Reklama

čtvrtek 28. listopadu 2019

Mnisterstvo zahraničí RF je spokojeno s rozhodnutím Haagského arbitrážního tribunálu o "kerčském incidentu"...

Vladimír Dobrý
28. 11. 2019    politexpert
Ruská federace je plně spokojena s rozhodnutím arbitrážního tribunálu v Haagu o "kerčském incidentu". Jednání bylo iniciováno ukrajinskou stranou. Oznámilo to ministerstvo zahraničí Ruska. Kyjev trval na tom, aby bylo upuštěno od jurisdikce a aby byla co nejvíce zkrácena doba řízení, ale soud tento požadavek nevzal v úvahu. Tribunál se postavil na stranu Moskvy a rozdělil proces do dvou samostatných fází: jurisdikční a přímé projednání sporu.


"Tribunál podpořil přístupy Ruska i v dalších základních otázkách, což zmařilo snahy Kyjeva komplikovat procesní situaci Ruska v tomto řízení v co největší míře", konstatovalo ministerstvo zahraničí Ruska.

Každá strana má šest měsíců na přípravu memorand v souladu s praxí mezistátních rozhodčích řízení podle úmluvy z roku 1982. Ukrajinská strana se pokusila čas zkrátit...

Televizní stanice Cargrad informovala, že Krym uspořádá mezinárodní veřejný tribunál k provokaci, provedené před rokem ukrajinskými vojáky v Kerčském průlivu ....

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

4 komentáře :

 1. Tato causa byla naprosto jasná a k jinému rozhodnutí nemohlo dojít. Rusové jsou hrdi na svoji vlast co chrání jejich hranice.

  OdpovědětSmazat
 2. Byla to provokace, jako vyšitá. A kdoví jestli nebyly úmysly podstatně násilnějšího charakteru ve vztahu ke konstrukci samotného mostu.

  OdpovědětSmazat
 3. České vládě radí obdivovatelka nacistů? Osvoboditel Osvětimi jí vadí, ale pachatelé holocaustu nikoli:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019112811026273-ceske-vlade-radi-obdivovatelka-nacistu-osvoboditel-osvetimi-ji-vadi-ale-pachatele-holocaustu-nikoli/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.