Reklama

úterý 12. listopadu 2019

Podaří se milionchvilkařům rozbít na Letné demokracii?

"Masaryk pláče" - street art Olomouc
Růžena Chrastekova
12.11.2019  VašeVěc
Zcela demokraticky jistěže ne. Protože byť by se jim, destrukčníkům demokracie, podařilo vyburcovat a přitáhnout na tu Letnou i ten jejich vysněný milion nespokojených občanů, což se jim s pravděpodobností, hraničící s jistotou, nepodaří, byl by to pořád jenom zlomek občanů, voličů v této zemi.
Mimochodem, není bez zajímavosti, že se někteří politici, úspěch kterých strmě padá do propadliště neprebendových míst, pokouší všemi možnými i nemožnými prostředky nějaké ty hlasy navíc získat vskutku stupidními návrhy na změny volebního zákona, volebních pravidel.

Od návrhu na zavedení jednodenních voleb, až po umožnění volit i neobčanům České republiky. Už i možnost volit občanům (?), kteří trvale nežijí na našem území, nemají zde trvalý pobyt, je jedno z nefér, nespravedlivých pravidel, které se podařilo určitým politickým silám protlačit do zákona. Nespravedlivých proto, že tito lidé (nejedná se jen o ty, kteří žijí středně a dlouhodobě v zahraničí ze studijních a pracovních důvodů) svými volebními hlasy také zlomkově rozhodují o tom, kteří, jací politici, ale hlavně jak, určují a provádějí každodenní politiku a naplňují systém žití nás, těch, kteří tady žijí a s výsledky práce politiků se potýkají neustále. Ti voliči zvenku, kteří, mnozí dlouhé roky třeba ani nenavštíví svoji bývalou vlast, mají volit, rozhodovat, co a jak se tady (skrzevá jimi zvolené politiky) bude dít. Proč? Dění v zemi má ovlivňovat volič, občan, kterého se to bytostně, každodenně dotýká.

Argument, že mají i tito lidé naše občanství, je hořce slabý, s pachutí toho, že v divokých devadesátých letech se občanství dávalo a navracelo mnoha lidem, kteří této krásné zemi už nikdy nemůžou přijít na slušné jméno a otevřeně jí přejí všechno nejhorší. Z pocitu zahořklosti, namnoze až nenávisti, které nevymazala ani změna režimu. Ta občanství se rozdávala vskutku divoce a za mnohdy prapodivných podmínek, v podstatě nerespektujících žádná pravidla.

Umožní-li se ještě k tomu volit i cizincům, zde žijícím, bez občanství ČR (dokonce se zvráceně navrhuje pro ně i možnost kandidovat a být tím zvolen politikem), bude tím popřena veškerá logika suverénní státnosti a v tom nejhorším, byť zatím (!) málo pravděpodobném případě, nám zde budou vládnout cizinci. Příšerná představa.

Jednodenní volby, zcela novodobá a protitradiční záležitost, by způsobily hluboký propad voličské účasti, bez diskuzí a jednoznačně. Komu to prospěje, kdo má na takovém stavu zájem, je také víc jak jasné. Stačí se podívat na výsledky voleb, kde je účast malá až minimální, třeba volby do Senátu nebo eurovolby.

Volby rozhodují, kdo vládne v zemi, to je ta pravá, skutečná demokracie.

Před třiceti lety se na Letné „bojovalo“ za nastolení této demokracie a dnes se tamtéž bude vyřvávat z tribun nespokojenost s touto demokracií. Provokativně v čele s vůdcem v nahnědlé košili nechvalně známého střihu, za účasti sudeťáckého duchovního, s provoláváním a vyzýváním k dělání „bordelu“ od někoho, komu ten „bordel“ je tak nějak životně vlastní, ale i s jinými, kteří parazitují na společnosti, nikdy nic nevytvořili a nevytvářejí. Bude se zase zasévat nenávist k těm, kteří ve svobodných, demokratických volbách vyhráli a úspěšně řídí tento stát. Bude se podněcovat k nepokojům, i zastánci a obdivovatelé krvavého Majdanu, nalezlí v destrukčních politických, v podstatě protistátních neziskovkách, budou mít prostor k vyjádření své touhy vidět tu krev i v našich ulicích.

Praha ale není Kyjev a Česká republika není Ukrajina, tady se Sorosovi nezadaří, dokonce ani nebude mít možnost, určitě, zásadním způsobem ovlivňovat výsledky voleb, jako na Slovensku ty prezidentské.

Ať si sejí svoji nenávist, vzešlou z prohry ve volbách, všichni ti opozičníci, nespokojenci a popírači demokracie, naše většinová společnost není pro ně úrodnou půdou. Nepovede se jim totálně zdestabilizovat a rozvrátit systém, je jich málo, jsou čitelní, byť své cíle špatně schovávají za „občanskou nespokojenost“.

Nepodaří se jim to ani navrhovanými, účelovými změnami ve volebním zákoně, které připravují jim naklonění politici, kteří jsou si vědomi, že v řádných, osvědčeně tradičních volbách, neuspějí zase. Ani za pomocí lží, manipulací, vulgárních výzev , dehonestací prezidenta a premiéra, na které pořádají doslova nechutné štvanice.

Tak ať si jdou zařvat na tu Letnou, mají na to své demokratické právo, ať protestují proti rozhodnutí nezávislých státních zástupců slovy, že zde ta demokracie a ta nezávislost justice není.

Ještě je a věřme, že bude, že se jim nepodaří jí demontovat a nastolit tady diktaturu nedostudovaných teologů, nýmandů v nahnědlých košilích.


89 komentářů :

 1. Česko není Ukrajina, kde se Američanům podařilo provést krvavý Majdan a není ani Bolívie, kde Američani provádí, jimi organizovaný, barevný převrat. Mezi diplomaty koluje vtip ve kterém se ptají, proč v USA nemůže proběhnout barevná revoluce a odpověď je, že proto, že v USA nemají velvyslanectví USA, které by barevnou revoluci provedlo. Podle průzkumu veřejného mínění, pořád vede Babišova stran ANO a prezident, zvolený drtivou většinou obyvatel ČR má také podporu. "Milion chca ek" nemá naději.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S podporou České televize na všech kanálech to bude vypadat, jako že všichni ovčani jsou proti současné vládě a prezidentovi.

   Smazat
  2. jj..opravdu nejsme tak hloupi a v dobe internetu vime,jak to vsude dopadlo

   Smazat
  3. Myslím, že se jim to podařit může, protože mlčící většina bude opět mlčet, jako vždy. A Kubišová si lže sama sobě, když pořád pěje jak jsme dostali vládu do svých rukou a přitom to nejdůležitější banky a celý průmysl ovládají cizáci, kteří nás ždímají, že nebudeme mít ani na chleba. Marto drž už hu u!!!

   Smazat
  4. Určité nebezpečí tu je. Ten opěvaný 17. listopad byl obyčejnou studentskou demonstrací. A jako takový by i ten den skončil. Vše ale bylo připravené u všech stran. Kdyby to nevyšlo teď, další příležitost byla 10.12. na Den lidských práv. Byl jen třeba ten správný impulz. A ten přišel: "mrtvý" student Šmíd. Vše mohlo jet podle plánu. To samé bylo i na Ukrajině. Týdny se partička nýmandů poflakovala po Majdanu a Kyjevané na ně kašlali. Ne to ještě v Charkově nebo na Krymu. Je to vidět na záběrech kamer z té doby, kdy hlouček zoufalců stojí před tribunou a okolo jezdí auta a trolejbusy a lidé chodí jako by se nic nestalo. Vše se změnilo až po krvavé střelbě snajprů do policistů i do davu. To samé je zde. Jestliže nepomůže rituální řev "elit", přijdou na řadu "kreativní" protesty. Co tím ten nýmand Minář myslí? I Chvilky budou potřebovat mrtvolu. A protože ta vylhaná už tu byla a lidi už na ni nenaletí, může dojít i na opravdové. Sorošovci se nazastaví před ničím.

   Smazat
  5. 17.11.1989 bylo na Albertove ,jak znamo,shromazdeni SSM,svolane soudruhy svazaky k ucteni Mezinarodniho dne studenstva.Legalni a oficialni socialisticka akce.Dalsi pochod k setkani na Narodni třide a zabiti "studenta Šmida"zorganizoval kdo?

   Smazat
  6. Pro 14:59 Ten, kdo měl možnosti, informace a měl vše připravené na různé scénáře. Kdyby se nepodařilo otočit průvod na Hrad, nic by se zřejmě nedělo a počkalo by se na jinou příležitost. Ale ono se to podařilo. A kde se vzaly, tu se vzaly stovky policajtů. Nešlo o palachiádu, ale povolenou kci zálohy a budoucnosti KSČ. Tak na co připravení regiment policajtů? Pak "mrtvý" student. Kdo měl možnost tuto zprávu bleskově rozšířit po celé zemi? Demonstranti tichou poštou sotva. Ti o nešťastném "Šmídovi" neměli ani tucha. Ale sdělovací prostředky byly pod tvrdou kontrolou komunistů. Bez pokynu z nejvyšších míst by se ven nedostalo ani slovíčko! A pak už to šlo ráz na ráz. Osoby byly připraveny. Na obou stranách - Havel a spol. na jedné, Čalfa, Dlouhý a spol. na druhé. A oběma stranám to vyšlo.

   Smazat
  7. Sudeťáci v ČR přitvrzuji....Nové VIDEO...

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-1000-Kc-je-moc-Sverak-dostane-min-Milion-chvilek-zase-povolal-umelce-Nove-VIDEO-603039

   Smazat
  8. Bezpečnostní složky musí chránit presidenta a premiéra. Pokud potáhnou na hrad tak je stačí zkropit hasičskými auty a mamánci s brekem poběží domu.

   Smazat
  9. 17:03 Sudety, (podobně Horní Uhry, polské Slezsko), nikdy nechtěly být dobrovolně součástí umělého, podvodně vzniklého, separatistického husitsko-bolševického čecháčkostánu. Výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či čecháčkovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy neruskými a nečínskými cizinci je jenom prospěšné.
   Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.
   Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou. Viz Václav Perokrad.
   Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil).
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí!!!

   Smazat
  10. Tohle ti zanechala tvoje milovaná incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!

   Smazat
  11. 18:06 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!!! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  12. 17:03 Je v každém případě nutné plně respektovat, že Sudety, (podobně Horní Uhry, polské Slezsko), nikdy nechtěly být dobrovolně součástí umělého, podvodně vzniklého, separatistického husitsko-bolševického čecháčkostánu. Výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či čecháčkovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy neruskými a nečínskými cizinci je jenom prospěšné.
   Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.
   Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou. Viz Václav Perokrad.
   Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil).
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí!!!

   Smazat
 2. Som z toho volaký zmetený!
  Soudruzi tady pořád dokola bez ustání kvičí, že tu žádnou demokracii nemáme. Prej máme jen jakousi parodii na demokracii, kterou pohrdavě a posměšně nazývají "demokratura".
  A najednou tady Růžena piští, že prej se nám "popírači demokracie snaží rozbít naši demokracii! No chápete to někdo?

  Směšné taky je jak tady bojujete za Babiše jako by o byl jeden z vás a hájil vaše zájmy. Přitom je Babiš jednoznačně PRO unijní, PRO natoidní, PRO kapitalistcký!

  Opravdu by místní autoři, diskutéři i provozovatelé těchto stránek měli navštívit psychiatra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radsi nikam nepiste...zmateny opravdu jste...Je to poznat na vasich prispevcich.

   Smazat
  2. 13:28
   Kdybyste mlčel, zůstal byste filosofem. Místo objasnění popsaných zásadních rozporů jste si dokázal jen bezobsažně pšouknout.
   Popravdě, nic jiného a nic víc jsem ani nečekal. Na víc nemáte.

   Smazat
  3. 12:35 "Někdy je lépe mlčet a být považován za vola než promluvit a odstranit tak všechny pochybnosti".

   Smazat
  4. Vite, velmi osobni, az moc, prominte.

   Pan Ivan David, rekl jednu, velmi uprimnou vetu v Ceske televizi (naucte se vnimat realitu):

   "Vite, my jsme okresani, proto nektere nemoci neumime lecit"...

   Proc asi? Za tyden by z nich, pouhym "prenosem" byl "pacient"...

   A lekari, kteri vam nonstop zachranuji zdravi, jak dusevni, tak fyzicke?
   Sranda? Ale. Sluzba na traumatologii, nevyspati, no musi...
   A jeden clovek, ktery mi rekl, po ctyrhre v Tenisu - D....n, kdyz tu medicinu vynechas, zabije Te to, od toho jsou proste patologie a tak dale, jsi moc citlivy...

   Jenom jsem jsem se lekl z ORL prenos z pacienta na moji mamu...

   Ne? Mr. Miroslav Cacik, Topolcany, SK
   Nejlepsi diagnostik, ktereho jsem v zivote poznal...
   Jsme pratele.

   Dostal jsem svoleni, k objasneni.
   Mlady kluk, ktery byl na gymplu proste pripraven na medicinu, to... tak nejak vzdal.

   Prosim, neurazejte lekare... Dekuji.

   Smazat
  5. 12:34 A ty mago jsi pro co ? Proti NATO, EU a kapitalismu nebo jen tak blbě plácáš.
   A nebo zřejmě ti tví, Fiala, Kalousek and comp. jsou
   taky proti ?

   Smazat
  6. My tady nekvicime za Babise,my tady kvicime za zachovani zvolenych ve svobodnych volbac.Vole.

   Smazat
  7. 12:34...Taky úplně nechápu proč tolika lidem rve játra, když se pár mladých a neklidných rozhodne upustit na Letné páru...
   Helanov

   Smazat
  8. 12:38...Ale vždyť napsal jen pravdu!!!
   Helanov

   Smazat
  9. 15:01...Ono to ale skoro vypadá,že by tady někdo nejraději ta zpovykaná jelítka zmlátil.
   Proč by si nemohli zahejkat, když se jim chce?
   " Sám svobody kdo hoden,svobody zná vážiti každé."
   (Ani nevím kdo to napsal.)
   Helanov

   Smazat
  10. Ad 12:34
   vy budete asi vždycky "zmetený".
   Babiše volilo 30% lidí a já jsem mezi nimi určitě nebyl. Můžete si i dohledat moje staré příspěvky tady, že pokud se nějak týkaly Babiše, tak jsem byl vždy proti němu.
   Ale než libero-fašismus, to už radši Babiš.

   Smazat
  11. Babiš je takový jakỷ ho vytvořil český kapitalizmus.Je pro NATOVSKÝ a pro UNII. Tak co chcete CHlivkaři,nebo chvilkaři.

   Smazat
  12. 15:47...Ale vždyť se zas tolik neděje,ne?
   Prostě 17.listopad je svátek havlérky,tak ať si to užijou.
   Když si chtěj naživo prohlídnout lepou Čvančarku a poslechnout mekot Hňupky,proč ne? ;-)
   Helanov

   Smazat
  13. 12:34 Tak teď jsem také naozaj zmetený:

   - Jestli u nás není "demokratura" ale řádná demokracie, za co tedy demonstruje "Milion chvilek PRO DEMOKRACII"?
   - Když je Babiš "jednoznačně PRO unijní, PRO natoidní, PRO kapitalistcký", proč se ho snaží Milion chvilek a demokratické strany svrhnout, když oni jsou také "jednoznačně PRO unijní, PRO natoidní, PRO kapitalistcký"?

   Chtěl jsem jít demonstrovat, ale díky vám nepůjdu. Otevřel jste mi oči. Ty demonstrace jsou lživé, protože u nás je demokracie v pořádku a Babiš zastává naše evropské hodnoty.

   P.S.Jak vidíte, demagogie a lhaní není jen vaší výsadou. Je to velmi snadné, ale zabírá to jen na slaboduché. Návštěvu psychiatra vám doporučovat nebudu. Hloupost léčitelná není.

   Smazat
  14. 17:57
   Přesně tak.

   Normálně bych napsal, že hloupý trouba 12:34 ze sebe schválně dělá zmateného debila, který ničemu nerozumí, aby si mohl kopnout do NR a jeho čtenářů. Ale obávám se, že tenhle korporátně fašistický zoufalec (= liberál) je opravdu takový blb, že to ze sebe nedělá. Prostě mu to Pánek ani Janda nebo třeba Putna z UK a podobní chudáci nevysvětlili. :)

   Smazat
  15. Ad 17:57
   je to horší než píšete.
   Nehledím, že pod těmi 'evropskými hodnotami' si můžeme předtavit docela protichůdné věci, ale to je v pořádku, každý máme právo zastávat názory podle svého gusta. To je svoboda slova a podstata demokracie.

   Ale právě v tomhle to podceňujete, když píšete, že 'u nás je demokracie v pořádku'.
   Protože náš stát nechává různé struktury, vč. hlavních médií, pod mocí nadnárodních korporací a jejich posluhovačů. A kdyby ovlivnili jen 10% hlupáků, tak pak může být zvolený na Slovensku Kiska a Čaputová a u nás trubiroh Drahoš mít téměř 50%.
   A potom se propagandou a manipulacemi inscenuje chvilkařský lidový hněv.

   Takže ano, demokracie tady je, ale určitě zdaleka není dokonalá právě díky mocným silám, které organizují i tyhlety chvilkařské kvazi-občanské nepokoje.

   Smazat
  16. 8:15 Obávám se, že jste zcela nepochopil, že autor 17:57 jen ukazuje nesmyslnost tvrzení trotla z 12:34 a ironicky z nich vyvozuje obdobně hloupý závěr.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Autor poznámky byl pro sprostotu smazán.

   Smazat
  2. 13:54 A ty zas budeš pro prostotu, čechomužyku! :-)))

   Smazat
  3. 18:59 Úžasný výron inteligence. Stačí pár slov a hned je vidět, jaký jsi blb.

   Smazat
  4. 23:01 Vyskřekla incestní drobenka z ovčáčkotrenek!;-D

   Smazat
 4. @Ruzenko

  ne, nikdy a v zadnem pripade - pres me NEPREJDOU.
  Vytrenovany - generalni stab...

  Pouze si mysli, zkoumaji fyzicky stav (still ok, nejak se jim nezda neco - no co? polyneuropathie (naoko), poradim i Miloskovi, no jeste par dnu)....

  No nevedi, ze jsem velmi dlouhe roky moniroroval vse, jednoduse "obeta" a protoze, zalezi i na mladych (je to primus), mam je z z plneho srdce rad - tak nejak chapou, ze jde o byti, preziti a nekdy i ty 3 hormony...

  Mam je jednoduse rad, capartny, kteri pochopili odkaz, neceho...

  Treba i vlastniho byti...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chvíli po poledni a už totálně sjetej! Nestydíš se?

   Smazat
  2. Neee a ty? Kdyz me neznas a urazis?

   Smazat
 5. Stále jde o pohádku Císařovy nové šaty. Část občanů už dobře ví, že je nahý a lže zbytku ovčanů, druhá naivní část dodnes opravdu nic nepochopila, nebo má oční vadu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:00 Moje řeč. Jen s tím pochopením a oční vadou to tak není. Nikdo nevidí neviditelné. Jen mnozí chtějí patřit mezi "urozené", proto tu lež nepopírají. Všimněte si, že kdo dnes říká pravdu, je označen za ..... (dosaďte cokoliv od bolševika, nevzdělance, bábu-dědka až po vlastizrádce). Prostě není "urozený", dnes "lepšočlověk". Kdyby v tom usilovně nepomáhala média, tak spousta lidí by se nebála říkat popravdě co vidí. Totiž že císař je nahý.

   Smazat
 6. Milion ovcí se na Letnou určitě nedostaví. Bude to pouze pár placených kašpárků a zbytek debilů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to celé šaškárna už kvůli následujícímu: Kdyby AB odstoupil: 1) Kdo jemnuje nového premiéra? Prezident. A koho jmenuje? AB! 2) Kdyby znovu odstoupil, kdo jmenuje premiéra? Předseda PS. A to je kdo? Vondráček za ANO. A koho jmenuje? AB! 3) pokud dojde k předčasným volbám? Kdo vyhraje? ANO. A kdo bude premiérem? AB. Mezi těmito kroky je řada dlouhých měsíců jednání, obstrukcí zdržení... A jsme u nových voleb. A kdo vyhraje o třídu? ANO. A kdo bude premiérem? AB.

   Smazat
  2. 14:18...Koblihu nemusím,ale ať koukám jak koukám,nikoho lepšího na obzoru nevidět...
   Je to bída,ale co my s tím?
   Když vidím jak si podnikavá Jaňulka vleče již zcela zblblého konzervativního katolíka od čtyř dětí,tak...Zkrátka,mohlo by být i hůř ;-(
   Helanov

   Smazat
  3. Také to nechápu, naprcat čtyři děti a potom je odkopne kvuli takové....... Maminka těch dětí je hezčí jak ta Knetigova kamarádka.

   Smazat
  4. Na Letné pár kašpárků a milionový chlívek. S chlívkaři je to jako s křižáky v Čechách: proti nim stojí skromný počet Božích bojovníků, kteří na množství nehledí a mydlí to žoldnéřské sebrání palcáty a sudlicemi a písní Kdož su boží bojovníci....

   Smazat
 7. Neskutečná drzost, hloupost a arogantnost Mil. chvilek nezná hranic. Myslí si, že zmanipulují občany pomocí lží o ohrožení demokracie a budou si v republice dělat co se jim zamané? Kašlat na výsledky voleb a vyhazovat řádně zvolené politiky a dosadit své poslušné "demokratické" loutky? Pod heslem "kdo nejde s námi jde proti nám" roze*ereme vše, ať to stojí, co to stojí" hlavně, že bude po našem. To již tady jednou bylo a jak se říká dvakrát stejnou chybu neuděláš a novodobými jezinkami se zblbnout národ nenechá.

  OdpovědětSmazat
 8. Jestli pravičák Babiš s těmi jeho exoty jako Jourová, láskou
  k NATO a EU. nebo odesáci s kalousky, to je snad jedno.
  Pokud se chceme zbavit těch ultrapravičáků aspoň načas, je
  třeba pustit je ke korytu.
  Do roka nejpozději dvou, by bylo po nich.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš - pravičák? A co pak jsou Fialoví, Kalousoví, Pospíchaloví, Stankňouraví, Bartošíci? "Pravicový" Babiš udělal pro sociální smír v našem státě víc, než všechny pasudosociáloní parttaje za 30 roků dohromady a tím je nebezpečný. Už to, že zabrzdil a snad už i pozastavil grandiózní rozkrádačky bilionového majetku Česka a jeho export chudinskému Německu, Lucembursku, Holandsku... je skoro zázrak. Dal naději, že se zotavíme a neskončíme jako Řecko. Jenže ještě ne všichni šmejdi byli zašlápnuti, jako štěnice a ti se množí jako ty myši na jižní Moravě a tak ohryzávají základy státu zatím vesele dál a navíc dělají chlívek na Letné. Ten letenský chlívek je možná i milionový, jenže voličů čistých domovů je pořád o hodně více. Dá se s tím něco udělat? Tak třeba zase nějakého tentokrát bisáka necháme jakoby umřít násilnou smrtí, vytroubíme to Světu a budeme ho vydávat za chlíváka a oběť perzekuce a důvod k povstání je tady. Takže už jste si, chlíváci, zmapovali, kde jsou v Praze dlažební kostky a kde by se daly stavět barikády? Babiš je nepřítel českých milionových chlíváků, pryč s ním! "My chceme milionový chlívek, my chceme milionový chlívek, my chceme milionový chlívek....

   Smazat
 9. Milion chvilek dělá jednu velkou chybu. Kdyby za ty peníze, co utrácí za tyto akce, raději najal jednoho nebo více opravdových profesionálů, tak ti by Zemana i Babiše odstranili rychle a definitivně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A hlavně demokraticky! K čemu volby, parlament. Stačí popravčí četa!

   Smazat
 10. Pokud uspějí, tak je to hlavně prohra idiota Babiše, který je vykrmuje a oni mu uhryhou jeho pařát.

  OdpovědětSmazat
 11. Doporučuji klídek a nohy v teple...
  Pustit si telku,shlédnout ten ojrokabaret se zajímavým obsazením a na závěr si pustit nějakou hezkou písničku.
  Doporučuji Nohavicovu HANBA,SLÁVA.
  A nalejt si skleničku kofoly,aby to bylo stylové.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:08 Obávám se, že na takovou ubohost nebudu mít nervy. I když by to byla dobrá příležitost rozflákat starý televizor, když si stejně musím pořídit nový kvůli DVB T2.
   Ale určitě to nebude taková legrace, jako když na Staromáku v akci za strýčka Bradyho Herr Herman vykládal, jak s Dalajlámou na ministerstvu kultury otvírali brány ducha až duch zavanul.

   Smazat
  2. 18:41...Někomu se to bude líbit.Chlapi se kouknou na sličné rozvášněné děvy,ženský to budou mít horší...
   Ledaže by pozvali pornobuka a ten by na počest 17.11. zabimbal ptáčkem a zachřestil kulkama.
   Helanov

   Smazat
  3. 20:14 Co je platná sličná rozvášněná děva, když je jasné, že je úplně pitomá?
   Ženské si to snad užijí. Bude tam jeden velký "ptáček" vedle druhého. A všichni budou pěkně stát!! Možná i zachřestí - prázdnými makovicemi.

   Smazat
 12. Jsem už dávno pro jednodenní volby! Ty dva dny nejsou pro vyšší volební účast, ty jen nahrávají důležitosti úředníků!
  K panu prezidentovi: nikdo lepší tu na tu funkci nebyl, fandím mu, jen mne mrzí, že mluví o "anexi Krymu" … Falka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže byste odepřel právo volit lidem, kteří zrovna budou v práci?
   Právo volit mají mít bez omezení jen byrokraté?

   Smazat
 13. Rozbít naší demokracii se nemůže podařit nikomu. Nelze rozbít to, co neexistuje. Jak prostého.

  OdpovědětSmazat
 14. Bič boží
  Bič boží
  Bič boží je z LETNÉ vyžene !!!

  Marčelíno

  OdpovědětSmazat
 15. Zeman má pravdu že Krym je Rusko a Kosovo je Srbsko.

  OdpovědětSmazat
 16. Demokracii? Ta tu snad nikdy nebyla a není co rozbíjet. Ale je co slavit, zase budeme posilněni na války proti jiným národům, státům, rasám, lidem jiného náboženství. Posilníme armádu o 14 vrtulníků za bezmála 15 miliard Kč. Všichni občané se jistě s radostí uskrovnili, včetně novorozenců, každý o 1500 Kč, za které nechtějí mít pod stromečkem dárky, ale na nebi vojenské helikoptéry. Že by za to mohl postavit stát na 15 tisíc bytů pro pro mladé rodiny, tedy dejme tomu pro 45 tisíc občanů? Ale radost z helikoptér nemá konce, už z té představy, jak se budou podílet na laškování s liídmi poémocí třeba bomb či raket. Ta lidská cházka se přemnožila a třeba v Česku není ani dost místa pro potřebnější, třeba myši, vlky, medvědy, kance, špačky, kterým už i zající, bažanti, koroptve, slavíci, skřivani, ba i vlaštovky a vrabci atd. už udělali lebensraum. Takže člověče, chovej se ukázněně a jdi do hrobu, překážíš helokoptérám! To bude jásotu na Letné, když v prach a popel se proměníš!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oprava, těch vrtulníků je jen 12 za 14,6 miliardy Kč. Kolika asi tisícům lidí by bylo možné zachránit život účinnou léčbou rakoviny, na kterou nejsou tč. peníze?

   Smazat
 17. On tu vážně někdo věří, že ty taškařice na Letné vede nějaké nedostudované zrzavé děcko??? Vážně je drtivá většina lidí tak hloupých, že věří, že zde jde o nějaký puč, či dokonce svržení vlády?? Tak, jak bylo uvedeno v článku - je to technicky NEMOŽNÉ. Ano, věřím, že ta umělecká angažovaná úderka, zrzavý užitečný idiot Minář i celý ten komparz pod jejich pódiem si to asi myslí. Oni tam skutečně proto přišli, ale VŠICHNI jsou pouze užitečnými idioty. Ti, kdo to organizují, moc dobře ví, že podobnými taškařicemi, pokud možno několikrát do roka, docílí něčeho zcela jiného. Čeho? Přesně toho, co je cílem a co nikdo ve své zaslepenosti není schopen vnímat. Takže teď si položme pár základních otázek. Copak dělí vládu od demoblokařů či Pirátů čistě v ideologické rovině?? NIC. VŮBEC NIC. Zahraniční politika této vlády je úplně stejně zoufalá, jak zoufalá by byla zahraniční politika jakékoli strany demobloku či Pirátů. Adorují dnes už islamizovaný Západ, podporují Ukrofašouny, v kauzách jako Skripal, Hyundai, Nikulin či bombardování Sýrie prokázali nebývalou servilitu, za kterou je i ta "opozice" pochválila. Ve vztahu k NATO je to totéž, k libosti "opozice" navyšují útočné mise v Afghánistánu či Mali, posílají další a další vojáky do Pobaltí dělat ramena na Rusa a za miliardy nakupují zbytečný americký armádní šrot. Vládní politici lezou do zádele Bruselu, vyslankyně vládyv EK Jourová nadšeně zavádí v EU cenzuru internetu, Al Hamajda ji se svým elfím komandem praktikuje a to vše se děje za nadšeného souhlasu "opozice".

  Nenechte se vysmát. Vláda není s demoblokem či Piráty žádnou opozicí. A ty pouliční taškařice zrzavého kašpara?? Ty jen dělají, co dělat mají. Asi podobně, jako hádky (dřív) velkých kámošů Babiše a Kalouska (ostatně, Prchal by jistě mohl hovořit...). A pokud nějaký demoblokař přijde o koryto a nestačí se nacpat třeba do Senátu?? Andrejko mu rád nějaké poskytne, třeba jako synovci ometálovaného strýčka Bradyho Hermanovi korýtko v radě vlády.

  Taktika skvěle funguje, preference stoupají těm, kterým stoupat mají. Tedy na jedné straně ANO a na druhé pak některým stranám demobloku nebo Pirátům. A v Bruselu jsou výsledky jistě nadšeni stejně jako ti, co si toho zrzavého idiota vodí na provázku podobně, jako celou angažovanou uměleckou úderku a drtivou většinu voličů v tomto státě.
  Bez hádek Babiše s Kalouskem, Piráty či modrými strakami by všechny tyto strany - Piráti, ODS, ANO, demoblok, neudržely své voličské jádro a ANO by mělo stěží poloviční preference. Ta hra na věčné hádky, demonstrace, atd. je perfektní marketingový tah, ba přímo geniální. Být marketér udělám to úplně stejně. A především tím poukážu na stupiditu většiny ovčanů tohoto státu, kteří si neumí položit velmi triviální otázku: CUI BONO?? A pak se zamyslet a podle toho si utvořit logický závěr. Ale většina lidí zde naletí na trapný marketing stran, které si celou dobu jen hrají na opozici. Jde jim to skvěle, to se musí nechat. A mezitím se Evropa pomalu ale jistě mění v jeden velký chalífát. A to jen proto, že podobné divadýlko se předvádí VŠUDE, všude se tím míří na tupé ovčany, kteří té komedii dělají pouhou stafáž. Proto západ Evropy dopadl tak, jak dopadl a my směřujeme tamtéž....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:35 Dost přeháníte. Jaký to pak je marketingový tah, podávat na Babiše trestní oznámení? A od stejných "demokratů" ústavní žaloba na Zemana? Voličské jádro demobloku jsou z části šizuňkové, jejichž zájmy tyto strany hájí, a bohužel také zblblí občané, kteří pořád věří pohádce o blahobytu pro všechny, když na svůj účet pomohou zbohatnout některým.

   Smazat
  2. 17:35
   Jste na omylu, protože nevycházíte z logiky, ale z předsudku, že to je domluvené a snažíte se do na sílu dokázat. Kdybyste se nad tím zamyslel, tak byste viděl, kolik děr vaše teorie má. Např..

   - Prchal šel jednoduše tam, kde nejlíp platili. Proč by měl zůstávat u ožralého primitiva Kalouska? Nemá to nic společného s nějakou vazbou na Tfuj09. On je dobrý, může si může klienty vybírat a dělá to. Vy to nechápete?

   - Pokud preference stoupají Babišovi, ale u Tfuj09 a Starostů se spíš propadají, tak je naprostý nesmysl, aby v tom Kalousek pokračoval po nějaké promyšlené dohodě. To je nesmysl.

   - Agresivní hádky a oblbování přes spřátelená média jsou mnohým politikům vlastní a pořád to na jejich voliče zabírá. Naopak jim nejsou vlastní takovéto dlouhodobé pochybné konspirace.

   - Herman se dostal na korýtko nejspíš v rámci nějaké dohody v parlamentu ohledně zákonů. Ten, kdo ho navrhl, nemusel být Babiš a nejspíš nebyl.

   - Nejde o ideologickou rovinu. Babiš se zbavil některých lidí na ministerstvech a tím omezil některé možnosti krást, jak to demožumpa dělala dřív (víc halasně to např. udělal Staněk se zlodějem Fajtem, protože ten byl mediálně známý). Dále EET hodně vadí vlivným zlodějům, kteří sponzorují šmejda Fialu a megatuneláře Kalouska.

   - Zapomněl jste na zásadní fakt, že mnozí politici jsou příšerně ješitní, závistiví a arogantní idioti a nesnesou, že se tam Babiš drží tak dlouho. Je šumafuk, jak se tváří, ale spoustu z nich to skutečně sere a nesnesou, že od Nečase nejsou ve vládě oni. A to je fakt, to není spekulace, takových lidí je hodně i v jiných oborech a v komunální politice.

   Smazat
 18. Milon časíků bych nepodceňoval! Mají úkol a šoroškovy papírky a spolupracují nejenom s práglkafileristy, ale i se práglštudiozy a jejich profešorošky. Vytáhnout půl milionu debilů na hrad a zpacifikovat hradní stráž vyvolá pučistickou euforii (jako za jakobínů nebo polpota) a dav dílo zdárně dokoná. Pak nebude ani koho pohřbít o hádání se o posmrtných poctách nemluvě. Sionisté zkrátka jdou do finéle (hop či trop) a jejich pomocníci na celém světě s nimi. MUDr David a generál Blaško hlasovali za přijetí evronormy, že II. světovou zahájili společně Stalin a Hitler (alternativa trapně mlčí s vyjimkou Aeronetu - body pro vedoucího kolotoče).
  Pamatuji časy, kdy za alternativu považovali i Čulíkův plátek BRITSKÉ LISTY, dnes je v podobné situaci NR, ZVEDAVEC, i PL. Prostě, bezcenné zelené bumážky, hozené chrochtajícímu plebsu udělaly svoje. Chrochtání se změnilo na kvikot. Co chcete od gojů horších prasat? Pochopit hrátky majitelů světa a jejich slouhů (páníšků) je nad jejich yntelectuz.
  Pokud chcete být v obraze, tak sledujte Pjakinovy VOPROS OTVET, Fulfordovy týdeníky na PREKLADY OD LESA a analýzy vedoucího kolotoče na AERONETU a nakonec Protiproud Petra Hájka. Pravda je někde uprostřed a ještě dobře skrytá, aby články nevyzněly jako podmíněná hamtáčkovic nenávist.
  Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký a nasraný Valach

  OdpovědětSmazat
 19. Možná jdou do finále,ale tak černě bych to snad neviděla.
  V 1918 zblbli hladce celé Rusko,dlouhej popel...
  Dneska zatím zblbli jen půlku Evropy a půlku Ameriky, nevěřím že zblbnou všechny.
  Chce to chodit k vobám a pečlivě vybírat.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když si všimnete, že všechny partaje jsou dopředu koupeny a jenom hrajou s gojímy betla a po zvolení už jenom durcha (pojmy z mariáše), tak dospějete, že nejlepší volba je absence voličů u uren. Za komunistů nosili urny až do baráku a ještě nevoliče seřvali, že jim kazí procenta (asi i prémie). Možná se opět dožijem, že urna bude cestovat, nebo hůř, my budeme datlovat povinně do kláves (nebo morseovku do stěn kriminálu).

   Smazat
  2. 23:44
   Vy byste měl aspoň na chvíli zažít, jaké to je nechodit k volbám a pak se z vlaku smrti divit, kdo mohl zvolit toho Hitlera? Není pravda, že všechny partaje jsou koupeny. Kdyby si lidé uměli informace hledat a rozlišovat to podstatné od nepodstatného, tak bychom se měli líp. Ale protože to neumí a nechtějí vědět, co dělají, prostě to v den voleb někomu zrovna hodí, nebo na volby kašlou, tak to dopadá tak, jak to právě těm kolaborantům a tunelářům vyhovuje - protože jejich skalní podplacené nebo zblblé stádo tam přijde vždy. Zatímco mnozí normální lidi, kteří by mohli aspoň něco trochu ovlivnit, se na to vykašlou a pak trapně nadávají v hospodě, jak to ve státě vypadá. Pár facek by tihle tupci zasloužili!

   Smazat
  3. 2:15!
   Děkuji vám za odezvu, která si žádá z mé strany doplnění. Je sice možné (a pravděpodobné), že neumím informace vyhledávat, ikdyž jsem se o to jako pedagog celý život snažil, ale víte co? Ono se mi to hledání na konci života podařilo. Máte pravdu, že Hitlera zvolila lůza a lumpenproletariát bez znalosti co činí, ale v demošce to tak prostě funguje. Jen se vás zeptám: Jaktože se fracek (či frajter) Hitler objevil na nějaké kandidátce? Jaktože se na kandidátkách do říšského sněmu neobjevili lidé navrhovaní občany? Ve které zemi vytvářejí kandidátní listiny řadoví občané? Kde je zveřejněn mechanismus navrhování, kandidování, volení a odvolávání zastupitelů? Až si na tyto otázky odpovíte, zjistíte, že veškeré volby vedou k vládě majitelů světa v pozadí za oponou a vy a všichni gojové s vámi jsou jenom přiblblí maňáskové (otroci) navlečení na rukách marionet (slouhů) ovládaných páníšky (nastrčenými pseudovládci co odskáčou zlobu gojů). O demokratuře, fašismu, komunismu ani tuchu. Je to stále stejná hra již 4500 let. A vy vyzýváte voliče (voly), aby se jí vědomě zůčastnili, nevěda, že výsledek je již dán (pouze souhra náhod či Stalinovy vidle mohly někdy něco změnit). Ale Stalin byl žrec vychovaný v prvokřesťanském klášteře vysoko v arménských horách, studiem předpotopních knih. Na rozdíl od našich tušení on věděl a proto musel v březnu 1953 umřít rukou lékaře.
   A k volbám poctivě chodím a vždy volím to nejmenší zlo (dobro se nějak vytratilo), ale je to marný, je to marný!!

   Smazat
 20. http://www.ragauian.cz/zprava-o-rozkradani-ceskeho-narodniho-majetku-v-90-letech-20-stoleti-vite-kdo-si-nakradl-nejvic/?fbclid=IwAR1LOqyprdDuSh6J_6EfYDfKXnQQQFcrv6hJ9CeSqQ7kr6CiPS8ep9-cnow--- http://klikni3.tiscali.cz

  OdpovědětSmazat
 21. Tak nám v České televizi pověděli, že nás prezidentka Slovenské republiky, taková ta pekná Zuzanka Čaputová, varovala: Když nebudeme střežit a bránit demokracii, vrátí se předchozí režim! Zřejmě to mocensky pokryje kubánský Raoul Castro. Protože on Putin, možná jen zatím, na socialismus moc naladěn není.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:26 Víte, vyjádření dnešních politiků jsou šifrovaná. Za slovo "demokracie" si musíte vždy dosadit "kapitalismus". A pojmem "předchozí režim" se rozumí "konec zlodějen". Když si to dosadíte do vyjádření Čaputové, tak hned bude jasné, čeho se bojí.

   Smazat
 22. Chvilkaři jsou moc hodní,zakřičí si zanadávají a jdou domů.To Žluté vesty v Paříži dokážou věci.Hoří auta,bijí se s policisty.Chvilkaři jsou srabi ,to je ještě nenapadlo jak získat ještě větší sympatie veřejnosti?

  OdpovědětSmazat
 23. Já navrhuji, když má někdo chuť dělat bordel, tak ať si udělá výlet do Španělska, Francie, Ukrajiny, nebo Polska. U nás doma nechci nepořádek.

  OdpovědětSmazat
 24. Demokracii v cechach netreba rozbijet
  Nikdy neexistovala a uzurpuje si jich nekolik bojuvek kteri demokracii vidi jako neco co chceme mi tak to je demokracie
  Zijete v iluzi a nemate odvahu se temto bojuvkam postavit
  Ukazte ze jste silnejsi nez par silenych milionaru chvilek
  Je vas sakra vetsina..
  Bojujte a postavte se..

  OdpovědětSmazat
 25. Soudržko Ruženko, oni nedchtějí rozbít demokracii, oni ji protesty posilují a zachraňují. Tímto bojují právě proti těm co ji chtějí zadupat, jako Zeman, komouši jako Grospíčové a ESTBÁCI Babišové.
  Pokud vám tyto demonstrace vadí, tak zorganizujte tu vaši " pravdivou" , proti chvilkám , jsou vás tady desítky, tak uvidíte tu vaši učast, pouze tady kafráte,ty vaše PŘIRUDLÉ bláboly, ale sami nejste schopni zorganizovat nic CHUDÁCI !

  OdpovědětSmazat
 26. 9;27
  Ona je vláda,její předseda a pan prezident zvolen NEDEMOKRATICKY?!!!!Ty Chuj RETARDOVANÁ,demokracie jen když se to hodí amiokupantům a jejich podporovatelů,viď?!!!
  Seš ZMRD jako VODKOVIČ HAVEL!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O tom tvým biologckým fotroj bejt tebou bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  2. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  3. 17:25 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!!!!

   Smazat
  4. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  5. 9:47 Známe, víme, putlerpšouku, nemusíš si hrát na gramofon, je to celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   To aby je strejda Googlů mohl snadnějc přiřadit k těm tvejm rodinnejm kódíkům:-))

   Smazat
  6. Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  7. 12:42 Přesně! Konečně někdo popsal v kódech celou bandu okolo vypouštěče toho kapitálkama skřekajícího pšouka z lejnolíhně této škaredé ugrofínské poloopice A52 - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
  8. Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!
   P.S.Kdo zná a umí,ten Google k vědění nepotřebuje,stačí mu jedna konkrétní kniha!!!☺

   Smazat
  9. 18:04 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 27. Tak nám Moravec založilo nové Kuratorium české mládeže po vzoru svého velkého jmenovce Emanuela. A hnedle k tomu využil Betlémské kaple v naději, že by se mohla univerzalizace vydestilované lži ČÉTÉ lépe zkšeftovat, když bude hlásána z prostor, kde hlásal Mistr Jan Hus "prav pravdu..." Že tyto prostory nepatří UK, ale má je pro kšefty VUT Praha jsem netušil, je tomu tak správně, oni mají k pravdě vztah matematický, jako že 1 + 1 = 2 a ostatní pravdy, k čemu pro byznys jsou dobré, jen by se mohl kapitál nechat okrást. Tedy mé blahopřání míří do Kuratoria a k jejímu náčelníkovi, Moravcovi. Jakpak tu "jugend" a bubeníčků šiky asi nazveme, Haveljugend, Emanueljugend, Kalousjugend, asi nejlépe krátce Lžijugend.

  OdpovědětSmazat
 28. O blondýnkách se říká, že jsou to blbky. O té Sorosově barbíně ze Slovenska to platí také!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.