Reklama

pátek 15. listopadu 2019

Mnohem lepší by bylo, kdyby Člověka v tísni vyrazili i z našich škol

Petr Štěpánek, komentátor současného dění
Petr Štěpánek
15.11.2019  PrvníZprávy
„Copak že Člověka v tísni vypověděli z Ruska, mnohem lepší by bylo, kdyby tyhle politické darmožrouty, kteří se nechávají vydržovat za naše peníze z veřejných rozpočtů, vyrazili z našich škol. Neomarxismem a multikulturalismem tu przní duše našim dětem," má jasno hudebník Petr Štepánek.„Jsou to smutné konce kdysi nadějných projektů. Ale takhle to dopadá, když neokomunisté a eurobolševici pod rouškou humanity provozují politickou propagandu," napsal ještě v komentáři na svém facebookovém profilu Petr Štěpánek.

Petr Štěpánek ve svém komentáři uvedl i obrázek Karla Strachoty. Podle Štěpánka je to ředitel vzdělávacího programu Jeden svět, kterým tato, jak píše Štěpánek, pochybná politická neziskovka špiní naše školy.

„Běs! Pokud chtějí lidé z Člověka v tísni provozovat politiku, nikdo jim v tom nebrání. Ale měli by si založit politickou stranu a ne k tomu zneužívat neziskový sektor, měli by se vyhnout školám, a hlavně, měli by svoje aktivity provozovat za své peníze a ne na to zneužívat veřejné rozpočty," uzavřel svůj komentář Petr Štěpánek.

Jeho komentář sklidil další komentáře ...

"Petře, tohle je opravdu zlo!" míní jeden ze čtenářů Štěpánkova profilu

"Sorosova organizace Člověk v tísni musí být zakázána", radí mimo jiné další čtenář

"... měli by se podívat na její hospodaření...kolik si z toho ulili...," radí další čtenářka.

"Tak to každopádně, ale takových neziskovek je spousta, např. Organizace pro pomoc uprchlíkům obdržela jen v minulém roce přes 34 milionů korun, z toho 2 022 489 Kč přímo od MPSV. Už jsem dal podnět paní ministryni. Zatím čekám na reakci," oznámil další čtenář.

"Mají roční rozpočet přes miliardu ročně, to je ročně 10 škol nebo 5 nemocnic nebo pro každého nezaměstnaného 5 000 Kč třeba na rozjezd podnikání. A bylo by po tísni ... " napsal další komentář jiný čtenář.

"Mohli by panu Sorosovi prodávat trička vyrobená migranty z Afriky a Asie," radí další. Kdyby se mělo stát vše co je napsáno v posledním odstavci, tak přibude tisíce možná desetitisíce bezdomovců a nezaměstnaných, vždyť kdo by tu lůzu volil a taková netahavá nemehla zaměstnal," napsal další čtenář.

Jeden ze čtenářů s odkazem na nedávno uvedený článek v českém tisku uvedl, že jiní zase skončili na Ukrajině ... a ptá se: "Proč museli Lékaři bez hranic opustit Ukrajinu? Prý kvůli špionáži a lékům?"

"Jako obvykle...trefa mezi čočky...Bravo Petře...!!!" pochválil Štěpánka další čtenář.

"A začali tak hezky, hoši od spacáku. Vyrazit ze škol, vyrazit z ČT. Zrušit politické neziskovky," napsala mimo jiné další čtenářka.56 komentářů :

 1. Přesně!
  Tu bandu Pánka nedotovat a ukončit jejich podivnou činnost. Stačilo co podporovali na Ukrajině a jak milují imigranty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. hezký

   A co na to ministr školství a jeho guru Andrej

   je jim to fuk

   Smazat
  2. Přesně tak.

   Smazat
 2. Fajn. S mnohým souhlasím.
  Ale proč do toho gulášuje fake nálepku "neomarxismus"?
  Co mají společného tito zahraniční agenti s Marxem?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi tolik co s komunisty...

   Smazat
  2. Musíte panu Štěpánkovi odpusti. Celý život hlásá, že když je něco fujtajbl, tak za tím nutně stojí komunisté nebo Marx s Leninem. Nemůže přece přiznat, že dnes kritizuje výdobytky kapitalizmu, o který se sám zasloužil. Není v tom sám. Lidí, kteří si vzhledem ke svým zásluhám o dnešní stav nedokáží přiznat celou pravdu, je celá řada.

   Smazat
  3. 20:07 Fajn vy jste nečetl o utopistické vizi komunismu to je globalizace v jejich podání. Jenže se nikdy do bláznivého experimentu nepustili západní mrzáci jo. Takže mají s komunismem dost společné akorát to myslí jinak aby si pár nadlidí žilo jako lordi.

   Smazat
  4. 0:14 Bohužel, o komunismu jsem nikdy nečetl báchorky antikomunistických vyprávěčů. Jenom originály. A tam jsem nikdy neviděl nic z toho, o čem píšete. Doufám, že jsem vás pochopil správně. Není to snadné při vašem stylu psaní.

   Smazat
 3. Dle mého názoru je to hlavně vina premiera. AŤ si říká kdo chce co chce. On vlastně svým chováním podporuje tyto demostrace a de fakto i rozkrádání státu. A vlastně díky hlouposti voličů ještě na tom vydělává. Nikdo si neuvědomuje, že sice přidává peníze, ale je to jen jako. Když to spočítáte, tak protože náklady stoupají vlasně nic nepřidává. A vlastně je on přímo zodpovědný za ničení úrovně školství. Dle mého názoru je mnohem nebezpečnější ve své podstatě než negramot Kalousek a Topolánek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A na špinavou práci má Hamáčka. Je to prolhaný hajzl.

   Smazat
  2. mate pravdu

   Smazat
  3. 20.38-Jméno tohoto neomarxistického socana je Al-Hamajda.

   Smazat
 4. Víte, já když vidím na tom jejich logu toho čůrajícího pána na rozbitý plot...!? Vždyť oni nám dělají ostudu všude tam kam vlezou. Tedy na Ukrajině spolu se Štětinou, Kocábem, Schwarzenbergem...udělali opravdu kus poctivé a nezištné práce. Tam si jich opravdu váží! Jsou to plesniváci, nic víc nic míň...!

  OdpovědětSmazat
 5. Pro doplnění jeho přístup na kterém získal první velké vízezství - zajistíme aby nerostné bohatství bylo naše a nebylo zcizováno- jen do voleb. Dnes navrhuje prodávat zásoby strategických surovin. Jeho předchůdci už rozkradli důchodový fond, prodali státní podniky, zlikvidovali zemědělství (soběstačnost v potravinové výrobě), prodali zlaté rerzervy za nějaké papírky a nakonec znehodnotili mněnu nákupem EUR. Takže co ještě Babiš prodá. Bude prodávat lidi jako otroky?

  OdpovědětSmazat
 6. Nesouhlasím s označením neokomunisté a eurobolševici, ale s názvem článku naprosto souhlasím. A děkuji panu Štěpánkovi, že na tento nešvar v našich školách jasně upozornil. Bohužel, nemáme Putina, aby s těmito darmožráči, agenty kohokoliv - jen když platí, aby "nebyli v tísni" -, povaleči a nedostudovanými aktivisty všeho druhu zatočil.

  OdpovědětSmazat
 7. Vypráskat kosočtverec v plísni z našich škol, to by byla výhra a zejména ty humanisty nedotovat. Na to by ale musel mít náš premiér koule, ale bohužel chameleon zůstane chameleonem....

  OdpovědětSmazat
 8. Václava Klause na ně a budou opravdu v tísni.

  OdpovědětSmazat
 9. S panem Štěpánkem souhlas a s panem Putinem taktéž...!

  OdpovědětSmazat
 10. Pan Štěpánek je ten,kterej nemá hlavu jen,aby mu nepršelo do krku!☺

  OdpovědětSmazat
 11. Školství se změnilo na zhoubné vymývání mozků.
  Vidíme to i na přístupu mladé generace – od ročníku 1979, ze které se rekrutují největší komunistobijci a největší odpůrci například prezidenta Zemana či premiéra Babiše. Je tedy dalším paradoxem, že nejradikálnější jsou ti, kteří nemají přímé osobní vzpomínky na dobu před rokem 89, zatímco ti, kteří tu dobu zažili v dospělém věku, jsou mnohem rezervovanější v odsuzování tehdejšího režimu, a především života v té době. Jsem rozhodně pro, aby bylo široce a detailně zveřejněno a zahrnuto do školních osnov, jak to bylo doopravdy v roce 1989, kde končily intriky zahraničních kruhů a kde podvratná akce StB, které byl Zifčák součástí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nežná Sorosova revolúcia
   https://blog.infovojna.sk/nezna-sorosova-revolucia/

   Smazat

  2. https://www.youtube.com/watch?v=4zyn9-TpbKM

   https://www.youtube.com/watch?v=8z9G-laYqWI

   Zde jsou ta videa se Sorosem jak vypravi o Vaskovi-saskovi ,dost sokujici

   Smazat
 12. Zajímavé, tady lze, ale vedle u článku od pana Davida nejdou přivávat komentáře...

  zde:
  http://www.novarepublika.cz/2019/11/zuriva-pani-konecna-cira-fakta.html

  ..můžete sami zkusit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:51 klikněte prosím na "Přidat další" v zápatí první várky příspěvků ..., nezoufejte.

   Smazat
  2. 22:22 Správně má být: "Načíst další...". Úplně dole, pod příspěvky.

   Smazat
 13. Naprogramované školství pracuje na 100%. Proč ne za ty peníze.
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/2865-petilete-deti-nahnany-na-narodni-tady-je-hrobecek-vaclava-havla-a-studentu-plago-tobe-preskocilo

  OdpovědětSmazat
 14. „Hulvát, morální prostitutka, obdivovatel Kalouska.” Generál Pavel schytal výprask od Okamury. Kavárnu tohle nepotěší:

  https://cz.sputniknews.com/politika/2019111210952014-hulvat-moralni-prostitutka-obdivovatel-kalouska-general-pavel-schytal-vyprask-od-okamury-kavarnu/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musíte umět rozlišovat, co jsou jen bla, bla, bla a co má nějaký význam pro budoucnost. To, že Okamura něco řekne, co si zítra už nikdo nepamatuje, to je jako plivnout do moře, raději sledujte, jak Okamurovi lidé hlasují.

   Smazat
  2. Bylo by zajímavé vědět, kdo dal lampasákovi pokyny, aby se aktivoval.

   Smazat
 15. Protagonisté "Člověka v plísni" patří do kriminálu. Zločinci přece patří do kriminálu, no ne ?

  OdpovědětSmazat
 16. Je to odporná rozesírací organizace působící po celém světě. Je pro ideologický boj jak s vnitřním tak vnějším nepřítelem. My zde máme problém s průjezdem nějakých Nočních vlků, a v Rusku mají rejdy tajné služby pod pláštíkem nějaké tísně. Tajná služba s rozpočtem překračující vysoce neuvěřitelnou jednu miliardu kaček ročně, to je již velký ideologický potenciál.

  OdpovědětSmazat
 17. Pánek včera vyžvanil jak si sem zvou občany Ruska do wellnes center na ozdravné dlouhodobé pobyty. Já bych spíše napsal do nalejváren tajných služeb chááááá Zrovna tak vyžvanil že těm lidem v Rusku hrozí vysoké tresty za spolupráci s Pánkem. No nechápu proč by jim měly hrozit nějaké tresty když tam rozdávají pouze Tatranky že. Pánek velká huba který si do ní nevidí to včera dobře podělal. Ano určitě by měli ty konfidenty z Ruska stáhnout neb je Pánek vystavil velkému nebezpečí. Zrovna tak by byli vystaveni stejnému nebezpečí i zde kdyby i zde prováděli takovou podvratnou činnost proti státu. A hlavně kdyby to na ně někdo vyžvanil stejně jako to učinil ten nějaký Pánek, chlubílek Pánek. Ano Pánek se vždy rád chlubil jaký je sekáč.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolik pozvaných lidí bylo agenty FSB Ruska? Třicet procent nejméně! A nikdygenerálmajor Koudelka nic!! Co dělá BIS? Špehuje diskusi na NR.

   Smazat
  2. 5:49
   No u nás se mu daří, protože máme ve vládě a obou sněmovnách a soudech vlastizrádce. Tím odpovídám na Vaši poměrně hloupou otázku co by se stalo kdyby to dělal u nás. NIC. A dělá to a je za to placen třeba i nepřímo ze státního rozpočtu.

   Smazat
 18. !!!!! Člověk v tísni je něco takového jako ty Bílé přilby v Sýrii. !!!!! Pánek dostává zrovna takové granty od Sorose, EU stejně jako ty Přilby. Ty Přilby v Sýrii působí zrovna tak humanitárně jako ten Pánek. Humanita přeci snese hodně za ní se toho schová hodně že. No kdo by měl něco proti humanismu co, tak ten musí jít proti nám že.

  OdpovědětSmazat
 19. Pánek chce nechat sežrat celou Afriku těmi humanitárními kozami. Potom jim nezbude již nic jiného než přesídlit do Evropy.

  OdpovědětSmazat
 20. Rus náš pokrevní bratr létá do kosmu, staví nám jaderné elektrárny a ten ňup Pánek z něj dělá rozvojovou zemi jako všichni ti havlidní hňupi, vesměs bývalí bolševici.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:14 Pane , to , že někdo lété do kosmu není určující jestli je rozvojová nebo ne. Indové taky létají do vesm. a tu bídu jakou tam mají by jste nechtěl. A že je Rusko rozvojová zem není pochym. Zajeďte se podívat do vesnic několik kil. od Mosvy a padne vá brada.
   Tak : mocná : zem jako je Rusko a Putin se bojí nějaké bezvýznamné organizace? To je ale prdeček chíííáá.

   Smazat
  2. 9:17
   Je vidět v praxí,že IQ menší než čtyřicet znamená těžkou mentální retardaci....to k smíchu moc není,to je na poděkování tvojí incestní árijský familií!!!!☺

   Smazat
  3. 10:18 O famílii na tvým místě, ty těkavý a tudíž žádnou IQ nevlastnící pšouku, bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby oblak plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 21. Člověk v tísni podle jejich www stránek:

  Obrat přes 2 miliardy Kč:

  https://www.clovekvtisni.cz/kdo-jsme/jak-hospodarime
  Dárci a partneři - státní organizace - města - nepřehhledný propletenec různých neziskovek mezinárodní organizace - zastupitelstva cizích zemí - nadnárodní korporace - minimum soukromých dárců. Velmi poučné.

  https://www.clovekvtisni.cz/kdo-jsme/darci-a-partneri

  OdpovědětSmazat
 22. Rozhlas a televize od rána informují, jak na Letnou přijedou občané z tisíců míst naší republiky. Kdo to prověřoval? Tedy se zeptám, pojede někdo od nás z Horní Dolní? Nikdo se nás neptal. Já odpovím, nikdo. Budou přistaveny autobusy. Kdo to zaplatí? Neziskovky, které Babiš a jeho vláda podporují m.j. Člověka v plísni, který od nich dostává nesmyslných 260 milionů korun. Tak to nějaký autobus sem nebo tam. Jen si myslím, že z desetitisíců míst tam nikdo nepojede.

  OdpovědětSmazat
 23. Člověk v tísni je dlouhodobě podezříván ze zapojení do organizovaného pašování lidí z Afriky, kdy za informace o jejich poloze obchodníkům s lidmi platí, hned u Libyjských břehů migranty nakládají a poté převážejí do Evropy.
  Kdo se podílí na zločinu je sám zločinec a proto s autorem článku souhlas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Člověk v tísni záměrně dodává do Afriky všežravé kozy aby ty kozy tu Afriku učinily neobyvatelnou a ti chudáci byli se nuceni přesídlit do Evropy. Je to ďábelský plán.

   Smazat
 24. Ty vole to máš ještě někde z dob Brežněva že. Ještě zde napiš jak Rus chlastá obvyklá propaganda "chartistů". A s těma Indama tak se podívěj na jejich průmys a ten náš, my jsme proti nim ty pitomečku elfe rozvojová země.

  OdpovědětSmazat
 25. Idiot zdejší idiot píše že lety do kosmu ještě neukazují na hospodářskou vyspělost země. No to musí být vážně nějaká duševní porucha.

  OdpovědětSmazat
 26. Trole a blbečku elfe : Ekonomika Indie. ▲ 7,9% (FY 2015-16 Q4(Jan-Mar 2016)est.) Ekonomický systém, který Indie zastává je smíšená ekonomika. Indická ekonomika je podle nominálního HDP šestá největší a třetí podle parity kupní síly.

  OdpovědětSmazat
 27. Francouzský prezident Emmanuel MacronMacron chce EU ve sféře obrany udělat více nezávislou na NATO.. Francouzský prezident Emmanuel Macron chce Evropskou unii ve sféře obrany udělat více nezávislou na NATO a zanést dodatky do Smlouvy o Evropské unii, uvádějí noviny Welt am Sonntag s odkazem na zdroje v EU.

  OdpovědětSmazat
 28. Však oni mu již generálové z US Navy řeknou kde je jeho místo. Již do EU začali ve velkém dovážet tu nevyspělejší techniku co jí jen mají. Jak se jedná o US zájmy nezná Američan slitování, aby nedopadl Macron jako Skripal či Ruský velvyslanec v Ankaře nebo jako jiní novináři či disidenti v Rusku. Žluté vesty moc na Macrona nezabírají tak že Američan co nejdříve přijde s těžším kalibrem.

  OdpovědětSmazat
 29. Klinická smrt : „To, co nyní zažíváme, je mozková smrt NATO. Nemáme koordinaci strategických rozhodnutí mezi USA a jejími spojenci v alianci. Vidíme nekoordinované agresivní činy ze strany ještě jednoho člena NATO, a to Turecka, v oblasti našich zájmů,“ cituje publikace slova prezidenta republiky.

  OdpovědětSmazat
 30. Macron neříká nic než pravdu a nejspíše tu pravdu zaplatí.

  OdpovědětSmazat
 31. Platim svoje daně, ok,ale proč musím platit skurvený neziskovky(velký politický ziskovky)?Tyto nepomahají lidem v nouzi.Nepřeju si tyto kreteny platit z našich peněz.Babiši,, Proč platíš tyto sorosovky ,z našich dani? Mi si to nepřejem.

  OdpovědětSmazat
 32. !!! Podle Šchagoševa činí roční rozpočt organizace 80 milionů euro. „Dostaly peníze ze Spojených států přímo od Americké agentury pro mezinárodní rozvoj (USAID). Druhým zdrojem je britské ministerstvo pro mezinárodní rozvoj,“ uzavřel poslanec. V přepočtu něco přes neuvěřitelné dvě miliardy kaček. A to jim ještě musíte kupovat ty kozy, to je neskutečná drzost. Kam asi ty miliardy plynou co ????

  OdpovědětSmazat
 33. To ze Panka vyrazili z Ruska se dalo ocekavat delsi dobu
  Co je ovsem zajimavejsi ze je tam nechali tak dlouho oxidovat na rozdil od jinych pochybnych neziskovych organizaci..
  Na muj vkus az moc dlouho coz by odpovidalo ze ta tolerance ze strany rusu byla nekonecna a tak nejak nepochopitelna
  Unika mi duvod proc je vykopli tak opozdene..
  Nejak to nema logiku a to uz na ne meli pifku behem cecenskych valek
  Ted jeste useknout penezovody v cechach a zustane jim pouze Soros ale alespon kazdy bude vedet o koho se jedna i kdyz vetsina chape co je clovek v plisni za organizaci..
  Tyto organizace jsou jako monstrum z pohadek

  OdpovědětSmazat
 34. To je děsivé, zasloužilý komunista Štěch hovoří o demokracii, to je totální morální devastace našeho národa. On vyzvedává Havla, to je vážně odporný hnus poslouchat tyto neslušné lidi.

  OdpovědětSmazat
 35. Zdá se mi to nebo ne, kdyby lidi náhodou přestali být v tísni, tak jim do ní pomůžeme.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.