Reklama

pátek 22. listopadu 2019

Nepodporujeme imigraci ani emigraci, jsme zásadně proti legalizaci nelegální imigrace

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096898594-udalosti-komentare/219411000371121?fbclid=IwAR2VVBdoAkLEIlzDnqUkgLVclRmyyFWU5jaVh8DF_b7F1cegq6NwdE3ymL4Ivan David
22. 11. 2019
 Po mém včerejším vystoupení v pořadu Události komentáře na ČT24 se objevila tvrzení, že SPD ustupuje ze svých pozic pokud jde o nelegální migraci a to zejména z muslimských zemí. Je to naprostá lež. Pokud jde o tzv. "syrské děti", SPD má stanovisko velvyslance Sýrie, že jejich země si nepřeje odchod dětí do dalších zemí a je připravena se odpovědně o děti pocházející ze Sýrie postarat. Údaje o "syrských sirotcích" jsou natolik neudržitelné, že se hovoří o "nezletilých bez doprovodu". Nezletilí jsou podle úmluv zvýhodněni proti ostatním, proto je statut "dítěte" výhodný. Osoby, které se prohlašují za nezletilé mohou odmítnout testování s cílem určit věk. Záměrem mediálně podporovaného úsilí je dostat do ČR jakékoli nelegální migranty, aby pak bylo možné hovořit o "dobrých zkušenostech". Je snaha médií ukazovat představitele SPD jako nelidská monstra a připisovat jim obecně nepřijatelné postoje. Rozhodně podporujeme pomoc migrantům v zemích z nichž pocházejí, a to zejména dětem. Opakovaně upozorňujeme na dobré zkušenosti s pracujícími imigranty z některých zemí. Jsme však přesvědčeni, že každý stát se má starat především o své občany tak, aby při svobodě pohybu byli motivováni se do své země vracet a pomáhat jejímu rozvoji. Každý se z videozáznamu může přesvědčit.

67 komentářů :

 1. Stačilo, co jsem slyšel
  Tony

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podstata celé problematiky sirotků není v příjetí 40 nezletilých dětí, ale v prolomení přijímání Afričanů a Asiatů do České republiky- Existují plány v přijímaní uprchlíků do jednotlivých Evropských zemí podle rozlohy státu a počtu obyvatel. Podle uvedeného plánu je Česká republika schopná přijmout přes 60 milionů Afričanů a Asiatů, tedy muslimů. Pro naplnění tohoto plánu byly v Evropských státech na základě vnucených zákonů, zřízené neziskové, nevládní, nezávislé organizace, které se financují z našeho státního rozpočtu v celkové částce 18 miliard ročně a tyto neziskovky jsou řízené přímo z USA, Evropské komise. Cílový plán je jasný a spočívá v likvidaci národních států a islamizaci Evropy. Všem normálně myslícím lidem je to již dávno zcela jasné o co tady jde, když poslankyně Evropského parlamentu Šojdorová prosazuje za každou cenu příjetí nevinných, dětí ve skutečnosti, mužů ve věku kolem 20 let prohlašujících o sobě, že jsou nezletilí a samozřejmě bez dokladů, což je programově připravená legenda kterou prosazují nevládky, aby dostali do Evropy miliony muslimů. Je nutné konstatovat, že pod záminkami takových lidí jako je poslankyně Šojdrová, se neziskovkám daří likvidovat Evropu a do padesáti let Evropa bude Afrikou a Asii, kde původní obyvatelstvo již ve své zemi nebude mít co dělat, tak jak to v roce 1941 prohlásil Haidrich, že Češi musí pochopit, že tady nemají co dělat. Jenom není jasné, proč když to, že to je konec Evropy, je jasné obyčejným lidem, proč to není jasné politikům a co jim brání jasně říct NE imigrantů a jasně učinit kroky, aby do Evropy nevkročil jediný imigrant, pod jakoukoliv záminkou. Viděl jsem pořad na ČT 24 s účastí Evropského poslance Davida a jsem jenom zklamán z toho, že neřekl jasně, že je proti jakékoliv nelegální migraci pod jakoukoliv vymyšlenou záminkou s tím, že pokud Řecko a ostatní Evropské přímořské státy nejsou schopné jasně ochránit své hranice i když dostávají miliardy EURO, tak musí nést důsledky svojí neschopnosti. Výhledově je prognóza Evropy velmi nedobrá. Pod vládou Šojdrových, Drahošů, Milionu chvilek je jasné, že naši potomci budou muslimové v podřízeném postavení pod Afričany a Asiaty.

   Smazat
  2. Já se jenom divím, že o těch sirotcích chybí legenda, že se jedná o doktory, inženýry, kteří nás budou obohacovat svojí pracovitosti a kulturou. Jinak je jasné, že se jedná od samého začátku o podvod. Evropa dělá záměrně dojem, že zachraňuje nevinné lidi, které opět záměrně Turecko ve stovkách tisíc dopravuje do Řecka s kterým má špatné vztahy a nikdo Turecku není schopen jasně říct, kde jsou jeho mantinely, protože celá Evropa a USA tam dodává zbraně a zisky jsou přednější, než existence Evropy.

   Smazat
  3. 9:39 Lidovci odjakživa bejvávali "intelektuální výkvět", proto od nich nemůžeme nic konstruktivního čekat. Většina ostatních stran je to samé. Holt si občanstvo bude muset pomoct samo, až dojde místo chleba na kebab.

   Smazat
  4. Spíš se i věřící lidé pozastavují nad tím, že strana, která by je měla hájit a zastupovat vlastně dělá vše proti nim... Křesťanství je postaveno na lásce, porozumnění a laskavosti. Proč se tedy konaly Křižácké války? Missie? Katolizace? Abychom teď dávali přednost jiné víře a Kříž zatracovali?
   Vlastní zkušenost z Torina, kde před kostelem , kde je uchováno Torinské plátno, sedí na schodech docela velké skupiny s rádii z níchž zní muslimská hudba...
   Dovedete si představit, že bychom seděli před mešitou a poslouchali rokenrol? V Itálii jsou kostely zatím přístupné. Ve Francii nenajdete otevřený kostel, když není přímo bohoslužba...

   Smazat
  5. 9:39 Je třeba si uvědomit, že Němci přijímají muslimské uprchlíky nejen jako pokání za zahubené či vypuzené židy a aby se vhodně rasově promísili, ale hlavně proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". A tak jako se Kosovci odtrhli od azbuckého Srbska aby se připojili k ještě primitivnější Albánii, Čecháčkové se odtrhli od civilizovaného Rakousko-Uherska aby se připojili k putinovskému Rusku! Patří za Ural ...

   Smazat
 2. Souhlas pane doktore!

  OdpovědětSmazat
 3. Ani slimáka do ČR nelze s nimi žít a byl by to konec Českého národa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:27
   Bohužel,třeba Teplice na severu Čech už jsou díky Kuberovi a spol.tou afroverbeží zamořený!:-/

   Smazat
  2. Prosím, jen žádný rasizmus. "Afroverbež" je žalovatelný termín! Nezasírejte Novou republiku svou chorobnou nenávistí.
   Raději si přečtěte dobře Davidův text. Ten má správné argumenty! A bez rasizmu!!!

   Smazat
  3. 23;04
   Nazývat ten ksindl pravým jménem NENÍ RASIZMUS!!!!

   Smazat
  4. Anonymní22. listopadu 2019 23:04
   Ono se opravdu jedná o zločinné osoby. Nebo snad nevíte, že snad všechny ženy a většina chlapců, jsou cestou znásilňováni?
   To je informace od naší zmocněnkyně pro lidská práva, paní Válkové. Tvrdí, že jim budeme muset poskytovat nějaké psychologické terapie. S jakým výsledkem, v našem, pro ně cizém prostředí? P.K.

   Smazat
  5. Proc se nikdo nezepta kolik cechu , nebo evropanu vezmou do Kuvajtu, Quataru, Dubaie, Abu Dhabi,Saudi Arabie a dalsich trilionovych statu /Proc si nekoupi mene zbrani/...Proc Politici nesmi vsude na svete vzit ANI JEDNOHO SIROTKA Z RUSKA ??.
   Protoze Jsou to rasisti a nenavidi i male deti protoze jsou z Ruska???
   V cele s nacistkou Jourovou ?..Proc se nikdo neodvazi se zeptat ani tohle v boji proti nenavisti
   a rasismu ??..Ani afroaraba souverce neberou, ale my jsme obvinovani...
   Kdyz oni jsou rasisti, Afroarabsky Supremacisti , nacisti atd.
   Kdyz maly dite mezi divaky na fotbale zabuci , hrac v ruzovych podvlikackach predstira ,ze se zhroutil do bezvedomi v tragicke afere hysterie z rasisticke nenavisti divaku a ma udajne strasne nasledky na celej zivot ,kdyz dite si tam mezi divaky hralo s vycpanou kravickou..neco podobneho se skutecne stalo...
   HODI SE JIM TI PROTOZE SE JIM TO ZATRACENE HODI.
   Ale je to jen dalsi zrudna propaganda Zombii, ktery vylezaji z hrobu znicit vse zive a nezive dokonce..
   HODI se to na nas protoze se to HODI !!

   Smazat
  6. 4;36 Mate pravdu..Proc se jich nikdo nezepta kolik prijmou nasich bezdomovcu?....Vzdyt v tamnich podnebnich podminkach by na tom byli lepe..Nikdo by neumrzl

   Smazat
  7. 23:04 Pane já vím že to myslíte dobře ale s korektností se dostaneme do pekla. Už toho bylo opravdu dost.

   Smazat
  8. Pan David a inteligent samozrejme pojednava jen s nasledky a nevidi pravy stav veci a odkud se na nas vali..Aby nerozlobil vrchnosti...
   Nase lidskost samozrejme veli vzit sirotky ze Syrie a bez diskusi a bez verbalniho klickovani inteligentu....A postarat se o ne jak nejlip umime.
   Nesmi do toho strkat jejich spinavy pracky zkorumpovany jourove a spol. Ktery si chteji pouze vysplhat na hojnejsi zlaby..
   Sirotky vychovat aby pomohli Syrii vybudovat lepsi spolecnost a polozit zaklady ke zdravemu vyvoji syrskeho naroda.
   Protoze . Assad byl pritel /a blbej/ USA ,az na nej taky doslo , jako na kazdyho pritele USA. Slibili . A,
   Zachranili a museli vsecko ,rusove...To z nich udelalo velmoc. Az se situace urovna Assad musi odejit.
   Nema na to vladnout ...To dokazal.

   Smazat
 4. Prolhaností, zamlčováním, a překrucováním informací je ČT už pověstná. Normální člověk na ni nemá žaludek. Panu Davidovi velké díky za statečnou, inteligentní, trpělivou, a rozvážnou obranu občanů, a přeji mu pevné nervy při potýkání se s bezcharakterními tvory politické, i mediální scény.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Součást manipulace ČT, byly také fotky a záběry z táborů. Řeč šla o chlapcích 13-17 let, bez možnosti ověření, tedy nejspíš 17-19 let a přitom záběry šly zásadně na holčičky 5-9let (odhadem).
   Babiš už řekl, že budeme pomáhat u nich, což je humánnější, než je u nás připravit o jejich národnost a kulturu. Anebo to tak nemá být? Nemá za nimi, k nám, náhodou ten doprovod teprve humanitárně dorazit? A zde vytvářet izolované komunity?
   Orbán řekl: „Nepovažujeme týchto ľudí za moslimských utečencov, považujeme ich za moslimských útočníkov.“ P.K.

   Smazat
  2. Je mi líto, ale Babišovi už bych po jím vynucené podpoře poslanců ANO výročním zprávám ČT, kritice připojení Krymu k Rusku, podpoře nácků v kauze Donbas, sebekritice za členství v KSČ a dalších názorových veletočích nevěřil ani tečku za větou.

   Smazat
  3. Anonymní23. listopadu 2019 10:21
   Já jsem AB nevolil a volit nebudu, ale dokud pronárodně zaměřené strany nezískají dostatečnou podporu, považuji ho za menší zlo, než „demoblok“. P.K.

   Smazat
  4. 22:48 Naprostý souhlas, ČT patří na smetiště. Panu Davidovi patří náš dík a podpora.

   Smazat
 5. Přijímat děti ze zemí s tak odlišnou kulturou je naprostý nesmysl.
  Ty děti by měly jenom 2 možnosti.Buď splynout se svým okolím,vzdát se své muslimské identity,nebo se cítit jako cizinci v nepřátelském prostředí.
  V jejich kultuře je moc věcí jinak než v naší,jde o nepřekonatelné rozpory.
  Už jenom to,že dle jejich učení má žena jenom půl mozku.
  Jak nám to pěkně pan imám na ČT vysvětlil.
  V mých očích je KAŽDÝ muslim taková časovaná bomba,NIKDO nemůže zaručit,že se během svého života nezradikalizuje.
  Mám z nich strach a v Česku je nechci.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 6. Naprosto jsem šokován, jaké máme předpisy. Kdokoliv se může prohlásit za dítě, aby získal výhodný imigrační status. Přičemž může odmítnout testy, které mohou jeho tvrzení dokázat, nebo vyvrátit. To není právo, to je bezpráví, vůči nám.
  Těm, kteří to odmítnou, bychom neměli výhody pro nezletilé poskytovat, automaticky bychom je měli odmítnout. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Předpisy dělají v EU a naší poslanci to schvalují. Tipnul bych si, že to někteří ani nečtou.

   Smazat
 7. Z té diskuze je patrná další otřesná praxe ČT. K diskusi politiků, byl přizván jako rovnoprávný diskutér, nějaký neziskovkář, který žije z těch migrantů. Je jasné, že jeho zájmy se liší od zájmů společnosti, kterou zastupují politici. To je střet zájmů jako u Babiše. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tu debatu posloucham a je to vse zvaneni idiotu Proc se neresi kdo to vse zavinil kdo nastoupil onu zrudnou cestu" sedm zemi behem peti let" Vi to vsichni ale boji se az serou jsou to prizdisraciZeme jsou znicene na desetitileti a politici v USA si lejou kyble hoven na hlavu a perou se o koryta tot vse .Proto s ena vse vysrat je to hnuj

   Smazat
  2. Neziskovkář na záznamu je jen nadšený amatér, živí se jako řidič náklaďáku, snaha dostat sem muslimské děti je jeho volnočasová aktivita.

   Smazat
  3. Ivan David23. listopadu 2019 9:50
   Opravdu kompetentní osoba, k řešení migrační „krize“. Čistý propagátor kalergiho plánu.
   Je zde totiž průhledná snaha, z odmítačů islamizace Evropy dělat necitlivé zrůdy, rasisty, apod. Jsou rozhodnuti tento odpor zlomit a poté sem ta cizorodá etnika navážet, bez jakékoliv kontroly. Je třeba na toto upozorňovat a poukazovat na protinárodní činnost politických neziskovek. Orbán tímto směrem již dávno jde. P.K.

   Smazat
  4. Anonymní23. listopadu 2019 5:58
   Oni nic nezavinili. Oni rozjeli počáteční fázi muslimizace Evropy a rozvratu evropských států. K tomu potřebovali podnítit ta, nám cizorodá etnika, k odchodu z jejich států. A plán pokračuje jejich navážením. Další fázi již vidíme u severských států. Je jím privilegování dovezených etnik, vůči domorodcům – ubytování, kapesné, beztrestnost. Bude následovat vstup do politiky a šaríja na celém území, nejenom v nogo zónách. P.K.

   Smazat
  5. Na těch invazistech se už živí tolik českých parazitů,že to začínám vidět černě...
   Rozumek,Faltová,Kalibová,Šabatová,Pánek...je jich STRAŠNĚ moc, kteří by neradi přišli o koryta.
   Jenom těch ničemnejch juristů kteří jim raděj jak dojit náš erár musej bejt mraky.
   Helanov

   Smazat
  6. 9:50...No dobře.Ale přeci i řidič náklaďáku musí chápat,že když se tady čapne jeden,tak pozve celou rodinu.
   Která u nich čítá i 50-200 kousků.
   I strejček z desátého kolena je rodina a musí se mu podat pomocná ruka.
   Helanov

   Smazat
  7. Pašeráci v námi placeném médiu, no to je zlegalizovaný bordel.

   Smazat
 8. No, myslím, že největší nápor byl po rozpadu ČSSR... Utíkali za lepším ze SR.

  Jinak se už teď stačí projít ve větších městech. Kdo má oči vidí a obohacování je jen otázka času

  OdpovědětSmazat
 9. Pane dr. Davide !
  O immigracne politice Ceske republiky rozhoduji ti obcane, kteri maji ceskou narodnost a ceskou statni prislusnost - VETSINOVYM usnesenim ! !

  VSE OSTATNI je vrcholne nepratelsky akt ! INVAZE !
  Proto vse ostatni je neplatne !

  To rika mezinarodni zakon ! Ti co ho porusuji, to delaji pod zasterkou nejakeho "humanismu" , ktery je kamuflaz na zruseni evropskych statu !
  Nastoleni jedne svetove vlady a dosazeni mistodrzitelu do budoucich evropskych administrativnich oblasti !

  Je to znehodnoceni ceny, kazdeho ceskeho pracovnika !
  Prinasi to kriminalitu a ruzne nemoci, ktere Evropa nezna !
  Snizuje to hodnotu nemovitosti ! Prinasi to bidu a tak vysoke dane , ze to skonci bezdomovectvim tisicu lidi ! (vis. Californie, dnesnich dnu !)

  NENI to nic noveho ! Napoleon o to usiloval ! Hitler o to usiloval a Bolsevici o to usilovali, pod rouskou Marxismu !
  Genghis - Khan to castecne docilil !
  Je to zacatek rasove narodnostni valky !

  Nekouzelnejsi slovo v anglictine je proto rict - NO ! NO !
  Reknete to v Bruselu ! (Proto nas president Trump stavi plot ! Aby vlada rozhodovala a ne Nancy Pelosi.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 10. Vzhledem k tomu, že tlak na přijímání migrantů do budoucna jenom poroste a neobejde se bez sankcí a postihů pro ty, kteří budou migranty dál odmítat, je třeba přijmout taková opatření, která budou naší zemi v očích samotných migrantů učinit nežádoucí.
  Do osmnácti let za katr bez možnosti volného pohybu (konec konců, jsou to ještě "děti") a po dovršení plnoletosti makat. Pro každého přichystat lopatu, nebo krumpáč a pobyt v zemi podmínit prací. Žádné dávky bez práce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je ale proti "lidským právům" a EU by to hned zarazila - a ještě by zarazila dotace. Jediné řešení je CZEXIT.

   Smazat
  2. Blogger23. listopadu 2019 8:16
   Řešením je volit takové politiky, kteří se proti tomu postaví.
   Je naivní očekávat vyhlášení referenda o odchodu od politiků, kteří nejdou ani do menšího odporu proti EU. P.K.

   Smazat
  3. To vam nepovoli

   Smazat
  4. 6:50...Vidíte to moc jednoduše.
   Oni nejsou pitomí,to co k nám tedka leze,jsou Britové,Frantíci,Němci s muslimskými kořeny.
   Vidím to v přmém přenosu,v blízké pákistánské non-stop večerce se těch opálených mladíků za posledních 25 let zacvičilo už nejmíň 40-50...
   Vede to tam Pákistánec který se tady etabloval už za bolšána,sympaťák, perfektní čeština, česká manželka.
   Takový táta a máma pákistánských přišlíků.
   Naučej se obsluhovat kasu,pár frází česky a ...frrr do terénu.
   Helanov

   Smazat
 11. Ale tak my už tady přece máme slimáků jak naseto. Teplice a okolí je jimi přímo promořeno, patří jim celé Lázně Bělohrad, v Brně mají koupené celé ulice a už si tam plánují dokonce postavit největší středoevropskou mešitu. Nikdo tady jejich počty nereguluje, takže jen od roku 2011 se jejich počty znásobily o cca 100%. Je zajímavé, že nikomu nevadí muslimofil Al Hamajda na MV, vždyť je na tom postu zcela jasným bezpečnostním rizikem!
  A sirotci?? Opravdu se najde někdo natolik stupidní, aby uvěřil, že nějaké malé dítě je schopno samo, BEZ DOPROVODU, dojít ze Sýrie, Afghánistánu nebo Pákistánu
  (odkud prý ty Šojdrové "dětičky" jsou) až do Řecka? Buď jde o dvaceti a více leté "sirotky" nebo - jsou-li to skutečně malé děti - jde o ty, které přivezli jejich rodiče a nechali je v táboře právě proto, že ví, že se jednodušeji dostanou dál do Evropy. Posléze samozřejmě dojde ke sloučení početných rodin oněch "sirotků".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:16
   Konečně někdo potvrdil,co já říkám celou dobu.....afroverbeže je tady jak much na ho@@@ne,TAKŽE JE NEJVYŠŠÍ ČAS JIM UKÁZAT,ŽE V ČECHÁCH JE NIKDO NECHCE,ŽE MŮŽOU TÁHNOUT DO V.I.P.DEMOKRACIE MADE IN SSA!!!!!

   Smazat
 12. Podstata celé problematiky sirotků není v příjetí 40 nezletilých dětí, ale v prolomení přijímání Afričanů a Asiatů do České republiky- Existují plány v přijímaní uprchlíků do jednotlivých Evropských zemí podle rozlohy státu a počtu obyvatel. Podle uvedeného plánu je Česká republika schopná přijmout přes 60 milionů Afričanů a Asiatů, tedy muslimů. Pro naplnění tohoto plánu byly v Evropských státech na základě vnucených zákonů, zřízené neziskové, nevládní, nezávislé organizace, které se financují z našeho státního rozpočtu v celkové částce 18 miliard ročně a tyto neziskovky jsou řízené přímo z USA, Evropské komise. Cílový plán je jasný a spočívá v likvidaci národních států a islamizaci Evropy. Všem normálně myslícím lidem je to již dávno zcela jasné o co tady jde, když poslankyně Evropského parlamentu Šojdorová prosazuje za každou cenu příjetí nevinných, dětí ve skutečnosti, mužů ve věku kolem 20 let prohlašujících o sobě, že jsou nezletilí a samozřejmě bez dokladů, což je programově připravená legenda kterou prosazují nevládky, aby dostali do Evropy miliony muslimů. Je nutné konstatovat, že pod záminkami takových lidí jako je poslankyně Šojdrová, se neziskovkám daří likvidovat Evropu a do padesáti let Evropa bude Afrikou a Asii, kde původní obyvatelstvo již ve své zemi nebude mít co dělat, tak jak to v roce 1941 prohlásil Haidrich, že Češi musí pochopit, že tady nemají co dělat. Jenom není jasné, proč když to, že to je konec Evropy, je jasné obyčejným lidem, proč to není jasné politikům a co jim brání jasně říct NE imigrantů a jasně učinit kroky, aby do Evropy nevkročil jediný imigrant, pod jakoukoliv záminkou. Viděl jsem pořad na ČT 24 s účastí Evropského poslance Davida a jsem jenom zklamán z toho, že neřekl jasně, že je proti jakékoliv nelegální migraci pod jakoukoliv vymyšlenou záminkou s tím, že pokud Řecko a ostatní Evropské přímořské státy nejsou schopné jasně ochránit své hranice i když dostávají miliardy EURO, tak musí nést důsledky svojí neschopnosti. Výhledově je prognóza Evropy velmi nedobrá. Pod vládou Šojdrových, Drahošů, Milionu chvilek je jasné, že naši potomci budou muslimové v podřízeném postavení pod Afričany a Asiaty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tyhle milovnice a podporovatelky toho afroodpadu na jejich náklady i s rodinama odvést do Afriky a nechat je kulturně obohacovat.....nejlíp 100x za den!!!!!

   Smazat
  2. At si vytvori sve "Potemkinovy vesnice" jinde...Tyhle experimenty nemohou skoncit dobre

   Smazat
 13. Jeste chodi Drdavid v Bruseli do muslimske ctvrti na kebab?
  Kolik ze sveho megaplatu bruselske vyzirky dal Drdavid na nemocne deti a potrebne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní23. listopadu 2019 11:05
   Politici by neměli rozdávat drobné potřebným, politici by měli prosazovat, aby zde takoví potřební nebyli. P.K.

   Smazat
  2. 11:16... PŘESNĚ!
   Politici nejsou dvounohé kasičky ale prosazovatelé vůle svých voličů.
   Helanov

   Smazat
  3. Helo, to si snad děláš srandu..?

   Smazat
 14. Jen cistokrevny blb a Drdavid muzou napsat, ze nelegalni migrace je legalne:-)

  OdpovědětSmazat
 15. Neni divne,ze najdou ubytovani pro lidi z jineho "kulturniho okruhu",ale pro Evropske bezdomovce ne?...Ty nechaji klidne zmrznout

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní23. listopadu 2019 11:31
   „Dívný“, je totiž celý ten praktikovaný liberalismus. Ten je třeba odmítat a volit neliberálního politika. P.K.

   Smazat
 16. Už aby byl p. Ivan David ministr vnitra.

  OdpovědětSmazat
 17. Čím dŕíve tím lépe.Za třicet let bude evropa multikulturní,všichni budou jezdit v elektroautech,budeme mít čistej vzduch a budem štastní.???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někteří blbci jsou trvale šťastní už celých 30 let nepřetržitě.

   Smazat
 18. Jo, vítr nám budou dodávat z germánie , málo lidí tu jízdu přežije, protože crastesty jsou ohromující :)))
  Ale injenýři a felčaři nám pomohou :)))

  OdpovědětSmazat
 19. Dr. Davide - ujistuji vas na 100 % , ze president Trump (a jeho lide) je silne zameren proti nelegalni invazi nechtenych do Ameriky !
  I kdyz mu Kongres nedal penize, na stavbu plotu na jizni hranici (Rio Grande), tak plot roste !

  President nekolikrat kritizoval politiku Merkerove, jako CHYBNOU !
  President podporuje specializovanou policii (ICE - U.S. Immigration and Custom Enforcement) !
  Kdo nema papiry, je zatcen okamzite a isolovan ! Za nejaky cas deportovan !

  President donutil vladu Mexica, ke spolupraci ! Federales a armada hlidaji, jak jizni hranice Mexica, tak severni !
  T.j. realita !

  Vsichni nenavidi belochy, ale nikdo bez nich nemuze zit !
  Nas vykopali z Afriky a ted lezou za nami vsude !
  Jak do sev. Ameriky, tak do Evropy !
  Nedejte se Doktore Davide ! Zprdnete je v Bruselu vsechny !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 20. Jak může tzv. dítě bez doprovodu projet půlkou zeměkoule a je zaregistrováno až v zemi určení. To si ho jako cestou nikdo nevšimne ? Nikomu nechybí, nikdo ho nehledá, všichni pomřeli ? Tomu máme věřit??

  OdpovědětSmazat
 21. O tom, že ten slavný západ nadělal všechny ty svinstva nejen
  v Africe ale i jinde na světě - JE FAKT !
  Proč ten bordel ale mají vyžírat státy jako my. Žádné kolonie,
  žádní otroci ani suroviny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám sice křesťanské vychování, ale jsem realista. Předevšim, řešíme důsledky a ne příčiny. OSN včetně modrých přileb mne zklamalo. Když pomáhat, tak u nich (zdravotnictví,potraviny,léčiva a ne zbraně). Po zkušenostech z totáče, kdy peněžní pomoc Biafře se vybrala v ROH známkách a nakoupily se za to zbraně pro místní bojůvky, dnes nevěřím ani neziskovkàm. Když, tak přistavte vagón a já tam zanesu Sunar, sušenou brkaši, rýži, kondenz.mléko, starou autolékárničku atp. Trochu mne zarazily odpady po průvodu migrantů Maďarskem,kdy se v blátě válely a nové deky larisy, nedotknuté konzervy a nápoje. Taková zjištění často chladí moje záchvaty altruizmu.

   Smazat
 22. Vono je ještě rozdíl mezi " de facto a de jure".

  OdpovědětSmazat
 23. Ten "problém" kolem sirotků ze Sýrie se táhne již snad pá roků.Obecně o tom mluvil veřejně i Zeman, že by se mělo pomoci rozvrácené Sýrii a i dalším zemím, které jsme navštívili válkou "u nich doma", dary, investicemi. S tím lze souhlasit a byla učiněna nabídka na postavení dětského domova pro sirotky. Údajně náklady na realizaci domova představou Sýrie přesahovaly čtyřnásobek předpokládaných představ nákladů ČR. Hledejme spolupráci! Jsme spoluviníky neštěstí Sýrie a je to naše povinnost!

  OdpovědětSmazat
 24. Prrrrr, já nejsem spoluviník, přesto bych u NICH rád pomohl.

  OdpovědětSmazat
 25. Na...t
  Salamova metoda

  OdpovědětSmazat
 26. Nez jsem se malinko postavil na nohy tak jsem zil pres ulici techto deti..
  Mam napsat vic...??

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.