Reklama

čtvrtek 28. listopadu 2019

Na jiný režim jiný metr

David Hilbert
28. 11. 2019
Dne 18. června tohoto roku znásilnil, zranil a okradl africký migrant - strpěnec, který byl ten den ráno propuštěn z věznice v Drážďanech, u obce Lukavec šestnáctiletou dívku z Terezína. V současnosti se případ dostal před soud.


Skutečnost, že onen muž tvrdí, že slyší hlasy, že k nám připlaval na delfínu a občas se bezdůvodně směje, může znamenat, že nakonec bude prohlášen za nepříčetného a vyvázne bez trestu. Jen s potupným vyhoštěním zpět do Německa.

Každopádně v současnosti je pachatel ve vazbě a policie ČR usilovně pátrá po autorech nenávistných komentářů na jeho adresu na Internetu.

Pro zajímavost uveďmě nějaké statistiky, vydávané Českým statistickým úřadem, které mají vztah ke kriminalitě cizinců v České republice.

Zatímco počet cizinců obviněných z nějakého trestného činu od roku 2013 neustále roste, počet odsouzených víceméně stabilně klesá.  Zdroj: czso

Přitom právě pokud se týká trestného činu znásilnění, tak cizinci-muži, zdržujících se na našem území, kterých je přibližně 5% z celkového počtu všech mužů, jsou zodpovědní za 18% těchto případů.  Zdroj: statistikaamy

Bez zajímavosti také není připomenout dva dny starou zprávou o tom, že představitelé minulého režimu jsou po mnoha desetiletích trestně stíháni za skutky, kterých se sice sami nedopustili, ale věděli o nich.

Konkrétně šlo o střelbu po tzv. narušitelích státní hranice, která pravděpodobně ve většině případů proběhla zcela v souladu s tehdy platnými zákony. Narušiteli nezřídka byly nebezpečné a ozbrojené osoby, které neváhaly brutálně zavraždit každého, kdo se jim postavil do cesty, jak nám předvedli třeba bratři Mašínové.

Podle dnešního pohledu a novodobých hodnot se tedy tito pohraničníci měli nechat v klidu zastřelit a nikterak nepřekážet oněm osobám v přechodu hranice, kterou měli za úkol střežit, ani v páchání jiné trestné činnosti. Stejně, jako jim tam nikdo nepřekáží dnes.

Pakliže Jakeš, Štrougal a Vajnar mají být za každý jednotlivý incident trestně odpovědní proto, že tenkrát nezměnili zákony tak, aby se střelbě zabránilo, přestože mohli, měli bychom se dnes zamyslet nad analogickou trestní zodpovědností za jednotlivé zločiny migrantů u těch, kteří v minulosti naše zákony změnili, přestože nemuseli. Tedy těch, kteří způsobili, že naše hranice mohou volně oběma směry překračovat zločinci a páchat u nás trestnou činnost. Jakož i těch, kteří ani v dnes tuto skutečnost nijak neřeší, přestože mohou.

Pozn. red. I.D.: Při úrovni některých soudních znalců je možné, že nerozeznají simulaci a rovněž je možné, že uplatní dosti rozšířené mínění, že trpí-li někdo psychózou, má být absolutně ze všeho vyviněn. Zastávám důsledně názor, že duševní porucha vyviňuje jen v případech, kdy jednání pachatele vyplývá z jeho choroby, nikoli, že z psychózy vyplývá každé jednání psychotika. Je nepravděpodobné, (i když nikoli v konkrétním případě vyloučené), že by znásilnění bylo důsledkem duševní poruchy. 

https://ceskoaktualne.cz/2019/06/zpravy-z-domova/okamuru-nasal-cro-co-jsem-si-to-dovolil-rict-ze-ji-znasilnil-migrant-z-afriky-silena-jizda-redaktorky-doufam-ze-ten-rozhovor-odvysilaji/

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2848010-policie-proveruje-nenavistne-komentare-vuci-redaktorce-cro-na-okamurove-facebooku


20 komentářů :

 1. To jsem zvědav co s tím migrantem udělají dají mu podmínku? A trestat představitele socialistického režimu je pěkná zhovadilost hlídali hranice jako to dělají normální státy všude ve světě. Jen ne v neomarxistické eu poskoci šíleného globalizmu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za co podmínku ? Fakt je, že to asi nebyl ten filosof, nebo inženýr z rovníkové afriky. Tipoval bych to na lékaře. Ano doktor medicíny to bude. Jako druhá na takovou gynekologickou prohlídku k onomu odborníkovi se prý hlásí europoslankyně Šojdrová, která po té co se na ní vydováděl africký mozkový chirurg, si tamní doktory nemůže vynachválit.

   Smazat
  2. Stíhat staré dědky by současnému sytému šlo, ale stíhat posametové zloděje-to ne!! Hanba české justici.

   http://svobodnenoviny.eu/stihat-stare-dedky-by-soucasnemu-sytemu-slo-ale-stihat-posametove-zlodeje-to-ne-hanba-ceske-justici/

   Smazat
  3. S potrestáním tří zmrdů TEĎ silný nesouhlas. To to jako mají nyní, po třiceti letech, odsrat tři kmeti + Štěpán za všechny, zatímco zhovadilci Vaš a Grebeníček, zvací normalizátor Biľak a další a další si v poklidu dožili své ničemné dny? Vnímám spravedlnost jinak - všechno, nebo nic, stručně řečeno. Buď je pro všechny - a trestá všechny - nebo pro nikoho. Pokud tomu tak není, nejedná se o spravedlnost! Howgh!

   Smazat
 2. Magor z Řeporyjí! Už to není sranda: Rusko prý odpovědělo. A zabolelo nás to:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Magor-z-Reporyji-Uz-to-neni-sranda-Rusko-pry-odpovedelo-A-zabolelo-nas-to-605028

  OdpovědětSmazat
 3. Facka novináři Sputniku může vyjít Procházkovou draho. Padlo trestní oznámení:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019112811026204-facka-novinari-sputniku-muze-vyjit-prochazkovou-draho-padlo-trestni-oznameni/

  OdpovědětSmazat
 4. "Podle dnešního pohledu a novodobých hodnot se tedy tito pohraničníci měli nechat v klidu zastřelit a nikterak nepřekážet oněm osobám v přechodu hranice, kterou měli za úkol střežit, ani v páchání jiné trestné činnosti. Stejně, jako jim tam nikdo nepřekáží dnes."
  - to je možná hlavní vzkaz tohohle dalšího divadla.

  OdpovědětSmazat
 5. Faktem zůstává, že kdo utéct chtěl, a moc o to stál, tak utekl. Já neznám přesná čísle, ale troufnu si tvrdit, že těch, co utekli přes "zelenou", byla výrazná menšina. Většina si našla cestu přes různé zájezdy, nebo utekli z Jugoslávie.
  Přes zelenou často utíkali ti, co měli problém se zákonem. Zloději a násilníci. A od těch se dalo čekat mnohé.
  Snaha postavit Jakeše a spol. před soud plně odpovídá duchu dnešní doby, kdy se schválí nový zákon a potom se uplatňuje na lidi a jejich skutky před oním zákonem. Typickým příkladem je Babiš a jeho Čapí hnízdo. To co o této kauze vím stačí k tomu, abych byl v přesvědčení, že jde o politickou kauzu. A stejné je to i u Jakeše. Jde o to, zapudit u lidí myšlenky na éru komunismu a znárodňování. jenom mne to utvrzuje v tom, že nás nečeká nic hezkého. A masy lidí je třeba přesvědčit v tom, že komunismus nesmí být alternativou vyřešení jejich přicházející bídy a útlaku.
  Rád bych se pletl, ale jsem přesvědčený, že nás ve velmi krátké době čeká drsný pád na hubu. Vládnoucí věrchuška rychle posiluje represivní složky a propaganda šíří nenávistnou kampaň kolem komunismu. Všechno to má posloužit jedinému. Zastrašit lidi a přimět je k pokoře, nebo k tomu, aby jsme se raději řezali navzájem. Jenom se neobrátili proti těm, kteří to všechno zavinili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. je to jinak... pozůstalí po zastřelených potřebují uplatnit nároky na odškodnění a zatím není viník. potřebují je odsoudit ještě dříve než poumírají , aby se dalo vymáhat po České republice, která je nástupnickým státem ČSSR.

   Smazat
  2. Však uvidíme jak ten soud nad nimi bude "odsejpat"...

   Smazat
 6. Prioritni vec, ochrana zen.
  Nebo, jak?
  Vim, kazdy ma rad zlato, jinak technicky kov i diky neskutecne vodivosti.
  I setrvacnosti, nezmizi z planety.

  A to tak stribro?
  https://yadi.sk/i/S6krwlsW9Rep5w

  A kdyz to vse ustojite, tak opet jedna z clenek Serebra - Molly:
  https://yadi.sk/i/ZcjiEv0U3RcXsC

  OdpovědětSmazat
 7. Vtipné je, že Jakeše a spol. stíhají ve spolupráci s Němci. S těmi Němci, kteří nebyli schopni potrestat členy pražského Gestapa, kata z tamní sekyrárny a bezpočet jejich dalších vrahů. Být na jejich místě tak chodím v livreji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak 9:03. Přesto se najdou "novináři", kteří doporučují jezdit do Německa se učit, jak se máme vyrovnávat se svou minulostí. To už ale fakt není o diskusi, ale spíše o několika fackách přes celá ústa. Neuvěřitelně drzá verbež se vyrojila. No, zahájit trestní stíhání po 30 letech je nefalšovaná groteska. Teprve nyní dostali státní zástupci odvahu? Totální trapáci, kteří by si měli každý den plivnou do ksichtu...

   Smazat
 8. Však oni dobře vědí, proč nám posílají podobný materiál ...
  https://vdare.com/articles/why-africa-is-africa-and-haiti-haiti
  http://www.novarepublika.cz/2016/01/probiha-planovana-likvidace-evropskych.html

  OdpovědětSmazat
 9. Je pozoruhodné, že ti pacienti z Afriky trefí na místo určení a to bez ohledu na závažnost diagnozy a když něco provedou jsou promptně prohlášeni za choromyslné.

  OdpovědětSmazat
 10. Holt bude muset nastoupit soudce Lync, kdyz soudci soudi podle zapadnich "hodnot"

  OdpovědětSmazat
 11. Co udelaji s nasilnikem.....? Soud ho osvobodi a daji mu transparent a bude chodit s Minarem na Letnou..... a tam bude zvanit o demokracii....

  OdpovědětSmazat
 12. Otázka zní, jak dlouho tady ten bordel ještě vydrží. Normalizace trvala 20 let, už máme 10 let zpoždění na další změnu režimu. Zatím není politická síla (ani lidi?), kteří by to spustili. Nebo se mýlím?

  P.S.Optimisté tvrdí, že ještě 10 let musíme vydržet, než se definitivně rozpadne EU i USA a Čína nabere tu správnou forsáž. Tak se připravme...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.