Reklama

pondělí 11. listopadu 2019

Na Letnou do boje za demokracií, která je proti demokracii

Lubomír Man
11. 11. 2019
Chvilkaři nás zvou znovu na Letnou a znovu zde budou žádat totéž, co loni. To je demisi premiéra Babiše a ministryně spravedlnosti Benešové. A též prý obecnou podporu demokracie. A jakoby na zavolanou k otázce, nakolik jsou tyto chvilkařské požadavky oprávněné a požadavkům na demokratické řešení odpovídající, zveřejnily dnes ráno na internetu Novinky.cz výsledek šetření agentury STEM o tom, kdo jsou dnes našimi nejpopulárnějšími politiky.
A teď pozorně čtěte – a vy chvilkaři se chytejte za nosy.


Na místě prvním se ocitl premiér Babiš (ANO), který získal 52 procent hlasů. Místo druhé obsadila ministryně financí Schillerová (ANO) se 43 procenty hlasů, třetí byla ministryně práce a sociálních věcí Maláčová (CSSD) s 39 procety hlasů, čtvrtý byl ministr kultury Zaorálek (ČSSD) taktéž s 39 procenty hlasů, pátá byla ministryně spravedlnosti Benešová (ČSSD) s 36 procenty hlasů a šestý byl ministr zdravotnictví Vojěch (ANO) s 34 procenty hlasů.

TAKŽE: Chvilkaři volají po odvolání premiéra, který má ze všech našich současných politiků největší důvěru našich lidí. DEMOS čili lid Česka je tedy - a to dokonce většinově - pro Babiše, ale chvilkaři jsou proti němu. A co má ve státě demokratickém, za který se vyhlašujeme, větší váhu DEMOS čili lid, nebo tzv. nátlaková, čili fašistická družina chvilkařů, které nikdy nikdo nevolil a kteří se za mluvčí či rozhodčí národa jmenovali sami?

A Benešová? Je šestou nejpopulárnější politickou figurou u nás. Je snad tohle pořadí důvodem k vyhazovu z vlády? Vždyť až sedmý je nejúspěšnější politik demobloku pirát Bartoš s 34 procenty hlasů, následovaný Fialou z ODS s 25 procenty hlasů a Pospíšilem z TOP 09 s 23 procenty hlasů.

Ale všimněme si toho nejpodstatnějšího ještě jednou. Lidé šetření agenturou STEM vybrali za šest nejdůvěryhodnějších politiků výhradně jen politiky současných vládních stran. Nikdo jiný v té vítězné šestici není. A není v ní tudiž ani nikdo z naší současné opozice, čili demobloku (ODS, TOP 09, KDUČSL, STAN a Piráti). Cožpak tohle samo o sobě není dokonalý vládní triumf, jaký jsme od sametu dosud nezaznamenali?

Takže právě to je pro všechny z nás, kteří nejdeme současné vládě po krku, dobrá zpráva. A jakou zprávou je to pro chvilkaře i pro jejich sobotní mítink na Letné, pro demoblok a pro celou pražskou smečku obecně, to si už každý odpovíte sám.

Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěny.

43 komentářů :

 1. Tak čo dodať?

  Česká polícia vraj hľadá podvodníka, ktorý dôverčivým občanom ponúka sušičku na solárny pohon za 800 Kč. Kto si zaplatil za tovar vopred, dostal v zásielke prádelnú šnúru.

  Mali by si ju po tomto článku objednať všetci chvíľkari.
  Ahojte. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zbytečně složitý. Však již brzy všechny ty co jim chlupy z podpaží rašej na makovicích seznámíme s tuto kadeřnicí Ančou! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Smazat
 2. Hele, Mane, když byl Stropnický ministrem obrany tak se s Babišem v této anketě popularity přetahoval o prvenství. Pokud si dobře vzpomínám, mohli jste se právě vy tady z něj posrat nenávistí, flusali jste na něj, obviňovali ho z vlastizrady, řvali po jeho odvolání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co má herec šéfovat obraně? kdyby to aspoň byla kultura....

   Smazat
  2. 22:41

   Možná jsme se z něj mohli posrat nenávistí kvůli jeho vystupování poškozující zájmy ČR, ale nikde jsme se nesrocovali a nevynucovali si jeho odvolání. Natož aby nám za to někdo platil.

   Smazat
  3. 22.41 - Stropnický byl mizerný herec, tak si umím představit jeho velvyslancování a před tím i pozici ministra obrany, druhá Karolina Peake. Patří do Izraele.

   Smazat
  4. Ale do kibucu,ne na vyslanectvi.

   Smazat
  5. 22:41 Takovým jako ty stačilo nastrčit cokoliv, třeba
   Hitlera a hned hýkate blažeností.
   A Hitler měl ještě větší popularitu než strupák.

   Smazat
  6. 10:23 Jak "měl"? Má a mít bude! Při své návštěvě Německa v srpnu 1945 si samotný JFK šel prohlédnout Hitlerovu bavorskou rezidenci Berghof i Orlí hnízdo a do svého deníku si tehdy poznamenal:

   „Kdokoli, kdo navštívil tato místa, si dokáže představit, že za pár let se Hitler vynoří z nenávisti, která ho nyní obklopuje, a bude považován za jednu z největších postav, jaká kdy žila.“ A dále pokračoval: „Na způsobu jakým žil a jak zemřel, je něco tajemného, co ho přežije a zůstane živé. Stane se z něj legenda.“

   Což se z tvýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu v čele této vorující židobandy! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   nikdy nestane!

   Smazat
  7. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. 18:53 No a proto ho zastřelili. Ty taky skončíš špatně
   děcko hloupé. Dej si bacha na Mossad.

   Smazat
  9. 19:07 Tolik putlerčiků, mizerným jidišem skřekající pšouku, zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   Smazat
  10. 22:32 Stropnickýho že zastřelil Mossad? Já myslel že to udělá Žilková ...

   Smazat
  11. Tohle ti ty incestní árijče zanechala tvoje familie A52,F73,F808,F600,F602!!!!!!

   Smazat
  12. 8:14 Možná je právě jeho příběh daleko zajímavější než si myslíš! Tento nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet, byl kdysi skinhead! Každý den po zavíračce před Severkou stál a s pravicí zdviženou do noci řval: "Immer Brüx! Sieg heil!" Jenže ... pak nastoupil jako zřízenec v márnici, no a chlastání lihu a sex se zdechlinama těch rudejch gerontek (a posléze i gerontů - sic!) udělaly své ...

   Smazat
 3. Já si myslím, že každý má mít právo demonstrovat svůj názor. Já bych jim to neupíral, i kdyby jim za to demonstrování třeba někdo zaplatil.

  Pokud se jim podaří přesvědčit občany ČR aby nepodporovali Babiše, budiž, hlas lidu ať rozhodne. Pokud se jim to nepodaří stejně jako dosud, ať akceptují vůli voličů. Je to zcela jednoduché.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednoduché by to bylo v případě, kdyby šlo o normální, demokraticky smýšlející lidi. Ale tito (myslím tím budoucí manifestanty proti Babišovi apod.) vůli voličů NIKDY neakceptují.

   Smazat
  2. Jak říkám tučná korýtka volají, když nás ti blbci nezvolili, tak si k nim cestičku najdeme jinak. Jak říká Holubová, půlka národa je blbá a půlka zblblá, tak to by v tom byl čert aby ta slaďoučká, tučná a voňavá korýtka nebyla naše. K tomuž nám napomáhej zpohrkaní pražáci. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. "Vůli voličů NIKDY neakceptují". Ano, to je jedno úskalí, a druhé v tom, že mají zjevnou podporu ve veřejnoprávní ČT. O rovné soutěži o voličské hlasy tu nemůže být řeč. Proto ani s těma volbama to NENÍ zcela jednoduché.

   Smazat
  4. Kdybych dostal nabídku, tak za litr s jízdným zdarma
   bych se do práglu po mnoha létech podíval.
   Vzal bych sebou kus papundeklu s nápisem - PRYČ S BABIŠEM A JEHO COUROVOU !!! PRYČ S BABIŠEM A JEHO EÚ !!! PRYČ S BABIŠEM A JEHO NATEM !!! BABIŠ, ZASTAV TO
   ZBROJENÍ !!!
   Myslím, že bych najednou dostal do drštky, co by se našlo obránců Babiše. A minomeťák kdyby to viděl, tak
   by změnil košili. Celá kultifront by omdlela.

   Smazat
 4. Vemte sebou i bývalého komouše Pavla (-:

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Generalismus Pavel je lidsky odporny
   O tom neni pochyb

   Smazat
 5. To bude sranda, demokratické síly budou protestovat proti výsledkům demokratických voleb:))) Jakub Janda by na ně mohl vystrčit eurohodnotový eurokonečník.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:38 Eurobingo, teda to je dost dobrý. Hej hou

   Smazat
  2. Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj kremlofýra byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí"!:)

   Smazat
 6. V sobotu by mělo pršet tak bude i kosa snad to odradí co nejvíc liberálních sluhů západu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale ani déšť, ani mráz na kretény neplatí, jen ať se odkopou to je nejlepší jak je zmapovat. Hej hou

   Smazat
 7. „Další rána pro Gretu. Podle vědců klimatická krize neexistuje.“ Musíme zastavit fanatiky, nebo nás zničí, varuje Fiala:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019111110949651-dalsi-rana-pro-gretu-podle-vedcu-klimaticka-krize-neexistuje-musime-zastavit-fanatiky-nebo-nas/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když se sype dolar, je třeba podrazit Německo, které drží euro a vovovotomto je.

   Smazat
  2. Kde se zase sype dolar? Vy, soudruzi žijete v jakési virtuální realitě :-D
   Byl to naopak váš milovaný, prej zlatem krytý rubl, který ztratil k dolaru polovinu hodnoty :-D

   Smazat
  3. 0:37 - Kadáfí nechtěl dolar a tak ho humanitárně a demokraticky vybombardovali, to soudruhu nepopřeš.:)

   Smazat
 8. To tam bude zase kokrhat neumětel Hutka o pravdomluvném slovu? Mně se zdvihá "kufr".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:33 Náhodou, Hutka je umělec nadnárodního formátu. Nedávno přece kokrhal na oslavách pádu Berlínské zdi. Jen by mě zajímalo, jestli se delegoval sám nebo ho tam vyslali přátelé našich "drahých krajanů". Možná ho tam dokonce poslal sám Zaorálek coby vzorek naší kůltůrní fronty?

   Smazat
  2. Huťkovi odešel jeho odvěký konkurent Mistr Gott, který mu nesahal ani po kotníky a kterého drželi na výsluní jen komunisti. Tedy nic mu nebrání být Zlatým( do budoucna Havlovým) slavíkem. Druhý bude Banga a třetí Klus. Je to jasně nalajnované. A Rejžek bude mít po dlouhé době jen kladné komentáře. No a Nohavicu a Ortel pošleme na nucené práce do Ameriky aby stavěli zeď proti Mexiku, aby byli alespoň trochu užiteční...

   Smazat
 9. prosim vas on pan herka nešel kvuli nějake tlupě žoldaku ale pro možnost vybirat si ze statni kasičky třeba jeho chudy synek by si jinak nemohl kupovat zchatrale zamky za milony když dopředu ma zajištěno dotačky zřizene jeho excelenci fotřikem

  OdpovědětSmazat
 10. hutka je piliř naši kultury hned po pisničce jedna dvě honza jde

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A já měl za to, že písničky Huťky jsou na žebříčku popularity výše než písnička Jedna dvě, Honza jde.

   Smazat
  2. 9:35 Tomu nevěřte, to je jen propaganda z produkce miliónových chlívkařů a jejich fýrera Rézi Mináře.

   Smazat
 11. Nejsem sice už teenager, ale mezi mé oblíbence nepatří vítězové ankety STEM (i když zrovna tato agentura patří k solidnějším). Nebyl jsem kdysi dávno přesvědčen ani o oblibě Grosse či Dlouhého. Na druhé straně ani "Chvilky" mne nepřesvědčily. Jsou jen novodobí "svazáci" a pro alternativní oligarchy jsou zbraní proti současným vládnoucím elitám. Svazáci cítí příležitost podněcováním odporu v davu, že získají šanci stát se "kádrovými rezervami". Ani jeden ze současných aktérů nemá mou důvěru. Musím počkat, snad se někdo vylíhne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zastáváte rozumný názor. Současným politikům, a politikům vůbec, se nemá věřit ani pozdrav, natož zásadní projev. A chlívkaři - to je pár zpitomělých lidiček, kteří se nudí, nebo si připadají státotvorní, nebo si touto formou přivydělávají, nebo si žehlí staré a novější průsery, nebo doufají v nastartování vlastní politické kariéry se všemi prebendami atd. Ve skutečnosti, jak říkáte, pomáhají (nevědomky) vynést zrzavého Mináře na post celospolečenského mentora a dohlížitele, kterého nikdo nevolil a za nic nezodpovídá, jak by se v parlamentní demokracii správně slušelo. Tato hnida a jeho moderní svazáci budou vždy připraveni podjebávat proti zvolené vládě a parlamentu, pokud se to nějaké vlivné skupině nebude líbit. Ti největší pitomci ani nedokáží rozlišit, že se jedná o totalitní praktiky, tak podobné 30. letům v Německu, a beze studu a s přesvědčením takové manipulátory podpoří..

   Smazat
 12. Demonstrace proti nejoblíbenějšímu politikovi ve státě, navíc z hnutí ANO, které má přes 30% podpory občanů. No nevím...Navíc proti legálně demoktaticky zvolenému předsedsedovi vlády. Není ta demonstrace na Letné aktem zoufalství? P.S. U nás bude přistaven 16tého autobus. Na dotaz kdo ho přistaví a kdo to zaplatí (doprava na Letnou zdarma) nikdo neví!

  OdpovědětSmazat
 13. Ke třicátému výročí naši barevné revoluce bych si přál, aby
  vládu pravice ANO ČSSD, která sice hájí naše postavení v NATO
  a EU, bojuje s terorismem v Afganu, zbrojí a nakupuje US zbraně, převzala vláda ULTRApravice ODS TOP 009, která to vše
  ještě přebije zlepšením vztahů s Německem a USA.
  Bude daleko agresivněji vystupovat proti nebezpečí z východu východního až nejvychodnějšího. Jako příklad celému západu
  přeruší diplomatické styky s Ruskem a rudou Čínou.
  Jako hlavní domácí bod zruší nenáviděný EET a veškeré daně.
  Kromě zdanění fyzické práce, ta zůstane.
  A pak nastane božský klid. Nikdo nebude protestovat a prezident generál Petr Pavel Petr tomu všemu dá požehnání.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.