Reklama

pátek 15. listopadu 2019

Otevřený dopis „Milionu chvilek pro demokracii“

Alena Vitásková
15. 11. 2019
Vážení účastníci a podporovatelé „Milionu chvilek pro demokracii“,
je to jen pár dnů do avizované demonstrace, která má proběhnout v pátek 16. 11. 2019 na Letné. Za celou dobu, co „Milion chvilek pro demokracii“ pořádá protestní demonstrace, tak jsem nepochopila, jako celá řada občanů, co vlastně chcete, za co demonstrujete. Pokusím se tomu přijít na kloub, ačkoliv bych byla raději, kdybyste to sdělili veřejnosti sami.


· Požadavek demonstrantů, jak tomu velká část veřejnosti rozumí: Aby Andrej Babiš odstoupil z vlády, rezignoval na funkci premiéra, vzdal se své firmy Agrofert, protože je trestně stíhán, má konflikt zájmu. Aby odstoupila ministryně spravedlnosti Marie Benešová, protože se justice stane politicky závislou a je ohroženo státní zastupitelství především nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman, na kterého se nemá „sahat“. Ochraňovali jste „nezávislou“ veřejnoprávní televizi a požadovali, aby i nadále zůstala nezávislou. Požadovali jste rezignaci prezidenta republiky Miloše Zemana a v této části vašich požadavků jsme se ztratili.

· Čemu občanská veřejnost nerozumí: O jaké nezávislosti justice a orgánů činných v trestním řízení hovoříte? Když nejen premiér Babiš sdělil, že se dá dnes trestní stíhání u nás objednat! Takže takový je stav pilíře demokracie, který chcete, aby zůstal zachován? „Doposud mlčící většina“ je ale jiného názoru, stejně jako „Občané poškození státem“. My požadujeme vymahatelnost práva a spravedlnosti pro všechny občany stejně, bez rozdílu rasy, pohlaví, postavení, vyznání, zda je chudý nebo bohatý.

· V přímém přenosu jsme sledovali v posledních létech například kauzu „Čapí hnízdo“. Co z toho bylo objednáno? Státní zástupce Šaroch dvakrát žádal sněmovnu o vydání Andreje Babiše k trestnímu stíhání a po čtyřech letech změnil názor, aniž by podal obžalobu.

· Tak co bylo objednáno – zadání nebo ukončení trestního stíhání? Co s tím udělá NSZ Pavel Zeman? To uvidíme za pár týdnů. Možná, že si vyslouží za odměnu teplé místečko v Bruselu nebo Štrasburku? Jenže podle „obvyklé praxe státního zastupitelství“ by se jednalo o trestný čin úplaty. Což již známe z trestního stíhání tzv. trafik pro politiky v Nečasově vládě, a kde čelil, nebo ještě čelí expremiér Nečas trestnímu stíhání. Pokud si dobře pamatuji, tak „trafikanti“ skončili dokonce na mnoho týdnů ve vazbě.

· Vážení mluvčí a stoupenci „Milionu chvilek pro demokracii“, chcete zachovat status quo? To je „beztrestné řádění“ některých státních zástupců bez jakékoliv zodpovědnosti za své činy? To je, aby mohli upravovat důkazy, či je dokonce padělat? To je, aby mohli neznat zákony a podle toho obžalovávat? To je, aby mohli ničit životy slušným pracovitým lidem v naší vlasti? To je, aby mohli jednat v zájmu nějakých nevolených struktur, nikoliv ve veřejném zájmu?

· Takže, pokud byste „vážení stoupenci „Milionu chvilek pro demokracii“, chtěli skutečnou nápravu v naší vlasti, tak byste naslouchali hlasu lidu, hlasu doposud mlčící většiny, hlasu těch občanů, kteří byli státem poškozeni. A ti by vám řekli, co je trápí konkrétně v té vámi opěvované nezávislosti justice, či námi občany placené „nezávislé“ veřejnoprávní televizi.

· Například občany poškozené státem trápí nevymahatelnost práva a spravedlnosti, soudní procesy vlekoucí se mnoho let, několik tisíc zničených lidských životů ročně nezákonným stíháním anebo stíháním na objednávku, neznalost zákonů v justici, vykonstruovanými exekucemi, zákony pro tuneláře a šmejdy – nikoliv pro ochranu občanů před těmito zločinci, ukradené střechy nad hlavou a zloději se občanům jen vysmívají. Vadí nám, že vládne oligarcha, že se dotace do nesmyslů navyšují do astronomických částek, že na podporu obnovitelných zdrojů vydáme bilion korun a již navyšujeme tento „cirkus“ o další zdroje (biometan), že premiér vrátil do funkcí na ERÚ osoby spojené se solárním tunelem, vádí nám nedůvodný růst cen energií, tepla, vadí nám, že mzda našich občanů je cca 30% mzdy Němců, či dokonce 25% mzdy Rakušanů, vadí nám, že téměř 10% občanů je v exekucích a miliardy takto mizí v kapsách několika jedinců, že v nemocnicích zničí život dítěti i jeho rodině, vadí nám stav našeho školství, že občané přišli o střechu nad hlavou podivnou „privatizací“ či jinými zlodějnami kolem bytového fondu, vadí nám, že platíme koncesionářské poplatky veřejnoprávním médiím a ty odmítají transparentně předložit své hospodaření poslancům, natož koncesionářům. Nemluvě již o tom, že jejich závislá nezávislost a kvalita zpravodajství je minimálně na zamyšlenou. Vadí nám, že státní zastupitelství neřešilo velké kauzy, s tím museli přijít až ze Švýcarska – např. MUS.

· Vadí vám Andrej Babiš? Vadí vám hnutí ANO, které volila více než čtvrtina voličů v demokratických volbách? Co Vám vadí? Výsledek demokratických voleb? To co uvádíte, tak tomu snad sami nevěříte, to byste byli nedemokratickým seskupením.

Občané mohou demonstrace „Milionu chvilek za demokracii“ vnímat jako předvolební klaku hnutí ANO (preference to jen potvrzují). Nikoliv boj občanů proti strukturám, které přechází již do zločineckého syndikátu a ničí naší vlast.

Za občany, kteří nesdílí Vaše důvody k demonstracím, ale jsou rovněž nespokojeni s vývojem v naší vlasti, za doposud mlčící většinu, za občany poškozené státem

Ing. Alena Vitásková – předsedkyně IAV
Hlučín, dne 14. 11. 2019

60 komentářů :

 1. Co chtějí, vždyť to ví každý blbec, chtějí se dostat opět k bezpracnému lízu, o nic jiného jim nejde. Chtějí si střihnout opět 90sátky, to měli život jenže prašule se kutálejí a jim se již rozkutálely.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevědí, co chtějí a nepřestanou, dokud to nedostanou.
   Aneb: čím hůře, tím lépe (pro ně).

   Vymazat
  2. 9:01 Ale oni to vědí chtěli by jednu pravdu jednu vládu kraďouska a spol.

   Vymazat
  3. Oni nevědí co chtějí, ale Sereš to ví!

   Vymazat
  4. Oni jenom vědí, že mají dělat bordel a pak se uvidí, užitečný idioti.

   Vymazat
 2. Ale kdepak
  Jde o pokus klasickeho puce pod zaminkou iluzorni demokracie

  OdpovědětVymazat
 3. Nadhera, jednoduse - kralovna bielych tenisiek. Dekujeme, p. Aleno.

  https://www.youtube.com/watch?v=zD1V70B_siU

  A jake kecy na Letne? Kdo je ma? Milion slov o nicem a staci pouze par slov od p. Vitaskove a, plus treba jenom pisnicka.
  Aby vsichni trochu chapali v cem je skutecna sila - intelektu.

  OdpovědětVymazat
 4. Ten zrzavý zmetek je jenom loutka, podobně, jako na něj zavěšená umělecká fronta. Jejich loutkovodiči mají samozřejmě zcela jiný záměr, než puč či cokoli podobného, to snad může napadnout jen úplného diletanta. Ti, kdo za těmi šaškárnami v Práglu stojí, jen zneužívají tohoto komparsu na pódiu i pod ním k něčemu úplně jinému. Ano, ke konci má paní Vitásková naprostou pravdu. Jediní, komu tyto taškařice reálně pomáhají, jsou na jednu stranu politici, kteří se tam producírují a v davu hledají své voliče (a nejspíš i najdou) a na druhé straně - a to především - na tom vydělá ANO, kterému každá podobná šaškárna neskutečně navýší preference. A to i přes neustálé zdražování, podpisy několika promigračních paktů, rozdávání korýtek starým strukturám (osoby spojené se solárním tunelem na ERÚ nebo např. hlavní podporovatel sudetoněmeckého landsmanschaftu Herman v radě vlády) nebo odpuzující zahraniční politiku. Jde o dvě skupiny globalistů, u kterých jde o jediné - posilovat jejich preference a nepřipustit žádnou silnou opozici. Dvě skupiny, jejichž zahraniční politika je jako přes kopírák, dvě skupiny, které jsou Bruselu zavrtané hluboko v zádeli, dvě skupiny, které si vodí někdo, kdo má zájem na likvidaci národních států a má podobných globalistických slouhů celou Evropu. Jinde v Evropě je to jako přes kopírák, tupé ovce budou vždy většinově volit toho, koho jim globalisté předhodí. A třeba ty naše politiky, kteří mají za úkol přispět ke globalizaci svým dílem, spojuje jedno - Aspen institut. Každý, kdo volí strany, jejichž vysoce postavení představitelé jsou členy Aspenu zastřešeného nejen Bakalou, ale i krvavou Madlou, je stejnou loutkou globalistů, jako tito politici, kteří si mimo jiné i prostřednictvím oněch pouličních taškařic vodí tupé ovce tam, kam potřebují...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas, ale tato poslední věta je zásadní:

   "Každý, kdo volí strany, jejichž vysoce postavení představitelé jsou členy Aspenu zastřešeného nejen Bakalou, ale i krvavou Madlou, je stejnou loutkou globalistů, jako tito politici, kteří si mimo jiné i prostřednictvím oněch pouličních taškařic vodí tupé ovce tam, kam potřebují..."

   Vymazat
  2. Zdražování ???,...když tvorbu naší cenové politiky svěřili německým prodejnám užitkových a obzvláště nebezpečných jedů..tím nás ty markety dovedly do stovkové měnové soustavy,což se v historii ještě nestalo...je vůbec možné za tohoto stavu příjmout euro ?,úplně znehodnotit úspory a ceny nemovitostí konečně poklesnou,snad 10x,aby se vyrovnaly cenové relace,to je víc než jisté.....

   Vymazat
 5. Jenom mimochodem, Sabbat začíná již dnes, v pátek po Slunce západu, ale 16. 11. 2019 je až zítra - v sobotu. Zřejmě jde o překlep.

  Reinhard HEYDRICH by měl z činnosti zrzavé javanky jistě nelíčenou radost a rád by přispěl projevem k jásajícímu stádu kolaborantů. Celá ta odporná fraška darebáků a svedených trubek MÁ ZA CÍL 1) ZAKRÝT SKUTEČNÝ OBSAH PŘIPOMENUTÍ TRAGICKÝCH UDÁLOSTÍ LISTOPADU 1939 A 2) vyvola PUTCH a pokusit se o palácový převrat... CHYBÍ JIM OVŠEM, NAŠTĚSTÍ, PRESIDENT KVALIT DĚDKA HINDENBURGA! Senát sám a oposice ze sněmovny z rozkrádačů, zcizovačů a likvidátorů našeho státu, Národa, není ochotná čekat do legálních voleb, neboť zřejmě nevěří v hloupost většiny elektorátu a tedy ve své volební vítězství. Sabotují a škodí činnosti nejlepšího premiera a presidenta po převzetí moci po listopadu 1989 aby mohli farizejsky "dokazovat" že neplní volební sliby, když obstruují a házejí vidle do každého pozitivního kroku Babiše a jeho vlády.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto odsouzení senátu za organizování puče by mělo vyvrcholit jeho konečným zrušením......

   Vymazat
 6. Prostě protestují, protože je zábavné sledovat jak připo. Babiš ustupuje.
  Je to taková hra a Babišovi se asi líbí prototže ji finančně podporuje.

  OdpovědětVymazat
 7. Ještě dodávám - samozřejmně ne ze svého, ale z daní které vybere. A když to nestačí, tak daně zvedne.

  OdpovědětVymazat
 8. Babiš nechápe proč se bude konat demonstrace na Letné. Na tom není nic k nepochopení. Američani mu dávají jasně najevo, že pevně ovládají situaci v České republice a v případě nutnosti ho jednoduše po Majdanovsky sundají pokud nebude dost proamerický. Američani dokazují, že už nejsou zapotřebí ve státech volby a už vůbec ty demokratické. Stačí, když se někdo prohlásí prezidentem a USA ho okamžitě uzná. Tak to proběhlo na Ukrajině, tak to provedli ve Venezuele a naposledy to USA provedlo v Bolívii. Lidé si můžou zvolit koho chtějí, ale pokud to neschválí v USA tak jim to není nic platné i kdyby volby byly nevím jak demokratické. Jeden z příkladů máme hned na Slovensku, kde si Fico neuvědomil, že nemůže jít proti USA a i přes upozornění znárodnil zpět do státních rukou soukromé zdravotní pojišťovny a sjednotil je v jednu národní. Ušetřil pro občany Slovenska miliardy prostředků. Fico si neuvědomil, že Američanům nejde o lidi státu ale o soukromé společnosti, kteří mají ve všem přednost. Neuposlechl a doplatil na to. Byl odstaven, když ho dali do souvislosti s vraždou Kuciaka i když neměl s tím nic společného a nyní ho dávají do souvislosti s akcí Gorila i když s tím už Fico vůbec neměl nic společného. Jenomže co zmůže Fico proti Američanům, kteří ovládají veškeré sdělovací prostředky, kteří ovládají prezidentku Čaputovou? Správně! Nezmůže vůbec nic. A to by si Babiš měl uvědomit, že Američani mu dávají demonstrací na Letné upozornění, že ho sfouknou, kdy se jim zachce. U našeho prezidenta Zemana je to něco jiného. Prezident Zeman vsadil na Izrael a to je i u Američanů jiná vyšší liga. A s tím mají i Američani problém.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babiš jim přece kývnul na nákup vrtulníků, které na nic nepotřebujeme. Taková malé několikamiliardové úlitba.

   Vymazat
 9. No, potěš koště. Když se novodobá úderka zblázní, odnesou to i dětičky:
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/2865-petilete-deti-nahnany-na-narodni-tady-je-hrobecek-vaclava-havla-a-studentu-plago-tobe-preskocilo

  OdpovědětVymazat
 10. Šel bych na Letnou, ale bolí mě už nohy, kdyby tam byla lavička vaška havla proším, rád bych si šednul, kte tomof můj boryš umí po škalinách, váš kníše.

  OdpovědětVymazat
 11. Statečných lidí, které zloději honí po tzv. soudech, si velice vážím.

  OdpovědětVymazat
 12. ÁÁÁ tehle babě narostla křídla,ještě že ty soudy jsou dnes tak spravedlivé Rittig, Janoušek a ne pro srandu, ale není všem dnum konec!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zavírat za zlodějinu je v pořádku, ale trestat lidi, kteří se snaží zlodějině brámit, to je z jiného soudku.

   Vymazat
  2. 9;37
   Von je blbej,vín to stejně nepochopí!☺

   Vymazat
 13. Přátelé neklesejte na duši, z historie (u nás se opakuje) dobře víme, že naši prezidenti byli souzeni a často odsouzeni. Ergo kladívko má paní Alenka jednu z nejvyšších kvalifikací na prezidentku, navíc je to vzdělaná žena a i při mé implicitní podezřívavosti jsem, krom pro mne nejasné paní JUDr Vesecké, nenašel žádnou kaňku. Naopak jsem byl překvapen energií a bojovností, kterou bude nejvíc potřebovat proti přesile.
  Hlásím se do fanklubu a držím palce váš předdůchodce.

  OdpovědětVymazat
 14. Ano, dnešní "demokracie" jedná stejně jako předpřevratová "nedemokracie". Zveřejňuje články o tom jak komunista Ondráček opisoval disertační práci,(ačkoliv to není pravda) ale když jsem vložil poznámku, kdy se podívají na podivné studenty typu Řápková, lenošní Benda, Chovanec. či Ruml, evidovaný u CIA, tak příspěvky mažou.

  OdpovědětVymazat
 15. Co se týká Andreje Babiše, jsem přesvědčen, že on je skutečný vlastenec, když podepsal spolupráci s tehdy československou StB a tím také odmítl spolupráci se zločinnou americkou kapitalistickou CIA. Přihlásil se do boje za zájmy Československa

  OdpovědětVymazat
 16. Rovněž paní Vitásková usilovala a usiluje o ochranu zájmů státu, proti korupci a je podivuhodné, že "nezávislý" soud ČR jí za to odsoudil na 8 let. To jen potvrzuje slova A.Babiše, že u nás si lze objednat odsouzení nepohodlné osoby. Prostě kapitalistická totalita.....

  OdpovědětVymazat
 17. Paní Vitásková nesmírně si vás vážím za vaší statečnost. Rovněž si vážím paní soudkyně z Chomutova že se vzepřela té justiční mafii vedenou zasloužilým bolševíkem Rycheckým. S pozdravem nechť se daří.

  OdpovědětVymazat
 18. !!!!! Zničili zemi.“ Bulhaři zhodnotili, jak se život změnil od roku 1989 !!!!!
  Téměř tři čtvrtiny Bulharů sdílejí názor, že za posledních třicet let byla země zničena. Tyto údaje byly získány během průzkumu prováděného sociologickou agenturou Gallup International. Autoři průzkumu požádali účastníky, aby promluvili o jejich postoji k frázím, které se v posledních letech proměnily v memy.
  https://cz.sputniknews.com/svet/2019111410964833-znicili-zemi-bulhari-zhodnotili-jak-se-zivot-zmenil-od-roku-1989/

  OdpovědětVymazat
 19. Ano za vším stojí ti samí nevlastenečtí zmetci ranku, naturelu, P. Novotného.

  OdpovědětVymazat
 20. Jsem syn Žida, ale komu vadí muslim, je podle mě idiot, říká novinář Pavel Novotný

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11,09
   Omyl,on je SYN IDIOTA,NE ŽIDA!

   Vymazat
  2. Bodejď by tomu zmrdovi Novotnému mohamedáni vadili, když jsou z jednoho hnízda, z toho jeho, jsou to s jeho obcí jen dvě strany jedné vykrvující obřezané ýbermenšácké mince, jsou si jeden druhému jen zrcadlový obraz...mají k sobě blíž, než kdokoli z jiných, jsou to semité z Abraháma...Izák a Ismail, jeho velmi vypečení synové a Novotný si toho je vědom, jejich největším nepřítelem vždy byl a je káfir/gój, v zastoupení hloupým křesťanem...

   Vymazat
  3. 11.09 Názor šlemila Pavla Novotného mě nemůže urazit. Být Židem znamená, že se od něho očekává nadstandardní inteligence... Co dělat, když má syn Žida gojischerkopff jako ten šlemil... jedině ho politovat a zvuky z jeho díry pod nosem vnímat jako šakalí vytí. Karavany kráčí dál a na kojota bzdí...

   Vymazat
  4. Vážený profesor pan Novotný, při své neskutečné a celosvětově uznávané inteligenci nám jaksi pozapomněl sdělit, kdo by tu svoloč měl živit neboť Korán jim zakazuje jakoukoli práci pro nevěřící ďaury!!! Asi on !!!

   Vymazat
 21. Pavel Novotný : Mám na to velmi radikální názor. Já bych totiž imigranty přijal všechny a dokonce se domnívám, že bychom jich měli přijmout ještě víc.
  https://zpravy.tiscali.cz/jsem-syn-zida-ale-komu-vadi-muslim-je-podle-me-idiot-rika-novinar-pavel-novotny-252093

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten psychopat a primitiv záměrně provokuje, aby byl slavný. Nic neumí, ničemu nerozumí, tak vždy vyštěkne nějakou sprostotu, protože ví, že část médií to ochotně otiskne a další část blbů v té jeho díře u Prahy ho ochotně zvolí, protože je "slavný" a "svůj".

   Vymazat
  2. 17:14
   Nepodceňuje toho havlogreténa,Goebelse taky podceňovali a kolik milionů Fricků zblbnul líp,než ten frajtr Šiklgruber!!!!
   Takový šmejdy je třeba jednoduše rovnou eliminovat,ale to podělaná policie ani ODSka neudělá!!!!

   Vymazat
 22. To je pravá tvář ODS !!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 23. Pavel Novotný : Lidi, kteří se bojí islámu a islámských fundamentalistů a teroristů, to jsou podle mě největší pitomci. https://zpravy.tiscali.cz/jsem-syn-zida-ale-komu-vadi-muslim-je-podle-me-idiot-rika-novinar-pavel-novotny-252093

  OdpovědětVymazat
 24. Ano a začneme u těch rádoby sirotků nejspíše bývalých mladistvých teroristů kterým v Sýrii hrozí trest smrti neb se se zbraní v ruce postavili vlastnímu lidu.

  OdpovědětVymazat
 25. Ať se tam ten megakokot odstěhuje i s celou famílií,nikdo ho oplakávat nebude!!!!

  OdpovědětVymazat
 26. Syrská opozice prý do bojů posílá nezletilé chlapce
  DAMAŠEK Syrská opozice se podle ochránců lidských práv dopouští válečných zločinů, do bojů posílá nezletilé chlapce a k přesunu zbraní a zásob používá i čtrnáctileté hochy.
  Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/syrska-opozice-do-boju-posila-nezletile-chlapce.A121129_143545_ln_zahranici_mtr

  OdpovědětVymazat
 27. Ano a právě tato opozice má plnou podporu jak EU tak USA.

  OdpovědětVymazat
 28. Těmto teroristům hrozí v Sýrii trest smrti, myslím že zaslouženě. Jak se píše v Bibli, zub za zub, oko za oko.

  OdpovědětVymazat
 29. Rusko v OSN vyzvalo USA, aby Sýrii vrátily ropná naleziště:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019111510965236-rusko-v-osn-vyzvalo-usa-aby-syrii-vratily-ropna-naleziste/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA jsou bandité.

   Vymazat
  2. 11:50 ano četl jsem a je dobré, že Rusko využívá tuto platformu, lepší měsíc jednat nežli hodinu bojovat. Vzhledem k výsledkům válčení v Sýrii, má Putin velkou šanci, vše dotáhnout do zdárného konce, aby vše co bylo ukradeno, bylo vráceno. Hej hou, Rudý dědeček

   Vymazat
 30. Syrská opozice prý využívá v boji nezletilé chlapce
  Pracovníci HRW hovořili s pěti Syřany, kteří byli ve věku od 14 do 16 let. Pracovali pro opozici v jihosyrské provincii Dará, v Homsu a také u hranice s Tureckem. Tři z nich přiznali, že u sebe měli zbraň, a jeden se dokonce účastnil bojů. Dva další povstalcům pomáhali při přesunu zbraní a zásob.

  OdpovědětVymazat
 31. Přijmout syrské sirotky? Jsou to potenciální teroristi, zuří poslanec
  Ostře se proti možnosti přijetí dětí vyjádřil poslanec Lubomír Volný (SPD). Ten se dle svých slov nechce nechat vydírat "pseudohumanistickým řevem neomarxistů". "Jsem zcela jednoznačně proti přijetí 50 potencionálních teroristů, které k nám chce importovat proimigrační koalice ČSSD, KDU-ČSL, Pirátů a TOP09. Přijatelná je pouze finanční pomoc s jejich repatriací do jejich domovů," uvedl dnes na svém twitterovém účtu.

  OdpovědětVymazat
 32. Ono nejde o to že je synem Žida, zde jde o to proč to ten dement vůbec píše. To je asi stejná debilita jako kdybych já napsal že jsem synem Čecha. Co tím chtěl asi ten idiot zdůraznit co ? Přeci každý je synem někoho že ? A již vůbec to nechápu v kontextu toho článku. Nebo že by to myslel jako já jsem horník kdo je víc ? Ten člověk z té ODS je totální idiot.

  OdpovědětVymazat
 33. Rusko v OSN vyzvalo USA, aby Sýrii vrátily ropná naleziště
  USA musí Sýrii vrátit její ropná naleziště, činy Washingtonu v očích syrských občanů vypadají jako loupež. Na zasedání Rady bezpečnosti OSN to prohlásil zástupce ruského stálého představitele při OSN Dmitrij Poljanskij.

  OdpovědětVymazat
 34. Nemají si s IS co vyčítat, ti teroristé drželi rovněž tu ropu nezákonně a dokonce jí od nich Američan odkupoval po deseti dolarech za barel. No nyní ušetří i těch deset dolarů. Banditizmus nejhrubšího zrna. To je ta pravá demokracie kterou razí i ti naši Chvilkaři jelikož s USA na věčné časy a nikdy jinak.

  OdpovědětVymazat
 35. Majdan v Bolívii se zatím daří, tak třeba Sýrii SSA opustí.
  https://aeronet.cz/news/vojensky-prevrat-v-bolivii-zafinancovala-americka-neziskovka-national-endowment-for-democracy-sponzorovana-cia-svrzeny-prezident-evo-morales-vyhnal-ze-zeme-americke-vojenske-zakladny/

  OdpovědětVymazat
 36. Paní Vitásková, 16.11.2019 je sobota, nikoliv pátek.

  OdpovědětVymazat
 37. Vážím si paní Vitáskové,jediná sdělí veřejně to co nemohou sdělit třeba KSČM protože by došlo k veřejnému dehonestování lidí a členů,kteří mají vlastní názor.Její vystupování mě přesvědčuje ,že má můj hlas pro svoji nebojácnost vůči soudcovské mafii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ona zas bude někam kandidovat, že už jí slibujete svůj hlas?

   Vymazat
  2. 17:47
   Řekla výslovně,že nikdy nebude?

   Vymazat
 38. Z čeho máte obavy,že bude kandidovat.Ja ji držím palce proti šmejdům.

  OdpovědětVymazat
 39. Předpokládám, že hlavním cílem Chvilek je jen budovat koryta. Svině se už najdou. Milan Honusek, IMH.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.