Reklama

čtvrtek 14. listopadu 2019

Čeští studenti se v Albánii stali oběťmi obchodu s orgány, míní spisovatel Urban

Zmizelí Lenka Tučková a bratři Jan a Michal Pavelkovi
14.11.2019  ECHO24
Spisovatel Josef Habas Urban tvrdí, že tři čeští studenti ztracení v roce 2001 během společné dovolené v Albánii, se stali oběťmi obchodu s orgány. Urban, který se vydal po stopách Lenky Tučkové a bratrů Jana a Michala Pavelkových, o případu vydal nedávno knihu Návrat do Valbone. Jeho nová pátrání ho přivedla k závěru, že se studenti stali oběťmi zločinu. „Zjištění potvrzuje vyjádření jednoho z hlavních vyšetřovatelů,“ prohlásil Urban v tiskovém prohlášení.

I přes zjištěné skutečnosti je autor k dořešení případu oficiální cestou skeptický. Do kauzy byla tehdy s nulovým výsledkem zapojena řada českých i mezinárodních institucí včetně Interpolu.

„Oběma rodinám všichni jen neustále psali, že pokračují v pátrání, přitom hlavní vyšetřovatel kauzy se jasně vyjádřil, že v případu tzv. organ trafficking byly tři oběti české národnosti, dva muži a jedna žena,“ uvedl Urban, který byl před třemi lety požádán matkou ztracených chlapců, aby se pokusil zjistit, co se tehdy stalo. „V inkriminované oblasti a daném čase se žádní jiní občané ČR neztratili,“ dodal.

Román Návrat do Valbone je zčásti fikce, ale pro závažnost popisované události by měl být varováním. Kniha odkrývající pozadí zmizení studentů v Albánii je podle autora bestsellerů Habermannův mlýn, 7 dní hříchu nebo románu Tenkrát v ráji ze 70 procent podle skutečnosti a ze 30 procent fikce. „Jsem sám zvědav, jaké reakce kniha vyvolá. Její hlavní pointou ale paradoxně není objasnění trojnásobné vraždy, ale skutečnost, že je to příběh, který se může stát i vám,“ sdělil Urban.

Za účelem osvěty široké veřejnosti vznikly také webové stránky www.navratdovalbone.cz, kde je zveřejňována korespondence obou rodin se zainteresovanými institucemi.

O obchodu s lidskými orgány v této oblasti se hovoří již několik let. Vyšetřovatelé pověření Evropskou unií získali „solidní informace“ o zabíjení zajatců kvůli prodeji jejich orgánů za války v Kosovu v 90. letech. Nemají ale dostatečné důkazy k obvinění konkrétních osob. Před pěti lety dospěl k tomuto závěru americký prokurátor Clint Williamson, který by pověřen vyšetřováním zločinů v Kosovu. Williamsonovo vyšetřování navazuje na zprávu, kterou pro Radu Evropy vypracoval v roce 2010 Dick Marty. Podle ní někdejší povstalecká Kosovská osvobozenecká armáda (UÇK) praktikovala v Kosovu a Albánii obchod s lidskými orgány zajatých Srbů a kosovských Albánců, kteří nesouhlasili s praktikami UÇK. Ve své knize Lov. Já a váleční zločinci se o těchto případech zmínila i bývalá hlavní žalobkyně Mezinárodního trestního tribunálu pro bývalou Jugoslávii (ICTY) Carla Del Ponteová.
77 komentářů :

 1. Je to docela možné.Albánci jsou historicky národ kriminálníků,což zjistí každý,kdo si přečte dějiny Albánie.
  Mordy,pašování,pirátství,vendeta,málokterý panovník sešel na onen svět přirozenou smrtí.
  Vydat se do takové země dovolenkovat asi byl špatný nápad.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každý má již dávno možnost vidět kam vedla pohostinnost prezidenta Tita k Albánců .Dovolil jim se usadit v Srbském Kosovu.Za tuto dobrotu se odměnili jak uměli,zločinností a nepřátelství k Srbům.Vyvrcholilo to přepadením Jugoslávie režimem USA a jejich poskoků ze zemí NATO.Každému je jasné,že odborníci -Albánci odebíráním orgánů za živa by sami nestačili a tak jim ASISTOVALI odborníci z okupačních armád.Bylo dokázáno tito zločinci zaživa stříhali dětem žebra a odebírali jim orgány.Tak at si každý uvědomí následky politiky otevřených hranic pro invazi migrantů.

   Smazat
 2. NAVRHUJI poslat na sluzebni cestu do Albanie administratora blogu - cenzora !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trupeta čeká,ubohá trosko z papundeklu!!!

   Smazat
  2. 17:35 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu odolnýmu svinstvu ...

   Smazat
  3. Zato ty jsi prasečí hovado, které drze leze diskutovat s lidmi, které sprostě a oplzle uráží a nadává. Proto leze na diskuze - ne kvůli názoru, ale protože jeho potřeba urážet ostatní je přímo chorobná. Jsi duševní mrzák. Proto taky se tady ujímáš dementa, který leze diskutovat ze stejného důvodu, mezi lidi, od nichž utekl, píše, jak se má teď dobře, ale přesto bez nadávek a urážek nemůže žít. Co je to putler tady nikdo neví, to jen ty pořád meleš stejný sračky, a sprej proti vším, filckám a podobnému obtížnému hmyzu, bys potřeboval jako prase drbání.

   Smazat
  4. 19;03
   Tohle přesně ti ty poblbanej podřadnej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  5. 19:35 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  6. 19:26 A o čem asi tak chtěj místní odulci*) "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  7. 7:05+7:06
   Tohle přesně ti ty poblbanej podřadnej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. Lulu ty jsi naprostý pomatenec. Nelez sem a administrátor ti může být ukradený. Odešel jsi dobrovolně a neustále se snažíš ukazovat svoji debilitu, uhlíženost a čekáš, že ti bude někdo věřit. Ne jsi hovado a zůstaň mezi těmi ke kterým si vlezl.
   Václav

   Smazat
  9. 8:24 To tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé urofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  10. 9:11 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
  11. 20?42
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  12. 21:01 Jenže tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny - tvý rodiče zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé ugrofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  13. 21:31
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  14. 22:08 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 3. Celá Evropa je obeznámena, že Albánie a Kosovo provádí nelegální obchody s orgány lidí, ale jelikož je to pod ochranou USA, nesmí se o tom hovořit. Náš Václav Havel by určitě označil tento obchod s orgány unesených lidí za humanitární.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:36
   Škoda,že se tam nenechal rozporcovat humanitárně sám spousta lidí by DOBROVOLNĚ I BEZ ZAPLACENÍ NAPLNILA LETNOU!!!!☺

   Smazat
 4. Jatka na porážení mladých Srbů pro kšefty s jejich orgány na hranicích Kosova a Albánie byla prokázána a píše o nich ve své knize soudkyně z Haagu Del Ponteová. Prodej orgánů na "demokratický a lidumilný" Západ jako náhrada za vychlastaná játra, plíce a srdce tamní "elitě" přinášel finanční zdroje na výzbroj do válečného tažení proti Srbsku, které naši žoldnérsky založení politici tak vřele tehdy podporovali. A tomu asistovala "kultivovaná" EU a v bratrské svornosti i Česko. Není vám na zvracení? Tak podobná kultura bude vystupovat na Letné a když ne vy, tak třeba vaše děti se mohou dočkat, že také jednou budou viset na jatečním háku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je mi na zvracení. Ale z tebe, ty idiote.

   Smazat
  2. 17.46 mně je na zvracení z 17.46, který popírá zcela známé skutečnosti. Na takových lidech stojí takoví politici jako je Šojdrová, Kalousek, Pražské matky a další, kteří chtějí, aby se u nás tito zločinci rozmnožili.

   Smazat
  3. Je to banda balkánskejch řezníků! Stačí si přečíst co provedli vlastnímu králi na začátku minulýho století a jak rozpoutali na Balkáně dvě války a nakonec i tu světovou! - http://ceskapozice.lidovky.cz/tema/rakousko-uhersko-vyhlasilo-srbsku-valku-opravnene.A140626_154416_pozice-tema_lube

   Jejich fašistický "jugoslávský stát" (od roku 1929 takto definovaný) upíral práva mnohem kulturnějším národům, jakými bezpochyby Slovinci i Chorvati byli! Zanikli po zásluze a jejich opětovný náslilný slepení bolševiky po roce 45 bylo zločinem!

   Smazat
  4. 19;04
   Havlogreténe z amianálu,maul halten!!!

   Smazat
  5. 17;42 Na zvraceni je z toho kazdemu slusnemu cloveku...Samozrejme tem,kteri si dnes hraji na slusne,ne...To jsou pokrytci

   Smazat
  6. Vyskřekl mizerným jídiš v 19:07 nekrofilní debilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet

   Smazat
  7. a podržte se: bejval sám kdysi skinnhead! Každý den po zavíračce před Severkou stál a s pravicí zdviženou do noci řval: "Immer Brüx! Sieg heil!" Jenže ... pak nastoupil jako zřízenec v márnici, no a chlastání lihu a sex se zdechlinama těch rudejch gerontek (a posléze i gerontů - sic!) udělaly své ...

   Smazat
  8. 7:09+7:11
   Tohle přesně ti ty poblbanej podřadnej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  9. Stále stejné ad 17:46: Pravda bolí, a někteří ji neunesou a mate si jim mozek.

   Smazat
  10. 19:04 že vy se vyznáte v historii, v politických okolnostech utváření jihoslovanského státu a kulturní úrovně tamějších národností a národů. Jste domýšlivě předpojatý, odporný nevzdělanec. Nezbývá než za vás, jako osobu české národnosti, stydět.

   Smazat
  11. 8:28 To tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé urofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  12. 15:40 Tak ti Albánci měli aspoň ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany! Bohužel Adolf začal válku se Západem, potože nepochopil, že tím etnikem co nejvíce škodí nejsou Židé, ale Slované jako celek, jelikož už tehdy vědci prokázali, že populace ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.

   Smazat
  13. 20;46
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  14. 20:59 Jenže tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny - tvý rodiče zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé ugrofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  15. 21:30
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  16. 22:07 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 5. U nás Albánci podnikají vesele v hernách a hracích automatech. Stát to toleruje i když je mu jasné, že se v těchto podnicích perou špinavé peníze ze zločinů v Evropě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud Babiš neoduzná uloupené Kosovo nedostane naše hlasy.
   Zdar SPD

   Smazat
 6. Kdyby cenzor nebojoval proti "RASISMU" a rekl o kazde kulture jeji inklinace , tak by lide nebyli hlupaci a nelezli mezi ruzne druhy lidozoutu, o kterych si mysli, ze maji hodnoty a citi stejne jako oni !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Maul halten Arschloch z papundeklu!

   Smazat
  2. Vyskřekl mizerným jídiš v 19:45 nekrofilní debilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!

   Smazat
  3. 7:10
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  4. Honolulu 19:31, už několikrát jsem vás, vždy ke konkrétnímu příspěvku, charakterizoval jako nevyrovnaného, nepříliš vzdělaného a inteligentního jedince. Nikdy jste na věcnou kritiku nebyl schopen reagovat. Buď se vyrovnejte s realitou a používejte prostou logiku, nebo mlčte. S mnoha jinými pitomci, alespoň že ne stereotypními tapetami, každého jen trochu myslícího, většinou, jen obtěžujete. Píšu to v dobrém úmyslu.

   Smazat
  5. 8:29 To tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé urofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  6. 20;47
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  7. 20:58 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  8. 21:27
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  9. 22:06 Zato tobě rudoprde, nezanechaly ty komoušský zdechliny - tvý rodiče, zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé urofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 7. Tak nevím - jestli je článek o tom, že se naši studenti stali oběťmi nějakých zvrácených obchodů, snad by měl být dán podnět k vyšetření této skutečnosti, a k přísnému potrestání pachatelů, odškodnění rodinám obětí a tak dále. To je jedna věc - a dál - jen si přečtěte, co k této tragedii píše diskuzní havěť, která sem leze z novinek, které už produkujou jen samý pitomý bulvár. Tyto duševní mrzáky a psychopaty, čímž diskuzní smečka z novinek beze sporu je, to nepodněcuje k žvanění na diskuzích, proto lezou na NR. Je zbytečné to jakkoliv kvalifikovat - každý si může sám přečíst, jaké sračky dovedou psát k podobné tragedii. Asi mezi oběťmi nejsou členové jejich rodin, a jiným tragediím se pošklebují. Tak nějak se vyznačují duševní mrzáci. Že tato smečka jen normální a rozumné diskuze kazí, je bez debat. Jen čtěte. Celý ten hnus od shora dolů - je to velice poučné.

  OdpovědětSmazat
 8. 19:33
  Souhlas, někdy se stydím za své spoluobčany a že jsem
  Čech.

  OdpovědětSmazat
 9. Bylo by zajímavé vědět, kolik orgánú zajistil zločinec Thaci svému příteli kníšeti Poserplínovi. To víte, jeho úsilí za uznání Drogistánu bylo velmi cenné!

  OdpovědětSmazat
 10. 21:00
  Poopravit oba a veřejně!

  OdpovědětSmazat
 11. Benderovci a UCK, to teď Česko podporuje. Humanitární bombardování a lezení do řiti USA a EU. HNUS

  OdpovědětSmazat
 12. Kdyby se s vami dalo mluvit jako s civilizovanymi lidmi a vy se NEchovali jako socialni odpad, tak bych predlozil nekolik theorii.
  Jak v Africe, tak v Americe se na odlehlych mistech lide ztraci take , ale vas oslovit s vaznym thematem je stejne jako slapnou do hovna.
  Takze potom nezbyva nic jineho, nez kristalova koule !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 13. Nagooglujte si sami !

  List of people who DISAPPEARED
  MYSTERIOUSLY :
  Post - 1970

  Preje zajimave poctenicko
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. muzes si vykourit saska curaku

   Smazat
  2. 3:35 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu odolnýmu svinstvu ...

   Smazat
  3. 7:10
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  4. 8:30 To tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé urofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  5. 20;48
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  6. 20:54 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 14. 3:35 - nemohu ty pico, nejsem Berousek !

  OdpovědětSmazat
 15. Kouzelné bylo tehdejší prohlášení jakéhosi albánského činitele, že se určitě nestali obětí obchodu s orgány. Přitom se vůbec nezjistilo, co se s nimi stalo...

  OdpovědětSmazat
 16. Mohli se stát také oběti zločinu viděl jsem video kde Český pán odpáskl Albánec a okradl je. Ten člověk byl odhalen a potrestán.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano. To je známý případ. T tito tři být "pouze" zavražděni kvůli okradení. I to je možnost.

   Smazat
 17. Čeští politici tleskali NATO, když bombardovalo Jugoslávii, mlčeli a dívali se jinam, když kosovsko-albánská sebranka rozřezávala Srby jako dárce orgánů (proto, nejenom kvůli bombardování, se také soudružce Albrightové dodnes říká krvavá Madla) a kdy dodnes tito váleční zločinci pod patronátem USA řídí ukradené Kosovo. Nahlas doposud protestoval pouze prezident Zeman. Pár Čechů navíc pro ty zločince vůbec nic neznamená, poptávka po náhradních dílech je v USA obrovská!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemám rád Albánské Kosovo.
   Hňup Tito je nechal rozložit jako potkany. Každá šiptarka aspoň 7děti.

   Smazat
 18. Všechny současné diskuze jsou pouze důkazem, že u počítačů denně dřepí banda psychopatů, postižených kreténů a blbečků, kteří se potřebují jen vyžvanit ze svých depresí a frustrací. Obsah článku je většinou nezajímá - žvaní, sprostě uráží, hádají se, jsou vulgární, sprostí, oplzlí - to jsou současné diskuze. Nejhorší jsou na novinkách, a protože novinkáři přelezli na NR ( na novinkách byli zablokováni, viz Jiří Večerek - Florida - leze na NR denně pod přezdívkou Honolulu) zkazila tato dementní, úchylná diskuzní smečka úroveň diskuzí na NR. Neexistuje zde proti nim žádný možný zásah, odstranění žvástu je málo - chtělo by to možnost zablokování sprostého kreténa, ale tu NR nemá. Proto zde diskutuje samý kretén. Stačí jen číst - je zbytečné ten hnůj komentovat. A k čemu jsou takové diskuze? K ničemu - jen pro ty kretény, že se můžou vyslintat, vysprosťačit, a vybrebtat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zde nick honolulu odpovida na prispevek 12:48 !

   JSOU pouze 2 moznosti ! Ty jsi bud analfabet , ktery neumi cist a nebo nemoralni SVINE, ktera se zameruje pouze ma urcite osobnosti a ma dvojite meritko !

   Tak se podivej ty PRASE odporne, na prispevek - NAPRIKLAD 3:35 !

   honolulu nikdy nezacne nadavat prvni a honolulu neni pan Vecerek ! Na Floride zije velke mnozstvi Cechu a take sem jezdi jako turiste ! Tak si je neplet dohromady ! (Uz je to pet lidi s kterymi mate popletenou identitu ! A po te vam nic neni !)

   Ja te pobvazuji za PODRADNY LIDSKY HNUJ ! Ne proto co si myslis a citis, ale proto ze mas dvoji meritko !
   Jsi typicky KADROVAK. Byla velka chyba, ze hajzle jako jsi ty, nechali obcane v Cesku zit v roce 1990 !
   nick honolulu

   Smazat
 19. Včera měl svátek Sáva,pěkně jsme otočili zápas s Albánskými zm...

  OdpovědětSmazat
 20. Jak ja zde mohu predlozit informace, jak pripady zmizeni resila Jihoafricka, nebo je resi americka policie , kdyz cokoliv reknu, tak jsem poslan -: "si vykourit saska" ! (3:35) a potom jeste jsem - JA - osocen ze sprostaren ! (12:48)
  A tak radej jdu jinam !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:38
   ZMIZ a už se NIKDY NEVRACEJ,AMIHŇUPE!

   Smazat
  2. 16:08 Tací již jsou Američané, s tím rudý pšouku nic nenanděláš! A Honolulu je Vlastenec, rasista, člen KKK, neb skutečné Vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! Kdežto podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti nerovných je v podstatě základní levicové dogma, které pravičák uznávající přiroznou nerovnost lidí musí rozhodně odmítnout! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
  3. 20;50
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  4. 22:05 Zato tobě rudoprde, nezanechaly ty komoušský zdechliny - tvý rodiče, zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé ugrofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.