Reklama

sobota 2. listopadu 2019

Otevřený dopis serveru Manipulátoři. cz a jeho šéfovi Janu Cemperovi - DOPLNĚNO!!! A ještě jednou doplněno!

-vlkp-
2.11.2019  KosaZostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Nevážený pane Cempere,
byl jsem jedním ze čtenářů svého webu Kosa Nostra a zároven posluchače Slobodného vysielače upozorněn na článek
Facebook předvedl, jak může bojovat proti dezinformacím. Došlápl si na Slobodný vysielač,
který na Manipulátorech.cz vyšel dne 20.10.


Jistě vám nebude proti mysli, když jej pro své čtenáře přeberu. Nikoli kvůli tomu, že by snad neuměli rozkliknout zadaný odkaz, ale prostě proto, že je na Kose železným zvykem citovat plně a nezkresleně, pokud se můj web k čemukoli vyjadřuje. Vedle toho naprosto nehodlám připravit žádného ze svých čtenářů o hluboký duševní zážitek a křištálovou pravdomluvnost vašeho sdělení, protože řada z nich, by se mohla, po určitých zkušenostech s vámi a vaším serverem, mou výzvu k jeho opětné návštěvě ignorovat. Což by byla velká škoda. Pro vás, pro mne a především pro Slobodný vysielač.

Takže si vám dovolím předat slovo:

Sociální síť Facebook předvedla, jak může v budoucnu účinněji bojovat proti dezinformacím. Krátkodobě si došlápla na stránku Slobodného vysielače. Ten je na Slovensku jeden z hlavních aktérů tamní dezinformační scény. Slovenský web Konspiratori.sk riziko dezinformací z jeho strany hodnotí známkou 9,2 na stupni o 1 (nejnižší) do 10 (nejvyšší). Jako příklad dezinformací jde zmínit zpochybňování využití sarinu syrskou armádou při vojenských operacích. Slobodný vysielač má i dceřiný projekt v Čechách. Svobodný vysílač kromě šíření dezinformací poskytuje prostor šéfredaktorovi dalšího dezinformačního webu Aeronet vystupujícím pod pseudonymem VK (Vedoucí kolotoče). Vítek Tapin Jirásek s ním dělá rozhovor každý týden.
Zpět ovšem k slovenskému projektu. Tomu byla opakovaně omezena jejich facebooková stránka. Jejich aktuální statusy se nezobrazují na zdi ostatních uživatelů. V praxi to tedy funguje tak, že pokud chcete zjistit co Slobodný vysielač sdílí, musíte přímo na jejich stránku. Ve výběru se statusy nezobrazí. Omezení však potrvá zatím jen do zítra. Internetové rádio si stěžuje, že se tak stalo už opakovaně. Poprvé v době prezidentských voleb na Slovensku.


„Slobodnému vysielači se na Facebooku přestaly zobrazovat příspěvky v newsfeedu uživatelů. Stěžují si, že je to cenzura, osobně mi to nevadí. Výsledkem je, že jejich dnešní příspěvky mají v průměru tak dva lajky a téměř žádné komentáře, dosah minimální. Opět se ukazuje, že mnoho lidí čte a komentuje takové nesmysly a dezinformace jen proto, že jim to servírují přímo sociální sítě. Děsivě na mě působí např. výběr nejdůležitějších zpráv Google News, které mi nabízí můj smartphone. Netuším na základě jakého algoritmu to funguje, ale denně tam mám kromě normálního obsahu i dost bludů jako jsou Hlavné správy, Slobodný výber apod.,“ podotýká redaktor Denníku N Peter Farárik.---

Je pravdou, že Facebook přechodně zablokoval stránky Slobodného vysielača. Nejspíš bude také pravda, že vaši slovenští pobratimové hodnotí Slobodný vysielač, jak hodnotí. Na rozdíl od vás i jich si ovšem my z alternativy, tedy nejméně z Kosy a Slobodného vysielača, neochvějně myslíme, že KAŽDÝ MÁ PRÁVO NA SVOBODNÉ UTVÁŘENÍ A VYJÁDŘENÍ VLASTNÍHO NÁZORU. Bez ohledu na mínění okolí a zejména samozvaných cenzorů a hlasatelů jediné přípustné pravdy. Tedy například vás nebo Manipulatorů.sk

Podobně je další smutnou pravdou, že takoví jako vy, vítají cenzuru jako žádoucí postup. Téměř shodně s výročím Listopadu 89. Je zjevné, že vy chápete demokracii jako polopolicejní stát, kde zkrátka jiný, než váš názor není nejen že vítán, ale je NEPŘÍPUSTNÝ a tedy sankcionovatelný!

Vzhledem k právě uvedenému, jsem nucen konstatovat, že takové pojetí demokracie je pro mne, moje čtenáře, Slobodný vysielač a jeho posluchače, naprosto nepřijatelné a vždycky takovým zůstane. Výběrovou demokracie jsem na vlastní kůži zažil před Listopadem dostatečně a to skoro 40 let. Vy se od tehdejších ostražitých soudružek z uličních výborů principiálně nelišíte vůbec v ničem. Jen máte k dispozici daleko mocnější nástroje než ony.

Možná vás překvapilo, proč mluvím jednak za sebe a svůj blog a jeho čtenářstvo a vedle toho i za Slobodný vysielač a jeho posluchače. Cítím se k tomu plně legitimován. Už více než 4 roky vysílám /skoro/ každý pátek pravidelnou zahraničně politickou komentářovou relaci Hodina vlka, kde mi je vzácným a velmi fundovaným partnerem spolumajitel Slobodného vysielača Boris Koroni. Jen pro úplný pořádek dodávám, že co do poslechovosti se dlouhodobě jedná jeden ze dvou nejsledovanějších pořadů toho internetového radia vůbec. SVsk mi je druhou rodinou a proto cítím přirozenou potřebu při každém útoku na tuto rodinu a to zejména útoku LŽIVÉM – reagovat.

Názor nějakých Manipulátorů.sk by mne nechal naprosto klidného. Já si o nich totiž myslím daleko nepěknější věci. Stejně jako o vás osobně i vašem internetovém prostoru.

Jedna věc je názor na cokoli. To už bylo vysvětleno. Druhá pak VYSLOVENÁ LEŽ!

A té jste se dopustil tímto tvrzením – cituji: Slobodný vysielač má i dceřiný projekt v Čechách. Svobodný vysílač kromě šíření dezinformací poskytuje prostor šéfredaktorovi dalšího dezinformačního webu Aeronet vystupujícím pod pseudonymem VK (Vedoucí kolotoče). Vítek Tapin Jirásek s ním dělá rozhovor každý týden.

Pravdou je, že Slobodný vysielač NEMÁ žádný dceřiný projekt v Čechách. Stejně tak je pravdou, že Slobodný vysielač NEMÁ a nikdy NEMĚL a MÍT nebude cokoli společného se Svobodným vysílačem! Jde o dvě naprosto různé entity, které nejsou nijak vzájemně propojeny. Určitě ne majetkově, kapitálově, vlastnicky, technicky, koordinačně, programově! A také nikdy v těchto segmentech v minulosti propojeny nebyly!

Pokud byste snad propátral archiv obou internetových radií, nepochybně byste tam mohl najít několik málo shodných jmen, v řídkých vystoupeních na obou projektech. Opakuji – několik málo. A to nikoli na základě vzájemné spolupráce nebo snad nějaké projektové příbuznosti, nýbrž na základě toho, že prostě jedno nebo druhé radio dotyčného pozvalo, nezávisle na sobě, do konkrétní relace. Jednou se tohle, a já dodávám – bohužel, přihodilo i mně. Kdy jsem přijal pozvání pánů Dukáta a Kapala do jejich pořadu. Jednou stačilo a podobnou zkušenost nehodlám už nikdy opakovat. Je to asi stejné, jako bych rozprávěl s vámi. Tihle dva mají na diskusi s někým, kdo má jiný názor než oni přesně stejné nastavení jako vy. Jen s opačným znaménkem.

Ale abych vás i sebe nepřipravoval o čas - konstatuji, že vaše tvrzení ohledně propojení obou Vysílačů je naprosto lživé. A je li lživé tvrzení, je nutné považovat za lháře také toho, kdo ono tvrzení šíří. Což jste v daném případě vy.

Dále jsem nucen poznamenat, že to není poprvé, co jste se dopustil šíření informací, které se ukázaly být v zásadním rozporu se skutečností!

Viz jiný váš text z Manupulátorů. cz, který jste vydal 7.3. 2019 pod titulkem
HOAX: USA jedná o umístění vojenské základny na Slovensku

Kde jste označil tehdejšího slovenského prezidentského kandidáta Eduarda Chmelára za šiřitele hoaxů v souvislosti s jeho prohlášeními o jednání mezi slovenskou a americkou vládou ohledně možnosti vzniku americké vojenské základny na území našeho východního souseda.

Na tento váš vysloveně z palce vycucaný text jsem reagoval kontra článkem
Manipulátoři.cz, Eduard Chmelár a komu a jak záleží na faktech
kde jsem dostatečně a pečlivě doložil, že jste svoje čtenáře klamal. A zároveň vás vyzval, abyste se jim i panu Chmelárovi omluvil. S tím, že vám k tomu, v případě potřeby poskytnu prostor na své Kose.

Není pro mne překvapením, že vás ani nenapadlo se s nějakou omluvou obtěžovat. Nechci přivolávat to nejhorší na naši, už takhle těžce zkoušenou zemi, ale mám temnou obavu, že jste se možná rozhodl kandidovat na úřad prezidenta a proto jste si osvojil morésy současného držitele tohoto úřadu. Ten se také neomlouvá, jen konstatuje, že článek vlevo dole se nepodařilo najít. Vy zase nejspíš jste toho Chmelára viděl někde vpravo nahoře. A také to nemůžete nalézt. Vyjde to v obou případech nastejno! Jen nechápu, jak si v takovém případě dovolujete Zemana kritizovat…..

Znovu opakuji – pokud nedoložíte, že Svovobodný vysílač je dceřiným projektem Slobodného vysielača a že tedy existuje propojení mezi moderátory Svobodného vysílače a jejich hosta z Aeronetu, vystupujícího pod značkou VK, budu vás veřejně označovat za lháře. Jednou, třeba v případě Eduarda Chmelára, se splést může každý. Pokud ovšem ke stejné situaci dojde znovu, aniž se šiřitel zjevného nesmyslu pokusí následně o nápravu alespoň náznakem omluvy, pak už nejde o náhodu, nýbrž o záměr a systém. Tedy o jasnou lež a to navíc co by pracovní nástroj.

Dnešní otevřený dopis uzavřu tak jako posledně – pokud byste přemýšlel nad omluvou, neváhejte mne informovat!

Rád ji zveřejním na Kose. Ale vyjdu vám vstříc ještě daleko více – nabídnu vám kdykoli čas na přímé vystoupení na Slobodném vysielači ve své, velmi sledované relaci Hodina vlka. Na termínu se bez obtíží, při troše dobré vůle z obou stran, lehce dohodneme.

Bez jakékoli úcty

vlk

vydavatel a provozovatel blogu

KOSA NOSTRA – naše věc zostra!

P.S:
Já jsem oba vaše inkriminované články na Kose zveřejnil v plném znění. Očekávám, že totéž na Manipulátorech.cz provedete s tímto otevřeným dopisem.

Dodatek ze čtvrtečního rána:
Bohužel teprve nyní jsem si uvědomil, že jsem přešel mlčením jedno Cemperovo zásadní tvrzení, špinící Slobodný vysielač a sice toto:

Slovenský web Konspiratori.sk riziko dezinformací z jeho strany hodnotí známkou 9,2 na stupni o 1 (nejnižší) do 10 (nejvyšší). Jako příklad dezinformací jde zmínit zpochybňování využití sarinu syrskou armádou při vojenských operacích.

Chci Cempera a jeho propagandistickou tlupu ujistit, že ono zpochybnění neprovozuje jen Slobodný vysielač. A dokonce, že to ani neodstartoval.

Zpochybnění viny syrské vládní armády a přirozeně i samotného prezidenta poprvé přišlo z úplně jiných míst!

Vůbec první studie, která velmi vážně otřásla věrohodností zavedených tvrzení o Assadově roli, resp., úloze Syrské vládní armády v souvislosti s plynovými útoky ve Velké Ghutě byla vypracována na nejprestižnější technické univerzitě světa – Massachusettském technologickém institutu! Informace o téhle studii a jejích výstupech je na amerických zdrojích k nalezení například zde.

Další odvolávku na studii MIT, která velmi otřásá původním tvrzení Cemperů a spol. o tom, kdo použil sarin při plynovém útoku ve Velké Ghutě, lze nalézt na jiném americkém serveru – Zerohedge a to zde.

Tím nejsem ani zdaleka hotov. Bývalá žalobkyně Mezinárodního soudu v Haagu pro válečné zločiny v Jugoslávii Carla del Ponte dala v tomto směru závažné svědectví nikomu menšímu než BBC. Paní del Ponte šla tak daleko, že dokonce ukázala rovnou na rebely, jako pravděpodobnějšího viníka.

Netuším, jakou známku trollovství by od Manipulátorů.cz i Manipulátorů.sk na stupnici 1-10 dostal MIT nebo paní Carla del Ponte, ale přesto je nejvýše na čase, aby na základě tohoto mého upozornění Cemper a spol. si jak paní prokurátorku, tak nejprestižnější technickou univerzitu světa okamžitě vzali pod podrobné zkoumání a nejlépe varovali před nimi alespoň ambasádu USA, pokud ne rovnou FBI a CIA!

Možná, že Cemper a jeho úderka namítne, že velká Ghuta je dávno passé a co třeba taková Douma?

Inu tady se lze opřít o BBC, konkrétně jejího producenta v Sýrii Riama Dalatiho a jeho twitter.

Jeho vyjádření jsou naprosto nekompromisní! Vše byl zinscenováno.

Ne dosti na tom. Wikileaks přinesly svědectví pracovníka OPCW, že zpráv a této organizace o plynových útocích v Doumě byla zmanipulována!

Ovšem BBC? Wikileaks? Všehno jen trollové! Že Cempere!

Dodatek ze čtvrtečního poledne

Právě se mi ozval jeden z čtenářů Kosy a upozornil mne na nová čerstvá odhalení kolem tzv. „plynového“ útoku v Doumě. S kterými nepřišel nikdo menší než mimořádně renomovaný americký server Consortium News, který zveřejnil rozhovor s dalším s whistleblowerů z OPCW, který popisuje podivné praktiky kolem vydání závěrečné zprávy této organizace ohledně incidentu v Doumě. Zajímalo by mne, co s těmito informacemi udělá Cemper a spol. Podotýkám, že jde o interview starý 1 den…
61 komentářů :

 1. Však web manipulatori.cz je web manipulátorů, kde vrchní je Cemper. Takže dělají to, co říkají, že budou dělat. :)
  Stejně jako demagog.cz je web demagogů, normálka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám varuje před serverem Sputnik News. Podle něj jde o „státní médium nedemokratického režimu Ruské federace“, které v české společnosti popularizuje ruskou propagandu. Útvar ministerstva vnitra se odvolává na názor ředitele BIS i na nedávnou analýzu Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky. Shodou okolností v pondělí potvrdila svůj konec šéfredaktorka českého Sputniku Sofia Ovanesová.

   Smazat
  2. Nějakej oves mě nezajímá, stačí mi a to mne zajímá když tu napíšete jednu nebo dvě lži Sputniku, už se těším, že se konečně dočkám něčeho konkrétního. Takže čekám. Hej hou, hlavně žádné nadávky, rudý dědeček

   Smazat
  3. Bodejť by nepodala demisi, když většina redakce Sputniku sleduje různé ty "miss mokré triko" a "mister dlouhé péro". Sputnik kdysi dávno byl Jakešovou a Biľakovou partou zakazopván jako perestrojkový. Dnes je Sputnik dehonestován partou amerických řitních čípků. Přitom tam ta ruská "propaganda" vždycky byla nic moc. Snad tam přijde jinačí sekáč aby se havlérka poondila nastojato.

   Smazat
  4. 21:29
   Žádný odkaz na zprávu. Ale budiž, jako cimpr campr cempr, ani oni nemůžou jinak. Flek je flek, prachy jsou prachy, že.

   Smazat
  5. 22:07 https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/novy-rusky-web-sputnik.A150306_153503_domaci_jw

   Smazat
  6. 21:29 Nezávislá žurnalistika to je tá, co má sídlo v zahrádkářské kolonií někde poblíž Prahy?

   Smazat
  7. 0:07
   To byl "Ústav nezávislé žurnalistiky" :) Ve skutečnosti barák Neumanna, redaktora Hlídacího psa, kde on byl jediný zaměstnanec. :-)
   Nadační fond nezávislé žurnalistiky bude něco podobného, dva lidi rozdělující dotace od Choroše. :)

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Chci nahlásit Nika Honolulu jako podněcovače genocidy, vyhrožovače fyzickým násilím, dezinformátora nadávkami a člena webu Manipulátoři, kde prý zastává čestný post veřejného blba! Že potřebuje akutní léčbu v psychiatrické nemocnici není žádného sporu. Divím se, že Trump ho trpí ve své zemi. I když kdo ví, i cvok může dělat špinavou práci ...

   Smazat
  10. 21:29 Na Sputniku dostávají prostor i takové zjevy jako ten rakouský dědek a uslintaný kraďousek. V našem rádoby demokratickém mainstreamu nemají prostor ani řádně zvoleni zástupci lidu. Tak si svoji diktaturu strčte za klobouk.

   Smazat
  11. Cha, web Nová Republika placená bůh ví od koho má stejnou lobby jako všechny sračky, které štvou lidi proti sobě. Amen

   Smazat
  12. Uvedomuji si vubec, tito mluvci "vlastni pravdy", ze budoucnost je nastavena trochu jinak, nez se domnivaji?

   Nebudou mit praci ve statnim sektoru, protoze neni mozne zamestnat cloveka, ktery lhal, podvadel, nechal se korumpovat, uplacet a jedine, co na nem cnelo, bylo probujele EGO, samozrejme bez znalosti.

   V soukromem sektoru nemaji sanci, pro neduveru, opet neznalosti, firma prece kvuli nekomu, kdo se necha uplatit od konkurence a vynese interni informace, nezkrachuje...

   A vse monitorovano.
   Vedi jaka je je jejich budoucnost? Tak, taka.

   Smazat
  13. Svet pod nadvládou zla.

   https://www.youtube.com/watch?v=ME_KMbMnWMM

   George Soros promluvil. Jak je pyšný na převrat na Ukrajině, i o tom, jak platil Čaputovou

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/George-Soros-promluvil-Jak-je-pysny-na-prevrat-na-Ukrajine-i-o-tom-jak-platil-Caputovou-601962

   https://cz.sputniknews.com/svet/2019110310911598-soros-vybusne-promluvil-financoval-caputovou-dela-mu-radost-vyvoj-na-ukrajine-a-je-hrdy-na-sve/

   Předseda České pirátské strany Ivan Bartoš Piráti a George Soros.

   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019110210910492-pirati-a-george-soros-fiala-prisel-s-ohromujicim-zjistenim-z-jednani-strany-unikla-zajimava/

   Smazat
 2. Blahopřeji novodobým kádrovákům k jejich faulům. Kdyby nebyla Ruská Federace, tak by si ji museli vymyslet. Měli by děkovat V.V. Putinovi, že zachránil Rusko, protože bez R.F. by neměli jak zdůvodnit svoje, jistě nemalé, platy. Záložák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Staly se běžnou součástí našeho života. Je jich tolik, že by vydaly na několik knih. Hoaxy a dezinformace ovlivnily mimo jiné několik světových voleb a promluvily i do letošního prezidentského klání v Česku. Nejen jimi ale dezinformátoři žijí. Připomeňte si pět největších témat, skrze která se v uplynulém roce snažili šířit vlastní pokroucenou verzi reality.

   Smazat
  2. Hele vole, odkud to opisuješ? Vždyť to smrdí naftalínem. I tapeta by měl být čerstvá. Zvláště když vedeš navýsost odpovědný boj s "ruskými dezinformacemi"! Tak se koukej, vole, polepšit.

   Smazat
 3. Ještě chci dodat, že "demokratické" štvaní všehoschopného Hamáčka proti Národní Domobraně mne a mnoho kamarádů vedlo k tomu, že budeme zakládat buňku
  ve smyslu programových zásad DB. Více na www.narodnidomobrana.cz. Záložák.

  OdpovědětSmazat
 4. 22:11 Portál sice v podtitulu uvádí, že jde o internetové noviny, o zpravodajství v tomto případě nemůže být řeči. Stránky jsou v podstatě generátorem názorových textů,

  OdpovědětSmazat
 5. Cemper je postižený člověk od pohledu, je mi ho trochu líto. Čím jiným by se živil.

  OdpovědětSmazat
 6. Mně se na tom nejvíce líbí to, jak si lidé jako Cemper a podobní myslí o nás, že jsme blbci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle počtu letenských kreténů a počtu voličů pyjrátů, se moc neplete.

   Smazat
 7. 22:07 č. 1 A že tam příjde jinej sekáč, kterej se nezakecá, to si pišme. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 8. Co očekáváte od mentálně postiženého homosexuála???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co? Že bude používat stejný demokratický anální krém, jako Jakub Janda

   Smazat
  2. Jo asi si to Cempr rozdává z Jandem a možná se občas připojí Moravec s Pospíšilem. Takoví nám tu chcou kázat.

   Smazat
  3. A co ten? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" - sic!

   Smazat
  4. 8:56
   A52,F73,F200 F808,F600,F602....tohle ti zanechala tvoje incestní familie ty árijče !☺

   Smazat
  5. 8:56 zachráněný potrat nebo jandův hulibrk.

   Smazat
  6. 14:20 Vyskřekl nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!˘

   P.S.: O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 9. Jen jednu informaci pro Kosu. Svobodný vysílač nemá nic společného s Svobodným Rádiem pana Kapala. Svobodný vysílač se Svobodném Rádiu nemůže rovnat. Je to žumpa v růžovém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jenže tehda byl Kapal jeste v SVCS, tedy Svob. Vysilači, potom odesel a založil si Svobodne Rádio, áno to jiz nemá nic spolecne s SVCS

   Smazat
 10. Já nikomu nic nezávidím a každému přeji uplatnění v životě. Jen mi je líto, když někdo nesežene normální zajímavou práci.

  OdpovědětSmazat
 11. Vlk jako vždy odvádí precizní práci. Klobouk dolů.

  OdpovědětSmazat
 12. Nesouhlasím s Anonymní 2. listopadu 2019 22:07 !!
  Několik knih? Museli by vydávat sebrané mnohonásobné spisy trollů všech zemí. K tomu by museli vysílat na několika frekvencích rozhlasové fake hoaxy, nemluvě o tom kolik by vysílalo TV kanálů! Zahltili by velkou část internetu, ale kdo by to znova chtěl vidět a slyšet?
  Jejich autoři by plně - po potrestání - stačili zajistit klidný a bezstarostný život ostatních občanů svou vězeňskou prací.
  Ale copak ONI umí něco jiného než pomlouvat, zkreslovat, klamat, zamlžovat, překrucovat, chvástat se, cenit zuby, pošlapávat lidskou důstojnost, vymýšlet si falešnou minulost i přítomnost, šlapat po všech hodnotách lidstva, copak mají něco jiného v krvi než mocichtivost?
  Copak ONI umí něco jiného než parazitovat? Jaký klid by byl po vyškrtnutí fake, hoaxů a všeho toho? To by se ušetřilo papíru, elektrické energie a vůbec času lidí! Televize by minimálně půl doby vysílání neměli co dávat. A právě ten čas je to nejcennější co máme nebo nemáme.
  Současný stav - minimálně Evropy - je způsoben podobným scénářem jako v Německu po První světové válce. A to všechno určovaly vítězné země, stejně jako dnes (je paradox, že dnes Německo je v podobné situaci?) Vlády se střídaly jako na běžícím pásu, neustálé spory, třenice, změny směru "rozvoje" státu, korupce, dehonestace jedněch druhými a naopak a pak "přišel" k řečnickému pultu "klidný, rozhodný a spravedlivě rozhořčený" HITLER.
  Nejhorší je, že i v době, kterou máme označovat jako dobu vědy, sami vědci ve velmi mnoha případech zvolí cestu jednoduchou, plně kolaborantskou, protilidovou (po celém světě). Nepopírám, že mnozí zvolili jednodušší cestu mlčení. Nemluvě o dalších veřejně exponovaných profesích (nesouhlasím již dávno s označováním jako že ONI jsou vyvoleni, svědomí národa, či jeho prodlouženou rukou. To jsou POUZE jednotlivci, kteří umí, chápou a mluví, jak rozumí lidi, ti ostatní se POUZE vezou a TYJÍ).
  Možná se jim prý povede 17. převrat. Mno, já nevím. Ale to bude jejich hoax. Jejich definitivní zvonec konec. Morálně.

  OdpovědětSmazat
 13. Kde sa hrabú komouši na Facebook a spol. Komouši a ŠTB boli smiešni amatéri voči tejto súčasnej svoloči ktorá uznáva len jednu pravdu a to len ich pravdu a právo. Najnovšie to potvrdzuje stanovisko Fakebooku z Honkongu kde policia žiadala fašistov z Fakebooku aby odstránili klamstvá citujem"
  Jsou to dvě zprávy: první je o „sexuálním násilí ze strany policie“, druhá o „vraždách obyvatel Hongkongu“.

  Obě zprávy jsou ze standardní sady „protestních“ vsuvek, které zná každý, kdo četl zprávy o barevných revolucích.

  Elity USA jsou rozhodnuty: Hongkong je třeba od Číny odtrhnout
  Protestanti, kteří nedokázali zvítězit nad vládou, vždy a ve všech částech planety s cílem povzbudit své důvěřivé sympatizanty píší standardní soubor textů.
  1. Někdo byl svědkem příšerné svévole a hned píše: „Policisté právě utloukli k smrti těhotnou ženu“.

  2. Někdo démonizuje objekty budoucích útoků: „Upíři v uniformě se satanským chechtáním zbili pro nic za nic děti“.

  3. Někdo přitom zcela jistě uvádí, že hordy upírů v uniformě se již daly na útěk: „Pracovníci 14. stíhacího policejního praporu odmítli plnit rozkazy a odešli domů, infa 146 %“.

  A tak dále. Takové a různé podobné věci jsou publikovány s příslušným celkovým důrazem: „Nepřemýšlejte, řiďte se emocemi a běžte, kam vám řekneme“.

  A reakcia? „Nebudu odstraňovat příspěvek,“ sdělil Yang (autor pomlouvačné zprávy o policejních vraždách – pozn. red.). „Hongkong je svobodná společnost. Uveřejnil jsem na své stránce na Facebooku to, co jsem viděl v televizi. Lidé z Hongkongu nepotřebují poučování policie o tom, co máme číst na sociálních sítích.“
  a Fakebook to celé prikril kecami o slobode slova a že sa nejednáo falošné. Hurá, máme novho boha na zemi Zuckenberga so svojou partiou fašistov, resp. SZM ákov v štýle 50 rokov min. storočia, už im treba nájsť len nejakého JUDr. Urválka....:D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni ti sráči chtějí donutit Čínu, aby to tam utopila v krvi.
   Ničeho jiného nemohou dosáhnout. Jsou určité hranice, které jsou (pro Čínu) nepřekročitelné.
   Když pominu ty budoucí mrtvé, tak co z toho, pro koho, jaký to má do prdele celé smysl ?

   Smazat
  2. 8:09 A pritom Honkong upadá raketovou rýchlosťou. Pri znovupripojení k Číne tvoril cca 20% čínskeho HDP, teraz je to myslím okolo 2%. Hlavne že poskakujú po uliciach a vykrikujú a ženú sa do hospodárskeho kolapsu. Blbečkovia trolíčkovia a la amíkovo.

   Smazat
  3. Jano,ale to není proto,že by Hongkong upadal.
   To je proto,že Čína jede nahoru.
   Helanov

   Smazat
 14. 5:14 Švejk: „Toho si musíme hýčkat, protože takovej blbec je u regimentu vzácnost“

  OdpovědětSmazat
 15. Vlku, jste dement? Když rozkliknu stránky "svobodný-vysílač.cz", tak tam jasně stojí, že "slobodnývysielac.sk" je partnerem jejich projektu. Dále, o své historii píší, že vznikli jako internetové rádio na Slovensku.
  Tak přestaňte prskat a falešně obviňovat a udělejte si napřed pořádek sami mezi sebou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, vlku, udělej si pořádek sám mezi sebou!

   Smazat
  2. 8:47 Partner je niečo iné ako dcérsky projekt, že?

   Smazat
 16. Tito pohůnci nadnárodních gaunerů Sorose,Bakaly a dalších gaunerů jsou řízení Hami a ten je členem ASPEN.Kdo chce znát členy tohoto spolku může použít tuto adresu
  https://www.aspeninstitutece.org/people/
  Je tam Hamáček,Farský,Jiří Hodač,Dita Charanzová,Pavel Kysilka,Madeleine Albright,Michael Žantovský,Lukáš Lukačovič,Jiří Schneider,Adam Vojtěch,Cyril Svoboda,Eva Romancovová,Filip Rožánek,Ivan Gabal,Lenka Bradáčová,Jan Hamáček,Jan Hartl,Jan Pirk,Jan Zahradil,Jana Maláčová,Jiří Pehe,Lukáš Kovanda,Jiří Mádl,Markéta Pekarová Adamová,Martina Dlabajová,Josef Středula,Jakub Landovský,Ondřej Kundra,Petr Pavel-snad blb,ale velký hajzl nenávidící Rusko,Robert Plaga,Tomáš Holub-církevní manipulátor,Tomáš Klvaňa-pracuje pro CIA,Vít Rakušan-TOP09,Vladimír Dlouhý-převratový ministr,Zuzana Roithová.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:18 A kam zařadíte ty gaunery jako Grospíč, Kováčik,Filip, Okamura, Blažko, Žantovský, Nohavica, A hlavně Zeman včetně vás. To jsou ti praví, proruští parchanti.O těch co píšete ti aspoň něco znamenají, podporují demokracii, ne jak ti vaši prokremelští zrádci!

   Smazat
  2. 15:34
   A52,F73,F200 F808,F600,F602... A kam tebe,udavače HAVLA,milión chcanek a demožumpu?!Bude třeba přidělat kandelábry,spalovny jsou naštěstí funkční!☺

   Smazat
  3. 16:05 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   P.S.: O udavači Havloj bys jistě radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  4. 9:00 To jste mě dostal. Přesný popis toho hovada co tady neustále otravuje s těma stíhačkama F- 800 a další. Nezničitelný chudák, psychopat!

   Smazat
  5. 10;00
   A52,F73,F200 F808,F600,F602....tohle ti zanechala tvoje incestní familie,havlošpíno!

   Smazat
  6. 11:23 Povidám, votíráš se o svýho biologickáho fotříka! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 17. Moc děkuji za výborný článek,možná nejlepší,který jsem tady četla.
  Bylo to přímo na komoru.
  Není co dodat.
  Díky!!!!!!!!!!!!!
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 18. 10:18
  Tato doba nám umožnila poznat Who is who, jak my Češi říkáme. Češtino promiň, anglina je tu použita záměrně.

  OdpovědětSmazat
 19. JOOOOOO " svobodný vysílač ", to je tedy terno. Jednou jsem asi 5 minut poslouchal, ale nevím co to byly za informace, jestli z 50 let nebo z dneška. Rudý hnus.
  Místním tupým ovcím to stačí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně takový dojem na mne dělá sprvodajství ČT.
   Havloidní hnus. Tupým ovcím z Milonů chcanek to stačí

   Smazat
  2. Nepleteš si to s ČT, vygume? Při tvé inteligenci bych se nedivil

   Smazat
 20. 15:25
  A52,F73,F200 F808,F600,F602....Ty jsi incestní tupá havlodylyna,ty se šťastlivec!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neměl by si se při svém dutí votírat o vlastního biologickýho fotříka! Vím, netušils to, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 21. Tak tedy dezinformace
  Ja osobne treba na sputnik nakouknu a pripada mi co do informaci daleko vyvazenejsi nez vetsina platku liberalniho odpadu
  Asi jsem obet propracovane nepratelske propagandy jinak si to neumim vysvetlit

  OdpovědětSmazat
 22. Od vlka Vlka bych se rád dozvěděl něco o ostražitých soudružkách z uličních výborů. Za všechna ta léta komunistického režimu jsem ani ve městě, v paneláku, ani na vesnici, v zaměstnání, ba ani ve vojenské základní službě na žádnou takovou nenarazil. Dokonce mi uniklo, že nějaké uliční výbory existovaly. Možná to bude tím, že k tehdejším volbám, ani do prvomájových průvodů, jsem nechodil. Rozumím tomu tak, že na kádry byly nějaké nároky. Od toho asi, ty soudružky.

  OdpovědětSmazat
 23. Pane Vlku svobodny vysílač.cz nemá nic společného s pány Dukátem a Kapalem ti účinkuji na Svobodném radiu což je jiné rádio a VK tam už delší dobu nevystupuje.

  OdpovědětSmazat
 24. Inkriminovaný pořad kde bylo ůdajně ubližováno Vlkovi si může poslechnout dnes od 12:00 hod na Svobodném rádiu: www.svobodne-radio.cz

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.