Reklama

sobota 30. listopadu 2019

Je blízko doba, kdy začneme stavět pomníky německým nacistickým zrůdám?

Kati českého národa, zločinci Heidrich a Frank.
Budou jim v Řeporyjích také stavět pomník? 
Růžena Chrastekova
26.11.2019  
VašeVěc
Nedávno někde prohlásil tento, zřejmě duševně v nepořádku, pravomocně odsouzený, ale přesto státní úředník, starosta pražských Řeporyjí, že je dobře, jakou mají místní samosprávy, potažmo starostové, obrovské pravomoce, v podstatě si mohou dělat v tomto státě, v této naší krásné zemi, naprosto vše, co je jim jen libo. Ostatně, činí tak nejenom on, ale i vedení našeho hlavního města, momentálně pod vlajkou Pirátů. A Praha úpí ...

Naši metropoli, matičku Prahu, kterou vždy v historii považoval národ Český, Moravský a Slezský za svoje hlavní, největší a nejdůležitější město, začínají zcela ovládat piráti ze všech možných i nemožných uskupení, od "uměleckých", přes různé spolky jako např. nechvalně známý, fašistický Kaputin, až po současné milionchvilkaře a, samozřejmě, piráti ze strany Pirátů.

Mladí a neklidní Piráti se velmi brzo aklimatizovali ve svých seslích na magistrátu hl. města, rozhodili doslova své soukmenovce, dobyvačné bratry piráty do všech možných vlivných funkcí a funkciček, nezapoměli ani na své rozvětvené rodinné příslušníky a Praze vládnou jak dobyté zaoceánské lodi.

Tak nějak jakoby vyjmuli Prahu z republiky jako celku, primátor se chová k premiérovi státu, ale i k prezidentovi, jako nevycválaný spratek, který si, stejně jako ten ubožák z Řeporyjí, myslí, že může naprosto vše, že je neomezený vládce naší Prahy. Ano, naší, protože Praha patří všem obyvatelům České republiky, není tím dobytým územím Pirátů, "umělců", protistátních spolků, demonstrantů a otevřených nepřátel našeho státu.

Tihle všichni mají jediný, největší a stěžejní cíl - odvolat premiéra a prezidenta, shodit vládu, destabilizovat zemi, vyvolat chaos, anarchii.

Jenom ten, kdo je všechny pase, ví, za jakým účelem přesně, jinak to až takové tajemství není. Vždyť se svého (nedávného) času vyjádřil i bratr a přítel nejlepší Sudeťáků, Němců, bývalý ministr kultury Herman, že si dovede přestavit náš stát jako jeden ze spolkových Německa.

Co je výsledek řádění zlořádů v Praze (zatím)? Hanobí se a chtějí se odstraňovat sochy vděčnosti našim osvoboditelům od německého nacistického zvěrstva, ostatně pamětní deska na Staroměstské radnici už byla na pokyn Pirátů odstraněna. Pirátský magistrát dovolí, oficiálně zařídí, aby se pamětní místo událostí ze 17. listopadu 1989 na Národní třídě zabukovalo, zarezervovalo jenom pro vyvolené, nenávistné bojůvky, které tam nechtějí pustit nikoho, o kom si oni myslí, že tam nesmí. A pokud se tam přec jenom objeví ti, jimi vyhodnoceni jako nepřípustní, sprostě a vulgárně na ně pořvávají, verbálně útočí tváří v tvář, krůček od toho, aby je fyzicky napadli. A to i ty, kteří byli přímými aktéry, účastníky těch historických událostí. Odporné jednání ... Ale posvěcené Magistrátem pod vedením Pirátů.

Co s tou naší Prahou udělali tihle zlořádi, kam ji povedou dál? Postaví sochy a památníky německým nacistům, okupantům, kteří nechali, mimo jiných zvěrstev u nás, zavřít vysoké školy a popravit studenty v roce 1939? Celkově bylo těch obětí 360 tisíc.

Ten pomatený starosta jedné pražské městské části už chce stavět památník Vlasovcům. „V souladu s Chartou Mezinárodního vojenského tribunálu v Norimberku jsou zločiny Andreje Vlasova a jeho kompliců kvalifikovány jako účast na spáchaných nacisty válečných zločinech a zločinech proti lidskosti a napomáhání jim,“ Tito vlastizrádci, kteří se přidali k německým nacistům, povraždili i na našem území na konci války stovky našich občanů.

A hysterický, nenávistí prodchlý, "historik" a poslanec Pavel Žáček, ODS, si může vymýšlet a fabulovat, lhát o hrdinství Vlasovců co jenom chce. Pamětníci sice, žel, vymírají, ale ještě jich je dost. Vlasovci byli krutí a nelítostní a jediné, co chtěli v posledních dnech války, bylo dostat se do amerického zajetí (stejně jako mnoho německých nacistů), protože věděli dobře, že vlastizradu a nelidskou bestialitu vítězní Sověti trestají velmi tvrdě - kulkou. Po právu.

Píše-li pan Jan Lepič, že začíná u nás přituhovat (https://www.parlamentnilisty.cz/…/Jan-Lepic-Zacina-prituhov…), má víc jak pravdu. Přituhuje pořádně. Protože jestli si nějaký starosta nějaké pražské části dovolí ze své moci úřední napsat oficiálně k fackovacímu incidentu agresívní novinářky vřelý souhlas s jejím fašistickým jednáním, navíc že on by tomu napadenému "rozkopal držku", tak to už tuhne hodně.

To JE už čirý fašizmus.

O tom, jak řádí, a to i mimo Prahu, nenávistní zlořádi, jak se tady začínají beztrestně, sprostě urážet některé skupiny občanů a jiné jsou nepoměrně priviligované, přímo chráněné, také trefně napsal odejitý bývalý ministr kultury (musel odejít, protože zjistil, co za zvěrstva tam dělal jeho předchůdce Herman a chtěl tam sjednat pořádek) pan Staněk (https://www.parlamentnilisty.cz/…/Nenavist-pod-plastikem-um…)

A milionchvilkaři tomuto všemu hnusnému zajišťují servis demonstracemi, které nepravdivě, falešně vydávají za VŠEobčanskou nespokojenost. Těch necelých čtvrť milionu řvounů, pár sprostých a vulgárních transparentíků na Letné, věru nejsou všichni občané této naší krásné země, jejich většinový názor.

Volby rozhodují, né fašisté na Letné a v Praze vůbec. To je demokracie.Růžena Chrastekova

20 komentářů :

 1. Přesně tak vím dávno že jsou fašistická verbež asi si uvědomili že se legální k moci nedostanou. Tak budou škodit v rámci možnosti:

  „Novodobý zvací dopis. Žádost o omezení svobody slova…“ Mediální experti o Pražské výzvě k informační odpovědnosti:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019113011033368-novodoby-zvaci-dopis-zadost-o-omezeni-svobody-slova-medialni-experti-o-prazske-vyzve-k-informacni/

  „Je to jednání proti národním zájmům ČR.“ Zemanovi se nelíbí Kuberova plánovaná cesta na Tchaj-wan:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019112911027042-je-to-jednani-proti-narodnim-zajmum-cr-zemanovi-se-nelibi-kuberova-planovana-cesta-na-tchaj-wan/

  OdpovědětSmazat
 2. Na Parlamentních listech je video přímého vstupu Novotného v ruské televizi. Bože, jak já stydím. Ne za Novotného, protože blbci jsou v každé zemi a národu. Ale opravdu snad jenom u nás si zjevného idiota můžeme zvolit do zastupitelské funkce.
  Nyní nás nejméně 140 milionů Rusů pokládá za národ debilů.
  Jeho argumentace Katyní silně pokulhává. Ať už v Katyni Rusové zabíjeli, nebo ne, před Katyní proběhla Polsko - ruská válka, ve které Poláci umučili, popravili a nechali zemřít hlady 60-80 tisíc ruských zajatců. Podle původu pramenů, protože Rusové uvádějí oněch 80 tisíc, zatímco Poláci tvrdí, že jich bylo "jenom" 60 tisíc. Tak že pokud v Katyni Rusové skutečně zabíjeli, měli Polákům co oplácet.
  Pokud Novotný skutečně prosadí pomník Vlasovovi, přiblíží nás k těm nenáviděným mužikům víc, než kdokoliv před ním. Ne těm ruským mužikům, ale těm ukrajinským. Protože se zařadíme vedle zatím jediným dvěma zemím, kteří oficiálně glorifikují válečné zločince. Skutečně skvělý produkt svobody a demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Při výčtu zemí, které glorifikují válečné zločince, jste pozapomněl na některé pobaltské země.

   Smazat
  2. 16,31
   Tak důsledná, že přeběhla dělící čáru až k fašismu. Na pobaltí jsem skutečně zapomněl.

   Smazat
  3. Jinak, vite jak dlouho je tolerovan ciry fasismus, konkretne tedy Litva, Lotyssko, Estonsko, ze strany Evropske unie.

   On neni pouze tolerovan. Vynasen do nebes.
   Jak se tam maji citit lide, velmi dlouhe leta, kteri maji status "ne obcana"? A vsem jedno, hlavne ze "neo".

   Termin, pro odkop stavajicich, udrzovanych vrstev:
   Fasismus naoko, nebo primo, vy prevleceni pseudodemokrate z Bruselu.

   Smazat
  4. Jinak, co se tyce RF:

   neee, oni vedi, ze nam nekdy jenom "hrabe", stoji za nami, no ostuda to je. A jaka.

   No oni si jeste na to udelaji pisnicku:).

   Skutecne, pokud projde pomnik Vlasovcum, tak je zadelano na gulasek, v podobe genocidy, bez pomoci.

   Pirati - vemte si vlajku s kostmi, zaparkujte do Somalska, kradte dusevni vlastnicvi, no nemuzete nam. Dredovani, pseudo-neco.

   Jak dopadlo Svedsko, po chvilce vaseho vladnuti?

   Ja jen tak, k piratum. A od jejich panicku, naservirovanou pisnicku.

   Smazat
 3. https://vlkovobloguje.wordpress.com/2019/11/30/pomnik-pro-vlasovce-pomnik-ceske-televize/#more-959794

  OdpovědětSmazat
 4. To jsou paradoxy, řekl by V. Havel o svých rodných, my židé podporujeme fašismus. Proč ne, říkám já, historie se jen opakuje v zájmu kapitálu a ten jak je známo nezná bratra.

  OdpovědětSmazat

 5. Zde je pořad celý:
  https://www.youtube.com/watch?v=TpWGvBynv68

  Pokud pomník, tak jedině s patřičnou dodatkovou tabulkou....

  OdpovědětSmazat
 6. Ještě k tomu.
  Tento zjev Novotný v dnes přímém přenosu vpodstatě pouze utvrzuje a rozvádí neofašistické teze EU včera přijaté v dokumentu "Význam evropské paměti pro budoucnost Evropy" ( podepsaném i poslanci Davidem a Blaškem )

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 8. A ještě jedna věc podle mě stojí za povšimnutí.
  V reakcích na YT je výrazně zastoupen jeden specifický postoj, pro představu:

  - Takhle vytočit Rusáky v přímém přenosu, to je k nezaplacení:-)
  - Novotny je krasne vytrollil :-)) Novotny na Hrad!
  - Skvělý trolling! Díky za nasrání okupanta.
  - Dobře Pavel. Ta moderátorka to viditelně nedávala :-D
  - HAHA, jak se Rusáci čertí. To mi vždycky udělá takovou radost :D
  - Smekám, vytrolil je úžasně.

  "Trolit" znamená něco jako dělat si zlou legraci z někoho, provokovat a "vytrolit" je vyprovokovat. Mně vychází celkem jasně, že mladí pisatelé těchto příspěvků jsou vedeni jenom a pouze emocionálním diskomfortem protistrany. Nijak nesledují věcnou stránku debaty (říci a otočit se dá vždy cokoli), jediné na čem jim záleží a co bedlivě sledují, je prožívání napadeného. Teprve pokud se jim podaří zvrátit jim mentální nastavení - a to jakýmikoliv prostředky, potom prožívají satisfakci.

  Možná jde o běžnou, nezralou povrchnost, ale není možné, aby v tom bylo něco vážnějšího? Neschopnost vlastního prožívání? Jsou odkázání na emocionalitu jiných? EmoVampýři? Pozoruji to kolem sebe čím dál častěji.

  A dodávám, že pokud se spolu pokouší vést rozhovor (diskuze to není) takovýto emovampýr a člověk sledující podstatu a usilující o vyjasnění věci, NEMOHOU se nikdy dorozumět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám stejnou zkušenost z pozorování různých "diskusí mladých nadějí z dobrých rodin a s dobrým vzděláním". Zpočátku mě doslova šokovala ta jejich téměř ničím neohraničená schopnost blábolit věcně neobhajitelná moudra, nedbat na elementární fakta, logiku, o zásadách diskuse a obyčejné slušnosti nemluvě. Jednu dobu jsem se dokonce snažil s noblesou sobě vlastní o jejich "kultivaci". Marné. Rezignoval jsem, byla to ztráta času. Jsou to prostě hovádka, co sice ráda trolí, ale na víc už nemají. Budou žít ve světě, co si prostě zaslouží...

   Smazat
 9. Když blbnout tak dokonale, udělejme z Řeporyjí vládní čtvrť, místní občané jsou mimořádně talentovaní a pana starosty Novotného jmenujme premiérem, nebo minimálně ministrem zahraničí.

  OdpovědětSmazat
 10. Ta doba není blízko, ta je už TADY! Vždyť i v našem maloměstě na Vysočině vznikla podivná iniciativa, která prosazuje, aby na památníku obětem dvou světových válek přibyla jména vojáků wehrmachtu - též bývalých občanů města - , kteří ve 2. světové válce padli. Podle nich jsou to také oběti! Pro mne jsou to ti, kteří bojovali na straně agresora. A ať už je k tomu vedly jakékoliv důvody, nemají právo sdílet tento památník s jejich oběťmi. To je můj názor. Věra Kaňková

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V okoli vesnice Kytlice bylo vzbudovano pamatniku uz vice.Z prostredku obce.Starostove severočeských obci chytaji ten spravny vitr.Chybi jen pomnik v Novem Boru na počest řišskeho protektora.K zbliti.

   Smazat
 11. Ta doba není blízko, ta je už TADY! Vždyť i v našem maloměstě na Vysočině vznikla podivná iniciativa, která prosazuje, aby na památníku obětem dvou světových válek přibyla jména vojáků wehrmachtu - též bývalých občanů města - , kteří ve 2. světové válce padli. Podle nich jsou to také oběti! Pro mne jsou to ti, kteří bojovali na straně agresora. A ať už je k tomu vedly jakékoliv důvody, nemají právo sdílet tento památník s jejich oběťmi. To je můj názor. Věra Kaňková

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas- celý DEMOBLOK na tom úsilovně "pracuje".
   Pametni_deska_v_Ceskem_Krumlove.pdf

   Smazat
 12. Tak jako jde pomník postavit, tak jde i odstranit. Obvzlášť v této zemi.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.