Reklama

sobota 30. listopadu 2019

Jak voliči v Řeporyjích a politická strana ODS udělali nám všem nejen v Rusku ostudu (VIDEO s českými titulky)

30.11.2019 YouTube
V každé zemi se najde pár pitomců. Někteří se protlačí svými exhibicemi až do médií. Ale jen u nás, konkrétně v Praze, je možné, aby exhibující hlupák byl zvolen za starostu. Tak se podívejme, jaká ostuda z toho vzešla. Milióny Rusů si o nás teď jistojistě musí myslet, že jsme národ dokonalých idiotů. A přitom jde jen o voliče koalice v čele s ODS v Řeporyjích.


60 komentářů :

 1. Znám pár Rusů. Slušní lidé, od kterých by se to šišlavé prase mohlo učit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím že tomuto člověku by mohl být učitelem téměř každý.

   Smazat
  2. "Jak voliči v Řeporyjích a politická strana ODS udělali nám všem nejen v Rusku ostudu..."

   NE VÁŽENÍ..., OSTUDU SI TU DĚLÁME MY VŠICHNI !!! A TO TÍM, ŽE TYHLE NEDOMRDKY A KREATURY NEDOKÁŽEME ZAVČASU UMLČET. SVOU NEČINNOSTÍ JIM UMOŽŇUJEME MLUVIT ZA NÁS VŠECHNY. JINDE BY BYL NÁROD V ULICÍCH A TO HOVADO BY SE ZODPOVÍDALO, JAK VŮBEC DOŠLO K MYŠLENCE OPĚVOVAT ZLOČINCE (což ten idiot i sám ve videu přiznal). ALE NE. MY BUDEME RADŠI TADY A U PIVA KLÁBOSIT, NADÁVAT, REMCAT A TIHLE ZMETCI SE TU BUDOU ROZVALOVAT, ŠKLEBIT, CHECHTAT A VYSTUPOVAT JAKO NEJVYŠŠÍ DIPLOMACIE TOHOTO STÁTU. JSME NÁROD KAŠPARŮ A BLBŮ. A DOBŘE NÁM TAK...

   Smazat
  3. Roberte, nezoufejte a pište malými písmeny. Stylisticky na to máte a bude to působit věrohodněji, méně aktivisticky. A vynechejte sebekritiku svého národa, jakého že jste členem? Já jsem "ČechoMor" a lituji Váš národ "kašparů a blbů". Dobře vám tak!

   Smazat
  4. Pane Povolný, kde jste přišel na to, že mě zrovna vy máte poučovat co a jak mám psát. Máte na to nějaký patent? Myslíte si, že jste zež...al všechnu moudrost světá? Šalamounové ho...o? Nebo snad jste jako "ČechoMor" nějak tomuto Česko Moravskému národu nadřazený? Chyťte prapor, klíče a transparenty plných hesel a běžte na Václavák napravovat to, co tu tento zaprodaný národ způsobil. Z mlácení prázdné slámy zrno nevypadne, hrdopýšku. A zamyslete se, ke komu se to vlastně hlásíte.

   Smazat
  5. Roberte, cítíte li se jako kašpar a blb, nemohu Vám v tom bránit ale nepaušalizujte, prosím.

   Smazat
  6. Své pocity, nepřenášejte na druhé.

   Smazat
 2. Ne, na to se nedá dívat. Takové tupé hovado může být v Řeporyjích starostou! ODS upřímně takového člena přeji. A voličům tohoto bezkonkurenčního debila bych ze zákona uložil povinnost sledovat výkony svého starosty minimálně dvě hodiny každý den před spaním. Řeporyje musí být rájem idiotů...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teprve teď jsem si prohlédl to video a je to hrůza. Novotný jako reprezentant České republiky tam vystupuje jako debil. Nicméně je to teď na naší politické reprezentaci, aby se omluvili a pokusili se vysvětlit to ruské straně. Bude to však těžké, i když se v pořadu několikrát říká, že je to menšinová záležitost. Na druhé straně tam též zaznělo, že to je reprezentant druhé největší české politické strany. Záběry na starostu ve staré uniformě s vyvaleným holým pupkem jsou pro Rusko jistě poučné. Zejména když tohle monstrum říká druhé straně, že jsou asi zfetovaní... Souhlasím s Vámi, Řeporyje musí být opravdu rájem idiotů.

   Smazat
  2. Už od starověku platí jeden zákon: "Politik může téměř vše, krom jediného - nesmí se zesměšnit". Je s podivem, že Svině ze Sviněryjí, holedbající se třeskutým intelektem, tento úzus nezná. Takže je teď světoznámým kašparem. Moc to Sviněryjským přeju, když si něco takového zvolili.

   Smazat
  3. P.S. A ODS také. Vyhodit Klause jun. a ponechat si to ono, můžou skutečně jen do sebe zahledění bezmozci. A tohle by nám chtělo vládnout... Leda by byl Svině ze Sviněryjí tajným agentem Moskvy s úkolem Modroptáky zesměšnit pod hranici volitelnosti.

   Smazat
 3. Jde o 140 mil. Rusů, nikoliv 140 tis. Tolik jen pro upřesnění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Montisane, to zhroucení naší, západní civilizace jednou přijde. Já, možná i Vy to uvidíme "shora", potom uvidíte logické přežití "primitivních" národů, kteří mají paradoxně lepší genofond, než západní, lékařskou vědou a možnostmi více zdegenerované.

   Smazat
  2. 16:34 Jestli je někde vidět degenerace, tak je to v Anglii a USA. Řekl bych že tam tvoji parchanti studují, že jsi stvořil blábol hodný idiota. Za komoušů měli kolaboranti zaražený hlavy do ruskejch zadků a dnes do americkejch. Kolaborant je ale pořád kolaborant. Tak že si šlehni další marjánku a mazej spát, blbe.

   Smazat
 4. Znám jeho otce , ale synek se nějak nepovedl! A je pozoruhodné, jaká je svoboda názoru a otevřenost v ruské televizi! To bychom jen těžko v ČT slyšeli a viděli!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:26...Kdyby to video shlédnul uspavač hadů VM,tak se na fleku osype hrůzou...To v naší/vaší si spokojeně notujou páni a dámy od havlérky,ani jim nemusí Vašík rozdávat noty...
   Holt barbaři ti Rusáci,nó ;-)
   Helanov

   Smazat
  2. Jste opravdu hodný člověk. Jeho táta dělal přiblblou kulturu, syn dělá přiblblou politiku. Inu geny nezapřeš ani nepřebiješ výší IQ, naopak umocníš.

   Smazat
 5. Vyrazit, zlikvidovat a ve volbach volit někoho rozumného. Tenhle debil je na úrovni IQ 45 (žížala), ale Kavárně dělá radost. Asi má rakovinu mozku.

  OdpovědětSmazat
 6. Má od Menzy lejstro na vysoké IQ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je asi to nejmenší, co se dá u nás koupit.

   Smazat
  2. 16:38...Říká se tomu "chytrej blbec".
   Ono IQ a EQ jsou rozdílné veličiny.
   Bez IQ přežiješ,bez EQ těžko, minimálně trpíš jako zvíře.
   Helanov

   Smazat
  3. My u nás v Burákově používáme sice staré, ale osvědčené - ZMRD.

   Smazat
  4. Vysoké IQ? No a? To má Gréta zřejmě také. Svět je plný idiotů s vysokým IQ.

   Smazat
 7. Montisan je taky debil, asi by měl posílit ODS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Montisana jsem několikanásobně smazal. Taková individua v naší diskuzi nejsou vítána. Spíš jsou to případy pro trestní stíhání.

   Smazat
  2. Mě zas vrtá v hlavě něco jiného. Jde o ironii a nadsázku, nebo o výlev kreténa?

   Smazat
  3. 19:21

   Vzhledem k nepotlačitelné nutkavosti trousit zde dokola tato svá moudra soudím, že je to zoufalý výlev chudáka, majícího velký problém sám se sebou.

   Spíše si nedovedu pořádně vysvětlit jednání Novotného. Podle mě je to čirý kalkul jak se dostat do povědomí a otevřít si cestu do vyšší politiky. Protože má praxi v bulváru, vsadil na ty nejhrubší bulvární metody. Já doufám, že takováto reklama se ani dnes v naplnění politických ambicí zhodnotit nedá.
   Ale možná je to opravdu jen angažovaný hlupák.

   Smazat
  4. Pane Dvořáku, dobře jste udělal. Děkuji.

   Smazat
  5. 19:21...Tak to byste se divil!!!
   Už se za bulvárníkem houfujou známé firmy:Šafr,Jandourek,Fištejn, Procházková P.,Halík jistě taky zatleská...
   Tak schválně: Kolik politiků se vymezí proti tomu exotovi?
   Helanov

   Smazat
 8. Nikde nemohu nalézt údaje o vzdělání toho pána. Možná, že by to pomohlo objasnit proč se pán chová právě takto.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:08...Pán nepotřebuje školy,je Vyvolený...Pámbíček mu svěřil dozor nade všemi,tak se činí,nó ;-)
   Helanov

   Smazat
 9. S takovou bude brzy lepší hlásit se k jiné národnosti. Jedinou výhodou je, že ten tupý ksicht a vyjadřování hodné prasete nenechává nikoho na pochybách, že se jedná o pacienta, jehož si ze svého středu zvolili další podobní v Řeporyjích, aby jim dělal ředitele, chcete-li "starostu". Na závěr malé shrnutí, ve Vratislavicích pamětní deska Ferdinandu Porschemu, vysokému důstojníkovi SS, parta nadšenců z Liberce hledá potopenou patronátní nacistickou ponorku "Reichenberg", Novotný chce budovat pomník Vlasovcům, není to hezké ???. Divná země, která se při oslavách svého osvobození zřejmě přetvařuje.

  OdpovědětSmazat
 10. Ten převrat v r.1989 skutečně otevřel dveře převážně lidem, o kterých není možné nic pozitivního říci. Postupně dle zadání samozvaného šéfa planety zaprodáme budoucnost naší země a je těžké si představit, jak nahradit tuto lůzu někým, kdo nebude smět hájit nejen své zájmy. Pojedeme z kopce, držme si klobouky. Obchodování se zeměmi, které mají největší budoucnost bude jen přes překupníky a jejich nezasloužené zisky. Tak končí pýcha toho "světového "sametu".

  OdpovědětSmazat
 11. Ten překlad je naprosto hovadskej.
  Novotný si dost zahrává; teď ho najít někde mrtvýho, tak může fašírka začít křičet o tom, jak to určitě byl Putin a ještě se jim uleví, jakýho dementa se zbavili..
  Nevím jestli to domyslel.

  OdpovědětSmazat
 12. Mohu tedy za sebe prohlasit, ze za celou dobu meho zivota jsem se nikdy nesetkal s podobnym idiotem jako je Novotny....starosta....a myslim ,ze ani v civilizovane dobe to nema obdoby.....( co na to jeho volici, nevim.....?)

  OdpovědětSmazat
 13. Jsem rád, že tam je tenhle týpek, své příznivce, včetně kavárny, dokonale zničí. Dělá báječnou antipropagandu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ODS ma jedinou šanci vyloučit P. Novotný jako agenta Putina neboť dostal za úkol zničit ODS.

   Smazat
 14. no jablko nikdy nespadne daleko od stromu. je to přesný obraz svého povedeného tatíka, který v televizi kraloval než ho to kleplo. nezapomenutelný byl jeho bandží jump, když udal menší váhu než měl a nastavili mu měkčí vypružení. Skočil a ryl držkou o dno. Tenhle mladej bývalý redaktor Blesku, který zničil život Ivetě Bartošové a ještě se tím chlubil že to udělá, má daleko víc možností a podporu svého vůdce. Je to hrůza co se od letoška v této zemi, konkrétně v Praze děje.

  OdpovědětSmazat
 15. Mne opravdu urazi,aby neco takoveho mluvilo za vsechny cechy.Kdo mu k tomu dal mandat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No přece Fiala předseda ODS. Ten stojí za tímto individuem a plně ho podporuje. Kam se tato strana dostala. Dostává pokyny od přátel SUEŤÁKŮ ?

   Smazat
  2. 19:27-Pavel Novotný není Čech, hlásí se veřejně k židovské národnosti.

   Smazat
 16. Neměl by se taky někde postavit pomník jistému Karlu Čurdovi??. Optikou pana Novotného taky zachránil nějaký ten život, možná i vesnici kde bydlela jeho rodina.

  OdpovědětSmazat
 17. A to se posmívají Jakešovu "kůlu v plotě" z devětaosmdesátého! Proti tomuhle dnešnímu řepákovskému exotovi to byl projev přímo vědecký.

  OdpovědětSmazat
 18. Zaprodaný blb zůstane vždy blbem. Co na to zastupitelstvo ?
  https://www.hoppner.cz/magor-z-reporyji-s-nozem-v-ruce-a-vyvalenym-pupkem-nad-mapou-v-bunkru-prepisuje-historii-ruska-televize-hvezda-uverejnila-reportaz-o-zameru-postavit-v-praze-pomnik-hitlerovym-vlasovcum-tady-je/

  OdpovědětSmazat
 19. Pn Montisan si popletl skupiny. Zvrhlý zdegenerovaní parazité jako on pracují urputně na své zkáze, protože jdou proti vesmírnému řádu. Toto potvrzují všechny historické události. Zatím pomocí intrik rozšiřují své parazitické řady ale zákon rovnováhy je nezměnitelný.

  OdpovědětSmazat
 20. Aspoň je vidět jaká to je hloupá verbež demožumpa tenhle nýmand se ani nepřetvařuje a hlásí se fašismu.

  OdpovědětSmazat
 21. Rusko je zlo, Petr Fiala úžasný, EU skvělá, spoluobčané jsou odpad. To stačí:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Petr-Hampl-Reporyjec-Novotny-prinutil-Rusko-projevit-sve-zpatecnictvi-605352

  OdpovědětSmazat
 22. Havlérka má nového kandidáta na prezidenta.Ten je bude dobře reprezentovat.
  B.H.

  OdpovědětSmazat
 23. Novotný je nebezpečný blb,bohužel je jich v představenstvu Prahy a v senátu víc (Hrib,Kolář,Drahos atd)

  OdpovědětSmazat
 24. Nebezpečný blb Pavel Novotný má své obdivovatele, ač se to zdá neuvěřitelné...
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Blb-Pavel-udelal-Rusum-pekny-klystyr-Internet-zasne-co-predvedl-starosta-Novotny-v-ruske-televizi-605291

  OdpovědětSmazat
 25. Novotný je sice blb, ale vyčůraný. Představte si, že na pomníku prosadí třeba takovýto nápis:
  "Na paměť občanům SSSR, příslušníkům ROA, kteří položili život v boji proti nacistickým okupantům v květnu 1945".
  Pokud nebude pomník stavěn z veřejných peněz ale složí se na něj občané Řeporyj a nebude na něm socha v uniformě wehrmachtu, tak mu nikdo nic nemůže vytknout. Ovšem tak inteligentní zase není, aby se dokázal zbavit svého puzení provokovat. Protože provokace znamená publicitu a z publicity Novotný dokáže vytřískat prachy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud to Novotný neví, tak Vlasovci už pomník v Praze mají. Umístění: Praha 3, Jana Želivského, Olšanské hřbitovy - II, poblíž pravoslavné kaple. Souřadnice: N50°04'54.4'' E14°28'31.52''
   https://www.vets.cz/vpm/6455-hrob-vojaku-ruske-osvobozenecke-armady/#6455-hrob-vojaku-ruske-osvobozenecke-armady

   Je na něm nápis:
   NA TOMTO MÍSTĚ
   JE ULOŽENO
   187 NEZNÁMÝCH VOJÁKŮ
   RUSKÉ OSVOBOZENECKÉ ARMÁDY
   A
   GEN. VLADIMÍR I. BOJARSKIJ -1945
   GEN. MICHAIL M. ŠAPOVALOV 1901-1945
   MJR. KARL-LUDWIG OTTENDORF 1899-1945
   ZAHYNULI V PŘÍBRAMI A V PRAZE
   V KVĚTNU 1945

   Jestli pošuk Novotný cítí tak mocný vděk k těmto vojákům, může tam zajet na svém metařském voze a položit k pomníku věnec.

   Smazat
  2. 2:24...Tak to jsem nevěděla!
   Ale nic proti tomu.Vždyť ti vojáci sloužili jen jako kanónenfutr a svoji uniformu si DOBROVOLNĚ určitě nevybrali.
   Novotný je prase,které se chce na nešťastných událostech zviditelnit.
   Ani jako politik nepřekročí svůj stín bulvárníka.
   Helanov

   Smazat
 26. Kdyby Novotný nebyl Žid, tak už bručí. Nebo je alespoň popotahován.
  Srandovní je, že Žid Novotný adoruje pomahače režimu, který se celé jejich plémě pokusil vyhubit.

  OdpovědětSmazat
 27. Co dělá min. Vnitra? To nechá tohle hovado běhat po světě a dělat ostudu, nebo se bude v nejbližší době psát o podivné nehodě multikáry s jistým individuem o jehož svéprávnosti pochybovalo celé jeho okolí???

  OdpovědětSmazat
 28. Co si o nás myslí v Rusku, je normálnímu člověku srdečně jedno. Stačí se podívat na hysterickou moderátorku pořadu v ruské televizi, která překonává i Urválka a Brožovou Polednouvou, když ječeli u soudu v 50.letech na obviněné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:36 Předpokládám, že reprezantanty "normálního" člověla, jste Vy a ten primitiv Novotný. Velká gratulace, možná najdete i další podobné exempláře.

   Smazat
 29. Především, kdyby nebylo RA, tak by celý Novotný nejdřív dostal čichnout a pak proletěl komínem. I s rodinou.

  Případně by ho ti jeho vlasovci někde v lese na paloučku stáhli z kůže.


  Takže díky mu za to, že teď na vlastní oči celé Rusko vidí, co se na západě urodilo za fašistickou svoloč a že jim Putin nekecá...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.