Reklama

pátek 1. listopadu 2019

Jediní Piráti hlasovali pro dovoz afrických kobylek*)

Europoslanci za Piráty
Maru
1.11.2019  Zvědavec
Evropský parlament: Čeští Piráti – jako jediní - jednohlasně schválili legalizaci masového pašování migrantů do Evropy a zavedení povinných migračních kvót. 21. 10. 19 byla Evropskému parlamentu předložena rezoluce, která požadovala de facto

1. otevření evropských přístavů lodím neziskových organizací pro převoz migrantů po moři,

2. zavedení legálních migračních cest a humanitárních koridorůz Afriky do EU,

3. zavedení povinných kvót rozdělování migrantů do států EU,

4. aby záchranné a pátrací operace na moři prováděly vedle neziskovek a Frontexu i k tomuto účelu vyčleněné lodě a plavidla evropských států v rámci mezinárodních či samostatných vnitrostátních nebo regionálních operací, nejlépe operací civilních,

5. omezení kriminalizace dovážení migrantů do EU loděmi neziskových organizací (tj. jejich spolupráci s pašeráky),

6. přezkoumání, zda je zákaz vplutí lodí s migranty bez povolení do svrchovaných pobřežních vod unijních států v souladu s unijními předpisy v oblasti azylu a s článkem 18 Listiny základních práv,

7. evakuaci migrantů z Libye do EU,

8. vyřadit z činnosti libyjskou pobřežní stráž pod záminkou porušování základních práv osob, které zadržela,

Pozn. Tzv. porušování základních práv zadržených osob je běžné v celé Africe. Vězení a uprchlické tábory nejsou nikde v Africe selankou. Na mnohém porušování lidských práv (včetně znásilňování dětí a žen) se podílí i samotní vojáci mírových sil OSN.(zde)

A většinou terorizují své okolí samotní migranti, jak se ukázalo na případu Racketeové, kapitánky Sea-Watch 3, která přivezla s várkou migrantů do EU i tři zločince, ve kterých poznali ostatní migranti své trýznitele, kteří je v Libyi mučili a znásilňovali.

9. donucení členských států a Frontexu, aby zajistily, že k vyloďování bude docházet pouze na místech, která jsou bezpečná z pohledu příslušných mezinárodních a unijních právních norem – tedy v EU.

Celý český text rezoluce najdete zde.

Rezoluci protlačovali liberální a levicové strany: ProgressiveAllianceofSocialists and Democrats - S&D (Sociální demokracie – kam patří ČSSD), RenewEurope - REG (liberálové – kam patří ANO), Verdi and Gue - GUE-NGL(radikální levice – kam patří KSČM), Group of the Greens/European Free Alliance - Greens/EFA (Zelení - kam patří Piráti).

Proti rezoluci se postavili europoslanci z pravicových konzervativních a tzv. populistických stran: EuropeanPeople's Party - EPP (lidovci – kam patří KDU-ČSL), EuropeanConservatives and Reformers–ECR (konzervativci - kam patří ODS) and Identity and Democracy - IDG (tzv. populisté - kam patří SPD).

Pokud by byla tato rezoluce schválena, znamenala by konec suverenity i existence národních států v EU a afrikanizaci Evropy.

Rezoluce nebyla schválena rozdílem pouhých dvou hlasů! (tady redakce Nové republiky zdůrazňuje, že schválení vzalo za své díky právě dvěma europoslancům za SPD - panu generálu Blažkovi a panu doktoru Davidovi, zakladateli a frontmanovi našeho webu!)

Pro bylo 288 hlasů, proti 290 hlasů, nehlasovalo 134 poslanců, zdrželo se 36 poslanců. (Z tohoto hlasování je vidět, jak je důležité chodit k volbám. Že i jediný hlas nebo dva hlasy mohou zabránit katastrofě.)

Všichni čeští europoslanci hlasovali PROTI rezoluci KROMĚ zástupců Pirátů. Ti jediní jednotně hlasovali PRO.

Čeští Piráti patří v rámci Evropské ho parlamentu do skupiny Greens/EFA, tedy té nejhorší ..... (tady autor použil příliš expresivní výraz) (včetně klimatického panelu OSN IPCC), která jde na ruku globálním oligarchům a používá vylhané záminky všeobecných přínosů migrace a ničivých důsledků člověkem způsobeného globálního oteplování, aby občany EU zbavila majetku, demokratických svobod a demokracie jako takové. A to přesto, že ničivé důsledky masové migrace máme před očima ve státech západní Evropy. A to přesto, že se skuteční vědci ozývají, že z klimatických modelů OSN IPCC nelze odvozovat reálnou politiku. (Zde)

PRO hlasovala pirátka Markéta Gregorová (všimněte si počtu funkcí, které v Evropském parlamentu ukořistila).

PRO hlasoval pirát Marcel Kolaja.

PRO hlasoval pirát Mikuláš Peksa.

HLASOVÁNÍ najdete zde. V roletce je třeba vybrat Českou republiku.

Myslím, že výše uvedené zástupce Pirátů můžeme směle obvinit ze„zneužití zastupování státu a mezinárodní organizace“:

Trestní zákoník - Díl 1 - Trestné činy proti základům České republiky, cizího státu a mezinárodní organizace

Předpis č. 40/2009 Sb.

Znění od 1. 2. 2019

§ 315

Zneužití zastupování státu a mezinárodní organizace

(1) Kdo v úmyslu poškodit ústavní zřízení, územní celistvost nebo obranyschopnost České republiky anebo ZNIČIT JEJÍ SAMOSTATNOST anebo poškodit mezinárodní organizaci, ač je pověřen zastupovat Českou republiku nebo mezinárodní organizaci, jejíž je Česká republika členem, nebo vyjednávat s cizí mocí anebo jinak chránit zájmy České republiky nebo mezinárodní organizace, jejíž je Česká republika členem, při jednání s osobou, která zastupuje zájmy cizí moci, zneužije své pravomoci jednat za Českou republiku nebo uvedenou mezinárodní organizaci, bude potrestán odnětím svobody na tři léta až deset let.

(2) Stejně bude potrestán, kdo v takovém úmyslu předstírá, že je pověřenou osobou a vstoupí v jednání o důležité záležitosti České republiky nebo mezinárodní organizace, jejíž je Česká republika členem, s osobou, která zastupuje zájmy cizí moci.

(3) Odnětím svobody na osm až dvanáct let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 jako člen organizované skupiny,

b) způsobí-li takovým činem závažné ohrožení mezinárodního postavení České republiky nebo postavení mezinárodní organizace, jejíž je Česká republika členem, nebo

c) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

(4) Příprava je trestná.*)  nejde o kobylky, ale o lidi

167 komentářů :

 1. Již nikdy ve volbách nevolit zfetované smažky. Pamatujme si to!!!! Pro naši republiku jsou nebezpečný a vlastízrádný spolek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ke komu tady píšeš? Tady jsou jen voliči komoušů a okamurovců!

   Smazat
  2. 13,03
   A ty havlofilcky a milovníci amiokupantů volí koho asi?

   Smazat
  3. 13:03 Vítej do klubu ;-)

   Smazat
  4. Něco z jiného prostředí.
   Učitelé budou stávkovat za zvýšení platů. Když mají děti něco naučit, tak jsou problémy. Pak ještě budou v párek bojovat za Grétu či co. Co na to odborář Škromach, moc toho neuměl, ale křesla se drží.

   Smazat  5. Takže soudruhům Afričanům se nesmí brát ani otisky prstů ani žádná jiná biometrická data. To je zajímavé, protože já bez těchto identifikátorů nejen že nevyjedu ze země, ale nevstoupím do mnoha objektů u nás. Hezký článek o tom je na PZ
   .


   Smazat
  6. 17:29 Pryč ze spolku eurosvazáckých hlupců!

   Smazat
  7. Aniž bych cokoliv z textu rozporoval, musím vyslovit nesouhlas s titulkovým označením migrantů za africké kobylky. Migranti nejsou žádný hmyz. JSOU TO LIDÉ!!! K tomu, abych prosadil nějaký politický záměr přece nemusíme lidi z jiných zemí nebo kontinentů urážet. Kromě toho značná část z nich k nám dnes přichází z Asie.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 18:33
   A52,F73,F200 F808,F600,F602,das ist alles tvoje untermensch familie!

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 19;04
   A52,F73,F200 F808,F600,F602....to je výsledek padesáti let incestu,no maucta!

   Smazat
  12. 18:00, ale tady je přece řeč o konkrétních lidech, ne o Vietnamcích, kteří se už dávno stali součástí naší společnosti. Tady se mluví o naprosto nekompatibilních skupinách, neadaptovatelných, tvořících ghetta, které stojí západní státy tak velké prostředky, že pro nás by to bylo fatální. Nemluvě o vysokém bezpečnostním riziku. My se nedokážeme po převratu srovnat s našimi nepřizpůsobivími a chceme zvát Afričany? To nejsou lidé ze Sýrie nebo Turecka, to je úplně jiná kategorie. A ještě k tomu to množství. Vy nevidíte jakbto vypadá ve Francii? Přitom většina z těch lidí ovládá francouzštinu už ze své domoviny, která byla francouzskou kolonií.

   Smazat
  13. čim vic proužek tim vic a didas mustr evrochujeru či vic utečencu tim dřiv konec takove vesele hromadne harakiri

   Smazat
  14. 19:12 Však ani ty nemáš zrovínka zářnej původ! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  15. A52,F73,F200 F808,F600,F602....tohle ti zanechala tvoje incestní familie ty árijče!☺

   Smazat
  16. Nechápu proč tohoto trolla 8.42 necháte znovu a znovu
   psát tu stejnou prasárnu. Už to prosím pane Dvořáku utněte, laskavě, ano?
   Bubák.

   Smazat
 2. Který právník se chopí sepsání žaloby? Dokud bude jen bububu, tak to nikoho trápit nebude a budou hlasovat, jak chtějí (podle vědomí a svědomí chlebodárce EU, nikoliv státu).
  Mají velký plat, protože mají velkou "zodpovědnost". Když je problém tak se zodpovědnost změní na "politickou zodpovědnost".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednoho takového znám. Jmenuje se Jiří "neprojdou!" Vyvadil :-D

   Smazat
  2. 13:08, to je ohromně legrační. Myslím, že by Praze a dalším městům slušely nějaké ty skupinky různých nových Čechů, především ty z Afriky. Bude to hodně levné a hodně bezpečné kulturní obohacení. Doporučoval bych ti učit se nějaké příslušné jazyky, neboť novočeši se nebudou učit tvou hatmatilku a nemají rádi, když nebudeš rozumět jejich příkazům. Zvlášť něco tak ubohého jako uslintaný slovanský imbecil. Oni totiž vědí, že jsi odpad, četli to v Mein Kampf.

   Smazat
  3. tak dobra budou tady z donuceni protože panstvo z brrusele nema namezdnou silu a těžko bez ni muže neustale rust ovšem jak donutit kočovneho migranta vstavat rano v pět utikat do prace pracovat jako robot učit se jazyk domorodcu dodržovat zakladni higienu a paragrafy tehle kolonie když kočovnik ma jediny zajem modlit se k alahovi snad jedině cirkev svata by je mohla převychovat ale ta naše z nich ma bobky v rozkorku protože je to konkurence a co kdyby ji přerostli a take nikdo nemluvi z čeho tento slavny projekt financovat když mistni většinou maji do žlabu take vysoko možna že finace budou jen dalšim slavnym utaženim opasku domorodcum nejlepe kolem krku s o duvodněnim navyšeni počtu policistu aramady a ziskovych neziskovek a poradcu je take neustaly až kriticky nedostatek

   Smazat
 3. Pořád nikdo nezodpověděl několik základních otázek, jako:
  1) proč je snaha elity EU přestěhovat 1 miliardu Afričanů do Evropy?
  2) proč elity EU zamítají snahu východních států pomáhat Afričanům v jejich domovských státech?
  3) proč elity EU lžou obyvatelům EU, že k nám z Afriky proudí miliony doktorů a inženýrů, kteří nás tady v Evropě obohatí?
  4) proč elity EU ignorují obrovskou kriminalitu, všude tam v Evropě, kde jsou Afričani usídleni?
  5) proč elity EU podporou neziskových organizací podporují pašování lidí do Evropy?
  Všichni normální lidé v Evropě vidí, že přesídlování Afričanů do Evropy vůbec k ničemu nevede, nedochází k žádnému kulturním, ani technickému obohacování Evropského obyvatelstva, tak proč na tom elity EU trvají?
  Proč z 99 % elity EU dovážejí do Evropy muže kolem 20 let, dobře živené, dobře oděné, s nejnovějšími telefony a Evropanům sdělují, že jsou to lidé, kteří utíkají před špatnými podmínkami. Všichni normální Evropané si kladou otázky a nikdo na ně neodpovídá a tok Afričanů do Evropy pokračuje. U nás v ČR je celá, vysoko postavená, individua, které přímo, nebo nepřímo nesmysl dovážení milionů Afričanů do Evropy podporují. Jsou to Rozumek, Šabatová a z politických stran je to strana Pirátu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:22 To se ptáš nás?
   Musíš se ptát v EU, nejlépe zprostředkovaně žádat ty od Pirátů, co v EU hlasovali "pro návrh".

   Smazat
  2. 13:22 pošli svůj příspěvek/dotazy na

   mailto:marketa.gregorova@europarl.europa.eu
   mailto:marcel.kolaja@europarl.europa.eu
   mailto:mikulas.peksa@europarl.europa.eu

   a zveřejni tu výsledek (např. pošli to Dvořákovi nebo Davidovi).

   Smazat
  3. 13:22 Člověče, vy jste se snad probudil. Přečtěte si knihu "Praktický idealismus", kterou napsal Richard Coudenhove Calergi. Je potřeba v Evropě vypěstovat rasu podobnou té ve starém Egyptě. Příště se tak blbě neptejte.

   Smazat
  4. 14,13
   Jenže ve starém Egyptě byli lidé moudří,ale ten palmovej odpad kterej sem leze je dobrej leda do základu baráku nebo do kafilerky!

   Smazat
  5. 14:13, taky nechápu, jak je možné, že někdo ještě nechápe.

   Smazat
 4. Doufam,ze uz mezi sebou vybiraji a spori....Chteji je,tak at se o ne staraji

  OdpovědětSmazat
 5. Ajjaj, soudruzi... Houstone, máme problém! :-D

  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pruzkum-ano-ma-nejlepsi-vysledek-za-rok-spd-by-vypadla-ze-snemovny-40302010

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jako verite pruzkumum?

   Smazat
  2. 13,42
   Co si sám nezfalšuju tomu nevěřím!
   A lži,že ČSSD má 10 procent je kokotina non plús ultra!.-)

   Smazat
  3. To máte na mysli tu Bakalovu agenturu CVVM, na kterou bylo podáno trestní oznámení za dlouhodobé záměrné manipulace?? To snad nemůžete myslet vážně, té agentuře může věřit už jen duševně chorý jedinec. https://pravyprostor.cz/trestni-oznameni-na-cvvm-pro-vedecky-podvod/

   Smazat
  4. 13:42 průzkumům jeho nadřízených nevěří, ale účastní se jich spolu s eurosvazáky.

   Smazat
  5. 13:42 Houstone, máme problém. Procenta máme dobře, ale nějaký blb nám přehodil ČSSD s SPD. Asi byl opojen tím, jak ČSSD bojovala za schválení zpráv ČT o hospodaření.

   Smazat
  6. ČSSD- NSDAP ,CO PAK PIRÁTI ?!

   Smazat
 6. Moje drahá pirátská dítka, poněkud jste mne zklamala, neb jsem očekávala, že místo nejapného švitoření v Parlamentu, dokážete okopírovat některý z digisystému státního managementu, běžného v zemi Africké. Leč nestalo se, proto prosím netrapte tmavší kolegy pohybem po moři, vzdyť víte, že jsou neplavci. Postavte jim most přes Sicílii, je to kousek. Volný pohyb je tak zaručen a ti afričánkové nám s digitalizací pomohou rychleji, než vy.
  Vaše - bílá paní - babička.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babčo, konečně konkrétní nápad! Myslím, že to sepíšu v angličtině a pošlu jako občanskou iniciativu do Bruselu.

   Smazat
  2. 17:43
   No neblbněte, komisaři by to s jejich mentální "vyspělostí" byli schopní vzít vážně.

   Smazat
  3. 17:54, ale jako sranda by to stálo za to, ne? Představte si ty dojaté tváře, standing ovation... Byl bych za větší hvězdu než Carola Rackete a naše malá Gretka.

   Smazat
 7. 13:22 Taky nechápu proč to stěhovaní Afričanů. Co se potom stane s vylidněnými oblastmi. Někdy si myslím, že to vylidněné území má již skrytého budoucího majitele, proto to nekončící dovážení "uprchlíků" za každou cenu. Evropanům se nestydatě lže a není to pro dobro Evropy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:58 Taky jste se včera probudil ? Proč mají děvčátka v Německu černé panenky. Furt nic, nezapaluje ?

   Smazat
  2. 14:16 Co takhle Amazon na amazonu je černá panenka nedostatkové zboží. Tak má dostat "upomínku" Amazon za nekorektnost nebo Vy za lež?

   Smazat
  3. Amazon i 14:16 pochvalu.

   Smazat
  4. 13:58, proč se trápíte s takovými věcmi, jaký problém? Padesát afričanek v poho za dvacet let zalidní město velikosti Pardubic a ti se mohou následně stěhovat taky. Jen my si musíme dát na rozmnožování pozor, protože by pro ně tady nezbylo místo.

   Smazat
  5. Přesně tak, Afrika má jistě spoustu problémů, ale určitě ne kvůli nízké porodnosti. To spíš naopak. Takže se nám tam rodí levná a rychle doplnitelná armáda. No a ta už se dala na pochod. Dnes to není vztyčená Hitlerova ruka, která ukazuje směr pochodu, ale něco skrytějšího a možná i nebezpečnějšího.

   Smazat
  6. Haha, prej vylidnene oblasti. Pri prirustku africke populace o 30 milionu rocne...

   Smazat
 8. presťahujú tam Izrael

  OdpovědětSmazat
 9. Volte Piráty. Postarají se o vás stejně dobře, jako Hřib o Prahu.

  OdpovědětSmazat
 10. Prosím, my tu jsme rasisté a černé tu nechceme. Nezavírejte ty Piráty až z černají, prosím. To by bylo z deště do bláta.

  OdpovědětSmazat
 11. nebo USA a záp. Evropu než bouchne sopka.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A koho to zajima hobo?

   Smazat
  2. 15:14, no to je nám teda novina. My nepotřebujeme ani strašit Rhodesií, nám už stačí bordel ve Francii a Švédsku. A to tam ani nejsou jenom Afričané, ty chtějí narvat sem k nám.

   Smazat
  3. 15:14 Nás nezlomíš. My věříme na svatost lidských práv, jak nás to naučil věrozvěst Havel. Pořád se budeme řídit radami z USA, že nad lidská práva, svobodu a demokracii nic není. Vždyť především díky hlásání lidských práv jsme se zbavili utlaku minulého režimu. A za zjevenou pravdu a lásku rádi obětujeme i naše domovy a životy.
   Ty jsi volajaký čudný Amerikánec, když nám tu teď tvrdíš, že místo poslouchání řečí o lidských právech máme především myslet na vlastní zájmy.

   Smazat
  4. 20:12 Jakákoliv demokracie je fikce! Lůza nikdy nebyla předurčena k podílu na moci, není totiž schopná sebeřízení! Od toho tu existuje od počátku dějin kasta pánů nadaná Vůlí k moci, která ovládá tuto vlastnost postrádající kastu otroků! Bohužel ta první dnes musí předstírat vládu té druhé! Tzv. demokracie (=lůzovláda) je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit k vzájemnému prospěchu, v rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi! Rozum je další mantrou masonů! Nadčlověk se svou morálkou pánů liší od podčlověka. Morálka podlidí se projevuje jako duševní společenská choroba zvaná levicovost, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy."

   Smazat
  5. A52,F73,F200 F808,F600,F602....tohle ti zanechala tvoje incestní familie ty árijče!☺

   Smazat
  6. 8:49 Jasně, vy jste jistě jedním z těch "vynikajících". Proto se nezmůžete na nic víc než do zblbnutí kopírovat cizí pindy. Jestli se tak chová "nadčlověk", tak si nedovedu představit z jakých blbů by musely být složené ty "nesčetné zástupy", kterým by dokázal vládnout.

   Smazat
 13. Nezbývá než věřit, že těch, co jsou schopni volit piráty, bude ubývat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by nejdříve muselo ubývat smažek, které je volilo s vidinou na beztrestný fet. A ten trend je úsilím sluníček zatím pořád opačný.

   Smazat
  2. Blbeček 17:17, pokouší se kopírovat rytíře Smyla.

   Smazat
  3. Oprava Smila, automat je genius

   Smazat
  4. 16:11, obávám se, že ne, jelikož mládež je to nich zblázněná a rodiče na to kašlou. Až přijde dostatečné množství migrantů, pak už nebude třeba, oni si to odvolí sami. Je třeba pracovat s mládeží, jinak tahle země končí.

   Smazat
  5. 18:00...Rodiče jsou úplně mimo mísu...
   Ondyno si někdo liboval,jak vzrůstá zájem o Skauta.
   Bolševik Skauta zakázal,založil Pionýra a ČSM.
   Ne tak mazaní liberofašouni!!!
   Ti naopak Skauta podporují.
   Náplň Skauta dříve:
   Příroda,pohyb, vlastenectví.
   Náplň Skauta dneska:
   Multikulti propaganda a vymývání hlaviček (Memorování "příběhů bezpráví",zkrátka,dneska je všechno nej nej.)
   Bolševik se zaměřoval na mládež,tihleti už na prvňáčky.
   Krásně to bylo vidět na letošním jamboree v Americe.
   Hotové orgie multikulti.
   Helanov

   Smazat
  6. 18:19, to je právě ten rozdíl mezi skautem a pionýrem. U obou probíhá vymývání mozků, jen pionýr se přitom učil i lásce k vlasti a úctě k rodičům. Dnes jsou "vlast" a "rodiče" sprostý pojem. V některých státech bude vyslovení slova "otec, matka, vlast, národ" vbrzku trestným činem.

   Smazat
  7. V Emerice prý je právně správně pouze Rodič číslo jeden a Rodič číslo dvě. Pak by mne zajímalo, nejde-li o další diskriminaci rodiče dvě nebo rodiče jedna?!

   Evoluce: negr - černoch - tmavé pleti - afroameričan - ?člověk s netradiční barvou kůže?

   Smazat
  8. 21:23, netradiční barva kůže je ta bílá.

   Smazat
 14. A kolik z těch, co Piráty volili se o jejich hlasování, o kterém mainstream zarytě mlčí, dozví??? Řeknou těm mladým, kterým doporučují Piráty neziskovky, agitující na školách, že jsou Piráti nadšení vítači, kteří je chtějí vyměnit za Afričany a děvčatům dodat černé ženichy???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, zarytě mlčí. Zato ČT nezapoměla pozvat právě europiráta Peksu, když bylo třeba postrašit lidi tím, že ČR bude nejspíš Bruselu platit za odmítání migrantů. Ale o tom, že sám usiluje otevřít dveře Afričanům i do ČR naplno, ani zmínka. Takže šířit osvětu, když jsou piráti a modrátoři ČT tak ostýchaví.

   Smazat
  2. Ano, správně, mlčí. To je taky metoda. V podstatě přesně ta samá, kterou používají tzv."šmejdi" na důchodkyně, když jim chtějí prodat tři hrnce za 20 tisíc, odvezou je někam do cizího města a tam na ně dělají nátlak.

   Smazat
  3. 18:04 když jsou piráti a MODRÁTOŘI ČT tak ostýchaví.
   Někdy chybička působí až poeticky pravdivě. :)

   Smazat
 15. Na lodi jsou piráti a krysy.
  Fakt by mne zajímalo,proč se pojmenovali po těch pirátech.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože jimi jsou. Středověk je rád neměl. Dnes je krysy řídí.

   Smazat
 16. Tady by si měl KAŽDÝ uvědomit,jak je to DŮLEŽITÉ, že máme v EP pány Davida a Blaška.
  Každý hlas je MOC důležitý.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Davida už znám a Blaško příjemně překvapil.

   Smazat
 17. Z hlediska obsahu je výše uvedený návrh rezoluce prostě a jednoduše šílený. Přesto pro ni hlasovalo 288 europoslanců. Neuvěřitelné! Ti kreténi musí dostávat něco do jídla a pití, jinak jejich reakce nemá žádné normální vysvětlení. Nechápu, nechápu, nechápu. V každém případě vím bezpečně, že po dobrém se s těmi šílenci nedomluvíme...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, to je 55 let výchovy. Už tak dlouho řádí neobolševici v Evropě. My jsme byli chvíli rezistentní, protože lidé po pádu režimu buď zakotvili v pravicovém proudu anebo zůstali ve vyjetých kolejích "konzervativní" levice, která tady byla za komárů. Jenže to už je víc než 30 let. Ti nejmladší, kteří ještě nebyli zasaženi na školách výplachem mozků, těm je dnes mezi čtyřicítkou a padesátkou. Nejpostiženější jsou malé děti základních škol. Mnohé se s rodiči vůbec neshodne a negroizaci považují buď za "cool" nebo to bagatelizují. A hlavně drtivá většina neví vůbec o co jde, neboť veškerá "výuka" se soustřeďuje pouze na vybrané subjekty budoucích "elit". Obyčejní Francouzi si tohle taky nevybrali. Kdyby nepadl východní blok a neprodloužil "bezstarostný" život tamní střední třídě, Žluté vesty by přišly mnohem dřív a byli by to podstatně drsnější.

   Smazat
  2. 17:50....S těmi je domluva nemožná.
   Ti jenom karpé diemujou... plačící smajlík
   Helanov

   Smazat
 18. Smažky preferují kadibudky:
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019110110904715-na-cisteni-pomniku-marsala-koneva-ani-haler-ale-verejny-zachod-za-36-milionu-nevadi-praha-6-zase-v/

  OdpovědětSmazat
 19. Tolik rasismu na jednom místě. Nepopírám existenci skupin, o kterých se tady diskutuje. Ale to nejsou všichni. Ono se to chce rozhlížet kolem a hledat informace.
  Trochu slušný člověk s trochou morálky se pod svým názorem podepíše. To jsem v předcházející diskusi nenašel. Dost to vypovídá i o kultuře pisatelů.
  Mgr. Milan Honusek, CSc., IMH.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Článek s diskuzí je o Pirátech. Chcete snad naznačit, že Piráti jsou jiná rasa, pane titulovaný?

   Smazat
  2. Já jsem velmi slušný člověk pane Hanousku. Ale rád zůstanu v anonymitě, protože dnes už se zase chystají trestat za jiné smýšlení. Vy jste ty tendence nezaznamenal? Pokud ne, tak to možná něco vypovídá o Vás.

   Smazat
  3. Napřed jsem si myslel, že Honusek je nějaká fiktivní figura, ale vono to je živé!

   Tož soudruhu, neváhejte a naberte nějaký ten materiál z Afriky do Akademie. Nepochybuji, že Česko konečně prorazí na světovou příčku.

   Smazat
  4. jsi jen vul ktery zduraznuje tituly ziskane s zidovske "univerdity" v Plzni sasku

   Smazat
  5. Pane Honusku,možná jste si nestihnul všimnout,že dneska už se za názor vyhazuje ze zaměstnání.
   Kdo je na černém seznamu,ten si NEŠKRTNE.
   Byť i byl třeba zasloužilý chartista.
   (Jan Petránek,Lenka Procházková)
   A vzhledem k tomu že se šrouby utahujou...
   Helanov

   Smazat
  6. Vždy se podepisuji. Anonymy opovrhuji. Milan Honusek

   Smazat
  7. A tak zůstaňte mezi svými na Akademii, pane Hanousku. Pokud Vám byl vzorem třeba takový pan Drahoš, dovedu si představit, že se pod své názory můžete kdykoliv podepsat a ještě na tom vyděláte. Tady byste se mohl snad i nechtě morálně ušpinit, a to by byla škoda.
   A pak, diskutovat s opovržlivými anonymy! To ani nevíte, zda ten, co Vás tahá za pravou fusekli není tentýž, co pak tahá za levou.
   No, máte to zapotřebí?

   Smazat
  8. 22:52, a koho zajímá, že se jmenuju Holan?

   Smazat
  9. Jsem rasista, když se do negrů nemontuju, pouze jimi pohrdám?

   Smazat
  10. K mým titulům. Získal jsem je na matematicko-fyzikální fakultě UK. Tituly nebyly mým cílem, ale byly nutné, abych mohl pracovat jako vědecký pracovník v oblasti jaderné fyziky.
   Ještě k možnostem studia. Na konci 70. let dělal diplomku p. Jiří Payne. Rozhodně se nejednalo o horlivého komunistu. Mj., diplomku měl výbornou.
   Zdraví Milan Honusek

   Smazat
 20. Jsem rád za výsledek hlasování a děkuji dr. Davidovi a gen. Blaškovi za to jak hlasovali.
  Ale pořádek dělá přátele a omyly nahrávají soupeřům. Zajímalo by mne jak probíhá, resp. jak se počítá hlasování v EP. Nějak to nemohu vypátrat.
  V našich zast. sborech je k přijetí návrhu nutná nadpoloviční většina (tedy až na určité výjimky samozřejmě) přítomných poslanců při splnění kvóra usnášení schopnosti. Takže hlasovat proti a zdržet se (obojí znamená účastnit se hlasování), je z hlediska matematiky potřebné k přijetí návrhu totéž...
  Z tohoto pohledu by byl tedy návrh nepřijat rozdílem 38 hlasů, nikoliv 2. Ale třeba je to v EP opravdu jinak...
  Heriot

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V článku je odkaz na hlasování (pod pirátem Peksou). Z toho je zřejmé, že ke schválení bylo třeba 290 hlasů. Kdyby tedy oba europoslanci za SPD hlasovali pro rezoluci, tak by byla schválena. Z toho vyplývá, že šlo opravdu o ty dva hlasy.

   Smazat
 21. Nevím kolik lží vyprodukoval proruský ZVĚDAVEc, ale tahle je jedna z nich!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:06
   Zvědavec není proruský, ale pravdu hledající, a zprostředkující alternativa k lžimédiím. Každá lež může být vyvrácena pouze důkazy. Dokud je nepředložíte, jste v situaci popírání vám nepohodlné pravdy!

   Smazat
  2. 18:11, ale no tak, vy tomu nerozumíte. Všechno, co není v souladu s eurobolševiky, je přece z dílny Kremlu, to jste nevěděl?

   Smazat
  3. 18:06- ty negramotné prase záhumenkové, ten článek jsou jen a jen fakta o těch idiotech Pirátech a jejich ještě blbějších voličích, mezi něž bezesporu patříš.Jednou tobě i jim další generace zpřeháže kosti v těch rachitických fetem promořených tělech za to, jakou jim chystáte budoucnost...

   Smazat
  4. 14:11 No, je venku ošklivo, ale vy jste mě rozesmál. Zvědavec je " PRAVDU HLEDAJÍCÍ ", a co vy? doma všichni včetně vás zdraví. Ten proruský žvást, je jedna velká lež a hnuj.Ale slépé ovce jako vy, sežerou každou špínu.

   Smazat
  5. 22:54 A koho že volí " chytrý " volič jako vy, prozraďte, ať se zase zasměji. Tipuji, že tu Grospííčovu svoloč co.

   Smazat
  6. 9:48,9:52--ty jedno hovado debilní, nečti "ZVĚDAVCE", ale najdi si a prostuduj oficiální stránky sněmovny a nepřežvykuj tu ta svoje pirátská a havloidně-hemoriodní ideologická lejna !!!

   Smazat
 22. 18:06
  Du bist Große idiot,Gott mit uns!

  OdpovědětSmazat
 23. Pirát zůstane vždy pirátem. Fuj tajbl !

  OdpovědětSmazat
 24. https://dokumenty-online.cz/svet-pod-nadvladou-zla/

  Nenechte si ujit -pro pochopeni jak to vse funguje =ceske titulky

  OdpovědětSmazat
 25. Dobře jsem volil SPD

  OdpovědětSmazat
 26. Název příspěvku je za hranou slušné společnosti. To opravdu jsou lidé ač to někomu připadá divné. No budou-li mezi příchozími i zubaři buďte vítáni. V pátek už většina neordinuje a když nechcete obtěžovat a jdete až v pátek ta vás čeká dlouhý víkend, nebo ztráta zubu. Každá mince má dvě strany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To chcete rici,ze jim tam schazet nebudou a nebo na ne kaslete?

   Smazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jsi jen primitivni kreten a koho to zajima ,ty tvoje idiotismy???? hoboooo?

   Smazat
 28. Tak to jsme měly štěstí a Babiš řekl že nikoho nebudeme brát není na čase se na diktátorskou eu vykašlat? Naštěstí pyjáti tady vládnout nebudou pakáž jedna vlastizrádná.

  OdpovědětSmazat
 29. Piráti jsou nejen hloupí a bonzáci, ale evidentně i nebezpeční

  OdpovědětSmazat
 30. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 31. Idiote vypravej to cechum co se tam maji stale dobre a nehraj nam tady hrdinu tys opravdu ale ubozacek .Chces vedet kolik cechu tam dnes stale zije ?

  OdpovědětSmazat
 32. Tak ta šestadvacetiletá Gregorová bere plat půl miliónu měsíčně a svým hlasováním je ochotna a schopna zničit naši zemi, Českou republiku. Jak je možné, že něco takového my dopouštíme? Podobáme se ovcím. Piráti jsou odedávna námořní loupežníci se skříženými hnáty na vlajce. Název "Piráti" neměl být do zastupitelských sborů ČR vůbec vpuštěn, ano, jednoduše měl být zakázán. Jeví se mi (Piráti) jako odpudiví vlastizrádci! Fuj!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak je možné, že my dva něco takového dopouštíme? Já myslím, že naše možnosti z jedné strany poněkud přeceňujete, a z druhé nedoceňujete. Opravdu jsme to dopustili my dva? Cožpak jsme volili piráty? Nebo, cožpak jsme se s blízkými či svými dětmi nebavili a nedali najevo své obavy z této strany?
   V. Pjakin používá termín - formování masové statistiky chování. Ta má svůj důležitý význam v politických procesech. A domnívám se, že v konkrétním případě jsme my dva postupovali správně a zodpovědně. Jen aby nás bylo víc!

   Smazat
  2. 2:07 To jste mě připoměl toho troubu Jakeše, jak říkal -a ona bere 600 tisíc dokonce miliony-. Vy chudáku ji snad platíte ze svého? Tak raději držte mordu. Co se týká PIRÁTU a nějaké zakazování , to jste si popletl dobu SOUDRUHU, ta doba je pryč. Co tak zakázat to vaše KSČ, výroky idiota Grospííííče by tomu napomáhaly.

   Smazat
 33. Cenzore ty zmetku, proc jsi smazal odpoved tomu nedomrdkovi 0:42 ? Ted bude kvuli tobe idiotem, az do sve predcasne smrti v ramci nasilne integrace !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nekdy je mne tebe lito protoze cesi v cizine by meli drzet pohromade ale ty kaspare delas vsem kdo z jakychkoli duvodu z vlasti odjeli jen ostudu .Jsi ostuda neen emigrace ale ty jsi zmetek internacionalni a takove svine se strileji do zatylku .Bylo by mne potesenim tuto praci vykonat .Ja na rozdil od tebe opice tupa slouzil v armade a tak take vim co s tebou jednou bude ty zmetku debilni.Nevim proc Venca smaznul informaci o tom kolik Cechu zije v JAR tak znovu hovado 5- tisic +slovaci Tak tu nebulshituj debile jak jsi hrdinne ustoupil pod nasazenim zivota z Afriky .Jsi horsi nezli ti negri tam jsi jen odpad lidske spolecnosti a udivuje mne ze se s tebou vybavuji mistni prizdisraci .Asi IQ jako ty tj 55

   Smazat
  2. Ty vychovaná polozdechlá amikurvo z papundeklu,NIKDO TĚ SEM NEZVE A NIKDO TĚ TADY NECHCE TY JEDNOZÁVITOVEJ ZMRDE!!!!

   Smazat
  3. 8:28 Vyskřekl dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!

   Smazat
  4. 8:43
   A52,F73,F200 F808,F600,F602....tohle ti zanechala tvoje incestní familie ty árijče!☺

   Smazat
  5. 8:57 Víte někdo proč tenhle demet dělá neustále reklamu na stihačky z USA ? Asi z toho má nějaký prospěch.

   Smazat
  6. 9)37
   Ještě tak vědět,havlošpíno....to by nebylo psaní o stíhačkách!☺

   Smazat
 34. Češi, bděte! Vrchnost si z vás dělá prdel. I ta česká - viz včerejší článek na "aeronet.cz" s titulkem "Česká republika v roce 2018 v tichosti přijala 47 migrantů ze Sýrie, Íránu, Iráku, Afghánistánu a udělila jim azylové statusy! Výbušnou informaci práskla na vládu Andreje Babiše na České televizi lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová! Není prý pravda, že Česká republika nesdílí migrační zátěž, Evropský soudní dvůr prý odsoudil ČR za nepřijímání migrantů nespravedlivě, protože Česko prý migranty přijímá trvale a uděluje jim azylové statusy průběžně! Azyly se podle Hamáčka zpřísní, ale strpěnci zůstanou v ČR jen dočasně, než bude bezpečný jejich návrat! Návrat kam, když nemají pasy a známou zemi původu?"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. EU musí být jednotná. Nejenom v zákazu žárovek s wolframovým vláknem (dnes tzv. tepelný zdroj), ale i v jednotném odstínu kůže v daleké budoucnosti. Snad i ČR brzy dohoní současný německý standard a i v českých ulicích si budou mezitím jenom konkurovat (a nebudou se mlátit) kurdští a turečtí prodejci kebabu, budoucího celoevropského národního jídla :-)

   Smazat
  2. 8:44 JOOOO pokud to je ten proruský ÁÁÁRONET, tak to je pravda pravdoucí a těch případných 47 lidí tady udělá revoluci. Pokud na hradě, tak jim přijdu ješte pomoct!!

   Smazat
  3. ÁÁÁRONET není proruský, a není alternativa, ale eurobolševiky podporovaný mainstream, vydávající se za alternativu. Venca Konopník zase zaspal, dávno před ním o tom psaly např. Parlamentní listy.

   Smazat
  4. 9:34, 9:54 Třeba mně je zcela ukradené vaše hodnocení aeronetu. Podstatný je obsah článku. Odvádíte diskuzi od podstaty sděleného a tím jsou "strpěnci". Ale to je asi váš záměr, že?

   Smazat
  5. 11:17
   Taky ho nečtu. Vždy mám možnost se o problému "strpěnců" dozvědět z jiných střízlivějších, důvěryhodnějších alternativních zdrojů.

   Smazat
 35. 4:45 Tací již jsou Američané, s tím rudý pšouku nic nenanděláš! A Honolulu je Vlastenec, rasista, člen KKK, neb skutečné Vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! Kdežto podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti nerovných je v podstatě základní levicové dogma, které pravičák uznávající přiroznou nerovnost lidí musí rozhodně odmítnout! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

  *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

  Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:45
   Uvědomte si konečně, že donekonečna opakovaný vtip, psaný idiotským škrábalem, není vtipem.
   Jste pouhým tapetovacím kokotem.

   Smazat
  2. 9:48 Prosím vás, přestaňte reagovat, to nechápete, že to je nasazenej agent provokatér Radosta (verze 2) a že se tu na NR střídaj ve třísměnném provozu v rámci "boje proti vnitřnímu nepříteli" ?

   Smazat
  3. 9:48 Nejde o vtip! Tyto tapetky jsou chytré texty, chráněné před rudocenzůrou právě opakováním. Např. známý text o místních "čechomužycích" od pana Ing. Pauka z Brna je též tapeta, ale neumím si předatavit nic přesnějšího k popisu místních zdegenerovaných odulců! Třebas tohle je přímo dokonalé - cituji:
   "... umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB (to KGB je přehnaný, uznávám) ... Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze."

   Co dodat? Prostě NR!

   Smazat
 36. A52,F73,F200 F808,F600,F602....jsi na tom hůř,než incestní Habsburské dynastie!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:55 Koukám, že přes noc má zase Amík nějaká nová letadla, ale že neustále s Fkem na začátku.CHIIÁÁCHCIÁÁ BLBEČKU Z PROSEKTURY!

   Smazat
  2. 9;30
   Až zjistíš co ty zkratky znamenají a co ti tím pádem incestní familie zanechala,tak dej vědět,havlošpíno!☺

   Smazat
  3. 10:52 Jsou to krycí označení tvých vypouštěčů, rudoprde! Tedy této bandy kremelskejch kretenů! Jen je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 37. https://youtu.be/xGf1o5iCstU

  OdpovědětSmazat
 38. Jejich předseda jasně před vplbami deklaroval, že Piráti jsou stranou nadnárodní, tedy globalistickou. Kdo to chtěl slyšet ten to slyšel. Tohoto výrok jasně predikuje jaké zájmy Piráti prosazují a také to, že národní státy jsou v této koncepci jejich nepřítelem. Proto nemůže být jejich hlasování překvapením. Vše ve jménu narušení homogenity evropské populace. Čím většího naředění bude dosaženo, tím lepší výsledky budou mít tito světlonoši ve volbách. Mediální snaha o marginalizaci národních voleb je zřejmá. Junker jasně řekl, že příští eurovolby budou již ve sjednocené Evropě bez národních států. A evidentně není slíla, která by jim v tom zabránila. Nechcete kvóty na migranty. Dobrá. Tak strpíte strpence. ČSSD a Piráti. Největší nebezpečí pro ČR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. je fakt, že ten jejich odredovaný předseda je až podezřele snědý, je to prototyp budoucího Evropana :-)

   Smazat
  2. Proč dredákovi tak svítí oči?

   Smazat
 39. Zdravím,
  ti kluci afričtí, chtějí prostě lépe a snázeji žít.To se dá pochopit. Ten *dãbelskej* plán lidskejch sviní nikdy.
  Takže, zase boj, boj a boj. Každý musí sám začít, třeba neplat'te daňe atd........

  OdpovědětSmazat
 40. 10:57 Ten Karnegiho plán, podle kterého nyní jede EU a dováží ve velkém barevné obyvatelstvo do Evropy má zcela racionální jádro, ale je dlouhodobé, takže současníkům nepochopitelné. Podle mého je cílem zničení technogenní civilizace na celém světě, protože právě tento typ civilizace vede k boji za suroviny (pro výrobu tzv. technických vymožeností), a návrat k biogennímu typu civilizace. Výsledkem technogenní jsou války, protože některé země se svých zdrojů nechtějí vzdát. Mimochodem, k raketovému růstu počtu obyvatel došlo díky automobilizmu a související těžbě ropy. Vzhledem k ropnému zlomu je proto nezbytné ukončení i stávající technogenní civilizace. Půjde to pomalu, ale jistě. Začne to vytěsňováním aut z měst a rozvojem hromadné dopravy. Paralelně je nutné snižovat úroveň vzdělanosti a snižovat IQ populace, protože pasáčci koz budou těžko realizovat cesty ke hvězdám. Toto téma je obsáhlé, souvisí s tím i tzv. "zlatá miliarda" (ale už se píše i o půlmiliardě) ale rozhodně má svoje opodstatnění a strategický cíl, jinak lidstvo nepřežije.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No prosím, globalizace je děj objektivní, jenž ale nese subjektivní charakter. A Vám se ten subjektivní charakter v podobě Calergiho plánu zamlouvá? Ten je přece realizován v zájmu vytvoření jiné varianty "толпо-элитарного общества". Tedy zjednodušeně řečeno ďábelské plány. A co tak prosadit něco principiálně odlišného, a přitom taky opodstatněného?

   Smazat
  2. 13:30 každopádně něco se udělat a změnit musí, protože kapitalismus se evidentně nedožije ani půltisíciletí, ale egyptská civilizace existovala tisíce let (snad až pět tisíc)

   Smazat
 41. Hoši a dívky od černého praporu, já vůl vám dal hlas. Slibuji, že se polepším a už to nikdy neudělám. To co tu předvádíte je opakovačka přes kopírák Zelenin a Veverek. To nejsou omyly mladistvých, to je omezenost a to jsem od vás nečekal. Varovat mě mělo, že dnes blbci úřadují na sítích, aby vypadali chytře. Hprší je má reakce, nemám koho volit.

  OdpovědětSmazat
 42. Před volbami jste neřekli že vaše manželky budou u koryta a pěkně mlaskat. Jste stejný jak politici pred listopadem.

  OdpovědětSmazat
 43. 4:45 - ty podradna oportunisticka poloopice ! Ja si nepamatuji nic jineho z Afriky nez kmenovou NENAVIST a oportunisticke zabijeni !
  Belosi nebyli nic jineho, nez dalsi nepratelsky kmen, ktery se dokazal branit..

  PRASATA jako jsi ty, jim moznost obrany vzali ! Budovatele utopisticke spolecnosti, jako jsi ty, zapricini smrt millionu... NIKDE TO NEFUNGUJE, kde je "kulturni" rozdil tak hluboky , jako je mezi Afrikou a Evropou.

  A PRESTAN LHAT o mnozstvi Cechu, kteri tam - v JAR ziji !
  Je to ekonomicky nesmysl !
  Co se tyce tvoji OPERETNI ARMADY a strileni do zatylku to jsou dalsi tvoje hloupe predstavy a fantazie.

  Ty jsi obycejny politicky oportunista, ktery pro finnacni benefit z Bruselu znici cesky narod . Tak jak byli zniceni Portugalci v Angole a Mozambique, tak jak byla znicena South West Africa, Rhodesie a prakticky vse od Kilimanjaro as po Agulhas !

  PITOMCE JEDEN - stejne bude rasova valka , tak budes mit moznost si zastrilet, ale velmi kratce !
  Napsal NICK HONOLULU (ktery kdysi davno zacinal posrpnovou emigraci v Johannesburgu - KTERY BYL ZNICEN destruktivnimi zmetky jako je 4:45 !

  -----------------------------------------------------------

  Cenzore ! Prestan mazat informativni clanky ! Cesi maji pravo vedet vse ze sveta.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 44. Toto jsem zazil !
  16.6.1976. Jsem se stal svedkem utoku 1 millionu cernochu na Johannesburg ! JA TO PREZIL v ulicich mesta. Mnoho lidi to neprezilo ! Duvod povstani byl v tom, ze vlada, ktera dala cernochum v SOWETU (South West Township) vse zdarma, chtela, aby se ucili AFRICANS a oni chteli anglictinu !

  Tak povrazdili vsechny ucitele, zapalili skoly a knihovny a vrhli se na Johannesburg. Takovych zazitku mam mnoho !

  A potom nejaka polopice z Bruselu a z operetni armady, me bude poucovat, co si mam myslet ! NIKDY TY PRASE ! NIKDY me nejde znasilnit mozek a pamet !
  NICK HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 45. U příležitosti 30. výročí sametové revoluce hrozila v Česku nějaká forma pokusu o státní převrat. Pokud máte milión lidí na Letné, tak vhodný moderátor je může vyzvat k tažení do Sněmovní nebo na Pražský hrad a mezi shromážděnými se najde dost velké procento zfanatizovaných jedinců, kteří poslechnout a skončí to násilím a ničením majetku. Proto také včas silně utlumili činnost Miliónu úchylek, a proto také byla vybraná nejradikálnější strana ze Sněmovny, která mohla strhnout právě mladé, aby dostala pořádně pro výstrahu přes prsty, což se právě v médiích děje (viz třeba Michálek a jeho pornopartnerka)!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. je fakt, že se to mydlí ve všech stranách, ale poslední dobou čtu stále jenom o Pirátech (i ČT přestala prezentovat Ivana Bartoše), bral jsem to ale jenom jako čínskou odvetu proti Hřibovi (ministru zahraničí ČR) :-)

   Smazat
  2. Podle alarmujících výročních zpráv BIS hrozí největší nebezpečí našemu demokratickému zřízení ze strany Ruska. Nachce se mi věřit, že by Milion chvilek bylo infiltrováno nebo dokonce řízeno z Moskvy k vyvolání státního převratu. Vždyť ty zástupy na Letné jsou opravdový stoupenci demokratického polistopadového vývoje společnosti. Chápu, zneužít se dá cokoliv, ale tohle vypadá přímo fantasmagoricky. Domnívám se, že takhle to prostě fungovat nemůže.
   A odkud vlastně přichází ty zprávy o plánování převratu? To jste zapoměl uvést.

   Smazat
  3. Zdroje vysoce citlivých informací se neprozrazují. Mohu vám doporučit sledovat ČT, ale tam se to na stopro nedozvíte. I v naší přesvobodné zemi je zase nutností číst mezi řádky :-)

   Smazat
  4. 13:28 Kdo vede parlamentní vyšetřovací komisi k OKD? Pirát. Na koho komise také podala trestní oznámení? Na Bakalu a jeho sluhy.

   Smazat
 46. Po padu Rhodesie 31.5.1979. jsem se prestehoval do Ameriky a prekvapila me AFFIRMATIVE ACTION - t.j. zvyhodnovani cernochu na ukor belochu, coz je ted na ustupu.
  Bila amerika se dozaduje rovnocennosti - rovnopravnosti a ma to tu vyhodu , ze cernochum to dava pocit sebevedomi.
  (Accomplishmentu !)

  I tak, America ma v kazdem meste mista, kde je tak vysoka a NESMYSLNA kriminalita, ze zadny beloch tam nepoleze ! Napr. East Chicago. (Cernosi se proste zabiji vzajemne !
  3000 zastrelenych za minuly rok !)

  CO CHTEJI TI HLUPACI z Bruselu ? Udelat z Prahy Johannesburg a z Brna Chicago ? ?
  Vojacku 4:45 zplachni se do hajzlu, proti realite nic nesmuzes !
  NICK HONOLULU - ja to videl ! Ja to zazil a Piratska strana je strana hlupaku !

  A kdo neveri, at se jede podivat na Hillbrow do JHB, nebo do East Chicaga !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, to je dojemné, jak ti leží na srdci osud Česka. Fakt. Asi něco v tobě zůstalo. :))
   No uvidíme, jak se s tím vyspořádáme, ten tlak udělat z Prahy Hillbrow je extrémní.
   Jo a všiml sis, jak se "Mugabe" snaží v této oblasti varovat tím, že uveřejňuje podobné články, že? Tak až budeš zas nadávat, vzpomeň si na to, protože ve většině případů, včetně veřejnoprávní TV, horují pro černoušky z Rhodesie, Súdánu, Čadu a dalších milých států. Tohle je jeden z mála webů, kde píšou pravý opak.

   Smazat
 47. 13:28 Ano, také si myslím, že to Hřib podělal (nejenom Pirátům) takovým způsobem, že se mu asi o dopadech ani nezdálo, ale na hrubý pytel hrubá záplata.

  OdpovědětSmazat
 48. Jsou dva druhy lidi ! Jedni uprednostnuji vidinu toho, jak by to melo byt a druzi vidi svet, tak jako je !

  Hnuti v Nemecku, AfD je na postupu a zesiluje !
  MAM Z TOHO RADOST a fandim jim !

  Nas OBLIBENY president Trump stavi plot na jizni hranici a nikdo nevi kdo to plati, protoze Congress to sabotuje (Globaliste).

  Takze strana Piratu v Evrope bude nevolitelna za nejakou dobu ! Jejich agenda je destruktivni !
  AT ZIJE bila civilizovana Evropa ! Zadna jina neprezije a dopadne tak, jako kdysi muj Johannesburg !
  NICK HONOLULU - napsal na zaklade prozitych zkusenosti v Africe a v Americe !

  OdpovědětSmazat
 49. PROSIM VAS ! Lidi v Cesku !
  Nagooglujte si HILLBROW images !
  Je lepsi fotografie toho, jak to tam dnes vypada,
  nez 100 vet, ktere reknu !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem se tím projel cca před dvěma lety přez Streetview. Celkem hustý :D

   Smazat
  2. co to je? kde to je? jsou tam Piráti? jsou tam aspoň piráti?

   Smazat
 50. 13:21 Spolek Milion úchylek pro demokracii chystá společně s demonstrací na Letné rozsáhlé protesty v zahraničí. Mají na to "chvilkaři" právo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mají. Jen aby někomu neruplo v bedně a nevyzval k útoku na Hrad a Strakovku. To bychom tu měli nejen ukrajinský scénář, ale mnohem horší, jelikož oni by otevřeli hranice pro černé zabijáky.

   Zajímala by mě modelová situace. Dav sesadí presidenta a vládu a tam se posadí ti praví, vedení třeba Mádlem, Kalouskem, Kolářem atd. Jak se zachová policie a armáda? Jak se zachová EU, USA a zbytek světa?

   Normálně by to odmítli, OK, ale teď nastoupí lidé, kteří bleskem splní všechna přání všem, kteří mají na ČR jakékoliv požadavky. Česko během pár dnů zruší jednostranně kontrakt na plyn a jaderné palivo a přislíbí Westinghouse výstavbu nových bloků. Česko přislíbí anulovat Benešovy dekrety a Masarykovy pozemkové reformy, a vyplatit kompenzace "sudetským" Němcům a restituovat jejich majetek, Česko přislíbí restituce všeho majetku pro rodiny Lichtenstein, Beaufort Spontin, Windischgrätz.. atd., Česko otevře hranici africké migraci a zaváže se, že vymezí ročně 300 mld.eur...

   Nezačne se tvrdit, že to byla revoluce národa proti dictatorship? Ekvivalent roku 1989?

   Smazat
 51. "Rezoluce nebyla schválena rozdílem pouhých dvou hlasů! (tady redakce Nové republiky zdůrazňuje, že schválení vzalo za své díky právě dvěma europoslancům za SPD - panu generálu Blažkovi a panu doktoru Davidovi, zakladateli a frontmanovi našeho webu!)"

  "Pozoruhodná" to úvaha autora článku. Ostatní europoslanci, kteří hlasovali proti, jako by nebyli...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty dva hlasy v náš prospěch jsou v europarlamentu díky rozumným voličům. Ostatním, kteří hlasovali proti, by bez nich jejich hlasování přišlo vniveč.

   Smazat
  2. 14:07 Kdyby čeští voliči to hodili místo SPD třeba TOP09, tak již by rezoluce prošla.

   Smazat
 52. Piráti nejen že narkomani ale neskuteční vlastizrádci.Piráti co jsou celosvětově podporování Sorosem. Gregorová aby těch funkcí neměla málo,ačkoli je z Mostu tak je i Brněnskou zastupitelkou.Už od podhledu jasná fetka.Drogy něco stojí.Všimněte si že Piráti podporují vše co jde proti všemu co platilo od nepaměti.Jak někdo může volit narkomany???

  OdpovědětSmazat
 53. Poslanec za SPD Radim Fiala na své facebookové stránce okomentoval zprávu, která se objevila na portálu ParlamentníListy.cz, o záměru Pirátů spolupracovat s Ústavem nezávislé žurnalistiky pro vytvoření svého vlastního think tanku. „Piráti tím opět potvrdili, že pracují pro neomarxistickou sluníčkářskou revoluci a pro globalisty,“ uvedl Fiala.

  OdpovědětSmazat
 54. Ten udýjny Ustav nezávislé žurnalistiky a web štěkací či hlídací pes,je to stejné.Jedná se pouze o jednoho člověka. Ten Ustav nezávislé žurnalistiky má sídlo v boudě v zahrádkářské kolonii,která navíc není jeho. Navíc ta jedna osoba co se prezentuje jako Usáv nezávislé žurnalistiky je placena Opien society. Lze lehce ověřit. Ve svém videu tenhle podvod odhlalil Xaver.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.