Reklama

středa 6. listopadu 2019

Knížka "Adolfe vstaň, vše odpuštěno, aneb duté hlavy, vzhůru na Letnou"

6. 11. 2019
Knížka "Adolfe vstaň, vše odpuštěno, aneb duté hlavy, vzhůru na Letnou" je samostatným pokračováním předchozích Manových svazků Psáno ze vzteku, Braň se, nevzdávej to! Kdyby tak tohle řekl Putin, a Vím jak sjednotit národ, zabírajících děje od roku 2008 až 2018.
Knížka zabírá děje domácí i zahraniční od října 2018 do listopadu 2019. V této době zveřejnil autor na internetových serverech 132 vlastních článků a překladů z angličtiny (většinou autora P.C.Robertse), z nichž pro tento výbor vybral 52 článků vlastních, o nichž usoudil, že jsou aktuální i dnes. Ze zahraničních tiskovin a webů převzaly některé z Manových článků, jež jsou v tomto výboru obsaženy, např. the World News, TetriSys.com či Réseau Voltaire.
Cena: 120 kč Hlavní distributor PEMIC BOOKS, a.s, mailová adresa: obchod@pemic.cz


38 komentářů :

 1. "Pjakin o Američanech na Měsíci"
  "Věřte pevně tomu, že dvě letadla zbořila 3 budovy"


  :-D
  No to bude zase dílo pro psychiatra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:11, v těch uvedených titulech je popis vaší diagnózy?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku ale dá! U nás na Primě Zoomu televizi běží zajímavé a poučné díly o revoltách barbarů proti moci Říma.Dost mi to připomíná naši současnou situaci, kdy "barbaři" z východu(Ruska) ale i jiných kontinentů se bouří proti jediné současné moci, USA. Je docela možné, že nakonec "Řím" bude poražen a po zmatku budou opět platit pravidla přežití nejodolnějších a jak známe z historie, civilizace je v tom zranitelnější než "primitivní" národy. Já jen doufám, jako Slovan, že Evropu v tom případě obsadí "ruské hordy" dříve než "náplava" z Afriky. Pokud si Poláci obsadí své ztracené území na západě, prosím, invazi Číňanů nečekám, pomoc ano. Nemáte to tam v USA jednoduché, jako nechápali Římané, porážky od "podlidí"!

   Smazat
  2. 23:33 -pokud se to vztáhne na civilizaci, na západní evropský styl, který ovládla dekadence, pak ano souhlas, že barbaři nám dají za vyučenou- otázka je co jsou to barbaři- lidi, kteří místo vzájemné komunikace z očí do očí dávají přednost mobilům, kteří místo aby pěstovali mezilidské vztahy chovají více psů, které si často pořizují místo dětí, pokleslé zábavy, vydávat zpívání za vrchol všeho umu?
   Ano, pak jsem vtrhnou takzvaní nekulturní jedinci, kteří si chtějí urvat pro sebe a naši zženštilí muži se proti tomu ani nedokáží vzepřít.

   Smazat
  3. Zženštilí muži, co by se chtěli bránit, půjdou do lochu.

   Smazat
  4. 6:49 Otázka zní: Čím dnes je tzv. civilizace Západu? Je to končící svět, kterej zkrachoval a je na ústupu z historie, páč dějiny píší pouze rasy či národy (které v pravém smyslu toho slova vytvořila jen ta bílá) brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena bude rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, buzerantismu, xenofilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým vlivům a idejím, které spolehlivě dříve či později pohřbí i tu neslavnou EU s těmi jejími "hovnotami" degenerace a úpadku a která již dávno přestala být invazívní a naopak se sama stala terčem invaze barbarů, což v dějinách je vždy předznamenáním pádu!

   Smazat
  5. 8:39- musím souhlasit

   Smazat
 3. Zde jste videl ukazku despotickeho byzantskeho chovani !
  Vse smazano ! Proto Rusko NEMUZE prezit a nikdy do Evropy nebude patrit !
  A to rikam jako nekdo, kdo k nemu NEciti nejakou zast !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby Římané mazali pitomce jako je Honolulu, mohl Řím vládnout dodnes!

   Smazat
 4. Svym pitomim barbarskym chovanim, vhani do naruce Hilera i ty lidi, kteri by s nim nesli.

  OdpovědětSmazat
 5. Koudelka by je mel vsechny vykopat a to NE proto, ze prosazuji svuj vliv, ale protoze to delaji zpusobem mongolske DESPOTICKE hordy !

  OdpovědětSmazat
 6. TAKZE prof. Man MA PRAVDU !
  Evropa bude casem rehabilitovat Hitlera !
  Ne proto - ze by ho chtela a mela ho rada, ale protoze nema jinou moznost ! (Jako Weimarska republika, mezi lety 1919 - 1922 !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:24- "Hitler" může vzejít jen z velké země hospodářsky vyvinuté aby si ten titul zasloužil. To neznamená, že nemůže být hodně "hitlerčíků". Budu-li personifikovat, mohou to být Putin i Trump nebo jejich nástupci. V EU mohou být jen ti hitlerčíci, co se přidají. Oba tyto tituly není třeba dehonestovat, je to jen logický posun kyvadla od bezbřehé liberální politiky současnosti a znejistění základních hodnot uzavřených společností ke snaze o jejich návrat.

   Smazat
  2. Hitler byl pouze loutka v rukou loutkovodicu a proto neni ho proc obdivivat. To jsou jen detske uvahy.

   zirafa

   Smazat
  3. 3,26
   To byl, když stoupal na politický vrchol. Když se tam dostal, byli asi nemile zaskočeni i ti, který mu tam pomáhali.
   Problém totalitních vůdců je v tom, že se nechávají ovládat jenom do doby, než si upevní svou moc. A je zvláštní, že tak postupoval Hitler i Stalin. Když se zabydleli, provedli velký úklid a obklopili se lidmi, na které se mohli spolehnout. A potom už je nikdo nedokázal řídit.

   Smazat
  4. Porovnávat Stalina s Hitlerem je strašlivá zhovadilost.
   Nebudu se AH zastávat, ale o Německu zkusím napsat svou myšlenku, že to co vyvrcholilo koncem 30 let mělo své kořeny daleko vzadu. Netuším jestli měli Němci před velkou válkou nějaké zámořské kolonie, ale zřejmě měli ambice se vyrovnat Francii a Británii.Porážka a podmínky jež nastaly po prohrané válce byly potupné, překotný vývoj v Evropě posléze- rozpad Rakousko- Uherska, a pak hospodářská krize vytvořily prostředí ze kterého Nacismus vzešel.
   Co chcete vyčítat Stalinovi?Nebudu ho vynášet do nebes, ale oni už věděli o choutkách jiných mocností na ovládnutí ruského prostoru a surovin.Aby se Rusko vzmohlo, a postavilo na vlastní nohy, museli vybudovat rozvinutý průmysl, a stroje a technologie museli někde nakoupit.Na západě samozřejmě.Nabízeli peníze, nabízeli zlato.Byla léta neúrody a západní lidumilové chtěli zaplatit pšenicí.Takže Sofiina volba. Dopadlo to jak to dopadlo.
   Komunistické hnutí taky nevzešlo jen tak z ničeho ale z nuzných podmínek dělníků a lidí z nejnižších vrstev. A díky tomu jak se zachovaly velmoci zradou v 38 se taky dostalo odpovědi ve volbách po válce.
   Shrnu to trefným úslovím- Není kouře bez ohně

   Smazat
  5. To je snad všem jasné, ne? Krom putlerčiků. Totiž sám mladý JFK při své návštěvě Německa v srpnu 1945 si zašel prohlédnout Hitlerovu bavorskou rezidenci Berghof i Orlí hnízdo a do svého deníku si tehdy poznamenal:

   „Kdokoli, kdo navštívil tato místa, si dokáže představit, že za pár let se Hitler vynoří z nenávisti, která ho nyní obklopuje, a bude považován za jednu z největších postav, jaká kdy žila.“ A dále pokračoval: „Na způsobu jakým žil a jak zemřel, je něco tajemného, co ho přežije a zůstane živé. Stane se z něj legenda.“

   Což se z kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu v čele této vorující židobandy! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   nikdy nestane!

   Smazat
  6. 8:36
   A52,F73,F200 F808,F600,F602....tebe incestní zmrde s tímhle nemá cenu léčit,je ZASTŘELIT!☺

   Smazat
  7. 8:36 Na způsobu jakým zemřel JFK je také cosi tajemného. Jinak jsi kretén.

   Smazat
  8. 8:36 jsi výsledek incestu nebo zachráněný potrat?

   Smazat
  9. eFPe-7:01- porovnat Hitlera se Stalinem a já přidám i Putina není zhovadilost ale produkt logického myšlení. Všechny tři vygenerovalo extrémní ponížení státního(národního) spolku! Proto i ta enormní popularita a podpora zdola proti předpokladu "deep state" daných států. V "malém" je to MZ, Erdogan a další.

   Smazat
  10. PS.ještě doplním, že by bylo scestné porovnávat ideologické rozdíly, ty se setřely oním ohrožením zevnitř řízeným vně. Proto bude zajímavé sledovat USA. Leckdy tyto jevy vnější neřídí státy ale nadstátní organizace, čímž zdravím pana Gotta tam nahoru.

   Smazat
  11. 9:08 - Chces strilet ty opici hemeroide, misto toho, aby jsi rekl neco jako protivahu - tomu co
   rekl 8:36 ?
   Evropa jednou bude muset s tim strilenim zacit
   u tebe !

   -----------------------------------------------------

   SAMOZREJME, ze je na zivote Hitlera neco nevysvetlitelneho ! To by vsak meli objasnit vedci !
   Vsechny pokusy o vysvetleni zatim totalne selhaly.

   Nejuspesnejsi byla prof. Brigitte Hamann z Vidne a prof. John Toland z Wisconsinu !

   A ty 9:08 - ty NEDOMRDKU s tvym strilenim nic nevyresis !
   T.j. zajimave kolik IDIOTU v Cesku inklinuje ke strelbe ! Tito "silaci" jsou vsak vzdy prvni
   posrani !

   Smazat
  12. 14:37
   Ty podřadnej Dumkopf,mluv JEN,KDYŽ BUDEŠ TÁZÁN A NESER SE MEZI ČECHY TY AMIKRIPLE Z PAPUNDEKLU!Verstehen?!

   Smazat
  13. 9:08 Vyskřekl nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!

   P.S.: O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  14. 16:02 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu odolnýmu svinstvu ...

   Smazat
  15. 9:30 Tam nic "tajemnýho" není, zavraždili ho rusácký hovada za to, že říkal pravdu! A že to nevíš, dokazuje spíš to, že sám jsi jen rudej nok a komoušskej kretén ...

   Smazat
  16. Redakce, nemáte tam něco proti hmyzu? Stačilo by tlačítko "DELETE".

   Smazat
  17. 10:08 Zachránit potrat nelze, protože to vždycky končí špatně - viz příběh číslama či špatným jidiš a kapitálkama skřekajícího Putlerprda z 9:08 a 16:02 tak skvěle popsaný pánem ve 23:30!

   Smazat
  18. 14:05 Redakce nemá bohužel v úmyslu spáchat sebevraždu, proto se vyhýbá repelentům jak čert kříže:-) Na podobný rudý komáry je ovšem nejlepší použít tuhle naši Anču! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Smazat
 7. Co je však ho západ stvořil a teď se k němu budou veřejně hlásit. Pro mě je nepřijatelný a tím to zvadlo.

  OdpovědětSmazat
 8. Z pořadů ČT jsem vyrozuměl že Hitler byl nekuřák, na rozdíl např. od Churchila abstinent, vegetarián, měl rád zvířátka, hlavně německé ovčáky, uměl hezky malovat, byl galantní k ženám prostě GENTLEMAN! Takto ho viděl např. jakýsi Peroutka jehož oslavný článek na vůdce jsem četl i když to slovo tam opravdu ale opravdu nepadlo. Prostě správný chlap. Já ho snad začnu taky mít rád... M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu ale opravdu se mýlíte. PŘÍTOMNOST z roku 1939 na jejíž čelní straně je zmíněný článek byla nalezena. Dvě foto novin s odtrženým spodním rohem kolovaly po internetu. Jejich odkazy mám uloženy. Bohužel zapracovala cenzura a nešly přeposlat a dnes už ani zobrazit.

   Smazat
  2. 14.40 Zřejmě Peroutek byl aktivní a napsal těch oslavných článků na německého vůdce víc. Opravdu ale opravdu mohu přísahat, že ten můj článek, který jsem já četl neobsahoval slovo gentleman. Každopádně byl vůdce německého národa novinářem Peroutkou vyzdvižen do nebes! A slovo gentleman je podružné! M.R. P.S. Blahopřeji všem, kteří získali Peroutkovu cenu. Většinou tito vzyznamenaní by medaily od prezidenta republiky odmítli.

   Smazat
  3. 17:05, Peroutka, ne Peroutek.

   Smazat
 9. Nevím, marně hledám historickou zákonitost ve vývoji dnešní společnosti. Dnes bezpochyby rytmus ovládají nadnárodní korprace(Sörös je jen hráčem), dá se odhadnout že stav před I + II.WW. to již byly korporace (Hiter promine,ale byl jen hercem), ale spíše národní. Ale jak si vysvtlit Napoleona, Nera, Osmány, náboženské války. Marxovo vysvětlení, že výrobní vztahy brzdí rozvoji výrobních sil, patří do doby revoluce páry, dnes jsme v době informačních technologií. I sám K.Marx by se poslal do historie. Zdejší nenápadní obdivovatelé A.H. prominou, ale dnes by dosáhnul větší uplatnění Goebles. Pánové "čas oponou trhnul", to je jediná jistota.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.