Reklama

neděle 24. listopadu 2019

Ještě větší blbec než jsme si mysleli

24. 11. 2019
Naprosto nepřijatelné chování Petry Procházkové komentuje senátor Václav Láska (Strana zelených, KDÚ-ČSL, Piráti) takto:
"Bílý muž se pořád cítí utlačován. Ženy mu berou jeho roli. Chtěj dělat všechno, co on. Ale to nejde. Vždyť je to přeci on, kdo je silnější. Kdo má víc svalů. Prostě na některý věci má jen on. Muž. Je to “jasný, historický a genetický". A pak ten muž dostane políček od té slabé ženy. Očekával bych, že to vlastně ani pořádně nezaznamená. Maximálně nad tím mávne povzneseně rukou. A heleďme se, ne. Pláče, volá o pomoc a dovolává se spravedlnosti. Nevím. Asi ho najednou to bebí bolí." ParlamentníListy Je pozoruhodné, jak dokáže vystihnout podstatu věci.

201 komentářů :

 1. Takže tomu kreténovi nebude vadiť, keď dostane sám na hubu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zahrává si sám, že si na něj nějaká žena počká a jednu mu přišije za všechny jeho podlosti. A že jich už je celkem dost. Venoušku, pravdu a Láska.....!:-)))

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Ženy, tohoto vola můžete liskat naprosto bez omezení. Bude z toho nadšen.

   Smazat
  4. Prosim Vas, tak jako jsou zeny s velkym Z, i muzi s velky M.

   Ja bych od zeny prijal i panvici po hlave, nemam se za spatneho, jen tak.

   No vzdyt, at se prezentuji, jak je libo, jak chromozom X a Y, kdo jak chce.

   Smazat
  5. Ten by je mel dostavat preventivne,aby se mu alespon nekdy rozsvitilo...Mame v senatu hodne blbu,ale tenhle hraje prim

   Smazat
  6. Senátor Pravdoláska nemá ucelený přehled. Je pravdf, že muži mají víc svalů. Ovšem ženy zase mají víc sliznic. O dvě víc.

   Smazat
  7. Láska je skutečně větší blbec než jsme čekali !

   Smazat
  8. 14:54 No vidíš, a přesto je, na rozdíl od tebe, senátorem.

   Smazat
  9. Všichni tomu špatně tomu rozumíte. Až potká paní Petra Procházková nějakého floutka, kterého vytáčejí její články a dá jí přes hubu, paní Procházková, jako správný bílý muž (protože jsme si všichni rovni) nad tím jen mávne rukou. A půjde dál. Takhle to přeci má být.

   Smazat
  10. 15:14
   Ve starým Římě měl Caligula svého koně skoro konzulem....tak proč nemůže být ten GRABIT senátorem?!☺

   Smazat
  11. To je také svoboda a demokracie:

   Starosta Novotný píše Procházkové: Máte mou podporu, já bych tomu hovadu rozkopal na místě držku! Toto je oficiální stanovisko Prahy-Řeporyjí

   Smazat
  12. Senátoru Láskovi došlo, že jejich "pravda a láska" vítězí pouze lží a nenávistí. Na jeho vlastní stránce je ve společnosti (fotky) tolika divných lidí, že mě nepřekvapuje.

   Smazat
  13. 15:14 Pamatujete si ještě, proč byl Václav Láska zvolen senátorem? Lidé ho zvolili proto, že odhaloval zlodějny "elit", se kterými teď táhne za jeden provaz. Je typickou ukázkou pravdivosti rčení: "Poturčenec horší Turka". A také předvádí "Jak zblbnout z funkce snadno a rychle - kdo neskáče s námi není demokrat".

   Smazat
  14. Zena rychle pozna kdo je eunuch, pravedolaskovec, opilec , pseudosexual atd. Pak lidsky prava antirasismus neznaji mezi a musi se sirit treba az na Sibir. Ale tam at jdou ty jiny..Polehcujici okolnosti.
   Ja si s demokracii nezacal, dale jako mnoho mych spoluobcanu jsme nikdy nekriceli ,ze jsme inteligenti a neohaneli se diplomama v nelitostne soutezi o nejvetsi koryto..Tedy kdo uloupi vic.
   Bilak mel prej ve vyucnim listu nepoustet na saka, ale pak se to zvrhlo v diplomu ynteligenta schazelo kvalifikace,NEPOUSTET NA ZLATY PERA..To je sama demokracie, votocis se a zlaty hodinky po dedeckovi jsou V ----, Cenzurovano autorem komentare. Uz sem cvicenej a tak usetrim praci redaktorum..I kdyz mi vo zadny koryto nejde ,ale kdyby nahodou majetek je mi akorat k zahozeni , jeden nikdy nevi , ale kdyz neni na pivo ,takovy zlaty hodinky taky nejsou k zahozeni..

   Smazat
 2. Proč ten Láska tak sprostě lže???
  Vždyť Franta ani necek',video natočil pan Vít Hassan a do éteru ho pustil Raptor.
  Sputnik si spokojeně mne pacičky, rozhodně nebrečí,spíš se vesele culí.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Helco,

   on je sice pravnik na voziku, p Vaclav Laska, nrzp - no overeny fasista.
   A dlouhodobe. Rekneme, hodne zmapovany, trvaly volic a zastace ODS, jinak kreten.

   Smazat
  2. Samozrejme zijici za dotace EU, zastiten chartou OSN, v hlave nasrano, hlavne - ze bere a - rozhoduje...

   Omlouvam se mluvu. nobody

   Smazat
  3. 12.45
   Láska je bývalý policista, multikulturalista, antibabiš, antizeman, ale na vozíku není...

   Smazat
  4. Mozna ho nekdo vylecil, za dotace, noooo nevim, rozum i tak nema, nenajde, at hleda:).

   I tak najde pouze svuj obraz v zrcadle:_

   Smazat
  5. Jinaaak, samozrejme jsem myslel i Krasotku, nekdy i 2 mouchy jednou ranou.

   nekdy drzy - nobody:).

   Smazat
  6. K panu Ĺáskovi, vzhledem k jeho postižení se ze slušnosti nebudu vyjadřovat, mám od rodiny Kinder stube. Ale chválím sebeovládání toho mladíka,jehož mobil cca za 20 000 se octnul mezi kaféhrnky. Dovedete si představit ten jekot, kdyby paní Petře hned jednu vrazil ? Celkem by se to dalo čekat, reflexy se blbě ovládají, ale opozice by to určitě odsoudila. Takže někdy není volba, ať uděláte to či ono vždy je to blbě. Jinak mi chybí jěstě jedna reakce, prohlášení od pana Topolánka, že paní Petra má koule.

   Smazat
  7. On už je ukázal v Toskánsku :)
   Ona už se taky odkopala a dočkala se mnoha přezdívek :)

   Smazat
  8. @13:13

   Teda fakt jsi super cislo.

   Jak by nemela koule Petra,kdyz tak "koulela" s vojenskou zpravodajskou sluzbou...

   Fakt unikos, diky:)

   Smazat
  9. Z reakce toho Franty bylo patrné, že moc dobře věděl, za co ji slíznul.

   Smazat
  10. Ten na vozíku není LÁSKA, ale KRÁSA:-) -.----vono se to plete, vím:-)

   Smazat
  11. Helanove ano, Sputnik se může culit, ten jejich novinář to zvládl dokonale.
   Pro myslící lidi, a zejména ty, kteří mají žaludek na to občas si vyslechnout sprosťárny a lži Petry Procházkové, a kteří pořád považují za nutné si vše prověřovat u zdrojů,
   pro ty tahle kauza může být cenným pramenem poznání.
   • A to jak především o fašistech mezi námi, kteří chtějí abychom se začali fackovat a baží po rozvratu a následné tvrdé diktatuře.
   • Tak i trošku třeba o tom, že tady existují další než mainstreamově závislé zdroje, vč. těch jako Sputnik, které přinejmenším svoji závislost neskrývají.

   Smazat
  12. @13:18

   No jo, tak doporuceni pro pristi dovolenou:
   https://www.cestyzazazitky.cz/zajezd/operni-dum-la-scala?gclid=EAIaIQobChMIztb81OuC5gIVwrTtCh3M-wLLEAAYASAAEgL2HPD_BwE

   At se nauci zpivat, protoze ... budou zpivat, az po dovolene a nekde jinde.

   Smazat
  13. @13:22

   Nekdy toco a nekdy kolotoc, za ktery se omlouvam, no a nekdy i zamer.

   nobody. A uz budu hodny.

   Smazat
  14. Řekněme, že Rusko opravdu směřuje k pravoslavně-fašistické diktatuře. Jenže vy také tvrdíte, že tato diktatura „může vyústit, a pravděpodobně také vyústí, v pád sebe samé“. Můžete to vysvětlit? Předpokládáte, že se zhroutí pod svou vlastní vahou?

   K pádu Sovětského svazu vedla porážka ve studené válce a myslím si, že podobný osud čeká i Putinův režim. A to z několika důvodů.

   Zaprvé: fašistický režim ze své podstaty nemůže poskytnout zdravé a plodné prostředí pro vývoj vědy a nových technologií – včetně těch, které jsou nezbytné pro budování armády. Rusko dnes zaostává za USA, EU, Čínou i Japonskem v úrovni R&D („research and development“ čili „výzkum a vývoj“, pozn. red.) Není to jen výsledek nedostatku financování ze strany vlády, ale také toho, že mnoho dobrých vědců opouští Rusko a dávají přednost práci za jeho hranicemi. Protože věda se nemůže úspěšně rozvíjet v takové atmosféře, jaká dnes v Rusku panuje, uprostřed zastaralých intelektuálních konceptů a cenzury a tlaku.

   Smazat
  15. 18:24, vy trpíte samomluvou? Kromě toho jste úplně mimo téma, tady je řeč o jisté zuřivé ženštině z Deníku N a jejího apologeta, nějakého Lásku..
   A jen tak mimochodem, je hezké, když připouštíte, že v Rusku jsou i skvělí vědci, kteří dle oněch agentur už odchází třicet let. Tak teď nevím. Buď se jich tam rodí mnohem více než ve zbytku světa anebo že by to s těmi agenturami nebylo tak žhavé?

   Smazat
  16. 12:45...Na vozíku je uřvanej Kráása...
   Mimochodem,platná posila Trikolory.
   (To je bramboračka...ufff...Krásu bych si dovedla představit spíš u sosanů.Sosáček by teda měl důkladnej ;-)...)
   Helanov

   Smazat
  17. 18:24 Rusko bylo odjakživa chudá, velká, zaostalá země. A nijak mu to nebránilo napadat, okupovat a zotročovat cizí státy a národy. Naopak, jeho vůdci potřebovali najít cizí nepřátele, obvinit je z ruské bídy, neúspěchů, nesvobody a válčit s nimi, aby odvedli nespokojenost lidu sami od sebe, od svých institucí, Kremlu a jejich vlastní neschopnosti, zkorumpovanosti, nespravedlnosti a parazitismu. Je potřeba snížit počet obyvatel planety. Pokud se vytvoří viry, specifické jen pro konkrétní genetickou oblast jakou je Rusko a tuto oblast zcela vylidní, je to naprosto legitimní. Například různé typy rakovin propukající už v dětském věku a neplodnost mužů jsou vysloveně žádoucí. Taktéž těžké respirační choroby, anthrax a další, včetně pravých neštovic. Léčbou těchto chorob se rozmnožují zdegenerované národy, jakými jsou východoevropané. Není to urážka, ale vědecky dokázaný fakt. Genetická struktura východní Evropy je těžce narušena, o čemž svědčí i úroveň států, kde žijí. Je tedy potřeba zabezpečit snížení počtu obyvatel a jejich náhradu za kvalitnější genofond odjinud.

   Smazat
  18. Ad 16:50. Adolfe Hitlere, již nejsi velký vůdce, ideologicky a faktografií tě dalece svou nenávistí k lidstvu, lidské kultuře překonává zrůda 16:50. Takové vyznavače genocidy kdyby postihlo mučivé umírání, bude to jen boží spravedlnost a pokrok lidství.
   Naopak genetická struktura zemí východní Evropy a Asie dalece překonává mentální degeneráty typu 16:50. Naklonovaní nacisté na úrovni Himmlera a Eichmanna se zde rádi producírují, jenže ti "primitivové" z Východu právě překonávají ekonomicky ty namyšlené zrůdné protonacisty Západu. Jednou budou v museích k vidění naložení v lihu.

   Smazat
  19. 17:35 Opak je pravdu, zdegenerovaný rudochu! O tom přeci hovořili a psali všichni proroci včetně toho vašeho Marxe už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populaci primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!dní civilizaci!

   Smazat
 3. 10:48
  On někdy mluvil PRAVDU?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže Lásko, až Vás potká nějaká žena, která nesouhlasí s Vašimi názory a aktivitami, tak Vám jednu vyšije a bude? To chci vidět...
   Oháněl byste se imunitou senátora, povolal kolegy právníky, chlívek milionů a byla by obří demonstrace...
   Nebuďte alespoň pokrytec, lhář a manipulátor...

   Smazat
  2. On je docela rozdíl mezi jiným názorem a normální lží.

   Smazat
  3. A jak to posuzujete? Vy máte jiný názor a ostatní jen lži?
   I tak, pokud je člověk inteligentní, ostatní asi nefackuje a ani to neschvaluje...

   Smazat
  4. Jen jsem podotkl, že mezi těmi výrazy je velký rozdíl. Nic víc.

   Smazat
  5. Rozdíl je, proto jsou to 2 slova. Nechápu, co tím tedy myslíte...
   Je tedy podle Vás nějaký výraz, který ospravedlňuje fyzické násilí proti ostatním osobám. Podotýkám,že mluvíme o situaci alespoň průměrně inteligentních lidí...

   Smazat
  6. O jakým fyzickým násilí je tu řeč? Dostal facku od ženský a evidentně si je moc dobře vědom za co.
   Opravdový násilí vypadá fakt jinak.

   Smazat
  7. 11:34
   Měl to ty muslimomatraci vrátit desetkrát a ještě jí kopnout do bandero3,14či!

   Smazat
  8. 11:17...Jaká lež???
   Pan Franta zřejmě vypustil poněkud tendenční,zavádějící informaci.
   To samé ale Prochajda dělá už čtvrt století.
   A zatím od nikoho na budku nedostala.
   Nebo jo?
   Helanov

   Smazat
  9. Prosím vás, neustupujte zlu!
   Kde a v čem redaktor Franta lhal? !!!

   Dejte to sem. Jinak jen tlacháte a té fašizoidní blbce Petře Procházkové naháníte vodu na kolo.

   Smazat
  10. 11:31
   Nemůžete to vysvětlit někomu, kdo jen plní instrukce. Evidentně se snaží "mírnými" postupy, když hrubé a sprosté nadávky tady nepomáhají k "správnému" pohledu na Věc. Nemá cenu s takovými diskutovat. Vaše slova vždy obrátí a nic Vám nepomůže. Instrukce jsou instrukce. A blíží se svátky, chápejte.
   Nemůžete mu ani říct, že by tu facku od Helenky Růžičkové (viz dále v diskusi) potřeboval i on. On by to zase prostě "inteligentně" obrátil proti Vám.
   Chápejte to, on je někdo.
   On je spasitel.
   On je soudce.
   On má vždycky pravdu!
   On je V--L!

   Smazat
  11. 10:53 a on někdy nehovořil pravdu? Sem s tím ať se podobní jako vy pokochají, a já už se taky konečně dozvím v čem Sputnik lže. Už se těším. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  12. V dobe tzv. zdravotnicke reformy s jinym culibrkem, tery se hral na ministra "neceho", zastiten "Do Nepohody" premierem, nerekl:

   na obranu matek s postizenymi detmi - ani slovo.
   I pastelky jim vzali, hrdinove? Nebo vrazi!

   Nyni se asi boji i o titul, kdovi - kde ho koupil, pravnik rozhodne neni.

   Smazat
  13. A ten vecernicek - Laska a Krasa,
   Ne, kdepak - Nenavist a ostuda NRZP.

   Smazat
  14. 11:34 Facka je fyzické násilí. Nebo vy jí považujete za diskusní argument? Z čeho soudíte, že on "evidentně si je moc dobře vědom za co"? Pokud vím, tak on jen ve svém článku ukázal na nepravdy, které ve svém vystoupení pronášela Procházková. Podle vás tedy ta facka nahradila fakta, kterými se její nepravdy změnily na pravdu a proto na ní nereagoval?

   Smazat
  15. Dostat facku a nastavit druhou tvář ? Kdo po mě kamenem, já po něm chlebem ? Jistý pan Goliáš už nemohl ani chlebem, protože byl na místě mrtev. V praxi platí zcela jiné nauky. Slovní agresi a nadávky lze ignorovat, ale nechat průchod fyzickému útoku na sebe je špatně. Když už ten redaktor nezachytil vyražení mobilu z ruky, tak tu ránu na hlavu zachytit měl - a nejlépe s okamžitou eliminací útočníka. Následky odvrácení útoku nechť si nese útočník sám. Že útočila žena ? Z hlediska obrany nepodstatné.

   Smazat
 4. Kdyby aspoň ti fašizující hajzlící uvedli, kde Sputnik, potažmo jeho redaktor Franta lhali. Asi toho nejsou schopni. Tak se snaží terorizovat naši společnost.
  ona fackováním a nadávkami.
  On svou hloupostí a charakterovou zakřiveností.

  OdpovědětSmazat
 5. V křesťanskych (nebo Piratskych ci Zelenych?) rodinach je to asi normalni dostat od ženy facku.Nu,prejme to panu senatorovi.Nebo to maji doma opacne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan senátor přebývá s Jakoubkem Jandovic?
   Nebo s nějakým jiným domácím agresorem?
   Že by s Moravcem či Pospíšilem?

   Dejte, prosím, informaci.

   Smazat
  2. Pro 11.34
   A jak si představujete fyzické násilí v tzv. demokratické společnosti? To už myslíte to vykrvení prezidenta, visící oponenty na kandelábrech?
   Aha,tak to máme asi jiný náhled na svět. Pro Vás je normální, když žena(muž) dá někomu facku na veřejnosti? Jako politickému oponentovi řekne, to je ten hajzl a pak pokračuje? Pro Vás asi dáma...
   Asi taková, jako náš skvělý premiér, který všem ukázal své přirození.
   Opravdu jsme jedničky

   Smazat
 6. Asi by bolo dobré poslať za ním nejakú ženskú, a natočiť jeho "hrdinskú" reakciu potom, čo mu jednu ubalí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Preco ved?

   Dame im pesnicku, tak este raz:
   https://www.youtube.com/watch?v=Eva3f0fufhY

   Alebo proti babe ides - jednoducho, po papuli beres.
   nob... ved viete

   Smazat
 7. Škoda,že už nežije paní Helenka Růžičková,ta kdyby tomu havlogreténovi jednu přilepila,tak z něj budou tři a ještě blbějším a vošklivější!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 8. tak tento případ by měl být veřejnosti jako příklad, jak se chová člověk, který hájí "demokracii" (asi tu svou), a JAK JEDNÁ! To není o tom, či žena a muž, ale o názorech na svobodu slova.

  Až mě z toho vyskakuje husí kůže, že i takoví lidé, jak je Procházková, mají plnou pusu demokracie! Svět se v kravskou .... obrací a to chlupatým dovnitř.

  OdpovědětSmazat
 9. Současná ČR je politicky rozvrácená. Všichni útočí na premiéra Babiše, on přesto posílá miliardy na neziskovky. Ke to podivné chování a jednání. Celý svět se hroutí, chybí morálka, úcta k lidem. Nejhorší je, že bude ještě hůř.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Celý svět se hroutí"?
   To asi žijeme každý v jiném světě.

   Smazat
  2. Co je divného? Babiš chce taky přežít a při nedávné návštěvě Jůesej mu zřejmě přesně dali vědět, co se stane, když nebude hodný chlapeček. To je realita. Proto budeme mít vrtulníky na jedno použití (víc reálných bojových akcí nevydrží), proto bude dál sponzorovat své protimužstvo, proto nejspíš budeme mít šlus s atomovými elektrárnami, protože Jůhelemáci jsou v tomto oboru jaksi v "útlumu".

   Smazat
  3. 11:41 ale to, že ty vrtulníky nic nevydrží nemaj kolečka, navíc je v nich zima, to nevadí, to je přiraženo k ceně, alespoň se budou o to víc opravovat a to taky není k zahození. Jestli by takto vedl svoji firmu, to by asi rychle zkrachoval, ale stát to je jiná tam to zacáluje hloupý ovčan. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  4. Dědečku, opravy těch vrtulníků jsou už v ceně, takže čím více se budou opravovat, tím hůř pro dodavatele.
   Napsal jsem to srozumitelně?

   Smazat
  5. 11:15 podle pí Švihlíkové je ročně z republiky vyváděno 500 miliard do zahraničí, hovoří o tom ve videu u pana Štrunce, takže nějaké drobné na nezjiskovky, k tomu mohu akorát říci "hej hou". Rudý dědeček

   Smazat
  6. Ale ty neziskovky si platíme proti sobě. Chápete?
   Proč nedávat všechny peníze jen na zdravotnictví a tak. Pokud má někdo jiný politický nebo společenský názor, ať si založí stranu, hnutí a tu ať si sponzorují aktivisté. Alespoň se uvidí, kolik mají reálně podporovatelů a pokud budou dobří, jistě prorazí i bez pomoci státu - nás všech

   Smazat
  7. Rudý dědečku, je velká škoda, že paní Švihlíková říká jen "A" a neřekne to "B", aby to bylo fér.

   Smazat
  8. A jaké B?
   Béčková kolonie?

   Smazat
  9. Třeba taková "drobnůstka", že třeba nebýt VW, tak už by škodovka dávno nežila.

   Smazat
  10. Tak to by Škodovka nesměla být prodána za korunu (P.Pithart)
   Dneska je kolonizovaná dcera úspěšnější než matka a proto budou utlumeny výroby nebo přesunuty jinam

   Smazat
  11. Leda idiot by utlumoval výrobu úspěšných modelů.
   Ale znovu opakuju, nebýt VW, Škoda auto by tu už dávno nebyla. A do státní kasičky by z daní neteklo, co tam dneska teče.

   Smazat
  12. Tak to si poslechněte na YT stanek_1 a stanek_2 ať víte jak je to s těmi našimi montovnami nadějné a co z toho bude.

   Smazat
  13. Ano výroba Škodovek má být v ČR utlumena. Oficiálně se už mluví o přesunutí výroby Superbu buď do Turecka nebo Rumunska anebo ještě do Bulharska. Mezi odboráři a zaměstnanci se ale už otevřeně mluví, že podraz na nás ze strany Německa má být mnohem horší. Prý v ČR zůstane a to ještě možná jen výroba Fábií, Výroba ostatních modelů Škodovek půjde pryč z ČR. Zřejmě zase někde na Balkán. Má to být trest za to, že se Německu stavíme na zadní a nechceme brát čmoudy. Když nepřijímáme čmoudy, přijdeme o Škodovku.

   Smazat
 10. je to pokus na odlákáni pozornosti lůzy od jinejch jejich pr-serů

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jakých? Vždyť je jich tolik, že se vzájemně nulují a už je registrujeme jen obtížně. Tedy přesněji, velmi špatně již rozeznáváme NEpr-sery! Pokud nějaké jsou.

   Smazat
  2. 11:36 soudruha netanjahua obvinili z podvodu - někde jsem četl že odklonil do své kapsy přes miliardu doláčů

   Smazat
  3. To je divné, že by o tom soudruzi ze států nevěděli?

   Smazat
  4. 11:18 Tak si poslechněte někoho kdo je v týmu co radí Japonskému premiérovi, přednáší na univerzitách po celé EU na YT zadejte stanek_1 a potom stanek_2. Snad pochopíte že jde i o Vás a vzpamatujete se.

   Smazat
  5. 11.46 A to ještě Bibimu hrozí vnitrostranické "Sarajevo"...

   Smazat
 11. Žena Láska, komentuje co by ona taky rád dělal.

  OdpovědětSmazat
 12. O tom, že je senát ČR úplně k hovnu, přesvědčil konkretně tento mužik již několikrát.

  OdpovědětSmazat
 13. Když docházejí argumenty nastupuje hrubá síla. To platí mezi státy, národy ,politiky i při hospodských diskusích. Nesouhlasíš se mnou? Tu máš přes držku. Počkejme si, kam až to dotáhne Milion chlívek s podporou Člověka v plísni. To ještě bude rachot...

  OdpovědětSmazat
 14. Rodiny Láskových a Procházkových výše uvedených "konců" by měli vrátit všechny příspěvky na děti, které dostali.
  Nebyla by to sranda? :) A hned by bylo na příspěvky pro chudší děti!

  OdpovědětSmazat
 15. Co dělá tohle individum v Senátu ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byl právoplatně zvolen ve volbách. Jako zbylých 80 jeho kolegů. Normálka, volby. Chápeš?

   Smazat
  2. S minimální účastí lidí. To není demokracie, ale skandál.

   Smazat
  3. 11:52
   Chápeme jedno,že Senát je k EN ONU!!!!!

   Smazat
  4. 12:00 A k čemu je EP, když tam v agrárním výboru sedí psychiatr?

   Smazat
  5. 12;08
   Se zeptej ZLITÝHO cecka Junkera!

   Smazat
  6. :))) Možná, že jsou tam všichni blázni? :)))

   Smazat
  7. 12:16
   Blázen je proti Senátu a jejích kecum Einstein!

   Smazat
 16. Mráz přichází z Bruselu aneb Naše země nevzkvétá II
  http://www.czechfreepress.cz/miro-suja/mraz-prichazi-z-bruselu-aneb-nase-zeme-nezkveta-ii.html

  OdpovědětSmazat
 17. Ti všichni "procházci", bojovníci proti Rusku dříve či nyní, jsou vlastně hříčkou přírody.
  Žehrají na to, že tady jsou a tím je vůbec netrápí že by ani
  tady být nemuseli.
  Kdyby ve válce vyhrál germán, tak se obávám že by dnes nemohli předvádět co předvádí.
  Jenže čas všechny rány hojí, a tak jsou z nich dnes velcí
  přátelé svých potenciálních vrahů. Nakonec proč by jejich geny nemohly být podobné.

  OdpovědětSmazat
 18. Tak nějak se nám vrací 30-tá léta.
  Nepohodlní budou ocejchovaní, ponižovaní, beztrestně bití a pak?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve školách se učí jen pravdoláska a děcka mají naprosto vymyté palice. Jak jinak mohou v kategorii 18-30 preferovat VH, když nebyli ani na světě? Kategorii 30-45 bylo pár měsíců až 15. Kdo z Vás v 10 letech sledoval politiku, prezidenta a v pubertě se zajímal o mezinárodní vztahy?
   Vymýtá a připravená mládež připravená lynčovat politické oponenty

   Smazat
 19. Neúspěšný a hloupý policajt, co nic pořádného nevyšetřil, se stal senátorským hlásným troubou, který chce poučovat, jak podle něho vypadá pravda a láska v podání typického pražského pravdoláskaře :-)

  OdpovědětSmazat
 20. Je to jednoduché. Pokud tady platí zákony, tak Procházková se dopustila přestupkového jednání a to proti majetku a občanskému soužití. Měla by jít před komisi, kde by měla obdržet adekvátní trest a měla by uhradit škodu pokud prokazatelně, nějaká vznikla. Žena - nežena, to nehraje roli. Je vidět, že v právním státě nejsme, protože i bývalý policista Láska, ostuda sboru Policie České republiky, zákony nedodržuje a účelově ohýbá skutečnost, která se stala, tedy přestupkové jednání.

  OdpovědětSmazat
 21. Je pravda, že žena i muž jsou si rovni. Platí tedy na všechny stejné zákony a paragrafy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No hlavně všechny feministky by měly řvát, aby s Procházkovou bylo zacházeno s jako s mužem. Chtějí přeci všechno stejně jako muži, ne?

   Smazat
 22. Mezinárodní konference měla být určitě půdou pro natočení a nafocení zlého novináře a hodné, plné lásky, multikulturní novinářky. Jako naschvál se pána nepodařilo vyprovokovat...
  Jen nevím,jestli už toto chování nenaplňuje nějaký paragraf, který hájí proti nenávisti k jiným národům nebo etniku.
  Protože pan redaktor,pokud by dělal nějakou trestnou činnost, jistě by byl v hledáčku policie. Jak je tedy možné, že tato sprostonovinářka jedná,jak jedná? Hra tajných služeb?

  OdpovědětSmazat
 23. Pokud je senátor zvolen průměrně 10-15-ti tisíci voliči v desetimilionové zemi, tak podle mě, hodně slabý mandát a legitimita.
  Všichni dohromady nedají tolik hlasů, kolik dostal prezident, kterého kritizují...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je ale problém volebního zákona, nikoliv jednotlivých senátorů.

   Smazat
  2. A kdo ten volební zákon nainstaloval? Jednotlivý senátoři tvoří Senát. Nebo ne?

   Smazat
  3. 13:08 To je přece nesmysl. Senátor je volen ve svém okrsku, kterých je celkem 81. Prezident je volen celostátně. To prostě nejde srovnávat.

   Smazat
  4. Proč ne? Všichni občani jsou si rovni a součet všech senátorů a hlasů pro ně, dává pokrytí celé republiky. I tak všichni dohromady nemají, co prezident

   Smazat
  5. 15:26 No, to nemají. A co s tím? Počet hlasů v prezidentských volbách je nějaké určující číslo?

   Smazat
  6. 15:59
   Rozhodně víc,než hlasy pro ZBYTEČNEJ senát!

   Smazat
  7. 16:25 Na takových, jako jsi ty, je vidět, že senát vůbec není zbytečnej.

   Smazat
  8. 17:04
   Ty sám seš ZBYTEČNEJ,druhá LÁSKO!☺

   Smazat
  9. No, jak říkám.

   Smazat
  10. Debata byla o síle mandátu senátora. Opakuji, ani celý Senát nedá dohromady hlasy voličů proti přímo volenému prezidentu. "Síla a váha mandátu"

   Smazat
 24. Jo to je velký zmetek tenhle nýmad a hnusné liberální strany znehodnocující tradiční lidské hodnoty.

  OdpovědětSmazat
 25. Facka Procházkové je jen začátek. Není daleko doba, kdy někdo na zmetka vytáhne pistoli a odstřelí ho. Co kdyby ten fackovaný v sebeobraně Procházkové jednu ubalil pěstí a třeba ji po chlapsku taky udělal bebí a možná ji přizabil? Nebo sám vytáhl kvér a v obavě o svůj život stisknul kohoutek?

  Za současné zhrubnutí společnosti nenese odpovědnost Zeman svým překladem slova pussy, ale ti šmejdi v politických stranách, kteří hrubost a násilí tolerují výrokem: "to či ono by nemělo být, ale chápeme rozhořčení lidí."

  Mají za ni odpovědnost politici, kteří předsedají schůzi ve Sněmovně. Ti mohou usměrnit poslance, aby používali "parlamentní jazyk" a nechovali se jako spratkové.

  Z Kanady pamatuji případ, kdy mluvčí parlamentu vykázal ze schůze poslankyni, která odmítla odvolat svůj výrok, že poslanec XY lže. Parlamentní jazyk jí nabízel řadu možností, například: poslanec mýlí nebo informace, které používá, nejsou pravdivé.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vidíte, pane Jírovče, pamatuji, jak náš předseda vlády ve Sněmovně křičel na jiného poslance, že je zloděj a ožrala a někteří jiní poslanci mu za to ještě tleskali.

   Smazat
  2. Je zajímavé, že V.Franta nijak nereagoval. Pouze se opublikovala hysterie jisté novinářky z jistého deníku. A jak to dopadlo? Havlérka vřeští jak pominutá, jako kdyby to bylo naopak a zároveň vykřikuje, jak mu měla rovnou vyrazit zuby. Agrese, výhrůžky, výsměch, to je jediné, co dokážou.

   Smazat
  3. Franta nereagoval, protože věděl, za co jí dostal.

   Smazat
  4. 17:53
   Tebe řezal fotr a věděl proč,nepovedený havlopussynko!

   Smazat
  5. 17:53 A za co jí dostal? Pokud vím, tak jenom ve svém článku upozornil na rozpory ve vystoupení pí.Procházkové na onom fóru. Jestli se mýlil a žádné rozpory v jejím vystoupení nebyly, tak přece není nic jednoduššího, než ty jeho názory vyvrátit protiargumenty. Facka svědčí spíše o přiznání, že mluvil pravdu. Protože fackou dáváte najevo, že nejste schopen řešit problém civilizovaně, chybí vám argumenty.

   Smazat
  6. 17:53, marná snaha, my jsme to nejen četli, ale i viděli. Takže můžete plácat, co chcete, stejně to nepomůže.

   Smazat
 26. Nejen Macek umí fackovat i paní Petra to umí, kdo tvrdí, že nejsme dostetečně "gender" je vůl. Kam se hrabou ti hlupáci, co tvrdí, že naše ženy mají o 20% menší platy. Paní Procházková vám ještě ukáže !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každou obdrženou facku je slušné vrátit, nejlépe LICHVÁŘSKY ŠTĚDŘE ZÚROČENOU! Nejhorší pro muslima je, když se jeho žena neumí na veřejnosti chovat a musí ji proto dát umravňující výprask cizí chlápek. Nóta bene, kdyby si to Procháznová s tím džaurem rozdala na férovku, mohli mít oba světovou reklamu jako ukrajinští politici peroucí se v parlamentu jako v putyce...

   Smazat
  2. 13:19, Péťa by to měla zkusit v ukrajinském parlamentu, to už je vysoká škola. Má na to.

   Smazat
 27. Velmi by ma zaujimalo, ako by komentoval na tuto udalost Vaclav Havel, receny Lahev.

  OdpovědětSmazat
 28. Pro 13:45. Nemáte pravdu. Vemte si statistiku kolik procent lidí volí senátory - prakticky jenom příbuzní a známí. Naprostá většina lidí volby senátorů ignoruje. NESOUHLASÍ !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To přece není rozhodující. Senát tu je a je třeba to respektovat. A ani žádné debaty ohledně jeho zrušení se nevedou, v žádné partaji to není na pořadu dne.

   Smazat
  2. 15:11
   Mezi lidem českým tomu tak NENÍ!

   Smazat
  3. 15:11 Senát je záruka načí demokracie, trochu ohrané, ale pravdivé. A v dohledné době, ani panák z hradu, nemá sílu tohle nějak změnit,do toho patří ješte ČT.A pan Láska má moje sympatie.
   Chápu, že ruzným hnědorudým Okamurovcum a Filipum těmto xindlum tento stav vadí. Máte smolíka .

   Smazat
  4. Rozhodující 15:11 bude až budou takové zákony schváleny v referendu. Jinak Senát je ale úplně ale úplně ale úplně na hovno. Zákon si udělaly zvrhlý zdegenerovaný parazité pro sebe.

   Smazat
  5. No, doufejme, že se u nás zákony nikdy nebudou schvalovat pomocí referenda.

   Smazat
  6. 16:07
   Ale budou....lidi jsou totiž víc,než ZBYTEČNEJ politik či senátor

   Smazat
  7. 16:00 Referendum tady o tak zásadních věcech nikdy nebude, díky takovým ZDEGENEROVANÝM PARAZITUM, jako jste vy.Třetina lidí u nás jsou nesvéprávní idioti, jak řeklo blahorodí na hradě, potom nepřipadá referendum v uvahu! Viz 16:00

   Smazat
  8. Jsem přesvědčený, že závazné lidové hlasování je pro naši společnost velmi důležité a že má být zavedeno. Když nás bude víc zajedno, prosadíme ho.

   Smazat
 29. Hmm, muž má víc svalů? A který z nás je ten mutant? Já jsem si myslel, že člověk, tj. muž i žena, mají cca 640 svalů. Zřejmě má akademik prof. MUDr. Láska DrSc., h.c. nějaké jiné informace.

  OdpovědětSmazat
 30. Dneska si můžete vybrat i pohlaví
  Třeba se tělo bude přizpůsobovat momentální náladě ....:)

  OdpovědětSmazat
 31. Láska je idiot z idiotů ten nejidiotčtější, je to práskačská sketa. Dnes v době genderu kdy se potírá rozdíl mezi mužem a ženou obdivuji toho pana Frantu že jí rovněž neuštědřil jednoho výchovného facáka až by si ustlala na zem aby si zapamatovala kde je její místo na této planetě. Tak jak tomu bylo od nepaměti. Kdyby si toto dovolila vůči tomu svému Čečenci mimochodem prý teroristovi inklinujícímu k IS tak by jí postihl trest Šaría snad až ukamenováním. Lásko ty jsi ale individuum které se vážně jen tak nevidí.

  OdpovědětSmazat
 32. Každý dvacátý muž v Česku je týraný. „Trpí a bojí se mluvit,“ říká policejní psycholožka. Podle výzkumu Asociace pracovníků intervenčních center je v Česku obětí domácího násilí každá šestá žena a každý dvacátý muž.

  OdpovědětSmazat
 33. Tyto představy a pravidla se mohou lišit podle kultury a období, přičemž se mění jak počet společensky přijímaných genderů, tak charakteristiky, podle nichž se gender jednotlivce určuje. Západní společnosti obvykle vycházejí z konceptu dvou genderů (maskulinního a feminního, respektive mužského a ženského). Procházková si připadá více jako muž než žena (GENDER)a ten Franta se s ní měl popasovat jako chlap s chlapem.

  OdpovědětSmazat
 34. Procházková se chová zrovna tak jako se chovali náckové, nedotknutelní náckové že Lásko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na jednu, tu zásadnější stranu, je dobře, že redaktor Franta její počínání přešel s ledovým klidem. Na stranu druhou by bylo k popukání, kdyby hozenou rukavici zvedl, vpálil jí jednu že by následovala trajektorii jeho mobilu a tam si ustlala.
   Sranda by to byla náramná a ta ochechule už by se asi příště k ničemu takovému už navést nenechala. Ale ta nahrávka havloidním manipulátorům za to nestojí.

   Smazat
  2. 16:21, mě osobně by neštvala facka od nějaké chuděry, ale fakt, že mi sáhla na mobil. Ale abych ji to vracel a ještě k tomu na veřejnosti, to určitě ne.

   Smazat
  3. 17:22...K tomu se slušnej chlap nesníží.
   Ten Franta se zachoval chladnokrevně,nenechal se vyhejkat ke zbrklé reakci.
   Helanov

   Smazat
 35. Podle mých zkušeností se k různým těm excesům uchylují lenoši co nechápou podstatu smyslu života. Jsou líní se mnohdy starat i o sebe a tak parazitují všemi dostupnými prostředky na všem možném. Lenost je matka všech neřestí. PRADĚDA.

  OdpovědětSmazat
 36. 13:08 nevím jak jste to s tím B myslel. Podle všeho to Švihlíková nechce rozebírat, proč je stav takovýhle, prostě to nechce zpolitizovat. Ona říká situace je taková pojďme se nad tím zamyslet, vycházejme z toho a pojďme s tím něco udělat. Což já chápu jako to B, jako východisko. Otázka je kdo by to měl udělat, senát na nic, poslanci také, takže by to asi chtělo novou demonstraci na Letné za smysluplnější cíle. Hej hou

  OdpovědětSmazat
 37. Gender Procházka : 30) Obtěžování na pracovišti z důvodu pohlaví: když v souvislosti s příslušností osoby k jednomu pohlaví dojde k nežádoucímu chování, jehož cílem nebo výsledkem je narušení důstojnosti této osoby a vytváření zastrašujícího, nepřátelského, ponižujícího, pokořujícího nebo urážejícího prostředí.

  OdpovědětSmazat
 38. Mě připadala vždy více Procházku jak Procházkovou.

  OdpovědětSmazat
 39. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 40. Citát z dnešního článku na "aeronet.cz": "Facka od redaktorky Deníku N je totiž ve skutečnosti facka od Zdeňka Bakaly, který se ukrývá v Ženevě v luxusní vile na břehu Ženevského jezera, zatímco Deník N složený z jeho (bývalých) zaměstnanců se snaží zviditelnit tím, že mediálně podporuje redaktorku, která místo novinařiny vyráží telefony z rukou jiných novinářů a fackuje je za články, které se jí nelíbí. Čím více facek, tím méně argumentů. To je nové krédo tradičních médií? Milion chvilek se tak brzy může změnit na Milion facek. Mikuláš Minář a jeho hnědá košile dělá divy, radikalizace na kulturní a mediální frontě zesiluje."

  OdpovědětSmazat
 41. No jo, Lásko plný nenávisti. On se redaktor Sputniku zachoval jako džentlmen, jako správný chlap, a nenávistné pravdolásce to nevrátil. Smůla, co? Už jste se těšil, jak mu to nandáte, jak ho zažalujete, jak ukážete prstem na to, jaký je to zbabělec, jaká je to sebranka, ta alternativa když by facana opětoval, a ono zase nic. To je vzteku na vašem dvorečku, když se ukázalo, že agresorka je na vaší straně, co? Velmi vám to přeji :D Měl byste se za ten ubohý slovní útok stydět, fuj. A ten nadpis článku sedí přesně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona to je bezmoc. Prostě volební preference nepustí. Je volí mládež (Piráti jsou cool a in), pak část akademické obce a šoubyznys (tu bude asi nějaká diagnóza) a nakonec staré báby, co sedí na ČT a věří všemu, co se tam říká.

   Smazat
 42. Já bych jí facku taky nevrátil, protože bych na ní nesáhnul ani třímetrovým klackem. Ale okamžitě bych si vydesinfikoval obličej.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:57
   Kolego,takovou dezinfekční přípravek na trhu NENÍ!

   Smazat
 43. Tak vám mám nějak chuť udělat senátorovi Láskovi taky bebínko, aby nezáviděl. Věřím, že to taktéž mužně přejde jako V. Franta a bude v poklidu pokračovat ve své práci. A pak bude úplně rezistentní, když bude číst komentáře "rudé sebranky", jak jsem ho měl knokautovat levým hákem a jak si to zasloužil.

  OdpovědětSmazat
 44. Pan Laska to rekl naprosto presne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cizáku 17:21, všichni protofašisté si myslí totéž, co vy.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 17:48
   Máš pravdu, naučil, a hned jsem si ho oblíbil. Zcela přesně vystihuje pravdolásku, je takové trefné pro ten druh živočichů.

   Smazat
 45. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oprava: Petra Prochazkova.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Oprava, opravy: matrace je hneda, a je Petra.

   Smazat
 46. Takže podle současné politiky rovného pohlaví, kde ženy se rovnají mužům, měl redaktor Sputniku jednu vypálit redaktorce pěstí mezi oči, protože mezi chlapy je to normální. Když rovnost, tak oboustranně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bylo toužebné přání protofašistů. Chudák redaktor už by byl za katrem. A nepovedlo se :)

   Smazat
 47. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:29
   Tak to mluví ten správný amiimpotent☺

   Smazat
  2. 17:29
   Rudá(rusky красная) je opravdu krásná barva. Krásné, (rusky красивые) je dožít se seniorského věku v radostném rozpoložení mysli. Soudě podle vaší zloby, vy tu naději nemáte, a už nyní trápíte sáme sebe. a sám si za to můžete.

   Smazat
 48. Incident s redaktorem Sputniku má ohlas i na Slovensku. Na konci si Blaha vzpomněl na časy fašismu a porovnal některá jednání té doby s dnešními útoky. „Stále více připomínají jednotky SA a později SS, které Hitlerovci posílali do ulic, aby mlátili socialisty a oponenty. Mluvili o ‚židovské‘ hybridní válce, dnes hovoří o ‚ruské‘ hybridní válce. Jsou velmi podobní esesákům. Jejich život je násilím a nenávistí,“ napsal Blaha.

  OdpovědětSmazat
 49. Však ona mu Procházková zvaná Mlátička brzy přes držku dá

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:20 ta mlátička se vám povedla. Aby si někdo nepletl Procházkovou Petru s Lenkou, bylo by dobré označit tu první iniciálami M.M, ne tedy Marilyn Monroe, to ani náhodou, ale Matracová Mlátička, nebo chcete li, Mlátičková Matrace. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 50. No Lásko to není zrovna pro tebe dobrá vizitka že. Popsáno je to velice historicky trefně že.

  OdpovědětSmazat
 51. Když mu ji lamželezo Mlátička uvalila, tak chudák Franta jenom zavzlykal "MeeToo"? To je jako ve filmu "Pane vy jste vdova"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:25 Vy už máte vidiny jako ten neLáska. Kde jste to vzal, že Franta zavzlykal? Vždyť on jí docela klidně ignoroval, jako kdyby ho štípnul ovád (nazývaný lidově a pro tento případ trefněji - hovado).

   Smazat
 52. Proti manželovi z Čečenska, by si to určitě netroufla. V.J.H.

  OdpovědětSmazat
 53. Franta je dobytek a pretahnuti si plne zaslouzil. Je to proste dobytek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:21 No a vy jste deviant co potřebuje vobtáhnout.

   Smazat
  2. 19:21 "Kdo to říká ten to je, tomu se to rýmuje."
   Tohle u nás vědí i malé děti. K vám se ještě nedoneslo, že když někomu nadáváte do dobytků tak vypovídáte především o sobě?

   Smazat
 54. Franta na tu čečenskou slepici snad zaútočil, rozumprde? V.J.H.

  OdpovědětSmazat
 55. Není to tak dávno, co hlavní lidovec doporučoval samoživitelkám, aby nesomrovaly po expatnerech prachy a našly si raděj chlapy, nebo psal na facebook, že pes chcípl. Takt a cit, to jsou lidovci- křesťané každým coulem. Klidná, zasmrádlá síla.

  OdpovědětSmazat
 56. Všichni se díví, že muslimští teroristé neváhají a spáchají sebevraždu. Podívejme se na to: Žádnej chlast, žádná pařba, žádné disco, bary, restaurace, žádná televize, žádná zábava, žádný sport, žádný pořádný žrádlo. Místo oblečení prostěradlo, místo kšiltovky ručník. Neustále skučení chlapa na věži. Pěkrát denně klekat na bolavý kolena. Tahat sebou špinavej ručník na modlení. Alláh je s tebou i na hajzlu při honění. Nesmíš se holit. Tvá žena se nesmí holit. Nesmíš flirtovat s kočkama na ulici. Šukat můžeš až po svatbě. Nevěsty ti vybere někdo jiný, škaredý, který tě nevzruší. Ženský, který sis vzal se nesnáší, vybíjí si to na tobě a navíc jsou hysterky, chodí olečeny do pytle a musí mít neustále závoj. Všude samej písek a sucho v tlamě. Slunko pálí na palici. Vypadáš jako cikán. Sžíráš se závistí k Evropě. To je život? To radši smrt a hurá na to. A vzít s sebou co nejvíce prasat, co se mají líp než já. Takže o žádnou záhadu vlastně nejde

  OdpovědětSmazat
 57. Ať jsou muslimové, jací jsou, jen ať nám sem nelezou. Doma ať si dělájí co mají rádi, ať se modlí třeba 10×, ženských ať mají, kolik uživí, nikdy jim do toho nebudu kecat, na tož je zesměšňovat jako mozkový gigant 19:42. Tomu vzkazuji, co si nepřeješ aby ti bylo činěno, něčím druhým. Jediné v čem s 19:43 souhlasím, je ať žijí dál muslimové ve své vlasti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak alou, mozkový gigante, můžeš jim jít radit, aby sem nelezli. Ty to zachráníš, blbe!

   Smazat
  2. 20:22 Tak i primitivní Albánci měli aspoň ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany! Bohužel Adolf začal válku se Západem, potože nepochopil, že tím etnikem co nejvíce škodí nejsou Židé, ale Slované jako celek, jelikož už tehdy vědci prokázali, že populace ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.

   Smazat
  3. 16:53 Joo slovane, je to s tebou v prdeli. Hoď si mašli.

   Smazat
  4. 21:20 Sotva, páč zaostalý slovanští primitvové nic jako uvázat uzel nezvládaj! Proto je raději seznámíme na nějakém romantickém ostrově tady s naší Ančou! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Smazat
 58. Potrefená koza se ozvala, já to nezachráním,máš přednost.

  OdpovědětSmazat
 59. Pan Láska je senátorem. Pan Láska byl zvolen. Pan Láska byl kandidován určitou politickou stranou. To všechno je varováním. Protože pan Láska zcela evidentně dává určitou událost do souvislostí, které žádným způsobem ona událost nemá a aktéru, který byl vystaven nepřípustnému jednání připisuje vlastnosti, které v dané situaci žádným způsobem neprojevil! Pan Láska buď vědomě předpojatě překrucuje, tedy vlastně lže. Nebo je, z jakési ideologické předpojatosti hloupě zaslepen nebo, nejhůř, je až do té míry omezencem. V každém případě, to že taková osoba může být senátorem je tragické. Tím spíš, že pozorovatelně, na této úrovni, si v Senátu nehoví sám. Chtělo by se napsat, "Bůh nám pomáhej". Vím, marné zvolání, samozřejmě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 24. listopadu 2019 23:54
   Souhlasím, nyní je mi jasné, proč "elitní" kriminalista vyletěl z úřadu finanční kriminality a ochrany státu (ÚFKOS), kde vedl vyšetřování související s IPB a s Harvardskými fondy. Výsledek trestní odpovědnosti prokázané Láskou se rovnalo nule. A nula od nuly pojde! Nyní ještě očekávám, kandidatůru orangutána na cokoli v Praze, bude zvolen s největším množstvím preferenčních hlasů, multidžunglismus Praha není ještě kompletní.PK

   Smazat
 60. Bývaly doby, kdy byl Láska alespoň trochu normální.Postupem času však se u něj začala projevovat čím dál, tím víc demence. Na stařeckou demenci je ještě trochu mladý. tady jde spíš o politickou demenci. Nebo jinak dejte volovi uniformu drába a je z něj superdráb.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravděpodobně byl před lety zfackován nějakou tou zdegenerovanou hydrou, ale s těžšími následky. Asi nerozchodil to bebí, o kterém tak zasvěceně píše. :-)

   Smazat
 61. A stejne to napisu p.Dvorak
  Udelam si vylet do prahy
  Nejsem zastance fackovani ale jestli ze Laska to ma rad a schvalujeto myslim ze neni problem mu jeho ideu vysvetlit
  Jednam v ramci reakci na politickou garniuru
  Souhlas..??

  OdpovědětSmazat
 62. Zase se jim povedlo odklonit problém, kterak 400 miliard u nás odpracovaných opouští naší zem ven. Misto toho se soustředíme na "fackaře" a "fackanty". Že to spapá i s udicí běžný lid se může stát, ale leví profipolitici by na to skočit neměli.

  OdpovědětSmazat
 63. 16:00
  Trefa do černého!

  OdpovědětSmazat
 64. Ten nadpis článku říká o lásce všechno.

  OdpovědětSmazat
 65. Jmenuji se Miroslava Němcová, z regionu Český Krumlov (Česká republika). Po 12 letech manželství jsme byli s manželem v jedné z trav, dokud mě konečně neopustil a přestěhoval se do Kalifornie, kde jsem s jinou ženou. Cítil jsem, že můj život skončil a mé děti si myslely, že už nikdy neuvidí svého otce. Snažil jsem se být silný jen pro děti, ale nemohl jsem ovládnout bolest, která trápí mé srdce, moje srdce bylo plné smutku a bolesti, protože jsem byl do svého manžela opravdu zamilovaný. Každý den a noc o něm přemýšlím a vždy si přeju, aby se ke mně vrátil, byl jsem opravdu naštvaný a potřeboval jsem pomoc, takže jsem hledal pomoc online a narazil jsem na web, který navrhl, že Dr. Osagiede může pomoci získat zpět věci rychle. Cítil jsem, že ho vyzkouším. Kontaktoval jsem ho a řekl mi, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal kouzlo Láska. O 48 hodin později mi můj manžel opravdu volal a řekl mi, že mi a dětem tak moc chybí, tak úžasné !! Tak se vrátil tentýž den s velkou láskou a radostí a omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou způsobil mně a dětem. Od toho dne bylo naše manželství silnější než dříve, díky Dr. Osagiede. on je tak mocný a já jsem se rozhodl podělit se o svůj příběh na internetu, že Dr. Osagied skutečné a silné kouzlo kouzlo, že budu vždy modlit, aby žili dlouho pomáhat svým dětem v době potíží, pokud jste tady a potřebujete své Ex zpět nebo se váš manžel přestěhoval do jiné ženy, už neplakejte, kontaktujte toto mocné kouzlo. Zde je jeho e-mailová adresa: doctorosagiede75@gmail.com nebo whatsapp +2349014523836 viber na +2349014523836

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.