejími pohůnky neumím vysvětlit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaký fetiš? Tito lidé využívají sociální nástroje a rétoriku pro sociální inženýrství dle jejich potřeb. Toť vše. Třeba takový Rockefeller svého času horoval pro Marxe, v němž viděl cestu, jak se dostat k absolutnímu vlastnictví všech zdrojů bez represivního (a drahého) orgánu, jaký používali hloupí feudálové.

   Smazat
  2. 21:27
   Takový Koba Stalin v mládí neodložil bibli z ruky, takže podle tvoji logiky to byl přímo ukázkoý konzervativec?

   Smazat
  3. @21:27

   Vis, ze ho konkrekne premlouvali (opet oni), ke krokum, ktere by uz tehda vedly k likvidaci vseho?
   Na tyto veci existuji i telefonni zaznamy, dostupne volne na internetu. Zkuste vyuzivat google trochu adresneji.

   Rockefeller rekl - ne. I kdyz bu v telefonatu bylo receno "ser na lidi". Jako symbol pote, jedno namesti NY, blizko NBC.

   Smazat
  4. 21:46, nevím, jak jste to vyvodil z mého textu, ale už jsem si zvykl, že mnozí vidí zkrytou logiku věcí tam, kde nikdy nebyla.

   0:29, ??

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:25, no jasně, po tvých komentářích prahne světová elita, kterou tímto vzděláš. Pojem neomarxismus se začal hojně používat už v 60. letech, které silně ovlivnili tu nejstarší garnituru eurobyrokratů a těch vašich šílených demokratů.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Všichni, kdo má jiný názor, než je ten předepsaný státem a šířený přes Českou televizi, jsou označeni jako agenti Putina.
  Erdogan ustál Majdan organizovaný proti němu západem a hlavně USA a musel následně eliminovat až 4000 soudců a další tisíce státních úředníků a členů armády, kteří byli ochotni zradit Turecko a přivést ho do úplného područí USA.
  Připomínám to jenom proto, že USA má tisíce agentů, kteří u nás pracují pro Americké tajné služby, které dělají vše pro totální kolonizaci Česka. Kdo by se jakkoliv postavil proti tomu bude okamžitě likvidován, jako například Fico na Slovensku, který si dovolil opětovně znárodnit zdravotní pojišťovny a z dvacítky soukromých zdravotních pojišťoven udělal jednu a ušetřil tím miliardy Slovenských pojišťencům. Blaho Slovenského obyvatelstva, ale není zájmem kapitalistů a hlavně ochránců tohoto systému, ale jejich zájem je vykořisťování obyčejných lidí. Takže Fico musí od válu a tak se i stane.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:27 Ale je to vůbec možné? U nás a tisíce amerických agentů? No to bychom ale určitě už dávno věděli od, jak říká Zeman, našich Čučkařů a nebo že by byli placeni z více zdrojů? V každém případě to je k zamyšlení a asi je škoda to rozdělení republiky, na Slovensku se alespoň snaží něco dělat. My naštěstí zase máme z vůle lidu prezidentem Zemana. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. @22:27

   Nee, kde by Robino chodil, jednoduse, napr. tak:

   https://www.hlavnespravy.sk/fico-bavili-ste-sa-niekedy-aj-vas-mozno-napisu/1960785

   Je tam video, a Robino sa rozhodne nikde odist nechysta.

   Smazat
 7. Od roku 1989 tento strašný režim, který si říká "demokratický" okradl miliony lidí, ožebračil miliony lidí a aby to zakryl vytahuje všude boj proti komunismu, který tady nebyl a Česká televize od rána do noci bojuje proti něčemu co tady nikdy nebylo, ale tento nynější zločinný režim vyznamenává bojovníky proti něčemu co nikdy neexistovalo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. @23:21

   Dal sis malo do tela, proto asi pouze jede vykricnik.
   Hod si i dalsi energo drink a zkus se zamyslet nad jednim:

   Historicka faze. Nikdo nic nikomu nevycita, pouze posun, ne jeste ke komunismu, ale nutne k - realnimu socialismu.

   Nikdo tu dlouhou fazi nebyl schopen ovlivnit. Ale pro prezititi je nutne si vzit i jine materialy

   Smazat
 8. Ono to tak nějak vypadá až neuvěřitelně, pan Koller určitě tímto článkem nechtěl podpořit dutohlávky z Letné, natož fašizující organizátory v čele s Minářem i když by to tak na první pohled mohlo vypadat. Bohužel vše je o dosti složitější a holá pravda většinou není tak líbivá, jako načančaná lež. Většina našich médií nemá o pravdu zájem a většina občanů pravdu také slyšet nechce. Lidé chtějí hlavně slyšet, že to co si oni myslí, (co jim média naroubovala do hlavy), je pravda. Proto je důležité, pokud mají lidé zájem a hlavně čas, (protože ten kdo má malé děti a velkou hypotéku, na to čas určitě nemá) si zjištěné pravdivé údaje předávat. Sdělovat si pravdivé weby a zdroje. Pokud někdo nezná, dám do placu jeden dobrý web, s příznačným názvem "Skrytá pravda" Doporučuji. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 0:23 Hnědý chytráčku, jako důchodce mám naštěstí, na to co mě baví, času dost. Víte nesmíte ten život brát tak moc vážně, stejně z něho nevyvázneme živí. Jak říkal T.G.M. demokracie je diskuze, nevím to zcela jistě, ale myslím že demokracie je ve vulgaritě, to asi neříkal a jestli jste byl na Letné, to je vaše věc. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. @0:23

   Prosim, kolik vam je let? Ze se zde ohanite terminy, ktere by, rekneme krome recese - no nemistne, nevyslovil nikdo.
   Se zdravym rozumem.

   Kdyz utocite na "pravdu", musite sva slova prokazat, jinak sam sebe definujete jako "podvodnika a lhare".

   Cus.

   Snad jsme v obraze i zvuku.

   Smazat
  4. Dědku, dědku!!
   Zase nejsi v obraze! Veb "Skrytá pravda " už od konce října vykazuje chybové hlášení, ze kterého plyne, že byl vypnut pro neplacení koncesních poplatků. Mám dojem, že tohle čeká většinu alternativních vebů (ikdyby platili poplatky v předstihu a dvojnásobně), protože je to účinné a právní justiční mafie na to slyší. Pokud do konce roku 2019 neproběhne v juesej občanská válka, tak majitelé světa vyhlásí bankrot, který nechají zaplatit hloupým gojům. Výsledkem bude uzákonění otroctví na celé planetě a naprostá nemožnost tento stav změnit!!!

   Smazat
  5. Ďuro, mýlíte se jen v letopočtu. Správný termín je o rok později, jinak pravdivé.

   Smazat
 9. Vážený 20.29.Odpovim Vám jednoduchou otazkou:Proc asi se zapojil do oslav odhalení sochy K. M. dnes již bývalý předseda E. K. J. C. Juncer. Hádejte, hledejte a zajiste najdete ale ujistuji, že to bude pro Vás nepochopitelné, v jiném případě velmi bolestné zjištění. Bohužel, takový už je život.

  OdpovědětSmazat
 10. Koller: Euromarxistické německé EU jsou lež a korupce. Nevím proč tvrdí takou hloupost. Co je euromarxismus? To by měl p.Koller vysvětlit, co si pod tím představuje. Marx s tím nemá nic společného. Evropu ovládají nadnárodní monopoly a proto euromarxismus? Hloupé nápady jako neřízená migrace (to zvládneme), inkluze, tisíc pohlaví a další nesmysly,práva menšin, aby se jí podřizovala většina to opravdu s Marxem nemá nic společého. Jistě i Marx se mohl zmýlit, ale uvažoval v konkrétní historické době,kapitál prudce vyvíjel a směřoval k pozdější ještě větší koncentaci. V tom zásadním co Marx přinesl, se však nemýlil. Podstata kapitálu, tedy kapitalismu a dnešní globalizace je toho důkazem. Dnešní rozpor mezi bohatstvím a chudobou v současné době dosáhl stejného úrovně,jako před 1.SV. Samozřejmě, že projevy jsou ve světě různé. U nás se handrkují o 40mld a ze země odtéká 400-500 mld. Jinde na světě zase lidé umírají hlady. Kdo dělá ve světě chos? Prostí lidé to nejsou , ale nadnárodní kapitál a zejména ten co má zájem na zbrojení. Můžu pokračovat, svět je sice geopoliticky složitější, ale podstata je stále stejná . Kapitál, zisk a za každou cenu. To je dnešní globalizovaný kapitalismus. Rovněž heslo sametové se docela dobře v tomto režimu prosadilo. Pravda a láska již zvítězila , ale směrem k penězům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brouk Pytlik
   DObre napsano!! Dnesni kapitalismus musi mit konkurecni mechanismus , tlacici ceny smerem dolu. Dnesni kapitalismus je monopolismus s velice slabym mechanismem konkurence. To je kde Marx videl konec kapitalismu.Ovsem komunismus je pouze statni kapitalismus.
   Co je Cinsky Komunismus ?? Ovladnuti Ciny globalnim kapitalem a silnym nacionalismem.
   Pravda a laska zvitezila , ale smerem k OVLADNUTI SVETA!!
   Penize nebudou znamenat nic!!
   To vi i Rudy Honolulu alias RUDY DEDECEK

   Brouk Pytlik

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Celkem zbytečný nářek. Životní úroveň dnes udržuje spotřeba. když se všichni rozhodnete žít jako poustevník, sytém půjde do kelu. Stát dokonce rozdává peníze. Viděl jsem blba, který si do nezatepleného baráku nainstaloval tepelné čerpdlo a dostal dotace. Televize denně masíruje lidi, aby nakupovali předražené pitomosti. Například nová auta zřejmě ani nepřežijí vlastní životnost, protože budou neekologická jako uhlí. Ještě, že mám ve sklepě kolo.

  OdpovědětSmazat
 13. K euromarxismu.

  Marx sloužil kapitálu a byl placen kapitalisty a jeho stěžejní dílo se jmenuje kapitál. Cílem není kapitál (peníze) sám o sobě, ale celosvětová nadvláda nad lidstvem a jeho zotročení, tak aby si toho nebylo vědomo. Jsi přeci svobodný, nemáš peníze a umíráš hlady, nevadí můžeš si je vydělat a tak získat pozici otroka (zaměstnance). Otroci jsou, ale i podnikatelé, je to hra s nenulovým součtem, kde vždy ať hrajete jak hrajete vyhrají banky (díky úroku) končí to krachem a jede se nanovo (to popsal Marx dobře) s tím, že v novém kole vlastní majitelé peněz více kontroly nad lidstvem (větší podíl bohaství v jejich rukou). Marx tohle odhalil, ale jako alternativu navrhl marxistický koncentrák, aby omezil spotřebu davu a nadměrné spotřeby by užívali pouze vysocí funkcionáři - stejně jako dříve šlechta.

  On by jim možná i celosvětový marxistický koncentrák vyšel, kdyby jim do toho nehodili vidle bolševici v čele se Stalinem (proto jsou elitami pomlouváni a nenáviděni), po jeho smrti vše se začalo vracet do starých kolejí, tedy ke krachu a zkáze podle plánů světového zákulisí. Máme šanci, protože další restart vzhledem k rozvinuté technosféře smete i světové zákulisí (ve větším chaosu a konfliktu, nějakému veliteli může "docvaknout", kde jsou hlavní sídla světového zákulisí a poslat jim tam na rozločenou dáreček a i když ne, hrozí ztráta řízení v nastalém chaosu, což bude pro světové zákulisí pouze výměna rychlé smrti za pomalou) a tak se teď snaží restart oddálit a zastavit.

  Termín EuroMarxisté je nejen vtipný, ale i výstižný. I když zdánlivě stojí na opačné straně barikády. Mají stejný cíl (zotročení lidstva) a používají stejné metody (dogmatický přístup k výkladu faktů a lživou propagandu).

  Zajímavé na Marxismu a i to lákávé je to že, aby získal převahu nad náboženstvími a ideologiemi ovládající společnost poskytl nějaký i když pokřivený celostný obraz poznání (oproti kaleidoskopu - čili guláši ostatních ideologií) a snažil se pracovat dialekticky. Nicméně postupně klesl do žumpy citátně-dogmatického výkladu světa a proto skuteční komunisté neměli nástroj jak čelit zradě v nejvyšších patrech strany a prodeji socialistického bloku západu, vůbec netušili jaká hra se tu hraje - neměli nástroj, který by jim umožnil se zorientovat.

  Stalin ukázal chybovost Marxismu v díle ekonomické problémy SSSR. A mimochodem nějaký Ruský vědec odhalil zásadní chyby v logické konstrukci Marxova díla a byl zavřen Marxisty do blázince. Marxisté se snažili ze všech sil rozkládat socialistický blok zevnitř, čehož důkazem je i to, že označovali "kybernetiku" jako imperialistickou pavědu (což jsme se učili ve škole).

  Teď EuroMarxisté rozkládají podobně Evropu v zájmu nadnárodních uskupení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu jen povrchní žvást. Marxismus se skládá z Kapitálu, Hegelovy filosofie a francouzského idealismu.
   Samozřejmě Kapitál je překonaný, v té době Marx netušil, že zdroje i rozvoj ekonomiky jsou omezené. Taky nemohl vědět, že technologie převálcuje lidskou práci. Dnes námezní dělník sedí u počítače a vydělá si daleko víc, než tehdejší manuální dělník, stačí mu to na obživu a nebouří se.
   Pchybuji, že je dnes Hegel překonaný. To, co napsal, popisuje způsob lidského myšlení a to, že kvantita způsobuje novou kvalitu, je vidět kolem stále. To je jakobyste řekl, že je Newton překonaný Einsteinem.
   Co se týče francouzského idealismu, ve skutečnosti navazuje na křesťanství a humanismus oné doby a je zcela v rozporu s pozdějším Hitlerovým rasismem, bohužel, komunismus se dnes háže do jednoho pytle s nacismem.
   To, co se kdysi dálo v Rusku, nemá s marxismem nic společného, byl to experiment, který nevyšel, protože selhal na tom ,že lidi se nedají převychovat. Zlo je uložené v samé podstatě člověka, stejně jako dobro.
   Ovšem dějiny se po spirále neustále opakují, sice nevstoupíš do stejné řeky ale když uklouzneš, stejně se smočíš....

   Smazat
  2. Hlavní a záměrná lež Marxismu je v popření boha. Další záměrnou lží je teorie o nadhodnotě, která bere lidem řízení z ruku a nechává ho v rukách světového zákulisí, protože podle toho se organizovat společnost nedá. V socilaistickém bloku se vůbec nevyučovala koncepce a mezioborová součinnost.

   Úspěch socialistického bloku, který zvítězil třikrát a to dvakrát i v době, kdy již byl řízen zrádci bylo díky Stalinovi a jeho konceptuální moci. To, že zrádci pak vítězný blok prodali je na jinou diskuzi.

   Konceptuálně mocný Stalin převzal řízení nad marxistickým projektem

   (Lenin zavařil světovému zákulisí, když vyhlásil, že marxistická revoluce nemusí být celosvětová - byl inteligentní dokázal vidět potenciál Ruska - i když jinak upřímně věřil Marxismu ((zákulisí musí vybrat a podpořit toho, kdo myšlence věří jinak vůdci lidé neuvěří)) a udělal mnoho chyb)

   a vypekl světovému zákulisí rybník. Známý a zdokumentovaný výrok je, kdy Stalin řekl "a kolik divizí má papa rimský". Čímž dal najevo, že nehodlá hrát podle not světového zákulisí a že jim dobře vidí do karet. Také vyhlásil jestli za deset let nedoženeme západ, tak nás zničí a za velkého vypětí národů Ruska se to podařilo. Předpověděl, že bude pomluven a později očištěň. Dají se také dohledat na internetu básně Stalina a Marxe na prahu dospělosti. Marx se rozplývá jak spolu ďáblem svrhne lidstvo do propasti a bude se chechtat jak blázen. Kdežto Stalin napsal báseň o starci, který přinesl lidem pravdu a lidé aby ho nemuseli poslouchat ho raději otrávili.

   Co se týká Marxismu, tak přestal používat dialektiku, jde o v praxi zavedený Marxismus ne o ten v příručkách. Lež musí být zabalena v hromadě pravdy, aby se schovala. Takže důležité jsou ty miny a pasti v díle schované o ty se pak v životě opírají kurátoři při pasení oveček.

   Co se týká Hegela, tak ten je již vyvrácený a zákony jako negace negace a přerod kvantity v kvalitu atd. jsou již dávno vyvrácené a fungují jenom někdy pod vlivem jiných faktorů.

   Například zvýšení kvantity nemusí vést ke zvýšení kvality, ale může vést k ještě většímu snížení kvality. Jde o to, že když se nahromadí podmínky mnoho lidí dělá stejnou nebo podobnou věc (kvantita) a najde se někdo koho bůh (vyšší inteligence) vyzve, aby zvýšil kvalitu a morálka a etika zúčastněných bude dostatečná, tak dojde ke zvýšení (kvality) například úrovně života. Jestli to ale bude proti božímu záměru kvalita se začne snižovat (egregory nebudou spolupracovat) a dojde ke krachu (snížení kvality).

   Smazat
  3. Dodatek ...Marxismus málokdo chápe (spíš nikdo, protože nesmysl se nedá myslí uchopit) a proto potřebuje vykladače. Stále stejný systém zotročení pomocí prostředníku (božích zástupců - čti satanových sluhů), kteří lidem radí jak žít, aby si lidé neuvědomili, že mají život ve svých rukou a bůh je k tomu obdaroval mocnými nástroji rozumem a svědomím.

   Smazat
 14. Větší hloupost jako je tenhle moment jsem nečet! O marxismu nevi nic, o Stalinovi přebírá drby a dohady, zmotává reálsocializmus s fašismem, atd.,atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mnozí politici (i publicisté) rádi namlouvají sobě i nám, resp. snad žijí v iluzi, že dnešní Rusko není SSSR a ona „nová“ studená válka začala teprve anexí Krymu. Neuvědomují si (anebo odmítají uvěřit), že momentální situace je spíše jen znakem toho, že si kremelští vládci přestali brát servítky a těm našim spadly – víceméně – klapky z očí. Myšlení, praktiky ani ideologie nynějších ruských představitelů se nikdy nezměnily. Zatímco Západ se změnil za posledních 75 let k nepoznání, Rusko akorát jakž-takž potapetovalo starou fasádu. Zatímco ze Západu přichází téměř denně zprávy o pokrocích ve vědě a technologiích, z Ruska zaznívají jen fanfarónské hlášky o nových zbraních (balistických střelách, raketových systémech, tancích, bombardérech, ponorkách a termobarických super bombách).
   Však stačí, prochází-li našinec Leninovými ulicemi a míjí všudypřítomné sochy Vladimíra Iljiče - a občas dokonce i Stalinovy - aby si uvědomil, že ono "Nové Rusko" prostě připomíná legendární ruskou matrjošku. Odšroubuješ-li hlavu Putina, najdeš uvnitř ukrytého Stalina (v něm případně Gríšu Rasputina a nakonec Ivana Hrozného). Jestliže pro dnešní Němce je zhola nepředstavitelné, že by před sídlem Spolkového bezpečnostního úřadu či policejního ředitelství stála socha Heinricha Himmlera, Rusům připadá docela normální vztyčit před ústředím FSB pomník Leninova krvežíznivého kata F.E. Dzeržinského, zakladatele a velitele obávané Čeky, faktické předchůdkyně GPU, NKVD a posléze KGB, jenž je všeobecně považován za jednoho ze strůjců masových vražd a bolševických represálií během občanské války. Stejně jako tu málokdo pozastavuje nad tím, že v sebemenší ruské obci se dodnes hlavní ulice jmenuje po vůdci bolševické revoluce a otci komunistické genocidy, a že dokonce i ulic Stalina je dodnes v Rusku minimálně šestapadesát. Příznačné je i to, že třeba Stalinův Mistr kat, generál NKVD, náčelník Kommandantury a vrchní popravčí Lubjanky Vasilij Blochin, je dnes prezentován v síni slávy FSB jako vzorný pracovník tajné policie. Bolševický kat, který podle nejreálnějších odhadů vlastnoručně zabil na 15 tisíc lidí a popravy 50 tisíc osob řídil. (Po smrti Stalina byl Blochin sice "ze zdravotních důvodů" propuštěn a následně zbaven hodnosti generála a všech řádů, ovšem koncem 60. let mu byla vrácena hodnost i metály, včetně Řádu rudého praporu (kterým byl v říjnu 1940 vyznamenán za osobní podíl na vraždě 7000 polských válečných zajatců během Katyňského masakru v létě téhož roku), čímž byl fakticky rehabilitován.)

   Mráz přichází z Kremlu přinejmenším od r. 1917 a občasná období „oteplení“ byla obvykle jen iluzorní.

   Smazat
  2. 8:46 si vůbec neuvědomuje,nebo to schválně zastírá, že USA od konce WW2 usilují o vládu nad celou planetou. Některé státy jim stojí v cestě. Především Rusko se svým jaderný potenciálem, který je schopný kdykoli USA citelně poškodit či zničit.
   To ostatní o Rusku, stalinizmu, atd. atd. jsou jen propagandistické blafy.

   Tolik slov spotřebovat na propagandu zločinných USA , to musí být dílo placeného hajzla nebo duševně postiženého človíčka.

   Smazat
  3. Pane Dvořáku a také Čína netoužím po světovládě usa pak by nám ukázali kapitalismus bez přívlastků.

   Smazat
 15. Ať si o levici (tak jak byla chápána v minulosti) myslí kdo co chce, tak levice a marxismus bojovaly za zájmy a práva VĚTŠINY (pracujících či občanů) !!!!! To je ústřední znak LEVICE ! Copak současné politické strany, politické loutky všech barev, establišment, media apod. bojují za zájmy většiny ? Nikoli. Protože strany jsou jen mafiánské korporace, bojují jen za své posty a peníze ! Dnes už žádná "levice" a "pravice" neexistují. Zločinnou politiku multi-kulturalismu, genederismu, juvenilní justice, sexuálních zvrácenností, řízené islamizace a jiných agend globalismu v současné době realizují podle pokynů zákulisních elit liberálové !!! A liberalismus a fašismus je spojené nádoby ! Tedy současný stav mají na svědomí liberální politici bez ohledu nato, ze které strany jsou a které se samy nazývají levicí či pravicí. Žádné socialistické či marxistické strany (i když to mají v názvu) neexistují. A tato banda liberastů nikoli z marxismu, ale z fašistického trockismu převzala některé metody realizace politiky. Podstata a cíle marxismu jsou v naprostém rozporu s cíly liberálních parazitů. Pouze některé metody nikoli však marxismu (a už vůbec ne skutečného bolševismu) ale trockismu si všichni liberasti a slouhové globalismu osvojili.

  Všichni politici, mediální prestituti, neziskovky a ostatní paraziti jsou zkorumpováni svými posty a astronomickými platy na nich, vědomě i nevědomě dělají cokoli v zájmu hrstky zákulisních globalizátorů. Všichni to jsou liberasti a pseudohumanisti ! A liberalismus (a tedy i liberální demokracie) a fašismus jsou spojené nádoby. v EU vládne multi-kulti korektní diktatura, kterou zavádějí evropské politické loutky bezstrukturně řízené globalisty ze zákulisí.
  A tato diktatura nese všechny znaky fašismu. Globalisté však tentokráte fašismus "obohatili" o překroucený fanatický islamismus ! Takže dost nesmyslů o levici a marxismu. Jedná se o krystalicky čistý fašismus !!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 16. Za vším skutečně stojí superbohatí zákulisní globalizátoři, ale s marxisty to nemá nic společného, třebaže marxismus je rovněž z dílny globalizátorů. Cílem této zločinné elitářské politiky je rozvrat a likvidace národů i států v Evropě, aby byla vytvořena tupá masa nevzdělaných lidí, jež se bude vzájemně likvidovat a ti co přežijí budou otroky zákulisních elit. Dost chytří na to, aby mohli jako bioroboti či zombíci s elektronickými hračkami pracovat a obsluhovat "elity" a přitom dost tupí, aby poslouchali.

  O neomarxismu začali mluvit pravičáci, kteří nechtějí přiznat, že za stávající situaci může právě pravicový liberální kapitalismus postupně se převracející ve fašismus. Žádná svobodná soutěž ideálů, myšlenek stejně jako volný trh ve skutečnosti v liberálním kapitalismu neexistuje ! Ze své podstaty je kapitalismus lidojedský systém, kde vždy silnější požírá slabšího. Naivní představy u nás např. Klause, že může existovat nějaký "malý, hodný, český kapitalismus se spravedlivým volným trhem" je nesmysl. Žádný volný trh neexistuje. Téměř vše pohltily nadnárodní zločinecké korporace. Také "volná soutěž" stran je podvod. Strany jsou rovněž zločinné mafie a demokracii tímto způsobem nelze vybudovat. Pouze přímá demokracie a sociální spravedlnost mohou vést k demokracii !

  Ani u nás neexistuje už žádná pravice a levice ! Strany se po sametovém podvodu zdiskreditovaly. Strany jsou pouze zájmové korporace parazitů, kterým jde pouze o koryta. Babiš proto pořád tvrdil: "My nejsme strana. My chceme "makať" a dělat pořádek". A proto založil ne stranu, ale sektu ANO. To je však ještě větší banda oportunistů a parazitů než Modré straky se všemi ostatními ptáky dohromady. Všechny strany jsou paraziti a škůdci. Kradly a kradou jako o závod. Ale jsou to jen amatéři a příštipkáři. Bureš je "profesionál" a je proto ještě mnohem efektivnější parazit ! Protože on si to rozkrádání v tomto bezprávním státě uměl "legalizovat". O to není menší ksindl a parazit. Babiš není řešení problémů, protože sám je součástí systému. Babiš sám je PROBLÉM a problémy vytváří.A nyní už mu nestačí privatizace nějaké další firmy. Nyní si postupně privatizuje stát. A to je čistý korporátní fašismus ! Cesta s Babišem je cesta na Ukrajinu !

  OdpovědětSmazat
 17. Tedy žádní zbohatlící vč. agenta Bureše nebudou hájit a řešit zájmy běžných občanů a stejně tak žádné politické strany. Obě skupiny jsou pouze paraziti parazitující na práci a životech občanů a slouží ve hře na demokracii. Individuální politici z řad zbohatlíků = individuální paraziti a politické strany = korporátní mafiánští paraziti nejsou řešením a cestou k demokracii.
  Pouze přímá demokracie budovaná ze zdola, kdy si občané přímo vyberou zástupce dlouhodobě školené a připravené na výkon řídících funkcí podle současných teorií řízení procesů společenských tedy sociálních supersystémů. Operovat se přece necháme jen u vyškoleného lékaře-odborníka na medicínu a nikoli u učitele nebo zemědělce, natož trhovce či pingla. Proto je nesmyslné si myslet, že učitel, lékař či herec nebo i montér, zedník budou jen z titulu stranické nominace dobře řídit složité sociální a společenské procesy sociálního supersystému, kterým společnost ve skutečnosti je. Výběr politiků přes systém "volné" soutěže stran - tzv. zastupitelská demokracie - se v nové době masově začala prosazovat po Francouzské revoluci 1789. Je to globalisty vymyšlený podvod. Ve většině zemí světa po většinu času od té doby tedy "volíme - jak voli" ! A žádné volby nikdy nic k lepšímu pro většinu nezlepšily. U nás po sametovém podvodu rovněž 30 let volíme ! Vystřídalo se v parlamentu a ve vládě mraky stran (=mafií a zločineckých korporací). A vše je stále horší a horší ! Jak je to možné ? Protože žádné volby nemění podstatu a tou je SYSTÉM : otrokářský tlupo-elitářský ! Mění se jen loutky=paraziti, kteří za udržování SYSTÉMU u moci dostávají podíl na moci a prachy. Protože tzv. zastupitelská demokracie je podvod od samého počátku. Ve skutečnosti vše, většinou bezstrukturně, aniž bychom to viděli, řídí SYSTÉM ! A ten je stále stejný. Stále otrokářský ikdyž změnil formu okovů. Už nemáme na rukou železné náramky. Ale okovy peněz a dluhů z nás udělaly ještě větší otroky.
  Pouze se vytváří dojem, že "demokraticky vládne lid". V realitě však zastupitelská demokracie se "svobodnými" volbami je nástroj korupce ze své podstaty. Je to výtah k moci a penězům, kdy bezvýznamné nuly, které o řízení nemají ani nejmenší ponětí, jsou systémem "zvoleni" na vysoké funkce s abnormálními příjmy a dalšími brebendami. Vesměs individua těžce psychopatická a parazitní, která by se v normálním životě ani neuplatnila. A politické funkce v nich vytvářejí pocit, že oni vládnou, řídí a rozhodují. Ve skutečnosti jsou oni sami také otroky systému (sice za velké peníze) a žádnou reálnou moc nemají a většinou to ani nechápou. Moc mají osnovatele tohoto systému v zákulisí a své hráče, figury i loutky řídí a manipulují s nimi stejně, jako tyto loutky manipulují s námi občany. Hierarchický tlupo-elitářský systém funguje právě na principu "elit" a tlupy a vytváření mylného dojmu, že i Nýmand z tlupy se může stát "elitou".
  Proto ústřední problém společnosti je tlupo-elitářský systém, který momentálně vládne pod vývěskou liberálního kapitalismu a demokracie. Ve skutečnosti se jedná o stále jeden a tentýž otrokářský tlupo-elitářský systém umožňující zákulisním elitám a jejim loutkám, z nichž do určité míry systém dělá "elity", ovládat a zotročovat drtivou většinu obyvatel.

  OdpovědětSmazat
 18. Ale pro majitele SYSTÉMU je nás už moc. Jadernou válku SYSTÉM spustit nemůže - to by i jeho vlastníci zdechnuli. A tak vymysleli nástroje pomalé postupné genocidy. A genocidních nástrojů používají plno. Drogy, chlast, sexuální zvrácenosti, jedovaté potraviny a "léky", nemoci, multi-kulti atd. Ale protože to jde pomalu, tak je to třeba urychlit. Aby se lidé zabíjeli sami. A tak se vymyslí "světový terorismus" a následná migrace. A náboženské a rasové války urychlí genocidu přemnožené populace. Kdo to nevidí, je slepý nebo blbý. Mnohdy oboje. Souhlasu netřeba !

  Volby proto nic nevyřeší. Je nutno zlikvidovat současný zločinný systém se všemi jeho viditelnými i neviditelnými "elitami" a začít budovat nový systém s přímou demokracií budovanou od spodu, společnost lidskou, sociálně spravedlivou a mravní, společnost bez parazitujících elit. To je budoucnost lidstva.

  OdpovědětSmazat
 19. Jak jsem si u tohoto autora zvykl, článek je opět jen takový emocionální výron plný nesmyslů, ze kterého jasně a výmluvně vyplývá pouze fakt, že autor hodně nakupuje v tzv. akcích. Je myslím dost tristní, když i diskuse pod článkem je evidentně lepší, než sám článek. Je prostě jasné, že šermování různými druhy marxismů nestačí.

  OdpovědětSmazat
 20. Autor nevynecha jednu prilezitost si kopnout do Cechu. Ihned se snazi opakovat imbecilni "vtip" , kterej ani neni vtipnej. Ukazuje plne co je autor za tim zvanenim a co ma nejradsi..
  Zase jeden z tech lepsich ale zrud.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.