Reklama

sobota 16. listopadu 2019

Politicko – rozvratná činnost „Člověka v tísni“

redakce
16.11.2019 ČeskéNárodníListy
O tom, že je organizace „Člověk v tísni“ proamerická, si cvrlikají vrabci na střeše nejen v Čechách, ale i na mezinárodních konferencích za oceánem – ale co je na tom v principu špatného?, ptal se redakce Britských listů v roce 2006 Lubor Kysučan, univerzitní učitel a koordinátor pro záležitosti uprchlíků v Amnesty International ČR. Mimo obecného konstatování Jana Čulíka o nutnosti nezávislosti humanitárních a lidskoprávních organizací a nemožnosti jejich angažmá ve prospěch nebo ve spolupráci s institucemi, které prosazují zahraniční politiku nějaké mocnosti, jsme tehdy nemohli říct nic konkrétního. Protože nedokumentovatelnými informacemi, byť ze spolehlivých, ale utajených zdrojů, nelze otevřeně operovat.


24. ledna 2006 byla nicméně organizace Člověk v tísni obviněna na půdě OSN, že lhala v informacích poskytnutých výboru a je využívána vládou České republiky k plnění úkolů směřujících k destabilizaci, získávání nových politických přívrženců a z propagování změny režimu v různých zemích.

Člověk v tísni se tomuto obvinění nikdy nebránil.


Ekonomická a sociální rada (ECOSOC) je podle Charty hlavním orgánem pro koordinaci ekonomické a sociální činnosti OSN. Je například nadřízeným orgánem Komise pro lidská práva. Má 54 členů s tříletým funkčním obdobím, rozhodnutí jsou přijímána prostou většinou, každý člen disponuje jedním hlasem. Výbor pro nevládní organizace této Rady přijal kubánský návrh na zamítnutí žádosti organizace „Člověk v tísni“ o udělení poradního statutu ECOSOC. Devět členů výboru pro nevládní organizace (Čína. Kolumbie, Kuba, Indie, Írán, Rusko, Senegal, Súdán, Zimbabwe) hlasovalo pro kubánský návrh, čtyři byli proti (Francie, Německo, Rumunsko, USA) a čtyři se zdrželi hlasování (Chile, Pákistán, Peru, Turecko). Diplomatičtí zástupci, přítomní při hlasování, uvedli, že zástupci USA se pokusili zabránit rozhodnutí Rady ECOSOC předložením procesní připomínky, jež měla oddálit projednávání této otázky. Americký podnět nebyl přijat…

Ve svém vystoupení před hlasováním uvedl velvyslanec Kuby v OSN Rodrigo Malmierca na adresu organizace Člověka v tísni, že je financována vládou USA, aby prováděla podvratnou činnost v jeho zemi – byla využita, aby dopravila ilegálně na Kubu propagační materiály a peníze od Státního departementu a od USAID. Agenti této české organizace, jež se zabývá podporou konspiračních činností s cílem svrhnout ústavní pořádek na Kubě „porušili kubánské zákony, mezinárodní právo a Chartu OSN“, upozornil velvyslanec. Vedoucí kubánské diplomatické mise rovněž obvinil „Člověka v tísni“ ze styků s lidmi s teroristickou minulostí, jako je Frank Calzón, bývalý člen organizace ABDALA a ALPHA 66, zodpovědných za smrt desítek Kubánců. Další z kontaktů této organizace ve Spojených státech je Sixto Reinaldo Aquit Manrique, jenž se zúčastnil pokusu o zavraždění kubánského prezidenta v roce 1992 během druhého iberoamerického summitu. „Se spolupracovníky, jako jsou tito, je obtížné si představit dobré úmysly organizace „Člověk v tísni“, zdůraznil Malmierca.

21. července 2006 projednalo plénum ECOSOC zprávu výboru NGO a schválilo rozhodnutí výboru pro NGO neudělit poradní status organizaci Člověk v tísni. 25 pro, 18 proti a 6 se zdrželo hlasování. Dle rozhodnutí tato nevládní organizace nebyla v souladu s kritérii pro udělení statusu.

Obvinění Člověka v tísni mohlo znít i jinak – namísto české vlády mohly být jmenovány jiné subjekty cizí moci ve spolupráci, se souhlasem nebo s vědomím vlády ČR či českých tajných služeb. Protože své „humanitární“ poslání Člověk v tísni důsledně diferencuje nejen podle velikosti peněženky grantové agentury…, ale dle politických strategií. Když byli v tísni Srbové, tak Člověk v tísni byl plně vytížen jinde. . Ale když jde o Kubu, tak si Člověk v tísni vždy čas najde. Nikdy si ho ale nenašel , když šlo o porušování lidských práv americkými vojáky v Iráku či na základně Guantánamo. Nikdy si ho nenašel, když se jednalo o utrpení civilistů, bombardovaných gruzínskými vojáky na území Jižní Osetie z houfnic, dodaných českou armádou se souhlasem českého ministerstva zahraničí. Americká „nevládní“ diplomacie má věrného a levného, takřka neziskového spojence.


Organizace Člověk v tísni (PINF) získala například 65.000 dolarů v roce 2004 od National Endowment for Democracy (US Govt fondy) – a k tomu úkol pracovat s různými nezávislými skupinami na Kubě rozvíjet jejich schopnost produkovat a distribuovat samizdat. Výroční zprávy ČvT uvádí další prostředky od amerických organizací – Centra pro svobodnou Kubu a Freedom House. Program podvracení kubánského politického systému začal v ČvT v roce 1997. Čečensko už neletí a tak režim podvracející osoby školí ČvT například v Bělorusku. Co bude Česká republika, ale i Evropa dělat se svou ropnou bezpečností, až v Bělorusku proběhne některá z řízených „barevných“ revolucí? V USA tomu říkají „transition initiatives“. Dobročinnost má různou podobu. Štěpán Kotrba, Britské listy, 11.3.2009, (in: Křesťanský sociál, květen, červen 2009)


ČNL

192 komentářů :

 1. Evropské hovnoty, kulturní obohacení, demokracie, neziskové organizace, člověk v tísni a výsledek jsou exekutoři, bezdomovci, katastroficky zadlužené státy, Lauderové, Šťávové, Bakalové a drogoví dealeři. Zbavit se toho prolhaného sajrajtu, nebude sranda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč si neudělat výlet do Prahy na předvánoční nákupy, když je doprava zdarma a ještě dostanou zaplaceno.
   Opět zneužívání sociálně slabých.
   bv

   Smazat
  2. Bývalý student Pánek ihned po majetkovém puči věděl, že studovat a pracovat je jen pro "sprostý" lid a každý lokaj i ten americký je na tom mnohem lépe a proto ve spolupráci s velvysrancem z USA založil nechvalně proslulou agenturu CIA Člověk v duševní tísni !! Zdraví Herout.

   Smazat
  3. S jedním známým, který pracoval pro Člověka v tísní jsme se znal a ten mi otevřeně sdělil, že Člověk v tísní sice veze na Ukrajinu na Donbas, nějakou tu humanitární pomoc, jako plechy na střechy, nebo vařiče, ale hlavní jeho činnost je monitorovat situaci mezi Opolčencama ( obyvatelé Donbasu, kteří se postavili proti tomu, aby jim Kyjev zakázal mluvit rusky a jako rusky mluvící Ukrajince je pronásledoval ), typovat případné odpůrce Ruska, navazovat s nimi kontakt a pak je úkolovat činnosti proti Donbaské republice. Sám po několika letech od Člověka v tísni odešel, protože, jak mi řekl, to spíš vypadalo na rozvratnou činnost, než na pomoc bližnímu.

   Smazat
  4. kobliha to hraje vyborně ani ryba ani rak protože vi že kdyby o malinko vybočil tak na něj čekaji klepeta na jinem hradě než je ten pražsky a požehnani na klepeta z brusele by taky protentokrat neotalelo obvzlaště když se neplni dohodnute rozkazy edine co vovčan muže je si hesky a zdarma zanadavat převraty už davno nehrozi a jestli za koblihu bude brambora vysledek bude vždy stejny

   Smazat
  5. Ty zmrdi z Člověka v tísni můžou být rádi, že je Rusové všechny nepozavírali. V USA by šli do lochu na 30let.
   Cvičit lidi v cizím státě na převrat, za to je ostrej kriminál!

   Smazat
 2. Z toho by člověk zplesnivěl.

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto, pro úplně blbé sorošisty, my nechceme komunisty, ani Rusy, jak vás účí Sorošovi instruktoři, my se jenom chceme zbavit prolhaných šmejdů.

   Smazat
  2. POZOR-WATCH- ACHTUNG Mi inteligentní lepšolidi nejsme úplně hloupí jak tvrdíš Radost. Včera jsi mohl vidět na Letné přehlídku toho nejlepšího materiálu, kterým disponujeme. Když tu tvrdím, že máme průměr IQ přes 200 tak tomu věř. Nejen vy komunisti ale i my z vyším vzděláním umíme pracovat s masami a využít ulici. Ovšem nyní to byli samí lepšolidi, jindy je to lůza. O co přišli tvoji přátelé s Ruska, když vyhodili Člověka v tísní. Čí myslíš že to byla na Letné zásluha? Organizace, vše fungovalo o.K. A to ten hlupák Babiš a jeho vláda dává naším tísňákům 260 milionu korun na jejich činnost. Ať žije Havel a jeho letiště. Havel je věčný. Armáda americké unie nás lepšolidi ochrání před ruskými komunisty. Nebude v praze dobře, dokud se voják amerického mustanga dragouna nenapije z Vltavy. Havel je vječný. Dnes by měli být vystaveny na Václváku všechny jeho urny!!! M.PAKOsta s YQ 276

   Smazat
  3. Radosta je ve skutečnosti kryptobolševik jako všichni adolescentní chvilkaři, kteří si dnes budou hrát na revoluci.

   Smazat
 4. Pane Dvořava a na zaslaný e-mail s předloženými fakty, nereagoval a neodpověděl ani jeden z oslovených od prcgumypradostyprotimarasmunašírepubliky, stojí za tím oranžáda a všichni, co se potácí kolem 4-5% do parlamentu s Bakalažánem. SPD, včetně TO, nechť reaguje na dotazy a nepodceňuje komunikaci se svými voliči nebo je pod 5%, serøu na dotazy voličů všichni CHYBA! Trikolóra ...!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:15 Je určitou výhodou, když si člověk po sobě svůj příspěvek přečte. Druhá možnost je nic nepsat. Možná, v některých případech, lepší.

   Smazat
  2. Právě přišel z kavárny...

   Smazat
  3. Nic neposlal, nic nedostal, proto neodpověděl. Ať zkusí znovu. Uveřejním. Bude legrace.

   Smazat
 5. Takže panáčkům z Nové republiky, těmhle samozvaným milovníkům svobody a přímé demokracie, vadí, rozvracení totalitního režimu na Kubě?

  Víte, soudruzi, musíte tu svou rudou propagandu dělat aspoň trochu chytře a ne se takhle odkopávat. I slepému a hluchému je potom jasné co jste vlastně ve skutečnosti zač a jak je to ve skutečnosti s tou vaší svobodou a demokracií.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:38 No a co dál, blbečku? Co nám ještě povíš?

   Smazat
  2. Byl jsem na Kubě 2x a se žádnou totalitou jsem se tam nesetkal, policajty skoro nevidět a lidi jsou fajn a vypadají v pohodě.

   Smazat
  3. 1:38-A o co jde tobě, ty jeden americký hemoroide ?

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Individuum 1:38 stále sní o těch svých zvrhlých představách, jak bude pro nadnárodní kapitál ve jménu liberalismu a globalizace řezat hlavy, tak jak to dělají jeho soukmenovci na mnoha místech světa. Jemu je líto, že '89 rok zde proběhl relativně v klidu, rád by to zopakoval tak jak se má, pěkně po bolševicku. A nejlépe, jak to hlásal jeho soukmenovec Trockij - zapálit rovnou světový požár prostřednictvím válečného komunismu. Ovšem na to je 1:38 příliš změkčilý a hloupý, přesněji zbabělý a hloupý, tak jen vykřikuje hovadiny zpoza klávesnice.

   Smazat
  6. Byl jsem na Kubě čtyři roky a žádná totalita tam není. Na Kubě mají nejvyspělejší zdravotní péči na světě a to je potvrzeno mezinárodními statistikami vedenými západními demokratickými státy. Na Kubě se lidé dožívají nejvyššího věku a to je opět potvrzeno statistikami západních států. Na Kubě je plně vyřešená bytová politika. Vzdělání je tam velice k kvalitní na všech úrovních a Kuba je známá tím, že vysílá své doktory do všech států Latinské Ameriky, kteří ordinuji zadarmo. Viděl jsem lidi, kteří děkovali Kubánským lékařům, že jim zachránili zrak a opět vidí. Na rozdíl od USA, které pomáhá vždy humanitárním bombardováním Kuba pomáhá zdravotnictvím. Nejlepší bude, když si tam zajedete a uvidíte. Setkal jsem se s řadou lidí, kteří jeli na Kubu a předpokládali, že tam, dle naší propagandy uvidí totalitu a když se vrátili mluvili o Kubě v suprlativě. Na rekreaci a za zdravotní péči tam jezdí celý svět a hlavně Kanaďani, Francouzi, Angličani. Američani by tam rádi jezdili, ale Kubánci na Floridě, což je velká voličská síla pro volení Amerického prezidenta nutí prezidenty, aby to Američanům zakazovali. Kubánci na Floridě by rádi udělali na Kubě barevnou revoluci a zmocnili se všeho co Kubánci vybudovali od roku 1959 do současné doby a hlavně zotročili Kubánce tak jak to bylo za diktátory Batisty, kdy na Kubě byla 90% negramotnost a na Kubě a hlavně v Havaně vládla Americká mafie. A protože to Kubánci moc dobře vědí odolávají Americkému totálnímu embargu již skoro 61 let a přesto jsou samostatní a my pod vedením USA se zmůžeme jenom na lživou propagandu o Kubě. Zajeďte tam a uvidíte.

   Smazat
  7. Ad 1:38 - Mně vadí rozvracení jakéhokoli režimu, který si lidé nerozvrátí sami, bez cizí pomoci. Kdyby nebylo sankcí, vylodění v Zátoce sviní, neustálého amerického vyhrožování a štvavého vysílání, tak bz diktatura na Kubě už dávno nebyla. Pravda, nebyl by tam pravděpodobně ani proamerický oddaně řiťolezecký režim. Amíci to sice chápou, ale vždycky se tam najdou politici, kteří surfují na vlně „vytváření nepřátel“. Připomínám, že Fidel Castro, stejně jako o pár let před ním vietnamský vůdce Ho Či Min byli dlouho obdivovatelé USA a chtěli od USA pomoc, ale ty se postavily proti nim na stranu zkorumpovaných a krvavých diktátorů. Takhle USA vyrábějí komunisty tam, kde před tím žádní nebyli.

   Nová republika poukazuje na protizákonnou činnost Člověka v tísni na Kubě a v jiných regionech světa. Stačí si přečíst Chartu OSN, aby bylo jasné, jak ČvT vměšováním porušuje mezinárodní právo. Co také chtít od svazáka Pánka, zapáleného to propagandisty a agitátora minulého režimu. Těmhle loutkám ochotným sloužit komukoli do roztrhání těla stačilo, aby se „přepólovaly“. Oni totiž na obou protilehlých stranách vždy hráli stejnou hru, kterou jedinou umí.

   Leo

   Smazat
  8. Svoboda a demokracie? CHA,CHA,CHA!

   Johan Wolfgang von Goethe: „Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří falešně věří, že jsou svobodní.“

   J.V. Stalin: „ Myslel jsem si, že demokracie je vláda lidu. Americký prezident Franklin D. Roosevelt mi vysvětlil, že demokracie je vláda amerického lidu.“

   Smazat
  9. 9:28...LÍP SE TO NEDÁ ŘÍCT!!!
   Helanov

   Smazat
  10. 9:28 a 10:01

   Aha, takže vám s touto logikou jistě nevadí, když u sousedů otec tyranizuje celou svou rodinu, svou ženu, rodiče, děti...
   Musejí si prostě pomoci nějak úplně sami. A nejen, že pro tu ženu a děti nic neuděláte, ale dokonce nenávidíte ty, kteří se jim snaží nějakým způsobem pomoci.
   To je doslova neuvěřitelně nízký charakter. Hnus.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. 10;39
   A že amiokupant vraždí,krade,tyranizuje po celým světě ti ty poblbanej havlogreténe nevadí?!

   Smazat
  13. 10:39-Vás doma otec tyranizuje? Sdělte to Pánkovi, on to vyřeší!

   Smazat
  14. 10:39, právě proto, že přesně tohle mu vadí, proto nepropaguje instalaci tchýně do klidné rodiny, která následně tuto byť chudou, ale pokojnou rodinu rozeštve, aby pak její dcera a vnuci padli do rukou nějakého jí vybraného gaunera, a vyrobili z dříve pokojné rodiny to, co vy jste popsal.

   Nechte na Kubáncích, aby si svoje osudy řídili sami, inteligence na to mají dostatek. Osobně znám několik Kubánců a v minulosti jsem tam dvakrát byl, a stejně jako ti přede mnou, žádné vámi popsané hrůzy tam nejsou. Nepotvrdili je ani anticastrovci, kteří z Kuby utekli, žijí jinde a Castrům nemůžou přijít na jméno.

   Voda plyne, svět se mění. To jen lidé jako vy toužíte po masakrech, loupežích a popravách. Přitom z toho nic nemáte. Až se Kubánci rozhodnou zrychlit kapitalizaci země, sami to udělají podle svých pravidel. Neserte se do toho, raději tam jděte na dovolenou a utraťte nějaké ty pesos, ať podpoříte místní. Tím jim pomůžete mnohem víc. Anebo vy tam raději ani nejezděte.

   Smazat
  15. 12:46
   Já bych to rád nechal na Kubáncích! Problém je, že Kubánců se nikdo neptá. Na Kubě ukradla lidem moc rudá sekta, která se pomoci terorru drží u moci už desítky zuby, nehty. Přesně tak jako rudá sekta ukradla lidem moc u nás v roce 1948 a pak 40 let vládla proti vůli lidu! A dokonce si na udržení své moci pozvala sovětské tanky.

   Smazat
  16. Už vám tady několikrát zopakovali, že na Kubě NENÍ žádný teror. Nevládne tam žádná "rudá sekta" ale obyčejní komančové jako kdysi tady. Dokážete to pochopit už konečně? Kuba není bohatá, ale není tam hlad a bída, jezdí na amerických veteránech, mimochodem bezva udržovaných, a žijí poklidný komunitní život. Mají velice slušné zdravotnictví. Ti, kteří chtějí uskutečnit svůj americký sen, žijí u Honolula na Floridě nebo částečně velký svět potkávají ve svých rekreačních resortech. Kuba se podobá jiným podobným poklidným ostrovům, kde se žije komunitním životem. Kromě Haiti, které je dáváno v Karibiku jako vzor svobody a demokracie a kde je skutečná bída. Drtivá většina Kubánců je se svým životem spokojená. Žije tam v poho i dost cizinců, jímž se tento neuspěchaný život líbí. Komu se to nelíbilo, je americká mafie, která si kdysi na Kubě zřídila brlohy pro narkomany, prostitutky a hazard, a byla z Kuby vyhnána. Od té doby neustále melete o rudém teroru.

   Smazat
  17. Masaryk byl v Rusku, stýkal se s řadou ruských spisovatelů a napsal dvoudílnou knihu Rusko a Evropa v začátcích 20. století, kupodivu on tu "degeneraci" ruského lidu neviděl a naopak zjistil, že Rusko svojí kulturou má co zbytku Evropy nabídnout! Je to mrzuté, Rusové se nevydávali a nevydávají za nadlidi, to je vynález nacismu a tedy Němců, dnes přebíraný EU. Ti co stále obnovují rasismus, ti jsou kulturním odpadem lidstva a jako o lidech - homo sapiens sapiens nelze o nich vůbec uvažovat. Je až pozoruhodná představa takových rasistů, jako 17:14, že je někdo bere vůbec vážně. Někdo jim v životě šlápl na kuří oko a oni ve své zaslepenosti s radosti věří svým chorým výplodům. Ale to jsou lidé šílící z toho, že je pro ně pravda neúnosná a tak vztekle kopou kolem sebe - prostě cítí se nadlidmi - spolu s Adolfem Hitlerem, Eichmannem, Himmlerem, Heydrichem....

   Smazat
  18. 18:18 a 18:58, nemá význam reagovat na tapetáře 17:22, který uvedený text zkopíroval na nějakém neonacistickém webu a teď to tady tapetuje už třetím rokem. Je to trapné, hloupé a nedůstojné diskuse. Proto na něj nereaguju ani já, ačkoliv mě oslovil. Idioti se ignorují. Ačkoliv tento zřejmě osamělý a poškozený člověk bude mít radost i z toho, že se jeho stupidní tapetou zaobírali až tři lidé. O to mu jde. Bude lepší, když ho redakce smázne.

   Smazat
  19. 20:19- nechci být útočný, zdá se mi být příznačné, jak dnešní doba nereflektuje problémy diskusí i o ožehavých otázkách a prostě je maže a tím odsouvá řešení na pozdější , brutálnější řešeni, ke škodě své a hlavně demokracii bez přívlastků!

   Smazat
  20. 18:18 Rusko bylo odjakživa chudá, velká, zaostalá země. A nijak mu to nebránilo napadat, okupovat a zotročovat cizí státy a národy. Naopak, jeho vůdci potřebovali najít cizí nepřátele, obvinit je z ruské bídy, neúspěchů, nesvobody a válčit s nimi, aby odvedli nespokojenost lidu sami od sebe, od svých institucí, Kremlu a jejich vlastní neschopnosti, zkorumpovanosti, nespravedlnosti a parazitismu.

   Smazat
  21. 7:41 No a Kuba je v podstatě totéž, krom té velikosti. Dokud je vedl ten Indián, co od 12-ti let makal se svým fotrem na plantáži, tak neškodili. Sloužili svým pánům, americkým židovským mafiánům jako leštiči bot, prostituti a v lepším případě taxikáři či krupiéři. Ovšem poté co se tam toho chopil ten statářskej synek s doutníkem v držce, začli se roztahovat po Třetím světě, loupit, vraždit a šířit rudej mor!

   Smazat
 6. Prosim o vysvétleni terminu"samozvany milovnik svobody".K milovani svobody musi byt dotycny nekym vyzyvan?Vidite si do úst ?Ruda propaganda je co?Kritika vmesovani se do politiky Kuby?Koncentrak na Quantanamu je ok.Ten kritizovat nelze.Vypada to spiše,že americkou propagandou mate zmékly mozek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže speciálně pro extra hloupé a retardované:
   "Samozvaný milovník svobody a přímé demokracie" je člověk, který navenek hlásá již jen svou příslušností k této straně, že svoboda a demokracie je pro něj na prvním místě.
   Ve skutečnosti, jak názorně dokládá tento článek, jsou pro lidi jako Dvořák a David výrazy "svoboda" a "demokracie" pouze líbivé, libozvučné pojmy k ošálení lidí, za které schovávají svůj skutečný naturel a skutečné úmysly.

   Samozřejmě, že nemusí být nikým vyzýván. Ale když někdo něco o sobě prohlašuje, tak by podle toho měl konat. Jinak je jen šaškem, podvodníkem, lhářem.

   Rudá propaganda je jakákoli propagace totalitních, diktátorských režimů, včetně toho našeho předlistopadového. A to právě usilovně dělají tito SPD chlapci. Ani nezkoušejte tvrdit, že na Kubě nepanuje totalita. Podpora lidí usilujících o osvobození je nejen že v pořádku, ale dokonce chválihodná, záslužná činnost. Tak jako byla záslužná činnost podpora Hlasu Ameriky, Svobodné Evropy a samizdatu u nás.

   Doufám, že jste to pochopil a už se nebudete vyptávat jako žáček 1. třídy v Severní Koreji.

   Smazat
  2. Děkujeme za lekci sofistiky. Nic jiného jste nepředvedl. Pokud si myslíte, že Vás chválím, pak právě naopak. To jen, aby nedošlo k nedorozumění.
   Vy mi vymluvte jen jednu věc. V USA a "satelitech" existuje totalita názorů.

   Smazat
  3. 2:26, dovolím si vás citovat:
   "... Ve skutečnosti, jak názorně dokládá tento článek, jsou pro lidi jako Dvořák a David výrazy "svoboda" a "demokracie" pouze líbivé, libozvučné pojmy k ošálení lidí, za které schovávají svůj skutečný naturel a skutečné úmysly..."

   Chcete tímto říct, že Dvořák a David rozbombardovali ve jménu "svobody a demokracie" nějaký stát poté, co se na jeho území našly ohromné zásoby uhlovodíků, které následně obsadily jejich ropné korporace? Nikoliv. Přesně tohle dělají ti, které vy tak obdivujete.

   Vy jste opravdu retardovaný. Protože vy nejen že nemáte žádný prospěch z výše uvedených globálních společností, ale nikdo vás neplatí ani za tu vaši stupidní agitku. Pánek se tím alespoň živí, jeho chápu, ale vy se díky této agresivní politice můžete velice lehce dostat do hodně velkého průseru. Zvlášť, když násilné svrhávání jakýchkoliv režimů vede k destrukci společnosti a generuje nové, hodně nasrané migranty.

   Jen tak na okraj ke "svrhávání režimů". Víte, že Orbánova vláda je taktéž nazvána "režimem"? Dokonce i ta Trumpova. Už jen podle toho není těžké určit, kdo šíří podobnou terminologii - je to liberální opozice. Propagátoři válek, buzerantů, neřízené migrace, juvenilní policie, islamizace, inkluze, cenzury a nadnárodních korporací s globální imunitou.

   Smazat
  4. Europoslanec Ivan David v posledním pořadu Jílkové jasně deklaroval, že není zastánce ani minulého ani tohoto režimu. Z téhle perspektivy račte chápat i Novou republiku a její kritický hlas, režiséra Václava Dvořáka - kdysi vedoucího Vysílání občanského fóra v ČsT a autora "Uloupeného Kosova", ale i dalších projevů celé strany Svoboda a přímá demokracie. Až tohle pochopíte, přestanete nenávistně podsouvat nepravdy a demagogie.
   MM

   Smazat
  5. 2:26- Při vašich "Samozvaný milovník svobody...."mi až zatrnulo! Že by fámy o řízeném převratu byly pravdivé? Ten slovník přece znám "Samozvanci a zkrachovalé existence, republiku si rozvracet nedáme atd." Něco ten "Babiš se Zemanem" asi dělají dobře, když podobně ječí bývalí ukomusté s dětmi na Letné! Pár demonstrujících rodin znám, tak něco o tom vím.

   Smazat
  6. Tihle noví komsomolci, jako např. nešťastník 2:26, ani netuší jak trapně jsou podobní modrým košilím/komsomolcům v 50tých letech minulého století.
   Hanba by je fackovala.
   Takhle to budeme muset udělat my.

   Smazat
 7. Za vším vykukuje CIA...

  OdpovědětSmazat
 8. Tato organizace je virtuální základna, virtuální centrum pro školení těch stejných agentů, o kterých mluvíme, a kteří se pak stanou předáky, kurátory a koordinátory těchto protestních nálad,“ řekl člen komise Státní dumy a dodal, že „se jednoduše řečeno jedná o protestní verbování“.

  OdpovědětSmazat
 9. !!! Podle Šchagoševa činí roční rozpočt organizace 80 milionů euro. „Dostaly peníze ze Spojených států přímo od Americké agentury pro mezinárodní rozvoj (USAID). Druhým zdrojem je britské ministerstvo pro mezinárodní rozvoj,“ uzavřel poslanec. V přepočtu něco přes neuvěřitelné dvě miliardy kaček. A to jim ještě musíte kupovat ty kozy, to je neskutečná drzost. Kam asi ty miliardy plynou co ????

  OdpovědětSmazat
 10. Člověk v plísni je obyčejná rozvratná agentura cizího státu. Je zajímavé, že působí pouze v zemích, které nešlapou dle notiček USA a že by zrovna tam nebyl nikdo v plísni?? To snad nemyslí vážně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Čečně "Člověk v tísni" provozoval nějakou malou školku a tzv. vzdělávacího centra pro ženy (v Rusku nemají ženy přístup ke vzdělání??). Ve skutečnosti sloužil jako základna pro podporu "Chálífátu Ičkerija". V jeho prostorách se našly zbraně, tiskárna na falešné dokumenty a různé tiskoviny vyzývající k násilnému svržení tehdejší čečenské Kadyrovovy vlády, která tehdy již spolupracovala s federální vládou. Tyto tiskoviny v té době byly distribuovány po celé Čečně a Dagestánu. Pochopitelně, v ČvT tvrdili, že oni s tím absolutně nic nemají, že o tomu vůbec ale vůbec nevěděli. Následně označili ruské policejní orgány za strukturu NKVD, která brání humanitárním organizacím provádět dobro.

   Smazat
  2. V té ozbrojené školce "pracovala" "novinářka" Petra Procházková, vášnivá to milovnice Ruska a Putina.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:33 Pravdu máš předsedo. Putin zmanipuloval:
   * Člověka v tísni, aby podal žádost u OSN o ECOSOC
   * Kubu, aby vypracovala stanovisko
   * OSN, aby o tématu jednalo a hlasovalo
   * Kotrbu, aby o tom napsal
   * Britské listy, aby to vydaly
   * České národní listy, aby to převzaly
   * Novou republiku, aby to po letech, když z Ruska vykázali Člověka v tísni, tento článek opět vytáhla na světlo a publikovala (redakce NR ho nenapsala - to je váš FAKE).

   Takže pokud téměř vše Putin dokázal (jak vy tvrdíte), je velmistr šachu, neb stále hraje simultánní partie (jak vy tvrdíte "píská"), a tuto partii už začal v roce 2006.
   Závěr? Buď :
   1) jste blázen
   2) nebo Putin je génius manipulace s mimozemsky výkonným potenciálem
   Vzhledem k výšeuvedeným bodům události a začátku incidentu v 2005 se přikláním ad 1). Ostatní nechť si udělají svůj vlastní názor.

   Smazat
  2. 8:34, mám takový dojem, jestli to není nějaký trollovací roztleskávač, aby diskuse frčela. Naposledy narvali Rusy a Putina do zmanipulování nějaké australské ankety o ptácích. Vyhrál nějaký druh tučňáků, ale organizátoři si zřejmě přáli, aby vyhrál kiwi. Tak prolustrovali IP adresy hlasující pro tučňáka, a opravdu, 335 hlasů bylo z Ruska. Pointa je v tom, že soutěž byla mezinárodní a desetitisíce samotných Australanů hlasovali pro tučňáka.

   Smazat
 12. https://www.prozeny.cz/clanek/maslo-za-stovku-aneb-kolik-co-stalo-pred-30-lety-60255?dop-ab-variant=100&seq-no=1&source=hp

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musím říct, že srovnávat například dostupnost potravin před rokem 1989 a dnes je to samé jako srovnávat vozidlo 1000 MB a dnešní Octávku, kdy samozřejmě vyhraje dnešní vozidlo, protože vývoj šel dopředu. K článku je nutné doplnit, že tehdejší průměrný plat, před rokem 1989, tedy přes 3000,-Kč měl skoro každý a nájemné za byt 3 + 1 v Praze rodina platila 250 Kčs a dnes průměrný plat 31 000 má jenom pětina pracujících a to kdo ví jestli a nájemné v Praze je 20 000 Kč a metr čtvereční bytu v Praze stojí 86 000,-Kč. Za bývalého režimu byly potraviny kvalitní a dostupné a nebyl to potravinový odpad dovezený od naších úhlavních přátel, kteří měli v plánu nás poslat komínem do nebe, hned potom co se vypořádají se židy. Dnes to dělají programově, jak se říká sofistikovaněji a dováží nám sem otrávené potraviny potom co nám zlikvidovali zemědělství.

   Smazat
  2. 8:05 Tak jdeme tedy do porovnání nákladů cena bydlení. V roce 1964 státem stanovená jednotná cena 2,05Kčs/metr². Pokud tedy občan dal 175, za plochu bytu, + 300,- za vytápění, vodu = 500,-Kč/měsíčně z platu 2500 čistého. Zbylo mu na máslo 2000,-Kč.
   Pokud dá dnes za byt se službami 15 000,- zbyde mu na máslo 15 000,-Kč.

   Závěr podle mustru autora 8:05 (taková blbost, že to nelze nazvat ironií, ale napíši to.)
   Za socialismu mohl každý za plat pronajmout byt o ploše 1200m². Dnes při ceně nájmu v Praze 300/m² jen 102m². To jsou paradoxy. To se občané dřívě měli, že?
   Nebo dnes na Šluknovsku, Jesenicku, Bruntálsku se mají občané nejlépe, protože díky nízkým nájmům a průměrnému platu si mohou koupit nejvíc másla. To chudáci v Praze musí váhat s namazáním každého krajíce.
   Takže vidíte, že:
   * Vaše porovnání není reálně vypovídající o ničem
   * v 1989 si máslo koupil skutečně každý s průměrným platem v množství za 2000,Kčs
   * dnes si ho koupí podle toho kde bydlí, s tím, že kdo má nižší nájem, ten má nižší příjem (Šluknovsko)

   Je třeba studovat neoblíbené předměty a pro seriozní informace sledovat celek, nikoliv vytrhnout jednu jedinou položku ze spotřebitelského košíku. To je ale matematika + logika a ty nyní nejsou v oblibě a postupným přesunem "z povinných", "do volitelných" a následným konečným přesunem "do zakázaných" předmětů se dosáhne kýženého cíle.

   Smazat
  3. V roce 1964 plat 2500,-Kcs cisteho?
   Ty jsi pracoval u estebaku, ze jsi mel takovy plat?

   Smazat
  4. 9;47
   To by se musel jmenovat UDAVAČ,VODKOVIČ HAVEL!

   Smazat
  5. 9:47 Omlouvám se Vám, že jsem nadbytečnou informací způsobil Váš "chybný závěr". V roce 1964 byla jednotná cena za nájem stanovena stranou a vládou. To se do 1989 neměnilo a staré byty chátraly a OPBH nezvládalo opravovat. Až v 1990 se od 1964 nájemné zvedlo o 200%.
   Nikomu jsem netykal a v STB nebyl. Je Vám to jasné?Zpochybněte ty výpočty, co jsem uvedl já vy "novodobý estébáku".

   Smazat
  6. 9:47-Netvrdím, že to byl průměrný plat ale já v té době, ve stavebnictví bral podobný plat + reluty a jednou ročně náborový příspěvek 1200-1700.

   Smazat
 13. 7:33 Pravdu máš předsedo. Putin zmanipuloval:
  * Člověka v tísni, aby podal žádost u OSN o ECOSOC
  * Kubu, aby vypracovala stanovisko
  * OSN, aby o tématu jednalo a hlasovalo
  * Kotrbu, aby o tom napsal
  * Britské listy, aby to vydaly
  * České národní listy, aby to převzaly
  * Novou republiku, aby to po letech, když z Ruska vykázali Člověka v tísni, tento článek opět vytáhla na světlo a publikovala (redakce NR ho nenapsala - to je váš FAKE).

  Takže pokud téměř vše Putin dokázal (jak vy tvrdíte), je velmistr šachu, neb stále hraje simultánní partie (jak vy tvrdíte "píská"), a tuto partii už začal v roce 2006.
  Závěr? Buď :
  1) jste blázen
  2) nebo Putin je génius manipulace s mimozemsky výkonným potenciálem
  Vzhledem k výšeuvedeným bodům události a začátku incidentu v 2005 se přikláním ad 1). Ostatní nechť si udělají svůj vlastní názor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To co píše 8.33 můžu jenom potvrdit. Američani by tam rádi udělali barevnou revoluci a Člověk v tísni na Kubu posílal své lidi s hromadou dolarů, aby podporovali tzv. tamní disidenty, jenže lidé se tam mají tak dobře, že těch disidentů je tak málo, že ty dolary vychází nazmar. Jinak co se týče disidentů, tak každý vrah odsouzený na Kubě je Americký disident a jeho manželka pak vyjde v bílých šatech, jako že jsou utlačovaní. Něco podobného, když Havel vyhlásil všechny kriminálniky v roce 1989 za bojovníky proti totalitě a následně po svém zvolení prezidentem, je pustil a ti pak povraždili velké množství nevinných lidí. Následně Havel prohlásil zabíjení lidí bombardováním NATO v Jugoslávii a za humanitární pomoc.

   Smazat
 14. Když vidím dnes na Letné tu nedemokratickou lůzu která nectí svobodné volby tak jak jsem nevolil ANO Babiše tak dnes mohu konstatovat že můj hlas Babiš má.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná, že je to jejich taktika. Jinak tomu nerozumím. pro 8:35

   Smazat
 15. Nekdo tady psal o Kube tak ze bych se pridal
  Zeme na europske pomery chuda coz je pravda
  Nicmene jsem nevidel ani nezazil ze by tam vladnul hlad
  Lide prijemni a velmi vstricni
  Co se tyka policie nebyl jsem ani jednou kontrolovan a jestli ze sel za mnou zastup tajnych agentu tak jsem je nezaregistroval
  Navic tolik nadhernych legendarnich aut jako na Kube jsem v zivote nevidel
  Pohyboval jsem se celkem bez nejmensich problemu takrka vsude a oblasti kam neni vstup povolen jsou znacena naprosto stejne jako tomu je vsude ve svete
  Kuba je perla a lide nesmirne hrdi na svou zemi coz muze byt pro us obdivovatele frustrujici
  Kuba dnes a Kuba okolo roku 1960 az zhruba 1985 je neco absolutne neporovnatelneho
  Lekarstvy na pomery latinske ameriky bez debaty na nejsvyssi urovni a negramotnost jsem nezaregistroval
  Kuba je raj a srouby statni moci v podstate jiz na obyvatelstvo nikak nepusoby a nechaveji je v klidu
  Ale kdyz ona tam ta mafie zanechala po padu Battisti tolik majetku ze je to nemuze nechat v klidu..
  To se neodpousti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačí porovnat lékařskou péči s USA. Můžete být polomrtvý, křičet bolestí a nikoho nezajímáte. Nejprve vyplnit formulář o pojištění, jak je vysoké a podle toho jste léčen. Pokud ho nemáte, je to smůla a léčení se odehrává až v krematoriu ale opět pokud na to máte. Zřejmě se těm blbečkům, co USA vychvalují po tomto stýská. Ono je vše na úhlu pohledu. Ti mladí hlupáci z Letné až dozrají, tak zjistí, že cestování, nákup elektroniky a podobné kraviny, které dnes mají za svobodu nejsou nic proti tomu kdy dříve se člověk nemusel bát, že nebude mět kde bydlet, nabo, že splátku nesplatí. Pokud se musel postarat o dítě nebo nemocné rodiče, mohl protože měl ošetřovačku. Dnes je to na vyhození z práce. Jídlo bylo tvrdě hlídáno a tehdejším normám by nevyhovělo 90% dnešních výrobků. Lékařská pohotovost byla téměř na každém kroku. Dnes je to problém, který je obzvláště pro staré pacienty obtížný, protože vzdálenost mimo velká města je 30-50km. Na stejné Letné v roce 89 Zeman četl, na kterém místě v čem jsme. Bohužel ve školství jsme spadli pomalu o šedesát míst mezi rozvojové země. Dříve potravinově soběstačné ČSSR je dnes soběstačné z 38%. Ano krámy jsou plné oproti době před rokem 89 ale vše je na dluh, který někdo bude muset zaplatit. Ti starší to už nebudou, v době, kdy byli mladí tehdejší ČSSR neměla dluhy ale naopak pohledávky. On je ten moderní úhel pohledu velmi krátkozraký, protože nebere v potaz to, co je pro člověka důležitější, zda chvilková zábava nebo skutečné potřeby pro život.

   Smazat
  2. 9;29
   Česká republika už ten amiksindl začíná v tomhle dohánět mílovými kroky,bohužel!

   Smazat
 16. Ta nedemokratická parta z Letné je složena z bývalých nositelů komunistických stranických kníže, hrdě nosících tyto knížky v době kdy zde byli popravováni naši vlastenci. Je to hnus soudruhu Rychecký, Šiklová, Svěráku, Pitharte, Sokole a tisíce dalších neslušných lidí kteří nám zde dnes káží něco o demokracii. Je to směšné až zavrženihodné jednání těchto soudruhů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:45Píšete, ta nedemokratická parta z Letné To máte nějaké popletené soudruhu.Já jsem se zučastnil včera té demonstrace, ale žádného soudruha Rychetského, Šiklovou a další co jmenujete jsem tam neviděl.
   A to, že byl Zeman soudruh vám jistě nevadí co.Žvanile.

   Smazat
  2. 9;09
   Většina lidí se tomu představení smála a raději hezkého den prožila smysluplně!!!
   P.S.Byl tam Antichartista a soudruh Svěrač,toho jsi zřejmě přehlídnul,ynteligente!
   A na million chcanek tam bylo hooooodně málo zachodů,takže si navzájem radostně očekávali dovezení havlogreténi kotníky!☺

   Smazat
  3. 9:27 Píšeš SMYSLUPLNÉHO,hmmm, tak jako ty tady ?, celej den čmáráš nesmysly? To raději na Letnou.!

   Smazat
  4. 9:09-"Soudruh" Zeman byl ve straně několik měsíců od jara 1968 do vyhazovu pro nesouhlas s okupací. To, že jste soudruha Rychetského a soudružku Šiklovou na Letné neviděl, neznamená, že tam nebyli Vy jeden žvanile.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Jak jsem již napsal sodruh Rychtský byl jedním z nevětších omylů prognostika pana presidnta. Ještě štěstí, že si nezařadil mezi své poradce nebo soudce pana Jičínského. Ti by mohli dělat něco na úrovni ČUČKAŘU

   Smazat
  7. 21:27-odkud svojí "hatmatilkou"mluvíte, že máte takový "vhled"! Jinak souhlasím.

   Smazat
  8. 9.09 tak at vam generalismus Pavel
   Kovany bolsan ktrery memi prisahu podle politicke situace vyhraje presidentske volby
   Hodne stesti

   Smazat
 17. 8:37 dost možná, že máš pravdu. Ale proč z toho blahobytu (Kuba) tak stejně tam, kde byl socialismus utílá za lepším do toho hnusného kapitalismu? Aha, tady něco nehraje. Strejdo, jak ou máš stolici? Krvavou..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:57 Pokud je občan spokojen s režimem, tak nikdo nemusí nikam utíkat. To jen totalitní režim, jaký byl u nás 40 let a v dalších zemích Východní Evropy musel zadrátovat hranice.V NDR zeď, byl unikát. Jinak by jim 90% lidí uteklo, odporná banda rudá.
   A ti pohraniční zločinci, co mají na svědomí zestřelení lidí, bych zavřel na doživotí, ještě dnes.

   Smazat
  2. Krvavá banda sama od sebe chtěla demokracii a tržní hospodaření v roce 1968. Jak to vysvětlíš, ty černá bando.

   Smazat
  3. Ty jouzo
   Za prve si netykame a za druhe jsem projel tolik statu kolik ty jsi nesezral knedliku..
   mam je taky rad...
   Proc utikaji...???
   Proto ze ty jouzo nechapou do ceho lezou...
   Kuba neni ideal prosperity ale je svobodna pro zatim..tedy na rozdil od cech
   Ty a tobe podobni prodaji svobodu a hrdost k vlastnimu narodu za kus zvance ktery upadl z ruky anglosaskeho panicka..
   Nejsi nic..nula jako tobe vsichni podobni
   Jinak ma stolice zatim v pohode
   Muzes se podivat na vzorek

   Smazat
  4. 9:45 Tak ty máš hochu dost. Kuba je svobodnější než Čechy? Opravdu rudé, blbé hovado GRATULUJI!

   Smazat
  5. On nekdo psal ze je Kuba svobodnejsi..??
   A ty citis v cechach svobodu krome toho ze si muzes nacpat hubu haamburgrem
   Tak to ja si predstavuji svobodu jinak
   Lituji ale v chchach je svoboda iluze

   Smazat
 18. Rusko přijalo zákon, který umožňuje klasifikovat organizace podle toho, kdo je financuje. Podobný zákon, tedy staršího data, mají i v USA. Lidská práva a humanitární pomoc jsou jen zástěrkou. Cílem je vždy rozvrat těch států, které se vymykají "naší" kontrole. Slyšeli jste, že by organizace Člověk v tísni organizovala protiválečné demonstrace?
  Organizace Lékaři bez hranic je naopak kritizována za poskytování skutečné pomoci. Potíž je v tom, že uprchlíky nepovažujeme za lidi.

  Pokud jde o Kubu, tu Američané dusí sankcemi, protože si ji nedokázali podrobit. V Americkém kongresu existovala a možná ještě existuje skupina, která se zabývala otázkou, co je na Kubě nutné udělat, až USA zvítězí. Na jednom z prvních míst byla redukce zdravotní péče.

  Kuba je zajímavá i proto, že byla dávána za příklad, jak chudé země mohou přežít mezi těmi bohatými (aniž by to bohaté země něco stálo). Nepamatuji si zdroj, byla to zpráva Světové banky a nebo Světové obchodní organizace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:03...Bolivie vyhostila cca 200 Kubánců, převážně lékařů.
   Asi jim tam CIA dodá nějaké bylinkářky a zaříkávače cholery.
   Ó ti se maj :-o
   Helanov

   Smazat
 19. Musím se Putivi vysmát, prý " nejmocnější muž světa " a bojí se několika málo bezvýznamných lidí z TÍSNĚ? Rusko a Čína, dva státy světa s absencí jakékoli demokracie, a místní žumpa tomu tleská.
  Proto jsem byl včera na demonstraci CHVILEK, abych svoji malou podporou zduraznil, že u nás demokracie a svoboda funguje a fungovat bude!!!! Ne jak atoritářském putinovském Rusku.Děláte si soudruzi zbytečné naděje, že něco tak odporného jako je v Rusku bude taky u nás! Až se vymění prezident a já doufám, že to bude co nejdříve, tak potom se natrvalo zbavíme Ruského vlivu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Už jen slovy o panu prezidentovi jste se dopustil šíření poplašné zprávy a navádění k trestnému činu.
   Právě že se Putin nebojí si s nimi dělat, to co chce a co vyžadují okolnosti. Prostě Vás odstřihl od korýtka, že? Vy Neziskový organizátore za naše a sorosovy peníze.
   A je vidět, že nejen nechápete pojmy, ale neznáte ani v hrubých črtách, co se v obou zemích Vámi uvedených děje. Nesmíte věřit jen ČT a Bakalovi.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 9:04, otravnou mouchu, která sedá na hovna a následně roznáší infekci po okolí, taky raději zlikviduju. My to s ČvT dělat nemusíme, my toho hovna tady máme plno a jsme imunní, vždyť to je naše hovno. Taktéž není známo, že by zdejší centrála této organizace tady někde skladovala zbraně a spolupracovala s něčím podobným jako je třeba Hizb at Tahrír. Ovšem, jakmile se začnou věnovat něčemu podobnému zde, podobně jako to dělali v Grozném, nevím, jestli jim to projde.

   Proto byl ČvT v nultých letech ČvT vykopnut z Kavkazu, a to mohli být ještě rádi, že neskončili někde v ruské ťurmě. My jsme zabásli malého Nikulina, a tak moc jsme se ho báli, že jsme ho předali do rukou predátorů z USA.

   Pokud bude tzv. "apolitická neziskovka" placená z amerických fondů zcela nepokrytě provozovat politickou agitku za nějakou konkrétní stranu, pak si ten kopanec do prdele zaslouží. Nějaká Butinová v USA byla pouze obyčejnou členkou jakéhosi amerického klubu "Přátel zbraní" a vyneslo ji to několik měsíců samotky. Že by mocná Amerika byla tak připosraná z jediné obyčejné ruské dívčiny?

   Smazat
  5. 9:11 A že by se Putler posral z jedné neziskovky? To rusko dneška je velice slybej protivník.

   Smazat
 20. Protože si myslí, že pro ně na prvním místě jsou peníze. Jenže to, co je nad všechny peníze - o které za celkem krátkou dobu stejně všichni přijdeme - je víc a trvalejší. Kolik procent se doopravdy prosadí tak, jak si představovalo?
  8:57
  Vy jste se už vyléčil? Je vidět, že máte osobní zkušenosti z dnešní doby.

  OdpovědětSmazat
 21. Jako lékařka jsem tehdy měla plat 2300 hrubého.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 9.06 V kterém to bylo roce , nějaké benefity jste k platu neměla , jak dlouho jste ten plat měla , jakou jste měla praxi?

   Smazat
  3. 9:15, středoškolák i méně. Byly kvalifikované profese, kde byla v roce 1983 nástupná hrubá mzda 1100 Kčs a po pěti letech jste se propracoval až k "nádherným" 1500.- Kvalitní ženské zimní boty stály 600.- Samozřejmě mohli jste jít tam, kde se vydělalo víc, jenže musel byste do dělnické profese. Nekvalifikované samozřejmě. Ani tehdy to nebyla žádná sláva, alespoň pro ženy určitě ne, protože ty nemohly dělat v některých těžkých provozech. S dobrým platem na dělnických pozicích v těžkém průmyslu jsem souhlasil, to byly zasloužené peníze.

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 09:54 Demonstruješ svou prudkou inteligenci ?

   Smazat
  2. Mazej na Letnou houpací koni, ke svým vymytým mozkům.

   Smazat
  3. Našel jsem dnes ráno na ulici gumu ze slipů. Prý přiletěla směrem od Letné. Ta určitě patří 9:54 , protože z toho směru odjížděla sanitka z Bohnic. Prý tam někdo vykřikoval sláva a nazdar Listopadu, sousedi se shodli na tom, že to má od dětství.

   Smazat
  4. 11:36, ne listopad. On se spletl. Po celý svůj život vykřikoval sláva Říjnu, s tím, že se jednalo o listopad a teď se mu to pomíchalo. Ta šprcka nepatřila jemu, k čemu by mu byla? Za patřila jeho mladšímu partnerovi z Eurohodnot.

   Smazat
 23. V ramci vyroci 17.listopadu bychom vsem tem rudym darmozroutum sebrat jejich duchody, at se treba jdou past.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A helemese, zase troll a jen prudí jako vždycky.
   Kdo tě platí, drzý fracku? Potřebuješ dostat facku!

   Smazat
  2. 09:56 Zajdi si na jatka a požádej ať tě humánně utratí. Pokud tě praští do tykve, tak o tom nebudeš ani vědět.

   Smazat
  3. V ramci vyroci 17.listopadu bychom vsem tem rudym darmozroutum sebrat jejich duchody, at se treba jdou past.Všichni se dnes sejdou na Letné.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Sranda je, že Vy si na ně budete spořit celej život a nebudete už mít nic. Protože to s láskou a odevzdaností věnujete Vašim guru - majitelům Vašich mozků. A soukromé penzijní fondy "zákeřně" zkrachují jeden rok před Vaším předpokládaným důchodem. Jedině oni mají přece právo podle Vás na existenci. A něco budete muset taky dát Arabům, Vaše vlastní tělo jim stačit nebude. Dopadnete jako Ukrajinci, co jim chystají pogrom (Soros a spol.) a to jen proto aby Rusko KONEČNĚ se i podle Vás nechalo vtáhnout do války. Takže Vy si připravte opasky, maskáče, plastikové zbraně a čekejte netrpělivě na povolávací rozkaz. Vzhledem k tomu, že základní vojenská služba již není, je velká pravděpodobnost, že se v Evropě novobranci vystřílí sami, už během cvičení. Hodně štěstí, usmrkaný chlapečku.

   Smazat
  6. 9:56, a dát tobě, co, dávkový povaleči? Tohle by se vám sockám líbilo. Jenže pokud se tak stane, pak takový chudák jako ty, ztratí možnost přístupu k internetu a skončí v nějaké zemljance pod Nuselákem. Jelikož zabrané důchody buď sebere nějaká nadnárodní správcovská společnost pro sebe, tedy i ty tvoje dávky, anebo se to přesune "potřebnějším", tedy tvým černým bratřím z Afriky, kteří budou oprcávat a pást tvou maloletou dceru.

   Smazat
 24. No jo měly by je zakázat i u nás politické neziskovky nepotřebujeme.

  OdpovědětSmazat
 25. Proč na tom logu u plotu močí chlap!?!?!?
  Neměla by si vedle něj přičapnout i nějaká dáma?
  Ještě maj rezervy,člověci v plísni ;-)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, je to příliš mačistické a gendrově nevyvážené. A kde je těch dalších 39 pohlaví?!!!!

   Smazat
 26. Rudym darmouzroutum sebrat jejich duchody a nechat jen zivotni minimum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádné minimum. Ať si je krmí jen jejich děcka a Putin.

   Smazat
  2. Vás parchanti nechají zdechnout a UDAVAČ z hrobu taky finančně nepomůže!

   Smazat
  3. Jo jo, pravda, dnes jich bude plná Letná.

   Smazat
  4. 10:16, to je hezké, když vyhrožuje socka jako ty. Zvlášť lidem, kteří si na živobytí vydělají vždy. Jenže to se pleteš. Tobě žádné příjmy nepůjdou, ty nejsi ta správná figura na důstojné sociální dávky, ať budeš trollovat sebevíc. O naše příjmy se nestarej, my budeme mít vždy dostatek. My jen nechceme vyživovat ubohou línou socku jakou jsi ty, ani další tobě podobné, ať přichází odkudkoliv.

   Smazat
  5. 16:40, socka s nožíkom, která by chtěla ukrást našim penzistům důchody vyhrožuje, to je směšné. Jdi si nasbírat dřevo na zimu, Ištváne, za chvíli bude pozdě.

   Smazat
  6. 10:38 Nezapomínej zmínit, že to byl tvůj biologickej fotřík, jen ti o tom dříve nikdo neřekl, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Zato tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny - tvý rodiče, zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé ugrofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 27. Babis prave hovori o tom, jak se CR a jejim obyvatelum dari, ze zijeme v nejlepsim obdobi nasi republiky.
  To se asi Drdavid zblazni. Pardon! On uz blazen je:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:35
   To víš ty yntoši za zrcadlem!

   Smazat
  2. 10:35, David se moc nezblázní. Koneckonců tomu odpovídá i článková struktura NR, kde toho moc proti němu není. Zato Milionové Úchylky musí být na mrtvici, jelikož navzdory vysokému výročí, nemáme ještě republiku zasranou migranty z Afriky, nejsou parky plné bezdomovců a feťáků, nejsou rozebrané Krušné Hory, Lichtenštejn nemá Valdické ani Lednické panství, ani Landsmanschaft zbytek Česka, a v MŠ se stále ještě nevyučuje homosexuální prostituce.

   Smazat
  3. 10:35 Co je na tom špatně ty kopyto. Babiš je taky obyvatel. Že, ehmm.

   Smazat
 28. Petrodolar jde do kopru.
  Podíl nedolarového exportního vypořádání s EU, Čínou a státy BRICS již překročil 50 %. Ruské banky a společnosti dokázaly snížit závislost na zahraničním (převážené dolarovém) financování. Podíl aktiv v amerických dolarech se v ruských devizových rezervách snížil na polovinu,“ poznamenal Kostin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 10;45
   A amiokupant vykrádá zlato po muzeích,ve Fort Knoxu má leda velký HOVNO!☺

   Smazat
  3. 10:54 Že by si se tam schovával, rudopre? Nebo tě tam vyslal slídit tenhlencten tvůj vypouštěč - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   a když tě vrátnej ucejtil tak tě vysprejoval a ty teď musíš lhát že tam nic není?☺

   Smazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, blahopřeji, že si dosud pamatuješ učivo socialistické základní školy, že existuje Golfský proud (zaznamenaný Kolumbem), i to, že díky němu nezamrzá sever Evropy. Ale s tou Kubou moc pravdy nemáš, jelikož jak vidíš, působí zde ČvT financovaný USAID. Jen ten zájem není tak markantní, aby na ní Amerika rovnou zaútočila bombardováním. A taky není moc možností, jelikož, jak jsi řekl, Kuba je malá, chudá a izolovaná. To by se těžko vysvětlovalo. Možná by byla potřebná nějaká sakrální vražda, třeba nějaký Northwoods v2.0. Co ty na to?

   Smazat
 30. "Člověk v tísni" pracuje se stejnou strukturou jako třeba Hizballah. Na jednu stranu vizuálně podporuje humanistické akce, jako třeba školky, nebo třeba věnuje na rekonstrukci nějakého prostoru malé, většinou úplně bezvýznamné peníze, což následně zpropaguje za podstatně větší peníze. A na druhou stranu podporuje "boj za svobodu a demokracii", "za právo sebeurčení", .. atd. Což se děje většinou v utajení, neboť to jednak není předmětem oficiálního poslání organizace, ale také ve většině zemí, včetně Západních, trestné.

  Tohle je už dávno profláklé. ČvT byl z Ruska několikrát z mnoha míst vykopnut, když se očividně pokoušel dělat politickou agitku. A nakolik jsou drzí, to ukazuje arogantní prohlášení samotného Pánka, který se vůbec netají tím, že pomáhají tamnímu obyvatelstvu vypořádat se s "bezprávím diktátorského režimu". Takže například jako pomoc při záplavách v Jakutii si představují tak, že tamním lidem poradí, aby nechali všeho, a dokud jsou v dostatečně zoufalém položení a hodně nasraní, pochodovali na Moskvu a strhli krvavého diktátora, který za všechno tohle jejich neštěstí může. Neboť jen on mohl způsobit přílivové deště a s nimi tisíciletou vodu. Bohulibá činnost, že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne jako Bílé přilby, to je správně.

   Smazat
  2. 11:19, BP jsou hodně jednoduchý projekt, který je evidentně zaměřený na akční stránku a není to typická neziskovka "charitativního typu". BP nemůžou působit v běžných civilních podmínkách. ČvT navenek pracuje podobně jako Armáda spásy apod.

   Smazat
  3. Neurážej Hizbalah !

   Smazat
  4. 11:52, nikoho neurážím, jen konstatuju ohledně struktury.. Hizballáh dělá jednak humanitární agendu, ale pod stejným finančním krytím jsou i ony známé úderné jednotky. Ačkoliv jejich cílem je něco jiného než jsou cíle podobných organizací Západních zemí, většinově krytých z britských nebo amerických fondů.

   Smazat
 31. Účet za listopad 1989? Blouznění o svobodě, třetinové mzdy. 300 miliard ročně zmizí do zahraničí. Ekonom Šulc bourá výročí:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ucet-za-listopad-1989-Blouzneni-o-svobode-tretinove-mzdy-300-miliard-rocne-zmizi-do-zahranici-Ekonom-Sulc-boura-vyroci-603501

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Šulc? Neznám, ať jde do prdele.
   Babiš, za kterého tak bojujete, říká pravý opak.

   Smazat
  2. 11;06
   To je dneska apríl?!

   Smazat
  3. 11:25
   Tak to se zeptejte babiše.

   Smazat
  4. 11:36
   Ovšem krom toho ještě celou dobu říká,že Kraďousek a Sralbotka jsou MEGAZLODĚJI!

   Smazat
  5. 11:06 Samozřejmě protože Babiš patří k vám též je liberální demokrat. Ale bere na vědomí že tu žije většina jiných lidí a proto je v čele. Opravdu nemám zájem aby mě kraďousek přidal 40 kč k důchodu které by ještě zdanil.

   Smazat
 32. !!!! USA náš vzor !!!!
  Růst amerického státního dluhu, který je nominálně nejvyšší na světě, zrychluje. Administrativa prezidenta Donalda Trumpa žene deficit státního rozpočtu do rekordních výšek. A nic nenasvědčuje tomu, že by se to v blízké budoucnosti mělo změnit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 11:14, ve všech médiích, liberálních i konzervativních, se hovoří o přehřívání ekonomiky. V minulosti toto vedlo ke strašným válkám. Nevím, jak tebe, ty blbe, ale každý normální člověk z tohoto vývoje má velké obavy.

   Smazat
  3. 11:28
   Rubl se zhroutil před pár lety o 2/3 a žádná strašná válka nebyla, debile.

   Smazat
  4. 11:43
   Hlavně,že amiokupanti můžou vykrádat okupovaný země,jinak už by se hlady požrali!☺

   Smazat
  5. Francouzská média informovala o úspěchu Ruska v odmítnutí dolaru:

   https://cz.sputniknews.com/byznys/2019111710972966-francouzska-media-informovala-o-uspechu-ruska-v-odmitnuti-dolaru/

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 13:47
   Ahoj demente.
   Trochu faktů:
   2008 23 rublů za dolar
   2016 84 rublů za dolar
   dnes 64 rublů za dolar

   Smazat
 33. USA bude devalvovat dolar nejméně o 50% Proto ti co ovládají akciové trhy, manipulují s kurzy ženou tyto trhy do nebeských výšin a to z důvodu aby jejich ztráty z propadu jak toho zeleného nic a propadu CP nebyly tak bolestivé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:14, možná by nějaká devalvace pomohla tamnímu exportu. Jenže se jim zas prodraží služby, které pro je vykonávají lidé po celém světě, jako třeba Člověk v tísni. Ale možná ne, ČvT to pro vládce Ameriky bude dělat rád i za třetinovou cenu. Anebo se bude víc snažit, aby měli větší efektivitu a tím generovaný větší zisk. Neboť ani neziskovka nehrabe zadarmo.

   Smazat
 34. Ano dluží, mé ideály které jsem o nich měl ještě před 30 lety díky Hlasu Ameriky cháááááá

  OdpovědětSmazat
 35. Putin to udělal dobře, vypráskal všechnu tu rozvracečskou verbež z Ruska, postavil mimo zákon a mají klid. Zoufalé kvičení serešovců jim bylo prd platné. Rusko je bohužel poslední evropskou zemí, která si zachovala zdravý rozum a pud sebezáchovy.

  OdpovědětSmazat
 36. Ano Hlas Ameriky byla a je propagandistická stanice a dnes lituji těch stovek a stovek hodin co jsem strávil při jeho poslechu. Každý den 365 dní v roce desítky let od 21:00 do 22:00. Dnes bych je měl zažalovat že mě připravili o stovky a stovky hodin spokojeného spánku. V Americe se takovéto újmy běžně žalují že.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zažaluj raději své rodiče jakého zplodili debila.

   Smazat
 37. Po projevu Babiše, se musel zdejším rudoprdelníkům zhroutit svět :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11;29
   Proč,řekl jen to,co chce havloverbež BEZ MOZKU slyšet!☺

   Smazat
  2. 11:36
   A proč neřekl to co chcete slyšet vy? Protože takoví jako vy jsou Babišovi úplně u prdele.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 11:42
   Ale vždyť to říká od začátku,že Kraďousek a Sralbotka jsou MEGAZLODĚJI!☺

   Smazat
  5. Národní Vůdce Babiš – jeden z největších českých leninistů!

   Výše uvedený provokační příspěvek anonymního primitivního antikomunisty (17. listopadu 11:29) JASNĚ DOKAZUJE pitomost antikomunistů, antiputinistů, antibabišistů a antizemanistů: Tito zuřiví antibolševici NIKDY NESLYŠELI o leninismu, geniální strategii, vyvinuté samotným Nesmrtelným Leninem!!

   Zato my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti víme o leninismu zbla vše, používáme leninismus každodenně – a díky němu vítězíme!
   Tak třeba dnes: Národní Vůdce Babiš přednesl projev, v němž zmínil buržoasního synka Havla, toho prožluklého agenta CIA a Mossadu. A zmínil ho POCHVALNĚ, i když mu slova nešla z jeho úst komunisty a oddaného spolupracovníka naší StB.
   Ano, náš n. V. Babiš zapřel sám sebe – nádherně leninsky – a svým projevem zmátl všechny třídní/národní nepřátele; viz prachpitomý příspěvek výše.

   Podobně leninsky vystupuje i náš druhý národní Vůdce Miloš.
   Prostě: Podstata leninismu tkví ve využití každé příležitosti na zmatení a oslabení nepřítele, na posílení vlastní moci.

   Což náš. n. V. Babiš ovládá DOKONALE, díky tomu vítězí, a vítězit vždy bude.
   Díky tomu proběhne odchod Česka z NATO a EU v klidu, a opětovný příjezd Velkoruské armády se rovněž obejde bez větších obtíží.
   Následné opětovné začlenění naší vlasti do Velikého Ruska již budou provázet NÁDHERNÉ celonárodní oslavy.

   „Dobré je vše, co posílí naši moc!“ (V. I. Lenin)


   P. Radosta

   Smazat
 38. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JDI SI LEHNOUT DO PAPUNDEKLU A DO KAFE SI DEJ HALDU PRÁŠKŮ NA SPANÍ,UDELÁŠ ČECHŮM RADOST!☺

   Smazat
  2. Večerku, proč by ses neměl dobře, když ti babiš přidává.

   Smazat
 39. Progresivní móda pro pány:

  https://navratdoreality.cz/progresivni-moda-pro-pany-9059.html

  OdpovědětSmazat
 40. Pořád nechápu, proč mají ve znaku chlapa co chčije u plotu.
  Asi zalévá marušu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11;48
   Omyl,to je hrob UDAVAČE HAVLA a on tam zalévá květenu!☺

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Anonymní 17. listopadu 2019 12:02
   Je dobře, že jste nám to připomněl. A Vy jste, až na tu hlavu, jinak zdravej? Proč raději Ty neskáčeš? Nebo píšeš skákaje po pokoji kde mačkáš tlačítka? Raději skákej, jinak nedostaneš kůžičku!! Chvilkaři už sledují správné chování i u svých členů! Víš co vyjadřuje rusky slovo - člen? P.hlavní orgán muže. Jsi jím ještě vůbec, nebo ses už přestrojil do správných šatů? Ty jeden duhový orgáne moci!

   Smazat
  5. 12:50
   On je jen grabit,po matce!☺

   Smazat
  6. 12:02, nojo, dát si do znaku někoho, kdo si honí ptáka u nějakého záboru u nuda pláže, to člověka mírně rozhodí, my to chápeme. Klidně si ulev, zdejší diskuse snese i vulgarismy od podobných krasoduchů jako jsi ty.

   Smazat
  7. 11:58 Takhle bys neměl psát o svým biologickým tatínkoj! Vím, netušils to, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 41. Anonymní 17. listopadu 2019 11:48
  To není dělání lulu, ale rukou stočenou do ruličky dopředu a vzad, dopředu a vzad, rychlým tempem. Takovou tíseň asi mají na mysli. Někteří jejich členové , jak je i u nás velmi dobře známo, v tom mají i filmovou praxi. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste proboha viděl nějakou z filmových produkcí eurohodnotných Úchylkářů? Já jsem se k podobným krvákům neodhodlal.

   Smazat
  2. Mám na mysli něco jiného, copak nechápete?

   Smazat
 42. 11:48 Všimněte si, že ten co chčije je černej, možná chčije na znásilněnou Marušu. Reportér Čt Kubala má krásné rezavé sáčko, inspirované asi Minářovic Hitlerjůgend, aby bylo podprahově divákům sděleno, kam naše demoška neomylně kráčí a za co se včera demonstrovalo na Letné. Jinak jsem juknul na Primu, tam měl monolog Rychetský a to tak až se mi udělalo z těch jeho kydů málem blivno a honem jsem to musel přerazit přepnutím na Šlágr, jenomže teď v ČT 24 žvanil Havlův brácha a následuje Bára Hrzánová, tak nevím kam už to přepnout. U zdravého rozumu mne drží snad už jen ta myšlenka, na dnešní fotbalový mač s Bulhary, kdy si budu moci vyčistit hlavu. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 43. Na Albertově vystupují darmožroutové, kteří jsou z řad studentů a herců a žvaní jak oni bojovali a jak je třeba pořad bojovat za svobodu kdy už nikdy nesmí dostávat mladé rodiny byty zadarmo a zahraniční banky z toho nebudou mít žádné zisky a tato nebudou posílat za hranice. Byty zadarmo to už nikdy nesmí nastat. Svoboda znamená byty za 7 milionů nebo 85 tisíc za metr čtvereční. To je ta pravá svoboda. svoboda pro kapitalisty a darmožrouty. Na Albertově není jediný dělný člověk, který se musí živit rukama. A těmito dělnými lidmi tito herci a studenti jenom pohrdají.

  OdpovědětSmazat
 44. Jen se dětičky hádejte,pošlapávejte si navzájem bábovičky na tom našem malinkým písečku. Nezapomeňte si navzájem krást kyblíčky, lopatičky a nakonec to běžte žalovat. Maminka vás pohladí a plínky vám vymění.

  OdpovědětSmazat
 45. U toho chčijicího černého chlapa ve znaku plísně mi chybí
  genderová rovnost. Měla by tam být ještě paní pánková jak čupí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačila by fotka Edgara Hoovera v jeho domácích šatičkách☺!

   Smazat
  2. 13:15, :) taky jsem si myslel, že to je někdo, co chčije u plotu. Připojuji se ke genderové vyváženosti loga, ovšem s tím, že pouze paní Pánková nestačí. Je nutno minimálně třetí zástupné pohlaví, protože všech 72 by se jich tam asi nevešlo.

   Smazat
  3. 17:25 No kurva, máš teda pěknou familly. Ale samá "ženská", jak se budete množit. Lízání řití tě nezachrání.

   Smazat
  4. 13:27 Což Edgar, ten byl možná na hochy, ale tahlencta žůžovka - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je dokonce na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" ☺!

   Smazat
 46. Proč člověk v tisni nepomáha Srbské menšině v Kosovu ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co máte proti srbské menšině na Kosovu, že jim chcete ubližovat?

   Smazat
  2. Srbové na Kosovu strádájí a potřebují pomoci. Jsou to naši bratři.

   Smazat
  3. Osobně jsem se zajímal, jakou pomoc poskytuje Člověk v tísni kosovským strádajícím Srbům.Odpovědí mi bylo: ZAJÍMÁME SE, ALE MÁME JINÉ PRIORITY.

   Smazat
 47. Vy jste tady samá srandička, ale vono to možná jde do tuhého. Na rozdíl od vás hrdinů jsem posera.

  OdpovědětSmazat
 48. Jsou užitečné neziskovky ! I Kristus pomáhal ,ale politické neziskovky do pekel a satana na ně !!!

  OdpovědětSmazat
 49. 15:57 to máte pravdu, ty názory, že se jich Putin bojí, jsou takové zoufalé výkřiky dětiček, kterým spadly hračky do kanálu. Nejvíce mne zaujal jeden názor z dneška, někdo mluvil o tom, že tady nebyla před sametovým pšoukem šance na změnu režimu, dokud se to nezměnilo v Rusku. Teď začali v Rusku likvidovat šmejdy, kteří provozují protistátní činnost, u nás to přijde taky a to je dobře. Už aby to bylo. A ti zoufalci na Letné? Naprosto věrohodní v tom, že se podobají šmejdům, kteří nabízejí, tedy spíš nutí důchodcům, předražené sračky. Dědkové a báby řekněte vnukovi a vnučce, ať je za vás pošlou do pryč a nebo ještě dál. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 50. 14 dní od rána do večera nám čt ukazuje jak se máme dobře po předání sametu.
  Je to zbytečné,stále se najdou reakční a protidemokratické síly na Letné a pomlouvají naše demokratické zřízení.
  Co mi to jen připomíná?

  OdpovědětSmazat
 51. Jo říká se host do domu - Bůh do domu. Ale když vám do domu vstoupí ďábel tak hod musíte vydáhnou kříž a hnát ho od svého prahu.

  OdpovědětSmazat
 52. Účet za včerejší Majdan na Letné: PĚT MILIARD Kč!!!!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Již dlouho a přesně víme, kolik zaplatili naši dědiční nepřátelé za ČERVNOVÝ antikomunistický, antibabišistický a antizemanistický Majdan protivládních živlů na Letné: Více než 3 000 000 000 Kč!
  To je opravdu ASTRONOMICKÁ částka!!
  To je skoro tolik, co si náš národní Vůdce Babiš vydělá za rok, čistého!!!


  Jenže nyní je to JEŠTĚ HORŠÍ !!
  Ano, Soros, Rothschild a ostatní neomarxističtí vrazi z Wall Streetu a Bilderbergu dali na včerejší pokus o puč víc než PĚT MILIARD českých pevných korun!!!!!
  (Tuto 200% Leninsko-putinskou pravdu nám prozradili osvědčení soudruzi a soukmenovci z StB, KGB a FSB.)

  Kdo nevěří, tak ať počítá se mnou:
  300 000 placených agentů na Letné x 5 000 Kč/demonstrant = 1,5 miliardy Kč.
  Tyto peníze byly vyplaceny doslova „na ruku“ každému kavárníkovi a jinému kriminálnímu živlu, jenž přišel včas do ohrazeného a střeženého prostoru pro demonstranty.

  K tomu
  1. doprava těch statisíců pučistů (zvláštní vlaky, luxusní autobusy, pražská MHD) – Leninu žel, ne všichni ti protivládní pučisti byli z Prahy.
  2. náklady za pivo, párek (s chlebem a hořčicí!) a tlustý doutník, což byla další „odměna“ demonstrantům za zradu Vlasti, Vůdce a Strany. Krát minimálně 300 000, v pražských cenách, přičemž zřejmě leckterý z nenažraných pravičáků-havlistů šel fasovat dvakrát!!
  3. mzda účinkujících primitivních antikomunistických, antibabišistických „umělců“ … Ano, tito odrodilí herci, zpěváci apod. berou prachy, o nichž se nám horšolidem jen sní! Možná ani nesní – vždyť někteří z těch pražských „umělců“ berou skoro tolik, jako ředitelé menších divizí ANOfertu!!!
  4. pronájem techniky: Obří promítací plochy, ozvučení atd.
  5. pronájem mobilních záchodků atd.

  Prostě, sečteno a podtrženo: >5 000 000 000 Kč.

  Ptáte se, drazí soudruzi a soukmenovci, proč Soros s Rothschildem vydávají takové KRVAVÉ prachy (vydřené ze zotročeného euroamerického proletariátu) na
  • odstranění našich národních Vůdců Miloše a Babiše
  • zabránění opětovného příchodu nepřemožitelné Velkoruské armády do Česka
  • zabránění opětovného připojení Česka k Velikému Rusku?

  Odpověď je VELICE jednoduchá: Neomarxističtí vrazi z Wall Streetu a Bilderbergu se chtějí zmocnit GIGANTICKÝCH českých zásob ropy a zemního plynu, a naši národní Vůdcové jim samozřejmě stojí v cestě.
  Proto musejí být odstraněni a nahrazeni nějakými loutkami Západu, které zničí náš milovaný babišismus a nastolí zde evropské hodnoty, především kapitalismus, demokracii, lidská práva a jiný podobný HNUS.

  Naštěstí této tragédii snadno zabráníme:
  Nejdříve národní Vůdce Miloš vypíše referendum o vystoupení Česka z NATO a EU, a my ho prostě vyhrajeme, i kdyby každý z nás komunistů, putinistů, zemanistů a babišistů měl hlasovat DESETKRÁT.

  Po útěku naší vlasti z obou vražedných paktů napíšeme Zvací dopis č. 2, a n. V. Babiš ho OSOBNĚ doručí do Moskvy.
  Načež přijedou neprůstřelné tanky nepřemožitelné Velkoruské armády, a začneme znovu, tradičně:
  • humánní odsun menšin (Pražáků, sionistů atd.)
  • provedení rozsudků nad zrádci Vlasti, Vůdce a Strany
  • znárodnění pomocí Milošových dekretů, předání znárodněného majetku do národní správy ANOfertu, c.n.p.
  • převýchova inteligentů, křesťanů a ostatních lepšolidí v uvědomělé proletáře-horšolidi
  • vybudování rozvinutého babišismu, předstupně putinismu-komunismu
  • nekonečná radost až do smrti

  Takže se těšme, když máme na co.

  Komunismus-putinismus-siťinpchingismus – budoucnost lidstva!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POTŘETÍ, neboť ten původní (z 17. listopadu 0:33) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.