Reklama

neděle 3. listopadu 2019

Informace Parlamentního institutu (P ČR): Hlavní body agendy SZBP EU (Aktivity v oblasti Společné zahraniční a bezpečnostní politikya vnějších vztahů EU) Zasedání Rady pro zahraniční věci

3. 11. 2019   (část dokumnetu)
Dne 14. října 2019 zasedla v Bruselu Rada EU pro zahraniční věci (FAC). Na pořadu jednání ministrů zahraničí EU byla především situace vseverní Sýrii a nelegální vrtné činnosti Turecka ve východním Středomoří, ke kterým přijala Rada závěry. Rada byla dále informována vysokou představitelkou Federicou Mogheriniovou o aktuální situaci v Iránu, Libyi a Venezuele a diskutovala s přítomným ministrem zahraničních věcí Ukrajiny Vadimem Pristajkemo situaci na Ukrajině. 

V této souvislosti Rada opět potvrdila odhodlání EU podporovat Ukrajinu, pokud jde o její územní celistvost a bezpečnost, a podporovat ukrajinskou vládu v implementaci reforem. Plánovanou diskuzi o Afghánistánu musela Rada odložit z časových důvodů na listopadové zasedání Rady.

Závěry k situaci v severovýchodní Sýrii

Dne 9. října 2019 oznámil turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan zahájení vojenské operace „Pramen míru“ v oblasti severní Sýrie přímo sousedící s tureckou hranicí a obývanou především kurdským obyvatelstvem, jejichž milice výrazně přispěly k porážce Islámského státu po boku spojenců z Globální koalice proti ISIS vedené USA. Proklamovaným cílem Turecka je vytvoření „bezpečné zóny“v oblasti. Turecký požadavek na vytvoření „bezpečné zóny“, nebo také nárazníkové zóny v severní Sýrii podél hranice s Tureckem, není však ze strany Turecka pouze záležitostí aktuálního vývoje, ale datuje se již do počáteční fáze války v Sýrii v roce 2012 a v průběhu syrské krize se objevoval opakovaně. 

Snaha Turecka vytvořit bezpečnostní pás podél svých hranic je motivována jak vnitrotureckými politickými a bezpečnostními zájmy, především bojem proti kurdským autonomním snahám, tak snahou řešit masivní příliv válečných uprchlíků ze Sýrie doTurecka.

Vojenskou invazi Turecka do severní Sýrie odsoudila většina členských států EU a v návaznosti na tento vývoj přijala FAC závěry k situaci v severovýchodní Sýrii, ve kterých:

- EU naléhavě vyzývá Turecko, aby ukončilo jednostrannou vojenskou akci v severovýchodní Sýrii a stáhlo svoje síly;

- EU odsuzuje vojenskou akci Turecka, která vážně narušuje stabilitu a bezpečnost celého regionu;

- Zdůraznila, že EU je nadále odhodlána prosazovat jednotu, svrchovanost a územní celistvost syrského státu;

- Zdůraznila, že bezpečnostní obavy Turecka je nutné řešit politickými a diplomatickými prostředky v souladu s mezinárodním humanitárním právem, nikoli vojenskou akcí;

- Vyzvala k uspořádání ministerského zasedání celosvětové koalice proti ISIS, které by se zabývalo tím, jakým způsobema směrem v současné situaci vynakládat úsilí;

- Připomněla rozhodnutí přijaté některými členskými státy okamžitě zastavit udělování licencí na vývoz zbraní do Turecka. 

Členské státy se zavazují zachovat na vnitrostátní úrovni pevný postoj, pokud jde o politiku vývozu zbraní do Turecka na základě ustanovení společného postoje 2008/944/CFSP o kontrole vývozu zbraní, včetně přísného uplatňování kritéria 4 týkajícího se regionální stability;

- Připomněla, že nebude poskytovat pomoc při stabilizaci a rozvoji v oblastech, kde jsou ignorována či porušována práva místních obyvatel. 

Rozšíření omezujících opatření vůči Turecku vsouvislosti s nelegálními vrtnými aktivitami 

Rada také opětovně přijala závěry k nelegálním vrtným aktivitám Turecka v oblasti východního Středomoří. Turecko započalo s námořní těžbou zemního plynu v kyperských teritoriálních vodách v květnu 2019. Aktivity Turecka odsoudili šéfové států a vlád členských států EU na evropském summitu dne 20. června 2019. Turecko následně v červenci 2019 své aktivity ještě zintenzivnilo. 

Rada FAC proto na svém červencovém zasedání přijala závěry, jejichž součástí byly i konkrétní opatření vůči Turecku, jako pozastavení jednání o komplexní dohodě o letecké dopravě s Tureckem, zrušení pořádání zasedání Rady přidružení a dalších dialogů na vysoké úrovni mezi EU a Tureckem a snížení předvstupní pomoci Turecku na rok 2020. Vzhledem k pokračujícím vrtným aktivitám Turecka Rada v současnýchpřijatých závěrech: 

- Znovu potvrdila svou plnou solidaritu s Kyprem, pokud jde o dodržování jeho suverenity a svrchovaných práv v souladu s mezinárodním právem;

- Souhlasila, aby byl zaveden rámcový režim omezujících opatření zaměřených na fyzické a právnické osoby odpovědné za nezákonnou vrtnou činnost ve východním Středomoří nebo zapojené do této činnosti, a vyzvala vysokou představitelku a Komisi aby za tímto účelem předložila konkrétní návrhy.

61 komentářů :

 1. Jo to se pranýřuje Turek ale že us zloději sedí na Syrské ropě a prohlašují že napadnou i majitele ropy o tom se nemluví. Ať jde us vazalská eu někam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kritický rozum je v krizových situacích a okamžicích emocionálního rozrušení, ať už pozitivního, nebo negativního, vždy postaven na vedlejší kolej, říká zkušená mediální analytička. „Když udržujete člověka ve stavu neustálého vzrušení, udržujete i odpojení jeho šedé mozkové kůry. A propaganda s tím velice umně nakládá,“ tvrdí Alexandra Alvarová.
   Rusko si z nás udělalo laboratoř
   Podle ní je Česká republika pro ruskou propagandu něčím jako testovací laboratoří. Poprvé se to ve velkém měřítku projevilo při prezidentské kampani

   Smazat
  2. Napsal blb 10.59. Diskuze jsou laboratoř a test pro mozky celé řady podobných blbů, kteří dřepí od rána do noci u počítačů a píšou protiruské sračky. Testy spolehlivě ukazují, že jde o dementy, kretény, a vzteklé blby.

   Smazat
  3. 10:59 jak vidno tak ty jsi v krizové situaci neustále,nebo máš odpojený mozek od narození?

   Smazat
  4. 11:14 I proto se ruskou propagandou, jako jednou z hybridních hrozeb, které jsme vystaveni, zabývá vedle jednotlivých států i EU a NATO. Evropská unie zřídila jednotku Stratcom East a NATO založilo Centrum excelence se sídlem v Rize. Česká republika ustavila v reakci nejen na šíření ruské propagandy

   Smazat
  5. To je moc pěkné, že přibyl zase jeden parazitický úřad, sloužící zaoceánskému Velkému Bratru. Jeho náplní je šíření nenávisti, pomluv, překrucování, namířených proti Rusku a Číně. Jestli to takhle půjde dál, pak budeme utrácet peníze z daní jen za samé protinárodní projekty. Prahu vybrali dobře, protože jen v Praze je koncentrace exelentních vlastizrádců mimořádná. Jen tak dál k hořkým koncům.

   Smazat
  6. 10:59 Fakta jsou fakta a žádné žblebty je neokecají.

   Smazat
  7. Mě už to neuvěřitelné pokrytectví většiny našich politiků sdělovadel vůbec neudivuje 10:55. Není samozřejmě normální, že si cizí státy drze kradou přírodní bohatství jiného státu, že si dovolují vojensky operovat na cizím území, že si klidně bombardují, vraždí a loupí kdekoliv se jim zlíbí. Mezinárodní právo je prostě v troskách. Je tedy šokující, že česká politika se tomuto problému nevyjadřuje a nepřijímá prakticky žádná opatření. Jsou to buď krátkozrací kreténi, nebo jen zbabělci, co mají zahnědlé spodky...

   Smazat
  8. Jakákoliv propaganda, tedy EU, NATO, USA I ruská neprospívají světu. Propaganda slavila velké své vítězství za nacismu a jejím hlavním tvůrcem byl Goebbels, který zůstává i soudobé podobě EU/NATO nacismu velkým vzorem. Rusko je možná "hybridní hrozbou" pro nacismus, jako dříve, EU a NATO jsou ale "hybridní hrozbou" pro Svět. Tak nevím, co je horší, ale cosi mi napovídá, že nacismus zase nepřinese nic dobrého. A nebo vy už se těšíte na "konečné" vítězství diktatury kapitálu? Iniciátory první i druhé světové války byl Západ, ten je odpovědný za všechny zločiny a za 60-70 milionů lidských životů z té druhé. Je odpovědný za důsledky soudobé agrese proti arabskému světu, za radikalizaci muslimského světa, islamismus, za překypující antihumanitu, za potlačování národnostních menšin, byť čtyřicetimilionových, za restauraci fašistického frankismu ve Španělsku, za popření práva na sebeurčení národům, směřujícím k demokracii i za podporu naopak sebeurčení národů, směřujících k nacismus - ale především k potřebě zřizování válečných základen proti všem, co volají po míru a porozumění mezi národy. Propaganda, např. ČÉTÉ, je popřením všeho lidského a podepřením diktatury kapitálu. Musí se ale nechat, ČÉTÉ se ve vymývání mozků vyšvihla nad dovednosti Goebbelse a spol. a tedy nutno "blahopřát", Emanuel Moravec byl (neblahé paměti) proti ČÉTÉ čučkař.

   Smazat
  9. 12:15 Propaganda ČT ve své křečovitosti už začíná být směšná. Onehdá jedna "zpravodajka" prohlásila, že "Rusko anektovalo Krymský poloostrov". To je stejná nebetyčná pitomost, jako že EU anektovala Vysoké a Nízké Tatry. Ale nelze se divit. Kdyby totiž správně řekla, že "AUTONOMNÍ REPUBLIKA Krym vystoupila ze svazku s Ukrajinou a byla přijata jako AUTONOMNÍ REPUBLIKA do Ruské Federace", tak to těžko vyvolá nšjakou zášť proti Rusku. Každý by si pak musel položit otázku, co je na tom špatně? Vždyť přece Slovensko udělalo totéž. Vystoupilo ze svazku Československa a po referendu vstoupilo do svazku s EU. Celý Západ tomu tleskal. Ale když totéž udělá Autonomní Republika Krym, tak je to anexe Ruskem?

   Smazat
  10. Díky svému chování, klamání občanů, podrazům, válečnickým choutkám, ignorancí faktů, zešílevší ekologií, nehospodářským myšlením (na rozdíl od "ekonomiky"), likvidací tradičních hodnot, přetvářkou, neznalostí základních vědomostí si TY Západní a Prozápadní vlády samy na sebe upletly bič. Ne ruská propaganda, ale servilita a hloupost vlád nahrávají zájmu o Rusko. Tím mu samy dávají bez práce trumfy do rukou. Teď už dospěly do situace, kdy ať řeknou, prohlásí či napíší cokoliv, účinkuje to proti nim. Navíc když se ukáže že znova lžou ...

   Smazat
  11. Česká republika není výjimkou, Rusko má své spojence v mnoho evropských státech. Jsou jimi často extrémní pravicová či levicová hnutí, především ta protievropská jako strana UKIP ve Velké Británie či Národní fronta ve Francii

   Smazat
  12. Tak propaganda ČT je už hezky dlouho trapná,12:58.Těch případů a příkladů by bylo nekonečně mnoho. Nejčerstvější uvedu. Před 5 minutami jsem omylem pustil ČT, běžely zrovna Otázky Václava Hlodavce. Nějaký poslanec jménem Bartošek (KDU-ČSL) se náramně morálně rozhořčoval nad porušováním lidských práv v Číně, proč prý s takovým státem vůbec chceme udržovat nějaké vztahy. Tomu božímu hovádku nikdo nepřipomněl, že pokud bychom chtěli být takto důslední, pak bychom museli přerušit styky na prvním místě s USA, které porušují mezinárodní právo strašlivým způsobem a nesou vinu za statisíce mrtvých, zmrzačených a jinak zničených životů. Výčet států (nynějších spojenců), které se dopouštějí těch nejodpudivějších zločinů, by samozřejmě byl mnohem delší. Bartošek je tudíž obyčejný lhář, podvodník a pokrytec. Možná stačilo napsat lidovec...

   Smazat
  13. 13:38 Bartošek je známý idiot. Proč vůbec chceme s Čínou udržovat nějaké vztahy? Bartožek asi neví, že Čína je pro ČR 2.největším obchodním partnerem, 2.největším dovozcem a 17.největším exportním trhem. Neví, že v roce 2018 činil náš obrat s Čínou 628 miliard Kč? Všimněte si, že čím větší blb tím bouřlivější reakce na každou zmínku o Rusku nebo Číně. Mám takový pocit, že by postoj k těmto zemím mohl sloužit jako spolehlivý test sociální inteligence. U mnohých dokonce jako běžný test inteligence. Například u zdejších hulvátů.

   Smazat
  14. 14:06...Had na 3, nó...Už od Šrámka přes Luxe a furt tak...Oni nic jinýho neuměj než dělat vlny a škodit v KAŽDÉ vládě.
   Helanov

   Smazat
  15. Jsem na hony vzdálen KDU, jsem ateista. Je mnoho jiných oblastí ve kterých je tato strana mimo nebo dokonce proti zájmu našeho státu (návstěvy Posselta a Landsmanchavtů, neúměné cirkevní reparace schválené jen o 2hlasy), ale obchod s Čínou není pro nás žádným přínosem. Vždyť vývoz do Číny je pro nás ve vztahu k exportu zanetbatelný a nezlepší-li se pak budeme jen ve ztrátách a budeme navyšovat státní dluh. Tak prosím nerozšiřujte bludy.

   Smazat
  16. 16:42 Říkáte to správně, jen nedomýšlíte: "Vždyť vývoz do Číny je pro nás ve vztahu k exportu zanedbatelný a NEZLEPŠÍ-LI SE pak budeme jen ve ztrátách a BUDEME NAVYŠOVAT STÁTNÍ DLUH." Právě proto je třeba vztahy s Čínou zlepšovat a ne bořit. Tvrdit, že "obchod s Čínou není pro nás žádným přínosem", mohou jen ideologičtí zaslepenci, kteří budou klidně škodit občanům jen proto, aby demonstrovali svůj zastydlý antikomunismus.
   Nebo si snad myslíte, že řešením je omezit dovoz elektroniky a jiného spotřebního zboží? Když omezit, tak "značkové zboží" ze Západu, které je ve skutečnosti vyrobeno v Číně. To je přes překupníky prodáváno mnohem dráž, než při přímém nákupu od výrobců. Podívejte se na Aliexpress.com, za jaké směšné ceny můžete nakupovat přímo.

   Smazat
  17. mě by jako vočana zajimalo co by chtěl ten černoprdelnik prodavat když kromně dovezeneho lacineho zboži s činy je předražene všechno i jeho telefon určitě vyrobyli v čině jako kravatu a polobotky ktery by měl zahodit aby vnich nahodu nebyl činsky a rusky agent ale abych nebyl za krutase tak dopručuji panu bartoškovi ajeho kudlankam nabožny odstěhovat se do tibetu tam take nemusi dělat ale aby se najed tak bohužel si musi vyžebrat aby mohl zustat svobodny

   Smazat
  18. Mam zato ze Mongherini jiste stravila v Iranu nejmin 6 mesicu aby se poctive obeznamila a zjistila podstatne Fakty a nebyla oblafnuta nejakejma co radi radi /za velke penize ale nikoli jeji penize ale nase/ hlavne to co vrchnost chce slyset. .A co se deje v tech jinych zemich.
   Nebo je to jen diskuse jako byly drive na pavlaci, tech co vedi vsechno. A muzou mluvit prave tam o vsem co se deje vsude..

   Smazat
 2. Propagandistický trik kavárny. Někomu se hodí, abychom místo důležitých věcí řešili Zemanovy nohy, myslí si Petr Hampl. Na listopad si obstarají dav bezmozků:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Propagandisticky-trik-kavarny-Nekomu-se-hodi-abychom-misto-dulezitych-veci-resili-Zemanovy-nohy-mysli-si-Petr-Hampl-Na-listopad-si-obstaraji-dav-bezmozku-601871

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 3. listopadu 2019 10:56
   Ani se moc netají s tím, že by rádi uspořádali státní převrat při pochodu na Hrad. To by podle mne byl jejich definitivní morální konec.

   Smazat
 3. To 10:59 zdar, ty "kritickej rozume". Pokud tě vzrušují volby, nejspíš se jedná o sexuální úchylku. Možná, že až trochu zestárneš, tě začnou vzrušovat ženy (jsi-li muž), nebo muži (jsi-li žena), založiš rodinu, tedy svazek muže a ženy a (dostaneš-li do té doby rozum), budete mít ku prospěchu obce děti. Takle zatím musíš na wc s nějakým politickým plakátkem bůh ví, co tam vzrušen pácháš .... asi píšeš "diskusní" příspěvky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:57 Jak vidno tak ty jsi v krizové situaci neustále,nebo máš odpojený mozek od narození?

   Smazat
 4. Evropská společnost musí být odolná, více posilovat občanské vzdělávání, kritické myšlení a mediální gramotnost, abychom dokázali před novými hrozbami ruské propagandě obstát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13,25

   Je vidiet, ze ty si pred americkov propagandov neobstal, uplne ti vygumovali mozog.
   Pre istotu dnes neotvaraj ladnicku, co ak odtial vyskoci Putin.

   Smazat
  2. Demokracie není dokonalá, rozlišujeme však oprávněnou kritickou diskuzi, která má za cíl poměry v České republice i v dalších zemích Evropy zlepšit od destruktivních snah, které nás mají rozložit a oslabit.

   Smazat
  3. Tapetář tapetuje místní diskuzi ubohostmi, které vyplodili ubozí parazité.

   Kdo dnes rozkládá českou společnost?

   Především uřvaná menšina, které byla už poněkolikáté neúspěšná ve volbách.

   A socani, jako poslušní přisluhovači parazitických struktur.

   Smazat
  4. 13:25+13:40 To nemáte z vlastní hlavy. Když někoho citujete, tak je slušné uvést pramen. 6e by řekla ta Alexandra Alvarová, citovaná už v 10:59? To je skutečný expert:

   "Novinářka a fotografka, která žila střídavě ve Vídni a v Praze, nyní již delší dobu v Kanadě.
   Žena, která žije podle hesla "Kdo se odváží, zvítězí". Ráda vidí pod povrch věcí, mluví a čte ve čtyřech jazycích, ráda přemýšlí a často zkouší hranice nemožného. Fandí lidovcům, ačkoliv patří tento spolek do červené knihy ohrožených druhů.
   V minulosti se živila v přesném chronologickém pořadí takto: uklizečka letadel, studentka DAMU, emigrant, obchodní zástupce v Německu, simultánní tlumočník, publicista, vedoucí zahraniční rubriky v Lidové Demokracii, asistent generálního ředitele televizní stanice Nova, poradce místopředsedy Poslanecké sněmovny, spolumajitel konzultační a školící firmy, externí redaktor České televize, kouč a školitel nonverbální komunikace, ředitelka klientského servisu agentury pro Public Relations, poradce strategického partnera Českého Telekomu (Telsource), poradce BIAC (Brussel´s International Airport Corporation), ISTQB certifikovaný tester software, testmanager v softwarovém vývoji, školitel asertivity a obrany proti manipulačním technikám, publicista."

   Tato "obranářka" je skutečnou znalkyní manipulačních technik. Vždyť pracovala i jako poradce pro ČT, tak se v tom vyzná.
   Vaše citáty jsou ukázkou právě takové manipulace, kdy se velkými slovy zakrývá strach z pravdy.

   Smazat
 5. SPD je dnes pod 5 %, když jsem tu prohlásil, že pan David sebere SPD polovinu jejich voličů, tak jsem měl téměř pravdu. Pane Davide, proč se snažíte SPD škodit? Oni vás dosadili do EU a vy se jim z vděčnosti snažíte škodit. Kolik jste připravil pro EU rezolucí na podporu nás Čechů? Zde je vysvětlení proč Turci nechtějí mít kurdské ozbrojence u svých hranic a o to tady od začátku šlo.
  https://eurozpravy.cz/zahranicni/blizky-vychod/148537-atentat-v-centru-ankary-exploze-zabila-34-lidi-desitky-zranenych/
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Teroristick%C3%BD_%C3%BAtok_v_Anka%C5%99e_(b%C5%99ezen_2016)

  Včera jsem se byl podívat na demonstraci Piráti + Antifa, a mluví úplně stejně jako pan David. A ty platí Soros, neplatí on i pár lidí z SPD? To si zase nechá Okamura rozbít stranu zevnitř?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:24...Pan David je výýborná posila.
   Akorát tu Sýrii vidí jinak.
   Naštěstí úkol SPD není v řešení Orientu,tak je mi tenhle jeho pohled na věc táákhle dlouhý a táákhle široký.
   Helanov

   Smazat
  2. To je to, co říkám, že nás zatím to Turecko nebolí, ale pan David z hoho udělal ten nejzákladnější bod českého bytí a nebo nebytí. Chápu to tak, že Soros zavelel, že nepřítelem je Turecko a někteří politici a poslanci by se po... Stejné kecy jsem včera slyšel na demonstraci od Piráta Bartoše, stejné, jako tu vedl pan David, že je potřeba uvalit kompletní obchodní embargo na Turecko apod., znovu zopakuji, divím se, že si nechá opět rozbíjet Okamura stranu.

   Smazat
  3. 18:15...Není to pro něj nic důležitého.
   Prostě se k tomu vyjádřil, protože se k tomu dneska vyjadřuje každej.
   A ani mezi chytrými lidmi není shoda jak to doopravdy je.
   Tečka.
   Helanov

   Smazat
 6. FAC bych doporučila ať si hledí svého a přestane mistrovat Turka.Nebo se rozčílí,povolí kohoutek, a v Bruseli se budou drbat za ušima.
  Přítomnost (nezvaných) Turků v Sýrii vadí.
  Přítomnost (nezvaných) Amíků v Sýrii nevadí.
  Tak si milá FAC dej facana a přestaň se VMĚŠOVAT do CIZÍHO regionu.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je přesně vono, do čeho se ten p. David na pokyn někoho namočil, když už řeknu a), tak přece musím říci i b).

   Smazat
  2. 21:29...Já bych do toho nerejpala.
   Prostě není odborník na Střední východ,tak převzal něčí názor.
   Přímo se nás to netýká,o život nejde,tak co.
   Nikdo nemůže být odborník NA VŠECKO.
   Spíš se divím,jak hladce se dokázal vpravit do toho zemědělství.
   To jsem ani nečekala :-)
   Helanov

   Smazat
  3. odpovez Heloe mas dole zpravu
   h muj nick huhhuhuhahaha
   Ja jsem expert nejvetsi a nejchytrejsi
   h

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:37 Hele Besser, neser! Jestli chceš hledat fejky, tak na ČT jich najdeš habaděj. Třeba v informacích o Krymu je jediná pravda, že to je poloostrov.

   Smazat
  2. Bessere 14:37, jsi VUL velky jak Berlin !
   Prave dnes nam policie hlasi zavrazdeni dvou turistu stredniho veku, illegalnimi immigranty...

   Vlezli tam kam nemeli ! Byli na vylete ja jihu, ze statu New Hampshire !
   Kdyz se naskytne prilezitost , tak prijde k oportunistickemu
   vrazdeni !
   Cesi volte SPD a podporujte stranu AfD v Nemecku !
   NICK HONOLULU - vzdy politicky NE-korekni ! A vzdy pravdomluvny.

   Smazat
  3. Besser zde blábolí,že Fiala lže, ale už nemele o ČT, která za peníze nás občanů hospodaří tak transparentně, že položky za které vydává NAŠE peníze, ZAČERNÍ a s tím ten pan omezený Besser souhlasí, lhaní a oblbování občanů České republiky !! Takže pokud nějakou informaci vyplodí ČT tak je třeba si ji řádně ověřit !! Volíme SPD, která chce aby občané rozhodovali v referendu, a SPD hájí suverení Českou republiku před totalitou, kterou na nás uvaluje EU !!!! Volíme SPD !!!!!

   Smazat
 8. To je obrazek kasparku Putina?-)

  OdpovědětSmazat
 9. Ruská novinářka Ljudmila Savčuková před časem na vlastní kůži zažila, jaké to je být internetovým trollem. Do továrny na sputnic news se jí podařilo infiltrovat v roce 2018 a od té doby o své dvouměsíční práci přednáší po celém světě Den začíná přesně v devět. Přejdete přes elektronicky zabezpečený turniket a přiložíte k němu propustku. V redakci kromě počítače zapínáte taky ochranný program, aby se nedalo poznat, odkud píšete. Potom dostanete první zadání. Písemná zadání se posílají blogerům, kteří píšou rozsáhlé texty. Komentátoři sypou stovky příspěvků na zpravodajské weby nebo na sociální sítě a instrukce dostávají ústně. V každé kanceláři s nimi sedí člověk a říká jim, co mají dělat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:59 No vidíte, jak dobře funguje zákon nabídky a poptávky. Savčukové stačí odhadnout, po čem je na Západě poptávka a z jednoduché pohádky si udělá dobré živobytí. Ta "trollí fabrika" je jistě tak dobře utajená, že se její "informace" nedají nijak ověřit.

   Smazat
  2. Je to možné, ale připusťme i faktor důvěry, která se lehce ztratí a potom se nelze divit, že klienti hledají jinde. Pro mne byl šok záměrně vypuštění lži o zabití jednoho Ukrajince, kterého do24 hodin sami Ukrajinci předvedli živého v TV. Naletěli i naši profesionálové v tisku i televizi a od srdce odsoudíli Putina. Tak, takové činy nahrávají druhé straně. Stejně tak, dopadá hanobení prezidenta a premiéra. Nevím, zda jsou si autoři vědomi, ale na běžného občana to působí opačně.

   Smazat
 10. Každá informace se musí ověřit.
  I ta,kterou vypustí Besser,nebo New York Post.
  A co tam máte dál?
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 11. Rusko si z nás udělalo laboratoř... Svatá prostoto!

  OdpovědětSmazat
 12. 15:00 - New York Post je zvracena politicka pornografie !
  Ta se neda cist !
  Panove zde je dulezita zemepisna informace !
  Zapadni pobrezi Ameriky a CAST vychodniho pobrezi Ameriky, je v rukou radikalni utopisticke levice - vselijakych LIBERALU, Globalistu, snilku, blaznu, exentriku a odpurcu agendy presidenta Trumpa !
  90 % Ameriky mezi vychodnim a zapadnim pobrezim, je na nasi spravne strane !

  Proto se nas president stehuje z New Yorku sem na Floridu !
  N.Y. je fain mesto, ale policky stoji za hovno !
  [(Krome toho, zima je na krku a my zde mame 32 stupnu Celsia kazdy den ! A MENSI DANE ! Lepsi vyber ovocnych pochoutek.)]
  Pravdomluvny nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:01...To je dobře,že se stěhuje na Floridu.
   On to v Bílém domě stihne ošéfovat zeťák Kushner sám ;-)
   Helanov

   Smazat
  2. Helou Helo mam zajem o seznameni platim stravu na 1/2 a piti si plati kazdy sam Deky si privezte sve a jste vitana u mne v me residenci na Floride kde mam pronajaty mensi apartment se sprchou a el varicem (2 plotynky dle posledni mody)Odpovezte-+= sifrou ja uz porozumim Zajedu eventuelne na letiste ale musi to byt na sichr ja si auto pujcim od jednoho mechose pode mnou Zdravi xy
   PS laska v kazdem veku

   Smazat
 13. SLAVA ! SLAVA ! Prisla dobra zprava !
  Pani Alexandra Avlarova - slavna ceska novinarka se prestehovala do Canady !
  nick honolulu
  (Nevi nahodou nekdo kam ?)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, zrovna volala, že Vám drží místo v Ontáriu, Marvelstrasse 435, pokoj 45, psychiatrická klinika, block 81. A máte si vzít růžové pyžamo, tam dělají z takových jako Vy mužonenky.

   Smazat
 14. mejstrímeček povídal, že bisáčci honí čínské špiony, kteří mají zájem zejména o "průmyslové informace". Čekám, kdy vydají zprávu, že je rozprášili, ale nejdřív by mě zajímalo, o jaké "průmyslové informace" se tak může jednat. Nějak ten lepčejší průmysl už nemůžu najít. Je to snad konstrukce skladů, nebo fikaně uspořádáné montovny, nebo co? Nevíte to někdo?

  OdpovědětSmazat
 15. Anonymní 3. listopadu 2019 21:16
  Jo vím. Hledají jak uchovat v konzervovaném stavu opuštěné podniky. A taky ti "soukromníci" z Číny hledají způsob jak vytunelovat celý stát a ještě za to být oslavováni!
  Ne, "vážně", copak jiného než našem know hou na to jak zbavit stát průmyslu a myslet si přitom jak velcí jsme pašáci! Bezesporu se chtějí stát opět zemědělskou zemí s pěstováním čaje, mandlí, chytáním ryb a konzumací opia! Pod vedením jediného správného otce - USA!

  OdpovědětSmazat
 16. 3,29
  Jdi s tou trapnou tapetou do PRDELE,GRABIT!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že nějakej GRÁzl ti dal BYT? Nebo tak jen nazýváš svůj domov, kterým je smrdujtá lejnolíheň tohodle tvýho ugrofinskýho vypouštěče se syndromem A52? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 17. 10;04
  A52,F73,F200 F808,F600,F602 tohle ti zanechala tvoje incestní familie ty GRABIT!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvýých vypouštěčů!☺ A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!- http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 18. Jé tady to zase smrdí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.