Reklama

pátek 8. listopadu 2019

Film Rozsudek, v originále Jugdment (VIDEO)

8.11.2019
V originále Jugdment. Dokument určený těm, kteří přesně neví, co to jsou "fake news" a jak vznikají. (CZ titulky)21 komentářů :

 1. To ruske vemeno Dvorak ani neumi spravne prepsat nazev: The judgment.
  To je ale vemeno:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z čeho soudíte že je to práce pana Dvořáka?
   Ten to jen vyvěsil na web,ne?
   Já jsem ráda za překlad a darovanému koni bych na chrup nehleděla.Mislyteli.
   Helanov

   Smazat
  2. On to píše jen proto, aby ulevil svým komplexům nešťastného tvorečka.

   Smazat
  3. Samozřejmě že chyba v titulku je práce p. Dvořáka, ale protože trpím tím samým neduhem, překlepy, a p. Dvořáka si za jeho práci vážím už jen proto,jakou formu si NR trvale udržuje,

   tak se kloním k tomu, že jedině pravda a láska mu může něco sprostě vyčítat,
   my ostatní určitě ne.

   Smazat
  4. 8. listopadu 2019 21:47
   Poslouchej, ty proemerické vemeno z kachny. Což tak něco napsat k obsahu dokumentu. To jsi oněměl, co?
   J.C.

   Smazat
  5. A myslíte si, že to dnes už "někoho" zajímá? Že "někdo" bude v ulicích cinkat? Že v tomto zločinném světě, chce ještě "někdo" volat po spravedlnosti, když vidí, jak se s těmi lidmi zachází?????
   Lidi jsou ovce a tak i půjdou na porážku... Zhrbeni a se skloněnou hlavou... A porážet je budou ti, co se přidali na stranu tohoto zločinu. A tak to je.

   Smazat
  6. 21:47
   Běž do prdele debile!
   Doufám, že tě pan Dvořák smaže!

   Smazat
  7. 11:06 Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 2. Dobrý filmík!
  Ať už to bylo jak chtělo, důležitý je výsledek.
  A výsledek je základna Amíků na Balkáně a jeden umělý,neživotaschopný stát.
  Který zásobuje svým kriminálnictvem celou EU.
  Že by to šlo k lepšímu asi předpokládá jen málokdo.
  V minulosti se tam vždycky pobili, silnější vyhrál a na pár dekád byl klid.
  Dneska jsou "mezinárodní standardy", lická práfa a tak...se bude čekat,až se to tam zase sepere.
  Na nějaké zásahy zvenčí není dobrý nápad spoléhat.
  Domácí VŽDYCKY vědí nejlíp co a jak.
  Aspoň já si to myslím.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 3. Promítat ve školách, místo nějakých genderových hovadin !!!

  OdpovědětSmazat
 4. Ještě že nám dávo otevřel oči Rajko Doleček.
  Napsal pravdu o válce v Jugoslávii.
  Havel se nechal oslepit propagandou a krvavou Madlou. Potom začala genocida Srbského národa.
  Tento fylm je vhodný pro školy,novináři jsou hlídací psy demokracie (-:

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednou přijde doba, kdy pravda vyjde najevo. Nejenom pro nás.

   Smazat
 5. Íránská protivzdušná obrana na jihozápadě země sestřelila dron:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019110810933503-iranska-protivzdusna-obrana-na-jihozapade-zeme-sestrelila-dron/

  OdpovědětSmazat
 6. Evropa si za svoje problemy muze jen sama..Vemte si Cechy , at nas nacisti treba rozkraji na nudlicky my se nehneme..Prijde feminismus a zase se urcite nehnou. Ani napad se odebrat treba do Patagonie.. Ani jiny tvrdohlavy lidi v Evrope. Vybudovali si vsechno zeme,mesta si zkraslili za ucelem aby se meli lip. Kdyz bylo spatne, ostatni z Evropy utekli co nejdal a ted schazeji /hledaji se marne/,a/v milionech/,spocitat se to neda..Nejsou lidi..Co takovej cinan v Cine , vsecko prijde od nas a ten zatouzi v milionech zase k nam..
  Co takovej ind. Zase pres miliardu , kravu ani prase nesmi jist,hazardni hry nesmi,atd. jinak takovyho inda v Indii zabijou, zkratka nic. Pribehne do EU a muze vic nez vsechno ,stejky jako prase a pul prasete sezere ,chlasta koralku a nikdo nema nic proti. To se rozkeca a nestesti je hotovy..
  Takovej German je velkej rozdil. Ma krasnou zemi, reky skaly,prirodu ma se dobre a vsecko, ale porad by behal do Ruska i na Sibir , ze by chtel a zit tam, rusove to nemohli pochopit az zjistili ze maj co delat asi se silencema,/horsim Stalina, kterej tam rusy dovazel ale v mensim mnozstvi /, protoze kazdej rus ze Sibire a z jinech mist v Rusku pouze prchal..Asi dodnes..
  Nabozenstvi nic neudela,protoze kvuli modleni neni cas,a v ty EU se porad maji dobre a privitaji kazdyho ze Str. Vychodu a nejen to Kazdej v EU /doma zrali z kvetinace, kdyz meli co/ je ted a stane se ihned Afroarabskej SUPREMACISTA a ma v EU vseho dost a lidi v Evrope odkud se nekdy taky prchalo ,MAJI TAKY VSEHO DOST.
  Vzacna shoda .Takze afroarab muze vsechno i malo studovat za velke doktorat ma se dobre a kdyz ho to nebavi zabije nekoho , nebo znasilni i dite /tradicni zvyk a obycej se neda potlacit a kdyz EU tak touzi po tom, proc jim nevyhovet /,a pak za odmenu dostane utulny pokojicek se vsim pohodlim, zdravotni pece chodi za nim, s jidlem, se vsim prijdou, klimatizace a zadny problemy, kdyz jako Supremacista musel nekdy na urad atd.
  Velkej naval je pochopitelne do Svedska , kde se vita a navic vezen a vrahoun dostava vyplatu mesicni. To se pak jinak vrazdi. Jdete domu /po dovoleny/,s velkym bankovnim kontem...V Arabii,kde vladnu duch krvelacne pomsty by neprezil ani tejden i celou rodinou..Takhle v EU zivi i jeho celou rodinu a musi a tak vsechno je moc a moc lepsi!!!
  At si tohle kazdej posoudi sam.
  Pravda nektery touzi, ze aby ten Last Judgment /posledni soud/,prisel co nevidet,/taky nevericich psu jsou hromady, az se musi nektery sezrat, aby to prislo i na zapade do mody/ ale taky lecos nevidi...

  OdpovědětSmazat
 7. To je neuvěřitelná síla! Západ ztratil jakýkoliv morální kredit, pokud vůbec nějaký kdy měl. Zločiny, které páchal po celém světě, nejenom na Balkáně, se mu odrazí jako mičuda přímo do xichtu.

  OdpovědětSmazat
 8. Dokonalá anatomie angloamerické propagandy.
  Tady je vidět, jak celé to euroatlantické imperiální monstrum je založené na sprosté primitivní propagandě, lžích, manipulaci a fake news.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Srbové rozebrali angloamerickou propagandu stejně, jako rozebral Xaver propagandu ČT.

   Smazat
 9. Ano, už to nedávno popsal i Michal Brandt.
  "Případ" bývalé Jugoslávie je jednou z velkých lží šířených v posledních dekádách pro veřejnost s jedním cílem. Manipulovat ji!, nikoliv ji objektivně informovat. Stejně jako v případě akce 11/9 či ZHN v Iráku, co mají být v dalších minutách použity, či akce Skripalovi.
  Mainstreamovým médiím se proto dá uvěřit snad jen ta časomíra, kterou pro svá "zpravodajství" přejímají odjinud.

  OdpovědětSmazat
 10. Už,jsme znecitlivěli, pravdomluvci jsou lháři a naopak. Že Kadáfí dopadl tak, protože Francie mu moc dlužila může a nemusí být pravda, že Irák měl nebezpečné prostředky hromadného ničení zrovna tak.Že jedni vedou osvobozenecký boj a titíž jsou separatisté, je taky pravda. Že všechny naše politické strany a hnutí myslí jen na naše blaho je taky pravda. Nějak se v té dokonalosti necítím dobře. Z té vší pravdy a lásky je mi smutno. Nakonec maličkost i zde stačí napsat, že preferujete trenýrky a hned dostanete čenichovku a buď jste čínský, nebo Putinův špion, komouš, nebo kapitalistický zloděj a vrah. Tak kdybych to býval věděl, tak bych....

  OdpovědětSmazat
 11. Západ je největší zlo, propaganda a lež, jakou si jen možno představit!!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Jak jde čas člověk zapomíná, ale dnešní dokument mě opět srazil na kolena. Nikdy jsem k západu nevhlížela jako ke spasiteli, ale teprve po válce v Jugoslávii mi došlo jak je ten západní svět opravdu hnusný a prolezlý zlem. Kolik reportérů je čestných a když se najde, kde se může vyjádřit? Že tato válka byla další hnusná režie válečných štváčů jsem věděla, ale takhle v přímém pohledu je to děs, ta příšerná manipulace a nejvíc mě zaráží, že jim ještě někdo věří.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.