Reklama

pondělí 11. listopadu 2019

O čem všem se v bouřlivých polistopadových týdnech cudně mlčelo

Stanislav A. Hošek
11. 11. 2019
Celostátní pozdvižení davů začalo proto, že bylo delší dobu očekávané. Nahodilou rozbuškou konkrétního dění se pak stalo šíření zprávy o zabitém studentovi při studentské demonstraci k 17. listopadu, která podle oněch zpráv byla brutálně napadena represivními složkami státu. Zpráva byla původci určena spíše světu, ale paradoxně právě ona zvedla lidové davy doma, jelikož jim chyběly věrohodné informace o dění v Praze. Ani jedna z těchto zpráv nebyla pravdivá. V případě zabití šlo o čistou lež a brutalita nebyla o nic větší, než bývala a je dodneška užívána proti demonstracím na Západě běžná. Režim, v jehož samotném původu je lež, si toto Kainovo znamení nesl, nese a ponese až do dalšího zvratu.


Dokazuje to i fakt, že hned v prvních týdnech aktivisté z Pražských divadel a kulturních kruhů, nešířili mezi veřejností pravdu, jak se dušoval jejich guru. Doslova před veřejností zamlčovali skutečně připravované a naprosto zásadní společnostní, hospodářské a především politické translace. Tvrdím, že byly cudně, leč záměrně zamlčovány skutečnosti, z nichž některé se pokusím vyjmenovat.

Vědomě se mlčelo o tom, že:

1. Dojde k úplnému odstranění socialismu a obnovení dravého kapitalismu. Václav Havel ve svém prvním veřejném projevu před svým „jmenováním za prezidenta“, celému státu v Československé televizi dne 16. 12. 1989 jasně popřel svůj antisocialismus a nástup kapitalismu v naší zemi.

2. Vláda jedné strany s víc jak milionem členů bude vystřídána soutěží o politickou moc přehršlí pidistran.

3. Je lživým heslo: „Strany jsou pro straníky a OF pro všechny“. OF nikdy nebylo pro všechny, leč jenom pro vyznavače politiky jeho hlavního představitele.

4. Zrušením vedoucí úlohy KSČ se vytváří situace, v níž následujícími volbami už nebudou manipulovat pohlaváři KSČ, ale budou jimi manipulovat vesměs samozvaní předáci OF.

5. Pod frázemi o svobodě se skrývá především svoboda neomezeného hromadění peněz a tím moci.

6. Pod rouškou obecně proklamované demokracie bude nastolena nadvláda největších vlastníků majetku, bohatství a kapitálu, jejichž zájmy ve veřejného prostoru budou zastupovat předáci zmíněných politických pidistran.

7. Propagovaný návrat do Evropy bude ve skutečnosti upadnutím do područí globální hegemonie Západu, čti USA, EU a Německa a z Ruska bude vytvořen nesmiřitelný nepřítel.

8. Naše budoucí neúčast ve vojenských blocích je pouze naivním snem lidí bez občanské odpovědnosti.

9. Budou individuální lidská práva upřednostňována natolik, že dojde k postupné likvidaci kolektivních lidských práv a s nimi souvisejících sociálních jistot.

10. Se budeme omlouvat sudetským Němcům.

11. Přechod na tržní ekonomiku bude v prvním kroku obsahovat devalvaci měny, čili robustní snížení úspor všech obyvatel.

12. Samotná tržní ekonomika bude znamenat likvidaci dvou třetin průmyslových podniků, čímž stát ztratí tvůrce zdrojů na vyplácení penzí, zachování bezplatného zdravotnictví a školství.

13. Pod praporem antisocialismu bude zlikvidována družstevní základna agrární složky národohospodářství a tím zrušena potravinová soběstačnost země.

14. V národohospodářství bude prakticky totálně zrušeno společenské vlastnictví a majetek státu, vytvářený po čtyřicet let všemi občany, bude ve chvatu rozprodán bohatým soukromníkům, tedy převážně cizincům, kteří jej jako konkurenci z velké části zlikvidují.

15. Dojde k revanšistické pomstě provedené vrácením majetku nejen prvorepublikovým podnikatelům, ale i šlechtě a církvi, které jej nabývaly v dobách své absolutistické, čti totalitní vlády.

Nehodlám dále pokračovat, ale upozorňuji, že lze dohledat, jak přední exponenti začínající změny navštěvovali hned v prvních týdnech velvyslanectví Západních zemí a tam dokonce podepisovali sliby, obsahující některé výše zmíněné jevy jako své osobní závazky. Takže z jejich strany zamlčování těchto skutečností je věrolomností, potvrzující existenci Kainova znamení ležícím na celém dnešku.

Ať si třicáté výročí posledního velkého zlomu v historii naší země připomíná každý, jak chce. Ovšem moc bych doporučoval co největšímu počtu svých spoluobčanů, především těch co si pamatují jen na současnost, aby si vyhledali na síti projev Václava Havla v ČS televizi ze dne 16. prosince 1989. Sami pak budou moci posoudit, jestli již od počátku kardinální změny se veřejnosti sdělovala pravda.

113 komentářů :

 1. Pozvánka na výstavu reportážních a dobových fotografií „30 let bez růžových brýlí aneb co kapitalismus zničil . . .

  https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

  OdpovědětSmazat
 2. 22:16
  Díky za inspiraci!

  OdpovědětSmazat
 3. Nic víc než ubrečené žvásty zkrachovalého soudruha, které lehce vyvrátí bod po bodu i malé děcko.

  Například už ten první bod:
  Ten "dravý kapitalismus" znamená to, že o Hoška je už 20 let dobře postaráno, uřívá si důchodu spolu s dalšími 2.5 milionu lidmi? A dalších 700.000 lidí pobírá invalidní či sirotčí důchod? Znamená to, že je špičkové zdravotnictví zdarma dostupné pro všechny? Základní, střední a dokonce vysoké školství zdarma? Mateřská dovolená v délce několika let, porodné atd atd?
  Tuší vůbec Hošek o čem to žvaní?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona totiž ta pravda, to je sprosté slovo a proto se v "lepší společnosti" neprovozuje. Taková lež, demagogie, lakování na růžovo, kecy o svobodě a demokracii, což je to první jmenované, je na pořadu dne a nic jiného massmediální prodejné kurvičky neznají a neuznávají, hlavně když to dobře sype. Zkus říci svůj názor a už tě Dvořákovic veřejnoprávní televize placená z našich štědře a nekontrolovatelně zneužívaných peněz, nikdy nepozve, natož k Moravcovi. Možná by to za demonstraci stálo, nebo né? Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. 22:36 to malé děcko, které vyvrátilo tak akorát h...o v trávě, nebo spíš do něj šláplo, jste vy. Kdyby se to tady všechno nerozkradlo a dál pokračovalo v nezadluženém módu, tak by to tady asi bylo o něčem jiném, takže by asi nikdo netušil o čem tady žvaníte. Jenže to by si nikdo nenakradl miliardy a miliardami bychom nesponzorovali tenkrát a těsně před krachem stojící kapitalismus. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. 22:36

   Váš mozeček to asi nedokáže ještě zpracovat, ale jednou, možná až(jestli) opustíte mámino hnízdo, pochopíte že socialismus tady už odpravdu není. Že je tu skutečně ten dravý kapitalismus, kterému dochází pára a v důsledku se bude stále více přibližovat svému počátku.

   Smazat
  4. 23:12
   Ty už jdi taky do prdele, dědku. Neděláš nic jiného než že dřepíš 24/7 u počítače a s plným bachorem z vyhřátého bytu klepeš na net chujoviny jak se máš prej hrooozně zle, jaký jsi otrok kohosi, jak ti prej cosi kdosi ukradl a jak prej kohosi sponzoruješ.

   Za mě jsi zcela nesoudný, rozežraný idiot, který si neváží ničeho a pálí ho dobré bydlo. Zcela zbytečný člověk, který ničím nepřispívá jen blbými kecy otravuje vzduch.

   Smazat
  5. 23:15
   Je mi 48. Zkus se chytit něčeho jiného, idiote.

   Smazat
  6. 23:22 to vykládej svým kamarádíčkům ty jeden pyjáte. Jinak pan Hošek napsal pravdu a kapitalisté neustále lžou.

   Smazat
  7. 23:22

   Ve 48 letech pořád ještě v mamahotelu? Hmmm...

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 23:59

   Takže jsem se trefil, mamánku. Děkuji za potvrzení, to zakvílení při záseku do živého mě vždy pobaví.

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Slovni prujmy primitivnich CechoGreticek..
   Tak akorat..

   Smazat
  12. 0:18

   To mi docela stačí. Váš zoufalý nářek nad sebou samým je mi nejkrásnější odměnou.

   Smazat
  13. 0:21
   :-D
   Zoufalý nářek? Vždyť tu pořád kvičíte jen vy jak vás prej někdo povedl 17. listopadu a ukradl vám váš úžasný socialismus.
   Vy jste úplně blbej, člověče. Ale pokud se cítíte odměněn tak jsme vlastně spokojeni všichni.
   A tak je to správne, soudruhu. Tak to má byt.
   :-D

   Smazat
  14. 0:33

   Pletete si pojmy s přáními a dojmy. My zde konstatujeme holé a ověřitelné skutečnosti.
   Vy se zmítáte v záchvatech zuřivosti, uvězněn ve své stupiditě konfrontované s kognitivní disonancí.
   Škoda že nemůžete zažít ten pocit sledovat vaše zoufalství. To musí pobavit i lidi, kteří nemají tak blízko k cynismu jako já.

   Smazat
  15. 0:41
   Soudruhu, vy zde celo dobu už od vzniku těchhle stránek neustále kvičíte jak vás někdo před 30 lety prý podvedl, jak vás prý někdo okradl, jak se prý máte zle, jací jste otroci, jaká je ČR prý kolonie, jakým je protektorátem.
   Já naopak jsem s polistopadovým přechodem od totality ke svobodě, demokracii a prosperitě spokojen a v neděli si s chutí připomenu 30 let od toho památného dne pádu komunistického režimu.

   Kdo z nás dvou se na základě výše uvedených faktů zmítá v záchvatech zuřivosti a zoufalství, ať posoudí každý soudný člověk sám.

   Tím s vámi končím a těším se na vaše nedělní pištění :-D

   Smazat
  16. 0:55

   Jistěže, čemu zase nerozumíte?
   Vaše spokojenost a s tím související vyrovnanost doslova bije do očí.

   Přečtěte si aspoň po sobě, co jste zde během této naší malé debaty dokázal vypotit a myslím že když se budete hodně soustředit, dokážete i vy identifikovat své záchvaty zuřivosti a zoufalství.

   Mimochodem, vy jste můj soudruh?

   Dobrou nos, bobánku, ať jste připraven ráno na šichtu. Radostně a s nadšením budovat své šťastné a perspektivní kapitalistické zítřky. Raz - dva, raz - dva, raz - dva...

   Smazat
  17. Jste, 22:36, věru jednoduchý, dokonce korektní diskuze neschopný člověk. Dravost kapitalismu nevylučuje, že o pana Hoška a další je tak, nebo jinak „postaráno“. Dravost kapitalismu je dána tím, že bitva o majetky, zejména ty největší, je vedena všemi prostředky, vždy na úkor těch slabších kdy důsledkem je, že jedni spotřebovávají mnohonásobně víc, než kolik užitečného vytváří a bohatnou na úkor těch, kteří produkují i na úkor těch, kterým je produkovat znemožněno. To pochopit je zřejmě mimo vaši rozumovou schopnost, takže vedle argumentace, která pléduje témuž, co garantoval i předchozí režim, napadáte i osobu autora článku. Shrnuto, jste nevycválaný hlupák, kterému uniká, že jistá menšina stále víc bohatne, aby naprostá většina stále víc chudnula. Omezenec, kterému uniká, že takový systém spěje k neodvratné a konečné existenční krizi. Třeba i celé lidské společnosti.

   Smazat
  18. Vy, 0:55 se vším tím svým předchozím, jste ukázkou bezmocné argumentace napadáním osob, se kterými se názorově rozcházíte. Já osobně se mám, materiálně, mnohem a mnohem lépe, než bych se mohl mít za předchozího režimu. I kdyby se těch uplynulých třicet let rozvíjel tempem svých dožitých čtyřiceti let. To ovšem nijak neznamená, že se mi současný systém nemusí hnusit, že moje možnosti spotřeby nejsou mou vlastní zásluhou. Vy vyvraťte to, že upadla morálka, že byl ztracen národní majetek v hodnotě bilionů, že stát je v řádů bilionů zadlužen a podobně je zadluženo obyvatelstvo. Za tuto cenu, za bezdomovce, za lidi pod exekucí a dřív nebo později nezaměstnané, za tuto cenu tady žádný pokrok nevidím. A vy se, neználku, z bezmoci to vyvrátit, třeba zvencněte.

   Smazat
  19. 23:20 A o co jinýho asi tak by podle tebe měli ti místní odulci*) na ten net "klepat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  20. 8:36 Co slovo, to perla. Podepisuji každé vaše slovo. Tvrdá realita dnešní doby u nás.

   Smazat
 4. Pro p. MUDr. Davida a p. Blažka....pánové, to jste tomu dali korunu....Europoslanci za SPD se už také zbláznili?....

  https://aeronet.cz/news/europoslanci-za-spd-se-uz-take-zblaznili-katerina-konecna-z-kscm-odhalila-jak-se-hlasovalo-v-eu-pro-skandalni-usneseni-o-tom-ze-ii-svetovou-valku-rozpoutalo-nemecko-bok-po-boku-se-sovetskym-svazem/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi uz neni duvod zajimat se o historii...Stalo se z ni totiz neco podivneho...neco,co nam "odhlasuji"

   Smazat
  2. Dal jsem tu odkaz s otázkou na pana Davida a nebylo mě odpovězeno.

   Smazat
  3. Ty si myslíš, že ti na dotazy vznesené v době, kdy lidé jdou spát, někdo odpoví? Napiš dotaz na pány europoslance přímo a oni ti na stránkách NR jistě rádi odpoví. Mimochodem, Kateřina Konečná si vyřizuje osobní účet s Davidem, který ji před volbami nechytal na lži a uveřejnil fakt, že hlasovala pro přijetí imigrantů! Tehdy prskala a kroutila se jako had.

   Smazat
 5. Projev Havla 16.12.1989

  https://www.daikhlo.com/watch/yt__ZLZtVBqXIs

  OdpovědětSmazat
 6. Dnes, když to došlo do tragických konců a stav je zabetonován, už víme, že jsme se od počátku stali obětí podvodu a lží. Škoda že jsme si to dostatečně vážně neuvědomovali už před 30 lety, nebo v letech následujících, kdy se ještě dalo něco zachránit.

  Každopádně je trpce úsměvné, když nějací troubové, ani omylem nespadající mezi prominenty z puče profitující, po vzoru svých komsomolských předchůdců, pevně drží linii lží až dodnes.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stali jste se "obětí" pouze své hlouposti, lenosti, závisti a nenávisti. Pomoci vám není.

   Smazat
  2. 23:26

   Fascinující, jaká moudrost, kreativita, tolerance a láska z vás chlístá všemi směry. Pokud se právě vy upínáte k tomuto režimu, nemůžete mu dát lépe vypovídající vizitku.

   Smazat
  3. Se stim smiř, obžedáre

   Smazat
  4. 12. listopadu 2019 1:25
   Se stim smiř, obžedáre, Ty havloidní soroškriple, ty trolíš všude! PL, PP, Novinky, NR atd. ŠMEJDE!

   Smazat
  5. V 9:44 skřekl kapitálka nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně tlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!

   Smazat
  6. oprava času: 11:23

   Smazat
  7. 11:54
   Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. 12:34 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   To aby je strejda Googlů mohl snadnějc přiřadit k těm tvejm rodinnejm kódíkům:-)))

   Smazat
  9. Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!
   P.S.Kdo zná a umí,ten Google k vědění nepotřebuje!!!!☺

   Smazat
  10. 17:54 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 7. K bodu 13....Návrh novely zákona o významné tržní síle je paskvil. V Evropě jsme za exotická zvířátka

  https://ekonomickydenik.cz/navrh-novely-zakona-vyznamne-trzni-sile-paskvil-evrope-za-exoticka-zviratka/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  OdpovědětSmazat
 8. 16.bod-Dojde k přepisování světových a evropských dějin, vykreslování Ruska a Číny za nepřátele a k likvidaci funkčních heterosexuálních rodin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17.-Dovoz miliónů Afričanů do vašich evropských domovů.

   Smazat
  2. To nesrovnávej! Páč na rozdíl od Rusáků, kteří coby de facto vječně zlití divoši křepčící za bílýho dne v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   ... jsou pro civilizaci zcela nepotřební, tak žluťáci, až je zbavíme komoušů, nám můžou dál sloužit tradičně v roli kuliů i kuliJan s takovouto praktickou šálou na krku! - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Smazat
  3. Tohle ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!
   P.S.Kdo zná a umí, ten Google k vědění nepotřebuje!!!!☺

   Smazat
  4. 17:53 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 9. Vy hlupáčkové, co zbytečné nádaváte panu Hoškovi, že se máte prý dobře, vy byste za mísu šošovice, tvrdili cokoliv. Většinou si stejně hovíte v paneláku, postaveného za předchozího režimu a máte štěstí, že jste ho získali ještě před listopadem 1989.Banány v Pramenu sice byli málokdy, ale ovoce a zeleniny byli domácího původu a bylo jich dostatek.Nadnárodní korporace sice sem dováží banány, ale druhořadou jakost, to lepší si nechají na západě. Zemědělská a potravinová soběstačnost byla 90%. 10% to byla stejně jenom: rýže, káva, čaj, mořské ryby a podobně. Rozhodně vyšší kvalita za rozumnou cenu. Dnes je to naopak. Jako první oběť padlo prosperující družstvo Slušovice, aby uvolnilo cestu nekvalitnímu dovozu ze západu.I obyčejná voda v kohoutku byla mnohem lacinější než dnes.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:42
   Ty banány i ostatní potraviny pro banánovou republiku bych spíše zařadil do čtvrté až třetí jakosti. Je to moučné, bez chuti a vůně. Sklízejí to snad ještě jako poupata. Zkrátka a dobře, dnes už je skoro nejím. Za socíku se sem vozily značky Chiquita nebo Dole. Už nejméně 15 let jsem je v našich superhyper neviděl. Kupuju je občas v Německu, kam to mám naštěstí jen 20 km.

   Smazat
  2. Prominentní členové KSČ byli údajně připraveni.
   Například Lubomír Soudek vydal jakožto šéf státního podniku údajně nařízení, kde dává pokyn k pomoci rozvoji soukromého podnikání. Údajně například na základě tohoto pokynu byly zadány soukromé firmě lakýrnické práce, které si původně provoz v eletrotechnickém závodě desetiletí prováděl sám. Polotovary opustily závod, externí firma ,,provedla lakýrnické práce" a výrobky se v pořádku
   s průvodními doklady vrátily do závodu . Ale lakýrnické práce (mzdové a technologické podklady se vyhotovovaly rok předem) provedli v elektrotechnickém závodě a jen nějaký šťoura vymyslel tuhle pomluvu, když se zbytečně horlivě prohraboval dokumentací.Ta firma měla totiž jenom adresu a telefon. Já tomu ( a se mnou všichni slušní čtenáři NR) pochopitelně nevěřím.

   Smazat
 10. 23:20 Dřepím v bytu, nebo chaloupce, zle se nemám, otrokem je ten kdo ze sebe otroka nechá udělat, nikdo mi naštěstí nic neukradl a západ sponzorujeme všichni. Akorát nevím, zda je mi podle vás hrozně zle, nebo mě pálí dobré bydlo, v tom
  si malinko protiřečíte a tak nevím na čem jsem. Teda nevím zda tím zcela zbytečným člověkem nejste vy a zda jen blbými kecy neotravujete vzduch. Myslím že Grétě by se to nelíbilo. Ale to všechno nechám na názoru ostatních. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste tak hloupý, že evidentně ani nechápete význam rčení "pálí ho dobré bydlo".
   Já blbý kecy jak už 30 let všechno stojí za hovno a bude to ještě horší na rozdíl od vás rozhodně nemám. A nikoho se na rozdíl od vás o této hlouposti nesnažím přesvědči a nakazit ho vaší nemocí.
   Taky na rozdíl od vás netrávím 24/7 nicneděláním a klepáním nesmyslů na net.

   Smazat
  2. 23;55 To nemyslite vazne?Kolik vam je?

   Smazat
  3. 23:58
   Co nemyslím vážně? Proč vás zajímá kolik mi je? Proč to je pro vás důležité? Kolik je vám? Myslíte, že když je někomu přes 80, že je to nějaká zásluha nebo záruka moudrosti? Pokud ano, tak jste velmi hloupý.

   Smazat
  4. Hej hou, rudý dědeček, nějak se v tom začínám ztrácet, pište časy na koho reagujete, jinak to jsou rébusy.

   Smazat
  5. 23:55-jednak trávíte zde na NR svůj drahocenný čas často a i Vaše inteligence dost zaostává za "rudým dědečkem", tak myslím, že otázka 23:58 je irelevantní, neboť ji věkem nedoženete i kdyby jste byl puberťák.

   Smazat
  6. Povolný, zrovna vy nejste v pozici abyste mohl hodnotit inteligenci kohokoli.
   Btw,. jak jdou přípravy na revoluci kterou tady už 5 let předvídáte (spolu s kolapsem dolaru, USA, Západu, kapitalismu)? Nějak se nemůžete rozhoupat, nějak vám to někde drhne. Bejt váma tak už bych byl docela hodně nervózní jestli se toho dožijete :-D

   Smazat
  7. 1:10 pokud vám připadá, že vámi adorovaný systém reprezentovaný US dolarem není čím dál hlouběji v problémech, tak jste k politování. Nějak mi uniká, že by ve zdejší diskuzi vládly předpovědi „kolapsu dolaru, USA, Západu, kapitalismu“ v počtu let. V historicky krátké době k takovým procesům ovšem zákonitě dojde. Jsem přesvědčen. Přiznám, že radost mi to nedělá, kdyby už jen proto, že euroamerická civilizace je mým domovem.

   Smazat
 11. „My jsme chránili Slovensko, oni z nás udělají americkou kolonii.“ Blaha spočítal všechny hříchy liberálů:

  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019111110949881-my-jsme-chranili-slovensko-oni-z-nas-udelaji-americkou-kolonii-blaha-spocital-vsechny-hrichy/

  OdpovědětSmazat
 12. Se stim smiř ty plesnivej bolševiku. Už nikdy se nevrátí ta vaše komunistická pohádka mládí

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:22 napište prosím laskavě, na který z příspěvků reagujete. To lze snadno jeho časovým údajem. Pokud jde například o mou osobu, necítím se ve dvacetiosmi letech plesnivým, mé mládí se odehrává jen a pouze v tomto režimu a pokud by jistá míra znalostí potvrzená řádně ukončeným vzděláním kvalifikovala na bolševika, tak jsem kovaným. Když nemáte argumenty, namísto střelby vedle, mlčte. Takhle jste za hlupáka.

   Smazat
  2. V reálu zde dnes panující liberalismus je ovšem stejně bezvýchodný jako byl komunismus! Prostý lid musí dostat nejen chleba, ale i hry! Musí se poté kdy je nasycen i nějak zabavit! Přerozdělení prostředků jak si to namlouvali socani NIC neřeší! Lůza neumí se svými potřebami zacházet, neumí je ukočírovat! Potřebuje pevné vedení Nadčlověka a především potřebuje pravidelně být vedena na válečná jatka! Neb válka je konečný chléb i hra pro nadbytečnou lůzu a upouští tlak z hrnce nerovnostářské společnosti! To jsou zákony přírody a jakákoliv vzpoura proti nim je pro existenci našeho druhu konečná ...

   Smazat
 13. ako povedal jeden činiteľ bývalej doby, v momente, keď prizvali do vlády Čalfu, bolo jasné kde to skončí, už v r. 1988 sa začalo sťahovanie vojsk CCCP - a velenie armády CCCP rozhodlo, že vojna sa nebude viesť na bojiskách s pomocou živej sily, ale raketami, po zrátaní pre a proti, sú vojaci VZ len na príťaž, a hospodársky sme boli pre CCCP neužitoční, socializmus . možno v 21 storočí, ale musí sa previesť hospodársky obrat, resumé - zbaviť sa príživníkov a dodávateľov šmejdu, predávať ropu a plyn za svetové ceny - a nech sa sami rizhodnú - štáty, čo chcú, ale ponesú za to plnú zodpovednosť, ČSFR bola posledným štátom ktorý to pochopil - ale po svojom a v Prahe, zbytok čumel, žodáci v cudzých spolkoch - Havel a spol. rýchlo rozkradli čo sa dalo, a veľmi dobre vedeli, že im nikto nebude brániť - jedine ŠTB - hospodárska kriminálka, tá šla prvá, destabilizácia štátu - odstavenie armády, fatálna amnestia, vajíčková vojna, zadanie bolo jasné - revízia 1939 - a sme tu dnes, nikto nič mna námestiach a s hercami nevybojoval, kto má peniaze má moc, odovzdaním bánk a zlikvidovaním armády zanikla štátnosť - vlajka a humoorne napísané knihy zvané ˇUstava" prosím vás, zdanie demokracie ? - hocikto hocikedy položí ktorúkoľvek vami volenú vládu a nalinkuje inú - to je celé, stačí sa pozrieť do bývalej NDR - nič tam nevzniklo, a Merkel - potichu hovorí, že západ dobehnú možno za 50 rokov - takže nikdy, a my tiež - podvod, inak sa to nazvať nedá, tých, čo nakradli a majú - o nič nešlo ani Klausovi a ani Zemanovi, ani Mečiarovi, a Havlovi už vôbec -

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pamatuji rozhovor Havla ještě s komuniastickým redaktorem ČST kdy na dotaz: Lidé si myslí, že si jdete pro majetek, odpověděl: Ehm,ehm, dost dobře si nedovedu představit, co bych s tím majetkem dělal...Věděl a dost dobře! M.R.

   Smazat
  2. ten zapad nikdy nedoběhnou protože zapad doběhl je same

   Smazat
 14. Reagovat na zdejší bourače diskuzí nemá smysl, na to oni jen čekají. Ale ke článku. Pane Hošku, ten mrtvý Šmíd nebyla žádná nahodilá rozbuška, ale cílená akce kohosi. Vědí, jak působit na davy.Tak jako dnes působí střelby jakýchsi snajprů v barevných revolucích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blábolíte hovadiny. Pokud si myslíte, že bez nějakého Šmída by zůstalo vše při starém, žádná revoluce by neproběhla a dnes po 30 letech bychom byli stále ostrůvkem socialismu obehnaného ostnatým drátem uprostřed demokratické Evropy, tak jste hodně hloupý, ale o to víc fanatický človíček.

   Smazat
  2. A vy nefanaticky človicku,vam nikdy neprislo na mysl,kdo poslal pruvod organizovany SSM na Narodni tridu kde bylo pripraveno sto maniku VB s obusky?A agent Zifčak hrajici mrtvolu.Asi verite i ve Vodnika.

   Smazat
  3. 9:29
   Věřím, že se komoušská totalita nevyhnutelně sesypala jako domeček z karet všude. Od SSSR přes Polsko, nás, až po NDR a Rumunsko. Neměla žádnou podporu lidí a bez sovětských tanků neměla žádnou další šanci na přežití.
   Kdo a kam poslal během těchto dějinných událostí někde nějaký průvod je naprostá marginálie, která v globálu neznamená vůbec nic a tudíž mě ani moc nezajímá.

   Smazat
  4. 9:37

   Jste zjevně jednoduchý člověk a tak vám stačí jednoduchá hodnocení. Ani se mi nechce znovu připomínat sliby "revolucionářů" nebo průzkumy názorů obyvatel ČSSR na kapitalismus. Pokud vás ani tak zjevné indicie jako byla činnost StB a KGB během převratu a před ním netrkne, je zbytečné vám něco rozmlouvat. Vy máte svůj rozum a vystačíte si s ním, je to vaše věc.

   Smazat
  5. 10:09
   Já už jsem vám, vy kolovrátkový žvanile, několikrát napsal, že nejlepším a nejširším průzkumem názorů obyvatel jsou SVOBODNÉ VOLBY!!! A ty už od roku 1990 až dosud vypovídají o tom co lidé chtějí zcela jasně.

   A koho chcete obviňovat z činnosti StB? Snad ne Američany, CIA?! Vždyť StB byla prodlouženou rukou vás, komoušů!!!
   Takže nadávat můžete jenom sami sobě. Posrali jste si sami co jste mohli a nakonec jste sami sebe ještě podvedli a odstavili od moci.

   Smazat
  6. 10:18
   Co je nebo není pro vás nejlepší je zcela nedůležité, vy "svobodná volbo".
   https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/socialismus-i-na-svem-sklonku-lakal.A_991015_233753_domaci_ond
   Kdybyste nebyl zjevný hlupák, třeba byste už zaslechl něco o Lorencovi, Gorbačovovi, nebo agentu Zifčákovi. Ale vy jste ducha mdlého a tak je marné se s vámi o takových tématech bavit.

   Smazat
  7. 10:54
   Promiňte, jste idiot. Bavit se s idiotem opravdu nebudu. Bojujte si dál vaše dávno prohrané bitvy s vašimi vlastními soudruhy klidně až do smrti, hlupáku.

   Smazat
  8. 11:11
   Projděte si svoje příspěvky a posuďte svůj písemný projev. Pokud máte být reprezentativním vzorkem "moudré" části národa, pak "bůh s námi".
   Svobodné volby v duchu "zvol si svého kata". Výběr mezi prašivkou, muchomůrkou a satanem, vztaženo k terminologii hub.
   Navrhněte poslancům doplnění volebních lístků o černou tečku, jako výraz nesouhlasu a řešení, co dělat v případě, kdy černých puntíků bude povícero z platných hlasů.
   Nepřijde Vám podivná situace, kdy strany s 5% výsledky z 50% voličů hodlají určovat co je a co není správné? Pokud správně počítám, tak uvedený příklad znamená 2,5% z celku.
   Dvojbarevné vidění světa je projevem malého rozhledu. Velmi málo událostí v politice jsou náhody. Já na náhody nevěřím. Jako inspiraci doporučuji literaturu faktu s tématem II. světové války. Jak se s časovým odstupem objevují, u dříve náhodných jevů, zákulisní aktivity tajných služeb. Současné dění bude také poodhaleno s časovým odstupem.
   Tak uvidíme.
   Vaše zmínka o prohrané bitvě je veselá. V onom roce jsme totiž prohráli všichni pracující. Tady se pouze dostanete k názorům těch, co už procitli.
   ABC

   Smazat
  9. 11:43
   Tak proč nekandidujete VY sám, když je výběr jen mezi mochomůrkou a prašivkou? Proč znovu nekandiduje soudruh Jakeš, záruka a reprezentant předlistopadové "prosperity?.
   Ne, vy jste z ničeho neprocitl. Jen ve stáří bilancujete váš evidentně ne příliš úspěšný život a místo abyste se podíval pravdě do tváře na pravého původce vašich neúspěchů, tak hledáte koho byste obvinil a na koho byste vaše neúspěchy, prohry, karamboly, nenaplněné ambice hodil.

   Smazat
  10. 12:58
   Nevím zda jsem tak starý, ale bilancoval jsem celý život. To považuji za zpětnou vazbu a pokus o včasné vyhodnocení důsledků svého konání.
   Vy se nezamýšlíte nad tím, co děláte?
   Sám nekandiduji. Necítím se dost hoden takové pocty ucházet se o přízeň voličů a ani nemohu nabídnout schopnosti. Neumím lhát, občas jsem moc upřímný, až bych řekl prostořeký a politik by podle mě měl jednat v zájmu občanů, kultivovaně.
   Honba za penězi mě neláká.
   Máte tip na nějakou stranu, která není potřísněná špínou s privatizace, korupcí a má v úmyslu (nejen v programu), hájit zájmy občanů a ČR?
   Nechápu, proč zmiňujete soudruha Jakeše? Toho pána jsem v dobách jeho největší slávy neposlouchal, měl jsem jiné zájmy. Ale stejně jako on mi byli ukradení "revolucionáři", co večer házeli stranické knížky z mostu, aby ráno organizovali stávky a protesty ... :-)
   ABC

   Smazat
  11. 12:58
   Ještě jsem se chtěl zeptat, proč při vyslovení pochybnosti nad stavem dnešní společnosti okamžitě usuzujete, že pisatel se angažoval v předlistopadovém režimu?
   Co považujete za úspěch? Bez práce si nakrást? Když už se tady zviditelňujete, poodhalte nám své úspěchy a názory.
   Musím se přiznat, že mě občas zamrzí, kam se naše země propadla. Že naši vůdci neuměli najít svůj směr, ale nechali si radit od mocnějších kamarádů.
   Tenkrát, v době revoluce mi v hlavě zněla výstraha: "každá revolucionizující třída musí vydávat svůj záměr za zájem většiny". Vidíte, potvrzení teorie v praxi ...
   ABC

   Smazat
  12. 10.18 SVOBODNE VOLBY Opravdu svobodné?Tak proč je zpravidla vyhrává ten s největším rozpočtem?

   Smazat
 15. Těm co tak hystericky reagují na každou kladnou vzpomínku vztahující se k období před generační výměnou mocných v roce 1989, bych rád připomenul, že stále častěji se objevují informace o "rozežranosti" naší civilizace, o nutnosti řešit zdroje potravin, surovin, vody atd.
  Kapitalismus postavený na generování zisku i z cetek a zcela neužitečných věcí, se stal velkým nebezpečím pro všechny. Spousta lidí se bude muset uskrovnit. Velmi uskrovnit. Otázkou je, kdy a kolik lidí to postihne u nás. Už dnes se přesouvá generování zisku do nevýrobní sféry. Odstřelit malý výrobní podnik nebo živnostníka zvýšením administrativní zátěže, nesmyslnými povinnostmi a zákazy není tak velký problém. Není to tak patrné, jako direktivní zákaz činnosti k 1.1. x-tého roku, ale pozvolná metoda směřující k témuž.
  Pokud by totiž někdo opravdu myslel vážně ochranu životního prostředí, nejen zdražením paliv, vynucením nesmyslných poplatků ( jako třeba na zelenou energii ), naskýtá se cesta omezením zbytečné produkce, důraz na vyšší užitnou hodnotu výrobků, vytvářením soběstačných lokalit s omezením převozu zboží a spotřebováváním přednostně místní produkce (banány tedy max na vánoce) ... atd.
  Počkejme si tedy s hodnocením vývoje v kapitalismu .. deset let? Může se lehounce přihodit, že v některých postupech poté objevíte znaky toho "zaostalého socialismu", na který tak nadáváte ....
  Jo, tehdá byl zubař zadarmo. Když už mi sprasili zub, nemusel jsem to platit. Dnes raději držím hubu, abych nemusel ke kováři ...
  ABC

  OdpovědětSmazat
 16. Rozežranost naší civilizace? Tak to je tu s kapitalismem stále, ne? Jen komunista to neuměl lidem vysvětlit, on je popravdě už nikdo ani neposlouchal, že. Něco se bude muset udělat jinak, bez honby za ziskem. Doufám, že to přežijeme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aha! Takže komouši tím, že nedokázali zajistit lidem základní zboží, služby a potřeby vlastně cíleně chránili tuto planetu. Přesně tak se dělá z nouze ctnost. MaocTunga do každého města a vesnice, pořádný hladomor a planetě se uleví :-D

   Smazat
  2. 9:57
   "komouši nedokázali zajistit lidem základní zboží" a proto Klaus zahájil svou politiku tím, že si musíme "utáhnout opasky" z komunistické rozežranosti(gulášového socialismu), abychom se následně odrazili a stali se ekonomickými tygry Evropy.
   Tak to tady máme, vyrabovaná a zadlužená kolonie bez perspektivy.

   Smazat
  3. A lidi na to Klausovi přistoupili. Proč asi? Protože stav byl opravdu hrozný a lidi chápali nezbytnost reforem. Jinak by s tím Klause logicky poslali do háje.

   "Vyrabovaná a bez perspektivy" je lada tvoje dutá, rudá palice, chudáku.

   Smazat
  4. 10:22

   Kdyby tady byla taková bída jak se snažíte tvrdit, asi by postrádalo smysl nabádat k "utahování opasků" a výroky o plýtvání a rozežranosti by lidi jedině nasraly.

   Veškerý významnější průmysl, resp. co z něj zbylo, je v zahraničních rukách, taktéž banky, zemědělství v troskách a neuživí ani nás samé, přišli jsme dokonce i o zlatý národní poklad, zadlužení státu dosahuje téněř dvou bilionů, zadlužení lidských zdrojů taktéž. Jakou to má asi perspektivu, retarde?

   Smazat
  5. 10:50
   Perspektivu máme úžasnou. Jeden z příkladů malých střípků perspektivy je třeba včera představená Škoda Octavia IV
   https://www.auto.cz/nova-skoda-octavia-4-oficialne-prohledli-jsme-ji-nazivo-do-posledniho-detailu-bude-to-hit-131971

   Pokud jste přesvědčen, že perspektivu nemáte, přesvědčovat vás o opaku nebudu. Snažte se prostě ten váš zbytečný život nějak doklepat do konce, pokud možno v co nejmenších bolestech.

   Smazat
  6. 11:03

   Všechny lidské zdroje v kolonii "Česko" určitě nemyslí na nic jiného, možná i doslova uchcávají do kalhot z nového auta německé automobilky. Panečku, to je ale perspektiva pro otroky...

   Bože můj, do čeho jsi to vložil duši?!

   Smazat
  7. 15:48
   Těch 35 tisíc kvalifikovaných zaměstnanců Škody s průměrnou mzdou 54.000 Kč měsíčně, plus další desítky tisíc zaměstnanců jejich dodavatelů, do kalhot jistě uchcávají.
   Těch cca 30.000 českých zákazníků, co si Oktávku každý rok pořídí, uchcává také (o dalších desítkách tisíc lidí, kteří si pořídí další modely nemluvě.)

   Uchcává také Český stát, do rozpočtu kterého Škoda auto odvádí jen na dani z přijmu každoročně 9 miliard Kč. O přínosu do kasy sociálního a zdravotního pojištění nemluvě.

   Uchcává také každý inteligentní Čech, který je právem hrdý na světoznámý český výrobek, dílo českých inženýrů špičkové kvality.

   Jediný koho to štve jsou zapšklí, zkrachovalí bolševici, zoufalci tvého typu flusající na vše české a přející téhle zemi jen to nejhorší.

   Smazat
  8. 16:53
   Ve vlastním státě vlastnit Čechy založený podnik POUZE ze 49%,to je skutečně gretenismu non plus ultra!!!!

   Smazat
  9. 17:22
   Bez Němců jejich investic a technologií by byla Škoda-auto dávno v Pánu, rudý blbe.
   Poslechni si rozhovor se Zemanem vyznamenaným konstruktérem Favorita, Hrdličkou, o tom slavném komoušském vedení a útrapách při vývoji.

   Smazat
 17. 9;57
  Zato Pšonský Otraviny jsou ty havlopussynko mňamka!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, jsou mňamka. Vždyť je sám s chutí žereš, olizuješ se přitom až za ušima a vypasený jsi jako prase.

   Smazat
  2. 9:59 Kde jsi nechal ta svá letadélka F-500, F-800 a další co? BLBE!

   Smazat
  3. 10,06 10,52
   Já na rozdeíl od tebe ty havlo3,14čo ty Pšonský sračky nežeru!!!!!
   A jestli """doteď myslíš""",že tohle A52,F73,F200,F808,F600,F602 jsou zkratky amišrotu,tak si to ty Blbsteine mysli dál,tvůj BEZmozek je opravdu NESMRTELNEJ!!!!.-DDD

   Smazat
  4. 11:22 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!.-DDD - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  5. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  6. 17:18 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!!!-DDD

   Smazat
  7. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. 9:44 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   To aby je strejda Googlů mohl snadnějc přiřadit k těm tvejm rodinnejm kódíkům:-)))

   Smazat
  9. Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!
   P.S.Kdo zná a umí, Google k vědění nepotřebuje!!!!☺

   Smazat
  10. 17:51 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 18. Další z desítek článku,který pomlouvá 17. listopad. Čím to, že tahle doba 30 let se neustále pomlouvána a ani náznak, že by padla. Asi proto, že nebude vše tak špatné jak se někteří zoufalci snaží ostatní přesvědčit. Lidé po roce 89 získali milion a jedna výhod, oproti minulé době, tak proč se toho zbavovat.
  Pište dál vy rudí mazalové tyhle bláboly, ale naprosto nic nezměníte.
  Díky pane Havle za krásných 30 let života, 17 to řádně oslavíme. A vy nepřející komouši třeba pukněte, nebo se odstěhujte do nějakého soc. ráje, ono jich už moc nezbejvá co.

  OdpovědětSmazat
 19. Hlupáku, žiješ stále ve snění, do kterého se ponořila naše zblblá společnost před 30 lety, většína lidí se už ale probudila a jsi jim jenom k smíchu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určeno pro propagandistu naší skvělé současnosti
   Anonymní 12. listopadu 2019 10:08
   Anonymní 12. listopadu 2019 10:22
   a další jemu podobné hlupáky ..

   Smazat
  2. :-D
   A kde jsou ti tví "probuzení? Kde jsou ty desítky procent voličů KSČM, případně Okamurovců? Povídej a přeháněj!

   Smazat
  3. 10.49 Máš pravdu, probuzení volí KSČM, SPD a menší zlo ANO s komunistou Babišem.
   Na Vás havloidní blbce, kteří se prohlašujete za demokraty, většina lidí sere ...

   Smazat
  4. 11:00
   Až na to, ty imbecile, že ANO, potažmo Babiš, je strana zcela jednoznačně PRO volnotržní, PRO unijní a PRO NATOidní.
   Vás, přiblblých komoušů a okamurovců je všehovšudy celkem pouhých 15%.

   Smazat
  5. 11.06 Asi nechápeš psaný text, obyčejní lidé volí MENŠÍ ZLO - ANO a Babiše, protože nejde s Vámi havloidními blbci a chytře kličkuje..
   Vy havloidní blbci jdete hlavou proti zdi, tvořenou většinou probuzených lidí..

   Smazat
  6. 10:08
   Já neslavím 17.11.1989, protože nemám co. Leda svou blbost a to nechtějte. Ani ve snu mne nenapadlo, že jsem jen kompars. Byl jsem naooko pozván k "historické sametové revoluci", k prostřenému stolu, s nabídkou demokracie a předkrmem s chuťovkou "kupónovkou",na jídelním lístku, pak se ale podávaly jen prázdné tácy. Vše bylo už dopředu rozdělené. Svou hloupost a zbytečnost jsem si uvědomil v okamžiku, kdy se mne nikdo neptal a roztrhl Čechy od Slovenska. Dnes není co slavit, jsme přesunuti z rozvinutých zemí do rozvojových (dle západních analytiků). A že za to může Babiš se Zemanem, je hození "viníků" davu, aby se napapal. "Chvilky" nejsou řešení, jsou to novodobé "kádrové rezervy". Tento národ přežil ledacos, tak určitě přežije současné tanyny.

   Smazat
  7. 11;52 v podstate souhlas

   Smazat
 20. Tak jsem si přečetl na webu "Pro ženy" zpověď manželky
  jistého Jiřího Kodeta o tom, že Jiří chtěl zemřít na barikádách. Asi v pouličním boji s komunisty.
  A tak jsem si vzpomněl na nějaké ty jeho filmy kde vystupoval
  jako major SNB a držel hubu a krok.
  Po hadráku si konečně zařval z okna že "proletáři všech zemí
  polibte si prdel". No nekupte to, takové hrdinství navíc
  ve filmové době po hadráku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, korouhvičky vždy dbaly především na to, aby měly dobře namazané ložisko.

   Smazat
 21. Havloidi-amilízači prdelí! Mladí vymatlanci, jednou si tu debilitu vyžerete do poslední slzy! ČESKOSLOVENSKO byl pojem na celém světě. Česko nebo Slovensko nezná nikdo! Váš chrchlavý potkan daroval vše američanům! Málem ho za to v kongresu všichni kouřili a on myslel, že je bůh, ehm chrch drrrramatik :-)))))))) židák!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Československo vzniklo v americký prdeli!:-))))))))

   Smazat
 22. Jura Andropov v kgb to dobře naplánoval s tím zblbnutím a následným probuzením lidí.
  Mistr Jura byl mistr "válečné strategie" jako před tisíciletími čínský mistr Sun (kniha Umění války).

  Jako ukázka válečného umění mistra Jury majstštyk se Samanthou Smithovou, americkou dívkou, poslem míru
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Samantha_Smithov%C3%A1

  Dnešní tupci se mistra Juru snaží napodobovat s Gretou Thunbergovou.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.