Reklama

pondělí 11. listopadu 2019

Julian Milada Assange Horáková

Stanislav Blaha 
11.11.2019  E-republika
Proces s Miladou Horákovou má další "demokratickou" verzi, tentokrát v Londýně.
V roce 2006 byl spuštěn projekt WikiLeaks. ZDE se podívejte na jednoho ze zakladatelů, Juliana Assange v době jeho největší slávy.ZDE-Wikileaks, ZDE-Lidovky, ZDE-BBC a ZDE-Aktuálně si můžete udělat obrázek o vývoji jeho kauzy. Schválně jsem uvedl i zdroje presstitutů. Je třeba mít kompletní přehled událostí, jež jsou s WikiLeaks a Julianem spojené, včetně biasu, který kolem něj vytvořila masmédia po jeho útěku na ekvádorské velvyslanectví. Typický příklad najdete v Bakalově Respektu. Pozice E-republiky je jasná. Wikileaks tvoří jeden ze základních zdrojů našich článků a podporujeme všechny veřejné akce na osvobození tohoto statečného žurnalisty. Přehled článků na e-republice je uveden dole.

Současný stav jeho věznění podává tristní ukázku pošlapávání svobody tisku na Západě. Julian Assange (nar. 1971, občan Austrálie) je od 11. dubna tohoto roku ve vazbě. Po zradě ekvádorského prezidenta Lenína Morena jej britské bezpečnostní jednotky vyvlekly z ekvádorského velvyslanectví. Assange sedí v britském vězení Belmarsh pro nejtěžší zločince. Zostřené vězení dostal za porušení podmínek kauce. Z tohoto vězení je za přísných bezpečnostních opatření převážen k soudu, který projednává jeho vydání do Spojených států. V USA mu hrozí doživotní vězení za vyzrazení tajných informací. O tom, co by ho v USA čekalo, si po procesu s Bradley (později Chelsea) Manningem(ovou) nemůžeme dělat žádné iluze.
Mezinárodní solidarita s Assangem

Zvláštní zpravodaj OSN Nils Melzer, který navštívil Assange ve vězení, k tomu 31. května 2019 řekl toto:

Za 20 let práce s oběťmi války, násilí a politické persekuce jsem nikdy neviděl, aby se skupina demokratických zemí takto spolčila ve snaze izolovat, démonizovat a týrat jistého jednotlivce po takto dlouhou dobu a s takovým přehlížením lidské důstojnosti a vlády práva.

Ben Wizner, jeden z ředitelů Amerického svazu pro občanské svobody (American Civil Liberties Union - ACLU) k tomu řekl toto.

Vláda poprvé v dějinách naší země započala trestní stíhání proti nakladateli za zveřejnění pravdivých informací.

Aleš Macháček na našem webu k celému případu psal v červnu 2019, cituji:

Když v roce 2007 vojenský specialista Bradley Manning viděl videozáznam z irácké války, jak helikoptéry americké armády kosí velkorážným kulometem novináře pracující pro tiskovou agenturu Reuters, rozhodl se vyjmout záznam z utajených informací a poskytnout ho veřejnosti. Nevím, jestli tušil, že útok na novináře je záměrem, a nikoliv omylem. Avšak ve smyslu pozdějšího vývoje je tento útok začátkem útoků na novináře, vydavatele, občanské aktivisty a všechny ty, kteří hledají alternativy. Manning se jako voják nemohl stát občanským aktivistou a tak není divu, že použil Wikileaks založené v roce 2006 Julianem Assangem. Jak dopadl/a Manning/ová po jistě naprosto svobodné změně pohlaví a sedmi letech samotky ve vojenském vězení? Je znovu ve vězení za to, že odmítla vypovídat k Assangemu a údajné dohodě o předávání utajených materiálů. Evidentní snaha o jeden veliký, nádherný proces, America the First, něco jako ten náš, urválkovský, s Miladou Horákovou.

Proces s Miladou Horákovou byl obludný. Na záznamech ze starých filmových týdeníků je zřetelně vidět, co s ní tehdejší třídní justice udělala a jakým způsobem si od ní vynutila přiznání. Téměř všichni z těch novinářů, kteří se k tomuto 70 let starému procesu při každé příležitosti tak rádi vracejí, dnes odvracejí tvář, když je podobným způsobem zacházeno s jejich kolegou v údajně svobodné a demokratické zemi. Je to pokrytecké a krátkozraké. Pokud nezafunguje alespoň v tomto případě novinářská solidarita, mohou se příště před podobnými soudy ocitnout oni sami. Nemůžeme nikoho poučovat o svobodě, demokracii a lidských právech, pokud si v tomto i v dalších případech nezameteme před vlastním prahem.

Zásadní problém je zdravotní stav tohoto vězně svědomí. Mnohaletá izolace na velvyslanectví neumožnila lékařskou péči a nyní se těžce nemocný Assange nachází v izolaci. Svědkové popisují jeho lékařskou vězeňskou "péči" jako součást cíleně provozovaných praktik, které jej mají duševně a fyzicky zlomit.

Petici proti vydání Juliana Assange do USA můžete podepsat ZDE.

Více k tématu:


Napsali jsme k tématu:
Související články:

145 komentářů :

 1. Demokracie a la "svobodný svět"!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Další blbec, který netuší význam slova "demokracie", ale o to víc si ho máchá ve svojí držce.

   Smazat
  2. 18;38
   Omyl,to je debilokracie a vývoz amidemokracie v rámci operace TRVALÁ OKUPACE!

   Smazat
  3. J.V. Stalin: „ Myslel jsem si, že demokracie je vláda lidu. Americký prezident Franklin D. Roosevelt mi vysvětlil, že demokracie je vláda amerického lidu.“

   Smazat
  4. jo pánové tohle je skutečná tvář demokracie - jinými slovy : demokracii si rozvracet nenecháme (sakra kde jsem to už slyšel ?)

   Smazat
  5. Ano demokracie je proste takova
   Je to iluze i kdyz bych se rad pletl
   Ale zrejme jsme vsichni skocili na spek
   Je jedno zda na vychode nebo na zapade
   Proste jsme troubove

   Smazat
  6. Že se může takovýto příběh odehrávat, je jasným důkazem, že nevládne demokracie. Nikoliv, že je demokracie obludná. Obludný je ten liberalismus, který vládne. P.K.

   Smazat
  7. Ano asi pravda

   Smazat
 2. Neberte si vy ruda hovada Horakovou do vasi smradlave tlamy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:46
   Vyser si voko ty havlo3,14čo!

   Smazat
  2. Kdo je u tebe rudé hovado ty oplzlej, perverzní hajzle! Komu si dovoluješ tady nadávat ty svině zasraná?Nikoho tady neznáš a článek o Horákové už vyšel leckde nejméně tisíckrát. Jsi hnusný, zasraný, praštěný, sprostý, oplzlý hovado!

   Smazat
  3. 19:07 Aspon ze se hlasis k tomu, ze jsi rude howado.

   Smazat
  4. Co si to dovoluješ, ty šupáku? Komu tady nadáváš ty primitivní dobytku? Kdo je u tebe rudé hovado, ty nulo? Víš komu nadáváš, ty šmejde?

   Smazat
  5. 19;37
   Ty potrate opičí kurvy,ty drž raději hubu,nikdo se tě na nic neptal,pohadráková havlo3,14čo!

   Smazat
  6. 18:46 Ty můžeš tak držet hubu pyjáte nikdo tě sem nezval. Nána co chtěla vlastní zem bombardovat atomovkama si trest zasloužila. Trest smrti určitě ne ale 15 let v Opavě by ji převychovalo. Těším se až ti někdo roztrhne hubu od ucha k uchu mamánku sprostej.

   Smazat
  7. Asange si nepřál bombardovat Ústí, Plzeň, Brno, Ostravu, Prahu jadernými zbraněmi Západu, jak si přála Horáková v zahraničním tisku. Jistě, zemřelo by mnoho komunistů ale ty vedlejší ztráty na životech by byly daleko vyšší. Proto byla souzena ne za komunistozradu ale vlastizradu. Pravda, ženy by se neměly popravovat jak u nás tak i třeba ani v demokratické Americe...

   Smazat
  8. Lůza, někdejší kolaboranti a potomci a pobratimové někdejších kolaborantů, bagatelizující a zesměšňující ještě dnes v internetových komentářích (žlučovitých zvratcích) Havla i Listopad si opravdu nezaslouží nic jiného, než si zopakovat tehdejší historii, resp. estébácko-gangsterskou vládu, kterou reprezentuje agent Bureš a stínová rudo-hnědá NF. Z řad těchto (povětšinou anonymních a zbabělých) ubožáků se po celé generace rekrutují "užiteční idioti" všech diktátorů a kolaboranti s každým okupačním režimem. Není divu, že u nás totalita vydržela celých 50 let. Ani se nedivím, že zbabělci jsou alergičtí na zrcadlo, v němž vidí zas a znovu jen zbabělého a zakomplexovaného potkana… a Havel, Horáková či bratři Mašínové rovněž každému zbabělci, křivákovi či bývalému kolaborantovi nastavují takové pomyslné zrcadlo. Zrovna tak se nedivím, že tito frustráti, zakomplexovaní a zlomyslní anonymní nýmandi, jsou vesměs zároveň i obdivovateli putlerovské kleptokracie a anti-amerikanismu. Ještě asi dlouho budeme lavírovat na pomezí mezi demokracií a socialismem, přinejmenším do té doby než vychcípaj na chlast a ovarové žranice!

   Smazat
 3. Assange zcela vědomě ukradl a zveřejnil přísně utajované informace, což je trestné v KAŽDÉ zemi a porušil tím jednoznačně americký Zákon o špionáži.
  Nevím o čem se tady chcete bavit. Vaše srovnávání s vraždou Milady Horákové je opravdu nechutné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi bracha hovnocuca ale s hackama tak to bude hovnocuc praha

   Smazat
  2. 18.49 Horáková chtěla svrhnout režim ozbrojenou silou , velitelm povstání měl být gen.Kutlvašr , to je trestné v každé zemi !

   Smazat
  3. Ja videl jeji proces a myslim ze to byla zidovka a k tomu vymatlana dle zpusobu hovoru u soudu kde ji slo o kejhak .Mluvila drze a to si zadny soudce v te dobe nenecha libit.Pozdeji to pocitil i Salcman kteryy si pro sebe nechal postavit Ruzyn hahaha

   Smazat
  4. 18:49...Tak to máte sice pravdu a docela chápu,že ho chtějí Amíci potrestat.
   Ale v tomhletom případě odhalil takové podrazy,že se za něj postavila světová veřejnost.
   Veřejnost,které není fuk,jak Amíci lžou a kujou pikle.
   Helanov

   Smazat
  5. Jasny rozdil: HORAKOVA chtela svrhnout legalne zvolenou vladu, ON - jen prozradil PRAVDU. Pravda ale je to nejhorsi na svete, muze kazdeho nejvice rozcilit. Zvlaste USA.

   Smazat
  6. 21:59 Však proto taky tvrdím, že jakákoliv demokracie je fikce! Lůza nikdy nebyla předurčena k podílu na moci, není totiž schopná sebeřízení! Od toho tu existuje od počátku dějin kasta pánů nadaná Vůlí k moci, která ovládá tuto vlastnost postrádající kastu otroků! Bohužel ta první dnes musí předstírat vládu té druhé! Tzv. demokracie (=lůzovláda) je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit k vzájemnému prospěchu, v rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi! Rozum je další mantrou masonů! Nadčlověk se svou morálkou pánů liší od podčlověka. Morálka podlidí se projevuje jako duševní společenská choroba zvaná levicovost, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy."

   Smazat
 4. Vy v Cesku, jste ti posledni, na planete, kteri maji pravo ohledne neceho moralizovat !
  Mate fanatickou cenzuru, tak vas nazor NIKDO nebere
  vazne ! Je bezcenny !
  "MEDIA" jsou na vyplatni listine skudcu civilizace , tak se jich nezastavejte !
  A vsimnete si , ze se podepisuji pod svuj nazor, vy prizdisraci na rozdil od vas ! !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty se podepisuj idiote jak se jmenujes tj Vecerek somrak ze Smichova "na ruzku u kulaty baby"Zcestovaly na naprave vagonu ,cestaci v juesej -hobo- hobooo cili hoboj fagote

   Smazat
  2. Vypadni z českých diskuzí ty americkej hajzle! Neser se do našich problémů dezertére odpornej!

   Smazat
  3. 19:09 Nežvaň rusáku! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však už brzy to bude povolený i u nás ...

   Smazat
  4. 8:12
   Neboj se, osud se s tebou vypořádá, primitive. Pokud to bude povolené u nás, tak se špinavou škodnou sviní, jsi jako ty, už nějaký myslivec zatočí a bude v revíru klid.

   Smazat
  5. 1:21 Nebojím, páč již záhy tobě podobný xindl kterýmu chlupy z podpaží rašej omylem i na makovicích, seznámíme s touto kadeřnicí! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Jmenuje se Anča ...

   Smazat
  6. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  7. A kompletní tablo těch "zákazníků" výše očíslovaných - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 5. 18:52
  Achtung,Achtung scheisse pflicht!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tebe mela tvoje blazniva matka po porodu splachnout do hajzlmisy.

   Smazat
  2. Zadnou nemeli ,oni srali za vozem pres voj cikani to byli

   Smazat
  3. 18:56 18;59
   Si vyměňujete paměti,zrcadelnice?!☺

   Smazat
  4. Špatným jidišem vyskřekl nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, co dnes je schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!☺

   Smazat
  5. 8,13
   Tohle ti ty arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200,F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  6. 8:41 Tolik putlerčiků, incestní ovčáčkodrobenko, zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   Smazat
  7. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. 19:13 Tyjo, to je snad celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Aby v tom strejc Googlů neměl bordel, až bude řadit ty čísla k jednotlivejm xichtům!☺

   Smazat
  9. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  10. A jejich tablo! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 6. 18;56
  Maul halten,untermensch!

  OdpovědětSmazat
 7. Brát si takhle do huby doktorku Miladu Horákovou je hnus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi zhovadilej hnus, do svý zasmrádlý tlamy si tady nikoho z diskutujících neber hajzle perverzní.

   Smazat
  2. Diskuse se nam zdarne rozbehla ,tak se tesim na konec dne To aby Venca radsi pozadal nejakeho experta na computery jak stopnout toho magora co zde bleje 24/7

   Smazat
  3. 19:07 Srovnávat ji s panem Assangem je hnus.

   Smazat
 8. 19;07
  To je totiž ta vámi opěvovaná demokracie.....A copak,nezamlouvá se ti to?!

  OdpovědětSmazat
 9. Hamacek uz pripravuje zavreni tohoto zvraceneho serveru a pochytani rudych blaznu, kteri sem porad bliji a bliji ...

  OdpovědětSmazat
 10. "Soudruzi" hurvinci, vy slabomyslni blbecci ! Sproste a vulgarni vykriky jsou zde jasne zakazany ! Budete-li takto pokracovat dal, tak "soudruh" Jakobin Dvorak, vas da vsechny smazat a nahlasi vas generalu Koudelkovi !
  A ten vas ve vagonu pro dobytek posle do Ruska !
  (Kez by se stalo !)
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:19
   DUMKOPF z papundeklu drž HUBU!

   Smazat
  2. 19:22 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu odolnýmu svinstvu ...

   Smazat
  3. 8,23
   Tohle ti ty arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200,F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  4. 8:40 No jo, mizerným jidišem skřekající putlerpšouku, to je snad celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  5. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  6. 19:12 Tolik putlerčiků, mizerným jídišem skřekající prde, zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   Smazat
  7. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. A jejich tablo! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 11. 19:14
  Tak co tady děláš ty,havlo3,14čo?!;-DDD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyskřekla incestní drobenka z ovčáčkotrenek!;-DDD

   Smazat
  2. 8,24
   Tohle ti ty arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200,F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  3. 8:39 Tolik putlerčiků, incestní ovčáčkodrobenko, zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   Smazat
  4. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  5. 19:11 Pánečku, putlerpšouku, to je snad celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   To víš, strejc Googlů by v tom mohl mít bordel, až bude řadit ty čísla k jednotlivejm xichtům!!!!

   Smazat
  6. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  7. A jejich tablo!- http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 12. "Hurvinci" ja nick honolulu, jsem velmi slusny prispevkar !
  To pouze vy, jste prevzali manyry Bolseviku a zhrubli
  jste !

  To se odrazilo i ve vasem proletarske zjevu, ktery je videt po Praze !
  Nizke celo, hovezi oci, nahrbena zada , prihlouply vyraz v opicim ksichte a kousava nesnasenlivost !
  Misto kulturni civilizovane diskuze , zde verejne prdite, krkate a potom se divite, ze prohravate volby !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak to ze mas zrcadlo vedle dreveneho computeru? Neni v tvych silach tak podrobny popis ksichtu pri tve inteligenci popsat bez divani se do zrcadla
   Presny popis Vecerek Jiri ze Smichova -cikanska kolonie

   Smazat
  2. Nemate radi Trumpa vy NEDOMRDCI ?bez ptaka !!
   Mozna , ze vam bude jednou vladnout Nancy Pelosi !

   Bude zit ve stanu a zrat po sobe vykaly vzajemne !
   Ale i kdyz ho nemate radi, tak by jste meli vedet co rika !
   Vy vite hovno o vsem, nejen co rika ale i co se deje !

   A vyridte KOUDELKOVI a hlavnimu policajtu Hamackovi, ze jsou oba dva hlupaci, kdyz vas toleruji ve stejne zemi, kde ziji oni !

   A ted tahnete do prdele !
   Zitra dosanete dalsi nakladacku klavesnici ! (Zatim pouze klavesnici !)
   NICK HONOLULU - ja to napsal vy podradna podsvincata !

   Smazat
  3. 20;26
   Jdi do PRDELE ty i ta schizoidní Trumpeta!

   Smazat
  4. Honolulu je vidět že jste tu ANTICKOU KNIHOVNU zanedbal. ZABITÍ TYRANA NENI VRAŽDA a prozrazení pravdy o úmyslu vraždit nevinný lidi je HRDINSKÝ ČIN.

   Smazat
  5. 21:03 Tací již jsou Američané, s tím zbytečně kapitálkama skřekající rudý pšouku nic nenanděláš! A Honolulu je Vlastenec, rasista, člen KKK, neb skutečné Vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! Kdežto podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti nerovných je v podstatě základní levicové dogma, které pravičák uznávající přiroznou nerovnost lidí musí rozhodně odmítnout! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
  6. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  7. 8:02 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu odolnýmu svinstvu ...

   Smazat
 13. 19;29
  Koho zajímá jak ty amianální sajrajte vypadáš?!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tebe mela tvoje blazniva matka splachnout po porodu do hajzlu.

   Smazat
  2. 19;38
   U tebe to udělala a výsledek vidíme!!!

   Smazat
  3. O tvý formě existence na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  4. 8,25
   Tohle ti ty arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200,F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  5. 8:38 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!

   Smazat
  6. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  7. 19:11 Tolik putlerčiků, mizerným jidíšem skřekající prde, zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!!!!

   Smazat
  8. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  9. 8:01 Vyskřekla mizerným jídišem incestní drobenka z ovčáčkotrenek!;-D

   Smazat
 14. Za popravu Milady Horakove, mate dedicny hrich "soudruzi" o kterem se zminoval autor prof. Man !

  Popravovat nekoho za nazor, delala pouze Spanelska Inkizice a vasi pomateni dedove v Losinach na Sumpersku !

  Proto dostanete nakopano do rektalu na prikaz prozretelnosti nebeske ! Ja vam zjistim od koho a napisi vam to !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Horáková nebyla popravena za názor , ale za přípravu ozbrojeného povstání , jak se k tomu hrdě přiznala !

   Smazat
  2. 19:40-Milada Horáková byla skutečně popravena za názor a pokusu realizace jejího názoru proti stávající moci.
   Nicku, nejde mi o určení její viny a trestu. Jde mi rehabilitační řízení, pokud Vám to něco říká. Odsoudit vás může jenom soud, rehabilitace dělají komise s politickým názorem! Jste vůbec v obraze? Zkuste porovnání s Johankou z Arku a porovnávejte vlivy!

   Smazat
  3. PS. možná si i Vy vzpomenete na kvanta rehabilitovaných pozdějšími vítězi. Bohužel bez zpřístupnění soudních spisů, jen výtahy, pokud nebyly již "probrány".

   Smazat
  4. Nevim je-li to dobre prirovnani, 22:24,
   pane Povolny !
   Johanka se rvala jako tygr a zabila mnoho Anglicanu !
   Milada Horakova pouze "planovala" povstani !

   T.j. velmi primitivni propaganda, ta Komunisticka !
   Ta nikdy nefunguje, protoze znasilnuje logiku !
   honolulu

   Smazat
  5. To se mohli s J.A., osobně potkat, "stejné" veličiny s opačným znaménkem, jednoho Anglie uchvátila a Martin Roman se zde ukryl, jako Bakala ...?!

   "Zajímavé je, že se podle informací Expres.cz oslavy 50 Martina Romana účastnil i ředitel České televize Petr Dvořák. Ten byl spatřen v neděli večer v letadle na pravidelné lince mezi Londýnem a Prahou, a to i s celou rodinou.

   Požádali jsme o vyjádření mluvčí České televize, ale ani po několik urgencích se k účasti generálního ředitele Petra Dvořáka na oslavě Martina Romana nevyjádřila a vypnula si telefon.

   Oslava probíhala v noci ze soboty na neděli, Martin Roman ČEZ se do Londýna přestěhoval z obav trestního stíhání v ČR".

   Smazat
  6. 22:42- ale je to honolulu, velmi dobré přirovnání a nevím, co je na tom komunistické,když jím nejsem, ani se jím necítím být.Někdy mám dojem, že naopak co přichází z USA a EU příliš zavání levicovostí "komunistickou až trockistickou" kdežto já jsem "zatvrdnul" v obyčejné sociální spravedlnosti bez přívlastků.

   Smazat
 15. Horáková to dle historických pramenů nemyslela s touto republikou dobře. Srovnává se nesrovnatelné. Přepisování historie může probíhat i v "druhém plánu". Nenápadně. Myslím, že by zde bylo na místě, aby na těchto stránkách zazněl komentář Kateřiny Konečné. Je už asi jediná zástupkyně toho co si říká ČR v Evropském parlamentu:
  https://www.youtube.com/watch?v=Bnew8Pw7jLI&feature=emb_logo

  OdpovědětSmazat
 16. 19:40
  Za popravy v době McCartyho procesů a za vraždění po celým světě jste vy amiokupanti zralý na hlazení do úplného vyhlazení!!!;-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U tebe staci, ze jsi se narodil jako rudy pomateny curak, ktery chcipne jako chudy obyvatel a za trest az do smrti musis hakovat v montovne na cizi kapitalisty:-)

   Smazat
  2. 19;51
   Někoho má dojmout,že seš ČURÁK a že ty nedomrdku makáš v montovně?!
   Stěžuj si ty havlo3,14čo jinde,tady NIKOHO NEDOJMEŠ!;-D

   Smazat
  3. 20:10 Vyskřekla incestní drobenka z ovčáčkotrenek!;-D

   Smazat
  4. 19:51 Možná je právě jeho příběh daleko zajímavější než si myslíš! Tento nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet, byl kdysi skinhead! Každý den po zavíračce před Severkou stál a s pravicí zdviženou do noci řval: "Immer Brüx! Sieg heil!" Jenže ... pak nastoupil jako zřízenec v márnici, no a chlastání lihu a sex se zdechlinama těch rudejch gerontek (a posléze i gerontů - sic!) udělaly své ...

   Smazat
  5. 8,28
   Už máš na jiným odkaze REKLAMU NA SVOJÍ GENEITALITU SPOJENOU S TÍMHLE A52,F73,F200,F808,F600,F602.....je to pro pobavení místních Čechů!.-)

   Smazat
  6. 8:37 A teď místo skřekání kapitálkama koukej ty tvý debilní vypouštěče tu - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   ještě pěkně seřadit - zleva doprava! Ať v tom strejc Googlů nemá bordel, až k sobě bude ty jednotlivý xichty a čísla přiřazovat!-)

   Smazat
  7. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!

   Smazat
  8. 19:10 Tyjo, to je snad celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Aby v tom strejc Googlů neměl bordel, až bude řadit ty čísla k jednotlivejm xichtům!☺

   Smazat
  9. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!

   Smazat
  10. 8:00 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 17. Ono to přirovnání k Horákové v záhlaví článku je asi na místě, i když s výhradami, rádia Jerevan. Horáková byla souzena za vlády komunistů v nesvobodném režimu padesátých let. Což bude zanedlouho 70 let. Asange byl držen v kolébce demokracie na velvyslanectví, a svobodná a demokratická kolébka vší humanity Anglie jej v 21. století nechává umírat bez soudu v otřesných podmínkách. Škoda že tu není Venda, ten by určitě jakožto lidumil navrrrhl humanitárrrně jej předat do svobody ještě svobodnější, do nového světa do Ušistánu. Hádám, že jej soudit nebudou, ale tak nějak záhadně skoná v mecce svobody, při pohledu na Sochu Svobody, touhou po svobodě. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brouk Pytlik

   To jsou prazdne komunisticke pohadky co produkujes RUDY Scvrkly DEDKU!!

   Co ja tvrdim, ze nechapes o co jde. Zatim ne nikdo jasne nevysvetlil o co jde!!! Ze je takovy hluk okolo Assange.
   Az to pochopis Dedku tak to napis a neunavuj mne s prazdnymi kecy!!!
   Radeji pis o Posthumanismu , postmodernismu a neomarxismu at se neco dozvime.

   Brouk Pytlik

   Smazat
  2. Ty si pri pohledu na Sochu Svobody, pochcavas tvoje rudy trencle se srpem a kladivem, rudy blbecku.

   Smazat
  3. Brouku dobrá snaha, ale zase jsi hódně mimo. Bohužel nejsem scvrklý ač bych rád, jo a ty další věci taky jakom obvykle mimo mísu. Pozdravuj Ferdu kůrovče. Hej hou, rudý nescvrklý dědeček

   Smazat
  4. 21:20
   Ještě,že tu sochu vyrobili těm idiotům emerickejm Frantíci,jinak by tam musel stát posranej Hovnolulan s mávátkem!☺

   Smazat
  5. 21:48 oprava: posranej Putlerlulan!☺ Sorry ...

   Smazat
  6. 8,29
   Untermensch z arijský familie s tímhle dárečkem A52,F73,F200,F808,F600,F602 zase plká!.-)))

   Smazat
  7. 8:35 No jo, mizerným jidišem skřekající putlerpšouku, to je hned celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je místo plkání koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Ať v tomstrejc Googlů nemá bordel, až k sobě bude ty jednotlivý xichty a čísla přiřazovat!-)))

   Smazat
  8. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  9. 19:09 Tolik putlerčiků, mizerným jidišem skřekající pšouku, zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   Smazat
  10. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  11. No jo, mizerným jidišem skřekající putlerpšouku, to je hned celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je místo plkání koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Ať v tom strejc Googlů nemá bordel, až k sobě bude ty jednotlivý xichty a čísla přiřazovat!!!!

   Smazat
  12. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  13. 8:49 Možná je právě jeho příběh daleko zajímavější než si myslíš! Tento nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet, byl kdysi skinhead! Každý den po zavíračce před Severkou stál a s pravicí zdviženou do noci řval: "Immer Brüx! Sieg heil!" Jenže ... pak nastoupil jako zřízenec v márnici, no a chlastání lihu a sex se zdechlinama těch rudejch gerontek (a posléze i gerontů - sic!) udělaly své ...

   Smazat
  14. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  15. 17:16 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  16. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  17. 9:42 Opětovně vyskřekl mizerným jídišem kapitálkama v číslech lymfatickej nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, co dnes je sice schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet, ale kdysi býval skinhead! Každý den po zavíračce před Severkou stál a s pravicí zdviženou do noci řval: "Immer Brüx! Sieg heil!" Jenže ... pak nastoupil jako zřízenec v márnici, no a chlastání lihu a sex se zdechlinama těch rudejch gerontek (a posléze i gerontů - sic!) udělaly své ...

   Smazat
  18. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  19. 11:39 Potřetí vyskřekl mizerným jídišem kapitálkama v číslech lymfatickej nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, co dnes je sice schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet, ale kdysi býval skinhead! Každý den po zavíračce před Severkou stál a s pravicí zdviženou do noci řval: "Immer Brüx! Sieg heil!" Jenže ... pak nastoupil jako zřízenec v márnici, no a chlastání lihu a sex se zdechlinama těch rudejch gerontek (a posléze i gerontů - sic!) udělaly své ...

   Smazat
  20. Tohle ti zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!
   P.S.Kdo zná a umí,Google na vědění nepotřebuje!!!!☺

   Smazat
  21. 17:49 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 18. Podstata je v tom že nikdo nechce rozporovat to co je tam pravdivé nebo nepravdivé eventuelně proč tyto zprávy nesmí být zveřejňovány. Takže chátro co vám je do toho o co nám jde.

  OdpovědětSmazat
 19. Honolulu dnes je den veteránů tak si přečti na Veterans Today zprávy ať víš jak to ve světě vypadá a jsou tam i z domova. Zajímavá zpráva o boji mezi Ž a ž. Co je antisemitizmus?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vim, ze jste se zminoval o veteranech jiz drive, ale me Middle East nikdy nezaujal !
   Tamejsi valky me pripadaji samozrejme ! (Mam rad dejiny ! Tak vim, ze to tam facuje vzajemne od nepameti !)
   Stejne jako napeti mezi Z a z ! Videl jsem jejich protesty a demonstrace v New Yorku !
   Vy jste byl v americke armade ,
   ze ctete o Veteranech ?
   honolulu

   Smazat
  2. skolacky jiz prosly .perverte?? Lesteni tedy dokonceno

   Smazat
  3. 23:02 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou s naleštěnou hlavní jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
  4. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  5. 9:43 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!

   P.S.: Tady nám nějakej "poblban" dělá "sledovačku" na JOJce, co? Opakujou Majóra Zemana ...

   Smazat
  6. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  7. 12:29 Vyskřekl jako vždy nesrozumitelně nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!☺

   Smazat
  8. Tohle ti zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!
   P.S.Kdo zná a umí,ten Google k vědění nepotřebuje!!!!☺

   Smazat
  9. 17:48 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 20. Demokracie a lidska prava v praxi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:19
   Copak demokracie a lidská práva, ale svoboda slova, to byl ten "zásadní rozdíl" mezi západním a východním blokem.

   Smazat
  2. Napytelnej je peknej vul coz vzdy dokazuje svymi zvasty style hovnocuc. Vzdy ti rikam mluviti stribro mlceti zlato Pamatuj si to be sve sisate hlave s prasecima usima polohovnocuc

   Smazat
  3. 22;40 Kazdopadne vime, jak je to s tou pravdou (o lasce mluvit je zbytecne...moc infantilni)

   Smazat
 21. Tahat do toho Horákovou je úplně mimo mísu! A naznačovat, že snad byla Horáková týraná nebo mučená, je prostě drzost na entou! Horáková byla hrdá na své antikomunistické, tedy vlastizrádné aktivity, nikdo ji týrat nijak nemusel. A za vlastizradu se tehdy běžně popravovalo, tedy i ona byla popravena právem. Více by sedělo přirovnání k manželům Rosenbergovým, které fašistická americká moc popravila jen na základě jejich mírových aktivit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Antikomunistické aktivity nejsou vlastizrádné. Vlastizrádné je to, když někdo vystupuje proti své zemi a pro své ideály ji hodlá třeba i zničit. Tedy likvidační boj proti komunistům s nevinými obětmi těch ostatních. A to je případ Horákové.

   Smazat
 22. Antikomunisté se podepisují na tomto světě dnes a denně. Kdo není zaslepen vlastním blahobytem to vidí zřetelně. Co je pravda a co lež určují peníze. Kdo si myslí, že jich má hodně, je tak chytrý, že už neumí vyslechnout ani jiný názor.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.