Reklama

středa 6. listopadu 2019

Porošenko zaplatil nacionalistům 500 000 dolarů za protivládní akce na Ukrajině


6. 11. 2019 antifashist a news.rambler a facebook
Ukrajinské nacistické skupiny dostaly půl milionu dolarů na akce, které podkopávají důvěru v současnou vládu a zvyšují napětí na Donbasu. Jak bylo Správou Lidové milice DLR s odkazem na informace rozvědky řečeno, peníze nacionalistům předaly zmocněné osoby bývalého prezidenta Petra Porošenka 26. října v Charkově.Uvádí se, že po mítinku proti "Steinmeierově formuli" v Charkově se uskutečnilo uzavřené setkání mezi vůdci regionálních nacistických buněk dobrovolnického ukrajinského sboru Pravý sektor, všeukrajinského sdružení Svoboda, Automajdan, Azov, Trizub, Štít 520 a Národní korpus.

"Porošenkovi zmocněnci předali během setkání nacionalistům finanční prostředky ve výši 500 tisíc dolarů. Peníze byly poslány na zmaření mírových iniciativ čelících si stran, eskalaci ohniska napětí v regionu a podkopání důvěry ukrajinského obyvatelstva vůči současnému prezidentovi", uvedla Správa Lidové milice DLR.

Připomeňme, že na Ukrajině se poté, co Kyjev odsouhlasil "Steinmeierovu formuli", a také proti stažení sil v Zolotém, přehnala vlna nacionalistických shromáždění "Ne kapitulaci!".

Po stažení ukrajinský nacista a bývalý šéf Pravého sektoru Dmitrij Jaroš pohrozil Zelenskému krutým trestem kvůli situaci v Zolotém.

Kromě toho bývalá karatelka (Marusja Zverobová, pozn. překl.) ATO (antiteroristické operace) spolu s poslankyní (Sofií Fedinovou, pozn. překl.) za stranu bývalého prezidenta Ukrajiny Porošenka natočila video s přáním smrti Zelenskému.

Pohlavár Národního sboru, odiózní ukrajinský nacista Bilecký zase slíbil, že postaví na Donbasu proti Zelenskému 10 tisíc bojovníků.

A ukrajinský ministr zahraničí Arsen Avakov obhajoval právo nacionalistů zůstat v Zolotém.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

20 komentářů :

 1. Pokud je to pravda,tak Ukrajinci dělají vše proto aby přijeli opravdový Rusové a propojí povstalecké územní ke Krymu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle Putin a spol. nikdy neudělají. Proč?
   Protože nechtějí dělit Ukrajinu a věří, že za čas se Ukrajina připojí k Rusku celá. Na tom ani dolary nacpané do Pravého sektoru nic nezmění.

   Smazat
  2. Je zajímavé sledovat, jak se Rusko změnilo na supervelmoc a Putin na státníka č. 1. Amíci brečí, že jim Putin zvolil Trampa a rozhodoval o volbách, Anglánům zařídil brexit, na Slovensku se třesou jak osiky, koho ten Putin nechá vyhrát volby. Pobaltské státy vyděšeně očekávají útok Ruska. Prý mají strach o jejich průmysl. Ty dvě továrny na olejovky. No prostě Putin.

   Smazat
  3. 23:55, Rusko nechce připojovat Ukrajinu, to jste vzal kde? Oni měli jen zájem na tom, aby Ukrajina zůstala loajálním státem, kterým vlastně nikdy nebyla - viz plynová krize 2009. Teď se stala úhlavním nepřítelem. A nejedná se jen o Halič, takový Avakov je z Charkova.

   Smazat
  4. 2:25 Nesporně! Rusové se nebojí ničeho na světě, jako tenhle novodobej bohatýr se svým sněžným kvérem (tu na 1 minutě a 12 sekundě) - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   To je úplný Ilja Muromec 2! Ovšem bohužel jen do okamžiku kdy mu dojde Bojaryšnik!*):-)))

   Ale to nic, pak nastoupí další hrdinové, např tito ruští Postradatelní!- http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   *) sibiřská pěna do koupele

   Smazat
  5. 2:25 Akorát že to všechno jsou jen vymyšlené nesmysly západních blbečků.

   Smazat
  6. 8:42 Když jsi imbecil, nechoď prosím mezi slušný lidi.

   Smazat
  7. Bátuška Puťka nechce Ukrajinu.Osvobodí Ruskou menšinu která sahá ke Krymu.Benderovské protiruské zákony jsou fašistické a hlavně rasistické.

   Smazat
  8. 9:33 Kam to že? To jako maj bejt místní odulci*) jo? Tihle pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  9. 12:06 Nebude to už dlouho trvat, kdy tobě podobnej komoušskej sajrajt seznámíme s touhle naší Ančou! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4


   Je jasné jak tenhlencten tvůj vypouštěč skončí - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 2. Porošenkovi zmocněnci předali během setkání nacionalistům finanční prostředky ve výši 500 tisíc dolarů.

  OdpovědětSmazat
 3. Jenže podle průzkumu, skoro 80% Ukrajinců s touto formulí nesouhlasí také.

  OdpovědětSmazat
 4. Tak nacistickym nebo nacionalistickym skupinam??

  OdpovědětSmazat
 5. Ještě nějakou dobu to bude trvat než Ukrajinci prilezou na kolenou před Putina a odprosi Bez přátelského Ruska nemůžou existovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby se do toho Amíci a EU nesejřili byl by už dávno klid. Oni ale toho malého, vzteklého a blbého ratlíka proti tomu medvědovi neustále poštvávají a podporují a jsou schopní s Rusem bojovat do posledního přiblblýho Ukajince. Hej hou

   Smazat
  2. Tohle může napsat jen psychicky nemocný člověk. Koukám že tady někdo by lízal prdel Voloďovy. Hejhou

   Smazat
  3. 17:37, když tak VoloďovI

   Smazat
 6. Skutečný stav Ukrajiny .....
  https://www.narodninoviny.cz/na-ukrajine-roste-obchod-s-detmi/ https://www.narodninoviny.cz/5-let-po-majdanu-rozvracena-ekonomika-frustrovani-obcane-banderovci-narodnimi-hrdiny/

  OdpovědětSmazat
 7. Avakov je pokud vim ministr vnitra.

  OdpovědětSmazat
 8. Your feedback helps me a lot, A very meaningful event, I hope everything will go well

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.