Reklama

úterý 5. listopadu 2019

Na stole základní otázka socialismu: „Jak je to možný?“ Zombie zpět po 30 letech. Havlistická kavárna hučí a sténá. Kellnerův dikrekt bolševikům Výslech v ČT. Státní terorismus již bez závoje. Pozor na spamy!

Petr Hájek na grafice ProtiProudu
Petr Hájek
5. 11. 2019  ProtiProud
PETR HÁJEK informuje nejen o zesilujících útocích na Protiproud, ale snaží se vysvětlit, proč mocná Kavárna je ve stále větším stressu, a proč začíná jednat jako krysa zahnaná do kouta.

Havlistická Kavárna skučí a sténá. Před dlouho připravovaným vyvoláním politické krize kolem „oslav“ třiceti roků od posledního státního převratu zjevně ztrácí páru. „Pochod institucemi“ se jí sice zdařil, ale zdejší Deep state (ve státních strukturách hluboce zakořeněná vládnoucí vrstva nevolených-jmenovaných) v poslední době hlavně naříká. Nechápe, proč ve volbách dávají lidé většinově hlasy stranám a hnutím, na které prstem neukázala, přestože má v rukou mocný mediální aparát. Odevšad zní, co spisovatel Josef Švkorecký v jednom svém nezapomenutelném románu označil za „základní otázku socialismu“: Jak je to možný?

Současně se proto pokouší o ještě agresivnější způsob umlčení názorových oponentů. Například Poche-Petříček na ministerstvu zahraničních věcí vytvořil novou funkci „vojenského přidělence proti dezinformacím a nepřátelskému vlivu cizích mocností“. Obsadil ji Topolánkovým ministrem obrany a poté velvyslancem v Bruselu u NATO Jiřím Šedivým. Co má za úkol? Prozradil to sám: „Nyní mě například zajímá, jak omezit dezinformačním webům přístup k trhu s reklamou, protože mnohé z nich bez příjmů z reklamy nepřežijí,“ řekl před pár dny Bakalovu Respektu. Fascinující. Nikým nevolený státní úředník otevřeně sděluje, že mocensky zasahuje do zákonem chráněné volné hospodářské soutěže soukromých mediálních subjektů. Za normálních okolností důvod k podání trestního oznámení.


Státní terorismus


My však třicet roků po převratu, jenž nám měl rozhodnutím KGB a CIA údajně přinést vyšší míru svobody, volný trh a otevřenou soutěž politických stran, v normálním světě rozhodně nežijeme. Ba právě naopak. Poté, co jsme před patnácti lety přistoupili k EU, máme opět brežněvovskou „omezenou státní suverenitu“ (v bruselském žargonu „sdílenou“). Naši zástupci v parlamentu tvoří jen malou část zákonů, tu rozhodující většinu nám diktují Němci (a zčásti Francouzi) ovládající skrze bruselskou mašinerii totalitní superstát.

Čelíme stále drsnější a již ani neskrývané cenzuře, kriminalizaci „závadových“ názorů a jejich šíření. Proto může Bruselan Šedivý s hrdostí „vyzradit“ státní tajemství, že na ministerstvu zahraničí kují pikle proti existenci alternativních webů. Jeden by řekl, že „zamini“ se má věnovat našim vnějším vztahům. To by ale platilo, pokud bychom nějakou samostatnou zahraniční politiku měli. Což by mohlo platit, pokud bychom měli samostatnost – kterou nemáme (je „sdílená“).

Soudruh Šedivý ale ještě navíc objasnil, že v tomto směru „koordinuje“ svou záslužnou (nelegální) činnost s ministerstvem vnitra (které má v Poche-Hamáčkovi rovněž pod palcem ČSSD) a s jeho „centrem proti dezinformacím“. Jakou toto „centrum“ vyvíjí činnost jsme až na pár hloupých žvástů dosud vlastně nevěděli. Teď víme alespoň něco konkrétnějšího. Chlapci a děvčata (co spolu v Kavárně mluví) při zapojení státního represívního aparátu šijí existenční náhubky svobodným alternativním médiím.

Soudruzi diskutovali: Jak ucpat lidem ústa? Prostý rozum versus oficiální ideologie. Rychetský kvůli nenávisti na internetu ani nespí. Máme vůbec demokracii? Co způsobuje etnická rozmanitost. Prolomí se hráz?

Pozor na „spamy“!


Ne, že by to bylo něco nového. Protiproud například už dávno odstřihli od hlavních příjmů z reklamy – prostě „tichým“ zákazem. Kdyby mezi tisíci a tisíci našimi čtenáři stále ještě desítky věrných „protiproudařů“ nám neposílali pravidelné finanční příspěvky, už bychom museli zavřít krám dávno. Kéž by na baner pod články s nápisem Podpořte Protiproud kliklo víc těch, kteří chtějí s molochem nové totality reálně bojovat spolu s námi! Bez spolupráce a vzájemné podpory to opravdu už dlouho nezvládneme. Chcete-li, abychom existovali, podpořte nás. Zvlášť jestli teď Šedivý a jeho krysy chystají další zákeřné útoky.

Zažíváme je každodenně. Mnozí nám volají či píší, že nemohou Protiproud otevřít, nebo že se jim zpomaluje. Ano, je to tak. Čelíme těmto útokům vskutku každodenně. A přestože naši „ajťáci“ jsou na kdeco připraveni, proti obrovské přesile jsou v postavení „sám voják v poli“. Zvláště, když teď víme, že za tím stojí minimálně část státního aparátu, jde o nerovný boj. Nejvíce takových útoků přichází obvykle přes víkend (kdy asi na nás mají více času). Jeden z docela velkých ataků nás vyřadil právě tuto neděli. Není divu, v sobotu jsem zde uveřejnil článek a fotografie o tom, jak nám zase sypali na hlavy aerosoly (chemtrials). *)

Ale nejde jen o to. Ti z vás, s nimiž si píšeme (týká se to v poslední době ale mnoha našich přátel, kteří s Protiproudem bezprostředně nemají nic společného), nedostanou mailovou odpověď. Tedy dostanou, ale přestože si běžně píšeme – a počítač tedy naše adresy zná – přesměrovává je do „nevyžádané pošty“, do „spamu“. Upozorňuji proto naléhavě všechny (platí to opět obecně): kontrolujte neustále „nevyžádanou poštu“. Nejen tu od nás. Pokud si přeposíláte i jiném „zakázané“ články či odkazy na důležité alternativní informace, kontrolujte neustále „spam“.


Ve stresu


Je třeba si uvědomit, že všechny ty „Šedivé myši a krysy“ mají prostě stále větší strach. Proto tak skučí a sténají – a jednají jako smyslů zbavení. Zatím poslední těžkou ranou pro ně bylo oznámení Petra Kellnera (PPF), že hodlá převzít televizi NOVA. Jsou z toho úplně šílení. Soudružka moderátorka ČT 24 si okamžitě „předvolala“ zástupce PPF Vladimíra Mlynáře. Musel si asi připadat tak trochu jako v dobách, kdy ho vyslýchala StB. Snažil se udržet nervy na uzdě, ale nakonec musel připomenout „soudružce důstojnici“ svou disidentskou minulost. A na otázku, co říká „znepojení“ Syndikátu novinářů správně odpověděl, že netuší, koho ten spolek reprezentuje.

Například mě tedy určitě ne. A to jsem Syndikát v těch památných dnech před třiceti roky zakládal. Ale už po roce jsem z něho odešel. Už tehdy bylo jasné, kdo ho obsadil, a kam bude směřovat nová novinářská organizace jako vejce vejci podobná té, kterou jsem s několika dalšími spolupracovníky hned v prvních dnech po 17. listopadu začal úspěšně likvidovat. Dnes je jen další institucí, kterou havlisté „pochodem“ obsadili. Skutečně mají v rukou všechno (i převážnou část nejdůležitějších médií) – a přece si zoufají. Takhle jeden z nich reagoval na oznámení PPF o záměru koupit NOVU:

„Ovládáte-li zpravodajství, na které se každý večer dívá zhruba milion a půl lidí, máte v ruce hybnou sílu, se kterou nemusíte manipulovat nijak okatě. Šikovnou dramaturgií ale můžete něco zdůraznit, něco naopak potlačit.“ Pokud vás napadne, že tento „mediální expert“ právě sebekriticky odhalil jednu mystifikačních metod zpravodajství a publicistiky ČT, bohužel se mýlíte. Pokračoval totiž: „...a díky povaze komerční televize používat prvky, které si veřejnoprávní televize dovolit nemůže. Můžete akcentovat příběhy běžných občanů, na něž se stát vykašlal a s nimiž se budou diváci identifikovat. A můžete ukazovat politika, jenž z těchto problémů nabízí cestu.“ Známá věc s příslovím Podle sebe soudím tebe...

Dokonalé spiknutí: Digitální vražda a vymazání ze světa. Mašinerie ukázala svou sílu. Jak zlikvidovat nepřítele Deep state? Okno také do naší blízké . Zkuste nahlas říci Alex Jones. Tohle tu ještě nebylo


Zombie


Mají opravdovou hrůzu, že jejich téměř úplný monopol na lži, polopravdy a politiku bez potřeby voleb někdo zásadně naruší. Proto tak šílejí. Ani je nenapadne, že jsou už (politicky i profesionálně) mrtví, jen o tom nevědí. Prostě zombie. Mohlo by jim něco napovědět, že náklady jejich tištěných médií stále klesají a žijí pouze z (převážně) Bakalových dotací. Stejně jako dále klesá sledovanost pořadů vyráběných z našich sedmi miliard povinných daní každoročně pro Kavčí hory (a jejich kámoše ze show-byznysu). Ale nenapoví jim to nic. Zombie ani zjevné signály nevnímají. Právě tak jako jejich předchůdci před Listopadem.

Cítí, že navzdory obrovské převaze ztrácejí sílu. Už ani ten Majdan, který si s Chvilkaři na listopad tak pečlivě připravovali, nemá šanci. Jsou z toho zoufalí. Skučí a sténají.

Zdeněk Svěrák tuhle skučel havlistickému Deníku N (noviny, které sice skoro nikdo nečte, ale skoro všichni kavárníci v ostatních médiích z nich citují). Vysvětlil, že prý „populismus s informačními technologiemi, je smrtící zbraň,“ Odkázal na knihu příslušníka „bažin“ Timothy Snyderse, který v knize Cesta k nesvobodě prý skvěle popsal, jakou roli sehrála kybernetická válka v brexitu, při volbě Trumpa a jaký vliv má v Evropské unii. Podle Svěráka (bývalého člena KSČ a signatáře „Anticharty“, kterou mu na rozdíl od Karla Gotta Kavárna nepřipomíná) je to prý především Putinova úspěšná kybernetická válka: „Potřebuje rozdrobit Evropskou unii a daří se mu to bez jediného výstřelu. Mění mínění lidí, aniž by kamkoliv musel se svými vojsky,“ tvrdí s vážnou tváří otec Járy Cimrmana.

Takže je to pořád stejné. Na základní otázku socialismu „Jak je to možný?“ už soudruzi odpověď mají. Za všechno může Putin (kdysi Reagan). A jak se ho zbavit? Samozřejmě – pochodem NATO na ruské hranice – a pak dál… Soudruh Šedivý má jistě své instrukce. Proto nastoupil na „zaminy“ k Poche-Petříčkovi. Proto chce při přípravě válečných operací nejprve zlikvidovat nezávislá média.

Má to jen jednu chybičku: Tohle už jednou zkusili – i když v opačném východo-západním směru. Jak dopadli si budeme za pár dnů připomínat.

Jenže zombie nepoučíš.

Pán Bůh zaplať.
*) redakce NR téměř s celým textem Petra Hájka souhlasí. Proto ho přetiskujeme. I nás postihují hekerské, virové a elfovsky trolí útoky, i nám se již několik let snaží omezit příjem z reklamy, jen ona Hájkova víra v používání aerosolů sypaných nám z letadel na hlavy je nám cizí. V.D. 

 

158 komentářů :

 1. Existuje jakýsi internetový živočich jménem Scallop. Možná si ještě vzpomenete na článek o situaci na kolumbijsko venezuelské hranici, kde došlo k jejímu uzavření, aby následně americká/západní media spustila obrovskou kampaň. Tehdy mne mailem kontaktoval. Trvalo mi nějakou chvíli než jsem pochopil, že Scallop je prostě troll a že mu nejde o diskusi, nýbrž o provokování a otravování kontrahenta. Přesně v duchu postupu, jak vyjevil před časem šéfík tzv. českých elfů – jistý Kartous:

  „Působíme v tradičním veřejném i kybernetickém prostoru. Monitorujeme činnost nepřátel na internetu a získáváme informace o konkrétních osobách napadajících hodnoty, na nichž stojí Česká republika. Nepřátelské sítě nejen sledujeme, ale i aktivně podrýváme,“….

  Aby doplnil, že Případně informaci předají dál, například zpravodajským službám….

  Je nutné varovat našeho strýčka Sama, nebo alespoň ambasádu USA, pokud ne rovnou FBI a CIA!

  Pafka Morozov by z Manipulátorů. cz i Manipulátorů.sk a jiných podobných jásal.

  Inu pokusil jsem se jejich link otevřít, abych se dozvěděl nějakou hlubokomyslnost jenže ouha! Můj antivir mi okamžitě dal následující varování: Otevíráte odkaz, který může být nebezpečný.

  Tak to je ta správná demokracie. Bude asi nutné ty jejich weby nahlásit jako hackerskou líheň.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KDOVI CO BY SE STALO,KDYBY ČSV NABIDLA HAJKOVI TO KSDH

   budouci třeti hwězdu v HNUTI TŘI HVĚZD ,tedy HVzV,HzNR a KSDH,která je zaměřena na naše věřici a může je v budoucnosti svým světlem zastupovat a nahradit tak dnes padajici polit.strany a subjekty,které nechápou co se děje!

   Ať tedy žije Křesťansko Socialně Demokratické hnuti,které se může začit klubat,anebo taky ne!

   Smazat
 2. Ano bestie ma mnoho tvari a jedna se jmenuje liberlni demokracie
  Budou to skouset znovu a znovu nema to konce
  Z hlediska vyssiho principu vrazda tyrana neni vrazda
  Nebat se
  Z moralniho hlediska je zajem lidu nadrazen zajmum pijavic
  Nemuzou zvitezit o tom jsem presvedceny i kdyz boj bude kruty a bez pravidel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:57 Jo pane souhlas napsal jste to za mě nechci přijít o Český stát a nechat se islamizovat.

   Smazat
 3. V listopadu budou někteří oslavovat převrat. Převrat = změna na pozicích mocných vydávaná za zájem většiny národa. Bohužel, v zájmu většiny se děje následující neodehrávali.
  Cítím nesouhlas a vztek, když po mocné námaze dospěji k vlastnímu názoru a někdo "pomazaný" mi ten můj názor rozšlape a označí jej za názor vnucený a mě za osobu manipulovanou ...
  Za sebe doufám, že si stále více lidí začne klást základní otázky k podstatě fungování zdravého, moderního státu a života v něm, aby dokázali včas odhalit škůdce a hlasováním ve volbách je vytěsnili s politiky. Pokud je nevytěsníme, bude stále hůř.
  Pokud se při posuzování dějů v historii i v současnosti zaměříme na radikální změny životních podmínek, zjistíme, jak rychle se relativně spokojený život lidí může změnit v pouhý boj za přežití.
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale ne..
   Nejste zmnipulovany jste pouze rozumny a chapete o co se hraje
   A ze se hraje tentokrate o vse je zrejme
   A ze se hraje bez pravidel..??
   Akce reakce...
   Tak budeme taky hrat bez pravidel
   Proc ne..

   Smazat
 4. Pan Hájek je vzdělaný muž, nábožensky založený ale právě to v něm vyvolává tak trochu tu nadřazenost. Já jsem byl vychováván v duchu sounáležitosti s přírodou a lidstvem. Děda mi to vysvětloval takto: Pasák ovcí se o stádo ovcí stará a proto má právo na užitek z jejich produkce a ne z vlastnictví. Byl jsem Fascinován když mi tento princip opakovaly při mém pobytu v Číně: Všechen majetek státu vlastní všichni občané a proto každý občan má právo na užitek z tohoto společného majetku. I člověku je vrozena snaha mít co nejvíce ale proto byl nadán rozumem aby pochopil že rubáš nemá kapsy. Všechna sláva polní tráva. PRADĚDA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petr Hajek je inteligentni o tom neni pochyb
   Pro me malinko militantni katolik ale vetsinou se s p.Hajkem da souhlasit v jeho videni dnesniho sveta

   Smazat
  2. něco takovýho sem už dlouho nečetl velice pěkný tesat do kamene

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu ty kluku ušatej, v tom je právě ta genialita manipulace s veřejností. Trampík je koník globalistů a to že si někdo myslí opak, v tom je ta genialita jejich řízení. Když Trampík bude opět zvolen, (což myslím bude) budou všichni nadšeně řvát jak to natřel globalistům a oni jim tu radost rádi dopřejí s pocitem dobře vykonané práce. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. No a Clintonka nebyla globalistickou herkou, dedo? Lidi volili Trumpa jako varovani... ale zrejme i to neni nic platne. Globalisti radej dal.

   Smazat
  3. Clintonka nebyla globaherkou ani náhodou, ta má na rukách moc krve, ta byla koníkem USA elity tzv světového četníka, kterého Ušácka elita nevědomky dělala pro globalisty. Ale pokud chcete nebýt blbí, tak už se na toho Pjakina a Otázka-odpověď podívejte sami, proč mám furt někomu vysvětlovat, že 1+1 jsou 2. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  4. ja bych řek že amerika je jedno velky šou ani tam nejde o to kdo vladne a co silibuje ale oto kdo vyděla nejvic a u statniho koryta to nema chybu třeba klintonova řika v čině naši mili činšti přatele a donik řika to same a oba mysli jak se v daleke čině napakovat a srazit činu na kolena tam bych žadny rozdil neviděl a to ani nahodou stejně tak jako v naši mile koloniji když hodite volebni listek do urny tak je uplně jedno kdo vyhraje viz poslednich třicet let

   Smazat
 6. Výborný článek, jen prosím více psát, aby to bylo srozumiteloné i prostému lidu!
  Jinak já osobně dávno tvrdím, že celé období po únoru 1948 bylo "poděláno" bleskovým prošpikováním "partaje" odpornými karieristy, kteří dali základ všem špinavostem padesátých let. A když se věci vyvíjeli do lepší podoby, tak přišli s "pražským jarem", sekerníci z r. 1948 obrátili v "pobožné" a když pak "nastala" normalizace, nestačili udělat veletoč a tak se ze sekerníků zrodili "disidenti". Ti zase jinak nemohli než podělat všechny naděje, vzniklé v listopadu 1989 a "vybudovali" pražskou kavárnu na obhajovu všech lidských špatností, které v sobě koncentrovali. Jak skoncovat s touto politickou svoločí, která przní Česko a v sousluhovství i Svět!? Já recept neznám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní5. listopadu 2019 11:13
   Velmi zajímavý postřeh. Škoda, že neznáte ten recept. Já navrhuji volit SPD, ale je mi jasné, že při jejím úspěchu se budou cpát i tam. Ale je to třeba risknout a doufat, že se jim SPD dokáže ubránit a zajistit si odborníky z okruhu demokraticky smýšlejících lidí. P.K.

   Smazat
  2. Volit SPD. To už zde bylo a ten nápad by nebyl špatný, ale SPD neziskává své voliče od zprofanovaných partají typu O9DS, TOP 09, Starostové..., ale bohužel voliče ANO a tedy pak je taková volba kontraproduktivní. Neb Babiš a jeho politika, ač není bezchybná, je to nejlepší, co zde vůbvec po r. 1989 bylo. Musíme i sledovat Trikolóru, neb Klaus ml. má velice lidské názory a tak by mohl třeba vzniknout "triumvirát". Jistě by se bouřili ženy a tak musím přiznat pravdu, že absolutně to nejchytřejší, nejrozumnější a nejlidštejší, co jsme měli v politice po r. 1989 je paní Schillerová. A můžeme pak snadno i říci, kdo je nemazanější politický dobrodruh, sekerník a podvraťák č. 1 po r. 1989 - Kalousi, Kalousi!

   Smazat
  3. Anonymní5. listopadu 2019 17:24
   Domnívám se, že by si voliči měli uvědomit, že SPD je jediná parlamentní protiliberální strana. Její témata si ostatní sice někdy půjčují, ovšem když přijde na věc, tak od nich ustupují. Viz proslovy AB, versus hlasování jeho europoslanců. P.K.

   Smazat
  4. 18:03... Nejenom jediná.
   Hlavně je to strana s historií,žádná rychlokvaška.
   Už jednou ji srazili špatní lidé na kolena,podruhé už se to nestane.
   Řekla bych,že SPD je proti vnitrostranickému boji o zrno proočkovaná.
   Díky Černochu za tu vakcínu ;-)
   Helanov

   Smazat
 7. Pan Hájek jako obvykle, výborný článek. Mám ale obavy že pro Hamajdu nebude problém vytvořit seznam protistátních webů, (pokud jej už nemá)zaúkolovat čučkaře a jim podobné a následně zakázat jakokoliv podporu těchto webů s pohrůžkou mastné pokuty, nebo flastu a jste nahraní. Je jasný že by si řezal větev pod prdelí, ale zoufalá situace generuje zoufalé činy. Že pomalu začínají naši mocipáni trumfovat komunisty ze starých časů, je smutný výsledek sametového pšouku a jejich zneužité 30-ti leté zlodějské moci. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, dnešním mocipánům je těžko ve svobodné soutěži názorů. Vyvracet pravdy je opravdu nevděčný úkol. Oč snazší je cenzura, byť zahalená ve všelijakém proxy-balení. A možná už ani nezahalená. A licoměrnější označení pro tyto tendence, než je liberální demokracie už ani nevymyslíš.
   Snad se postupně probudí ti lhostejní. Ti co skáčou na Letné jsou už jasní přisluhovači plíživých fašistických tendencí ve společnosti. Ať už si to uvědomují, nebo ne. A podle toho, co se tvoří na ministerstvech vnitra a zahraničí, bude ještě hůř.
   A pokud jde o samotné útoky, které pan Hájek popisuje. Můžu potvrdit, že přístup na Protiproud je zpomalován. Dnes například je zcela nepřístupný. Zřejmě právě tento poslední článek, našim "demokratům" zvlášť hnul žlučí. No ale co čekat od bývaleho(?) komunisty Šedivého a jemu podobných? Poturčenec horší Turka.

   Smazat
  2. Mám dojem, že i parta elfů není jednotná. Pocit z jejich boje o moc, je zřetelný i z venku. Důkazem jsou výměny šéfů u čučkařů za nové kádrové rezervy. Že všechno neklape, dokazují i úniky z nejvyšších míst. Zrovna tak u řadového vojiska, si šéfové nadělali řadu nesympatizantů (Michal+Petr). Díky jim a únikům, prosakují zajímavé informace. Sami jsou tak zdarma zdrojem faktů pro opozici (odchod bez poct Chovance, nová profedse Fenricha, často nelogický tlak ČT, ..). Nezapomeňte, že zdejší lid má už v genech číst mezi řádky.

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu prosim vrat se lovit kalaharsky krovaky
   To ti slo dobre
   Nebo se pletu..???

   Smazat
  2. Pedofilní církevní prase z pindostánu v Evropě:

   https://magazin1.sk/raj-pre-pedofilov-deti-v-nemeckych-skolkach-sa-museli-takto-nechutne-hrat-s-cudzimi-ludmi/

   Smazat
  3. 12:11 Jeho kolega byl zase přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" - sic!

   Smazat
 9. HADRÁK v režii amiokupantů bude za chvíli povinně ceněn víc,NEŽ 28.říjen!

  OdpovědětSmazat
 10. Docent Gronský: Listopad 89? Jaký masakr? Vždyť to byl podvod! Mám své vzpomínky. Chtějí odstranit Babiše, vlezl jim do kurníku

  30 LET OD LISTOPADU 89 Studenti vysokých škol slýchají v souvislosti se 17. listopadem 1989 o masakru na Národní třídě. Jaký masakr, ohrazuje se proti tomuto častému hodnocení docent Právnické fakulty Univerzity Karlovy Ján Gronský, vždyť to byl zorganizovaný podvod s „mrtvým“ agentem StB Zifčákem. Za masakr považuje protesty při prvním výročí 21. srpna v roce 1969, které měly oběti na životech. Prvky masakru měly i strahovské události z roku 1967, když esenbáci vtrhli do studentských kolejí, rozbíjeli zařízení a mlátili studenty, z nichž někteří si dodnes nesou následky. Nebo když se za první republiky několikrát střílelo do stávkujících.


  „Je například velice nepravděpodobné, že by se Česká televize nebo Český rozhlas zabývaly otázkou, jestli emigrant Pavel Tigrid, který se později stal ministrem kultury, byl spolupracovníkem CIA,“ říká Best.

  Dále dle Besta bývalý francouzský agent Jaroslav Vrzala pro týdeník Echo prohlásil, že ‚každá šestka‘, kterou měl Tigrid pro svůj pařížský exilový časopis Svědectví, pocházela od CIA. „Přehlížením takové choulostivé záležitosti v době 30. výročí sametové revoluce veřejnoprávní média předstírají – nebo snad naivně věří – že cokoli bylo tehdy dobré pro CIA, bylo dobré pro Čechy a Slováky,“ říká novinář.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:34...To je docela možné,že CIA platila Svědectví.
   Ranní rosou se nikdo neuživí.
   Ale Tigrid byl Čech jako poleno a velký vlastenec.
   A nejlepší ministr kultury jakého jsme kdy měli.
   Helanov

   Smazat
  2. 11:34...Best je dobrej,ale Tigrida neznal.
   Tigrid by nikdy neudělal vědomě nic čím by uškodil svojí vlasti.
   Helanov

   Smazat
  3. 19:22 Tigrid a vlastenec?A nejlepší ministr kultury?
   Dejte si mokrý hadr na hlavu,třeba vám to sepne.

   Smazat
  4. Helenko, dokud byl Tigrid emigrantem, tak celá naše rodina mu fandila a i když byly řídké, tak jsme poslouchali jeho vzkazy z alternativního vysílání. Po jeho návratu a prostoru ve funkci, který dostal jako ministr kultury, zklamal. Vrcholným nesmyslem byla jeho zkrachovaná kulturní loterie. Podle nás byl nejlepším ministrem kultury Dostál. Je to jen náš názor, nenutíme ho nikomu.

   Smazat
  5. Jak v rozhlase (ČRo plus ) před několika lety pan Hvížďala sdělil, že v lednu 1989 mu volal Tigrid z Paříže do Alp, kde Hvížďala lyžoval a ptal se jej, co by řekl na to, kdyby byl Havel prezidentem... To je jen připomínka role obou aktérů

   Smazat
  6. Myslím si, že pan Hvížďala se stále potřebuje historicky znemožňovat.

   Smazat
  7. Je to náhoda, že tolik význačných osob má ve jméně písmeno "H" => Havel, Halík, Huťka, Hvížďala...
   Jan Werich si dělal srandu z písmene H, laškoval s Horníčkem, jak Francouzi čtou slovo hugenot, že H tam nevyslovují, a došli k tomu, že o hodně příjdou o naše české .ovno.

   Smazat
 11. Ikdyž má pan Hájek v mnohém pravdu, tak nelze souhlasit s tím, že daný bordel mají na svědomí nějací marxisté, neomarxistel, levičci či bolševici. Buď pan Hájek nerozumí těmto pojmům nebo záměrně mystifikuje a odvrací pozornost od skutečného viníky. A tím je LIBERASLIMUS a KAPITALISMUS !!!

  O neomarxismu začali mluvit pravičáci, kteří nechtějí přiznat, že za stávající situaci může právě pravicový liberální kapitalismus postupně se převracející ve fašismus. Žádná svobodná soutěž ideálů, myšlenek stejně jako volný trh ve skutečnosti v liberálním kapitalismu neexistuje ! Ze své podstaty je kapitalismus lidojedský systém, kde vždy silnější požírá slabšího. Naivní představy exprezidenta Klause a pana Hájka, že může existovat nějaký "malý, hodný, český kapitalismus se spravedlivým volným trhem" je nesmysl. Žádný volný trh neexistuje. Téměř vše pohltily nadnárodní zločinecké korporace. Také "volná soutěž" stran je podvod. Strany jsou rovněž zločinné mafie a demokracii tímto způsobem nelze vybudovat. Pouze přímá demokracie a sociální spravedlnost mohou vést k demokracii !

  Ať si o levici (tak jak byla chápána v minulosti) myslí kdo co chce, tak levice a marxismus bojovaly za zájmy a práva VĚTŠINY (pracujících či občanů) !!!!! To je ústřední znak LEVICE ! Copak současné politické strany, politické loutky všech barev, establišment, media apod. bojují za zájmy většiny ? Nikoli. Protože strany jsou jen mafiánské korporace, bojují jen za své posty a peníze ! Dnes už žádná "levice" a "pravice" neexistují. Zločinnou politiku multi-kulturalismu, genederismu, juvenilní justice, sexuálních zvrácenností, řízené islamizace a jiných agend globalismu v současné době realizují podle pokynů zákulisních elit liberálové !!! A liberalismus a fašismus je spojené nádoby ! Tedy současný stav mají na svědomí liberální politici bez ohledu nato, ze které strany jsou a které se samy nazývají levicí či pravicí. Žádné socialistické či marxistické strany (i když to mají v názvu) neexistují. A tato banda liberastů nikoli z marxismu, ale z fašistického trockismu převzala některé metody realizace politiky. Podstata a cíle marxismu jsou v naprostém rozporu s cíly liberálních parazitů. Pouze některé metody nikoli však marxismu (a už vůbec ne skutečného bolševismu) ale trockismu si všichni liberasti a slouhové globalismu osvojili.

  Všichni politici, mediální prestituti, neziskovky a ostatní paraziti jsou zkorumpováni svými posty a astronomickými platy na nich, vědomě i nevědomě dělají cokoli v zájmu hrstky zákulisních globalizátorů. Všichni to jsou liberasti a pseudohumanisti ! A liberalismus (a tedy i liberální demokracie) a fašismus jsou spojené nádoby. v EU vládne multi-kulti korektní diktatura, kterou zavádějí evropské politické loutky bezstrukturně řízené globalisty ze zákulisí.
  A tato diktatura nese všechny znaky fašismu. Globalisté však tentokráte fašismus "obohatili" o překroucený fanatický islamismus ! Takže dost nesmyslů o levici a marxismu. Jedná se o krystalicky čistý fašismus !!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu !

   Smazat
  2. ***********************************

   Smazat
  3. Jakov Kedmi, bývalý šéf izraelské vojenské rozvědky- Celá Evropa má fašistické a nacistické kořeny. Počátek 2. světové války, fašistické Portugalsko, Španělsko, Itálie, nacistické Německo, polofašistické režimy v Rumunsku, Maďarsku, Slovenské republice. Za
   2. světové války vojensky podporovaly nacistické Německo tyto státy: Francie, Belgie, Holandsko, Finsko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Řecko. A pokud někdo nacisty nepodporoval vojensky, tak jej podporoval hospodářsky (Švédsko dodávkami železné rudy, Protektorát Čechy a Morava výrobou zbraní. Mimochodem, ve třicátých letech minulého století obdržel od Hitlera nejvyšší říšské vyznamenání americký podnikatel Henry Ford. Nebylo to z podporu a rozvoj sportu a kultury.
   Je bludem, když se tvrdí, že Rudá armáda spolu se spojenci osvobodila státy Evropy od fašizmu a nacizmu. Státy Evropy byly osvobozeny od německé okupace. Fašizmus a nacizmus v Evropě zůstal. V této době se staví na nohy (Ukrajina, Litva, Lotyšsko, Estonsko).

   Smazat
  4. Jinak, a to je docela zajímavý, Pjakin tvrdí, že první i druhá světová, byly jedna válka za jediným účelem. Pokud chcete vědět víc, budete si to asi muset najít jako já. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  5. O tom liberalismu, který získává fašizující kontury, máte pravdu. Je nám prodáván jako demokracie, ale to je podvod o demokracii se nejedná. Ale nejen liberasti, nýbrž také levice vyznává nedemokratické sociální inženýrství. Jestli ji proto někdo nazve neomarxistickou, či jinak, není už podstatné. Podstatné jsou její postoje, viz vyjádření předsedkyně EUfrakce Evropská sjednocená levice - Severská zelená levice (GUE/NGL):
   „Potřebujeme bezpečné a legální trasy pro uprchlíky a migranty, kteří směřují do Evropské unie. Třídění podle etnické příslušnosti i uzavírání hranic musí okamžitě skončit. Nemáme právo zastavovat lidi, kteří utíkají z válečných zón a před extrémní chudobou. EU musí vzít vážně naše závazky dodržování lidských práv a nalézt celoevropské řešení, založené na solidaritě a sdílené odpovědnosti.“
   P.K.

   Smazat
  6. PK To je ta humanita po euroatlanticku. Doma si žebráci, bezdomovci a lidé v exekuci za to mohou sami ale lidé z válečné zony /co si jí sami zavinily/ potřebují naši solidaritu. to je na palici. Ať jim pomůže kdo je staletí vykořisťoval a teď bombardováním rozvrací.

   Smazat
  7. Anonymní5. listopadu 2019 17:42
   Dokonce bych to nazval dobro.erství. Pod záminkou konání dobra, vědomě provádět zlo. Rozvrácením Evropy, nepomůžeme nikomu. P.K.

   Smazat
  8. No konečně! Tepu dlouho termíny neomarxismus a euromarxismus, užívané místo správných neonacismus a euronacismus. A nyní pisatel sáhl do správného soudku. Jsou to bolševici a já to ještě vylepším, jsou to židobolševici, co chtějí řídit z Bruselu či Pentagonu naše osudy. A proti Rusku a Putinovi řádí vlastně proto, že tam židobolševici vymřeli (a zbytky horempádem emigrují do Izraele), což neměl Putin dopustit, Západ nemá své protějšky k jednání. I tak se dá líčit "liberální demokracie", která také není ani liberální ani demokracií. Prostě Brusel nám vyrábí z EU Babylon.

   Smazat
  9. 17:42...Jak "sami zavinili"!?!?!?
   Oni si SAMI rozvrátili Afghánistán,Irák, Sýrii,Lybii a další státy!?!?!?
   Samozřejmě jsem PROTI tomu abychom je brali do Evropy.
   Každý kdo není idiot chápe,že si to s námi jdou vyřídit.
   Házej nás totiž do jednoho pytle, stejně jako i my je.
   Plačící smajlík
   Helanov

   Smazat
  10. 17:16 Vládnoucí dnes liberalismus je stejně bezvýchodný jako byl komunismus! Prostý lid musí dostat nejen chleba, ale i hry! Musí se poté kdy je nasycen i nějak zabavit! Přerozdělení prostředků jak si to namlouvali socani NIC neřeší! Lůza neumí se svými potřebami zacházet, neumí je ukočírovat! Potřebuje pevné vedení Nadčlověka a především potřebuje pravidelně být vedena na válečná jatka! Neb válka je konečný chléb i hra pro nadbytečnou lůzu a upouští tlak z hrnce nerovnostářské společnosti! To jsou zákony přírody a jakákoliv vzpoura proti nim je pro existenci našeho druhu konečná ...

   Smazat
  11. Anonymní6. listopadu 2019 8:56
   Možná by společnost ozdravilo také to, kdybychom odstranili ty nadlidi/nelidi. Třeba do blázinců. Nebylo by od věci, začít u jejich propagátorů. P.K.

   Smazat
  12. 9:12 To by byl konec civilizace a nástup Planety opic a to nejen různých negerských či žlutých, ale bohužel i těchto zdegnerovaných bílých západoazijců - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Naštěstí rudej xindl co by se o to třebas jen pokoušel, by tvrdě narazil na takovéto naše sukovice! - https://vimeo.com/82853398

   ... a pokud by ani toto je neodradilo, promluvila by s nima tady naše Anča! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Smazat
 12. Dnes je vývoj naší společnosti v problému našich současných elit a osobností. Promiňte nemohu podporovat strany a hnutí, kde jsou osobnosti typu Halíka, Mádla, Bělobrádka, umělce Hutky, P. Novotného, Hřebejka, Schwarzenberga, Němcové, Kalouska... Vždyť je to lidský, umělecký a politický odpad. A tito lidé se díky nám stále drží svých koryt. Objeví li se někdo s racionálním a hlavně inteligentním myšlením, je okamžitě zašlapán do země. Nebojím se to říci! Naší zemi ovládají skuteční pitomci. Zbavme se těchto kreatur! Bude to dobrý začátek k (snad) lepším časům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. největším průserem je ale dnešní ČSSD, s exekucí na krku, zadlužená, a proto snadno vydíratelná, taky podle toho jednají i jejich ministři Hamáček a Petříček, poslouchají na slovo svého chlebodárce soudruha Sorose

   Smazat
  2. Pracovníci "umělecké sféry" byli a jsou za všech režimů obyčejnými prodejnými "služebnicemi lásky" a musejí se točit jako korouhvička na střeše, jinak by se často stali v nové době uměleckými mrtvolami. Vzepřít se dokázal málokdo. Dovoluji si připomenout, že z amerického ráje musel svého času emigrovat do Švýcarska i komik Charlie Chaplin.

   Smazat
  3. Nejsem profík, jen obyčobčan, dnes už vzhledem k ceně, většinou mlsám kulturu jen z rádia, či tekevize (naštěstí nejen naší). Nemám sice právo kritizovat, ale dovolím si povzdechnout, že ne všemu, co se dnes pod kulturou předvadí, rozumím. Mám osobní problém s "konceptuálním uměním". Nějak se nemáme rádi. Naštěstí stále ještě nezmizela úcta ke klasice a ještě dlouho bude Dvořák na programu Pražského jara. I stálá expozice Národní galerie bude dál obsahovat poklady minulých století. Je klika, že i u divadel platí, kdo hledá nalezne. Jen pro mne jsou omezený požitky cenou. Ale performance jako znásilňování muslimsky Kristem, nebo divadelní představení (které viděla přibuzná) ve Vidni, kde nahatí muži,potření býčí krví baletili na agresivní hudbu, nebo artefakt s krafskou hlavou v rozkladu s živými masařkami pod skleněným deklem, to neberu.

   Smazat
  4. Oprava kravskou hlavou

   Smazat
 13. Halik cernokneznik a jeho tlupa skretu jsou velka nula
  Klidek oni vy ze se budou smazit v jejich pekle
  A to jsem ateista

  OdpovědětSmazat
 14. Po slovenské prezidentské volbě si stále častěji kladu otázku, koho nám Soros posadí na Pražský hrad. Kámoše Hamáčka? Nebo že by Mirku Němcovou?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja doufam,ze z nasich lidi se jim jeste nepovedlo udelat takove ovce

   Smazat
  2. Halíka...!? Přímá volba je podle mne už historií...ta se nesmí dopustit...

   Smazat
  3. 12:37 Naopak, přímá volba musí zůstat, prokázala moudrost voličů. jinak si tam satanisti dosadí někoho z jmenovaných.

   Smazat
  4. Pro 12:48
   Domnívám se, že 12:37 chtěl jen naznačit, že se naše politická "elita" pokusí přímou volbu prezidenta zrušit. Ale to by němělo být tak jednoduché, jedná se přece jen o ústavní změnu!

   Smazat
 15. Petre, co se trapis. Vzdyt jsou i tak na palici, vyorani vsim, co je mozne, jsou uz pouze k smichu.

  Buh da nekomu intelekt, slusnost, hezky genofond, et cetera.

  Tem druhym prachy, no delej ze sebe .... nic .....

  Tak proc to rozebirat... Nebo jo?
  ------------------------------------------
  Piktogramy niceho?

  Aha, Pi, to jsem nekde slysel, mam kvadro, kravatku, tip, top, supr manik v parlamentu, tak ted piiiiik.
  -- No dopocitej kvadraturu kruhu.
  Co to jeee? Nejaky kvadr?
  -- Jo, ten, co nosis na hlave a jeste mas tu drzost rozhodovat o osudech jinych.
  "Jdeme dal" - KTO...
  -- No to jsem ja, nobody, or a Mr. nobody, ktery Ti nonstop huci do palice, Slovak-Cech, jedno.
  "Neda jim to, takze - gramy"
  -- Aha, ale ty gramy se netykaji kokaina, nejsi v Kolumbii na plazi, nee, jsi ve stredni Evrope, popleteny, zmagoreny, dredovy, ruzne jaky, hlavne ze pobavis....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:27
   Umělecké dílo ? Mozajka ? Diagnóza ?

   Smazat
 16. 12.17 nepodcenoval bych cechy
  Nemcova nebo Hamacek na hrade..??
  Kdepak
  Cesi nejsou uplne blby
  Hlavne ty dva Hamacek Nemcova
  Nemozny
  To by tam mohl sedet Halik nebo Traurunberk ...to by byla jizda

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No samozrejme, ze neee.
   Kdo v Praglu odrovnal taky nekoho, ktery si hral na "mluvciho pravdy"?

   No, asi vime, ne.
   Nejak podcenuji CZ-SK a z Jihu Cernou horu a samozrejme Serbia.

   Neni to poprve, co jim opet nakopeme jejich feudalne-otrokarsko-pankacske palice.
   A tentokrat s gracii, bez svetovych valek a vysmati, nad jejich tuposti.

   Neee? Joooooooooooooo.

   Smazat
 17. Všimli jste si, že tu dnes zcela chybí komentáře agentů provokatérů? Asi mají bezpečnostní akci, vyhnali je do ulic a musejí šlapat chodník :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Utečenec za velkou louži šlapat nemusí, jeho slinty ostatní nahradí.

   Smazat
  2. Nee, pouze ve zkratce "lapaji po dechu":)

   Smazat
  3. To vypadá na školení.

   Smazat
 18. 1234 hezkej čas, to určitě něco znamená, jak ten čas tak to, že tu dneska chybí komenty agentů provokatérů, možná se sešli na USA velvyslanectví a kují pikle obvyklé či neobvyklé jak říká klasik. V žádném případě si ještě nebalí kufry a možná budem čumět, jako kyselý zelí před cukrovarem. Jak říkal Julda "lidé bděte" a hlavně neblbněte. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. právě se secvičují s Miliónem úchylek a s angažovanými umělci - na Letné budou sborově zpívat: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Tolik-umelcu-Sednete-si-na-zadek-Milion-chvilek-nahral-pisen-S-vyhruzkou-Zemanovi-s-Babisem-602150

   Smazat
  2. 14:18 ta B. Basiková by mohla od minuty zahrát někde ježibabu a ani by se nemusela líčit, je příkladem toho, že stáří nemá patent na rozum :-)

   Smazat
  3. Jinak fakt vystizne, nebo vyzivne:)

   Milion uchilek, chvilek, pridal bych jeste i neco, za co byl banan, radeji ne...
   Proc se opicit po neokm, ktery z listu cte neco, cemu vubec nerozumi...

   Co predvedli posledne. Obrovska, tezkotonazne nakladova show na Letne. A velmi draha.

   To druhe A..... o nicem.:)
   To jsou jednoduse roboti, kteri reknou za minutu 3000 slov - opet o nicem.
   Takze ta lehci faze je "stenograf".
   Ta trochu tezsi faze je "telegraf"

   A nyni jsou z nich "telegrafni sloupy", proto je klid.:)
   Takze az 17-teho nastoupi, jaaaa nevim, no i ty sloupy padnou a konecne si uzijeme kopec srandy, naplno:)

   Smazat
 19. Redakci NR: To, že na nás sypají všemožná svinstva, včetně jedovatých kovů, případně i různých virů, či parazitů, dokladují nezávislé (tedy bohužel neuznávané tzv. oficiálními "vědci" a podobné havěti) laboratorní zkoušky a studie i bezpočetná videa. Je jasné, že určitá část z nich může být úmyslný fake. To ještě neznamená, že jsou zmanipulované všechny. Každý soudný člověk nad padesát let věku ví, jak vypadala v jeho mladých letech obloha i mraky, čemu se z rostlinstva kde dařilo bez zásahu člověka a dnes už vůbec ne, atd. Můžete mi, redakce NR poskytnout důkazy, že se žádné aerosolování neděje, že hodnoty PH v půdě, obsah těžkých kovů, dokonce i radioaktivních prvků, se děje absolutně přirozeným způsobem, jenž ale příroda nezná? Děkuji a jinak držím palce. Helda

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Redakce NR sice důkazy neposkytne, ale nevěří chemtrails, což je jejich legitimní právo. Víte jaký je rozdíl mezi pravdou a konspirační teorií? Asi tak 5 let. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Helda, prosim Te Ty a veris na pohadky.

   Pocasi se meni, to byla ochrana, proto ty prasaky ze stihacek, ktere vytvarely oblacnost, jinak by onkologie nestihala na celem svete, od magnetickych anomalii, der v magnetosfere a ultra vyboji - jak od Slunce, az po gama zareni.

   Ve zkratce, presne Ti to objasnil rudy kolega, dedula nade mnou.

   Smazat
  3. Ad Helda: Prosím poraďte, jak dokázat, že něco není?

   Smazat
  4. Pane Dvořák vážím si Vaši práce , Ale vtomto se hluboce mýlíte. Jak vysvětlíte pomalovanou oblohu po neznámých letadlech, která se drží nezvykle dlouho? Kdyby to byla sražená pára tá se rozplyne po chvilce.
   lada

   Smazat
  5. 14:01 máš samozřejmě pravdu - na vlastní oči jsem viděl jak ta chemtrailsová sračka rozpustila mrak, takže tam zbyl jen takovej smrkanec a hned nato jeden velkej mrak přeřízla vejpůl - a za několik hodin nezbyl na celé obloze ani jeden mrak a nebe už nebylo modré ale šedivé - ta sračka rozpouští mraky a zabraňuje jejich tvorbě. Až bude nebe modré a mraky na něm budou jasně ohraničené a ty zmetci začnou sypat to svinstvo tak si udělejte čas a sledujte co se bude nahoře dít - a nebudete se stačit divit !!!!

   Smazat
  6. @17:38

   Nic ve zlem, ale ted ses vzbudil a oparil ses cajem?
   Nebo si si delas proste, no vis. Pochod Praha-Prcice v praxi.

   A co tak ta obrovska dira od Falkland po Afriku.
   U nas to taky hezky svitilo. A presne stredni Evropa.
   Nooo, taky dira do nebes, primo nad nasi hlavou.
   A presto, jste mely hezke leto, trochu prodlouzene "babi leto"...

   A co bylo pred tim? Vichry, uragany, mistni tornada, etc.

   My? Ano my vsichni, takze kdyz cucis na dokumenty na Discovery Science, HAARFFY apod. uvedom si zaklad.
   Kanada je centrum sociologie.
   Cus.

   Smazat
  7. Pane Dvořáku, již před třemi lety Čt odvysílala pořad, kde to oficiálně potvrdila vědkyně a celkem v klidu a logicky to vysvětlila. http://svobodnenoviny.eu/ceska-televize-priznava-cilene-ovlivnovani-pocasi-nad-evropou/. Video už je bohužel nedostupné, ale osobně jsem ho viděla a přeposílala známým. Ale i článek není od věci...Navíc, pouhé oko vidí, že něco nepřirozeného je na nebi a s běžnými letadlovými splodinami se to zaměnit nedá, to pozná i laik. Jindy jste v redakci přemýšliví, zvídaví a kritičtí, ale tohle už je asi i na Vás moc. No každý máme svoje limity, ale jedeme v tom stejnak všichni společně, včetně nevěřících Tomášů. J.

   Smazat
  8. 18:05 umíš číst nebo jenom psát - jasně jsem psal že to mám vysledováno na vlastní oči - takže se laskavě obtěžuj zvednout oči k obloze aspoň chvilku denně - a takto sledovat oblohu průběžně po několik měsíců a teprve pak k tomu něco kdákej !!!

   Smazat
  9. @18:21

   Poslouchej, cuc na oblohu, kolik let bylo "oblacno" a vse na nic.

   Ty me budes poucovat o meterologii?
   Vlastni metan koriguj v utrobach a pak mas mozna nejake "meteo"...
   No to ne, ani at Te nenapadne, hrdino v teplakach.

   A ty tri vykricniky, kde si prisel, ze zakladky?
   !, !, !.
   V preklade, Ty, Ty, Ty.
   "Davam duraz na to, ze i kdyz jsem neschopny, tak me budes poslouchat,. Ty, Ty, Ty. Protoze co. That's my EGO, ze..."

   Davas akcent na co? Sam sebe ztrapnis, behem minuty tak, ze milion chvilek, je opropti Tobe - zero point.
   Ty zapouzdreny pubertaku. Poslouchat Tebe - Nebudu, Ty T.E.L.E.

   Smazat
  10. 18:55 - takže začnem základní školou (koukám že jsi zřejmě chodil za školu), kterou jsem absoloval už za komančů - tam nás učili že slunce ohřívá zem a od ní se ohřívá vzduch a při ohřívání země se z ní vypařuje voda která v podobě vodní páry stoupá vzhůru a ve vyšších vrstvách atmosféry (kde je chladnější vzduch) kondenzuje a vytváří mraky. No a jak je z fyziky (základní školy) notoricky známo, tak voda při vypařování ochlazuje okolí - tedy zem .
   No a nyní si představ že do vyšších vrstev atmosféry někdo nasype nanohliník (konspirační teorie tvrděj že i viry nebo bakterie - ale ty nejsou vidět očima - takže toto já netvrdím) co se stane - slunce ohřívá ten nanohliník a od něj se ohřeje vzduch ve vyšších vrstvách - toto zabraňuje tvorbě mraku a nebo je rozpouští - proto ty smrkance a rozplizlé mraky !!
   Celý přírodní koloběh se tímto naruší - neprší, v zemi není voda - takže se nevypařuje a zem se neochlazuje, nejsou mraky a slunce to pere rovnou do země a tam už moc vody pod povrchem není, vše se rozpálí jak pěťák - toto je zjednodušený výklad který je snadno pochopitelný !!!!

   Smazat
  11. 18;55
   Achtung,Achtung scheisse pflicht!

   Smazat
  12. Pane Dvořáku, nikdo nežádá důkazy něčeho, co není. O chemtrails však existuje spousta věrohodných videí s důkazy, a výpovědí odborníků, pilotů, dokonce hlav států. Laickým pozorovatelům věřit nemusíte, ale taky můžu potvrdit jejich zkušenosti. A nejde jen o přesné rastry na obloze, pozorované při jejich tvorbě, nebo zajímavý opakující se úkaz, kdy letadla náhle mění směr o 90 stupňů, a za kterými zůstávají stopy po celé hodiny, a rozplývají se postupně do širokých pásem mraků. Tohle se opravdu v dřívějších dobách nedělo. Taky jsem býval skeptik, proto jsem sháněl co nejvíce informací, a hodně pozoruji, abych se dozvěděl.

   Smazat
  13. Mohli by ušetřit, proč chemtraily, když se dozvím z našeho oficiálního rádia, že z Chvaletického komínu se za rok do půdy dostane 1 tuna arzénu, tak jsme soběstační.

   Smazat
  14. Na druhé straně, je zajímavé, že na kerosin není uplatněna daň

   Smazat
 20. Letos nebude žádná oslava listopadu 89, zemřel Karel Gott, proto se ani slavit nebude!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidis, kdo je Gott-inko.
   Dalsi duvod, proc se nic opakovat nebude, naopak, budeme slaviti a do 1 roka, jsme opet CzechoSlovakia, tak, jak jsme ji kdysi davno dostaly darem.

   Ne? Joooo.
   Protoze, co je darovane, se nepuli...

   Vsichni "riders", kteri si na vlastni kuzi uzili "zlata - 90", samozrejme pro nas bahenni pluh, jsou v pozoru a nikdy nespali.
   A to mi je 48. Ne? Joooo

   Smazat
  2. My doma, kašleme na projevy, zapálíme si svíčku za zničenou Československou republiku.Co se nepovedlo Hitlerům, Stalinům, Gottwaldům,...Brežněvům ani Husákovi se povedlo Havlovi. Čest její památce.

   Smazat
 21. Jsem rád, že se mezi žurnalisty ještě najde pár lidí, kteří neklesli na úroveň propagandistů typu Šafra nebo Šídla. Nedávné "parlamentní šachy" okolo Výročních zpráv Rady ČT o činnosti a hospodaření České televize znovu otevřely problém zneužívání medií veřejné služby ve prospěch partikulárních zájmů skupin, napojených na ČT, těch mocenských zájmů, které nezřídka působí přímo proti demokraticky voleným a státním institucím, proti zájmům většiny společnosti. Navíc se ukazuje i hrubé zneužívání vložených veřejných prostředků. Těžiště problému je ve fatální kontrole této organizace, ve vynucování chápání nezávislosti této instituce, jako nemožnosti kontroly, jak v programové tvorbě, tak v hospodaření ČT. Chování, managementu a jeho přístup zejména k selektivnímu zpravodajství a publicistice, ale i k dramaturgii, k nastavování agendy, výběru expertů a diskutujících a hlavně k filtrování zpráv, které se na obrazovku vůbec nedostanou, často připomíná socialistickou Zelenkovu ČST řízenou politbyrem ÚV KSČ. Prakticky od r.2001 se ukazuje že Rada ČT je z pohledu potřeb kontroly veřejné služby a Zákona o ČT, úplně resignovala na své kontrolní funkce a stala se fakticky jakýmsi přílepkem managementu ČT.To se mj. potvrdilo nejenom v současném "slyšení" v parlamentu, které si vyžádal sám GŘ ČT, ale i v rozporech v odpovědích členů Rady a GŘ ČT na otázky poslanců. Neexistující managementu ČT Radou ČT a parlamentem vede nehospodárnému nakládání ČT s veřejnými prostředky. Jevy typické pro každé korupční prostředí, jako střet zájmů zaměstnanců ČT ve firmách zajišťujících podporu výroby, reklamu, nejasná součinnost se subjekty neziskovém prostoru, či "začerněné" smlouvy v Registru smluv, mimo jakoukoliv pochybnost potvrzují účelově neřízený systém a jsou zralé pro to, aby se těmito otázkami začaly zabývat orgány činné v trestním řízení. Veřejnoprávní televize "páté kolony české společnosti" tak, tu oslavuje madame Clinton, když již je o zvolení D.J.T rozhodnuto, tu pečlivě divákům připomíná "trestně stíhaného premiéra", nebo ho připomene jako "bývalého", tu zase svolává demonstranty "ke koni" nebo na Letnou o nelaskavé péči o pana prezidenta ani nemluvě. No je to pohled na pouhý jeden segment problémů této společnosti, které v celé šíři věcně poukazuje Jiří Hájek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vidiiis.
   Proste nadhera. My hezky v zakrytu, aby nikdo nic nevedel, monitorujeme vse.

   A to si snad nekdo myslel, ze spime? Ne, oni spi, permanentne a to i kdyz ctou na papire neco, cemu se i delnici smeji.
   Koho asi oslovi? Nas? Ja nesoudim, no uz i moje mama ma z nich "curinu"

   Velmi velke DIKY, patri p. Vaclavovi Dvorakovi, velmi dulezity bod zlomu v dejinne historii.
   Samozrejme autoru, taky vzacnemu p. Petru Hajkovi.
   Petre, Jirko Hajkovi, nadhera. I ten intelektem nabuseny kvalitni nade mnou, na ktereho reaguji.

   A my, ty mladsi gardi, nonstop pripraveni - argumenty, statistikou, dukazy ("ne vlastni nazor - bez znalosti, vzdy k nicemu"), jim proste rici - NE.

   PS, moc se omlouvam za chybejici diakritiku, no nostop mezi nekolika jazyky. Ivzenite menya, pozhaluysta.

   Tak je jdem co? Presvedcit, ze maji radeji jit zivotem cestnou cestou, nez se nechat za par drobnych odrovnat.
   Me by jednoduse vycitky svedomi nedovolily vubec dychat.

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 23. Co tady ty zdechlino smradlavá zase slintáš ty svoje amisračky?!

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 25. Díky za to, že u autorů, jak je pan Hájek, nebo pan Koller píšete v závěru vysvětlující poznámky. Je to dobré opatření. S tímto Hájkovým textem taky v podstatě souhlasím, i když třeba není Timothy Snyders, ale Snyder. I tak je ale s podivem, že mi Hájek nyní přijde méně ujetý, než Koller. Hlavně ale díky, že jste a že můžete tak účinně provádět ideologickou diverzi ve prospěch temných, slušovických sil. Díky za každý článek, zvláště, když ho nepíše Koller, tam bych to opravdu nechal na někom příčetnějším.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:30 Člověče, nemáte to nějaké pomotané ? Když někdo napíše pravdu, tak dělá ideologickou diverzi ?

   Smazat
  2. Myslel jsem to pochopitelně ironicky. Docela mne zaráží, jak se v propagandě dnešní režim podobá normalizační ČSSR v letech 1977-85. Po roce 85 už nebyl propagandistický a manipulační tlak na lidi tak velký, jak dnes.

   Smazat
 26. achtung achtung -silenec uprchl z ustavu - je nebezpecny eventuelne ma zbran hlaste okamzite 911 a mista kde byl spatren
  Nazyva se honolulu a casto i cisarem rimskym nekdy take napoleonem. Poznate dle znacne velke sisate hlavy ,prasecich usi silhavych oci pajda jako Wenstein -prcackar a hlavne pozor -casto byl viden malymi detmi bez spodnich casti odevu i spodku -uplne obnazen- hlaste ho nejblizsi policii Stari 74 ,vypada vsak na 124 ,znacne sesly vekem a sexuelnim zvrhlictvim Dekujeme

  OdpovědětSmazat
 27. Diskutér z 18:05 se mýlí neb nepozoruje oblohu-je toho XXXL.
  Chemtrails patří do kolonky „konspirační teorie“, právě tak jako americký (a ostatně i ruský) HAARP. To je zase oficiálně nevinný výzkumný projekt chování ionosféry a procesů v ní probíhajících včetně polárních září, jehož cílem je prý zkoumat ionosféru pro zlepšení komunikačních a navigačních systémů. V tom americkém případě jde o 48 antén o výšce 22 m, které umějí vysílat spojitý nebo přerušovaný signál o výkonu 3600 kW a frekvenčním rozsahu 2,8–10 Mhz. Ve skutečnosti je to děsivá elektromagnetická zbraň schopná vyvolávat na kterémkoli místě světa katastrofy, jež vypadají jako přírodní úkazy (tsunami, zemětřesení, aktivace sopek atd.). Princip si může každý najít na internetu, ale v podstatě jde o odrazy svazků elektromagnetických vln od ionosféry. Chemtrails zabíjejí stromy a keře ... nano hliník zvyšuje požáry. Vítr fouká stromy do elektrického vedení a suché podmínky podporují požáry. Souhlasím však s Mikem, že celá palebná hrozba a problém s napájením jsou používány jako nástroj (možná dokonce včetně úmyslného spuštění požáru v Kalifornii). Je to falešná vlajka na podporu příčiny hromadného ničení lidí zvané „změna klimatu“!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bu, Bu, Bu.

   Zeee. Zijes? No, myslim, ze nepises ze zahrobi.
   Co tak hloubkove se zapracovat do problematiky, to neee, ze?

   A pozor, stromy miluji, mam zahradu jako, no nic
   Vis, co je termin prirodni freony?

   https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/stromy-v-lese-si-pomahaji-40005929

   Tak prosim, ty dalsi chytry ekoteroristo.

   Hrdina, bez zakladnich znalosti o ekologii, jde poucovat. Vis, vubec koho se pokousis skolit?

   Dej se ke Greewnpakos, zabrzdete cestu nejvetsimu tankeru (a kdyby nebylo zrucnosti kapitana, zabile pul svetoveho oceanu, ano sever, ano rusky tanker, nejvetsi na svete, opicaci s dredami ukradli lod a zablokovali neco, no...)

   Co bylo v Mexickem zalivu, hero, nr. 1.
   Ne nepodobna situace...

   A opovazte se cenzurovat. Snap, ihned po odeslani a sputnik uz si vas poda.

   Nobody.

   Smazat
  2. 19:20
   Ty seš Hovnolulana nevlastní brácha,že všemu tak hovíš?!

   Smazat
  3. 19:20
   Důkaz, jak taky někdy končí integrita osobnosti.

   Smazat
 28. Já taky souhlas,teda,až na ty aerosoly...Držím Protiproudu drápky obouruč!!!
  JAK JE TO MOŽNÉ!?!?!?
  Havlérka má poctivě obsazená všechna ofiko média,justici,banky,je prožraná státní správou a furt jenom kvičí a kvičí...
  Divný!
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 29. Havlérka má poctivě obsazená všechna ofiko média,justici,banky,je prožraná státní správou a furt jenom kvičí a kvičí..Většinou jsou to členové Aspen skupiny financované Bakalou a spol. a pak jsou to absolventi IVL.Toto stačí k tomu,aby tyto hajzlové ovládali klíčové posty.

  OdpovědětSmazat
 30. Tady máte vloni popsanou situaci,kde jsou protinárodní loutky nasazeny pro plnění úkolů z USA:
  http://www.novarepublika.cz/2018/02/tajny-americky-vladni-program-pro_22.html

  OdpovědětSmazat
 31. 19;25
  Boha jeho,to je proti českého KSINDLU podporovanýho tou amisvoločí....k zblití!

  OdpovědětSmazat
 32. Jaká oslava sametový revoluce? Šlo o kabátový převrat.

  OdpovědětSmazat
 33. @19:33
  No vidis, dalsi, co se prisel vyfotit na cestnou galerii kafilerie, oh srry. Kafiterie, porad se pletu, nooo. Zadna svatorar, aha - uz to mam.

  Proste kavarensky povalec, o kterem si uz i vtaci skladaji ty nejvetsi hity.

  Prijde, bez jednoho smyslneho slova Te polozi (to je tvoje pocitovava zalezitost, ne ma, slozil jsi se jako cestovni mapa -sam).

  No a kto zdes geroy? Jeste Ti chybi "Ty, Ty, Ty."
  Professore:).
  Ale supeeeer. Uz vite, proc jste k smichu tak, ze nam jdou branice roztrnout? Tak proto.

  Opatrne, aktualne mas v palici, ja Te zastrelim, protoze nenavidim.
  Uvidime, kdo je rychlejsi, PHA 9 Dejvice, Generalni stab, hrdino.

  OdpovědětSmazat
 34. A aby to kazdy chapal, iba vam trochu tocime obratky, ze Ty moj dekan. Som Ti mnohokrat povedal, Boha si do huby neber.

  Vies, ze ma to vytaca, Ty moj milionkrat reinkarnovany, naklonovany carevic...:)

  Nestacilo nam to na parabole.cz, trestna lavica, za tu Karkulu? A vidis, ze vidis. 4 dni nevedeli, ktora bije. Zacali sme cez sat. tech., potom som presne cez kvantovu mechaniku vysublimoval kazdeho okolo a nakoniec sme tou elektroakustikou dorazili, cez Karkulku - vsetkych:):)

  Nevedeli, cia bije. Lebo fyzika je len fyzika.
  A pritom si im napisal, ze 10 rokov trepe o sat. technike a pritom mu je iba 19:)

  2 dni si toho nevsimli, lebo registracka od 2006.

  Fakt, neskutocne. A po 5 dnoch im to konecne nejak, velmi pomalu "dochadzalo".:)

  Na mna - nikdo. Proto Nobody.

  OdpovědětSmazat
 35. 20;03
  Hele ty Hovnolulanovo špatná překladatelko,jdi pomáhat s amitapetama tomu smraďochovi z močálu a nenamáhej se řady trotlovat svoje 3,14čoviny!

  OdpovědětSmazat
 36. @20:19

  Ved som, na zaciatku threadu definoval "PI", ty 3,14-ka.
  No piktogram... Hehehe, zase som Ta dostal, no viem ze sa nevzdame. A vidis - poucime vsetkyc, Ty milionkrat naklonovane bozstvo. Chybam na pb.cz:):).
  Vydrz.

  OdpovědětSmazat
 37. 20;30
  A52,F73,F200 F808,F600,F602....další incestní Gretén!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 38. Idiot zvany hovnocuc rikajici si honolulu byl originalne na ceskych chatech nezli ho zablokovali pod jmenem Redneck idiot asi netusi kdo ze redneci v USA jsou .
  Vecerek mam pravdu??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nežvaň rusáku! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však už brzy to bude povolený i u nás ...

   Smazat
 39. Hej, profak, lebo Ta vlastnoruycne degradujem na ucitela:)

  Aspon nuly, pred tymi hexa Word "symbolikami" v 16-kovej sustave, Ty 3,14-stak.

  Kde sa hrabes mezi hrdinou s obcankou?
  Tak, ked tak 0A52,0F53...
  Ostatne, tak inak sedi, profak. Alebo proflak, pretlak?:)
  Ako chces. Len bud precizny, a tych na pb.cz daj do late, neskutocne, co vystrajaju, vlastnou nevzdelanostou.

  OdpovědětSmazat
 40. 20;&9
  A52,F73,F200 F808,F600,F602....tahle se to píše v Čechách,jak to píšeš ty na hliněný tabulky ty havlopussynko je mi šumák!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O famílii, číslicema skřekající putlerprde, bych na tvým místě radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 41. @20:33

  No vidis, ze si na to dosiel, profesore. Magor, ktory nam zablbaval email schranky a robil sa najmudrejsi z mudrych.

  Bingo.

  OdpovědětSmazat
 42. 20;42
  Ty máš koukám navíc oproti němu i doktorát a obhajobu kandidatury máš za pár!☺

  OdpovědětSmazat
 43. Ocuvaj uz prestan, Ty havlosadlomaslo. Lebo to opat vies, no. Ty CZ-SK magor, ako aj ja.

  Jednoducho bud precizny, vies, ze sa t v tabulkach blbo cita.
  A priprav sa na to radio, Sarkasm CZ-SK FM.
  Alebo Recesia?
  Nevim no.
  Ale bude to chelovak top fotyy. Samo, foneticky (no kedysi malo Radio Luxemburg, trochu podobnu znelku).

  Tak teraz mate tych, ktorym to jednoduch mysli na max.

  OdpovědětSmazat
 44. 20;50
  A52,F73,F200 F808,F600,F602....Ty seš skutečně ukázkovej případ!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:58 Každý den nové typy letadel z USA, tomu se říká výkon.

   Smazat
  2. Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   Smazat
 45. Hej a dost, Ty opicak z PV.

  Vis, co je pole v mudulech?
  Aha, tak jsem si koupil lego, tam jsou taky nejake moduly. Tak skladej a soupej nozickami.

  Ale, kdyz prochazis nekolika tabulkami, ktere jsou slozene z Word, dword, jako je popsane nahore, zcvoknes z toho, kdyby to nemelo fazooon, tzn.:
  "Nejake zablbane 4 znaky, tip, top, jako designer".
  Neveris? 100.000 souyboru, jedna noc, cerny caj, Dr. Pepper a nemas na co? Na vyber.

  OdpovědětSmazat
 46. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 47. 21;05. 21;06
  Dumkopf!

  OdpovědětSmazat
 48. Naše elfinky a elfinkové.
  Vypadá to, že školení zdárně ukončila a dítka se vrátila ke svým klavesnicím. Už je tu opět návrat inteligence a zábavy. Bylo nám tu bez vás smutno.
  Váš tajný ctitel trolík.

  OdpovědětSmazat
 49. No, pochopil jsi, troliku.

  Je to temer 5 let, kdyz jsem napsal, nenadavejte na trolly, protoze jejich jedina cinnost je vzbudit vas, kolem a kolem.
  Proc? Protze spinkate.:)

  A sranda, no dokonce a naplno.
  Takze jsem za Karkulku dostal Ban na pb.cz. Joo. Protoze Karkulku zpracuji na milion zpusobu za pul hodiny, ani nevim jak, vzdy konci "Red queen of The woods:))

  Tak mi volalali, ja trestni lavici, piktogram na CT. No co ted budem delat, nejake DVB-T2, Misto T. No nee, zadne cecka, nezustavame zaseknuty v 80-tkach, a DVB-C je kabelovka, a taky C2 (dvojite cecka:))

  Prokecaji se vsichni az nekam a na nas je nutno resit vse kolem. Nevadi - rozdil intelektu. Ban? A coooo????
  I tak to tu lita cenzurou, tak radeji fer na technickem foru a m.j resis i to, ze zadnemu cenzakovi, zabezpecis uno tutto pohodlnou prdel v zivote.:)

  Nu co uz, vsichni jsou nasi...

  Tak, pro toho profesora jsem pripravil zazitek z dovolene:
  Sardinka. Pozor, na dlouho. Ale uvidis natresk. Co by jsme plakali, kdyz my jsme Ti, co vam prinasi pohodu a klid...
  Dostau nejspise Ban (i kdyz nic neslusneho. Nee)
  Piju caj, nekdy cajik. Dostanu Ban, hola - Banik .... Ostrava:)

  OdpovědětSmazat
 50. A ted co?
  Psychopat, nebo HSP? Opet ta Kanada....
  Nejsem okresany, p. Ivana Davida si nesmirne vazim, no my jsme ti, kteri neokresani, vlastni kuzi jedeme naplno.

  Proc? Nejak jsme to zazrakem prozili a pote? Znalosti jako krava, programujeme jako nikdo, jazyky (konkr. jiz 8-my).
  A kdyz nekoho porad trapi hacky, carky...
  Tak at si koupi C-ka a necha se s nimi vyfotit.:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Novy debilstein ala hovnocucucu

   Smazat
  2. 0:48 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu odolnýmu svinstvu ...

   Smazat
 51. @admin: Prosím o mazání všech příspěvků jména Unknown. Jde o úmyslné rozbíjení diskuse.

  OdpovědětSmazat
 52. Jak je to možný že zoombie hawell s hownem, zblbl tolik lidí.???

  OdpovědětSmazat
 53. @Grad
  Neprestanes, cooo, ty "hrade", kdyz tak Petrohrad.
  Jde se hrat na Blawaka, cooo?

  Kdybyste vubec vedeli, jak nam rozesral zivot ten "maxell", oh srry, ten druhy. Ktery jen tak rozdelil stat, byl potichu, kdyz byl na case neco ze sebe vypustit, jako prezident.

  Nee, zrusim strojirenstvi, protoze ja Vam nesu "pravdu a lasku", no v podani Mr. Burnse ze Simpsonovych.

  Nerikam, ze byl jediny, no jako jediny se mohl zachovat jako chlap. Precejen - prezident. Milosovi nikdo nesaha ani po kotniky. Jeste vydrzte, pane Zemane.

  Takze, jako velmi mlady, doma dcera, vyucoval jsem ve 20 letech ve dvou mestech. Vitkov a Budisov n Budisovkou.
  A ne, ze ne. Klasicka kytara.

  Rok jsem vahal, zda zmenit obcanstvi, nebo co vlastne delat. Rodina na Slovensku, druha, cerstva v Odrach.

  Nechci mluvit o mem zvote, no tehdy jsem se naplno pustil do chapani sveta.
  Tak a zde opravdu skoncila legrace, protoze je porad v archivu Skolni urad Opava.

  Nemate poneti, jak nam to hezky .... zivot.

  Nase pribehy budou na place, jeste je cas.
  Pokud ma teda nekdo pocit, ze jde o nejake OT a netyka se to "politiky" a vseho kolem. Klidne at smaze vsechny me prispevky.

  A to hlavni, ten druhy me chrani, abych toho moc z osobniho zivota neprokecaval. No i tak, co uz, profesore.

  Pouze taky maly-velky (ale na vlastni krev) minipribeh, kdy nezodpovedni lide muzou malem zabit ty, kteri se pouze snazi jit slusnou cestou.

  Nebo si jeste jednou prectete ten clanek. Me cist nemusite.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Padla mi do oka tvá poslední velice krátká věta "Mě nikdo nečte". Jaké prozření! Máš pravdu, nikdo tě nečte, ja osobně že vždy přeroluju a hledám normální příspěvky. A víš proč? Protože jsem se pokusil u toho tvého prvního a pochopil, že máme před sebou lehce pomateného exhibicionistu - grafomana. S něčím podobným se nediskutuje.

   Smazat
  2. Neee. A urcite ne exibicionista. Bez tech 3 hormonu, by to jednoduse neslo. Proto nekdy, sranda.

   Jinak bych zde, jednoduse - nebyl.

   Zadny exibicionista, introvert, extrovert. Proste nikdo, nobody.

   Smazat
  3. Že by Radosta změnil firmu ?

   Smazat
  4. 6:20 Ty chuj, nežer toho svinstva tolik.

   Smazat
 54. Byla v TV (nebo v rádiu) zpráva o pokusu o sebeupálení v Pardubicích před divadlem, nebo nebyla? Já nic neviděl, asi se dívám na špatný kanál, který je zakryt mříží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyz si nekdo nevazi zivota, tak co uz...
   A ver, nebo ne, dokazu prokazat existenci Boha pres kvantovou mechaniku.

   Proc se nicis a trapis, to je nutne mit znalosti z takovych odvetvi, vlastne vsechno.

   Tak se netrap, chces se upalit, ja Ti zapalky ani zapalovak nepodam, sam si se rozhodl, ze vzdavas zivot, jako dar od toho, ktery se na nas diva a premysli, zda to opet ukoncit, nebo? Neee.
   Jedem dale. A Ty se netrap.

   Jen je jeste cas, uteraky na hlavach byly hezky shromazdeni, tam, kde by to necekaly:)

   Smazat
 55. Co tá bezduchá troska Hájek tím chce říst. Pouze kousek k přečtení a musím říct, že ani rudé právo nepsalo před rokem 89 větší rudé slinty. Tenhle komouš si nezadá s podobnýma jako Grospič, Filip.
  Jen se objevila zmíˇnka o panu Pavlovi, že má zájem kandidovat na prezidenta a okamžitě je zahájena histerická kampaň proti němu. Tak stejně, jako byla kampaň plná lží proti panu Drahošovi. Jsi ubožák hÁJKU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:15, hIsterická kampaň proti Pavlovi? Ale no ták, Helmute. Hlavní sdělovaldla, která navíc platíme ze svého, jsou ty vaše veřejnoprávní. Plus další široce sledovaná média, celá scéna šoubyznysu. A všichni jedou tu vaši liberální politiku. To vaše prckaření s úchyly, inkluzi a další kretenismy, neustálé navyšování různých poplatků a daní, deferenciaci lidí, tu vaši preferenci Afričanů, to vaše neustále válečné štvaní... To vy jste hysterici. Zvlášť posledních osm let.

   Nediv se, že už toho začíná mít obyčejnej Franta plný zuby a ženerála, co náhle prohlédl 17.11.2019 pošle přesně tam kam posílal před třiceti lety bolševika. Tam, kde byl po celou dobu zastrčený i generál Pavel, jež po převratu pouze přelezl z jedné díry do druhé. Franta má prostě rád ty svoje generály, ne ty cizí, ani jejich loutky. Těch jsme tady měli po staletí mraky a jsme na ně alergičtí.

   Smazat
  2. 11:07 A že ti Franto nevadí dnešní HRADNÍ, prolhaná vožralá, troska, která byla komoušem co.
   Ty Franto Frantoviči.

   Smazat
  3. 12:04, Helmute, ty podobnými invektivy nazveš i Pannu Marii, pokud bude vystupovat proti těm vašim zvrhlým praktikám a válečnému štvaní. Víš co, už mě vy liberálové přestáváte zajímat úplně.

   Běž ty jen do toho tvého tábora plného úchylů všech barev, zvyků a praktik, bouchej hlavou pětkrát o zem, nech svoje děcko oprcávat kým chceš, i ty si prcej s kým chceš, klidně si můžete vykřikovat, kolik Rusů, Číňanů, Syřanů, Poláků, Iráčanů, Srbů, Čechů... atd. podříznete, ale nám ostatním už konečně dejte svatej pokoj.

   Ovar vydrží, můžeš být v klidu. Dělá svoji práci, proto jsme ho volili. Už nás nejen omrzelo neustále se podřizovat někomu zvenčí, ale v dnednu době především - ještě nikdy nás nikdo tak zásadním a nevratným způsobem neohrožoval. Narozdíl od tebe, moje rodina po staletí věděla, že jsme Češi. Ne prcguma pro černouška a mukl do montovny bez názvu, bez vůle a bez budoucnosti.

   Smazat
  4. 12:04 Největší známý opilec řídil celou EU a panečku, jak mu to šlo, dokázal udělat cucflek i našemu premiérovi! Od jeho nástupkyně, střízlivé ex-ministryně obrany, můžeme leda tak očekávat prohibici a válku v Evropě.

   Smazat
  5. 10:15 Tomáš Vyoral: „Mašinérie vyzdvihující kariérního komunistu (nyní hrdého rusobijce) a převlékače uniforem generála Petra Pavla zřejmě vypuká na plné obrátky. Rozhovor za rozhovorem, opěvný článek za opěvným článkem. Stahovač králíků, a hlavně jeho paní, zřejmě ostrouhá. Tentokrát půjde většina prostředků a úsilí EUtavaryšů do generála v područí vždy toho správného režimního směru...“

   Smazat
  6. 10:15 Jiří Ovčáček: Co je důstojnější?
   Přísahat věrnost ČSSR, Varšavské smlouvě, KSČ, SSSR, souhlasit s okupací v roce 1968 a dnes si hrát na bojovníka s Ruskem.
   Odmítnout okupaci ČSSR vojsky Varšavské smlouvy, kritizovat režim KSČ, být za to terčem pomsty a ve stáří chodit o hůlce.
   Co myslíte?

   Smazat
  7. Tomáš Vandas: „Už si ho kavárna připravuje. Blekotající Fischer ani falešný Drahoš neuspěli, tak nasadí tohoto komunistického generála. Ale on je nyní už na správné protiruské straně...,“

   Smazat
  8. 13:19
   Že to pan Ovčáček přesně vystihnul, a 10:15 je protičeský bulík z páté kolony.

   Smazat
  9. Fakt je, že chvilkaři pochopili, kudy cesta nevede. Horší je, že nevím opět co je pravda. Nechci nikomu ublížit, ale nevím kolik práce udělaly ideologické vyzážistky, nevím kolik tvoří skutečná osobnost gen Pavla. Zatím vím jedno, je inteligentnější, než jeho propagátoři. A takového, byť soupeře, si cením a bojím se, že se z naší strany na něj vrhnou primitivní Plajznerky z pavlače (a máme jich dost). Pak naše pozice bude stejně oslabená, přesně tak jak to protistraně dělá Slonková.

   Smazat
  10. 21:24
   Inteligentní gauner je rozhodně nebezpečnější, než hloupý gauner.

   Smazat
 56. 8:26 Toto sebeupalování je v rámci revolučních oslav zcela nežádoucí, protože se jedná o demostrativní čin, který odporuje masmediálnímu obrazu blahobytné současnosti. Stejně nežádoucí byla i tato listopadová stávka učitelů, proto ji plačící ministr Plaga zákonitě označil za zbytečnou a nepočetnou z hlediska nepatrné účasti. Stejně ty stávkující učitele nechápu. To se nemohou uskrovnit a pochopit Babiše, že když koupil předražené (na dvojnásobku ceny italských) americké vrtulníky se stejně předraženým servisem (na věčné časy), tak mu nezbyly drobné pro školství?

  OdpovědětSmazat
 57. K chemtrails:
  https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=734513
  Přiznání:
  https://ct24.ceskatelevize.cz/nazory/2957954-dluhy-smith-osevani-mraku-ionosfericka-zrcadla-co-kdyz-klima-doplaci-na-pokusy-s

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.