Reklama

pondělí 25. listopadu 2019

Očitý svědek: Dezinformační Deník N v akci - Petra Procházková versus Vladimír Franta

Stanislav Novotný
25. 11. 2019
Padla facka na sále. Petra Procházková plácala nesmysly a ve svém špatně připraveném vstupu na pražském Mezinárodním mediálním fóru neústrojně skládala propagandistické příběhy bez ladu a skladu, stejně jako ve své novinářské praxi. Její vystoupení bylo slabé a Vladimír Franta ji ocitoval na stránkách Sputniku. Procházková neunesla nastavené zrcadlo a rozhodla se bránit útokem. ZDE


Na Vladimíra Frantu vyrazil fotograf z dezinformačního Deníku N, tedy Ludvík Hradílek ze současného hnízdiště létající Petry. Ve foyer mu vrazil objektiv do obličeje, leč Franta se nedal a vytasil mobil. Pánové zahájili fantastickou koridu. Stříleli po sobě fotoaparáty. Jeden agresivně útočil a druhý se snímáním soupeře bránil. Kde se vzala, tu se vzala. Na místo dorazila teta Petra. A hned Frantu fackovala, mobil z ruky vyrazila, za hajzla a prase označila.

Milý čtenáři, posuď sám, kdo si stojí lépe ve Tvých očích. Redaktorka předlistopadových Květů a zakladatelka subverzní organizace Člověk v tísni nebo gentleman, který facku nevrátil, neb je evropsky přesvědčen, že se ženy nebijí.

Byl jsem osobně přítomen a scénu na vlastní oči i uši zaznamenal.

82 komentářů :

 1. Prý už na škole byla blbá a šplhavá.

  OdpovědětSmazat
 2. citát z článku na "aeronet.cz": Tohle je typický znak radikalizace ve společnosti. Upadající tradiční média ztrácejí čtenáře, vliv, impresi, a tak jim nezbývá nic jiného, než ty redaktory těch alternativních médií mlátit. A mlátí je za to, že píšou pravdu. Protože to je jediné, čeho se Vladimír Franta v článku o Petře Procházkové dopustil. Facka od redaktorky Deníku N je totiž ve skutečnosti facka od Zdeňka Bakaly, který se ukrývá v Ženevě v luxusní vile na břehu Ženevského jezera, zatímco Deník N složený z jeho (bývalých) zaměstnanců se snaží zviditelnit tím, že mediálně podporuje redaktorku, která místo novinařiny vyráží telefony z rukou jiných novinářů a fackuje je za články, které se jí nelíbí. Čím více facek, tím méně argumentů. To je nové krédo tradičních médií? Milion chvilek se tak brzy může změnit na Milion facek. Mikuláš Minář a jeho hnědá košile dělá divy, radikalizace na kulturní a mediální frontě zesiluje.

  OdpovědětSmazat
 3. Ještě že nemá pistoli, tak ho snad i zastřelila. Je plná svobody a demokracie a neví jak ji upouštět. To dnešní hoši obdivují, ale když by měli jít na vojnu, tak pouští "bobky". Jeden ze vzorů je Minář, když měl zabrat, tak ze studií utekl a chtěl by radit. Premiére prober se …..

  OdpovědětSmazat
 4. Kdyby naproti tý muslimomatraci seděl nějakej kámoš z Čečny,tak jí na rozloučenou vykrví a byl by klid!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:37 To ty by jsi potřeboval vykrvit za ty pomluvy.
   Výborně paní Procházková, s parchanty ze sputniku je tohle jediné řešení! Snad si dá příště větší pozor! Pokud ne tak zopakovat, snad mu to dojde.

   Smazat
  2. 10,19
   Ty si dej bacha,ať tě někde nepotká Čech a neprofackuje ti tu tvojí prolhanou a nacucanou havlotlamu!!!!

   Smazat
  3. I gentlemani mají jistě své meze. Není přece třeba nechat se fackovat kdejakou fuchtlí. Procházková je ubohý případ hysterky, která se neumí ovládat a už dnes vešla do dějin české žurnalistiky. Nikoliv svým dílem, ale hulvátstvím a sprostotou.

   Smazat
  4. Teda já osobně bych ji ohnul přes koleno stáhnul kalhoty a kalhotky...a pak bych přemejšlel co s ní. No ale když je to předrevoluční redaktorka Květů, tak bych ji spíše naplácal na tu holou ...

   Smazat
  5. Není proto pro mě žádným překvapením,

   že se za tu odpudivou paní postavili takoví velikáni,
   jako Šafr,Mitrofanov, Štětina a další hlasatelé
   pravdy a lásky, jinak lidská špína, ovlivňující a ovládající veškerá veřejnoprávní média ad.

   Ale jim to nestačí,
   přes veškerou masáž se jim nedaří, aby ta mlčící většina také tleskala těm kolaborantským tlamám,
   ani maskoti z kulturní fronty (B.Polívka a spol.)
   jim v tom nepomáhají, naopak, jsou lidem k smíchu,
   trapní.
   ONI musí přece vědět, že ta podstatná část populace
   jejich politiku odmítá, ale chápu, páníček to tak chce a ten platí...

   Smazat
  6. Paní Procházková měla štěstí, že nepotkala mě. Průběžně s sebou nosím plácačku na nouchy a při sebemenší příležitosti ji použiji. Dotěrného hmyzu se musíme neustále zbavovat, přenáší totiž nakažlivé nemoci...

   Smazat
 5. Takže jsem se opět nestal obětí fake news, jak se mě snaží přesvědčit hlavní aktérka té ubohé scény a s ní spříznění lidé. Zrak mě tedy nešálil a stalo se přesně to, co je na zveřejněném videu. Fake news je tedy naopak tvrzení paní Procházkové.
  Boj proti fake news je ve "správných rukách". S lidmi jako je Petra Procházková nemůžeme sejít na scestí.

  OdpovědětSmazat
 6. Tak jsem si na chvíli představil, že by Petra Procházková dostala facku pokaždé, když zalže. Sado maso.

  OdpovědětSmazat
 7. Naprostá většina novinářu a normálních lidí se paní Procházkové zastanou a zastávají. Pokud si přečtete několik článku z toho podvratného ruského vebu, tak vám musí být jasné so za odporné, prolhané lidi tam pracuje. Tak jako ve všem co má pod palcem Rus.
  Být to tak obráceně, to by jste všichni tleskali jak ji pan " novinář" usměrnil že.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10,36
   Naprostý většině slušných novinářů se při pohledu na tu muslimomatraci otvírá kudla v kapse a svědí ho pravačka!!!!.-)

   Smazat
  2. 10:36
   Mohl byste prosím uvést aspoň pár článků toho "podvratného ruského vebu(sic!)", které by navíc poskytovaly oprávnění fyzicky napadat novináře?

   Smazat
  3. 10:36
   Ty jsi normální? (zeptej se v Bohnicích, tam si to o sobě taky myslí každý...)
   Normální by bylo rozporovat, argumentovat. Dej třeba link na nějaký ten "lživý článek toho podvratného ruského webu", odhal lež (argumenty, ne hloupými výkřiky, jako teď), ukaž pravdu.
   Jinak jsi ratlík (anonymní), který blafe jen proto, aby byl slyšet.

   Smazat
  4. 10:36
   Naprostá většina slušných a normálních lidí se musí od P. Procházkové distancovat. Druhá cesta je totiž jen pravidelná nakládačka novinářům, kteří se dopouštějí lží. V tomto případě by asi neměli hulváti z Deníku N ani vylézat na ulici, jinak budou samá modřina.

   Smazat
  5. 10:36 jste sprostý lhář. Předložte důkaz.
   Samozřejmě, pokud očekáváte, že Sputnik bude lhát jako Petra Procházková, tak budete zklamán.

   Smazat
  6. U protofašistů je zcela normální, a žádoucí hájit soukmenovkyni, i kdyby rozdávala facany sekyrou.

   Smazat
  7. 10:36
   Normální lidi, a normální novináři jsou pro vás ti, kteří fyzicky napadají politické oponenty?! Patříte spolu s fašisty do džungle, a ne do lidské společnosti. Tam se můžete mydlit vzájemně, až do vašeho konce.

   Smazat
  8. 10:36...No a co!?!?!?
   Sputnik je důvěryhodnej asi jako ofiko média.
   Dalo by se i říci,že Sputnik je ČT naruby a ČT je naruby Sputnik.;-)
   Když mohou prášit na ČT,proč by si nezaprášili i na Sputniku,ne?
   Helanov

   Smazat
  9. 12:14
   Doložte důkazy, nebo jste naruby vy.

   Smazat
  10. 12:14 Paní Helo, bylo by korektní uvést alespoň jeden odkaz na "prášení" Sputniku. Ve srovnání s ČT jde o studánku čiré pravdy. Sputnik vadí jen a jen proto, že pravdivými informacemi boří lži našich "objektivních a vyvážených" veřejnoprávních médií. V tom spočívá jeho "podvratnost a odpornost", jak píše idiot v 10:36.

   Smazat
  11. To je ta sloboda a tolerancia, ktoru neustale hlasaju liberalne media. Vodu kazu, ale vino piju.

   Smazat
  12. 14:31...Konkrétně když Amíci chytili Baghdádího,tak Sputnik dal článek,že Amíci v Idlíbu vůbec nebyli a nemohli nikoho chytit.
   Neříkám,že úmyslně lhali.Ale asi mají nedůvěryhodné zdroje,které jim tvrdily,že nad Idlíb nevzlétnul žádný letoun Pentagonu.
   Stane se...Ale slušný web by si měl tohle ohlídat,raději 2 x měřit,než jednou řezat.
   Helanov

   Smazat
  13. 18:51
   A kde máte důkazy, že ho chytili? Kde je dokumentace jeho pozůstatků? Jak tak rychle identifikovali jeho DNA z ukradených trenýrek kurdským špehem? A jak zjistili, že jsou opravdu jeho? Hodili ho prý do moře, jako Ládínka, ale jak tam těma samýma vrtulníkama doletěli, když nejbližší moře je středozemní? A kde jsou důkazy, že tam byli? Videa čehosi jsou rozmazaná, neprůkazná tak, až jsou směšná? Sem s těmi důkazy.

   Smazat
  14. 10:36
   Kdyby byl agresivní Franta a fackoval liberální hlupačku, tak bysme ho nechválili. Pokud si myslíte opak, je vidět, jak uvažujete vy a ta vaše sluníčková banda. Zadruhé až se to stane, tak kritizujte. Zatím napadají lidi jenom zastánci liberalismu, migrace, EU, USA ap. a kde je vaše kritika? Jste akorát v kanále, odkud házíte hovna a ještě vám padají zpátky.

   Smazat
  15. 18:51...Důkazy že ho chytili samozřejmě nejsou.
   Ale jsou důkazy že létali nad Idlíbem,což další den potvrdila RT.
   Rusové přiznali,že zaznamenali americké vrtulníky v té oblasti.
   Takové fejky snižují důvěryhodnost,nó.
   Helanov

   Smazat
  16. Pardon,to patřilo k 22:15
   Helanov

   Smazat
  17. To, že Rusové přiznali, že zaznamenali americké vrtulníky v té oblasti ještě nevypovídá o tom, že kromě letu se tam v ten inkriminovaný čas dělo také něco navíc. A kde je ta lež? Důkazy jsou prostě na úrovni Novičoku, a zbývají dohady. Rusové určitě vědí, stejně jako Američané, ale veřejnost se to dozvědět nemá.

   Smazat
  18. 8:32 Vy snad pochybujete o Ruské akci Novičok ve V.B.? Vyfocení dvou agentu GRU v V.B.je vám málo a že jednoho z nich vyznamenal Putin řádem je taky málo ?
   Jinak sama IS přiznala smrt Bagdádího a dosadila nového zločince na vedoucí místo.
   Mě to tady připadá, že ten zločinec Bagdádí má zde vysokou podporu,místo toho aby bylo USA chváleno, tak jeho čin zpochybňujete, jo USA slízly smetanu a rusák je nasranej . To je dobře.

   Smazat
  19. 10;11
   Když už jsi tímhle A52,F73,F200 F808,F600,F602,F845 obdařený,tak to alespoň veřejně neinzeruj ty havlopussynko RETARDOVANÁ!!!!!

   Smazat
  20. Vyskřekl v 10:18 nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!!!

   Smazat
 8. A když si čtu jen titulky "demo" web ů, tak se mi chce "blejt velebnosti".

  OdpovědětSmazat
 9. Mobil vs. foťák. Ne ta hysterická filcka, ale tento epický souboj skutečně stojí za pozornost!

  OdpovědětSmazat
 10. Jaká žena zastupuje ten bezpohlavní xindl tak může dostat přes držku havlošpína a poskok usa.

  OdpovědětSmazat
 11. Provokaci Deníku N začal fotograf Hradílek, který poskakoval okolo Franty a fotografoval ho. Na něj pak navázala hysterka Procházková.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:16!
   To nebyla provokace, nýbrž sofistikovaná akce k rozpoutání občanské války. Všechno k ní spěje a fašisté jsou iniciátorem (včetně peťulky). Korporátní převrat muší bejt vy holoto líná. "Vyžíráte zdroje našemu páníškovi a ještě chcete mít pravdivý názor?! Sprchy v birkenau jsou dosud funkční a nějaké dobytčáky (vagony) se v jevropeji posbírají, takže můžeme začít druhé kolo - dobytkové!!"

   Smazat
  2. 11:16 Je jasné, že Procházková poslala svého fotografa, aby pořídil fotku redaktora Sputniku, kterou nejspíš chtěla využít v nějakém dehonestujícím článku. A nedařilo se, protože Franta tento úmysl prokoukl a úspěšně se bránil. Právě evidentní neúspěch jejího záměru jí tak vytočil.

   Smazat
  3. 14:44...Franta vydrbal s Petrou.Excelentně ;-)
   Helanov

   Smazat
 12. Kde se bere ta nervozita a agresivita havloidů a tzv. pravdoláskařů? Zřejmě si uvědomují, že jsou stále více směšní a lidé jim ty exscesy neberou. Např P.Novotný-jak se může takový buran ukazovat? S čím např. počítá ve sporu s kom. poslancem Ondráčkem. Normální soud by mu napařil trest a byl by pokoj. V čem je problém- vyvolat strach. Urážky na Nár. třídě Klause ml. s dcerou, házení kytek do koše, urážky toho nejhoršího zrna vůči prezidentovi a červené trenky na hradě. To udělat někdo na Kapitolu v USA, tak by okamžitě reaguje stráž a leží mrtev.A tleskači Hřebejk a Štěšpína tomu tleskají.To by byla tvrdá diktatura, kdyby se tato lůza dostala k moci.Je dobře, že si na internetu můžeme sami přečíst co chceme a je nám jedno, že takoví pisálkové půjdou do hajzlu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravice má špatné rádce, cesta násilí a vulgarizmů nevyhraje. Proto si myslím, že nám dává šanci zvítězit slušností. Legrační je, že roli sumozápasníků na sebe berou něžné dámy z pravice (Němcová, Slonková, Procházková) a stateční muži se schovávají za jejich sukně (Kalousek, Pospíšil, Fiala, Farský, kníže).

   Smazat
 13. pretože svet im nechce dať nič len za sľuby a minulé víťazstvá,

  OdpovědětSmazat
 14. Komunismus není nebezpečný, havlismus ano…

  http://svobodnenoviny.eu/komunismus-neni-nebezpecny-havlismus-ano/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tím se dá souhlasit

   Smazat
  2. Komunismus je šťastná budoucnost lidstva, řízená Evropskou unií

   Smazat
  3. 12:12

   Opravdu? Jak jste na to přišel?
   Ať se rozhlížím sebedůkladněji, vidím rostoucí bohatství a moc bohatých a chřadnoucí pozice těch ostatních.

   Smazat
 15. Nezyskofkářka Procházková pracuje v Berkat z.s.
  Každý kdo nahlédne do jejich stránek si může udělat obrázek o její "humanitě".
  Vozí batůžky a boty chudým dětem do Afghánistánu.
  Ty dárky dovezlo do Kábulu armádní letadlo,10 velkých krabic...Kolik krabic tam vezlo plných granátů a ostrých do samopalu už dáma v článku nedodala.
  Takže mírové NATO dětičkám zavraždí fotra a Berkat sirotkům daruje nové kecky,asi aby jim to nebylo líto.
  A výživné fotky,bosí kluci se škatulema,ty staré ošoupané botky asi někde v koutě,aby je kamera nezabrala.
  FUJ TAJBL!!!!!!!!!!
  To je ale pokrytecká lemra humanytární...blééé
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 16. Hnus, jako je Deník N bych si nikdy nepřečetl, ale od soboty budu pravidelně číst Sputnik.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je presne to, co takymto spravanim, ake predviedla p. Prochazkova, sposobia mainstreamove liberalne media - zvysia popularitu a citanost alternativnym. Len tak dalej :-)

   Smazat
 17. Nebijí se ženy, toto označení se ovšem na Procházkovou nevztahuje. Mimochodem, už má Policií tzv. "naděleno", nebo je tento druh nenávisti v cajku?.

  OdpovědětSmazat
 18. Já do teď nevěděl, že nějaký Deník N existuje, teď už na něj nevlezu už ani náhodou. Petra Procházková koho ona mi připomíná, jó už vím. To je stejná sorta jako ta krvavá Madla, Němcová a Vašáryová, vypadá to, že jsou ze stejnýho kurníku. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědečku,tam je to jenom pro zvaný,maj to placený,a předstíraj že se živěj jen platbami čtenářů.
   Né poctivě reklamami,jako ostatní...
   Že je platí Kakala ví asi každý, ale...přejme jim ten optimismus který je ponouká k tomu aby si mysleli že národ jim zblajzne fšecko.
   Helanov

   Smazat
 19. Prochazkova se projevila jako hystericka blbka a kdo to rozporuje je blazen

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že to z její a hlavně ze strany toho dotěrného fotografa byl pouze kalkul. Který nevyšel, protože redaktor Sputniku se nenechal vyprovokovat.

   Smazat
  2. 14;26 I to je mozne..Kazdopadne je uz povazuji za nevyrovnane (coz se projevi ve vsem) a odmitam se tedy zaobirat informacemi z blazince

   Smazat
 20. Já stále nechápu, co proti té Procházkové máte. Haška všichni uznávají a když ona parafrázovala slavnou větu ze Švejka, "zabil jste mi lež, tady máte přes držku", tak se všichni mohou podělat. Takového pazgřivce, jako je Franta ze Sputniku a jemu podobné, bych označkoval červenou hvězdou, všechno bych jim sebral a zakázal aby nemohli šířit nákazu pravdy. Kam bychom přišli, kdyby všichni psali pravdu, kdepak to nejde, prostě kdo nečůrá s náma, čůrá proti nám, to byste nám tu svobodu a demokracii pěkně zparchantěli, to si vy bando pitomců pamatujte a držte huby a krok. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 21. Prosím, nenechte se vyprovokovat, na hulvátství neodpovídejte. Ať se pravice zalkne sama ve své nenávisti.

  OdpovědětSmazat
 22. To fackující zvířátko přitom tvrdilo že tomu bylo naopak, že pan Franta napadl toho Procházkové provokatéra. Jasná akce CIA k diskreditaci nezávislého novináře i s jeho novinami. Jenže ono to někde zaskřípalo a zdiskreditovala se agentka provokatérka ve službách CIA.

  OdpovědětSmazat
 23. Tam kde IQ schází
  telefon se hází.
  A když nemaj klacek
  přidají pár facek.

  Už jim tečou nervy
  pletou si to s derby.
  V prvním šiku zejména
  takováto vemena.

  OdpovědětSmazat
 24. Ubohá a zoufalá akce paní Procházkové, by měla být zesměšněna podobně jako Ema má meme. Obdiv k uvážlivé reakci pana Franty. Kdyby nezastával archaické názory o tom, že ženy se nemlátí, které jsou v rozporu s rovnoprávností všech 40 pohlaví, mohlo to být zábavnější..

  OdpovědětSmazat
 25. Mela by tez nafackovat Simonu Pankovi, "clovek v tisni" take lze jako kdyz tiskne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měli by se spravedlivě fackovat všichni lhaví pisálci. To by byla řež. Ti ze Sputniku by možná byli potlučení nejméně.

   Smazat
 26. Sorry jako, pokud by padla ta facka mezi muži, mohlo by to skončit fyzickou likvidací jednoho z nich. Procházková uboze sází na to, že je žena. Nikdy nesmíme jako společnost schválit toto chování. Eskalovat konflikt názorů na fyzickou úroveň je k ničemu a i když vyhrajete protivníka nepřesvědčíte, jen naštvete a můžete čekat zákeřnou a brutální odpověď. Řekla si o ní a má štěstí, že ji zatím nedostala.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Procházková prostě uvnitř dobře věděla, že blábolila nesmysly. Neunesla fakt, že ji tuto holou pravdu někdo vmetl a reagovala lživým obviňováním a agresí. Projevila se tudíž jako obyčejná lhářka, hysterka a agresivní nevychovanec. Nic na tom není k nepochopení, nic se na jejím chování nedá obhájit. Kdo se o to snaží, staví se na stejnou úroveň a my se na ně můžeme normálně pohrdavě vybodnout. Howgh...

   Smazat
 27. Předlistopadové Květy jsem četl, nebylo to špatné čtení, akorát nevím co tam psala ta Procházková. Petr Hájek tam psal a ještě Milan Codr.

  OdpovědětSmazat
 28. Chtěli bychom připomenout, že Ruská osvobozenecká armáda byla kolaborantskou ozbrojenou formací vytvořenou nacistickým vedením Třetí říše. V souladu s Chartou Mezinárodního vojenského tribunálu v Norimberku jsou zločiny Andreje Vlasova a jeho kompliců kvalifikovány jako účast na spáchaných nacisty válečných zločinech a zločinech proti lidskosti a napomáhání jim (zásady Norimberského tribunálu byly potvrzeny za účasti Československé socialistické republiky v rezoluci 95 (1) Valného shromáždění OSN ze dne 11. prosince 1946),“ stojí v prohlášení ambasády, které bylo zveřejněno na stránkách Ministerstva zahraničí Ruska na Facebooku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A čím je ta "OSN"? Jen užvaněný spolek protěžující dnes již jen zájmy mongolo-kaferských poloopic, a co má právo leda mlčet! Páč vše čím naše civilizace je, vytvořila bílá arijská rasa! A kde ta se vzala? Kde byla její kolébka? No přeci na Ukrajině - té od Karpat po Kavkaz. Dodnes je to území s největší koncentrací bílé rasy, ovšem notně zdegenerované genetickou příměsí mongoloidní rasy a "turkických národů", což jsou v reálu jen pastevecké kmeny (národy v jejich moderním smyslu byla schopna zformovat pouze naše, bílá rasa). Když se zastavíme nad dějinami 20. století a budem hledat bod obratu od naší vlády nad světem k bezmoci a úpadku naší rasy, dojdetme ke stejnému závěru - budeme-li pečlivý a bez antirasistických předsudků ovšem! Kdy došlo k průseru a proč? Byl to okamžik, kdy komodor Perry nenašel pokračovatele! Totiž přijetí japonských skrčenců mezi spolek výhradně bílých imperialistů byla zásadní bota! Šlo sice bezesporu o nejvyspělejší ne-bílou entitu, ale sotva schopnou sdílet árijské hodnoty západní, germánsko-románské civilizace. Japonsko se mělo stát řádnou kolonií USA stejně, jako Indie byla britskou, Indočína francouzskou a Indonésie nizozemskou! Čínu by si poté rozdělili Rusko a anglo-francouzští kolonialisté bez problémů. Jenže účast Japonska na dělení sfér vlivu ve východní Asii vedla ke konfliktu s Ruskem, který využili britští čachráři k oslabení konkurence. Porážka Ruska Japonskem, která by bez britské podpory Japonska byla nemyslitelná, se stala počátkem krize naší rasy a její světové hegemonie! Samozřejmě víme že v pozadí toho průseru stál Židé se svou finanční mocí, kteří z pozadí ovládali Britské Impérium a USA. A dnes už to nespravíme, když žlutáci maj vodíkovky a kosmické technologie a černí mají penicíln a místo toho aby vychcípali na banální chřipku se povalí do Evropy ...

   Smazat
 29. § 403 Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka


  (1) Kdo založí, podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, nebo hlásá rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.  (2) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán,


  a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným podobně účinným způsobem,

  b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny,

  c) spáchá-li takový čin jako voják, nebo

  d) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

  (3) Příprava je trestná.

  OdpovědětSmazat
 30. Novotný se s přehledem dopouští tr.činu propagace nacizmu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To tvrdim od sameho zacatku ze se Novotny dopusti pripravy trestneho cinu
   Ale jak to ze urady nereaguji
   Nezda se to nikomu divne..??

   Smazat
 31. Dokonce se ho dopouští jako člen organizované skupiny a to ODS.

  OdpovědětSmazat
 32. 4:45
  V protektorátu Bōhmen und Māhren tentokrát pod dozorem amiokupantů tady může za chvíli stát i pomník Ferdinanda Schōrnera...amiambassy to tomu praču@@@kovi odsouhlasí!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když zdebilizované lidské zdroje odkývají do mocenských struktur i takovéto exoty, tak je možné naprosto vše. Dnes si nechají postavit pomník fašistům, zítra si nechají holit hlavy a pozítří půjdou poslušně v dvojstupu do plynu.

   Smazat
 33. Nevím, zda by se přece jen nemohli stavět pomníky pro lidské zrůdy právě jako ukázka toho, co i člověk dovede nelidského vykonat a jaká z něj může vyrůst zrůda, zločinec. Nejsem si docela jist, zda by připomínání zrůdnosti v lidské historii nebylo dobrou prevencí proti jejímu oživování a glorifikování.

  OdpovědětSmazat
 34. Byl jsem mazán a to beze stopy po vložení mého příspěvku. Přesný obsah nemám odložen, takže po paměti poněkud nepřesná rekonstrukce. Tu již zálohuji a pokud ji admin smázne bude ji mít coby tapetu ve všech článcích z různých URL mnohonásobně.

  "" židokorporátní, fašistické bojůvky už odhodily veškeré masky a napřímo začínají šířit násilí (facky, požáry, internace do koncentráků), tak jako za černých košiláčů důčeho. Jak to končí víme (pro cetileté - zpracováním gojů na mýdlo, kabelky a hnojiva). Hloupí gojové, kteří na sletné tyto procesy štvaní k válce podporují na to doplatí (nejdříve v uniformách NATO, pak v koncentrácích a nakonec coby dárci náhradních orgánů).""
  Nikdo z vás si totiž nepoložil základní otázku (nezazněla ani před I. a II. světovou a proto bude III.):
  KU BONO - v čí prospěch a kdo vyvolává štvaní mezi jinak lenivými a otročinou znavenými goji?? Proč do války vstupují vždy masy hlupáků??

  Místo mazání příspěvků odpovězte admine a Davide na tyto otázky a pokud možno pravdivě!!!
  Potom budeme všichni vědět na čí straně i s NR stojíte!!

  Zkuste to smáznout a máte to zpět tisíckrát ani nevíte ze kterých URL!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:20-Ano, takto podobně začaly obě WW a současná podobnost není čistě náhodná! Opět prohrají masy hlupáků?

   Smazat
  2. Mirku Povolný a spol!
   Masy hlupáků vodí majitelé světa (geronti a žreci) již od dob babylonského projektu stále dokola a pro svůj řídící vliv vymýšlejí jeden sociální systém za druhým. Než se pitomí gojové, kterým dělá problém osvojení pojmů zorientují už je tu nová idea, nový impulz a noví revoltové (mladí gojští volové) a geronti jenom přehodí výhybku (pojmovou a sociální). Důsledky jsou při každé změně vždy krvavější a otroctější, akorát gojové jsou vedle jako ta jedle. Nepomůže žádné školení, pokud si gojové osvojují informace tak, že se je učí nazpaměť. Naučit se nějaké popisy, tvrzení a názorové argumenty nazpaměť znamená, že logika je v perdeli a představivost úplně absentuje. Výsledkem je stále tristknější situace gojimů (otroků systému). Jak chcete změnit systém, když masy ani nevědí, že nějaký existuje a ani je to nezajímá??
   Leninovo učit se, učit se, učit se nikdy nebylo pochopeno (ne fakta nazpamět - to je pouze základní nutná podmínka), protože učit se znamená OSVOJIT (pojmově), pochopit (formální logikou) a vytvořit závěry (aplikovat v životě). Masy gojů zatím nezvládly ani první level, druhý nechápou a o třetím ani netuší. Jak mohou ovlivnit své životy, když jsou hloupí, zdechlí a bez zájmu!!!
   Učil jsem gojímské děti 30 let (po dobrém, po zlém, logicky, paměťově), ale vždy to dopadlo stejně (jako u Černomyrdina). Víc jsem bohužel nedokázal (asi nejsem bohem políbený pedagog), ale i tak mne padesátníci stále zvou na setkání spolužáků ročníku. Asi mne mají rádi, ale to pro prozření nestačí (nevím co bych obětoval, aby prozřeli).

   Smazat
 35. Tak ja bych Prochazkovy flaknul po tlame uplne v klidu
  Nemam problem
  Jaky blby kecy
  Gentleman to nedela atd.
  Na..t
  Gentleman konci kdyz kouka a vidi ty SA bojuvky ze..??
  Prochazkova mozna vas nekdy potkam i kdyz to neni pravdepodobne ale muzu vas taky jenom tak plesknout pres vasi hubu..???
  Proto ze pisete hnuj..
  Berete to...??
  Je to fer neee...???

  OdpovědětSmazat
 36. Ovčáček to těm čučkařum z 50 let opět nandal. Ano navrtili jsme se do dob Husáka a Štrougala.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.