Reklama

sobota 9. listopadu 2019

Obžaloba, rozsudek a trest v jednom. Petr Žantovský je ve varu z hanopisu na Schneidera, který sepsala „novinářská nula“ od Šafra

Petr Žantovský
Petr Žantovský
9.11.2019 ParlamentníListy
Asociace s Václavem Havlem ve vězení naskočila Petru Žantovskému při čtení článku plného sprostoty, jehož autorka se s nebývalou mírou ubohosti navážela do bezpečnostního analytika a publicisty Jana Schneidera. V tomto týdnu překvapilo, že se téměř všechna média jako na povel vydala na stejnou trajektorii a začala dělat píárko generálu Petru Pavlovi, který si brousí zuby na funkci hlavy státu. Útokem na prezidenta Miloše Zemana dal o sobě zase vědět jeden z rodiny Kroupů. Nebyl to ale ani vševěd Daniel, ani nejlépe placený novinář Janek, nýbrž šéf NGO Mikuláš.

Otrlost, drzost, opovážlivost, dovolenost spojená s arogancí, něco, co lze těžko slušně vyjádřit, otvírá pravidelný přehled mediálních zajímavostí. „Ve slušné společnosti se tomu říká chucpe. Jde o nejodpornější věc, kterou jsem tento týden zachytil v českých médiích. Je to článek jakési Johany Hovorkové v jakémsi konspiračním a dezinformačním webu Forum24 s titulkem ‚Kdo je to Zemanem oceněný Jan Schneider? Přítel ruských webů a zastánce Babiše‘. Když jsem to četl, tak jsem si vzpomněl na článek z 23. února 1989 v Rudém právu. Byla to téměř půlstrana věnovaná Václavu Havlovi, který seděl ve vězení, pod titulkem ‚Kdo je Václav Havel‘. Tady je ‚Kdo je Jan Schneider‘. Nemusím tedy vysvětlovat, proč mi tahle asociace naskočila, protože situace se opakují. Tehdy seděl Havel ve vězení a Rudé právo ho ohodnotilo nějakým způsobem, velmi negativně pochopitelně, a on se nemohl bránit,“ uvádí pro ParlamentníListy.cz Petr Žantovský.

Možná se dá namítnout, že Jan Schneider nesedí ve vězení. „Doufám, že nemusím předeslat slovo ‚zatím‘. Ale stejně se nemůže bránit, protože jakési dezinformační a konspirační weby typu Forum24 mu slovo nedají. Já jsem to zkusil jednou, když o mně podobné sprostoty napsali. Ovšem mou reakci neuveřejnili, protože tento dezinformační a konspirační server není postaven na diskusi, argumentaci a polemice, ale výhradně na monologu, propagandě a zostuzování ‚třídních nepřátel‘. V daném případě je tím třídním nepřítelem Jan Schneider, kterého považuji – kromě toho, že je to mimořádně kvalitní člověk a odborník – také za svého přítele, a proto se mě to dotklo. Osobně mě urazila ta míra sprostoty, kterou jakási paní, nebo slečna Hovorková, o které jsem v životě neslyšel a doufám, že už ani neuslyším, s apodiktickým odstupem a panovnickým právem na pravdu o něm píše věci, které jsou zcela nepřijatelné, nepřístojné, sprosté a ubohé,“ zlobí se mediální analytik.

Novinářský kandrdas nehorázně urazil dvě osobnosti


Z článku vybírá formulaci „Už dávno přiznaný spojenec všeho, co souvisí s Ruskem, se Státní bezpečností, a zastánce vybraných komunistů Jan Schneider“, která je podle něj klíčová. „Tak už za tohle by si ta osoba Hovorková zasloužila žalobu pro pomluvu. Nevím, jestli se k tomu pan Schneider odhodlá, nebo to nechá být, ale to je jeho věc. Ta osoba Hovorková panu Schneiderovi hlavně zazlívá jeho spolupráci a jeho odborné kontakty s člověkem úplně jiného typu a jiných kvalit. Tím byl Miroslav Polreich, který letos, bohužel, zemřel při autonehodě, když se vracel z nějaké přednášky. Mirek Polreich byl rovněž velice cenný člověk, kterého jsem měl také tu čest zváti svým přítelem. A když taková novinářská nula, takové nic, takový kandrdas jménem Hovorková urazí dva lidi, kteří za svůj život dokázali milionkrát víc, než by dokázala ona, i kdyby měla deset životů, tak to je něco tak nehorázného, že si říkám, k čemu existence takových médií je, když nemají informační a především etickou úroveň,“ zamýšlí se Petr Žantovský.

Připomíná, že autorka článku píše o Miroslavu Polreichovi, že nebyl pouhým spolupracovníkem StB, ale přímo zaměstnancem první správy, a dehonestuje ho spoluprací s touto organizací. „Jsem si jist, že osoba Hovorková to neví, ale kdyby si otevřela pár internetových zdrojů, tak by si to našla velmi snadno a dozvěděla se, že pan Polreich byl jedním z těch, kteří se pokoušeli diplomaticky ve jménu Československé republiky v šedesátých letech urovnat válečný konflikt ve Vietnamu. Byl jedním z těch, kteří urovnávali šestidenní válku v roce 1967. Byl to člověk neuvěřitelně ctěný a vážený diplomaty a všemi možnými potentáty z Východu i ze Západu. Po roce 1969 samozřejmě nemohl dál působit v této pozici. Takže svým způsobem byl, když to řeknu s jistou nadsázkou, ‚zakázaným disidentem‘ podobně jako mnoho jiných – třeba i osobou Hovorková ctěných – lidí, jako Václav Havel,“ upozorňuje mediální odborník.

Žasne nad tím, jak autorka k psaní článku přistoupila. „Osoba Hovorková nemá potřebu si zjišťovat fakta a pravdu. Jí stačí určitý soubor nálepek a označení a má hotovo. Vypracuje obžalobu, vynese rozsudek a sama vykoná na obžalovaném trest. To znamená, že znehodnotí osobu pana Schneidera, pana Polreicha nebo kohokoli jiného na svém dezinformačním a konspiračním serveru. Mě uklidňuje pouze to, že když se dívám na výsledky čtenosti na NetMonitoru, který poskytuje informace o návštěvnosti internetu v České republice, tak tam Forum24 nějak nevídám. Takže předpokládám, že to je takový konspirační a dezinformační samizdat. Tak mu přeji hodně štěstí a pro příště si asi zakážu ho otvírat. Tentokrát mi to však nedalo, když se mi tam otírají o dva přátele, to se mě dotýká osobně. Takže přiznávám, že to je určitá kolize zájmů. Každopádně, pokud bychom si hráli na černá prasátka za nejhorší mediální výkon tohoto týdne, tak je to zcela jistě tento,“ nepochybuje Petr Žantovský.

Další dvě glosy jsou trochu podobného zrna a dokonce z podobného zdroje. „A to z médií pana Křetínského, Info.cz a ProstoruX, obojí jsou zkrácené záznamy rozhovorů. V prvním případě s generálem Petrem Pavlem a ve druhém s šéfem organizace Post Bellum Mikulášem Kroupou. Oba se nějakým způsobem otírají o našeho prezidenta. Začnu tím Pavlem a článkem ‚Kandidatura na prezidenta? Bral bych ji jako službu státu, říká generál Pavel‘. Dnes už je asi i každému malému dítěti jasné, že se celá pražská kavárna zapojila do boje za instalaci pana generála do prezidentské funkce. Je to trošku s podivem, že se to děje teprve rok a půl po zvolení Miloše Zemana do druhého mandátu, tedy tři a půl roku před koncem jeho funkčního období. To mi přijde malinko předčasné. Ale třeba v tom jeho podporovatelé vidí nějaký smysl, nebo si myslí, že tím pana prezidenta otráví a on abdikuje. Ale to ho špatně znají,“ ujišťuje mediální analytik.


Generál má zkušenosti z obou stran, to se hodí v jakékoli trafice


Každopádně nastavení generála Pavla jako optimálního kandidáta nepovažuje za úplně hloupé. „Na rozdíl od pana Drahoše, pana Hilšera nebo pana Horáčka se totiž tenhle člověk aspoň někdy v životě ... ... ... ... ... ...  (celý text najdete zde)

95 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je to obžedár? Něco jako ty? To má být nadávka? A proč? Protože se ten člověk nasral sprostotami v jakýchsi novinách? Až bude někde někdo psát veřejně sprostoty na tebe nebo na tvoji rodinu, budeš spokojenej? No - už je jasný, že diskuze zaberou jen pitomci a žvanilové. Co máš k obsahu článku, psychicky nemocnej žvanile?

   Smazat
  2. Generál Pavel prokázal, že je všehoschopný kariérista, který byl schopen přísahat Československé lidové armádě a když se poměry změnily, tak přísahal těm, proti kterým přísahal. Když přijde někdo další, klidně bude přísahat i jemu. Nevím, zda by naší občani chtěli takového chameleona. Zeman v televizi řekl, že nejsme Latinská Amerika, aby tady u nás vládli generálové. Měl na mysli, možná generála Pinocheta (Pinočeta), který ve službách USA nechal v Čile vyvraždit v jim zavedených koncentračních táborech, miliony lidí. Ale například, všemi uznávaná demokratická premiérka Británie, Tečrová prohlásila Pinocheta, za největšího demokrata. Západ, tedy USA možná má v úmyslu udělat Slovenské prezidentce Čaputové, vhodný přívěšek a generál Pavel se svými medailemi, šavličkami, lampasy by se vedle Čaputové určitě vyjímal. To by byla Americká dvojka uprostřed Evropy. Jak by jsme mu asi říkali? Čapuťák ?

   Smazat
  3. 17.52 Pavel přísahal Československé socialistické republice a jejímu lidu! Voják smí přísat pouze jednou. To je všude ve světě stejné! Proto např. ti vojáci, kteří odejdou např. do Cizinecké legie jsou považováni za dezertéry. My v tom teď máme tak trochu maglajz...

   Smazat
  4. @18:53

   No - jak tezke je jim vubec objasnit prisahu, ne jeste veci kolem.
   Nadavaji vsude kolem na vojaky, policisty a neda se to nekdy ani spolknout, ne jeste pochopit jejich kolecka, zrezavele, no porad jeste funkcni. Jednoduse antirez, naolejume:)

   Kamos a teda vynikajici muzikant, ktery si po "best revolution" nabral dluhy, pouze aby vytvoril kapelu, nakoupil nastroje a nakonec ty dluhy chtel pouze splatit - Francouzska cizinecka legie.

   Nyni ma perfekni firmu i se synem v oblasti sklenarenstvi, no nekolik let nesmel ani prekrocit hranice.
   Zdravim Te Erich, vim ze ctes a z te dnesni Francie Ti jde hlava kolem. Vydrz, neni to navzdy, naopak - finale.

   Chape zde vubec nekdo, co znamena termin prisaha?

   Smazat
  5. Jinak, abych se osobne vyjadril k clanku.
   Pan Schneider je velmi slusny, rozvazny, vzdelany, inteligentni clovek.

   A skutecne, stejne jako pan Zantovsky - nevim proc.

   Smazat
  6. Dovetek k zamysleni, pro vas, kolem.

   Smazat
  7. @18:53

   Jeste jim prosim Te dovysvetli jednu vec.

   Ten kamos, ktereho znam od skolky, musel zadat az kancelar prezidenta SR - o milost, aby vubec, mohl navstivit rodice, prarodice, vubec aby jeho zena a deti - poznali rodinu.

   Protoze, kdyby prisel pouze "na lehko", tak je be bez rodiny, bez deti, bez vseho a na az xx let - za dezerci.

   A to chtel pouze ze slusnosti - splatit dluhy.

   Smazat
  8. apropo už zaplatila rodina kroupu vytunelovanych 60melounu bez uroku zpatky do statni kasičky za udajně nejvic demkradickou partaj na celem světě odu na radost tak mi přijde že z drata udělali pitomce za pouhych 7melounu když se přida modra straka novak s40melouny jeto přes sto melonku ato jsou jen ti ktere chtěli chytnout ostani co tunelovali miliardy těch se to vubec netika naopak jsou znich nadčlověci jak v te zakazane pisničce o chudem jak k miliardam přišel

   Smazat
  9. odkaz na CELÝ TEXT nevede k celému textu ale k výzvě k založená domény.........

   Smazat
 2. Ta hovorková asi dobře kouří...už jste viděli jak vypadá?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:28...Myslíte že by vám ji Šafr s Jandourkem půjčili?
   Optimisto!
   Helanov

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Honolulu, snad byste si už mohl konečně všimnout, že většinu čtenářů NR vaše plky nezajímají.

   Smazat
  2. Ty Lulu, ty nám tady všechno poháníš a vypadá to, že se chceš sám nabídnou za spasitele a kandidáta na prezidenta. Tak na to hochu zapomeň.

   Smazat
  3. Nahodou ja mam LULU rada, hlavně,že bydli nedaleko jeho presidenta TRUPFA,mohl by se ho brzy zeptat,zda chce v ČR tu revoluci na jeho podporu!

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo je to hradní troska? To se pošklebuješ pětasedmdesátiletému seniorovi ty hnusnej nevychovanej hajzle? Přeji ti, aby ti nějaké auto ujelo obě hnáty - pak budeš troska na kriplkáře ty, a ostatní psychicky nemocní otrapové se ti budou pošklebovat. Proč na NR leze žvanit ta odporná chátra z novinek? Ty havlozmrde - padej zpátky žvanit k článkům o utýraných psech a NR nech na pokoji.

   Smazat
  2. 17:06 Máte velmi slabou slovní zásobu. Opakujete se dokola. Chtělo by to změnu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 18:34 Kroť své zvrhlé emoce ubožáku. Za toho BLBA jsi se pasoval sám! V.J.H.:

   Smazat
  5. 9:13
   Hradní troskou byl VODKOVIČ HAVEL ty havlopussynko RETARDOVANÁ!☺

   Smazat
  6. 9:13...Možná jste si nevšiml,že NR není veřejnoprávní.
   Tudíž si může dovolit vyrazit nevítaného hosta,ne?
   Helanov

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Samozřejmě že nesmí chybět kretén 16.52, kterej žvejká pořád jedno a totéž na každé diskuzi. Duševní mrzák. Omezenec non plus ultra, kterej nemá žádnej názor - to co žvaní jsou jen stále opisované sračky.

   Smazat
  9. 17:03 A kdo jím z místních odulců*) není?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  10. 10:55 Bezesporu, jenže to byl tvůj biologickej fotřík a zásada "cti matku svou i otce svého" tu musí dostat přednost! Vím, netušil si to, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 5. Svazacka Hovorkova je neuveritelna

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Gen.Pavla nikdo nešpiní, on se sám ukázal jaký je.

  OdpovědětSmazat
 8. Škoda toho článku -určitě to dalo nějakou práci a stálo autora nějaký čas. A k čemu? Aby k tomu smečka blbů dřepících u počítačů psala přímo infantilní, přiblblé sračky? A polovinu diskuzí zabírá -jako vždy - ten hnusný americký kretén, utečenec z Čech, který ale mocí mermo musí denně s Čechy kvákat a urážet je. Americké drzé hovado si píše sám se sebou -jaký mají takové diskuze a takové články smysl? Kdybych byl píšícím autorem já, přiblblé smečce u počítačů bych psal nanejvýš takové sračky, jako jim píšou novinky - kde utýrali nějakého psa, kdo vypadl z okna, zabil se v autě, někdo ubodaný, znásilněný - prostě sračky, které donutí ty vymatlané palice u počítačů žvanit a psát hovadiny.Pokud si vzpomínám, na NR psali velice dobří, kvalitní autoři- všechno už je pryč. Proč by psali články pro takové psychicky nemocné lidské atrapy? Potřebují se jen vyžvanit, články je ani moc nezajímají.Psali by svoje hovadiny i k článku, že holub posral chodník - tak proč házet perly sviním? Škoda slov. Diskuze? To je ubohost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemusíš to číst moralisto, Zkus třeba procházku v přírodě. V.J.H.

   Smazat
  2. 17:35 Vůbec s vámi nesouhlasím. Pravidelně nás zde navštíví jistý trotl a některému z čtenářů při jeho blitcích ujedou nervy a odpoví mu pomalu na stejné úrovni. Někdo jiný naopak vybudí svůj intelekt k brilantní odpovědi, kterou ten blb sice nepochopí, ale ostatní se skvěle pobaví.
   Jestli vy se domníváte, že je tu většina blbců, může být, že někdo jiný, vás namyšleného řadí do stejné množiny takových.
   Jedno lze říci s určitostí: Váš příspěvek ROZHODNĚ k vyšší úrovni diskuze nepřispěl. Jak myšlenkou, tak vulgaritami, kterých je v tomto, délkou průměrném příspěvku - deset! Kdybyste mlčel, mohl jste být filozofem!

   Smazat
  3. No, snad národ nebude přece tak blbý, aby si postavil do čela lampasáka. Leda tak pro srandu, že by v livreji byl náčelník státu přece jen grotesknější. Ale třeba s Kalousem by bylo větší veselí, byť s nahořklou kyselostí.

   Smazat
  4. Žvatláte zcela zbytečně anonyme 20.24 - pokoušel jste se mně urazit? To se nikomu z kašpárků, závislých na počítačovém žvatlání, nepovede.Mladí mají facebook ( atlas hub) na kterém jsou chorobně závislí, no a stará smečka co si odžila život za "totáče" má teď svoji žvatlavou svobodu a doma počítač, tak si to užívá. Vy mě chcete přesvědčit, že diskuze na NR mají nějakou intelektuální úroveň? Opravdu se vám to tak jeví? Možná když to začalo, dalo se něco i číst, ale poté, co se na NR naučila lézt diskutovat smečka z novinek, protože novinky už píšou jen bulvární sračky, diskuze na NR neuvěřitelným způsobem zkazila. Jeden žvanil dokáže žvanit sám se sebou i několik diskuzí (řazeno pod sebe jako báseň) a ten hnusnej sajrajt a oplzlej hulvát, kterej tady sprostě nadává a uráží ( sice dává najevo, jak to tady nenávidí) - leze sem diskutovat každý den, a vy po mně chcete abych to přehlížel? Že mně jakési sprosté, duševně zmrzačené hovado sprostě uráží a nadává protože redakce nemá nástroje na to, aby mu zabránila vůbec na diskuze lézt, jako je tomu u serveru Novinky? Tam žvanit svoje sprostoty nesmí, tak se jde vyblbnout na NR - a já si to mám nechat líbit, nebo mám podle vás stejnou úroveň jako to oplzlé hovado? Nebo - další rada - to nemám číst? No - tak to je rada nad zlato. A proč já se mám jakkoliv omezovat, jenom aby tenhle kleštěnec se tady mohl producírovat? A pokud vám jde o úroveň diskuzí - nikdo a nic už nepřispěje, aby nějaká úroveň diskuzí zde byla. To už je jasné každému, kdo začne číst a okamžitě pozná, že to zase ovládá diskuzní smečka z novinek.

   Smazat
 9. Generál Pavel prokázal, že je všehoschopný kariérista, který byl schopen přísahat Československé lidové armádě a když se poměry změnily, tak přísahal těm, proti kterým přísahal. Když přijde někdo další, klidně bude přísahat i jemu. Nevím, zda by naší občani chtěli takového chameleona. Zeman v televizi řekl, že nejsme Latinská Amerika, aby tady u nás vládli generálové. Měl na mysli, možná generála Pinocheta (Pinočeta), který ve službách USA nechal v Čile vyvraždit v jim zavedených koncentračních táborech, miliony lidí. Ale například, všemi uznávaná demokratická premiérka Británie, Tečrová prohlásila Pinocheta, za největšího demokrata. Západ, tedy USA možná má v úmyslu udělat Slovenské prezidentce Čaputové, vhodný přívěšek a generál Pavel se svými medailemi, šavličkami, lampasy by se vedle Čaputové určitě vyjímal. To by byla Americká dvojka uprostřed Evropy. Jak by jsme mu asi říkali? Čapuťák ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vzpomenul bych ujeteho bolševika waltra komarka přitele lahvičky zasaženeho elektrickym proudem jak pan feri a jeho opakovane vylety z našich dani k pinočetovy kdy po navratu vykladal klady jeho vladnuti a nutnost čile vyčistit od kontra revoluce na druhou stranu jako ukazka kam směřuji lžidsenti to někomu odhalilo jejich povahove vlastnosti

   Smazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Normálně Radostu nečtu a přehlížím jeho slinty jak lán řepky, ale zahlédl jsem na konci ty lži o Putinovi. On sice řekl, že rozpad SSSR byl největší geopolitickou katastrofou 20. století, ale pokračoval, to proto že milióny Rusů zůstaly mimo Rusko. No a to nám pan Radosta a propaganda cudně zamlčují. Takže říkat jenom polovinu pravdy, je vlastně lež a oni to moc dobře vědí a snaží se lidi oblbovat. Hej hou

   Smazat
  2. Přesně tak. Prezident Putin řekl, že to přináší a bude přinášet spoustu problémů a měl pravdu. A další část jeho věty zněla, že by ale jen šílenec chtěl věci vrátit zpět. Tu tu druhou část věty havloidi nikdy neřeknou, protože ta se jim do té jejich nenávisti proti prezidentu Putinovi prostě nehodí.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tebe ty pablbe hobooo je radost potkat somraku ,kdy spis vemeno?

   Smazat
  2. 18:07
   No v něčem máš pravdu, to je v těch, co kupují nemovitosti v zahraničí (mapř. venca flaška, ti kteří zde zajistili rozprodání majetku, pár komediantů a jejich režisérů a jiná verbež jako jsi ty. Ale to nemá s lidmi v této zemi nic společného. Takže přestaň otravovat. Zamkni chatrč ze vnitř a čekej...

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 20:09 Jestli jsou někteří Rusové podlidi, tak kam zařadit vás, vy nešťastníku? Vy už asi spadáte do kategorie opů a lidoopů. No nic, dnešní doba k vám bude tolerantní. Vždyť vy jste se naučil mluvit, ba i psát. Jistě i příborem jíte.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. A52,F73,F200 F808,F600,F602....reklamo na incest!

   Smazat
  7. 10:57 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!

   Smazat
 12. Proč se v televizi nevysíláji hry Václava Havla a písničky Hutky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je jednoduché, poslech této štvavé TV stojí za h.. a zařazením debilit z z péra kulisáka a ožraly by způsobilo naprostý propad. Museli by potom vysílat na jden takovýto debilní program alespoň měsíc vzpomínek třeba na seriály z let takzvané bolševické ery.
   Václav

   Smazat
  2. Kdo by se na to dival a poslouchal
   Sam jsem to nekolikrat testnul a za sebe muzu povedet
   HRUZA..mozna nejsem znalec ..
   Napriklad Hudka
   tak ty jeho rikanky to snad je dilo zaka 1 az 2 tridy z hudebniho krouzku
   Fakt umelec..
   Havla jsem se pokusil taky pochopit ale nepodarilo..
   Mozna mam o umeni jine predstavy a nebo jsem ideologicky zavadny..???

   Smazat
  3. 9:11...Jste normální.
   Drramatik je umělý produkt CIA a hochů co spolu choděj.
   Vždyť to Odcházení,kde si drramatik za 40 mega zarejžoval,si ani netroufnou reprízovat.
   Až TAK je to blbý.
   Helanov

   Smazat
  4. Tak to dekuju
   Uz jsem se obaval ze nerozumim umeni
   Tak ze nejsem ideologicky zavadny
   Potesujici
   Dekuju

   Smazat
 13. Jen okrajová poznámka: byl veden i útok za to, že autorce Johaně je proti srsti náklonnost k přátelství mezi národy a tedy i Rusku a jeho občanům. Asi neví, že takovou náklonnost mají všichni zdravě myslící a že dokonce i s Němci, kteří vyvolali celosvětový pogrom s vírou v nejodpornější ideologii, kterou kdy lidstvo znalo, se rozumný Čech snaží spřátelit. Sám jsem působil v Západním i Východním Německu a musím přiznat, že až na zcela ojedinělá individua, jsem se setkal s přátelstvím a snahou o lidské dorozumění. Dnešní štvaní proti Rusům a proti Číňanům naopak jen navazuje na tu odpornou ideologii nacismu a nevím, proč by se takových tažení - pro blaho koho??? - měl člověk účastnit. Nevím, proč by mentálně normální a jen trochu vzdělaný Čech měl vyvolávat pocit v sobě a ostatních, že je něco lepšího než jiní lidé, jiné národy. A i Masaryk byl přítelem Rusů, ten asi bude pro Johanu Ukecanou také nežádoucí, pokud ovšem vůbec ví, kdo to byl.

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 15. vul je stale zde on nespi on je vul jako ti co tocili v Egypte kolem na vodu

  OdpovědětSmazat
 16. Mrkněte se na googlu na zjew zvaný Johana Hovorková a hned si budete muset položit otázku, proč se autor obtěžoval reagovat na výplod něčeho očividně vypatlaného.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S čím máš problém? Johana Hovorková je krásná ženská.

   Smazat
  2. To byla i Medúza. V.J.H.

   Smazat
  3. ... i Meluzína...

   Smazat
 17. Generál Pavel to je takový náš Vlasov. Ale u Vlasova je možno přičít k dobru jeho věznění v nacistickém Německu. To by asi "fešák" Pavel nepřežil.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:37 Přirovnávat pana Pavla k Vlasovovi, muže pouze velký idiot jako ty.Určitě lepší prezident, pan Pavel, než ta dnešní ostuda co tam je.

   Smazat
  2. Václave správně nechci takového presidenta z volíme si pro Českého presidenta.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Lůza, někdejší kolaboranti a potomci a pobratimové někdejších kolaborantů, bagatelizující a zesměšňující ještě dnes v internetových komentářích (žlučovitých zvratcích) Pavla i NATO si opravdu nezaslouží nic jiného, než si zopakovat tehdejší historii, resp. estébácko-gangsterskou vládu, kterou reprezentuje agent Bureš a stínová rudo-hnědá NF. Z řad těchto (povětšinou anonymních a zbabělých) ubožáků se po celé generace rekrutují "užiteční idioti" všech diktátorů a kolaboranti s každým okupačním režimem. Není divu, že u nás totalita vydržela celých 50 let. Ani se nedivím, že zbabělci jsou alergičtí na zrcadlo, v němž vidí zas a znovu jen zbabělého a zakomplexovaného potkana… a Havel, Horáková či bratři Mašínové rovněž každému zbabělci, křivákovi či bývalému kolaborantovi nastavují takové pomyslné zrcadlo. Zrovna tak se nedivím, že tito frustráti, zakomplexovaní a zlomyslní anonymní nýmandi, jsou vesměs zároveň i obdivovateli putlerovské kleptokracie a anti-amerikanismu. Ještě asi dlouho budeme lavírovat na pomezí mezi demokracií a socialismem, přinejmenším do té doby než vychcípaj na chlast a ovarové žranice!

   Smazat
 18. Manekýn Pavel, nic víc a nic míň. On se staví proti mírumilovnému Rusku či Číně a podléhá nejzločinnějšímu kapitalistickému diktátorovi Trumfovi, z USA, kterého neustále pronásleduje myšlenka "First Amerika". Pinčl jeden!!!

  OdpovědětSmazat
 19. Pavel = želé II.

  OdpovědětSmazat
 20. Vy si tady dovádíte, nad urážkama se urážíte a přitom na YT Map 101 (michal a petr), je nějaká informace o umírajicím politickém vězni nevím, zda to není fejk a proto jestli někdo má ověřené informace, tak sem s nimi.

  OdpovědětSmazat
 21. I v generálské uniformě se může skrývat užitečný idiot.

  OdpovědětSmazat
 22. Rusko popřelo, že by Američanům v Sýrii otevřelo vzdušný prostor a že proběhla jakákoliv operace americké armády s leteckou podporou, Abú Bakr al-Bagdádí byl spíše “stažen” z operativního nasazení než zabit! Ruská protivzdušná obrana nezaznamenala žádné helikoptéry, žádné exploze a výbuchy v okolí Idlíbu, místní lidé a kurdské jednotky potvrzují, že žádná noční operace v oblasti neproběhla a Trump si vymýšlí! Rusko ostře odmítlo spolupráci na údajném zásahu, Pentagon neposkytl žádné důkazy, video, záběry, prostě všechno připomíná “zabití” Usámy bin Ládina!
  AENevs

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. IS měla destabilizovat celou Sýrii a to jen pro pozdější životní prostor pro IzrAEL. Vždyť i ten šulin Vondra přiznal že by si měli Kurdové své území vybojovat vyvražděním obyvatel Sýrie. Ano Sýrie by byla rozdělena mezi Izrael, Kurdy a ty další darebáky z IS. Jen díky V. Putinovi nedošlo k genocídě dalšího národa a to i podle Vondry který k tomu nabádal dokonce Kurdy ny veřejnoprávní televizi. Něco tak odporného jsem za svůj život na vlastní oči ani uši nezažil.

   Smazat
  2. 7:35 Myslíš, že pokud tonhle blábol citovaný z PROLHANÉHO proruského Aenevs napíšeš ke všem článkum zde, že tomu dáš nějakou váhu,? hlupe.
   Amík opět převezl Rusa a ten tohle nemuže rozdejchat, videa s komenty jsou po int. desítky.

   Smazat
  3. 9;03
   A52,F73,F200 F808,F600,F602....incestní BEZmozek podle vzoru UDAVAČE HAVLA trotluje!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Aááááá vykleštěný hovado bez mozku 16.57 tady zase opakuje svoje sračky, které píše na každé diskuze. Jsi duševní mrzák - měl by ses začít léčit.

   Smazat
  7. oparava času: hovado z 11:00, sorry ...

   Smazat
  8. 11:00 To si zas pleteš s tím tvým udavačským fotrem v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách, co se krom chlastáním laciný vodky zahříval i přízní velkejch rudejch soudruhů!

   Smazat
 23. holt prachy dělaji žoldaky tak bych se nedivil že někteři jsou ochotni přeběhnout ke svemu byvalemu nepřiteli aby mohli zavraždit sveho byvaleho přitele takovych je v dějinach vic jak kobylek v africe a nikdy jich nebyl nedotsaek

  OdpovědětSmazat
 24. Jeste Zantovsky udava jako kdysi v Melodii?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ,9:51
   MAUL HALTEN untermensch!

   Smazat
  2. 9:51...A chitrej 9:51 u toho svítil ;-)
   V Melodii byly 2 partičky a šly si vzájemně po krku.
   To se stane i v nejlepší rodině,že...
   Melete blbiny.
   Helanov

   Smazat
  3. On si ho spletl s Rejžkem! S tím zrzavým vzteklounem.

   Smazat
 25. Čtyřicet sirotků, aneb když Tibet už neletí. Konvička se obul do Kalouska: Vítači nedají pokoj nikdy, jde jim o kšefty:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019110910940584-ctyricet-sirotku-aneb-kdyz-tibet-uz-neleti-konvicka-se-obul-do-kalouska-vitaci-nedaji-pokoj-nikdy/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On ještě někdo čte sputnik?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 10:11 Ty fašistická svině ty co říkali jiným podlidé tak se pak houpaly za krk. A měli dlouhou a bolestivou smrt v průměru 15 min. Tebe to taky čeká a další takové.Irma Greseová umírala 20 min.

   Smazat
  4. 12:16 Rudocanc a žvást! Tento pojem má zcela jinou genezi a nebyl nikým systémově používán, neb to byl až americký novinář a filosof Lothrop Stoddard, když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, který definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou lze označit za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka. V podstatě jde o podobn individua jakou tvoří většina místních rudých odulců*).

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 26. 10:18 Pozor,aby jste také nenarazil na naši justici....
  https://www.hoppner.cz/lze-si-u-nas-objednat-odsouzeni-za-vrazdu-hluboky-stat-brani-sve-hradby-valka-znalcu-o-kauzu-kramny-poprava-dvou-neposlusnych-bez-dukazu-a-svedku-exkluzivni-rozhovor-s-popr/
  https://www.hoppner.cz/kauza-necesany-rekordni-odskodne-take-kvuli-umrti-dedecka-sex-vysetrovatele-se-svedkyni-je-ministerstvo-spravedlnosti-informacni-kancelar%ef%bb%bf/10

  OdpovědětSmazat
 27. Tak - novinkáři se vykecali, vyhádali, vypšoukali, ( to je bašta, když na novinkách by s vámi zametli - že máte NR pro svoje debilní a sprostý žvejky) a hurá na další článek. A zas kecat, žvanit, žvatlat, vyluxovat si útroby,brebtat hovadiny - do práce nemusíte, zajištěni důchodem můžete dřepět u počítače od rána do večera a slintat hovadiny. To je bezvadnej život - co, Taková svoboda projevu, to je bašta!

  OdpovědětSmazat
 28. Místo tragicky zničené Berlínské zdi postavíme Velkou Rusko-českou zeď, převysokou, nepřekonatelnou!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  9. listopadu, jen dva dny po velkolepých moskevských oslavách 101. výročí VŘSR, došlo v temném německém Berlíně ke trapné a politováníhodné události: Zarytí obránci evropských hodnot plivali na zbytečky kdysi krásné Berlínské zdi.
  Ano, kapitalisti a demokrati se - ve své slepé pýše – vysmívali socialismu a putinismu, ponižovali nás poctivé komunisty a putinisty. *)
  Frau Merkel se dokonce odvážila tvrdit, že prý „žádné zdi, které rozdělují lidi a omezují svobodu, nejsou tak vysoké ani tak dlouhé, aby nemohly být zničeny“!!!


  To je samozřejmě TOTÁLNÍ nesmysl: V nás roduvěrných Češích a Rusech, v nás Západoasiatech, strmí TAK VYSOKÁ A PEVNÁ zeď, že ji ani euroamerické peklo nepřekoná.
  Ano, tato naše vnitřní zeď je udržována naší vrozenou BYTOSTNOU nenávistí ke všem evropským hodnotám, proto vydrží navždy.
  My komunisti a putinisti, my zemanisti a babišisti si tuto naši vnitřní zeď pečlivě udržujeme, a předáváme ji našim dětem.
  Proto naše Leninsko-putinská pravda jednou zvítězí nad holou Pravdou, naše žhavá bolševická nenávist zvítězí nad křesťanskou Láskou.

  V brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, obnovíme dráty a minová pole na hranicích mezi naší západoasijskou vlastí a Evropu.
  Později obnovíme i Berlínskou zeď, lépe a radostněji.
  Ovšem nakonec dráty, zdi a minová pole budou kolem CELÉ Západní Asie, rozšířené až k Atlantickému a Indickému oceánu, díky vítěznému postupu nepřemožitelné Armády Ruské federace.

  Ano, až my Češi a Rusové DEFINITIVNĚ porazíme kapitalismus a demokracii, až do prachu a bláta zadupeme křesťanství, lidská práva a ostatní evropské hodnoty, tak naše vnitřní zdi se zhmotní v PŘEVYSOKÉ + NEPŘEKONATELNÉ zdi kolem celé naší Leninsko-putinské vlasti.
  A pod touto naší krásnou novou zdí zazpívá náš Jarek Nohavica, častušku o vražedných neárijských běžencích a moudrých národních Vůdcích.
  Už aby to bylo!

  *) Náš národní Vůdce Miloš se té ponižující „slavnosti“ musel zúčastnit, pod hrozbou okamžitého bombardování naší vlasti, ale Veliký Putin, BJJP, to chápe a odpustí mu, snad.

  „Rozpad SSSR byl největší geopolitickou katastrofou 20. století!“ (Vladimir Vladimirovič Putin)


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POČTVRTÉ, neboť ten původní (z 9. listopadu 18:02) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.