Reklama

pondělí 25. listopadu 2019

Náborář Novotný

Luděk Ševčík
25. 11. 2019
S pobavením jsem četl na Forum24 článek „Starosta Řeporyjí Pavel Novotný staví pomník vlasovcům. Komunisté ať se třeba pominou, krčí rameny“. Domnívám se, že lepší službu komunistům poskytnout nemůže. Po takovýchto potrhlých činech se i odpůrci komunistů (ti rozumnější ) přikloní na jejich stranu. Opět byla prokázána nesmrtelnost pořekadla, že aktivní blb nadělá více škody, než školený diverzant. Věřím, že bláznivá vyhrocenost je v bulváru nutností. Ale politika je hlavně uměním řídit a uměním kompromisu. A byť jsou klauni jako politické figurky dnes v módě, jejich přínos pro společnost (a hlavně pak politické strany) bývá záporný. Pro komunisty je v každém případě Pavel Novotný požehnáním. Chce stavět pomník lidem, kteří se u nás neslavně proslavili v protipartyzánských komandech, kdy za nimi zůstávali mrtví i civilisté. A část z nich „prozřela“ až ve chvíli, kdy jim nic jiného nezbývalo (sám Vlasov byl odpůrcem pomoci povstání). To může buď jen nácek, nebo nevzdělanec. Nechtěl bych být radním Řeporyjí ve chvíli, kdy se o pomníku dozvědí Varšavané, neboť Vlasovci byli prokazatelně vrazi polských civilistů během Varšavského povstání. A Poláci jsou, na rozdíl od nás, na překreslování historie velmi citliví. V každém případě věřím, že komunisté jsou Novotným nadšeni a jistě mu přejí dlouhý život a dlouhé angažmá právě v ODS. Kdyby mu to ve volbách hodili, budou z toho jen těžit.

Pozn. red. I.D. IDnes na pomoc Pirátům, TOP09 a ODS: https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/vlasovci-a-praha.A150502_165722_vojenstvi_vse
Česká televize "o tragickém konci generála Vlasova: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10533580717-vlasovci/414235100021002/
a další: https://www.securitymagazin.cz/historie/vlasovci-trikrat-zrazena-armada-ii-1404063823.html

115 komentářů :

 1. V Řeporyjích musí být tuze nebezpečno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pro 11:58
   není tam nebezpečno, je tam veselo. Praha je přeci jenom vždy o krok napřed. Že si doba žádá klauny jako první pochopil, jak jinak, Míra Kalousek. V kabaretní dvojici Laudát - Langšádlová, prvého více než úspěšně nahradil a v nové roli se opravdu našel. Mimo jiné, když ožralej jako prase lítal po Praze s tibetskou vlajkou, zdiskreditoval tibetské hnutí tak, že to se hned tak někomu nepovede. No a jinde v Praze si zase řekli, že trumfnou i Caligulu, který si nechal navolit do senátu koně a, a povedlo se. V Řeporyjích si za starostu zvolili čistokrevné hovado.

   Vymazat
  2. Zde je krásně vidět, jaké politiky má ODS viz. Pavel Novotný. Chytří lidé volí chytré politiky kteří jsou součástí chytré strany. No a ty ostatní volí ODS.

   Vymazat
  3. 16:35-je to pomatené sionisty typu Novotného signifikantní, tyto jejich iniciativy dokládají tvrzení, že v r. 1954 se spojili nacisté se sionisty v hotelu Bilderberg, aby ruku v ruce, maje stejnou ýbermešáckou ideologii, uchopili vládu nad světem...A proč se od iniciativ toho Novotného vyřvávajícího do světa jak je hrdý na to, že je žid a že celý život vyje.ává s gójimy, nedistancuje jeho šéf Petr Fiala?
   No, protože je po babičce také žid a navíc bývalý předseda Panevropské unie a kamarád nebohého Otty Habsburského, jenž byl nadšeným podporovatelem zakladatele té únie hráběte Richarda Mikuláše Coudehove Kalergiho...elitáři z Bilderberg klubu a Panevropská unie jedno jsou...Tak čemu se divit. Dnes žid Novotný postaví pomník Vlasovcům a zítra rovnou Hitlerovi... a nikdo už se tomu nebude divit...

   Vymazat
  4. "A Poláci jsou, na rozdíl od nás, na překreslování historie velmi citliví." Tak to si nemyslím.

   Vymazat
  5. 11.58 Přes Řeporyje pravidelně jezdím. Svastiky jsem zatím neviděl. Ani nikoho, kdo by se chlubil jak vysoko skáče jeho pes...

   Vymazat
  6. 16:50 Vždyť také židé financovali Hitlera s tou podmínkou, že bude likvidovat pravé Židy.

   Vymazat
  7. ja bych mu nebranil stavět sochy ale jen na vlastnim nakradenem pro cestovky by to byla dalši dobra štace kor kdyby stal vedle vlasova v uniformě modrych strak a společně hajlovali no a komu by nelibyli tak by je mohl za připlatek natřit na strakato a fajn šmekři by mohli na mistě samem vykonavat potřebu jak horem tak dolem

   Vymazat
  8. Pan Werich by se určitě tomu místu vyhýbal na 100 honů.

   Vymazat
 2. Prasete, které řídí Řeporyje si nevsimejte ODS má skvělé politiky ��������

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba Mirku Zlodějku - skoropremiérku?

   Vymazat
  2. 12:00
   Ti "skvělí" politici jeho prasečiny ale podporují, jak si to vysvětlujete? A navíc skvěle pomohli státu k podobě "snězenému krámu".

   Vymazat
  3. S které? Fosilie Mirka nebo někdo další??

   Vymazat
 3. To je pravda ods jsou fašouni a já levičák jsem nucen volit pravicovou stranu aby se nedostali k moci fašouni.

  OdpovědětVymazat
 4. Chrání soudní systém muslimské násilníky?

  http://svobodnenoviny.eu/chrani-soudni-system-muslimske-nasilniky/

  Afghánský, irácký a íránský žadatel o azyl zatčeni za hromadné znásilnění čtrnáctileté německé dívky:

  http://svobodnenoviny.eu/afghansky-iracky-a-iransky-zadatel-o-azyl-zatceni-za-hromadne-znasilneni-ctrnactilete-nemecke-divky/

  OdpovědětVymazat
 5. Tupé, tlusté, vulgární stvoření buduje především svůj pomník. Doufám, že u zmíněného pomníku nechá instalovat dovysvětlující tabulku se zločiny vlasovců, včetně velezrady. Jinak zastávám názor, že každý kandidát na jakoukoliv funkci ve veřejné správě by měl absolvovat úspěšně psychotesty. Jenom tak lze omezit, aby už i na těch nejnižších úrovních vládla hovada.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také být testováni, že neberou psychofarmaka - antidepresiva, drogy, ... Jsou-li pod vlivem, nejsou schopni vnímat realitu, jaká je. Jak pak mohou konat závažná rozhodnutí, která jsou fatální, většinou nezvratná, pro celou zemi a její budoucnost?

   Vymazat
  2. Ty psychotesty a to testování by snad mělo být spíše děláno u voličů. A Novotný je důkazem toho, jak voliči v Řeporyjích hluboko klesli.

   Vymazat
  3. 16:41 Lacinější a účinnější by bylo testovat kandidáty, už jenom tento požadavek by spoustu blbů odradil. Psychotesty musí absolvovat kdejaké profese, jenom vrchnost ne.

   Vymazat
  4. V Řeporyjích ukázali svoji debilitu hlavně voliči !!!

   Vymazat
  5. nackovstvi začal propagovat klasuv začek akomunisticky lampasak tupolanek noci dlouhych nožu a pan novotny je jen jeden zmnoha stranickych obdivovatelu fašismu od modrych strak a z toho je nevyseka ani nepodařeny neprofesurek pan fiala a muže tradičně řikat "že to přeci tak neni" a stejně mu nebude nikdo věřit

   Vymazat
  6. V Řeporyjích bydlí i jeho tatik bývalý bavič Novotný, kterého trefil šlak když před lety odlétal do emeriky. Mladej to má v genech taky. Jejich metodou je hulvátství v každé situaci.

   Vymazat
 6. Novotný v politice je přímý důkaz toho,jak hluboko jsme klesli

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu
   Toto už fakt není normální. Ani jako recese ani jako nástroj k další popularitě - i negativní kampaň, dá o osobě vědět

   Vymazat
 7. Pavlos Wemola Novotný, než bude vypnut K.O.25. listopadu 2019 13:01

  Praha - Řeporyje je další ukázkou mentality pražských volovoličů, kteří čím větší magor (Novotný, Fery, Bartoš, Kolář, porno Krausová, atd., Godzila do budoucna?). Hlavně je pro né nedůležitější omotat se 30 metrovou šálou kolem krku, aby zanikla hlava i v létě s krátkým rukávem, jenom aby byli odlišeni! Ta hajzlbába Procházková si omotala hlavu i přes uši šátkem s uzlem na čele, je jasné, že zrovna dotřela po Štětinovi hajzl po Plavec stolici. Skutečným velice užitečným WC uklizečkám se za ni omlouvám, ona si na ně hraje, ale je pouze tím zbytečným hovnem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby se zde bodovalo, měl byste ode mne alespoň 10 bodů. Stručné, výstižné a pravdivé...

   Vymazat
 8. Autor si sice ve Varšavě plete vlasovce (ROA) s 29. divizí waffen SS - RONA, ale jinak to sedí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Příslušníci 29. divize waffen SS RONA byli po jejím rozpuštění včleněni do Vlasovovi ROA. A důvod rozpuštění? Spáchali v Polsku taková zvěrstva, že velitel RONA Kamiński byl gestapem popraven a mužstvo uklizeno pod ROA. Označení 29. divize pak nesla jednotka složená z Italů.

   Vymazat
  2. Ta Kaminského SS divize se podílela na likvidaci Varšavského převážně židovského povstání, kde se nechvalně vyznamenala vyvražděním tisíců civilistů, převážně židů z tamního ghetta a totálně doblblý jejich soukmenovec Novotným jim za to dnes chce stavět pomník...to je "relativita", ale nikoli ta Einsteinova...ale co se divit: "Česko nese fšecko a Prágl úplně fšecko"!!!

   Vymazat
  3. Pro 15:04 - Ano, zkopíroval jste Wikipedii. Ovšem potlačení Varšavského povstání se účastnil pouze jeden prapor z RONY a ten byl následně napaden v odvetě AK a utrpěl značné ztráty.

   Vymazat
  4. Pro 16:59 RONA se účastnila potlačení Varšavského povstání v 1944, ne povstání ve Varšavském ghetu v dubnu 1943. Takže jiné povstání, jiné jednotky a jiné oběti.....

   Vymazat
  5. 19:00-Díky za trefné a věcně správné upozornění, uvědomuji si to, velmi důležitý rozdíl...

   Vymazat
 9. Od řepáka nic nového. I na Hitlera časem dojde.

  OdpovědětVymazat
 10. Kde jsou všichni humanisti, pravdoláskaři, chvilkaři, dobráci?
  Kde jsou židovští umělci?
  Toto se jim líbí? S tím souhlasí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A hlavně: vláda a a ministerstva (Hamáček) mlčí. Tak kde to žijeme. Před tím další odeesák chtěl podřezat prezidenta ČR...a nic se neděje. Tito dva už měli být dávno ve vazbě, máme na to paragrafy. Tak kde je chyba????!!

   Vymazat
 11. Stačí shlédnout tento rozhovor a každý si může udělat obrázek, co je to za stvoření. Vždyť tento člověk není schopen uřídit ani sám sebe, natož městskou čtvrť.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:34 Nedá se absolutně posoudit, co ten tvor drmolí, ten jazyk neznám. Chtěl bych někdy vidět zasedání místního úřadu v Řeporyjích. To musí být zážitek.

   Vymazat
  2. Jenže v Řeporyjích získal více než 90% hlasů.

   Vymazat
 12. 13:53 hlavně se ptám kde jsou slušní, nezastrašení a zatím nezkorumpovaní H I S T O R I C I ??? Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo je bude dneska tisknout? Sem tam někdo něco "pošle" přes internet ale jinak ... Je nutné dívat se ven, tam se občas najdou ... A studovat věci a záležitosti u nás přes prisma ekvivalentních událostí jinde, pravda, o české minulosti je tam velmi hodně málo.
   Proto, kolik řečí znáš, tolikrát jsi historikem. :)

   Vymazat
 13. Jsem přesvedčen, že pan Novotný je opravdu nemocný, proto by pro něj uďělali jeho přatelé nejlépe, kdyby mu sehnali doktora a netlačili ho do politiky. Nechápu voliče Řeporyjí, že přehlédli jeho narušenou osobnost. Ostatní prosím o schovívavost a pochopení. Buďte tak hodní a neútočte na něj. Děkuji, jsem levý obránce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Copak on nemá svobodnou vůli se nenechat tlačit do politiky? Svobodně se snad taky sám projevuje jako ukázkový idiot, nebo ho taky do toho tlačí, a on jenom podléhá? Pak by potřebovali místo míst v politice doktora i oni.

   Vymazat
  2. Možná to ani neví, ale svobodnou vůli nemá,třeba má jen vnitřní hlasy, které ho nutkají.

   Vymazat
  3. 14:57
   Pan Novotný je možná nemocný , ale opravdu nemocní jsou všichni ti , kteří ho do té funkce zvolili . A vypadá to tak , že v České kotlině je takto nemocných mnoho a až doroste mladá generace tak už jich bude většina .

   Vymazat
 14. Topka vymenila knizete s cirem za Feriho s afrem, ODS to zkousi pres klauna Novotneho. Ja bych se zatim nevzrusoval. Jedna vec je delat si z lidi dobry den a druha tu recesi financovat z obecniho rozpoctu prdelakova i Prahy. I kdyz nepochybne by se naslo dost blbu, kteri by na to prispeli...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I OBLUDÁRIUM se musí občas obměňovat... aby neztratilo zájem publika. Takže TOP09, STAN, ODS i KDU ČSR svá obludária obměňují. Přesto to publikum nějak zájem ztrácí...

   Vymazat
 15. Za socíku bylo nutné na každou profesi mít odpovídající vzdělání. Dnes to není potřeba, tituly se prodávají nejen v Plzni. Úroveň školství poklesla natolik, že středoškoláci neznají dějiny,matematika není maturitní předmět-někteří mají problém i s násobilkou,prospěl z cizího jazyku napíšou všem. Pak to dopadá tak,že předseda vlády a ministři neuměli v zahraničí ani blebtnout- to byl nástup "odborníků" N o a výsledek se púo 30ti letech dostavil-údajně to nevadilo ?
  https://www.e15.cz/domaci/analytici-vylouceni-ceska-ze-skupiny-vyspelych-statu-ekonomiku-neposkodi-1329168

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V jedné slovenské vesnici před několika lety převládli cikáni nad ostatními občany. Z toho důvodu byl zvolen za starostu počarný soukmenovec a při skládání volebního slibu se zjistilo, že je negramotný. Ncméně v rozporu s Ústavou to není. Ale možná se to samé děje už i u nás... :-). Pokud ne, spějeme k tomu velmi rychle.

   Vymazat
  2. Ještě jedna poznámka. Matematika na většině škol nebyla povinný maturitní předmět ani za socíku...

   Vymazat
  3. To se tedy plete...
   Od elitních gymnázií po všechny typy středních škol, byla maturita povinná a stejná

   Vymazat
  4. Střední odborné školy měly jeden dle odbornosti. Maturitní otázky byly vyhlašovány ČR. V každé maturit. třídě školník zkontroloval funkčnost reproduktoru. Dozorový učitel psal vyhlašované otázky na tabuli. Maturanti si sami vybrali téma ze 4 možností a v 8:30 začali psát. Taktéž byl stanoven čas,kdy byly práce sebrány. Tobylo celé tchnické zabespečení maturit. Žádné MILIONY !

   Vymazat
  5. Na zdravé po Ina nebyla na rozdíl od chirurgie, interní a osetrovatelstvi

   Vymazat
  6. chodil jsem na elektroprůmyslovku 1954-1958 a tam se nikdy z matiky nematurovalo. Ovšem učila se všechny 4 roky a bez její znalosti by se maturita v odborných předmětqch nezvládla.

   Vymazat
  7. Maturoval jsem na gymplu v r. 1979. Písemná část byla celostátní a vyhlašovala se rozhlasem, způsob už zde popsal někdo jiný, takže se nebudu vracet. Písemná zkouška sestávala z češtiny a cizího jazyka, v tomto případě z ruštiny. Nesplnění písemné maturity nebo nedostatečné hodnocení znamenalo nepřipuštění k ústní části.
   V ústní části jsme měli 3 povinné a 1 výběrový předmět. Povinné byly čeština a ruština spolu s matikou, výběrové tvořila fyzika nebo deskriptiva pro přírodovědnou větev. Humanitní měla výběrovky jiné, zpravidla dějepis. Střední odborné školy a učňáky maturovaly s ohledem na vyučovanou tématiku a jak to bylo s matikou, řeknou zde nejlépe oni. Určitě se lišily matury elektro, strojní, stavařské od zdravotní či na ekonomce nebo zemědělce.
   V.

   Vymazat
 16. I Švejk byl h.... , za to Chocholoušek by měl plny blázinec a Řeporyje vylidněny !

  OdpovědětVymazat
 17. Já se divím,proč vůbec věnuje NR pozornost psychopatovi Novotnému...
  Přesně po tom bulvárník touží.
  Helanov

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejde o blba Novotného, ale o jeho blbý návrh.. V.J.H.

   Vymazat
 18. Až tak citliví Poláci na přepisování historie nejsou. Dodnes věří Goebbelsovu mýtu o Katyni a klidně nechali před pár lety zbořit většinu pomníků padlým rudoarmějcům. Zahynulo jich kvůli osvobození Polska jen asi 600000. To nestojí za řeč...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Polsko bylo Ruskem napadeno, těžko mluvit o osvobození.

   Vymazat
  2. SSSR si v září 1939 vzal zpět běloruská a ukrajinská území, o které přišel brest-litevskou smlouvou. Tu podepsal Trockij s Němci, ne s Poláky.

   V roce 1944-45 osvobodila Rudá armáda Polsko od německých okupantů. V sestavě Rudé armády také bojovala 1. polská armáda.
   Proč nás anonyme 21:38 obtěžuješ tou naivní protiruskou propagandou?

   Vymazat
  3. 21:38, ano, i my jsme byli napadeni, taktéž Německo, Slovensko, Rakousko, Ukrajina, Bělorusko a další státy. Třeba takové Švédsko, které v té době vlastnilo Leningrad a Rusáci jim ho sprostě ukradli. Němcům zas ukradli oblast od Smolenska až po Ural, Japoncům Dálný východ, Britům Sibiř... Jsou to notoričtí zloději.

   Vymazat
 19. Synáček se zkrátka potatil a perlí. Koněvovi vyčítají kde co a u Vlasovců vypíchnou jediný světlý okamžik jejich existence, jsou to ale paradoxy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jakýpak světlý okamžik? Už jim teklo do bot a hledali jak si zajistit nějakou polehčující okolnost. Koněv se blížil a oni věděli co je čeká. V Praze se zdrželi jan pár dní a především hledali způsob jak se dostat do US zajetí. Patton je zrádce stejně vydal Rusům a skončili jak skončili. Válečná zrada se tretá nekompromisně. Stalin nechal popravit i svého syna jakova, který se nechal zajmout A nezastřelil se.

   Vymazat
  2. 09:55 Zřejmě nějaké novum. Stalinův syn se nechal zabít v německém koncetračním táboře, když napochodoval k drátům a nedbal varování. Nezradil a že s velkými výhodami mohl. Účast na pražském postání byla jejich světlá chvilka, mohli totiž také vraždit povstalce. Ovšem na pomník to věru není, leda s obrovskou vysvětující tabulí. Ta by ovšem popírala smysl toho pomníku.

   Vymazat
  3. Mate pravdu
   Stalinuv syn se nechal zabit

   Vymazat
  4. Stalin Jakova moc nemiloval, ale dceru Světlanu ano. U jejich matek to bylo naopak.

   Vymazat
 20. Vlasovci se hlásili zcela otevřeně k fašistické ideologii, taky bojovali na straně Hitlera a pokud někdo dnes chce stavět takovým lidem pomníky, měl by být postaven před soud za otevřenou propagaci fašismu - na to doufám ještě zákony země platí.
  Nedávno byl německý velvyslanec pobouřen pražskou tolerancí k běžné pouliční propagaci fašistických symbolů. Je to poplivání památky všech lidí, umučených a zavražděných za okupace.
  Pokud současná vláda, která se na tom sama nečinností podílí, toto nechá bez odezvy, ten proskopčáckej dobytek začne brzy veřejně heilovat.
  Vláda plná alibismu a keců o demokraciii, plná ekonomické sebechvály ale nekoná - stejně jako kolem katastrofální čt.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věřím,že stejně přísný budete i ke komunistickým symbolům. Jinak je to poplivání památky všech lidí, umučených a zavražděných za komunistického teroru...

   Vymazat
  2. 21.33 Pokud začnete stejně přísně katolickými symboly... jinak je to poplivání památky všech lidí, umučených a zavražděných, oloupených za církevního teroru ("Svatá" inkvizice, křížové války, ... atd atd).

   Vymazat
  3. Ano, myslím, že všechny symboly katolického, husitského a reformovaného náboženství se musí strhnout a uctít všechny oběti jejich bezpráví a teroru. Navrhuji místo Koněvova pomníku vztyčit pomník upáleného Giordana Bruna a upáleného Jeronýma Pražského. Hus už má pomník na Staromáku.

   Vymazat
  4. 21.57 Pokud místo W.S.Churchila (to co vytýkají Koněvovi bohatě překonal už u Omdurmánu pod Kitchenerem, v Búrské válce, za První světové a v koloniích...) postavíte pomník OBĚTEM LOSINSKÉHO INKVIZIČNÍHO PROCESU...

   Vymazat
  5. Ano, přesně toto sdílím; vláda čumí nekoná a Hamajda -vitač a dobroser nic nedělají,je to k posrání a pěknej hnus. Až někdo toho debila z Řeporyjí odpraskne, to zase bude řevu o ohrožení demokracie, a vláda se najednou probudí. Ale to už bude pozdě.

   Vymazat
 21. Nejsem velky znalec prava ale jestli ze byli vlasovci valecni zlocinci a valecne zlociny jsou ze zakona nepromlcitelne tak bych povedel ze stavba pomniku vlasovcum je trestny cin
  Nebo se snad pletu..??
  To je neco jako kdyby stara babicka v tel avivu nechala pojmenovat ulici po Mengelem pouze proto ze ji misto na pravo poslal do leva a tim ji zachranil zivot ale million dalsich poslal do sprchy..
  Tak nejak to asi bude
  Neee

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepletes se, ale naše jirisdikce, právo apod. ke totálně v hajzlu. Právo slouží pouze vyvoleným vem si Ústavní soud a blbá Rychetského (dědek na umění a kecá a kecá voloviny), tak co asi tak my, obyčejní občané, můžeme, když vláda a ostatní složky ČUMÍ a nic nedělají. Ten bordel tady v této zemi, kdo si to po 89 ptal!!!??? Já teda ne, a vy??

   Vymazat
 22. Škoda,že Vlasovci neměli v péči jeho prarodiče.Možná
  by vylepšili genofond obyvatel Řeporyjí.

  OdpovědětVymazat
 23. 25. listopadu 2019 20:59
  Jasně, je to tak. Vlasov byl vydán americkou armádou Rusům za to, že byl na straně Němců a předělávat nejen historii, ale i výsledky války a následné dohody mocností, které válku vyhrály, to lze považovat buď za darebáctví, nebo za přímou podporu fašismu.
  Historie bez otřesné čt zde:
  https://www.valka.cz/651-Vlasovci-v-Cechach

  OdpovědětVymazat
 24. 21.30 tak ze me je tedy jasne ze se rosolovita huba dopousti trestneho cinu propagace nacizmu a policie by mela jednat...
  Tedy pokud je jeste propagace nacizmu stale trestnym cinem
  Ta kreatura uz mela byt vyrozumena o podezreni ze spachani trestneho cinu
  Preci nelze nejednat..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když bača od stáda milionu chvilek pro duté hlavy nosí napodobeninu hnědých košil.... a papaláši se zúčastňují sjezdů odsunutých nacistů (Němců)... POSSELT OTEVŘEL V PRAZE JEJICH KANCELÁŘ JIŽ ZA HAVLA... nedivil bych se, kdyby v Řeporyjích odhalili pomník generála Vlasove v německé uniforma, jak se objímá s vděčným starostou obce... za přítomnosti potomků Reinharda Heydricha - Heider, Silke a Marte.

   Vymazat
 25. 0,39
  NEčeská policie JEDNAT NEBUDE,NENÍ PŘECE DŮVOD....amiokuoanti mu to schvalujou a to je to hlavní!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. oprava: a mý (rozuměj: putleroffský) okupanti ...

   Vymazat
  2. Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602,F845!!!!!

   Vymazat
  3. 7.47 schvalujou neschvalujou to je preci fuk
   Tady uz se snad jedna i o poruseni prava mezinarodniho a CR je snad signatar smlouvy a ucastnikem norimberskeho tribunalu
   Nelze preci nejednat
   Jde o poruseni mezinarodniho prava i prava ceskeho
   Nebo budou delat mrtvou rybu...??
   Co Koudelka a jeho cuckari...
   Nejak prestavam chapat situaci...

   Vymazat
  4. 9:16
   Když mu to posvětí Magisrát v čele s PYJátem prašivkou a amiokupantambassy,tak může JÍT ČESKÉ I MEZINÁRODNÍ PRÁVO DO HAJZLU!!!!

   Vymazat
  5. 8:39 To tobě rudoprde, nezanechaly ty komoušský zdechliny - tvý zplodiči, zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé urofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Vymazat
  6. 10;11
   Lepší rudej,než mít tohle zděděný ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch z incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602,F845!!!!

   Vymazat
  7. Vyskřekl v 10:21 mizenrým jidišem nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!

   Vymazat
  8. 10;55
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602,F845!!!!

   Vymazat
  9. 10.55 Chlapečku,ty to v té palici asi nemáš v pořádku,že?Sprostý jsi jak dlaždič a to urážím dlaždiče a s tou tvou gramatikou to taky není jaksi v pořádku,že?Místo vysedávání u PC se vrat do školy a douč se češtinu.Čím se živíš,to by mě zajímalo s tou tvou "inteligencí".

   Vymazat
  10. 10:57 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Vymazat
  11. 11:51 Starej se radši holovětný skřeky v mizerným jidiš prokládaný čísličkama, jak je tu předvádí Putlerprd, ty gramotyko!

   Vymazat
  12. 10.57 tak to jsi ty ten produkt gennder fakulty...??
   Ted uz rozumim...
   Vas je treba bit po hube bez kompromisu..
   A to jsem slusny..

   Vymazat
  13. 16:11 /a jeho předchozí výblitky/ je jen idiot,který neumí nic jiného než ty svoje sračky tapetovat

   Vymazat
  14. 16:51
   Omyl,jsem naštěstí z generace husákových dětí!

   Vymazat
  15. 16:11
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602,F845!!!!

   Vymazat
  16. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 26. No je to Praha a tam je celkem jedno zda jsou to vyhulení piráti, degenerovaní Kolářové, nebo protekční spratek Novotný modrý pták.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 27. V Řeporyjích musí být velice zajímaví lidé, buď s jeho starostou souhlasí, nebo se ho bojí. Já očekávám, kdy tento starosta dostane vyznamenání od Fialy, anebo přímo od Posselta. To bude slávy, bavorské pivo, šnaps, píšťaly a ... pochodování směr východ.
  Morave

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak neco za tim bude
   Jestli to bude snaps nevim ale mam podezreni na dekrety
   Vsechno do sebe nejak moc zapada
   Jina varianta je malo pravdepodobna
   Jsou to dekrety o co tu kraci..
   99%

   Vymazat
  2. Jasne ze v Reporyjich ziji sverazni lide
   Kdyz Novotny dela starostu tak jde o velmi zvlastni populacni obyvatele v CR

   Vymazat
 28. Ja bych se ani nesmal, ani neradoval. Obavam se, ze mnozi aktivniho blbce neodhali, protoze jim mluvi z duse nebo se
  jim jeho napad zda skvely. Kdyby tuto uzasnou myslenku prednesl na Letne, naprosta vetsina z toho ctvrt milionu by
  mu aplaudovala a ricela nadsenim.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedelejte si srandu
   Tohle snad nezbasti ani ultra.. b trautumberk
   To by zcela zmenilo situaci a nasledky neskutecne
   To by zcela poprelo vysledek 2 valky...

   Vymazat
  2. 14:14 a o to jim jde.
   Kretén Novotný dělá užitečného idiota sudeťákům..To má s Fialou společné.
   Cílem je tak dlouho předhazovat veřejnosti "jejich pohled " na průběh a výsledek 2.sv.války,až to veřejnost přijme.Děti jsou již ve školách patřičně vzdělávány.Odolává zatím starší generace.
   Pak je nasnadě znovuzabrání Sudet a majetková vypořádání a přijde i odškodňování osob za utrpěná příkoří.Hitler bude oslavován/v TV není den ,kdy by nebyl na obrazovce/.
   V tomto tažení překáží i Babiš,který buď vlastní,nebo má dlouhodobé pronájmy zemědělské půdy v pohraničí..A na to byl nasazen zrzavo hnědý Minář.
   Akce budou koordinovány a na výsledek budeme čumět jako na nová vrata.

   Vymazat
 29. Až v Řeporyjích dostanou rozum tak vybudují pomík Novotnému s tím, že se jednalo o nejblbějšího starostu v dějinách města a obejde se to bez vysvětlování.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14,10
   Bude tam jen modroFialovej fógl!.-)

   Vymazat
 30. Uz taky magorim 14.14 pro 13.41
  Ten Novotny me dava zahul

  OdpovědětVymazat
 31. Mas orgasmus Novotny co kdyz to ctes...???
  Tak bud v klidu proto ze ted ti nepomuze ani Fialka

  OdpovědětVymazat
 32. S takovouhle ten titul starosta bude brzo značit nějakou diagnózu. Co takhle postavit pomník wehrmachtu, jež nás údajně chránil před rudým nebezpečím. V souvislosti s Vlasovci to totiž vyjde nastejno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tož Stranu Starostů už máme, tak stačí doplnit všechny obdobné starosty s diagnózou. Demokracie je dokonalá.

   Vymazat
  2. 17:29, oni se už zdejší Banderovci chystají na Banderu i Šucheviče.

   Vymazat
 33. Autor je dobrý vtipálek - teda už víme, proč je u nás akumulace blbosti skoro bájná a totální překrytí diverzantů - s tím musí mít BIS dost práce je pak vymyslet, natož najít.

  OdpovědětVymazat
 34. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 35. POZOR!!! Hitelra měli také na počátku za klauna.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.