Reklama

sobota 2. listopadu 2019

Mínolovky NATO sa zoskupili na Ukrajine. Priateľská návšteva alebo sa niečo deje? (VIDEO)

Minolovky NATO v Oděse
2. 11.2019  HlavnéSprávy
Štyri lode NATO vplávali do prístavu ukrajinskej Odesy. Podľa vyhlásenia tlačovej služby Ministerstva obrany Ukrajiny vprístave Odesy pristáli štyri mínolovky krajín NATO: „španielska EZCS Sella, rumunská Ros Lupu Dinescu, bulharská BGS Shkval a talianska IDS Numana„


Vo vojenskom rezorte poukázali na to, že lode, ktoré sa zaoberajú hliadkou v Stredozemnom mori, priplávali do odeského prístavu na „priateľskú návštevu„ a budú sa tam nachádzať celý týždeň.Stoltenberg na Ukrajine


Dňa 30. septembra do Odesy dorazila delegácia Severoatlantickej aliancie NATO na čele s generálnym tajomníkom NATO Jensom Stoltenbergom. V rámci návštevy generálny tajomník rokoval spodpredsedom vlády o európskej a severoatlantickej integrácii Dmitrijom Kulebom. Tiež 31. septembra prebehlo zasadnutie komisie NATO – Ukrajina s prezidentom Ukrajiny Volodymyrom Zelenským.

V závere svojho vystúpenia na schôdze generálny tajomník aliancie informoval, že pre tlač otvorená časť stretnutia je na konci, ale zabudol, že ešte nevystúpil prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj. Generálny tajomník NATO si to všimol, opravil sa a poskytol slovo ukrajinskému vodcovi.

Počas zasadnutia Stoltenberg vyzval ukrajinskú vládu, aby venovali veľkú pozornosť reformám pre zaistenie svetlej budúcnosti svojho národa.


Taktické cvičenia Ukrajiny na hranici s Krymom

Kyjev plánuje taktické cvičenia v Chersonskej oblasti pri hraniciach s Krymom. Informovalo o tom tlačové stredisko veliteľstva ukrajinského letectva.

Akcie sú naplánované od 31. októbra do 4. novembra a malo by k nim dôjsť na polygóne Jagorlyk v Čiernom mori. Cvičenia bude sprevádzať bojová paľba z protilietadlových komplexov Buk M1 aS–300PT. Oznámené boli ďalej testy rakiet k rôznym modifikáciám S–300 (PT, PS a V1) a testy protilietadlových komplexov S–125-2D1.

Podľa údajov z tlačového centra upozornili predsedovia miestnych obecných rád na to, že dôjde k uzavretiu vzdušného a morského priestoru.


50 komentářů :

 1. A preco tam neprisla aj nejaka lod od teroristou z USA ?
  Je dost mozne, ze americky hrdinovia odmietli k ruskym hraniciam prist, pretoze este maju v zivej pamati, ked im preletela pod hlavy ruska stihacka, vyskusala nejaku elektronicku zbran, vyradila elektricke systemi na lodi, a americky hrdinovia boli z toho tak dosraty, ze po zakotveni v rumunskom pristave poziadali niektory z nich o prepustenie do civilu.
  Hrdinna US armada.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chibini sa vola ten system. Nazov ma podka pohoria na Urale. A ver americkym chlapcom vtedy xovrelo ritny zverak...ani zastruhsny vlas by im nepresiel...👍😂😂

   Smazat
 2. To je dobrá zpráva, aspoň Rus tam se nebude poflakovat, stačí že okradly Krym, fašisty

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ukrajinský hrdino, koukej se doučit česky. Jinak jsi to ale zformuloval celkem dobře: okradli fašisty o Krym. Já bych jen podotkl, že si od fašistů vzali zpět.

   Smazat
  2. To ale vztek!!! ����

   Smazat
  3. 16:00...Žasnu!
   Jeden by řekl že jsou v pohodě, když okupujou všechna ofiko média, ale nejsou...
   Prskaj jako džungaráčkové ;-)
   Helanov

   Smazat
  4. Vědí, že ztrácejí půdo pod nohama, že jim už několikeré poslední volby nevyšly, že zatím nenašli nějakého toho českého Pinocheta, že jim na čele zůstali jen opilci a sebevyhlíživí idioti a že noví mladí jsou jen poronoherci s jinou orientací. S takovou kolekcí dutohlavů a ztroskotanců nic pořádného pro nadnárodní korporace u nás nepostaví. A to je přivádí k šílenství a milionovým chvilkovým záchvatům.

   Já se bavím. Bavíte se také tak?


   Smazat
  5. 15:50

   OkradlY Krym... co ta hrubka, Hujere! Dneska to máte za pět.

   Smazat
  6. Přátelské návštěvy válečných lodí jsou vcelku běžné. Rozhodně ty minolovky nepředstavují pro Ukrajinu významnou posilu, ani riziko jako vizita BL Schleswig-Holstein v Gdaňské rejdě...

   Smazat
  7. 20:49, taky se mi nezdá, že by ty necky z okolních států představovaly významné riziko. Tady jde o jinou věc. Okolní státy akvatoria vyjadřují solidaritu s Ukrajinou. Pokud se cokoliv stane, budou na její straně, i kdyby to byla ona, kdo vyprovokuje útok a umožní přístup zemí, které jsou mimo toto území. Znepokojivou věcí je fakt, že Ukrajina se mění na nástroj napadení Ruska.

   Smazat
  8. Bohužiaľ je to tak a ani Zeleny si to neuvedomuje. Totižto skusia to len raz,použiju Chibini,vyradia im všetko a potom ich vyfackajú. No USA ori tom asi nebudú,budú čskať čo sa z toho vyvinie a podľa toho sa zariadia. Smutné,že na toto použijú Ukrajinu.

   Smazat
  9. 15:50...
   "Měl jsem v životě to štěstí,že kdykoli jsem udělal chybu, tak mne na ni někdo upozornil."
   Konfucius
   :-DDDDDDDDD
   Helanov

   Smazat
  10. Já neznat řeč tvůj kmen...
   Rusko by vyřídilo všechny kocábky v Černém moři do 10ti minut.Ukrajina je jen zbídačelý a vykradený stín původní sovětské Ukrajiny.Litva ,Lotyšsko a Estonsko totálně v úpadku.....

   Smazat
  11. 10:55 Přesto by se tam nikdo krom pár podobných ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí jako tu - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   k té sovětské "neúpadkové" Ukrajine nevracel.A v tom Poabltí - tak to už vůbec! Každej tam radši dělá za oira a libry někde na Západě, než v sibiřským lágru za smradlavou polívku z žab a kopřiv ...

   Smazat
 3. Přestaňte konečně psát o Ukrajině a pište o Ruském bordelu. A že tětoho je na tuny!To se nehodí co , rusáček by neposílal děngy. Jste odporná ruská luza DVOŘÁKU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jím se to hodí psát, protože Kreml platí jich

   Smazat
  2. 15:52...Copáák???
   Napište něco hezkého o Ukrajině které eurouhnije pomohla z převeliké bídy ;-)
   Helanov

   Smazat
  3. Toho ukázkového nenávistného hlupáka, raněného veřejnoprávní Bakalovskou propagandou, tu nechám viset jako odstrašující exemplář zapouzdřené kreatury.

   Naštěstí, tihle týpci se hojněji vyskytují jen ve Stověžaté. Mimo ni jde opravdu jen o ojedinělé případy, většinou již v psychiatrickém ošetření.

   Vaše ruská blůza (nebo co to mělo být) V.D.

   P.S.: právě jsem dostal poukázku na odběr jedněch zimních laptí, dvou krabiček papirosek Bělomorkanal a dvou vycházkových rubach. Děkuji Vladimiru Vladimiroviči, že na naši redakci nezapomněl.

   Smazat
  4. Boj proti ruské propagandě. Televize RT se v USA musela registrovat jako zahraniční agent

   Smazat
  5. Tak to máte pane Dvořáku blbý...
   Mne platěj džihádisti z Afghánistánu,Sýrie,
   Lybie a z Iráku a,představte si,v petrodolarech.
   A vysázenejch cash,pěkně na dřevo, v blízké kebanárně.
   (Ale nepovím ve které,sama mám málo.)
   Helanov

   Smazat
  6. 16:04 Dvořáku, nevím co je" Bakalovská propaganda",Tohle píší vymaštěnci jako vy a nejsem Z Prahy. Vy jeko totální bolševik, nikdy nepřiznáte Ruský bordel, ale stále neodpovídáte na to, proč nepíšete o Ruském bordelu. PROČ.??????????????????????????????
   Täk potom kdo je hlupák, že Dvořáku, ja vám pišu své uvahy na Rusko, vy nejste schopen mě konkurovat.A ten váš Vladimirovič , začína být docela dobrý FAŠOUNEK.Pan Hitler taky začínal stejně tak jako váš fašounek Putin.
   Nepochybuji ,že tohle smáznete, ubožáku.

   Smazat
  7. Ale já jsem dalek toho vás mazat, nebojte se. Takový ukázkový případ hlupáka bych těžko někde jinde hledal.

   Mimochodem, vás nepodezírám, že jste byl v posledních 10-15 letech v Rusku. A když ano, prosím, napište nám sem něco ze svých zkušeností s tím "ruským bordelem". Legrace a humoru není nikdy dost.

   Smazat
  8. 16:31, ty jsi takový milý hlupáček, něco jako kadet Biegler. Ale i takoví jsou zapotřebí. Nevzdávej to, nezapomeň, že každý vojáček nese ve své torničce maršálskou hůl. Jednou se jím staneš a postaví tě na náměstí Interbrigády v Dejvicích namísto Koněva.

   Smazat
  9. Je jasné že Rumun s Italem, Bulharem a Španělem, většinově bývalé fašistické státy to vytrhnou a Rusa vyděsí. Jen jestli tam nejsou posláni jako kanónenfuter, na to by je NATO rádo použilo, pokud budou tak hloupí o čemž není asi pochyb. Ale jak říká klasik "kdo chce kam, až se ucho utrhne". Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  10. 16:31...A proč by vám měla konkurovat NR???Konkurujou snad ofiko média Nové republice?
   Helanov

   Smazat
  11. 17:28
   On je takové zvířátko, které dostává žrádlo jen při zmínce Ruska, tak se nedivte, že všude očekává Rusko. :) Vypadá to, jako by dnešní žoldácký liberální a proami primitivismus a neonacismus vyráběl nové formy deviace a psychopatie. Psychiatři budou dnes asi nejspokojenější občané. :)

   Smazat
  12. Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 4. Chudák Stoltenberg neví kam dřív skočit...
  Všude se mu to s@®e, a nejvíc na východě.
  Hlídat syrskou ropu,hlídat bezpečnost v Hormuzském průlivu,dohlížet na Pobaltí...Ach bóže...
  Taky by mu z té námahy mohla prdnout cévka.
  To by byli Mitnar s Pochecím Petříčkem moc smutný ;-(((
  Někdo rád loví kapry,někdo zas miny,nóó :-)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stoltenberg se setkává se samými zajímavými lidmi. Například s presidentem Ukrajiny.

   Třeba zde: Jamesi, přineste mi dnešní Timesy

   Anebo zde: Taťka je teda pašák, koukněte jak hezky mluví.

   Smazat
  2. 15:56 On Stoltenberg sice skáče jako blecha, otravnej je stejně tak, ale vždycinky příjde s křížkem po funuse a pak brečí sice hezky, ale otázka je jestli na správným hrobě a to aby se jeden ulítal a vděku se stejně nedočkáš, je to všechno pakáž a svoloč nevděčná. Je to chudák k politování, lituji jej, ale nevděk světem vládne, eště že za to jsou alespoň krásný prachy. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 5. NATO si zajelo do Oděsy odvézt do bezpečí své fašounky, kteří se tolik vyznamenali při vraždění v Domě odborů v Oděse. Hoří jim tam půda pod nohama. Budou nasazení do jiné mírové akce demokratického západu v jiné zemi, která se nechce dobrovolně podělit o své bohatství. Dobře vycvičení teroristé jsou přece k nezaplacení a těžko nahraditelní.

  OdpovědětSmazat
 6. SOM ZVEDAVý DOKEDY RUSKO VYDRŽÍ TOTO "BRNKANIE "NA NERVY..KOMENTÁR K OBROVSKéMU ROZPOčTU AMERIKY V PREDCHÁDZAJÚCOM ČLÁNKU,ˇŽE JE PREDZVESŤOU PRÍPRAVY SKÔR ALEBO NESKÔR NA VEĽKÚ VOJNU SA JAVÍ AKO VEĹMI PRAVDEPODOBNÝ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. Citam tu vase komentare, niektore kladne, niektore zaporne, podla jedneho pisatela to vypada, ze vsetci, ktory mate iny nazor ako on, ste rusky agenti.
   Ale ani ten troll, co vysi Trumpete zo zadku si asi neprecital clanok poriadne.

   Nacelnik teroristickej organizacie Nato v zavere svojho vystupenia informoval, ze stretnutie pre tlac je ukoncene.
   Ale zabudol, ze este nevystupil komik Zelenskyj, preto sa opravil, a poskytol slovo tomuto ukrajinskemu komikovi.
   Chapete to ?
   Nejaky saso z teroristickej organizacie ma na Ukrajine vacsie slovo ako prezident Ukrajiny ?
   Ten saso pride do suverenneho statu, aspon tak by to malo byt, a on organizuje tlacovku, v cudzom state, a udeluje slovo prezidentovi statu ?
   Ved v kazdom normalnom state by najprv mal povedat niekolko slov prezident, ako najvyssi vodca, velitel armady, a az potom nejaky saso, ktoreho riadia USA.
   Ale skor to asi bude tak, ze USA a Nato riadia celu Ukrajinu, komik Zelenskyj je iba ich babka, dialkovo ovladana, a Stoltenberg je vodca Ukrajiny, vrchny velitel ukrajinskej armady.
   Preto mal slovo on, az tak komik.

   Smazat
  2. Ved Zekeny ani netuši,že UK bude obetovana v pripade nedajbože napadnutia Ruska. Tu ich zmetu z povrchu a piskok NATO ani nemukne. Seru sa amici a nato do nespravnej krajiny. Polusu sveta distanu po ryoaky a ruadne ale odserene ti vsetci..

   Smazat
 7. Dnes jeden z představitelů ukrajinské vlády prohlásil, že Ukrajina vyrábí nové rakety, které budou namířeny na ruské jaderné elektrárny a přehrady.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jó, humanita poukrajinsku. Moc se těším, až je budou chtít použít. Rusko upozornilo, že v tom případě okamžitě začne mazat i Spojené státy fašistické ya účelem vytvoření průplavu mezi MAxikem a Kanadou.

   Smazat
  2. 21:37, nic takového Rusko neprohlásilo. Součástí útoku v nové válce Evropy a Ruska budete i vy. Na straně USA a za jejich zájmy.

   Smazat
  3. 21:37 Nevím jaký "průliv" by dokázal udělat ten Putlerův rezavej šrot co existuje jen na počítačových animacích (dokud platí USA za softwarový licence, poté co nebudou mít čím, tak možná už jen na nějaký mapě umaštěný od salámu), ale na vytvoření průvanu mezi tvejma ušima, odulý čechomužyku, mi v pohodě postačí i ta sukovice, co tu držím v ruce! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 8. 15.50 ukros jak vysity
  Proste vy jste poznat i na vzdalenost svetelnyho roku
  Troubo

  OdpovědětSmazat
 9. 18.51 on neni troll
  Pouze zabrzdeny
  Lekar by povedel retard

  OdpovědětSmazat
 10. Hm 2× dobra prace
  Musim se pochvalit

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když se kouknu na sebe, tak se musím pochválit. Nevypadám věru zle... Čau Váňo. Máme jich zde jako much.

   Smazat
 11. 19;09
  To jo,toho amiodpadu BANDEROSVINÍ je v Čechách nadbytek!
  Je na čase je hladit do úplného vyhlazení!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava: PUTLBANDOSVINÍ

   P.S.: tu je jejich tablo! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 12. https://m.youtube.com/results?search_query=victoria+nuland+ukraine+5+billion

  Obama & Jaceňuk → Exporting Chaos: 'West spent $5 billion destabilizing Ukraine'

  https://m.youtube.com/watch?v=-2xBhpFi9JU

  Telefonní rozhovor mezi náměstkem ministra zahraničí Viktorem Nulandem a velvyslancem USA na Ukrajině Jeffrey Payette, který diskutuje o jejích dalších krocích při řízení revoluce na Ukrajině. https://m.youtube.com/watch?v=FWJCNs6txL4FWJCNs6txL4

  No a zlatý poklad Ukrajiny byl hned poslán do úschovy do USA.
  htps://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_fed60.htm

  https://www.narodninoviny.cz/na-ukrajine-roste-obchod-s-detmi/ https://www.narodninoviny.cz/5-let-po-majdanu-rozvracena-ekonomika-frustrovani-obcane-banderovci-narodnimi-hrdiny/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane, Viktor Nuland je v dobrém překladu ta svině Viktorie Nulandová, co nosila na Majdan koblížky od Strýčka Sama a přiznala 5 miliard USD investovaných americkými přáteli do rozvrácení Ukrajiny.

   Smazat
  2. Jeji manzel je Kagan

   Smazat
 13. 19:37 Hele pokud chtějí pracovat, ať pracují, pokud se jim něco nelíbí ať táhnou zpátky na Ukrajinu, která je pupkem světa. Nebuďte k nim tak zlí vždyť jsou docela laciní, jako naši v Německu nebo Anglii a taky tam na nás takhle koukaj. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 14. včera 15:50 „Toho si musíme hýčkat, protože takovej blbec je u regimentu vzácnost“ - to prohlásil Josef Švejk o poručíku Dubovi, ale na takového banderovce, jako jste vy, to sedí jako ulité :-)

  OdpovědětSmazat
 15. Ty minonosky to je opravdu velká pomoc pro banderovce RF se třepe strachy.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.