Reklama

čtvrtek 7. listopadu 2019

Nenechme děti tápat, když důležité informace jsou na dosah ruky!

7. 11. 2019
65 komentářů :

 1. Overtonovo okénko pootevřeno.
  (jen dva prstíčky tam strčíme, jen co se ohřejeme, hned zase půjdeme..)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nebo se zeptejte p. Hlávky na Svobodném vysílači. Asi to bude stejná odpověď.

   Smazat
  2. (jen dva prstíčky tam strčíme, jen co se ohřejeme, a hned půjdete..)

   Smazat
  3. A opet tutti. Nejake klikihaky made in... ani nevim odkud maji ucit nase deti...

   Co, jak ve 12 letech blbnout se sapikem?

   Jak ukamenovat zenu na volnem prostranstvi, pod dohledem policie?

   Jak mit super vytunenou garaz autaku, jen proto, ze mi fotr koupil ropna pole?

   Mit harem a stejne ani jednu nemam rad, ale budu rypat do obycejnych bordelu, kde si alespon ti sklamani, rozvedeni, na cestach, neco vypusti z k..li?

   Nebo se klanet od rana do vecera necemu, cemu vubec nerozumi?

   No pridejte neco, at douci nase deti:)

   Smazat
  4. No, aby to bylo doreceno,
   nesoudim ani sunity, ani siity.

   To tak neni a je mezi nimi rada perfektnich, slusnich lidi, vetsinou doma...

   Ale zosobnovat si pravo na nase kulturni dedictvi, vychovu deti, no.... to nejsou ti hodni.

   Ne. Jednoduse drze opice, ktere maji tu abnormalni snahu z nas udelat druhe, napr. Svedsko.
   Pritom, kdysi to byla (duraz a akcent) super trouper zeme.

   Nyni jsou z toho vseho na palici a narodni kultura nejak, vyplavala...

   Smazat
 2. Pro ty kteří toto vysílání nesledují. Je to tak, že nemá cenu nějaký odpor protože ten jen podporuje záměr těchto stuktur.

  OdpovědětSmazat
 3. Nenechme děti tápat. Ta ukázka je zajímavá. Sám jsem bez vyznání a podobných snah po mém ponáboženštění jsem zažil za život "neurekom". Samozřejmě své snahy měl především Vatikán, ale židovská obec, evangelíci, Čeští bratři a také KSČ. Tedy jen budhisté mi nenabídli svou pomoc v duchovní orientaci. Vůbec nic nemám proti věřícím, jenže kolik je těch skutečně věřících a žijících podle víry? Většina očekává, že mu jeho víra něco vynese, tedy mnozí jsou pamětníci právě třeba těch v KSČ, ale ti co věří v diktaturu kapitálu nejsou na tom o nic lépe. Humanita, lidství, nám bezvěrcům to nejlépe vyjadřuje snad desatero, ale - kdo chce psa bíti, hůl se vždy najde a jak hůl, tak pes se skrývá ve všech vyznáních. Hledejme porozumění, neveďme agresívní války - křižácké války a bude na světě dobře. Jen kapitalismus bude skomírat! Je alternativa ke kapitalismu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Křesťanství,islám jsou tzv.misijní náboženství.
   Jejich hobby je nalejvat svoje výplody pohanům do hlavy.
   Vlastně je to jejich povinnost,za každou ulovenou dušičku jim pámbíček/Alláh udělí v nebíčku červený puntík.
   Budhisti nemasírujou, budhismus není náboženství.
   Helanov

   Smazat
  2. Desatero?
   Blbost!
   Když mi někdo půjde po dětech,tak NEZABIJEŠ!?!?!?
   Stačí jediné přikázání: CO SÁM NERAD NEČIŇ JINÉMU.
   Helanov

   Smazat
  3. No -snad dneska se můžeme pošklebovat každé ideologii, každému náboženství, když už jsme se naučili číst a psát, zatímco v dobách, kdy se věřilo na "Boha" lidé byli negramotní, a co je pravda - na něco se věřit musí! Třeba na to, že budou moje děti zdravé, že moje pracovní snaha bude korunována úspěchem, nebo že tenhle odporný, zpolitizovaný, zprofanovaný a zbyrokratizovaný státní systém půjde do hajzlu - jinak by život neměl smysl. Byly doby, kdy "desatero" určovalo lidem život, a lidé skutečně věřící, se jím řídili, byl to jakýsi zákon a rozhodně ne nemravný a špatný. Samozřejmě - v každém společenství se najdou gauneři a hajzlové, kteří zneužijí všechno. Ale žvanit na diskuzích za každou cenu blbosti ( unknown - alias Helanov) - proč? Vaše děti třeba zemřou na totálně zprzněné zdravotnictví - koho půjdete zabít -aha? Kecáte sračky. A že křesťanství byla "mise"? Tak proč tisíce křesťanů položilo za tuto víru život? Proč zvrhlý římský císař nechal tisíce křesťanů (včetně žen a dětí) roztrhat zaživa lvům, přičemž zhovadilí zvrhlíci se na tuto "zábavu" chodili dokonce dívat - proč to dělali? Proč jsou VŽDYCKY zbohatlíci, boháči, a žoky peněz takové zrůdy? Proč si myslí, že jim naprosto všechno projde, a mohou si obyčejné lidi z rozmaru zabíjet jako komáry - proč? Proč byla šlechta unisono takový dobytek? Copak napáchali málo zla? Zlo nikdy nepáchá žádné náboženství - ale jen a jen lidský dobytek, který si všechno převede tak, jak mu to vyhovuje, a po svém.

   Smazat
  4. 20:19 V podstatě souhlasím, jen to přirovnání k dobytku je hnusné - vůči těm zvířatům. Tahleta zparchantělost je jen a jen lidská.

   Smazat
  5. Proc? ja nemam problemy ani se starym, novym zakonem. Ani s ateistickym myslenim, marxismem.
   Rozdil intelektu, ale ono to je skutecne jedno.

   Nakonec objeven (ne tak davno) ev. podle Filipa, Egypt, lecos doplnuje.

   Ale je to kazdeho vlastni vec, tak nesudme za vlastni volbu.
   Zakladem je prece, byt tak trochu normalni, ne?

   Problem prece tkvi v tech, kdo ty ideologie siri.

   A jedno, zda politicke, nebo teologicke...

   Smazat
  6. 20:19 Má-li někdo potřebu prokládat svoje sdělení vulgaritami typu: "kecáte sračky..." netřeba pokračovat dál v četbě. Jedná se o křupana, ať už chtěl cokoli říci.

   Smazat
 4. Úplně nejdůležitější je ten první příspěvek, a kdo neví co je Overtonovo okno ať, si to zjistí je to dosti důležité. A druhá neméně důležitá věc je video Drtinové, kde beseduje o islámu s universitním,profesorem, spisovatelem a zároveň odborníkem na islám. Jmenuje se Bill Warner a video najdete pod titulkem "Znalec islámu dokonale znemožnil Danielu Drtinovou, podívejte to vážně nemá chybu". Po shlédnutí tohoto videa už není v ničí moci vám nakukat nějaké kraviny a budete mít o islámu naprosto jasno. Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18.56 Video je výborné, ale moderátorka...

   Smazat
  2. Díky za upozornění. Právě kvůli takovým jako je "moderátorka" (úmyslně bez jména) se na tento "kanál" nedívám. Ale pán je skvělý.
   Nahlásit TU jako podporovatelku džihádu islámu v jakékoli podobě! Protože se ho tam snažila podle mne "dokopat". Takhle se má jednat s ... teď mne nic slušného nenapadá. Takže ještě jednou díky.

   Smazat
 5. Odpovědi
  1. 19:15
   To musíte upřesnit. Vám nestačí leták a komentáře, nebo jste pro? Pokud myslíte, že nemá cenu o tom mluvit, že je to jasné, pak ...? Ale jak jasné nebo nekomentovat!

   Smazat
  2. Problém je v tom, že zdejší diskusní idioti si musí každý den aktivně najít několik témat a důvodů aby měli záminku být nasraní. A toto je jeden z nich. Tito nevyrovnaní lidé si prostě ve stavu nasranosti libují, je to jejich droga bez které nemohou žít.

   Smazat
  3. 19;21 Pustite si mezi deti treba Jehovisty?..Tohle je stejne

   Smazat
  4. Ne zatraceně anonyme 19.39! Tohle není stejné! Jestliže jednou na světě islám je a muslimové jsou, snad je opravdu k něčemu dobré, když budeme vědět o čem to je, a co to obnáší, a proč by to neměly vědět děti? Každý se stejně má řídit jen svým rozumem, a je úplně jedno, co se mu sune do hlavy. Někdo věří kartářům, někdo ne, někdo věří dnešním lékařům, někdo ne a úplně každý dnes ví, že žokům peněz může být a také je úplně všechno ukradené. Všechny bláboly, debaty a hlouposti jsou jen k tomu, aby se "lid" zabavil, a aby se všichni nervali o peníze jako hladoví psi o kost. Jinak by byly žoky peněz ohroženy. Jehovisté cosi míní a zastávají jakýsi názor, a to je všechno. Bezvěrci zastávají názory, ten takový, onen makový, a dokážou se o své názory hádat a rvát jak blbci, přitom názory každého se utváří již od dětství, v čem vyrůstá dítě, to ho potom hodně ovlivňuje. Kde se bere v lidech blbost? Nenávist? Proč unisono mají užvaněná a prolhaná media jako svého guru? Zasraný bulvár, ubohá novinařina, propaganda všelijakých politických sraček, jak si to kdejaký sráč zaplatí - to lidi ještě neprokoukli? No - to je ubohost. Proč jsou ubohostí "jehovisté?" Správný zákon by byl "žít a nechat žít" a byl by pokoj.Na druhou stranu -proč není trest smrti pro lidské zabijácké zrůdy, najdou se i takoví, kteří to dokážou obhajovat, a je to tak daleko, že pozůstalí obětí živí jejich vrahy! A to je teda správné?

   Smazat
  5. 19:21
   Právě jsem shlédl video pole 18:56. Doporučuji.
   Hodně se tím vysvětlí.
   Ale máte pravdu. Je to stejné, jako zřejmě uvádíte jako 20:31. Problém je jinde, v tom, že většina lidí se učí jednotlivosti, ale nemá i přes případně rozsáhlé znalosti (jednotlivostí) VĚDOMOSTI (souvislostí). Pro mnohé je cílem čtení různých fór při hledání informací a upozornění při minimálně pročtení debat. Ne všech a všude. Inteligentní člověk si vybírá. Já sám jsem zjistil, že na trolly a debily jsem už jaksi imunní stejně jako už docela dlouho k jakékoli reklamě, pokud o ní tuším :) Máte pravdu, že diskuse jsou vulgární, ale za to si můžeme i sami. Proti trollům lze bojovat jen dvěma způsoby. Ignorováním, ale najdou se trollové i na "druhé" straně nebo se dá vysmívat se jim slušně a ironicky ale zase slušně. Sklouznout na jejich úroveň znamená ztratit nadhled a morální převahu. Všimněte si jak po trefné ironii buď nekonečně zuří nebo raději zalezou trollové pod gauč. Jediným současným správným řešením je ignorovat je a diskutovat rozumně pouze s jasně rozumnými lidmi.

   Smazat
 6. A co takhle dětičkám nabídnout Mein kampf,nezkrácené vydání???
  V rámci diverzity,pestrosti názorových proudů.
  Sieg heil,alláhu abkar.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nebo přednášky nějakých rudých "pamětníků" jak se v totalitním, zadrátovaném Československu pod vedením komunistů všem krásně žilo. A jak je dnešní náš západní svět zkažený a zdegenerovaný a jak je svoboda a demokracie nabytá po r 89 fujky fujky.

   Čest práci.

   Smazat
  2. 19;24 Vy jste neobycejny hlupak.

   Smazat
  3. 19:24...To by asi neprošlo...Teďka má média ošéfovaná havlérka a ta jede jen zmučené disidenty.
   Zkuste si pustit "Paměti národa", jedno voko nezůstane suchý...;-)
   Helanov

   Smazat
  4. 19:24 Už podle způsobu psaní je poznat, že jsi uhřík
   který v prdeli byl a hovno viděl.
   Dělej přednášku tatínkovi, určitě nějakému rudému.
   Většinou dětičky či vnoučátka rudochů jsou nejmodřejší.

   Smazat
  5. 20;01
   Ten bude blbej od přirození toho,by ani udavač HAVEL nezplodil!☺

   Smazat
  6. Tak za prvé - vymaštěná diskuzní sebranko - proč by si děti neměly přečíst Mein Kampf? Nechápu! Kdo si to bude chtít přečíst, najde si to. A co takhle pornografie? Nebo hnusné počítačové hry? Věčné čumění do tabletu? To svým dětičkám nezakazujete? A zase -proč se mezi diskutujícími neustále producíruje ten duševní mrzák, který každému s jiným názorem nadává "rudochů" - vždyť ten je sám o sobě důkazem toho, co se slézá na diskuzích za materiál. Slušní a rozumní lidé? NE! Ti se zabývají normálními věcmi. Jen málokdy se najde normální diskuzní příspěvek. Diskutovat leze jen duševně zakrnělá sebranka, z devadesáti procent čumilové z "Novinek" a to je teda třída! A to novinkoví čumilové pořád nepochopili, že Novinky píšou svoje sračky jen pro počet diskuzí, na kterých vydělávají. Proto je v novinkovém hnusném bulváru jen hnus - utýraní psi, trýzněná zvířata, trýznění lidé, ubodaní, znásilnění, všechny možné negativní sračky - copak ti "novináři" placení západem už přišli na to, že spoustu čtenářských vymatlaných blbů zajímá jen a jen násilí a hnus? Ano, přišli. Proto to píšou, a dementi u počítačů k tomu neustále žvatlají tisíce sraček. Pro bulvární pisálky extra vývar.

   Smazat
  7. 20:4O Vítej mezi námi, hlavo pomazaná, pardon- vymaštěná. Diskuzní sebranec V.J.H.

   Smazat
  8. 20:40
   Podle toho, co jste napsal, tak vše co kritizujete, také sledujete, jinak byste o tom nic nevěděl. A kritizujete i komentátory, ačkoliv se aktivně sám zapojujete. Je smutné sledovat, jak vás to naučilo nenávistné nepříčetnosti. Člověče, něco udělejte pro své duševní zdraví.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. @Helanov, nebo Hela

   To by ses divil/a, co za materialy rozdavaji detem na Ukrajine.
   Nejaky jeho "zablbany" boj je nic proti tomu, jak skoli deti.

   Smazat
  11. @4:28

   Unknow je neco jako anonym. Prosim, reaguj na cas.
   A nenech se roztocit, nejakym blbem. Asi si sam budu nejak nutne upravit nick, abych nevypadal jako jiny "unknown", nebude to problem.

   Proste unknown na milion zpusobu, stejne jako anonymous.

   Smazat
 7. Jsme sekulární stát, kde církev je oddělena od státu a existuje náboženská svoboda, ale pouze na osobní úrovni !
  Jakékoli ovlivňování státních škol a jiných státních záležitostí ze strany církví, je nepřípustné ! Jedná se o rozvracení republiky.
  V české ústavě neexistuje státní náboženství !

  Nechci vidět na různých státních oslavách a jiných příležitostech žádného kardinála Duku a jiné preláty ! Nechci tam vidět muslimáky a další parazity ! Když chcete provádět svoje rituály, tak si je dělejte ve svých kostelech, ale mešity tady nikdy nebyly a ani nebudou povoleny už jenom z kulturně-historického a architektonického hlediska ! Běžre si provozovat svůj zvrácený islám do islámských zemí, kde má svoji tradici !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hmmm,vzpomínáte jak se na Letné občané ochotně hromadně pomodlili?
   Oni jsou černope®delníci lišky podšitý.
   Dneska už budujou pelíšek pro církevního činovníka v každé nemocnici.
   Bodejť by ne!
   Každý si rád zajistí lepší místo v nebíčku, hlavně když nemá příbuzné...
   Proč by měl ty prachy po bezdětných shrábnout stát,že jo?(Tzv.odúmrtě)
   Helanov

   Smazat
  2. Panebože - proč tolik sveřepé zarputilosti 19.19? "Nechci vidět" - proč? Tak zde žije jakýsi kardinál - no a co? Mám ho na háku, ať řeční kdekoliv cokoliv. Je zde také řada divadel, která produkují sračky ( např.Ježíš znásilňuje muslimku - a to je krása?!) tak tam nechodím a po ptákách - a vidíte? Stát to financuje - proč? Nechodím do kina! Nedívám se na televizní sračky - dnes ve světě žoků peněz si kdejaký soukromý producent produkuje svoje úchylnosti a zvrhlosti a nikdo mu v tom nemůže zabránit ( přece to by byla totalitááááá - ne?) No tak holt čumíme v TV na sračky, nebo nečumíme. Rituály muslimů mám na háku, ale proč by je nemohli provádět? Stejně tak mám na háku veřejné prasečí pochody nahých prdelí, které mimochodem považuju za větší hnus než muslimské rituály. Před nějakými deseti léty se tady o muslimech nekrafalo, teď se hystericky krafe - to se mediím dobře podařilo rozesrat lidi až k ubohé nenávisti! Islám snad není zvrácený - to z něj dělají media. Anebo - současná politika "co můžeš urvat urvi, co nemůžeš urvat zkurvi"! není zvrácená? A už to tady trpíme 30 let! Proč nenecháte církev na pokoji třeba "Helanov" (co to je?) Vždyť se na ně vyserte, do kostelů nechodíte (stejně jsou zamřížované) ta vo co gou? Jako vždycky - vo hovno. Jen vo diskuzní žvásty.

   Smazat
  3. 20:51 "...Nechodím do kina! Nedívám se na televizní sračky....". Kéž by to pokračovalo :" Nenapíšu už nikdy diskusní příspěvky na NR!"
   19:19 - Souhlas.

   Smazat
  4. 20:51
   Vaše pohoršení ani trochu nesvědčí o tom, že byste to, co popisujete, měl "na háku", jak píšete. Doufám, že nemáte na háku taky to, že ta svinstva jsou dotované ze státního rozpočtu, a uznáte, že 19:19, ani Helanov za vaše rozčilování nemůžou.

   Smazat
 8. Dětem se nemá co zakazovat, jen být příkladem a čelit volbami "šmejdům"! Oni si cestu najdou(šmejdi) a i naši děti proti nim!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 9. 19:18
  Zajděte si na AENews. Poslední článek.
  To je právě to. Krůček po krůčku. Většina lidí (všude nejen tady) si myslí, že jich se to netýká. Ale pak lamentují nad svými dětmi nebo vnuky a diví se kam ti došli. Jen si vezměte naše školství. Ano znalostí je třeba znát více, ale chybí souvislosti. Školáci budou vycházet s množstvím jednotlivých informací, ale nebudou si je stále více moci dát dohromady. Budou znát po celém projítí výuky svůj úzký obor, ale nebudou vědět souvislosti.
  Jenom ty testy při zkouškách všech druhů jsou nebezpečnější více, než si kdo uvědomuje. Prý existuje studie, kde je dokázáno, že školáci kteří skládají tyto testy, rapidně ztrácejí celkovou průměrnou úroveň při absolování ve srovnání s těmi, kteří skládají "normální" ústní zkoušky. Ve druhém případě je průměrný růst úrovně absoloventů o cca tři procenta ročně. Takže ti mladší a zvláště děti mohou snadno potom padnout do pastičky. Bohužel každý z nás hodnotí tyto věci v reálném životě podle sebe a pak se diví kdo a jaké dělá voloviny.
  Ostatně si stačí uvědomit, pokud to kdo sledujete, co se na školáky hrne a už i vlastně nahrnulo. Jenom to co - a přiznám to - vím útržkovitě. Nechci, aby se zcela vážně řešila v prvním stupni základních škol třeba úloha typu:

  Tři vrabci seděli na vodě. Dva uletěli. Kolik se jich zachránilo? (Ani jen, vrabci na vodě neplavou!!)

  nebo

  Deset medvědů sedělo na střeše. Pět jich uletělo ...

  nebo

  Na klikvě bylo deset jablek ...

  Možná už to i tak je. To jsou reálná zadání ze světa (ovlivněného výrazně nebo přímo z anglosaského světa...) o kterých jsem jsem slyšel (jako vtipy, ale se zdůrazněním přednášejících, že jde o fakt). Chápete pak jaké hadosti, přízraky, možná i noční můry (jsou mnohem horší "úkoly") se vytváří v hlavičkách školáčků? Už dlouho si tak říkám, že se budu muset podívat do učebnic pro základní školy. Nejspíš teď při první příležitosti v nějakém větším knihkupectví s prodejem učebnic pro základní školy.
  Nebo se neustále mluví o počítačové gramotnosti, ale v podstatě se tím de facto rozumí znalosti ovládání programů. Alespoň pouze to zajímá případného zaměstnavatele. Vůbec ne odbornost.
  Ať už je to tak či onak nejdůležitější trend současného školství je produkovat konzumenta, poslušného (zákonoposlušného) občana. První výsledky jsou také vidět, mladí nemají ani přehled ani kolikráte elementární znalosti a nejdůležitější je u značné části mládeže - gadget - mobilní potvora žeroucí čas a rozum. V elitních školách pro vybrané jsou jakékoliv elektronické hračky a dokonce i internet přísně zakázány, proč asi? Prý slovo gadget původně označovalo neznámý předmět, který spadl na palubu pirátských lodí ... no, byla by to sranda.
  Tiše doufám v to lepší, ale kdo ví ... každopádně se podívám alespoň do několika učebnic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Policajtskej:
   V autobuse jede 5 policajtů.
   7 policajtů vystoupí.
   Kolik musí nastoupit policajtů, aby byl autobus prázdný?

   Smazat
 10. Zivot v Rusku:

  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-armada-smrt-vrazda-vojak-zakladna-dustojnik-obet-sikana-pretezovani-ritual-ramil-samsutdinov.A191107_112139_zahranicni_dtt

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:33
   Nojo,Iděs je vysoce objektivní,stejně jako Šafrožumpa!☺
   Five Finger Death Punch...Wrong side of Heaven....takhle se amiokupanti starají o válečný veterány!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 7,20
   A stále dokola inceste......A52,F73,F200,F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  4. 7:36 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 11. K tomu snad není co dodat.

  OdpovědětSmazat
 12. Žádné náboženství nemá na školách co pohledávat, pokud to nejsou školy církevní! V dospělosti ať si každý věří v jakékoliv nesmysly, ale nikdo nemá právo na ty nesmysly jakýmkoliv způsobem převracet ostatní, a už vůbec ne, když z těch nesmyslů udělá ideologii!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně. Jakákoliv indoktrinace dětí je nepřípustná. Proto Maláčová a ČSSD se svou kolaborantskou agendou už nesmí být nikdy zvolena. Nikdy.

   Smazat
 13. Jo tak to si můžou strčit za klobouk veškeré náboženství je jedna velká lež. A islám do naši země nepatří a slimáci též ne.

  OdpovědětSmazat
 14. Neziskovky? Udělám pořádek! říká Schillerová. A popsala scénu s Babišem:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Neziskovky-Udelam-poradek-rika-Schillerova-A-popsala-scenu-s-Babisem-602300

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K jejímu hodnocení minulého režimu, za kterého vystudovala se dá říct, že paní se má dobře, a je odtržená od reality, nebo si to nehce rozházet s politickou věrchuškou.

   S těmi neziskovkami to nebude až tak horké, když říká, že:
   "Jako správkyně státní kasy je budu tlačit tím, že jim budu dávat tabulky za spolupráce s paní Válkovou, která to jako nová zmocněnkyně pro lidská práva má pod sebou. Jasně budeme schopni verifikovat, kdo a proč dostává od státu peníze, a kontrolovat to". Jo, tak paní Válková, to je ta pravá...
   A dále řekla, že:
   "Já ale nerozlišuji, o jaké neziskovky jde. Z mé strany platí, padni komu padni." No to je ale velká chyba, protože politické neziskovky by neměly mít vůbec právo na existenci, natož aby byly ještě dotované státem. Od politikaření tu máme volené zástupce v parlamentu, v senátu, a vládu. Přicucávače na státní rozpočet z politických neziskovek nikdo nevolil, a nemají žádný mandát do politiky kecat, a jakkoliv ji ovlivňovat. Ale aspoň na úplné utnutí dotací nemá nikdo z volených koule.

   Smazat
  2. Válková, to je ta paní, která protlačuje Istanbulskou úmluvu.
   V březnu 2014 při rozhovoru pro server Echo24 odpověděla na otázku, jaké je její mínění na poválečný odsun Němců z Československa, následující: „To nejhorší. Chápu, že to byla reakce na to, co se zase Čechům dělo předtím, ale ono se toho v Protektorátu zas tolik nedělo.“

   "Ministryně spravedlnosti za hnutí ANO Válková v rozhovoru uvedla, že je z částečně německé rodiny a má trvalý pobyt v bavorském Pasově, kam jednou měsíčně jezdí. "Tatínek byl z Opavy, v roce 1938 se ale přihlásil k české národnosti, šel do protektorátu, a protože školy byly zavřené, přihlásil se k protektorátní policii. Ale vždycky, i po válce, trval na tom, abychom se učili německy, že německá kultura je ta skutečná kultura, Goethe, Schiller," řekla v rozhovoru Válková.
   Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ministryne-valkova-pobourila-opozici-slovy-o-protektoratu.A140324_123127_domaci_kop

   Smazat
 15. Školy jsou od toho, aby vzdělávaly, nikoliv od toho, aby tlačily do hlav žáků bludy jakéhosi nomáda!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...a taky vedly mládež k mravnosti,pokud se oháníme křesťanskými kořeny Evropy.Pochopitelně je hlavní zátěž výchovy na rodině.

   Smazat
 16. Tak to můžeme ve školách začít přitloukat krucifixy, půlměsíce a umožnit působení politických stran. Školy se tak stanou líhní budoucích blbců, avšak nábožensky a politicky na úrovni.

  OdpovědětSmazat
 17. Islám není náboženství, islám je ideologie.

  OdpovědětSmazat
 18. To snad není pravda, dech mi vyrazila infiltrace Číny do UK, dnes tato zpráva, vždyť to je ohrožení státu. Takle se k nám plíží cizí mocnosti a my místo obrany si tady navzájem okopáváme kotníky, nebo dovádíme s pomníky. Začínám rozumět pojmu čučkaři, rozvědka by měla být sítí ochrany státu a ne živnost s dobrým příjmem. Jestli si naši kontráši nevšimli, tak útoky nevede jen Kreml a oni si velmi zjednodušili svou práci. Dokonce mám podezření, že na politickou objednávku. Máme asi nefunkční rozhádaný parlament, jeho komise asi nekontrolují a neúkolují rozvědku a ta si vytvořila jakési samoďěržaví, které neslouží obraně našeho státu, aleč vzájemnému špiclování.

  OdpovědětSmazat
 19. Tohle je prostě příšerná prasárna!
  https://pravdive.eu/page/352/b-muslimska-jatka-halal-v-belgii-b

  OdpovědětSmazat
 20. Google dnes dal na dotaz "okupace československo"
  z 22 odkazů čtyři na okupaci skutečnou, nacistickou.
  Zbytek nás odkazuje na události r. 1968.

  OdpovědětSmazat
 21. Od pondělka začíná Turecko posílat do Evropy teroristy !
  https://www.eurabia.cz/Articles/33543-od-pondelka-zacina-turecko-posilat-teroristy-do-evropy.aspx

  http://www.hurriyetdailynews.com/turkey-to-start-extraditing-isil-members-nov-11-148484

  https://www.rp.pl/Uchodzcy/191109443-Turcja-Od-poniedzialku-odsylamy-dzihadystow-do-Europy.html

  OdpovědětSmazat
 22. Nedovedu si představit učební osnovy ve školství po přílivu muslimských migrantů. Financování stavby mešit.
  Horší to budou mít naší liberalové, když budou chtít vysvětlit zdejším imámům vztah k LGBT. To budou asi létat hlavy (doslova).

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.