Reklama

pátek 15. listopadu 2019

Ghana odvolala uznání nezávislosti teroristického Kosova

Kosovo je Srbsko
John Vojtek
15.11.2019  VlasteneckéNoviny
Ghanská republika odvolala uznání nezávislosti samozvaného Kosova, o čemž informovala Ministerstvo zahraničních věcí (MZV) Srbska oficiálním dopisem, sdělilo srbské ministerstvo, na adresu na odvolání uznání teroristického států Kosovo.


„Obdrželi jsme oficiální informaci, že vláda Ghanské republiky se domnívá, že její rozhodnutí z roku 2012 uznat jednostranně vyhlášenou nezávislost Kosova a Metochije bylo příliš unáhlené a že toto uznání a navázání diplomatických vztahů znamená porušení Helsinské dohody a zásadní porušení rezoluce 1244 Rady bezpečnosti OSN,“ sdělilo srbské MZV.

Uvádí se, že Ghana je 16. členským státem OSN, který odvolal uznání samozvané teroristické republiky. Nyní je poměr zemí OSN ohledně Kosova takový: 97 ze 193 uznává, 96 neuznává. Stačí, když se přidá Česká republika a bude to nerozhodně.

54 komentářů :

 1. No to už bylo na Aeronetu, už je to pár dní. Z toho důvodu jej pravidelně sleduji i když je jasné, že vznikl jenom na dehonestaci Okamury a SPD což mne nemůže ani náhodou ovlivnit ať si hnojí, stejně jej budu volit. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To máte silný žaludek. Ale děláte to správně.

   Smazat
  2. Ja moc nezkousnu jejih styl...Prijdou mi jako sileni vykladaci z cajovych listku nebo logru

   Smazat
  3. Rudý dědečku to já na to nervy nemám a aeronet nečtu to bych rovnou mohl číst mainstream.

   Smazat
  4. Oduznání...……??? Velice sympatická zpráva.

   Smazat
  5. Ghana! To je už něco. Ještě až to neuznání podepíše starosta Čórné pod Bruchom tak to bude komplet. Aeronet a stejný škvár NR má aspoň o čem psát, co?

   Smazat
  6. 7:18
   Někdo tě prosí,abys sem ty havlogreténe strkal svůj rypák a čmáral havlomOUDra?!!!

   Smazat
  7. 8:50 a tebe kdo prosí. A nebo tě někdo platí? No a ty sprostoty a urážky tě řadí, k pohůnkům a sviním za dob Rudého teroru, smrade

   Smazat
  8. 9;29
   Vyser si voko a Vypadni ty havlosvině smradlavá!

   Smazat
  9. 8:50 Takhle bys ale neměl psát o svým biologickým tatínkoj, rudoprde! Vím nic netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 2. Že by se pověstným kamínkem konečně utrhla lavina a ten pseudopatvar jménem Kosovo slušní lidé ODUZNALI?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oduznají ho státy, které nemají zájem o odtržení části svého historického území.

   Smazat
  2. 22:41 Myslíte třeba Španělsko? Na to bych moc nesázel. Kromě takové motivace existuje ještě silnější, kterou je "nerozborná jednota naší svobodné, demokratické Euro(atlantické) Unie".

   Smazat
  3. Španělsko nemá co oduznâvat, protože Kosovo nikdy neuznalo.

   Smazat
  4. Také Slovensko

   Smazat
  5. Kosovo nikdy neuznaly velké mnohonárodní státy: Čína, Rusko, Indie a ze států NATO SLovensko, Španelsko, Kypr, Řecko, Rumunsko. Reprezentace celkem 5,3 miliard lidí |Kosovo zkrátka neuznalo. Jen my, čeští idioti, volíme svině jako Schwarzenberg, Buesím, Topolánek a podobné zmražťky, které páchají na pokyn svých páníčků zločiny v mezinárodním právu.

   Smazat
  6. V článku je logická chyba. Pokud Česká republika odvolá uznání Kosova, nebude to nerozhodně, protože v tom případě bude Kosovo uznávat 96 zemí a neuzná ho 97 zemí světa.

   Smazat
  7. 11:13 Ano, také jsem si všiml

   Smazat
 3. Cus dedulo,

  Stejne Kosovo jiz neexistuje:). Papirove, velmi kratkou dobu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, jak to myslíte, ale Kosovo ukradené Srbsku bohužel existuje.

   Smazat
  2. To je pravda, protože bude opět součástí Velké Albánie a Srbové, co přitáhli v 5.stol. a chtěli ukrást i Chorvatsko potáhnou opět do hor. Nějaký země"nikoho", co ani neví, kde Kosovo je a nechají se uplácet Srbama se můžou jít vycpat. Srbové jsou obyčejní Ukrajinští romove.

   Smazat
 4. Rozděl a panuj to platí navěky..
  https://ac24.cz/-/jak-islam-vznikl-doopravdy-poznatky-ziskane-ve-vatikanske-knihovne-byvaly-jezuitsky-agent-vypovida?redirect=%2F-%2Fcesky-gang-tyral-v-britanii-lidi-tak-se-na-tu-ceskou-rodinu-tancosu-podivejte-sve-otroky-bili-a-mucili%3Fredirect%3D%252Fweb%252Fac24%252Fuvod%253Fp_p_id%253Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_6LN4ieZ8eFrT%2526p_p_lif

  https://pravyprostor.cz/novodobe-cernosske-otroctvi-v-islamskych-zemich-o-kterem-se-nemluvi/

  OdpovědětSmazat
 5. Kosovo pole existuje asi 2 tisíciletí a předtím tam byla DAKIE, takže se spíš jedná o to zda bude nebo nebude uznáván pseudostát kosovo, vytvořený neokony z několika důvodů.
  1) zřízení pseudokosovo umožnilo neokonům prát bankovky z narkotik
  2) umožnilo superkšefty s orgány za živa kuchaných Srbů
  3) umožnilo židoneokonům (krvavá madla a spol.) se napakovat na srbských zdrojích
  4) umožnilo vytvořit největší neokonskou vojenskou základnu na světě
  5) odřízlo Srbsko od největších zásob zlata na světě (teď ho rabují neokoni)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musím vás opravit, Ďuro Trulo:
   jižní Srbsko se jmenuje Kosovo a Metochija

   Krvavá Madla "vysoutěžila" v místní privatizaci místní Telekom (IPCO) a pak ho s velkým ziskem prodala,

   tehdejší velitel NATO v Evropě gen. Clark, kerá velele agresi proti JUgoslávii a spec. Srbsku se chtěl také napakovat. Chtěl privatizovat doly barevných kovů v Trepče (sever Kosova). Ale místní Srbové, na jejichž území se důlní komplex nachází, mu to překazili.

   Na Kosovu prokazatelně zlato není - v Trepče se těží cín a olovo. Na území Kosova jsou prý ještě ropa a asfalt.

   Smazat
  2. O kovy a nerosty asi šlo až ve druhé řadě. Myslím, že šlo o vojenskou okupaci armádou USA. USA si tam vybudovaly vojenskou základnu a odsud mohou zasahovat po celém středomoří a také na blízkém východě. Protože je na nich Kosovo naprosto závislé, je logické, že pokud budou chtít, ta základna tam zůstane. Nebude ji dejme tomu rušit příští vláda, protože o tom, kdo bude vládnout, rozhodnou prezidenti v Bílém domě.

   Smazat
 6. Pane Vojtku, dovolím si vás opravit. Když dnes 97 zemí ze 193 Kosovo uznává a 96 neuznává, tak po případném "oduznání" ČR to nebude nerozhodně. Ale poměr se převrátí. Jen 96 bude uznávat a 97 neuznávat.

  OdpovědětSmazat
 7. 0:02 ale to že píší většinou a jako první pravdu, je pro mne to důležité. Možná když jsou určeni jako likvidátoři Okamury, tak aby jim lidi věřili, mají povolení psát jinak pravdu. Já si to takto vysvětluji, kdo za nimi stojí, to je otázka, časem se to stejně dozvíme, u nás se všechno nakonec vykecá. Beru to pragmaticky a nedělám si z toho vrásky na pytlíku. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 8. Hrušínský vynesl hodně silný výrok směrem k Hradu. Komentátor varuje: Takový člověk u moci? Lidé s jiným názorem by skončili v lágrech nebo na oprátkách!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Hrusinsky-vynesl-hodne-silny-vyrok-smerem-k-Hradu-Komentator-varuje-Takovy-clovek-u-moci-Lide-s-jinym-nazorem-by-skoncili-v-lagrech-nebo-na-opratkach-603529

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hrušinský je lempl, bez dotací by chcípl.

   Smazat
  2. Hrušínský dělá ostudu své rodině, zřejmě se domnívá, že je historická osobnost, která bude v učebnicích.

   Smazat
 9. Kdy to uděláme my ? Anebo v této věci budeme stále zastávat stanovisko zbabělců ...

  OdpovědětSmazat
 10. Dobrý den! Souhlasím s vámi a co se tyče Aeronetu tak me uz snad jen rozeznává, jak neustále VK mluví o tom, ze SPD chce pouze reformovat EU, nikoli z ni vystoupit, přitom Tomio uz asi milionkrát řekl, ze EU je nereformovatelna a jediná cesta je odchod z EU... to jaksi Aeronet totálně ignoruje...a lidi mu to žerou ...

  OdpovědětSmazat
 11. Kdy bude mít pan Babiš koule na oduznání uloupeného kosova?

  Krym zažil referendum,kosovo ukradli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně, navíc Krym je ruským územím už od dob Kateřiny II. Veliké. Své území lze "anektovat" dost těžko, zatímco Kosovo, to je trochu jiná opera.

   Smazat
  2. Kosovo nie sú Dákovia, Krym ruským urobil Stalin - a aj ho politicky priradil k Ukraine - ale zachoval jeho hospodársku nezávislosť, mala tam byť ustanovená izraelitská CCP

   Smazat
 12. Dvorak se stehuje do Ghany?-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:36
   Ty podle psaného odtamtud pocházíš!

   Smazat
 13. Pokud tohle vykřikne bezvýznamný státeček kdesi za "polárním kruhem ", tak celý svět asi padne na prde...
  Rusák ukradne Krym, ale tomu tleskáme co.
  Srb svojí započátou válkou a genocídou v Jugo, si tohle vykoledoval sám.Tomu zase tleskám já.
  Fotbal nehrálo Kosovo nejhuře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9.08 Přestaňte stát nesmysly a seznamte se s historií , pro západní poskoky asi lidská práva a referendum nic neznamenají !

   Smazat
  2. Ať se Albánci vrátí do Albánie a neroztahují se po světě , bude klid !!!

   Smazat
  3. Ty seš genitálni ynteligent jehož havlomOUDra se hvězd dotýkají.....A teď zavolej zřízence,ať tě odveze zpátky do Horních Beřkovic!!!!

   Smazat
  4. Tohle nestojí za zmínku, ale až pražský Hřib zruší uznání ČLR, to bude teprve prda.

   Smazat
  5. 9:31
   A JandoPutnovo duo budu Hřibovi držet u té slavné akce světového významu péro!☺

   Smazat
  6. Albánci - šiptari , nehráli špatně.
   Když řvali UCK,UCK,UCK,tak jsem si přál aby jsme zloděje orgánu porazili.
   Albánci do Albánie!

   Smazat
  7. 9:33 Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč, skřekající putlerprde, byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !☺

   Smazat
  8. 11:35 Albánci měli aspoň ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany! Bohužel Adolf začal válku se Západem, potože nepochopil, že tím etnikem co nejvíce škodí nejsou Židé, ale Slované jako celek, jelikož už tehdy vědci prokázali, že populace ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.

   Smazat
 14. Dobrá zpráva!, a ještě raději budu, až se dočtu, že totéž schválila i vláda ČR. I s oficiální omluvou Srbsku a Srbům.
  ---
  A až to udělá i většina ostatních, bude čas zralý k tomu, aby byla obnovena srbská svrchovanost na tou provincií, jakož i k vymetení US neřádů i s jejich základnou tam, kam náleží. Za oceán.

  OdpovědětSmazat
 15. Kosovo je Srbsko. Jeden z mála států a národů, který při nás vždy vždycky v těžkých chvílích stál. My jsme uznáním Kosova dali světu a zejména Srbům najevo, že jsme bezcharakterní šmejdi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (15:19):
   ... souhlasím, ale! Ne my, ale zdejší schwarzenbergové dali světu a zejména Srbům najevo, jací to jsou šmejdi.

   Smazat
  2. 15:41 Sami se ti "reprezentanti" asi nezvolili a pokud vím, nijak významně se tu proti uznání Kosova neprotestovalo. A o dnešní reprazentaci ani nemluvím.

   Smazat
  3. Re (10:50):
   Ano, to máte pravdu, sami se nezvolili.
   Nevolil jsem jedny ani ty druhé (dnešní).
   A pochybuji, že by i většina těch, co si tyto "reprezentanty lidu" vyvolili, souhlasila se zločinnou loupeží Kosova a Metochie.

   Smazat
 16. Uznání Albánského Kosova Schwarzenbergem byl další Mnichov na Českým,Moravským,Slezským a Rusínským národě v ČR. Apeluji na vládu ČR! oduznejte Kosovo! Český perlament to neschválil! Bylo to porušení suverenity Srbska, dokonce se nekonalo referendum. USA anektovalo Srbské Kosovo a dnes tak je největší základna humanitárních bombardáku. Dnes vím že Václav Havel byl s krvavou madlou a clintonem proti Srbům. Kéžby Miloš Zeman dokázal přesvědčit náše politiky že mají koule.

  OdpovědětSmazat
 17. Teď jsem se díval na dokument o železnici. Opět politika,zlý Srbové měli obrněný vlak a hodní muslimové jim ukradli tank s třemi střelami a vlakzničili. Potom ukázali Mostar s novým mostem,ale už neřekli že most odpáliki Chorvati.

  OdpovědětSmazat
 18. Albanci na kosovu jsou uprchlici z rezimu Envera Hodzi, kterym Tito dovolil se usadit na teritoriju Kosova v poctu statisicich. Z tureckych spisu je jasne ze tam nikdy predtim albanci necinili vice nez par % obyvatelstva. Tyto albanci mneli svoje urady, dokumenty v albanstine, neplatily dane, elektrinu, vodu a mohly vsude studovat a ucastnit se ve fungovani vlady. Vse ostatni jsou pohadky, jako ta o valce v chorvatsku, bosne..atd. Po tolika letech lide stale placaji totalni nesmysli misto aby si prelozily historicke dokumenta. Jo sorry za cestinu (pro gramaticky nacky)...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.