Reklama

čtvrtek 14. listopadu 2019

Nemáte mozek? Tak mazejte na Letnou. Tam se setkáte se svými blízkými


Lubomír Man
14. 11. 2019
Běžte tam, utíkejte, rozviňte vlajky a roztáhněte transparenty na délku i šířku letenské pláně, protože dnes má tupost své pré. Křičte hulákejte, že chcete znovu u lékaře a v nemocnicích platit jak mourovatí, řvěte i vy důchodci, že se vám stýská po penzích ročně zvyšovaných o 40 Kč, a vytleskejte si i vy učitelé, že chcete být znovu nejhůře placeným povoláním v republice, i vy dělníci, že chcete zas, jako kdysi, pracovat za pár šupů. A skandujte hesla vy všichni, kteří toužíte, aby se vrátil čas Kalousků, Schwarzenbergů, Topolánků, Bakalů a Krejčířů.


Ječte, že se vám po nich stýská, že byste je zas chtěli vidět ve vládě i na Hradě, že toužíte po tom, aby hospodářský rozvoj republiky řídil politolog, aby se vzrušně a zcela vážně znovu debatovalo o tom, jestli paní Němcová bude nebo nebude premiérem české vlády, aby ministerstvo dopravy znovu řídil pan Řebíček, aby úřady na úrovni, nejlépe samozřejmě ministerské, získali pan Herman i pan Štětina, aby se na ministerstvo zdravotnictví vrátil pan Julínek a do sněmovny pan Wolf, na ministerstvo obrany paní Parkanová, a ta, aby konečně získala možnost zapět při otevírání vytoužené radarové koule v Brdech své vysněné: Dobrý den prapore hvězd a pruhů.

Vyžadujte, aby doživotním poslancem sněmovny byl jmenován Marek Benda, aby z Olomouce povolali do Prahy na ministerstvo spravedlnosti či vnitra znovu pana Langera, aby se do politiky vrátil pan Kocáb a abychom opět obnovili snahu získat pro něj Nobelovu cenu.

A prosaďte, že z vlády musí být vyhnán její premiér, který je dnes naším neoblíbenějším politikem, a že z křesla ministryně spravedlnosti musí odejít žena, která v žebřícku stovek nejdůvěryhodnějších našich politiků a političek figuruje právě dnes na místě šestém.

Prosaďte, aby média, včetně ČT, probojovávala ještě více než dosud naši jasně prozápadní orientaci, aby Ukrajina byla vyhlášena hned po Německu naším nejbližším spojencem. Aby důstojníci praporu Azov byli jako instruktoři povoláni k naší armádě a probojovávali zde návrat k osvědčeným tradicím zahraničních formací SS.

Abychom při policejních výsleších podezřelých využili konečně i my v USA tak nadmíru osvědčený waterboarding, po jehož už prvním kole, přiznáte přeochotně i to, z čeho vás nikdo neobviňuje.

Abychom – a znovu podle amerického vzoru – zavedli v praxi mediální i zpravodajské pořizování tzv. hlubokých falzifikátů, které dokonale znemožní rozlišit pravdu od lži.Vždyť co lepšího by si dnes při propagandistickém ovlivňování svých posluchačů přála dnes např.naše současná ČT?

A všechnu možnou podporu dejme NATO a EU a běžme v té podpoře až tak daleko, že co nejvíce našich státních pravomocí odevzdejme těmto zastřešujícím organizacím a ponechme si snad jen to nejbližší, možná na okresní či jen obecní úrovni, které ještě dokážeme zvládnout.

A nebuďme nacionalisty ani v kultuře, nechtějme všechno umět tak, jak to umí v zahraničí, vždyť spoustu pořadů si můžeme dovézt. Skvělých knih, filmů a TV pořadů je na světě dost a netrvejme na tom, že je musíme mít i my. Nemusíme! Vzpomeňme Star Dance, Zázraky přírody nebo Dr. Martina a zapomeňme na Televariéte, Abecedu či Možná přijde i kouzelník

Buďme pokorní – a hlavně pokoru národa před cizinou si na Letné probojujme.

A všechnu víru, které jsme schopni, věnujme slovům, kterými nás z pódia na Letné osloví několik našich reprodukčních umělců, většinou herců, o kterých je známo, že o politice nemají tušení, ale o to víc je to ponouká se k ní vyjadřovat. A navíc pro ně platí klasikova slova o tom, že prostí lidé jsou schopní mimořádných citových a duchovních hnutí, ale nedovedou je vyjádřit, zatímco u herců je tomu přesně naopak.

Ne už tedy vzhůru národe, ale vzhůru mezinárodní společenství, vzhůru NATO a vzhůru EU.

To ať se rozlehne letenskou plání silou lví, a ať se to z Letné rozletí nad českou i moravskou kotlinou a nechť to neporušené a co nejřetelnější doletí až k našim současným pánům v Bruselu, Berlíně a Washingtonu.

119 komentářů :

 1. Pane Mane, působíte jako hodně nevyrovnaný, agresivní člověk. Co vás trápí? Čeho se bojíte?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A mě zase připadá naprosto normální . Utrápený a bojácný jste leda vy , což je patrné z vašeho výplodu.
   Co bude na Letné? Nic ! Pár projevů , pár písniček , dobrou noc a hajdy domů . Chcete-li změnu tak probůh jděte k volbám.

   Smazat
  2. Takže - kdo má pravdu anonyme 18.49, působí jako nevyrovnaný a agresivní člověk? A víte jak působí atrapa, která je na diskuzích drzá a klade podobné otázky autorům článků? Jako přitroublý debilek, zakomplexovaný, ustrašený, že by se mohlo změnit něco, na čem on rejžuje, že by jeho podvůdky mohly přijít vniveč, že třeba lidi konečně začnou přemýšlet, proč by se nemohli mít zrovna tak dobře jako přiblblý svět medií a hvězd - státu ve státě. A proč bulvár píše čím dál blbější sračky.

   Smazat
  3. 18:58

   Další agresivní jedinec

   "Utrápený a bojácný jste leda vy , což je patrné z vašeho výplodu."

   Opravdu? A kde je to z toho konkrétně patrné?

   "Co bude na Letné? Nic ! Pár projevů , pár písniček , dobrou noc a hajdy domů ."

   Pokud to tak je tak skutečně nechápu ten agresivní výlev žluči pana Mana, to napadání, urážení.
   Ve skutečnosti máte strach, tak útočíte.
   A taky žárlíte na to, že jistá skupina lidí dokázala zmobilizovat stovky tisíc lidí.
   Kdežto vy, vzpomínači na staré "zlaté" totalitní časy, nenávistníci svobody, demokracie, USA, Západu, EU, NATO... se dokážete slézt jen po desítkách.

   Jste ubožáci. Prostě jistá skupina lidí přijde svobodně a demokraticky vyjádřit svůj názor. Já s nimi také nesouhlasím, ale za hlupáky je nepovažuji, neútočím na ně a jejich protest plně respektuji. Bude asi poslední.
   To samé místo agresivního hýkání, napadání a urážení doporučuji i vám.


   Smazat
  4. 19:13
   Další agresivní, urážející, napadající človíček. Co vy jste za lidi? Myslíte že tímhle projevem někoho oslovíte?

   Smazat
  5. Autor článku jenom ironizuje hloupost některých lidí, na tom není nic agresivního.

   Smazat
  6. Tak si tady doma u sebe hvízdám a hle tu je panikář!
   Psu hlídači Strážní služby internetu BIS se zakroutila hlava do iks, že by tu souhlasil někdo s jeho názory. Pak se mu začala podlamovat kolena z představy, že by nemohl pracovat z domova za tak výhodných platebních podmínek. Došlo mu, že je nezralý melounek, ruce má "krvavé" od proudů výstřiků z tepen surově tepaných a ubíjených komoušů, které vidí všude. Pak pochopil strk a trkl hlavou do monitoru. Radostí si cvrnkl ještě než onam doběhl, ale to blaho! Ta šílená radost, že se mu přece jenom podaří získat letošní mimořádné BISácké prémie za dopadení špionů, likvidaci zdraví všech komoušů na internetu (podle interní lékařské zprávy BIS). Vyhrnul si rukávy a s nefalšovaným mládežnickým nadšením budovatele se vrhl na klávesnici svými omačkanými polštářsky kladívkových strčsiskrzkrk prstů.
   Pokud to nedělá placeně, tak se mu upřímně omlouvám a na oplátku jej prohlašuji jednoduše za trotla.

   Smazat
  7. Pro 19.14
   Chcete-li slyšet opravdu hlasité hýkání, pak sledujte sobotní slet neofašistů v na Letné. Tam ho bude dost. A můžete si zahýkat s nimi.

   Smazat
  8. 18:49 Pan Man má oproti vám jednu velikou nevýhodu. Má totiž hlavu a v ní mozek. Ono je to potom v životě složitější. Vy máte hlavu na to, aby vám nepršelo do krku, tak to vidíte všechno tak nějak legračně.

   Smazat
  9. 19:16 Co to jsi za člověka, takhle každého napadat, nebo jsi jen hloupý?

   Smazat
  10. Ano - ani já nechápu, proč tady ta diskuzní atrapa pořád žvaní cosi o agresi - co je tady agresivního? Nikdo tady agresivní není, na článku nic agresivního není, jen konstatuje, že na Letnou se slezou mlaďoši a lidi, kteří nemusejí do práce, nemají žádné povinnosti, a mají v oblibě podobné blbé žvásty, které se tam budou mlít -stačí si přečíst jiné články, například rozhovor s tím zrzavým blbečkem. Nikdo nechápe, oč jim vlastně jde. Oč tam budou řvát - aby z ulic zmizeli bezdomovci? Aby cikáni konečně začali chodit do práce? Aby konečně někdo zatočil s exekutorskými sviněmi, které zničily a dále ničí statisíce lidí a zrušil ty idiotské exekuce, kdy padesátikoruna narostla na padesát tisíc! To je naše česká rarita - ať určí kdo za to může, a kdo tohle zprostředkoval - kdo to má na triku? Babiš? No to snad ne. A mně je srdečně fuk, v jakém střetu zájmů Babiš je nebo není, srdečně kašlu na Agrofert, chci peníze na žrádlo a na bydlení, a aby mi úřednické mrchy nikdy nepřišly na oči. Aby mě nikdy žádný byrokrat s ničím neobtěžoval a neotravoval. Co dělá premiér je mi fuk, stejně jako co dělají další miliardáři a hvězdy - seru na ně. A na diskutíéry, kteří mocí mermo musí napadat a urážet ostatní, zatímco sami žádný názor nikdy nemají, taky. čus.

   Smazat
  11. To, co se sleze na letné, jsou pohrobci vlajkařů druhé republiky, co uštvali K.Čapka,..možná pár desítek tisíc lidí, ve spolupráci s mejstrýmem se bude snažit pošlapat výsledek demokratických voleb...a znehodnotit hlas statisíců spoluobčanů, kteří volili jinak, než si to tahle antidemokraté parta přeje...

   Smazat
  12. Slet neovlajkařů nemůže být v neděli, protož tuto neděli musí být (nesmyslně) zavřené krámy. Jak by mohli jet hýkat do Prahy a přitom si nenakoupit? Navíc v sobotu zneuctí i SABBAT. A zneuctí i památku na události listopadu 1939. Nábor do neněmeckých SS by tam měl nejspíš velký úspěch...

   Smazat
  13. Nooo, zaberaka, mate udice, hadice, podberaky, nebo jak, spunti.

   Tak si dame Tublatanku, bez vyhod, no vidime presne a primo, slepysi:

   https://www.youtube.com/watch?v=leAClc2c-cE

   Dekuji, pane Mane, Man - s velkym M, ne mmmm, jako maznacek.
   Hezke predstaveni...

   Smazat
  14. 19:14 Vy jste zvláštní osoba. Říkáte doslova:

   "Prostě jistá skupina lidí přijde svobodně a demokraticky vyjádřit svůj názor. Já s nimi také nesouhlasím, ale za hlupáky je nepovažuji, neútočím na ně a jejich protest plně respektuji."

   Když ale vyjádří stejně svobodně a demokraticky svůj názor pan Mann, tak ho nedokážete respektovat, ale zaútočíte na něj a označíte ho za nevyrovnaného, agresivního člověka. Stejně jako nenávistně napadnete všechny, kdo s vámi nesouhlasí. Podle vašeho chování jste tedy tím ubožákem vy, nemyslíte?

   Pokud máte dojem, že se pan Man ve svém ironickém hodnocení demonstrantů mýlí, tak je jednoduché vysvětlit, v čem ten omyl spočívá. Napadat autora místo argumentace je opravdu ubohost. Uděláte demonstrantům dobrou službu, když nám BEZ FRÁZÍ vysvětlíte, oč jim skutečně jde. Jsem zvědav, nakolik se to bude lišit od představy pana Mana.

   Smazat
  15. 19:14
   "A taky žárlíte na to, že jistá skupina lidí dokázala zmobilizovat stovky tisíc lidí."

   Nežárlíme. Jenom si dobře pamatujeme, jak jistá skupina lidí (náhodou také s oblibou hnědého oblečení) dokázala zmobilizovat stovky tisíc lidí v 30.letech v Německu. A jak pak dopadla ta svoboda a demokracie, kterou jim tolik přejete.

   Smazat
  16. 0:51...Tak fakt je,že když shlédnu manifestaci svobody v Hongkongu,Barceloně,Paříži,Baghdádu,Bejrútu nebo i jinde,tak...Zkrátka bych dala přednost řešení problémů u volební urny.
   Pan Man suše vyjmenoval,po čem se těm rebelům stýská.
   Zkrátka Babiš je děsnej,ale ti před ním (tzv.demoblok) byli horší.
   S článkem souhlasím.
   Helanov

   Smazat
  17. @19:14

   Cozeee? Nikdy bych neutocil na pana Lubomira Mana a fasismus odmitam.

   Reagoval jsem na autora prispevku s malym "m", ne na clanek.

   Smazat
  18. G.B.Shaw: Moudrý napadne článek protiargumenty, hlupák autora článku.

   Smazat
  19. 19:14 Jinými slovy tedy tvrdíš, že lůza, někdejší kolaboranti a potomci a pobratimové někdejších kolaborantů, bagatelizující a zesměšňující ještě dnes v internetových komentářích (žlučovitých zvratcích) Havla i Listopad si opravdu nezaslouží nic jiného, než si zopakovat tehdejší historii, resp. estébácko-gangsterskou vládu, kterou reprezentuje agent Bureš a stínová rudo-hnědá NF. Z řad těchto (povětšinou anonymních a zbabělých) ubožáků se po celé generace rekrutují "užiteční idioti" všech diktátorů a kolaboranti s každým okupačním režimem. Není divu, že u nás totalita vydržela celých 50 let. Ani se nedivím, že zbabělci jsou alergičtí na zrcadlo, v němž vidí zas a znovu jen zbabělého a zakomplexovaného potkana… a Havel, Horáková či bratři Mašínové rovněž každému zbabělci, křivákovi či bývalému kolaborantovi nastavují takové pomyslné zrcadlo. Zrovna tak se nedivím, že tito frustráti, zakomplexovaní a zlomyslní anonymní nýmandi, jsou vesměs zároveň i obdivovateli putlerovské kleptokracie a anti-amerikanismu. Ještě asi dlouho budeme lavírovat na pomezí mezi demokracií a socialismem, přinejmenším do té doby než vychcípaj na chlast a ovarové žranice!

   Smazat
  20. 6:52
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  21. Ad 18:49. Ten pán se děsí pravdy. I to je druh psychopatie a případ pro Bohnice.

   Smazat
  22. Já nevidím řešení ve vzájemném osočování, s ideou se asi shodnu s panem Manem, ale jeho projev je pod úroveň. Zesměšněním, přece nikoho nepřesvědčím.

   Smazat
  23. Ale media, politici, hvězdy ( pardon celebrity) bulvár a další šmejdi zesměšňují pracující, obyčejné řadové občany už třicet let!!!!!! A to tě nesere anonyme 11.39? K čemu patříš? Jsi pěkná sebranka asi taky. Prostě diskuzní exot - proč na diskuze lezeš - aby ses poškleboval?

   Smazat
  24. 19:14 pokuste se prosím to, co pan Man napsal, slovo od slova vyvrátit. Tak se vede oponentní diskuze, především ne kritikou autora, ale věcným vyvrácením jeho tvrzení. Podrazáku či neznalý amatére!

   Smazat
  25. 11:39 nevím z čeho odvozujete, že text publikovaného článku prvoplánově kohokoli zesměšňuje? Směšnost kritizované reality je jednoznačně dána p. Manem prezentovanými fakty. Nebo ne, vy "analytiku"?

   Smazat
  26. 8:34 To tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé urofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  27. 20:13
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  28. 20:48 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  29. 21:39
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  30. 21:58 Jneže tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny, tvý rodičové, zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé urofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 2. Tak jim to blbnutí přejme. Nic jim sice nehrozí, maximálně chytnou rýmečku, ale budou si užívat pocitu, že tvoří dějiny. Objektivně jsou za pitomce, ale oni se v duchu sami zařadí za elitu národa, mezi ty velikány typu pozdě prozřelého antichartisty Hrušínského, na chcípnutí čekající Holubovou, pana starostu v Řeporyjích, pornohvězdu Jandu atd.atd. Jeden gigant ducha vedle druhého...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:59...Souhlas.
   Pokud nikoho nezapálej,jako milovníci demošky v Hongkongu,tak ať si provětraj plíce na čerstvém povětří ;-)
   Helanov

   Smazat
 3. Díky panu Lubomíru Manovi za pěknou ironickou šlehačku. Očekávám, že se zvedne vlna potlesku na Letné a vytáhnou na Letné Duhovou vlajku smíření a budou zpívat podle sborníku jako při mši v kostele. Led lampičku každému na Letné! Zdarma. Se Sorosovým erbem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Letensti jsou naprosto nezajimavi a zvladnou se ztrapnovat sami...Tu "umeleckou" tvorbou...tu "prednesem"...Ale kdyz nekoho bavi na takovou pokleslou zabavu chodit

   Smazat
 4. Jasně,na Letné proběhne slet havlogreténů z amianálu a UDAVAČ,vlastizrádce a milovník fašistů bude veleben do zblbnutí vedoucím Antichartistou Svěračem a miliónem demochcanek!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapomínej nikdy na fakt, že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen jsi o tom dlouho nevěděl, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  2. 20;16
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  3. 20:47 Zato tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny - tvý rodiče, zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé ugrofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  4. 21:40
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  5. 21:57 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 5. Dopoporučuji všem, vždy to funguje, mohu se uvolnit (vykřičet) v davu. Jsem srab a dav mi dodává ztracenou odvahu. Chci změnu, přitom nevím jakou, ale tribuna mi poradí. Hlavně odcházím s nadějí, že nejsem sám a je nás víc. Navíc odcházím s bonusem, že patřím k inteligentům. Večer si otevřu lahváč, pustím telku, kde mne za účast na manifestaci pochválí a pak si za odměnu pustím TV seriál. Tak si oslavím 30.výročí.

  OdpovědětSmazat
 6. Ale a to jsem rád, že pan Man potvrdil to moje, a pak, že nerostou, počkejte na Letnou to bude dutohlávek pražských jako naseto, sice zblblí, jak říkala hérečka Holubová co chce vychcípat, ale zase se jich tam hódně vejde, že by na ně mykologové mohli jít i s kosou, jenže bohužel tyto dutohlávky jsou nejedlé až otravné. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 7. Vsichni dobri vlastenci odchovani zapadem a touzici po feudalismu.... hura na letnou, urcite se vam tam podari poklepati si rukou s nejakym zastupcem nasich velevazenych komediantu. Ve vaznych hovorech s nimi hlavne hazejte spinu na ceskou republiku a v duvernem hovoru s nimi projevte velke vase prani zda by jste jim mohli vlezti do prdele ......

  OdpovědětSmazat
 8. Ještě než bude fotbal, mě napadlo že by možná nebylo úplně od věci aby dutohlávky nahnali poseroutkovi Babišovi trochu strachu, za to že se zachoval jako Agroprase v podpoře Dvořákovic lžitelevize a možná si bláhově myslel jak si u presstitutů z ČT šplhne. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědečku, poraď zatím mi z nemožných nejméně vadilo ANO, ale Andy tím, že poklekl před pánem Veřejnoprávní televize Dvořákem, ztratil poslední glanz. Tak a co dál ? Snad Tomio, nebo KLaus jr ?

   Smazat
  2. 20:34 teď je zrovna poločas, zatím nic moc. Koho volit toť otázka, ale myslím si, že je ještě docela dost času a ono se to včas vykrystalizuje. Takže jak se říká, ráno moudřejší večera. A Babiš to je takovej židáckej podrazák, že kdyby ho neměl Zeman v hrsti, tak mu klidně vrazí kudlu do zad a o tom to je. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 9. To co tu Pan Man napsal bohužel ironie není.

  OdpovědětSmazat
 10. A to já si pustím Fr.Nedvěda: "Děti boháčů, chudým nevěří, prý se nesluší žebrat u dveří....", přidám si Suzan s. V.Neckářem: " Ježíš byl jen lodník.. a možná přidám Jarka Nohavicu: " Až obuju si černé papírové boty a moje stará pozná, že nejdu do roboty..".Bude mi fajn a řeknu si: "Kašlu Vám na vaši sametovou revoluci. V.J.H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. @20:17

   Vidis, kolik krasnych veci jsme daly spolecne dokopy, prijemnou kulturu, pisne, zabavu, nej komedie a nekdo se nam to pokousi vzit?

   No neeee.

   Smazat
  2. Unknowe5:34 mě to nikdo nebere, ale opravdu neeee. V.J.H.

   Smazat
 11. Nejvíc se těším na nabalzovanou Báru, tu kozatou bachyni a hlavně zrzavou štětku hajzlerovou.
  Nebudu muset platit a naopak mi podminovač zaplatí.
  Možná i polívka bude.
  Jen aby mě neodhalili a nedali mi kule do svěráku.

  OdpovědětSmazat
 12. ŽIVOTOPIS TROLLA PEPKA VYSKOČE.
  "Takže, Pepci vi kluci pitomí trollovský, zaplacený. Kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdete a řeknete nám, kdo to povídal. Rozuměli jste?"
  Řídící důstojník Bis Flanderka

  Pepek Vyskoč, vlastním jménem Josef Vyskočil, je v současné době nejodpornější informátor a troll Česka. Narodil se v Práglu, už se neví kdy. Jeho matka Anna Vyskočilová byla ženou v domácnosti a občas si přivydělávala i jako uklízečka. Ta žila s jistým opilcem Vyskočilem, který se živil všelijak. Tento však byl mladému Pepkovi pouze otčímem, a již v mládí ho škádlíval slovy: „Pepku, vyskoč a zameč.“ Skutečným otcem Pepka Vyskoče byl kníže Karel ze Schwarzenberga. Ten měl v mládí s Annou poměr a poté se jí s outěžkem zbavil, protože nebyla ze vznešeného rodu. Pepek neměl v mládí lehký život. Jeho otčím ho často tloukl do hlavy, což Josefa poznamenalo na celý život. Když se jeho otčím uchlastal k smrti, Pepek se odstěhoval se svou matkou do nejmenovaného města v ČR. Za bývalého režimu, byl naverbován řídícím důstojníkem Stb Flanderkou do tajných služeb. Měl sledovat americké špióny, kterými se to v zemi jenom hemžilo. Již od prvopočátku podával důležitá hlášení, z nichž většina patřila do kategorie "Přísně tajné". Dostal dokonce k dispozici odposlouchávací zařízení, které natáhl do tajné služebny Stb a odposlouchával i Flanderku, kterému nevěřil. Za jedno hlášení dostával dva šestáky (200 Kč) a za celou dobu své aktivní činnosti si přišel na majlant. Byl totiž velice pilný a mazaný. Jediný člověk, na kterého si nedošlápl, byl jistý vojín Josef Švejk, kverulant, kterého do armády odvedli i když měl papíry na hlavu. O Josefu Vyskočilovi se říkalo, že byl dvojitý agent, protože hlášení prý podával jak na centrálu Stb, tak na Americké velvyslanectví. Ovšem zda je to pravda, to zůstává dodnes tajemstvím. Po převratu v roce 89 se Pepek stal zakládajícím členem Občanského fóra ve městě. Hodně ho ovlivnil nějaký Havel, který se pak stal prezidentem. S ním měl společnou milenku. Ta se stala později zakládající členkou lidskoprávní organizace Člověk v plísni. Na vrcholu svého života se vrátil ke svým životním poznatkům a byl znovu naverbován bývalým estebákem, nyní členem Bis Flanderkou. Vzhledem k tomu, že se spolu znali, nepodepisoval již ani novou přihlášku. Životní pouť Josefa Vyskočila skončila v současné době u počítače, kde trolluje a opruzuje diskutující za pár šestáků, jak byl vždy zvyklí. Bohužel Pepek Vyskoč se nikdy ne změní. Je věčný. Za každého režimu si najde svého páníčka, kterému bude rád sloužit do roztrhání těla.

  OdpovědětSmazat
 13. Akce Letná? Opět další exhibice ústního průjmu.

  OdpovědětSmazat
 14. Ředitel bez mozku, neboť se prý omylem pomýlil:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Deti-mely-v-rozvrhu-ucast-na-demonstraci-Milionu-chvilek-Chyba-Rediteli-ZS-bylo-poradne-horko-603387

  OdpovědětSmazat
 15. Ta demonstrace a i oslava pádu totality po 30 letech, tak jak koukám není šálek kávy zdejších přívrženců právě těch, co tu totalitu oslavují jako absolutní životní styl. Tak vážení dám vám jednu radu:Jděte do p....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:40
   Tam je obsazeno,v amianálu je udavač,vlastizrádce a ZMRD HAVEL a už se nám štosuje i tvůj rypák a JandoPutnovo hlavičkama u tvýho arsche!☺

   Smazat
  2. Ppro 22:44 Právě na Seznamu: Asociace pro začleňování, volání po rovnosti, inkluze, sjednocování společnosti za jedinou pravdou, nářek nad tím, že volební právo mají i ti co se denně nemodlí k Havlovi,výzvy k umlčování a jak ukazuje případ ODS politika z Řeporyjí a Jesenice, tak i k vraždám prezidenta, premiéra i poslanců PS! Jaká ukázka to demokracie, za kterou se jde bojovat na Letnou. Tedy revoluční bolševismus v plné parádě. Dolova rudý teror. Do pr. půjdete vy. I z Letné. U voleb vás srovnáme. Takže klídek.

   Smazat
  3. 22:44 Nezapomínej nikdy na fakt, že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen jsi o tom dlouho nevěděl, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  4. 6:54
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  5. 8:35 To tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé urofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  6. 20:14
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  7. 20:45 Zato tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny - tvý rodiče, zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé ugrofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  8. 21:41
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  9. 21:56 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 16. A co vy tady, soudruzi? Zmůžete se někdy na nějakou demonstraci na kterou se vás sleze víc než obvyklých pár desítek? Tvrdíte, že je vás ve společnosti velká většina tak by to neměl být přece žádný problém. Tak kde to vázne? Jste jen extrémně líní někde se sejít? Nebo se stydíte ty vaše rudé bludy hlásat veřejně? Nebo je vás ve skutečnosti v populaci jen pár procent? Jak to teda je?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta placená havlogreténovina v čele s Antichartistou Svěračem je leda pro smích....když to ty poblbance baví,tak.ať se veselí,až tady bude afroodpad budou BEZhlavě pokračovat v 3,24čovinách!;-) ???
   P.S.Kolik milionů podpisů máte od poslední frašky v létě?!;-D

   Smazat
  2. 22:44 Copak jsme kreténi? Mě teda úplně stačí když ty zlodějové ODS, TOP 09, a KDU, nebudou krást u koryt a zmůžou se akorát na hloupý planý demonstrace. Ser na procenta a se s tím smiř. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. Uvidíme se u voleb!!! Tam se ukáže většina. Takže nashle!

   Smazat
  4. 0:36

   KSČM 6% s SPD 8%? To má být ta většina?
   Nashle.

   Smazat
  5. 22:44 To všichni chvilkaři neumí nic jiného, než vidět hnědě nebo rudě? Já prožil polovinu života v minulém a polovinu v současném systému. V 1989 jsem byl na Václaváku, když se odcinkávalo komunistům, tak si soudružké titulování nechte pro soukmenovce. Protože právě vám chvilakřům jsou fašistické manýry vlastní. Ale nejsme na Ukrajině, tak vám asi nezbyde, než opět zaplakat po volbách. Slušně jednající člověk nemusí být komunista, aby mu byli hnědokošiláči odporní.

   Smazat
  6. 22:44
   Jsi takový retardovaný mamlas, že ani nevíš, že zhruba na začátku léta proběhla v Praze vlastenecká demonstrace s účastí x tisíc lidí. A ti nebyli na rozdíl od Milionu chcanek sváženi autobusy zdarma. Dokonce byla tato vlastenecká demonstrace tak úspěšná, že lidský odpad jako ty v počtu asi dvacet chudáků tam šel narušovat, protože měli naděláno v kalhotech, že by se to mohlo opakovat. :)

   Smazat
  7. 22:44 ono to taky trvalo 40 let, než se podařilo proti komunistům nějaký ten dav zbuntovat. I stou se zahraniční podporou. A to se lidem celkem dařilo! Teď to máme s "demokracií"jen 30 let a jak to vypadá, chystá se finanční a s ní i hospodářská krize. Mimo to hegemon, tedy USA, tonou ve vnitřních sporech a mocensky ztrácejí dech. Zas se není zrovna moc na co těšit. Nebo je?

   Smazat
 17. No zkouknul jsem fotbal, naštěstí to naši nakonec vyhráli, ale byly to nervy. Chtěl jsem se ještě jenom podívat, co nového na NR, čekám nějakou velkou bombu, která celej národ demokraticky zvedne proti Babišovi a Zemanovi, nebo třeba Benešové. A ejhle tady ruština, no to teda je pěkná zrada, tak teď nevím jestli nepíšou třeba, že Ovčaček znásilnil Němcovou, či ona jeho, nebo zda Zeman neuropatickýma nohama nenakopal do prdele třeba Kalouska a nepřerazil o něj berlu mrazilku a přitom mu rozbil lahvinku, nebo že Babiš chce zavést EET pro prostitutky a Jandu a massmédia. No radši si počkám na ty Jobovky v češtině, on ten miliónovej chlívek s něčím na 100pro s něčím výbušným přijde. Jak už jsem jednou napsal, ráno moudřejší večera a tak už jsem natěšenej na ty jejich lahůdky a delikatesy, jako jsem byl natěšenej na ten fotbálek a ten mě naštěstí nezklamal. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:47 Z té zprávy v ruštině si nedělete těžkou hlavu. Je o tom, jak mezinárodní vyšetřovací komise JIT pro pád MH17 rozšifrovala nějaké telefonní rozhovory, které mají potvrzovat, že DNR je přímo řízena z RF. Chtšjí tím nejspíš dokázat, že MH17 sestřelil asi Putin osobně. Nic nového.
   Nejspíš to je jen další dezinformace z Petrohradské fabriky trollů. Je hrozně rafinovaná. Tváří se jako protiruská, ale ve skutečnosti chce vrazit klín mezi nás a naše euroatlantické spojence. Protože lidé nutně začnou pochybovat o zdravém rozumu toho, kdo takovou propagandistickou pitomost vyrobil.

   Smazat
  2. 1:20 Děkuji a nejenom za sebe, my se Ruštinu učili a možná bych to nějak sesmolil přeložit, instinkt mi ale napověděl že to bude nějaký Radosta a tak jsem rád za váš příspěvek. Děkuji. Rudý dědeček

   Smazat
 18. Pytlik,

  Chtel bych jen panu Manovi doporucit aby se vratil k puvodni naplni sveho zivota, to je skoku do vysky a prestal psat neaktualni veci. To nemate nic lepsiho na praci nez se tvrdit lez je lez , kdyz stejne nemuzete prokazat nic.
  Rozumite NULU, ZERO, NOTHING. Spise premyslejte , proc lidi nechapou zakladni veci a pracujte na tom ve dne v noci.

  Americani diskutuji 50 let kdo zastrelil Kenedyho, nedokazali nic.

  Brouk Pytlik

  OdpovědětSmazat
 19. Крушение MH17: следствие установило связи между Москвой и лидерами ДНР
  1. часть


  Международная следственная группа (JIT), расследующая крушение малайзийского "Боинга" на востоке Украины, снова ищет свидетелей. Следователей интересует информация о "структуре командования и той роли, которую, возможно, сыграли российские правительственные чиновники".

  "Недавний анализ показаний свидетелей и другой информации показал, что влияние России на ДНР выходило за рамки военной поддержки, и что отношения между российскими чиновниками и лидерами ДНР были, по-видимому, более тесными... Именно поэтому сегодня JIT публикует новое обращение к свидетелям", - говорится в пресс-релизе следственной группы.

  В подтверждение версии о том, что лидеры самопровозглашенной Донецкой народной республики (ДНР) могли получать указания из России, JIT опубликовала новые расшифровки перехваченных телефонных разговоров. В них упоминаются министр обороны России Сергей Шойгу, директор ФСБ Александр Бортников и помощник президента Владислав Сурков.

  Российские власти категорически отрицают какую-либо причастность к конфликту на востоке Украины и называют российских граждан, воевавших на стороне самопровозглашенных республик, добровольцами.Официальный представитель МИД России Мария Захарова уже заявила, что новое заявление JIT - "подгонка материалов" под заранее вынесенный вердикт.


  "Защищаю интересы исключительно одного государства..."

  В расшифровках, опубликованных JIT, в частности, есть реплики, приписываемые "премьер-министру" ДНР Александру Бородаю:

  A: "Ну, у вас далеко идущие планы, а у меня - нет. Я выполняю приказы и защищаю интересы исключительно одного государства, Российской Федерации. Вот, собственно, и все".

  В следующей расшифровке приводятся слова неназванного "члена ДНР", который рассказывает о приезде в Донецкую область "людей с полномочиями от [министра обороны России Сергея] Шойгу":

  B: - Как комендант Макеевки, я бы хотел узнать. Я бы хотел узнать, к чему мы идем.

  A: - Мы идем к единоначалию. Сюда прибывают люди с полномочиями от Шойгу, и всех местных полевых командиров выкидывают **** из подразделений...

  B: - Угу.

  A: - …и возглавляют москвичи.


  Другая расшифровка, по мнению JIT, может свидетельствовать об участии в управлении ДНР российских спецслужб - ФСБ и ГРУ. По данным следователей, в разговоре участвуют ополченцы с позывными "Монгол" и "Шериф":

  B: - И мы сегодня... напрямую... уже неделя ... все [неразборчиво] в Москву, и назад мы получаем команды...

  A: - И я тоже получаю команду из Москвы. То же самое.

  B: - Но у вас , у вас, у вас ФСБ? Да?

  A: - Да.

  B: - У нас ГРУ. Вот и все отличие.

  A: - Я об этом знаю прекрасно.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Крушение MH17: следствие установило связи между Москвой и лидерами ДНР
   2. часть


   Среди опубликованных JIT расшифровок также есть разговор, который, по данным расследователей, якобы имел место между Бородаем (А) и помощником президента России Владиславом Сурковым (B):

   B: - Там некто Антюфеев к тебе будет выдвигаться. Я тебе про него говорил... Он в субботу собирался...сюда уже... в воскресенье даже отбывать... А в субботу они выдвигаются туда на юг уже, ну чтобы быть в боеготовности. Вот. Там, Саша, один момент - сразу тебе скажу - они же на ГБ претендуют. Но я сказал, что Ходаковский там же возглавляет ГБ.

   A: - Я не против. Я думаю, что Ходаковский, кстати, с удовольствием свой пост сдаст...

   B: - Ну смотри, Саша. Ты сам решай. Если он сдаст... пусть тогда сдает... Если он не захочет сдавать по каким-то причинам... по каким-либо причинам, то пусть создадут еще одну спецслужбу. Ничего там страшного не случится.


   По мнению расследователей, содержание этих разговоров указывает на то, что влияние России "распространялась на административные, финансовые и военные вопросы ДНР"."Признаки тесных связей между российскими правительственными чиновниками и лидерами ДНР поднимают вопросы о возможном участии чиновников в развертывании ЗРК "Бук", из которого был сбит малайзийский авиалайнер, заключает объединенная следственная группа.
   Малайзийский "Боинг", выполнявший рейс МН17 из Амстердама в Куала-Лумпур, потерпел крушение 17 июля 2014 года в районе села Грабово Донецкой области. На борту лайнера находились 298 человек, все они погибли.

   По версии JIT, самолет был сбит ракетой "земля-воздух" из зенитного ракетного комплекса "Бук", принадлежавшего 53-й бригаде ПВО российских вооруженных сил, дислоцированной в Курске. Следователи полагают, что установка была доставлена в Донецкую область из России, а затем увезена обратно.

   В июне 2019 года JIT объявила имена четырех подозреваемых в причастности к крушению "Боинга". По версии следователей, это отставной офицер ГРУ армии России Сергей Дубинский ("Хмурый"), подполковник запаса ВДВ армии России Олег Пулатов, командир разведподразделения ГРУ самопровозглашенной ДНР Леонид Харченко и бывший "министр обороны" ДНР Игорь Стрелков (Гиркин).

   Подозреваемые, трое из которых обладают российским гражданством, и один - украинским, объявлены в международный розыск. Русская служба Би-би-си рассказывала, что о них известно.

   Минобороны России отрицает причастность российских военных к крушению самолета и утверждает, что ракета, которой был сбит самолет Malaysia Airlines, принадлежала украинской воинской части.
   Дело о крушении малайзийского "Боинга" должно быть передано в голландский суд до конца года. Первое заседание запланировано на 9 марта 2020 года.

   Smazat
  2. POZOR-ACHTUNG-WATCH My lepšolidi havlisté-pravičáci, sluníčkáži a výtači rusky neumíme i když nejsme tak úplně hloupí! Přelož nám to do angličtiny ty ruský trolle! M.Pakosta

   Smazat
  3. 8.25 Ukrajinec 2.08 a 2.09 anglicky neumí... nota bene, na český web by to snad měl přeložit do češtiny, ne? UA přeci nepřizná, že se nějací darebáci poradci a hitlerovi pohrobci z UA sčuchli...

   Smazat
  4. 8:25 Mohl bych vám to přeložit celé, ale nestojí to za to. Přeložím jen konec, kde se autorům do článku omylem připletla pravda:

   "Ruské ministerstvo obrany popírá účast ruské armády na havárii letadla a tvrdí, že raketa, která sestřelila letadlo Malajsie, patřila ukrajinské vojenské jednotce.
   Zpráva (vyšetřovací komise) k havárii "Boingu" má být předána holandskému soudu do konce roku. První zasedání je plánováno na 9.březen roku 2020."

   Smazat
 20. Pan Man dobrý, pan Pytlík to je Bohužel v pytli, úroveň je nevalná. Měl byste jít už spát, abyste byl čerstvý alespoň na tu demonstraci, když už ty vaše příspěvky stojí za starou belu z Nové Horní Dolní. Polepšete se jinak nebudete dobře hodnocen a možná ani placen. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 21. Divne, ze na vase demonstrace vic nez 50 dementnich dedecku vy komunisticka hovna naprijde. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolik vy demožumpy máte od léta podpisů nad milión?!☺

   Smazat
  2. 6:36 ty demohubo já osobně na tu Letnou nejdu a ten spolek Chvilek nemusím a havlista nejsem a věř, že tam příjde dost lidí, co si chtějí připomenout tu atmosféru začínající svobody před 30 lety. Včil mudruj, proč tam na tu Letnou a jinde příjde více lidí než na 1máj k fontáně u Juldy Fuldy. Seš hodně mimo a tvoje zhrzenost nad dějem historie má velmi blízko, k těm sprosťárnám, co píšeš ve svých komentech

   Smazat
  3. 7:18
   Pro koho ten ynteligentní výplod havlogreténismu je?

   Smazat
  4. Pozoruhodné, agentíci (5:44) mají celonoční šichtu, tak to jde asi o hodně. Hlavně jim samým :-)

   Smazat
  5. 8:48 ynteligente:Havel nebo Šavel. Sám píšeš hlavně, když bylo tenkrát do huby, teda před rokem 89,jenže já mám dneska o hodně víc a tebe strašně sere, že se můžu nažrat až prasknu a ty nic. Zoufalče...

   Smazat
  6. 12,00
   Pro mně a za mně se z těch hambergeů třeba poblij a poser,já ty amisračky žrát nemusím,mám vlastního ČESKÝHO řezníka a tudíž i kvalitní maso nač chci!.-)
   Zoufalec seš leda ty.....ale tyo slyšíš i jiných stran.

   Smazat
 22. Ve své podstatě jde na Letné o d e m o k r a c i i.
  J.V. Stalin: „ Myslel jsem si, že demokracie je vláda lidu. Americký prezident Franklin D. Roosevelt mi vysvětlil, že demokracie je vláda amerického lidu.“

  OdpovědětSmazat
 23. Babiš nechápe proč se bude konat demonstrace na Letné. Na tom není nic k nepochopení. Američani mu dávají jasně najevo, že pevně ovládají situaci v České republice a v případě nutnosti ho jednoduše po Majdanovsky sundají pokud nebude dost proamerický. Američani dokazují, že už nejsou zapotřebí ve státech volby a už vůbec ty demokratické. Stačí, když se někdo prohlásí prezidentem a USA ho okamžitě uzná. Tak to proběhlo na Ukrajině, tak to provedli ve Venezuele a naposledy to USA provedlo v Bolívii. Lidé si můžou zvolit koho chtějí, ale pokud to neschválí v USA tak jim to není nic platné i kdyby volby byly nevím jak demokratické. Jeden z příkladů máme hned na Slovensku, kde si Fico neuvědomil, že nemůže jít proti USA a i přes upozornění znárodnil zpět do státních rukou soukromé zdravotní pojišťovny a sjednotil je v jednu národní. Ušetřil pro občany Slovenska miliardy prostředků. Fico si neuvědomil, že Američanům nejde o lidi státu ale o soukromé společnosti, kteří mají ve všem přednost. Neuposlechl a doplatil na to. Byl odstaven, když ho dali do souvislosti s vraždou Kuciaka i když neměl s tím nic společného a nyní ho dávají do souvislosti s akcí Gorila i když s tím už Fico vůbec neměl nic společného. Jenomže co zmůže Fico proti Američanům, kteří ovládají veškeré sdělovací prostředky, kteří ovládají prezidentku Čaputovou? Správně! Nezmůže vůbec nic. A to by si Babiš měl uvědomit, že Američani mu dávají demonstrací na Letné upozornění, že ho sfouknou, kdy se jim zachce. U našeho prezidenta Zemana je to něco jiného. Prezident Zeman vsadil na Izrael a to je i u Američanů jiná vyšší liga. A s tím mají i Američani problém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš si myslel, že se vykoupí 14 miliardami za předražené vojenské vrtulníky (jenom 2x dražší než italské). Američané vědí, že je tvárný a že když už jednou zradil, zradí i po druhé, třeba až bude kupovat zmetek od Westinghouse pro Dukovany.

   Smazat
  2. 8:38 měnové zlato je fuč, tak dostal příkazem prodat všechny cenné kovy ze státních hmotných rezerv

   Smazat
 24. Správně! Ať žijí soudruzi Bakala a Dalík ! Ať se vrátí miliardové tunely ve státních zakázkách! Vždyť my to rádi zaplatíme. A když nezbyde, tak si na to půjčíme. Však on to někdo (možná) a někdy zaplatí!
  Ti mladí dutolebci jenom dokazují, kam až klesla úroveň inteligence v Čechách. Pro samý aktivismus už nejsou schopní racionálního uvažování. Zakážeme spalovat fosilní paliva? No a co? Že potom bude muset 90% lidí chcípnout hlady? To je blbost. Ono se to nějak udělá. Odstraníme Bureše! Že lepšího momentálně nemáme? Nevadí! On to po něm někdo (rád) vezme! A že se vrátí další rozval země? Však on nás moudrý Brusel padnout nenechá.
  Bože, tolik idiocie pohromadě, kolik jí uvidíme na Letné, to se hned tak zase brzy neuvidí. Nevím, jestli se mám víc stydět za neurvalé chování našich kapitalistů, nebo za debilitu, kterou na sebe křičíme do světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. doufám, že nám ČT zprostředkuje i záběry ze vzduchu, z nějakého létacího aparátu, stačil by dron

   Smazat
  2. 8:41 ty hlavy by chtělo spočítat, abychom věděli, jaké procento tupců z desetimiliónové země tu máme :-)

   Smazat
 25. Přátelé! Vy všichni, kdo milujete pražské špičkové umělce a chcete, aby i nadále žili v dostatku ze státních dotací, vy všichni, kdo máte rádi naše spoluobčany, kterým financuje pohodlný život některá z neziskovek pana Sorose (jinak také kámoš Schwarzenberka a podporovatel jeho následovníků v českých politických stranách) a všichni vy ostatní hlupáci, kteří naskakujete na jejich dobře zaplacenou propagandu, vy všichni si přijďte s nimi zítra zazpívat na Letnou, kde se bude konat setkání k ukradené revoluci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ještě by to chtělo tu skvělou píseň: https://www.youtube.com/watch?v=KEABgNespiQ

   Smazat
  2. 8:39
   Pec nám spadla je PROTI TOMUHLE HAVLOORGASMU MEZINÁRODNÍ HIT SE SKVĚLÝM TEXTEM!!!!☺

   Smazat
  3. Když si vzpomenu na dobu F.L.Věka, tak herec byl tehdy poloviční žebrák. Změnil to až film (ještě více televize), který z žebráků udělal dobře prodejné (dobře placené) a propagandisticky skvěle použitelné zboží. Platilo to i za komunizmu, platí to i dnes. Akorát před revolucí by si herečka typu Holubové těžko pořídila barák na Sicílii. To takovému špičkovému národnímu umělci Hrušínskému musela stačit zděná chata na břehu Lužnice :-)

   Smazat
 26. Stačí si vzpomenout na "reprezentanty" nových hodnot, Kubíčka Jandů, s jeho ulepenou dlaní, Jeníčka Hrušínských, který trpěl při natáčení budovatelských filmů jako zvíře a pod.. Pokud má někdo pocit, že toho v listopadu 89 vycinkal novodobým pánům málo, tak může jít cinkat zase. Oni to určitě ocení, fakt, hlavně bacha na blbý kecy, nebo myšlenky, už se za to zase může jít sedět.

  OdpovědětSmazat
 27. No ano Topolánek na hrad - ukáže nám vztyčený prostředník a potom se bude vymlouvat, že ukazoval, že jsme jedničky.

  OdpovědětSmazat
 28. Proč to dramatizovat, maximálně přijdou blbci o svou zem, budou makat na cizokrajné spoluobčany do 70 let, platit si na důchod, kterého se naprostá většina nedožije, žádná tragedie to nebude.

  OdpovědětSmazat
 29. Mě se zdá že ti nýmandi jsou jen přeceňovaný je to 10-15% voličů co mají podporu medii. Co můžou dělat vyřvat se a jít domu. S článkem souhlasím dobře pan Man.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaký „pan“, ty hnusný pražský kavárníku-buržouste?!
   Co si to dovoluješ, vůči našemu drahému soudruhovi a soukmenovci, ty havlisto-eurohujere?!?!
   S.s. Man není, nikdy nebyl a Lenin dá nikdy nebude žádný „pan“!!!
   Vždyť s.s. Man je celoživotní komunista a putinista, doslova BYTOSTNÝ bolševik!!!!!

   Jen počkej, my si tě najdeme, až budeme zatýkat a trestat všechny ty „pány“, všechny Pražáky, inteligenty, podnikatele, kulaky, křesťany a jiné podobné nepřátele míru, socialismu a babišismu.

   Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


   P. Radosta

   Smazat
  2. Bude moc dobře když budete dělat v sobotu bordel tak vás ochladí z hasičských aut a poběžíš s brekem domu.

   Smazat
 30. Kdy my bolševici půjdeme na Letnou? No přece až na 1. máje, po osvobození Česka od kapitalismu a demokracie!!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  S.s. Man má tentokrát pravdu: Na Letnou nyní půjdou jen placení agenti CIA a Mossadu, a osoby zcela bez mozku.
  Proč?
  No přece proto, že všechny ty protestující, ty primitivní antikomunisty a antibabišisty si najdeme a EXEMPLÁRNĚ potrestáme, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!
  To je přece jasné jako facka, jako tvrdý úder služebním obuškem do rozšklebeného ksichtu pravicového univerzitního profesora, pevně přivázaného k mříži naší vyšetřovací místnosti.

  Ano, osoby s mozkem, čili JEDINĚ my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, na Letnou půjdeme až na 1. máje.
  A to ne ledajakého 1. máje! Bude to PRVNÍ prvomájový průvod po opětovném osvobození naší vlasti od EU a NATO, čili od kapitalismu a demokracie!

  Už tu slávu a radost přímo vidím: Před stadionem ČKD Dukla (dnes buržoasní „Sparta Praha“) bude strmět OBŘÍ tribuna.
  Na ní budou stát naši čelní představitelé: Uprostřed samozřejmě oba naši národní Vůdcové Miloš a Babiš. Vedle nich nám bude kynout milovaný velkoruský komisař pro Česko, zástupce samotného Velikého Putina, BJJP.
  Zbytek hlavní tribuny zaplní vysocí soudruzi a soukmenovci z vlády a Strany.

  Po obou stranách hlavní tribuny budou – tradičně – stát tribuny nižší, o to však delší.
  Z nich nám budou mávat níže postavení soudruzi a soukmenovci, mezi nimi i s.s. Man a s.s. David.

  A kde bude v té krásné chvíli Milion chvilkařů?
  No přece:
  1. většina bude v nápravně-výchovných zařízeních kopat uran
  2. část již bude rozprášena – po úspěšné kremaci – jako hnojivo na lány ANOfertu, celonárodního podniku
  3. pár tisíc Chvilkařů, zrádných emigrantů, se bude třást zimou v uprchlických táborech, někde v Euroamerice.

  Ano, čeká nás opět NÁDHERNÁ budoucnost, plná radostného budování socialismu-babišismu, předstupně putinismu.
  Ale nezapomínejme:
  Jen nesmíme ANI NA OKAMŽIK přestat plně podporovat naše národní Vůdce a KSČM, jinak se příchodu nepřemožitelné Armády Ruské federace nedočkáme, a trpce umřeme v kapitalismu a demokracii, dokonce přímo v Evropě!!!!!

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR-WATCH-ACHTUNG My lepšolidi-havlisti, sluníčkáři-pravičáci, kavárníci se ničehoš nebojíme. Radosto, klidně si nás urážej. Nás vede Mlinář, Mádle, Pavka Novotný,Hrušínský a z opozice Kalousek, Němcová, Fiala, Bělobrádek a bívalý nasazení rozbíječi do STB, statečný plavčík Štětina a ani Muk Kocáb. Pravda je naše! Ať žije Havel a jeho letiště. Havel je vječný! Nás ochrání proti ruskému agresorovi čistokrevný americký národ a jeho neohrožená armáda. Nebude v Praze dobře, dokud se mustang amerického dragouna nenapyje z vltavy. Se starýmy a nevzdělanými voliči Zemana si poradíme. Příštího prezidenta si dosadíme my! CENZORE!!! Tento příspěvek sem vložil poprvé a doufám, že naposled! M.PAKOsta. A ještě dodatek, až bude gen. Pavel prezident a nebo ministr války okamžitě naše zem vyhlásí Rusku válku za tu nehoráznost, že nám vyhodili z Ruska Člověka v tísni. Na jednu stranu dobře jim tak, nevážili si toho dobra co jim naše skvělá organizace do jejich země přinesla!!!

   Smazat
 31. Svoboda= já nikoho chápat nebudu + mne pochopit musíte ?

  OdpovědětSmazat
 32. Vzhůru na Letnou! Škoda, že tam nebude Radosta, bude sedět u PC, má totiž službu až do zítřejší půlnoci :-)

  OdpovědětSmazat
 33. Někdo napsal zde, že na Letné je sraz obrozených vlajkařů a národního souručenství neblahé paměti z dob po Mnichovu 1939. Ale nejsou sami, srdnatě a hlučně se přidala omladina Kuratoria Emanuela Moravce. Prostě jdou s dobou a duchem Bruselu a EU. A kdyby byli k mání, přijdou i bubeníčci Hitlerjugend.

  OdpovědětSmazat
 34. Mám jednoduchý dotaz:
  Bude na těch demonstracích více lidí, než těch, kteří NEVOLILI Babiše a Zemana?
  Jestli ne, tak demonstrace nemá žádný význam. Svoje rozhodnutí přece už jednou vyjádřili. Jenom idiot může chodit po ulicích a vyřvávat, koho že to nevolil. Představte si, že by třeba před senátem pochodovali nevoliči Fischera s transparenty "Fischer Fischer - už nás nescher". No nebyli by za úplné debily?

  OdpovědětSmazat
 35. Tolik lidí najednou demonstrovat proti svým vlastním zájmům, to je fakt světový rekord ... a podpora totálně prohnilé a zkorumpované židovské justici...

  OdpovědětSmazat
 36. Ta slezina zapšklých jsou asi tajní komunisté.
  Nelíbí se jim kapitalismus.
  Nechtějí přijmout výsledek voleb, ve kterém zvítězil kapitalista.
  Nesnáší velkokapitalisty a zbohatlíky jako Babiš, Bakala,
  Kellner.
  Odmítají své odrodilé spolustraníky z KSČM, pro spolupráci
  ve vládě kapitalisty Babiše spolu se kolaborujícími socialisty.
  Adorují nového Trockého, převtěleného do hnědého Mináře.

  OdpovědětSmazat
 37. Prosté, jsme všichni proti všem, k nemalé radosti v zahraničí.

  OdpovědětSmazat
 38. Stydím se to číst, natož se k tomu vyjadřovat. Na této stránce je vidět, co s lidmi dokáže svoboda tisku. Důkaz že papír snese všechno.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.