Reklama

čtvrtek 7. listopadu 2019

Bývalý veliteľ amerických síl v Európe: „Realizácia ukrajinského scenára pre Bielorusko je úplne reálna“

Eugen Rusnák
7. 11. 2019     hlavnespravy 
(podstatně kráceno) 
Európski a zaoceánski „priatelia“ pokračujú vo vytváraní katastrofických scenárov „pravdepodobných“ útokov Ruska na rôzne krajiny. Odvolávajú sa na „agresivitu“ Kremľa. V súčasnosti najväčší nával podobných „zaručene pravdivých správ“ sa valí na Bielorusko. Zámer je jasný: podľa západných stratégov Bielorusko zostáva tým najvernejším a najdlhodobejším spojencom Ruska v postsovietskej histórii. Recept liečenia tejto „choroby“ je jednoznačný: treba vyvolať ďalší Majdan…


„Rusko môže bezproblémovo zopakovať „ukrajinský scenár“ v Bielorusku a zaútočiť na túto krajinu,“ uviedol bývalý veliteľ amerických síl v Európe generálporučík Ben Hodges. Prízvukoval to v rozhovore s redaktorkou bieloruskej opozičnej televíznej stanice Belsat.

Už v úvode americký generál zalichotil bieloruskej redaktorke: „Ozaj je veľmi dôležité rozprávať sa s takými profesionálnymi novinármi. To, čo robíte, má veľký význam. Je potrebné, aby existovali slobodné médiá, pretože šíria výzvu, informujú o udalostiach, poskytujú ľuďom informácie,“ pochválil opozičné média generál.

Následne vyhlásil, že Spojené štáty nemajú žiaden vojenský záujem, čo sa týka Bieloruska /rovnaký záujem USA, prirodzene, nemali ani o Krym a ani o vojenské základne na polostrove: generál bezpochyby povedal „svätú pravdu“/…

„Záujem USA o Bielorusko nesúvisí s vojenskou sférou. Záujem USA vždy bol o to, aby ľudia v Bielorusku boli slobodné a tešili sa zo slobody. Chceli by sme vidieť, ako vaša mládež otvára svoj potenciál. Vždy sme verili, že otvorená spoločnosť vytvára možnosti pre lepší ekonomický rozvoj. Práve v tom spočíva náš hlavný záujem. Bol som veľmi potešený, že bývalý zástupca štátneho tajomníka Aaron Wess Mitchell navštívil Bielorusko. Je presvedčený, že dokonca aj s krajinami, s ktorými nesúhlasíme v určitých otázkach, v zahraničnej politike, treba nadväzovať vzťahy. Úplne rozdeľujem jeho názor,“ podčiarkol americký generál.

„Pozorovali sme prezidenta Bieloruska Lukašenka, keď sa rozprával o nezávislosti, suverenite, chýbajúcich alternatívnych zdrojoch energie. Počul som, ako verejne vyhlásil: „Ďakujem, Rusko, ale nepotrebujeme vašu pomoc, ubrániť sa dokážeme aj sami.“ To sú dôležité kroky. Myslím si, že pre bezpečnosť Západu bude lepšie, keď v Bielorusku nebudú ruské vojska. Čiže ak prezident Lukašenko dokáže ustať tlaku a nedovolí, aby ruské vojská boli rozmiestnené v Bielorusku, zníži to nebezpečenstvo pre Lotyšsko, Litvu, Estónsko a tiež pre Ukrajinu. Som presvedčený, že je to dobré,“ prezradil.

„Nepotrebujeme, aby si Rusko myslelo, že chceme stiahnuť Bielorusko na svoju stranu, že chceme ho donútiť, aby urobilo taký alebo onaký výber. Vôbec nie je to tak! Myslím si, ak budeme pomáhať Bielorusku ekonomicky a investíciami a tiež znormalizujeme naše vzťahy, možno prezident Lukašenko dokáže čeliť tomuto tlaku,“ vysvetlil Ben Hodges.

Rozhovor s ním si môžete pozrieť a vypočuť približne od 5 min. 17. s. ZDE

81 komentářů :

 1. Majdan, tedy násilný puč a převrat, který západ provedl na Ukrajině samozřejmě bude zkoušet v Bělorusku, aby Rusko oddělil hranicí od Baltu k Černému moři od Evropy. Následovat bude členství Ukrajiny a Běloruska v NATO a pak se bude už jenom čekat na příhodný okamžik, aby západní demokratické státy pod nějakou záminkou napadly Rusko a realizovaly to co se Hitlerovi nepovedlo, to znamená Barbarossa II. a vše pod tvrzením, že jde o Evropské hodnoty jako jsou lidská práva, demokracie a v méně toho se bude zabíjet a zabíjet a tomu už nás velký Havel říkal humanitární zabíjení. Západ nikdy neskončí ve snaze zničit a vyhubit veškeré slovanstvo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že celý svět viděl jak končí rozšíření západní demokratických hodnot v Iráku, Libyi, Sýrii, kde nezůstal kámen a na kameni a demokracie a západní hodnoty jenom kvetou.

   Smazat
  2. Američtí generálové jsou na úrovni generálu fašistického Německa a tak i v celém světě jednají.

   Smazat
  3. Anonymní7. listopadu 2019 9:01
   To máte pravdu. Ale tam kde Amíci zavedou tu jejich „demokracii“, tam jim potom stačí zkorumpovat nepočetnou skupinu politiků, aby se nastartoval rozvrat a zadlužení země. Lidé bohužel, podceňují nutnost kontrolovat své politiky. P.K.

   Smazat
  4. V tomto kontextu je problém, že v České republice panuje značná nejistota ohledně vlastní identity. Lidé se často necítí být součástí ani Východu ani Západu, takže i když ruská propaganda má u nás omezené pole působnosti, může využívat slabin v podobě slabé identifikace se západními institucemi. S tím je potřeba začít něco dělat,“ varuje Syrovátka s tím, že se s kolegy snaží s výsledky svých výzkumů aktivně vstupovat do veřejného prostoru. Rozsáhle o výzkumu informoval například Deník

   Smazat
  5. Anonymní7. listopadu 2019 9:26
   V současnosti panuje liberalismus v západní, střední i východní Evropě, včetně Ruska. V tom si nemáme co vyčítat. A je achilovou patou propagandy, upřednostňovat západní liberalismus, před východním.
   Ale naše česká kulturní identita je středoevropská. Žijeme z vlastní práce a zpracovávání surovin, nacházejících se na našem území.
   Nepatříme ke koloniálnímu západu (ani se nepodílíme na jeho ziscích z kolonizací jiných částí světa), který vyžírá celý svět a po hadrácích východního bloku i nás. Vyvážení nezpracovaných surovin od nás na západ, je součástí toho našeho vyžírání. S tímto západem, se může identifikovat pouze sebevrah, nebo nečech.
   Ani nejsme euroasijci, jako Rusové, žijící na nedozírných rozlohách. Jejich mentalita se od naší také liší. Ale ti nás alespoň v současnosti nevyžírají, takže nevidím důvod, proč s nimi přátelsky nespolupracovat. P.K.

   Smazat
  6. Anonymní7. listopadu 2019 9:26
   P.S.
   Nejsme euroasijci, ale nelze opominout, že s Rusy patříme do jedné slovanské rodiny. To představuje nějakou vazba. P.K.

   Smazat
  7. Amíci jako obvykle lžou.

   Smazat
 2. Bělorusové jsou Rusové, tam není ten ukrajinský odpad. Navíc vidí dobře, kam by podobný pokus vedl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dle ekonoma Tomáše Prouzy, „klíčovým cílem ruské propagandy v České republice je zasít do společnosti pochyby o tom, že demokracie je nejlepší systém organizace státu; vytvářet negativní obrazy Evropské unie a NATO a odrazovat lidi od účasti v demokratických procesech“.[15] Zmíněné metody jsou součástí Ruskem vedené hybridní války, která má svůj počátek v anexi Krymu Ruskou federací a je zaměřená na postkomunistické země a také západní Evropu

   Smazat
  2. 9:08 nevím, čím to je, ale když vidím a poslouchám Prouzu, tak se mně jeví jako velmi nedůvěryhodný člověk. Nevím, jestli je to řečí těla. Málokdo se totiž dokáže přetvařovat, aby jeho slova byla v souladu se skrývanými myšlenkami a skutečnými cíli. Médii jsou prezentováni lidé, kteří jsou často ve velmi schizofrenní situaci, protože musí často obhajovat neobhajitelné a málokterý z nich to umí dobře. Ale Prouza to neumí vůbec! Na obrazovce se totiž dobře pozná, kdo "mluví od srdce" a kdo jenom deklamuje naučený text.

   Smazat
  3. Anonymní7. listopadu 2019 9:08
   Negativní obraz si dělá EU sama tím, že demokratické procesy omezuje a likviduje. Jinak bychom již měli funkční zákon o referendu, nikdo by nezpochybňoval naši přímou volbu prezidenta a politici by nelikvidovali, referendem vyjádřenou vůli Britů, odejít z EU. P.K.

   Smazat
  4. 9:22 Heslo dneška zní: "Nejsme jako oni, jsme daleko horší než oni!". Bohužel to začíná platit na všech frontách, nejenom ekonomické. P.S.: Tomáš Prouza je ekonom nebo rusofobní propagandista?

   Smazat
  5. 9:08 EU si na svoju diskreditáciu a rozvrat bohate stačí sama. Rusku stačí trochu trpezlivosti a počkať, až sa sama EU pochová. Boli by blbí, keby mrhali ľudskými a finančnými zdrojmi tam, kde im druhá strana šetrí prácu, že?

   Smazat
  6. 9:34 Souhlas, jednou to bude evropský federální okruh :-)

   Smazat
  7. Jano, přesně tak, mám stejný názor.

   Smazat
  8. Anonymní7. listopadu 2019 9:31
   Podle jeho životopisu, bych hádal na příslušníka proami-banko-kavárny. P.K.

   Smazat
 3. Prezident Lukašenko má několik velkých problémů. Jednak mu už nikdo nechce půjčit další peníze na zamáznutí splátek na ty starší půjčky. Nechce mu totiž půjčit vůbec nikdo, ani USA, ani EU a dokonce ani Kreml a to už je co říct. Další problém má v tom, že si zabouchnul dveře na azyl (vedle Janukovyče) v Rusku až vypukne běloruský majdan. Je to nejenom kvůli nedávném prohlášení v Kazachstánu o neběloruských válkách, ale kvůli všem naschválům, které dělal Rusku v posledních letech v hospodářské oblasti. A ještě ke všemu se proslýchá, že je vážně nemocen a léčí se v Abu-Dabi, kam jel pod krytím sehnat prachy v SAE.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Bělorusku a stejně jako v Pobaltí (ale i na Ukrajině) se totiž právě ukazuje, na čí účet tyto země žily v minulosti a kam směřují, když vypadnou penězovody z Ruska (nebo EU v případě Pobaltí).

   Smazat
  2. Lukašenko je terčem posměchu doma i v zahraničí i kvůli synovi, protože ve své omezenosti začal posouvat a připravovat svého Kolju za svého nástupce a bral ho na oficiální jednání se zahraničními politiky. Takovou pitomost svět ještě nikde neviděl :-)

   Smazat
 4. Bohužel, Bělorusové doplatí na lavírování Lukašenka, který zjistil, že - podle jeho názoru - může sedět na dvou židlích a tahat peníze z Ruska i z EU. Po minských dohodách mu narostl hřebínek, v domnění, že se stal velkým mužem. Zase jeden velký národ doplatí na samolibého politika.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-D
   Ale to je přesně to co právě takoví jako vy tu neustále propagujete jako nejlepší strategii pro naši zemi.
   Sedět na dvou židlích, vycházet dobře a co nejvíc obchodovat s Ruskem, Čínou a zároveň EU, USA...

   Smazat
  2. Blbeček trolíček 9:31 Nám ide o o ROVNOCENNÚ spoluprácu so všetkými, tak ako Rusku a BEZ NEHORÁZNEHO POLITICKÉHO ZASAHOVANIA aké nám tu predvádza brusel a amíkovo. To je ten rozdiel!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. propaganda a šíření dezinformací podle analytika vychází z několika příběhů, ve kterých se snaží například vylíčit EU jako společenství omezující suverenitu svých členů nebo USA jako světového četníka, který začíná války, kde může. Rusko naopak vykresluje jako oběť. Že jde o cílenou dezinformaci, pomáhá kromě dalších znaků odhalit například používaný jazyk, ve kterém zůstávají rusismy z přebíraných článků z ruského prostředí.

   Smazat
  5. 10:41...PŘIPODEPISUJI!
   Helanov

   Smazat
  6. 9:46 Vyskřekl nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!

   P.S.: O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 5. Jo zas kecy o lidských právech demokracii a další území dobito bez boje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nauč se česky, idiote.

   Smazat
  2. Když se do vás pustí ruská černá propaganda, máte jedinou šanci, jak minimalizovat škody: ignorovat ji. Nezkoušejte s ní hrát na jejím hřišti. Lidé z Kremlu jsou už sto let v této špinavé hře nejlepší na světě a předčili dokonce Goebbelse. I proto je komunismus na rozdíl od nacismu „salonfähig“. Alespoň v Evropě, do USA přeci jen pařáty bolševických lží a manipulací až tolik nedosáhly.

   Smazat
  3. Blbeček trolíček 9:33 Akosi tú ruskú propagandu nikde nevidno, ale valí sa nám tu čierna propaganda plná bruselských a amíckych sračiek.A čo sa týka nejakých "boľševikov"? Blbeček trolíček, akosi si "zabudol" na to, ako istý ožratý Juncker s veľkou pompou odhaľoval pomník akémusi Karlovi Marxovi v Trevíri, že? A že amícke univerzity sú od 60-ych rokov prelezené Trockého boľševikmi a ich absolventi požadujú pre amíkovo socializmus, to nevymyslíš, to sa deje, ty blbý troll.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 9:43 zase jednomu placenému agentovi ruply nervy, že?

   Smazat
  6. Blbeček trolíček 9:42, ty si majiteľom webu? Nie? Tak kušuj, blbeček. A čo mi povieš na toho Junckera, blbeček?

   Smazat
  7. Blbeček trolíček 9:43, tu máš výživné počteníčko o tom, kto oslavuje boľševizmus na Západe, ten boľševizmus, ktorého sa zbaviloRusko a aj my:
   https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/eu-usa-socialismus-mladez-zestatneni-tridni-boj-levice-sanders-corbyn.A190522_202059_zahranicni_luka

   Smazat
  8. 9:33 Já si zase myslím, že když je někdo schopen zvát lidi na Letnou takovou písní a obrázky, jaké obsahuje následující článek, tak takoví lidé pracují pro Kreml a nikoliv pro Česko, protože Česko rozvracejí! "Špičkoví umělci" to opět podělali - viz článek" https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Tolik-umelcu-Sednete-si-na-zadek-Milion-chvilek-nahral-pisen-S-vyhruzkou-Zemanovi-s-Babisem-602150

   Smazat
  9. Jano, ignoruje tohoto duševního mrzáka, to je zřejmě zaměstnanec pornohulibrka jandy z jevropských hovnot nebo hamackova udavacskeho institutu. Pokud ho ani jeden z nich nezaměstnává a zastává postoje-názory osobně, tak ho prosím omluvte jako retardovaného chudáka z havlolíhně. Otec ho doma zneužívá s jeho homopřítelem a toto se na něm podepsalo, takže je to vlastně chudák mdlého rozumu. Ujala se ho vlastně jen pražská žumpenkavárna, tam je to taky stejný odpad.

   Smazat
  10. Všechno to jde z USA, kde sice podle pravidel ve volbách vyhrál současný prezident Trump, ale demokraté řekli, že tuto legitimní volbu prezidenta nebudou uznávat a začalo to čemu se v současné době říká "HLUBOKÝ STÁT" to znamená, že státní zpráva, kde jsou z minulého volebního období demokraté, pracuje přímo proti záměrům legálně zvoleného prezidenta. U nás je to to samé a je to to řízené, podporované a organizované z velvyslanectví USA z cílem eliminovat volby a rozvrátit vládu, která vznikla na základě výsledku voleb. Tato menšina, která ve volbách neuspěla ani v parlamentních ani v prezidentských se rozhodla na pokyn Američanů rozvrátit to co vzniklo na základě volby lidu České republiky. A koho by tam pražská kavárna ráda měla na místě prezidenta to víme, to jsou buď neschopný profesor, nebo ještě větší patolízal generál. Ve volbách neuspějí a neuspějí a do voleb nepůjdou. Budou ale rozvracet, provokovat. Jinak herci jako celek u mně totálně skončili. Jsou děvky, které šli a podporovali nacisty, fašisty, za komunistů hráli ve všem co se jim naskytlo, každý z nich měl v Praze přepychový byt, na venkově chalupu a chatu a po převratu přehodili kabáty a dnes říkají že bojovali proti režimu a nyní bojují proti lidu této země. Komediant zůstane komediantem.

   Smazat
  11. 9:31 Běž někam havlošpíno jo udělal jsem hrubku tak dobyto jsi spokojen?

   Smazat
  12. 9:23 Zavři hubu nemyté pánské přirození komu nadáváš demente drzý.

   Smazat
 6. „Než jsem to dočetl, tak jsem zešedivěl.“ Bloger Vyoral představil sluníčkářskou vládu snů:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019110610927746-nez-jsem-to-docetl-tak-jsem-zesedivel-bloger-vyoral-predstavil-slunickarskou-vladu-snu/

  OdpovědětSmazat
 7. 8:54 Včera jsem si poslechl přednášku ruského ekonoma Michala Chazina, který dává Evropě rok klidu do vypuknutí nepokojů na konci roku 2020! Mluví o nepokojích v rámci EU, mluví o nedostatku zdrojů pro EU, proto to tažení na východ za ruskými zdroji. Není to žádný Putinův poskok, naopak, vyhodil ho svého času ze svého sboru poradců už Jelcin (když mu Chazin oznámil, že vede zemi k defaultu), přednáší po celém světě. Listopadový seminář má až na Tenerife, vládnoucí ruská elita ho totiž nemusí. Toto je pro mě důvěryhodný ekonom, žádný tlučhuba Prouza, který nemá ponětí, co je příčina a co je následek :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chazin? To je ten ruský idiot, který už nejmíň 15 let předpovídá "brzký" kolaps dolaru a USA? No tak to si vybíráš opravdu "kvalitní" zdroje. Prej "důvěryhodný ekonom" :-D

   http://zvedavec.org/komentare/2008/11/2876-michail-chazin-usa-budu-coskoro-celit-novej-velkej-depresii.htm

   http://zvedavec.org/komentare/2009/03/3041-skutocne-priciny-svetovej-financnej-krizy.htm

   Smazat
  2. 10,11
   Proto amiokupanti na cizích územích už vykrádají i muzejní sbírky....,ve Fort Knoxu je leda Onanovo hovno v rámečku!.-D

   Smazat
  3. Debile 10:11, státní dluh USA překročil už hranici 23 biliónů dolarů, co to není jasné, jsi snad retardovaný několikanásobně?

   Smazat
  4. 10:47

   Kde je ten krach USA a kolaps dolaru po 11 letech od těch Chazinových blábolů? Kde, kde kde??? Povídej a přeháněj!
   Skutečnost byla taková, že v roce 2014 byla naopak inflace v Rusku 20% a rubl ztratil 2/3 hodnoty, debile jeden rudej. To jste vy, rudí debilové, ani ten slavnej Chazin s dalším ruským pohádkářem Pjakinem, nepředvídali.

   Smazat
  5. 10,57
   Takže dolar je na tom tak dobře,že amiokupanti vykrádají zlato a zlatý artefakty v muzejních sbírkách?!Nooooo,tak ty jsou na tom SAKRA DOBŘE,ZMRDI ZLODĚJSKÝ!.-D

   Smazat
  6. Ty blbečku z 10:57, tys to pořád nepochopil, že dokud si bude banda pejzatejch tisknout ty mikimaus-dolary ve FEDu a mířit při tom připosranejm pitomcům tvého druhu všude po celém světě na hlavu, tak ty dluhy za USA budou platit a tím je oddálí od pádu..., ale to už přestává fungovat...
   Takže se nachystej na tu krizi a do ničeho se raději nepleť a těch parazitů se moc nezastávej, ať nějakou neslízneš taky...

   Smazat
  7. Chazarský retarde 10:11!! (správný čas měl být 11:11, ani to neumíš dodržet!
   Juesej je v tzv. technickém defaultu (platební neschopnosti) už od 15. 3. 2015 (také zajímavé datum). Problém je v tom, že juesej není státem svých občanů (ČR rovněž ne), nýbrž soukromým majetkem (korporátem) chazarských satanistů (židů). A hraje se s ovčany těchto korporátů taková podvodná hra. Pseudovláda schválí deficitní rozpočet a zadluží stát vydáním státních dluhopisů. Ty se šmahem prodají (nikdo neví komu) a majitelé si je schovají na finále. Nikdo z ovčanů (otrockých gojimů) se neptá kdo je věřitel a co za innsolvenci gubernií dostane (asi jejich aktiva, zdroje půdy, vody, vzduchu, surovin a gojů)!! Jestli si ty debile myslíš, že mezi gojimské zdroje nepatříš a páníšek tě za zradu pohladí a odmění, tak máš plnou pravdu. Budeš mít čest a přednostní právo darovat tvoje orgány (mimo sraček z dutiny lebeční) tvým páníškům a pokud zbytek tvého těla pomelou do granulí pro prasata, tak si můžeš hrdě říci "nežil jsem zbytečně"!
   Křič hurá, finále se blíží, majitelé všeho chtějí za své papírky konečně všechno, satanský debile!

   Smazat
 8. Pan generál si hraje na Goebelse ? To je mi novinka.

  OdpovědětSmazat
 9. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Tolik-umelcu-Sednete-si-na-zadek-Milion-chvilek-nahral-pisen-S-vyhruzkou-Zemanovi-s-Babisem-602150

  ve výše uvedeném hudebním klipu by mě zajímalo, jak je to s autorskými právy, když autoři tam použili úryvky z pohádky z padesátých let. Zajímavé, že Pražské kavárně nevadí kradení ředitele Národní galerie za kterého, jako za zloděje se celá Pražská kavárna postavila. Z celkového rozpočtu ministerstva kultur, Praha vyčerpá víc než 50% na granty pro všechny Pražské divadla, kterých je na každé pražské ulici několik desítek a vznikají další a další, tak jak každým rokem přibudou absolventi Pražských uměleckých komediantských škol. To chtěl bývalý ministr kultury změnit a víc peněz dát z rozpočtu na venkov, ale právě proti tomu se Pražská kavárna a Pražští komedianti postavili a ministra kultury odstranili. Nakonec zjistíme, že hlavně jde o peníze a když se rozvrat provokovaný Pražskou kavárnou podaří, tak komedianti dostanou ještě více peněz.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyhrožují, a nejhorší je, že ty parazity nuceně dotujeme svými daněmi přes státní rozpočet. Kdyby politici neměli strach, tak je nechají, aby se svým "uměním" živili sami, podle vzoru nabídky, a poptávky.

   Smazat
  2. Ano, zpívají, že všichni by měli sloužit umělcům, to tam zpívají zcela srozumitelně. Babiši chtějí peníze a vy umělcům nedáváte co chtějí, tak se nedivte. No a po Basikové už neštěkne ani žádný živočich, tak se zviditelnila, tak to tak pochopme. Ti ostatní jsou už také, už na odchodu, jak věkově, tak umělecky. Nezbývá jim nic jiného než vstoupit do služeb organizátorů Majdanu, kteří také dostávali za účast z velvyslanectví USA 100 dolarů za den protestů.

   Smazat
 10. Je to jistě směšné, když nějvětší agresoři světa a jeho historie se odvolávají na nebezpeční agrese někoho podstatně slabšího. Samozřejmě, že vycházejí z víry, že jejich lžím bude uvěřeno a zcela sebe neklamopu, neb i takoví rozumem mdlí po světě chodí. Tedy budují si spojenectví s lidmi duchem pod zenitem, ale i to jim může zvedat sebedůvěru.
  Ad 11:13. Ale ta divadla, která jako žraloci polykají peníze daňových poplatníků přitom tvrdí, že je "mají plná" a tedy trojí mzda, jednou od díváků, jednou od daňových poplatníků. A k tomu si připočtětě korupné, řekněte, není to báječný život v náruči kapitálu a ten že by pražská kavárna měla opustit. Proto ty jejich protiobčanské zvratky "za pravdu a lásku", ale hlavně přitom proti "pravda vítězí"!

  OdpovědětSmazat
 11. Zpět k článku, o Lukašenkovi a Bělorusku, teď zrovna v pátek Pjakin hovořil ve svém videu Otázky-odpovědi. Podle všeho, Lukašenkovi Amíci kdysi nakukali, ale to bylo ještě před Putinem, že by mohl dělat v Rusku Cara. Podle všeho mu to vlezlo na palici a už i syna na to připravuje, to je asi chudák možná větší než Gréta. Lukašenko Západu leze do zadku a žebrá o finance, Rusko vydírá taky a žebrá, ale když může tak mu zasolí, radši by se západem, ale tuší, že to nemá perspektivu a tak lítá mezi dvěma mlýnskými kameny, ale myslí si že to ustojí. Pjakin říká že ne a Ušáci jej bez skrupulí kdykoliv se jim to bude hodit, obětují a Rusko mu za ty podrazy nic nedluží, jenom mu jde o vlastní bezpečnost a proto ho zatím drží. Hej hou

  OdpovědětSmazat
 12. Čím to jen je, že to přiblblé Rusácko nemá žádné přátele a všichni sousedé se ho bojí???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:19 Hele klid Šmoulo ty se bát nemusíš, jak říkal Jožo Ráž v Rusku, na rozdíl od USA, se můžeš o čemkoli pobavit třeba s řidičem autobusu, oni o debily zájem nemají na Ukrajině jich mnóga. Hej hou

   Smazat
 13. 12,19
  Čím to,že amiokupant rozesral BV i Afriku ještě 75 let po konci druhý světový je nacpanej u Fricků,Japonců a u Jižních Korejců?!Jeho demokratizace Afghánistánu anui po 19 letech nevedla k úspěchu,ale pouze ke kapitulace do rukou Talibanu!.-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudý blbísku, USA jsou v Japonsku, v Německu a u Korejců právě proto, že je tam chtějí, jsou to jejich přátelé a je to pro ně výhodné.

   Smazat
  2. 12:29 Kreténku, ty si taky ubytuješ kámoše u sebe doma na věčný časy.

   Smazat
  3. 12:29 je fakt, že i Varšavská smlouva byla v Československu na pozvání pracujících, ale jenom některých :-)

   Smazat
 14. 12,29
  Hovno,hovno zlatá rybko!!!!Když se ptali místních Fricků,tak by amiokupanty vypakovali svinskym krokem před 40 lety,takže ty amilži si nech pro havlolejnolahvárenskou žumpu,tady seš za VOLA S IQ MENŠÍM NEŽ 40!.-D

  OdpovědětSmazat
 15. Pochybuji o tom,ze by Belorusko chtelo dobrovolne dopadnout jako Ukrajina

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. samotní Bělorusové samozřejmě nikoliv, ale jejich "elita" v čele s Lukašenkem (a s jeho následníkem Koljou) k tomu směřuje mílovými kroky

   Smazat
 16. pro 12:29 své komentáře dokladujte, nebo mlčte.
  https://www.narodninoviny.cz/ignorance-japonci-zadaji-zruseni-americke-vojenske-zakladny-marne/
  Německo je kolonií SSA do r. 2099 což je dokladatelné...

  OdpovědětSmazat
 17. Anonymní7. listopadu 2019 12:29
  Rudý blbísku, USA jsou v Japonsku, v Německu a u Korejců právě proto, že je tam chtějí, jsou to jejich přátelé a je to pro ně výhodné.
  ============================================================
  Pepku, jaké to je dělat ze sebe veřejně vyguma?

  OdpovědětSmazat
 18. Technická poznámka: разделять мнение se překládá jako sdílet názor, ne ho rozdělovat.

  OdpovědětSmazat
 19. když tu na NR čtu příspěvky agentů provokatérů, kteří žijí z jednobuněčné rusofobie a většinou reagují sprostě a neurvale, tak je mně čím dále jasnější, že pravda je na straně Ruska a Putina, na straně "klidné síly", ať se třeba po.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Většinou to jsou ale tapety, nic moc. Jen jedna z nich mě zaujala. Neumím si předatavit nic přesnějšího k popisu místních putleroffců - cituji:
   "... umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB (to KGB je přehnaný, uznávám) ... Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze."

   Co dodat? Prostě NR!

   Smazat
  2. 23:46 po přečtení té vaší tapety se musím přiklonit k předchozímu komentáři, právě vy potvrzujete, že má pravdu :-)

   Smazat
  3. 12:13 Není má, je to text jistého pana Ing. Bořivoje Pauka z Brna a je na něm znát, že má s rudým komoušským sajrajtem celkem slušné zkušenosti ...

   Smazat
 20. 9:43 Chazin potvrzuje to, co dnes už jenom slepý nevidí nebo nechce. Tragickým problémem dnešního světa je celosvětový parazit a vyžírka, který nemá a nebude mít zdroje pro své hladové krky, kterých je 5% světové populace, ale svoji spotřebu pokrývají jenom ze 30% (musejí "shánět" jinde), přitom spotřebovávají 50% energetických surovin planety (proto potřeba syrské ropy) a produkují 40% světového odpadu (proto vypovídají vše, co s tím souvisí). Trumpa asi nasadili, aby to dal v Americe do pořádku a uvedl do rovnovážného stavu (vyrovnat spotřebu a zdroje), ale spíše se musí stále věnovat obraně, protože americká (i ta nalákaná ze světa) šlechta si příliš zvykla na pohodlný způsob života na cizí účet a nechce se vzdát dříve nakradeného klidně za cenu celosvětového konfliktu. Celý svět proto zatím jenom tiše čeká, jak to v USA dopadne a kdo tento vnitroamerický souboj vyhraje, kdo bude silnější. Naši ekonomové pemprsáci nás budou mezitím v médiích ujišťovat, jak je to skvělé, když DJindex nepřetržitě stoupá do nebes - před 10ti lety jeden US ekonom prohlásil, že díky tiskárně dolarů stoupne až na 50.000. Kvůli rozkladu v USA je ale bezradná i evropská šlechta, která stále neví, na koho vsadit, koho má poslouchat, koho podporovat (aby nedopadli jako Ukrajina s podporou Hillary proti mstícímu se dnes Trumpovi). Takže rozklad se zákonitě přenáší i do EU a je to vidět na každém kroku. To už je zoufalství v praxi, zvlášť pro Česko, které se nachází na nejspodnější příčce mocenského žebříku. Proto americké prezidentské volby v r. 2020 rozhodnou o všem, i o osudu liberalismu.

  OdpovědětSmazat
 21. Má pravdu generál. Ale nevidím to tak černě, putinismus padne a Kreml bude mít co dělat, aby to udržel pohromadě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napsal blb, který bude mít 11.listopadu svátek. Jak může někdo psát takové nenávistné sračky? Přečetl sis článek? Čteš diskuze? Vina toho světového hnoje je jasná - proč píšeš neustále o "putinizmu" ty boží hovado? Co sis nakradl? O co se bojíš přijít? Já to vidím dokonce nadějně- totiž že takoví nenávistní,defektní blbci konečně dostanou za uši a vyhradí se jim místo na nějakém neobydleném ostrově, kam se dříve vyváželi malomocní, aby tam bez pomoci zemřeli. Podle jména "Martin" nebudeš tak starej skřet, spíš mladší, pitomej trouba, kterej ví v podstatě hovno, zažil hovno, jen mele co kde si přečetl - no a dnes se píšou samé protiruské sračky. proč? To ví jen sám bůh.

   Smazat
  2. 17:23
   Jsi jezdit na bílém koni.....Ty ovšem jen houpacím,ynteligente!☺

   Smazat
  3. oprava času: ynteligente 18:22!☺

   Smazat
  4. zelený mozek je prostě jenom zelený mozek, i kdyby měl generálskou hodnost

   Smazat
 22. Američané chtějí z Běloruska vytvořit ekonomického tygra východu,tak jak z Ukrajiny.Určitě se chtějí podělit o sladkou smetánku. My už se delíme o smetanku s EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pár tun běloruských zlatých rezerv by se hodilo, zlato bylo to první, co si odvezly USA i z Ukrajiny :-)

   Smazat
  2. Anonymní7. listopadu 2019 18:35
   Anonymní8. listopadu 2019 11:42
   Amíci na to mají rutinní postupy. Odvézt zlato, zkorumpovat vedení země, zemi zadlužit, např. navezením tun, své proslulé výzbroje. Ostatní už jsou jenom detaily, místní specifika. P.K.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.