Reklama

středa 13. listopadu 2019

Dvojí metr v "humanistické" EU: Migranti z východní Evropy poznávají bájné "západní hodnoty". Ponižovaní a zotročení. Na Západě Litevci zažívají, jak se sami doma chovají k Rusům. Lepší jsou Somálci a Eritrejci?

Ekonomičtí migranti ze střední Afriky dorazili do Evropy
redakce PP
13. 11. 2019 ProtiProud
REDAKCE PROTIPROUD analyzuje pocity křivdy, kterou vnímají některé východní národy, od nichž přichází do EU levná pracovní síla, zatímco imigranti z Afriky a Asie požívají zvláštní ochranu.


Falešný obraz vysoce kultivované a syté Evropy již více než deset let povzbuzuje lidi z Ukrajiny, Pobaltí a některých dalších východoevropských zemí, aby opustili své domovy a vydali se za prací na Západ. Mnohým z nich se na novém místě nedaří zle, ale pro mnohé se „evropský sen“ stává tragédií. Analytický portál RuBaltic shromáždil příběhy z posledních let, které ukazují, jak někteří ze zemí využívajících levné pracovní síly zacházejí k příchozím z "východní periferie".


Umírající Ukrajinec


Zvláště Polsko aktivně využívá levnou pracovní sílu ze sousední země, ale současně se zde Ukrajinci stále více potýkají s pohrdavými postoji. Ilustrují to mnohé nehezké příběhy. Jeden z nich se třeba nedávno odehrál v blízkosti města Nowy Tomyšl, kde rodák z Podkarpatské Rusi ilegálně pracoval ve firmě vyrábějící rakve.

V práci se muži udělalo nevolno, ale vedoucí odmítl zavolat lékaře. Pak nešťastník ztratil vědomí a přestal vykazovat známky života. Další den bylo jeho tělo nalezeno 125 kilometrů daleko od podniku. Později vyšlo najevo, že další nelegální pracovník z Podkarpatska pomohl majitelce firmy zbavit se mrtvoly. Okamžitě všechno přiznal a uvedl, že na něho vyvíjeli nátlak.

Příběh se samozřejmě nabízí jako falešná zpráva snažící se vyvolat skandál či senzaci. Jenomže o všem informoval představitel polského státního zastupitelství Michal Smetkowski. Teprve následně zprávu zachytila ukrajinská média.

Na Ukrajině již totiž nemají zábrany popisovat osudy svých krajanů v „báječné“ Evropě. Zejména v Polsku, s nímž se oficiální Kyjev nedokáže shodnout ani na interpretaci historických křivd.

Pokud máme věřit vedoucímu odborového svazu Solidarita práce Vitaliji Machinkovi, jsou Ukrajinci v sousední zemi oběťmi „závažných zločinů vražd, násilí a ponižování“. Poláci za to zpravidla nejsou potrestáni, protože místní policejní orgány odmítají brát v úvahu výpovědi Ukrajinců a zahájit vyšetřování. V tomto případě měl cizinecký pracovník z Podkarpatska „štěstí“, že se jeho případu výjimečně ujalo státní zastupitelství. Lze se jen dohadovat, kolik takových případů zůstává nevyšetřeno.

Jak se něco takového mohlo stát v civilizovaném Polsku? Zvláště, není-li to výjimečné. Podobný příběh vyprávěl v tyto dny také ukrajinský herec Jurij Čebotarjev. Ten již několik let žije v Poznani, hraje v divadle a přivydělává si jako kuchař v místní pizzerii Tivoli. Nebo přesněji, přivydělával si. Když ho vedoucí nepustil na divadelní festival, Čebotarjev se rozhodl s ním rozloučit a vypořádat. Ale namísto dohodnutých 1700 zlotých dostal na ruku pouze 900.

Pokus o dosažení svých práv pro něho skončil trpce: herci zlomili nos. Mužně to strpěl, protože na „pana“ ruku vztáhnout nelze.

„Jsem přesvědčen, že kdybych se bránil a na hlavě šéfa pizzerie by byla byť jediná modřinka, už by mě deportovali,“ napsal Čebotarjev na své stránce na Facebooku. Nechce být deportován. Prý je pro něj lepší snášet bití v Polsku než chudobu na Ukrajině.

Čebotarjevův příběh je typický i v tom, že tento umělec velkých a malých divadel v roce 2014 horlivě podporoval Majdan a obhajoval „evropské hodnoty“ EU. Nyní upřímně nechápe, že se s těmito "hodnotami" potkává v unijním Polsku.


Slíbili zaměstnání a vzali do otroctví


Je zjevné, že mnozí přistěhovalci z východní Evropy padají v EU do pracovního otroctví. Klasickým příkladem je zpráva, kterou na konci loňského roku vydala Státní pohraniční služba Ukrajiny. V Polsku byla odhalena černá továrna na výrobu cigaret. Dřelo zde devět Ukrajinců a pět Moldavanů.

Podle slov nelegálních zaměstnanců jim slíbili, že je oficiálně zaměstnají, ale potom jim sebrali jejich osobní věci a zakázali volat blízkým, aby nemohli odhalit místo svého pobytu.

V továrně je drželi déle než měsíc v oddělené místnosti, nepřetržitě je sledovali kamerovým systémem a hlídali dva strážci. Po celou dobu pracovali otrocky ve dvou směnách. Už prostě také něco vědí o „evropských hodnotách“, v zaslíbené EU.

Co jsou však nesčetné příklady pracovního otroctví z Polska proti těm na Pyrenejském poloostrově. Zločinecká skupina Španělů a Portugalců, tam držela v zajetí více než 600 občanů Moldavska a Rumunska - které ostatně je členem unie. Klasicky je nalákali na slušnou mzdou, poté jim sebrali doklady, drželi je v nuzných podmínkách a mořili hladem.

Převratný objev: Práce již není zapotřebí! Dle pokrokové vědy nešlechtí, nýbrž škodí zdraví. Většina zaměstnání nesmyslné profese? Jak byl rozmnožen kancelářský plankton. Pomalu umřít v bídě a nečinnosti


Zrazují své vlastní lidi


Zneužívání lidí z pobaltských zemí především v západních státech Evropské unie má ještě jednu charakteristickou vlastnost: z Lotyšů a Litevců profitují jejich vlastní krajané. Otroky z pobaltských států a sousedních zemí posílají na západní trh přímo místní zločinecké gangy.

V roce 2016 byla ve Velké Británii odsouzena skupina obchodníků s lidmi z Lotyšska, kteří „pomáhali“ svým spoluobčanům nalézt své místo na slunci. Podle státního zástupce zločinci své oběti při příjezdu na pracoviště označili za dlužníky a do nitky je obrali.

„Cítila jsem se samozřejmě hrozně, ale nemohla jsem nic dělat,“ vypráví Linda, která pracovala dvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. „Nemohla jsem najít jinou práci, protože vypršela platnost mého pasu. Na nový jsem neměla peníze, takže jsem musela pracovat i za dvacet liber týdně, abych měla co jíst. Přála jsem si, aby mě už naložili do auta, odvezli do lesa a tam zabili. Bylo to děsivé, všem tak vyhrožovali.“

Podobným byznysem procházejí Litevci ve Švédsku – zde také obdobný funguje při němž někdejší spoluobčané „zrazují své vlastní“. Migranti ani nemusejí vědět, že nejsou zaměstnaní legálně. Pokud nedostanou výplatu – nešťastníkovi doporučí, aby se obrátil na soud, čož je ovšem pro tyto chudáky nemožné, protože ve Švédsku nejde o žádný levný špás.

Vypadněte z Velké Británie


Výsledek referenda o Brexitu ještě zesílil vlnu nechuti k imigrantům, která ovšem paradoxně zasáhla hlavně početné přistěhovalce z východní Evropy. Lotyšský televizní kanál LNT tomu věnoval samostatný pořad. Britové, kteří už mají východoevropských cizinců plné zuby, vyháněli imigranty i z metra se slovy: „Vypadněte do své země!“

Lyme Brenzs, vedoucí překladatelské a poradenské kanceláře ve městě Spalding, uvedl, že agresí rozhořčených Britů trpí bohužel i nezletilí. „Říkají dětem: Vypadněte odtud, sbalte si kufry, beztak budete brzy deportováni. Výmluvný je již fakt, že děti vyhánějí už z ulic a dvorů, kde si obvykle hrají. Přitom je to vlastně jejich domov, narodily se tady,“ konstatuje Brenzs.

Dalo se to však očekávat. Mnoho Britů podporovalo Brexit v naději, že se především zpřísní imigrační zákony. Lotyši a Litevci v Anglii by tedy neměli být překvapeni, pokud se ocitnou ve stejném postavení jako Rusové v Lotyšsku a Litvě.

Paradoxní na tom všem je, že k těmto kulturně přeci jen do jisté míry zpřízněným a obvykle poctivě pracujícím příchozím se v zemích EU staví nepřátelsky, ale současně vlády otevírají brány hordám imigrantů z Afriky a Asie, kteří přicházejí podivuhodně "kulturně obohacovat" - tedy dělat všechno možné, jen ne poctivě pracovat.

Zdroj.

54 komentářů :

 1. Na západě slovan = otrok . Angličtina , němčina , španělština , švédština , francouzština má stejný výraz pro otroka i slovana . Tak co se divíme .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona čeština má také výraz skot, rus, šváb, ale přeci jen to není podloženo averzí. Mýslím, že v němčině zní onen výraz Sklave (otrok) a Slave (Slovan).

   Smazat
  2. hlúposť - nie je to tak, ale popíšte ešte ostatné štáty, a aj Česko ...

   Smazat
  3. otrok byl vždy dobra investice s minimalnimy naklady ato už od dob co lidsto pamatuje nehledě na otazku liqvidace soupeře a zavlečeni větši bidy tam kde už davno byla uka je dokonalym přikladem miliony mužu a žen po evropě jako otroci a doma jim všechno pada na hlavu a všechno statni je totalně rozkradene a armada a policie je vlastně v rukach privatizačnich samozvancu co si vybyraji ruzne mytne do vlastni kapsy

   Smazat
  4. 6,42
   Mám pouze jednu zkušenost. Dělali u nás v lese Rumuni. Dělali jako kati. Nedovedu si představit, že by se našli češi ochotní, bez ohledu na výši odměny, dělat takto těžkou práci. K jídlu si nosili bochníky suchého chleba a pili vodu z potůčku. Když mělo dojít na placení, agentura, přes kterou byli zaměstnáváni, na ně vystrčila holou řiť.
   Paradoxně, vydatně tomu napomáhá stát. Lesy české republiky zadávají práci přes výběrová řízení. Tak že i když revírník nakonec jedná přímo s dělníky, administrativa a výplata adměny probíhá přes zastřešující organizaci. V uvedeném příkladu šlo o pracovní agenturu.
   Když se, v souvislosti s kůrovcovou kalamitou, jednalo o náboru tisíců pracovníků z Ukrajiny a Rumunska, pokaždé jsem si vzpomněl na podvedené Rumuny. A zastyděl jsem se. Jenomže politikům je stud neznámou emocí.

   Smazat
  5. Slovanští imigranti jsou evropskými bělochy s odpovídajícími IQ a pracovitostí, proto jsou, na rozdíl od jižních neevropanů, nehodícími se pro degradaci Evropanů na domácí zvířectvo podle Kalergiho projektu.

   Smazat
  6. 10:12...Taky jsem viděla jak se stavební firma chovala k Ukrajincům...Styděla jsem se,že jsem Češka...MOC!
   Helanov

   Smazat
 2. O něco víc sledovat vlastní české zájmy je třeba...

  OdpovědětSmazat
 3. Před rokem 1989 všichni kteří od nás emigrovali do Ráje, byli především ekonomickými emigranty, kteří uvěřili západní propagandě, že se budou mít jako v Ráji. I celý 17. listopad 1989 byl o tom, že lidi u nás si mysleli, že s příchodem západu se budeme mít jako oni. Jenomže oni na západě zrovna vyčerpali zdroje v koloniích a potřebovali kolonie nové a my jsme se jim s naší nebetyčnou naivitou hodili pro jejich potravinový odpad, pro jejich druhořadé výrobky, pro jejich montovny na našem území. A tak protože toto vše je u nás u každému jasné, musí Česká televize od rána do večera nás přesvědčovat jak 30 let západní kolonie je Ráj na zemi a tak jak se máme tak jsme se ještě nikdy neměli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Jak vidno, 21:30 zasáhl tvrdou pravdou sprostého dobytka 22:18 komentářem přímo na komoru, a ten teď zažívá nesnesitelnou lehkost bytí :)

   Smazat
  3. 22:32
   Tys nezasáhl ve svém ubohém, neúspěšném životě nikdy nic. Proto jsi taky jen celoživotním loserem.

   Smazat
  4. 23:06
   Jistě nám prozradíte jak vydělat minimálně první milion (ale ne chvilek) za deset dní v jedné krátké lekci pro záškoláky i dnešního školního systému. Vy winnere. Určitě používáte pozlacenou klávesnici se zlatou myškou , monitor máte 3D s diamantovými zobrazovacími body rozlišení 17 000 na 6900, na sobě máte kolekci Versaciho, moderní stříbrné slipy a naprosto prázdnou hlavu naplněnou vzduchoprázdnem. Gratulujeme, miláčku, úspěšný duhově pruhovaný kocoure!

   Smazat
  5. 23:19
   Co to meleš za blbosti? Jdi už si raději lehnout, dnes už toho bylo na tebe moc.

   Smazat
  6. Milej zlatej 23:06 moje renta z realizovaných patentů přesahuje 51 000 Kč po zdanění, k tomu slušný důchod, byt 110 m2 v krajském městě a plně vybavený bytový objekt s 216 m2 obytné plochy na 3100 m2 pozemku s parkovou úpravou, 10 minut chůze od centra městečka v Národním parku. To mi umožňuje, aniž bych restituoval nebo privatizoval, docela komfortní život. Ale i tak jsem přesvědčen, že pro stát Čechů a Slováku byl listopadový převrat 1989 prohrou, že současný stát je vybrakovanou hospodářskou i politickou kolonií a nastolený režim, že je ze své podstaty kořistnický a nemravný. Dej si to, 23:06 za klobouk i s tím svým tvrzením o fňukání lůzrů a neschopných, kterým jen a jen potvrzuješ svou intelektuální, možná i mravní nedostatečnost. Synku.

   Smazat
  7. 0:30
   Joo na internetu může být každý úspěšným boháčem. :-D
   Pokud jste na ty vaše údajné patenty hrdý tak prozraďte jaké to jsou a kdo vám za ně platí. Snad ne nějaký kolonista?
   Přesvědčen můžete být o čem chcete. Většina lidí je přesvědčena o opaku.
   Pokud byl listopad pro VÁS prohrou, tak jste prohrál. Jste prostě loser. Co na tomto faktu chcete rozporovat, prosimvás? To je čistá logika. Tou byste se měl jako realizátor patentů řídit.

   Smazat
  8. 21:30 Přesně tak jsme pro ně untermensche a levná pracovní síla odbytiště odpadu. Tady furt lžou jak se máme skvěle tak proč euro stojí furt 26 kč aby si tu cizáci nahrabali.

   Smazat
  9. Milej zlatej 2:41, je pravda, že na inetu může být každý úspěšným boháčem. Já boháčem nejsem, jen takovou tou zabezpečenou střední třídou.
   Je nezpochybnitelné, že JSTE, synku, rozumu nepobral. Dovedete napsat: „Pokud byl listopad pro VÁS prohrou, tak jste prohrál.“, když replikujete moje: „... že pro stát Čechů a Slováku byl listopadový převrat 1989 prohrou.“ Pro stát Čechů a Slováků! Nikoli mojí, chytráku!
   Nevrtá mi hlavou, kdo mi za užití patentů platí. To je věcí patentového práva. Dělá mi, kromě příjmu dobře, že docházejí užití u technologicky nejvyspělejších firem v oboru, ve kterém se, podle vaší schopnosti argumentovat, asi neuplatňujete.
   Tolik skutečně „čistá logika“, kterou se většina, logicky dáno, nikdy neřídí a ani řídit nemůže. Ukázkou z takové „většiny“ jste i VY.

   Smazat
 4. Ano, však víme, na koho si stateční Britové troufnou a na koho ne.

  OdpovědětSmazat
 5. Odpovědi
  1. Zapracuj na gramatice. Nikdy není pozdě :-D

   Smazat
  2. Vítejte v EU.

   Smazat
  3. Lepsi jsou Eritrejci a Somalci.
   Pekne dekuju za ty informace a zaroven ,ze ted vim a MAM JASNO kdo vy jste.
   A kdo vas publikuje..

   Smazat
 6. O tom jak se chovají Litevci a Lotyši k Rusům ví nepodepsaná "redakce Protiproudu" leda velké hovno. Jen usilovně papouškuje ruskou propagandu. Proč to dělá a co tím sleduje ví jenom ona.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:47 - Jste hlupák, který neví o situaci v Pobaltí nic. Naprosto nic!

   Smazat
  2. Osobně jsem se setkala s mladým Kazachstánem. Jeho rodina opustila tuto zem právě kvůli agresivitě k jeho rodině. U nás hoch vystudoval VŠ a pracuje a sám říká, že Čechům vadí jen nepracující cizinci. Oni jako pracující žádný problém nemají.

   Smazat
  3. 22:47 Zato ty jsi ten, který VÍÍÍÍ vše, šiřitel absolutní pravdy, takzvaný havloid, magore.

   Smazat
 7. Vono je to taky vo tom, že Litevci a Lotyši "zazápadnili" svoje školství a myšlení. Čímž se nelze divit, že se tam objevila místní varianta Milionu opitých sebeláskou.
  My, tady v EU se chováme přece tak skvěle k cizincům, kteří jdou pracovat sem k nám, aby nahradili VŠECHNY EVROPANY NEBOŤ TI JSOU TAK LÍNÍ, ŽE NECHTĚJÍ DĚLAT! A jenom žerou takovým jako je 22:47 peníze a čas, neboť musí být vzhůru a dávat pozor, aby se nic nekorektního nestalo!
  Ty nemehlo jedno 22:47, uvědom si, že dnes a tím spíš zítra ti nepomůže ani přestoupení na víru germánskou, protože jak si potom vyženete , vy lenoši, Araby? Budeš si muset, miláčku, koupit kobereček a poctivě se modlit správným směrem (u nás zhruba na jih). A až poneseš celý nadšený a zdivočelý na břiše do nějakého autobusu v nějaké "nesprávné" zemi kuču plastikové výbušniny, tak si, drahoušku, neucvrnkni do kalhot předčasně. Čau, tříbarevný mužátko.

  OdpovědětSmazat
 8. To samé se děje i v Česku,i tady jsou pracovníci z východu bráni na hůl...
  A že je zrazují vlastní?
  Taky nic nového pod sluncem,s černými otroky obchodovali
  jejich náčelníci,sami černí.
  Docela chápu že třeba Britové mají odpor k lidem z východu, kteří dumpují ceny práce.
  Lidi z Afriky ,resp.ze svých bývalých kolonií vnímají asi jinak,možná jako takový bič Boží za svojí minulost.
  Invazi hladových krků z východu patrně berou jako nezaviněnou křivdu.
  (Což má i jistou logiku.)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 9. Západ je zdebilnělý, ve Velké Britanii, Německu i v Itálii část tamních obyvatel a to značná, vychovávaná po desetiletí k předpojatosti a rasismu vůči nám z východu, nás nenávidí a víc se nás obává, než většinou parazitkých negrů a mohamrdánů, kteří je vyhazujou do luftu, okrádají, znásilňují a kopou na potkání do prdelí a kteří na jejich úkor žijí, přestože našinci povětšinou na rozdíl od afro-arab.imigrantů neprudí, makají a platí tam daně...Sám jsem to zažil na vlastní kůži už hned po r.89 a potom po vstupu do EU a proto mi EU i ostatní její i naše instituce můžou políbit prdel a s těmi vlezlými a parazitickými emigranty imigranty zvlášť...V Evropě je "bílej" na odstřel a Východní zvlášť, mají nás tady na východě za "bílý negry" a to i ti černí a mohamrdánští, kteří se neumí ani civilizovaně vys... a můžeme si za to sami, neb volíme reprezentaci, která to připouští a prodala nás viz. Telička, Ďourová a všchny ty poběhlice v sukních i kalhotách ze všech stran bez rozdílu, co se motají jak slepí psi na honě po Bruselu a Štrássburku...Jediní, kteří se krapet "stavějí na zadní" jsou Poláci, kteří to ale kazí zas svým bezbřehým a trapným proAmerickým vlezdoprdelismem...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je známá věc, že zakomplexovaný kretén bude vyskakovat na někoho, kdo se chová slušně, protože mu nehrozí nebezpečí, potetovaný kriminálník bude mít od lidí pokoj.

   Smazat
  2. Jo, velkorysost a slušnost je považovaná za slabost a to jak anglosassy, tak mohamrdány i negry...

   Smazat
 10. Omlouvám se, že má poznámka bude do značné míry mimo téma: Michael Kocáb říká redaktoru Štruncovi přibližně: "Největší MOR(!), který nás zasáhl, je existence Višegrádské čtyřky. Tu jsem rozmlouval už Václavu Havlovi." A já, řadový občan ČR, ale vlastenec, si kladu otázku, jak může tak inteligentní a skvělý hudebník, jakým M. Kocáb je, mít tak neuvěřitelně mylné, nesmyslné názory či postoje! A jsem fakt zvědav, co on do té své nové, pětisetstránkové bichle "Vabank" sepsal. Myslím, že Kocáb je v zásadě člověk poctivý, opravdový, nicméně názorově mnohdy až pošetilý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Panu Kocábovi, vzdělanému a inteligentnímu komunisté povolili vzít si americkou manželku, tak že do USA si mohl jezdit jak chtěl. Něco za něco. Kocáb - krycí jméno MUK. Bude něco o tomto v jeho knize?

   Smazat
  2. 4:47 Pokud jste si povšiml, názory lidí kupodivu nekonvergují k témuž, ale lidé si je podvědomě vybírají jako zboží v obchodě. Nikdo nechce mít stejné názory jako druzí. Nevím proč by "inteligentní" člověk nemohl být v praktickém životě debil, příkladů je snad známo dost. A Pražský výběr je víceméně sračka, nemá to s hudbou nic společného, je to jen křečovitá konstrukce. Přeji p.Kocábovi hezký multi-kulti život, ale ne v ČR.

   Smazat
  3. A teďka něco vo inteligentním a vzdělaným Vaškoj, blíží se listopad.

   Smazat
  4. Necítím nenávist, ale zklamání. Jde o reinkarnace některých expolitiků, kteří by měli po svém "úspěchu", v tichosti užívat plodů své práce a nesnažit se opět pronikat do vrcholné politiky. Po bok pana Kocába lze určitě přidat pana Bursíka i pana Dlouhého, adeptů je samozřejmě víc. Co je k tomu inspiruje nevím, majetek to nebude, dávno jsou za vodou.

   Smazat
  5. 4:47, to nemyslíte vážně, že ten hnusák kocab je inteligentní člověk a skvělý hudebník. To jste na to přišel jak tunelem Trendu? Já za mlada byl jednou za bolšána na koncertu na tom "zázraku" Pražském výběru a byl to underground hnus ne hudba. Pomalování šašci jak z pragpride, skřehotavý hlas tohoto umělce a jekotaní Čoka a chovali se jak primadony. Ostatní staré brněnské kapely co tam hrály, byly všechny o třídu jinde i bez líčení, ale nebyly to bohužel umělci z Prahy. Od té doby jsem si je už neposlechnul. Po hadráku se mě tento zjev zprotivil ještě více. Vím o čem mluvím, muziku dělám hodně dlouho.

   Smazat
  6. Já 4:47 reaguji na 11:30 a na další přispěvatele: Klady M. Kocába vidím tyto: Už za mlada byl klávesista technicky výborný, klávesy vystudoval u pana Ropka a skladbu u pana Hurníka. Kocábova aktivita Most ve dvojici s M. Horáčkem v XI/89 zřejmě byla opravdu prospěšná. Šíře jeho životních aktivit je veliká, jen opakuji, že postoje v současnosti má mnohdy (více než) pošetilé, jeho multi kulti je hrůza. Přechodný sňatek s Američankou ho názorově asi poblouznil. Též s kritikou pomalovaných obličejů a skřehotavého hlasu souhlasím. Slyšel jsem, že za V. Havlem se na Hrad docela dost vnucoval, ale nechci mu v tom směru křivdit.

   Smazat
 11. Projděte se ulicí Borskou v Plzni ,popřípadě se tam zkuste ubytovat. Ta noc bude zážitek k nezaplacení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5,51
   Zajeďte do Teplic a nechte se ubytovat jako lázeňský host s tím afroodpadem na patře.....AL-HAMAJDA nám chce dovést jako poděkování Lihovkyni Šojdrové další ksindl z Afghánistánu,jakoby nám nestačili cikorky,co už tady dělají bordel!

   Smazat
  2. Mám čtyřletou zkušenost, kdy jsem musel žít v blízkosti černochů a po této zkušenosti musím konstatovat, že přesvědčování sluničkářů, že dovozem milionů černochů k nám se kulturně obohatíme je nebetyčná pitomost. Jediné řešení pro dobré soužití těchto kultur, tedy té Evropské a Africké, je my budeme bez nich žít tady a oni budou bez nás budou žít v Africe. Sociální inženýři, lepšolidi, sluničkáři chtějí násilným nastěhováním Afriky k nám vytvořit podmínky pro neustálou válku, která bude v Evropě probíhat mezi Afričany a Evropany, kdy Evropani pokud nezmění vítačské zákony musí zákonitě prohrát.

   Smazat
  3. Běžte se podívat na Václavák, což je taková malá Afrika u nás. Co se tam děje pod velením černochů nebudu dál specifikovat, ale v malém to přesně předpovídá, co bude následovat s námi všemi v momentě, kdy se Šojdrové podaří, prolomit odpor a začne sem dovážet miliony nevinných nevinných, bezbranných, chlapečků, kteří budou ve věku nad 20 let prohlašovat, že jim je čtrnáct. Viděl jsem už článek s nadpisem, že Pražské matky jsou znepokojené, proč tak strašně bohatá země jakou Česko je nechce pomoct nevinným chlapcům a až tito nevinní chlapci nás budou podřezávat v méně velkého Álaha, vystoupí Šojdrová a bude nás poučovat, že to je naše vina, protože jsme nenašli cestu k nevinným chlapům z Islamského státu.

   Smazat
 12. Náhodou, nevím proč pomlouváte migranty z Afriky a Blízkého Východu. Soužití s nimi je téměř bezproblémové a jejich pracovní návyky a kulturní tradice jsou téměř na úrovni Evropanů. Například v Dánsku je začlenili do společnosti naprosto normálně. https://www.youtube.com/embed/W7MP264uQDw

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poláchu,táhni už do morgošské pr**le,šmejde otravný.

   Smazat
  2. 9:12 Odstěhuj se do Afriky a nám Čechům dej pokoj my je tu nechceme.

   Smazat
  3. 10:51, 11:20 Předpokládám, že to 9:12 myslel ironicky. Ty záběry na YouTube z Dánska jsou děsivé.

   Smazat
 13. Okamura: Člověk v tísni podporuje migraci a multikulturalismus. Rusům se nedivím:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019111410961820-okamura-clovek-v-tisni-podporuje-migraci-a-multikulturalismus-rusum-se-nedivim/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Organizace "Člověk v tísni" je přímo řízená CIA a rekce na její zařazení mezi nežádoucí v některých státech to jenom potvrzuje, že se nevěnuje jenom pomoci, ale aktivitami ve prospěch velkého bratra za velkou vodou.

   Smazat
  2. Občanka Ruska Putina byla označena za špionku, protože se údajně setkala se senátory v USA.

   Smazat
 14. Jestli chcete vidět jak dopadneme až tady budeme v menšině a ovládnou příchozí z Afriky podívejte se na:
  https://www.email.cz/download/k/AC1IRgIApdCpjoqXPfuTaCP-t2TaGQBfsC3RSb0iNGrCW7esBqPsQud6abxzhvXIzpKB1KM/10000000_2142605885786762_5290330772916404224_n.mp4

  OdpovědětSmazat
 15. Já mám jen jednu otázku - všichni ti lidé to vědí. Proč lezou po světě? Proč prokrista pána lezou mocí mermo do cizích zemí a nechávají se vydírat a ponižovat? Proč nezůstanou doma, ve svých zemích, se svými rodinami? Když sledujete dokumentární pořady z jiných zemí - ve všech zemích ukazují spokojené domorodce, hezky oblečené, vyžrané jak čuně na porážku ( většinou), trhy přecpané zbožím, všichni jsou spokojeni, nikde nepracují, přesto žijí a jedí dobře, zřejmě neplatí nikomu žádné nájmy a spotřebu energie, nikdo je nevydírá. Zasranýho ouřadu nevidí možná nikdy za celý život, žádná hnusná buzerace, žádné pitomé úřední výmysly je neobtěžují. Dělají si co chtějí, mají totální svobodu a demokracii, aniž se tam o tom neustále žvaní, aniž jim tam někdo boří sochy, dělá z nich blbce a žvaní do medií kraviny. Večer se baví, na ulicích tancujou. Máme snad něco podobného tady? Každý je tady udřený - pokud je to makáč - nebo ustaraný ( pokud je to ouřada a musí řešit nebo schovávat průsery) každý si koupí žvanec a zaleze domů k bedně. Nikdo se nebaví, nikdo se nesměje, nikdo netancuje, baví se jenom mladí potetovanci, smradi, kteří vědí prdlajs o tom, co je čeká, a když k tomu přičuchnou, často spáchají sebevraždu, protože nejsou vůbec připravováni pro život v takovém sajrajtu, jaký je tady, a v dalších "vyspělých" zemích, kde se lidi k sobě navzájem chovají jako svině a bojí se jeden druhého. Jediný, kdo je tady bezstarostný, vyžraný, baví se a tancuje, jsou cikáni. Tak nějak stejný život. Tak znovu - proč do hajzlu všichni ti postižení pitomci rajdají po světě, který neznají, nechávají se najímat od zhovadilých agentur a nedřepí doma na zadku? Mají co si zaslouží. Doma může být každý "někdo" ale ve světě bude jenom hovno, které bude vydírat a okrádat každý, kdo má díru do zadku. Byly doby, kdy nikdo po světě nerajzoval, pouze debilové - když se našlo v USA zlato. Vše prodávali a rajzovali "za zlatem" přičemž jich tisíce zařvaly. No tak -každý má co chce a co si zaslouží. Násilím nikoho z jeho země nevytahujou -lezou do oprátky sami a dobrovolně.

  OdpovědětSmazat
 16. Máte v tom trošku zmatek. Běloši z bývalého SSSR (všechno jsou to Rusáci i když si dnes říkají různě dle rady demozlodějů) jdou do našich krajů pracovat a vydělat si peníze, protože jsou to většinou vzdělaní a slušní lidé. Naproti tomu opálení turisté nejdou pracovat, ale jdou s nataženou rukou a holou prdelí pro snadné peníze a přeci jim v neziskovkách, pašeráci vykládají, jak na ně čekají bílé ženy celé nadržené. Zvláště když to říkají "inženýrovi" s IQ 80 teda hranicí debility pro evropana, tak to musí být pravda. Takový jistě bude pracovat a podporovat nějaký sociální systém, když kromě mrdání nic neumí. Ale když tomu po zkušenostech ve Švédsku, Anglii, Německu, Nizozemí, Belgii, Itálii a jinde ještě někdo věří, tak asi musí být ještě blbější než ti opálení novoevropané. Jak se vlastně teď politicky korektně nazývají ti opičáči z Afriky? Afroevropané???

  OdpovědětSmazat
 17. Nihil novi sub sole. Neplatí to sice obecně, ale často potkáte názor podceňujicí a přehlížející migranty z východu. U nás pracují Ukrajinci za nižší plat, totéž platí pro naše domácí ošetřovatelky v Německu. O Anglii nejde vůbec diskutovat, ta byla vždy uzavřená společnost i pro Iry či Skoty (ti jim to ale taky vracejí). Mimochodem i Rus z Moskvy se povyšuje nad Rusa z Kamčatky. To nemá nic společného s vlastenectvím ani s rasizmem a se vzděláním, ani náboženstvím, ani třidou, či kastou, krom lokálního maloměšťanství si to nedovedu vysvětlit v XXI století. Přitom teroristé, pašeráci a mafiáni jsou už dávno globálním mixem.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.