Reklama

sobota 23. listopadu 2019

Pozvánka na mezinárodní konferenci "Budoucnost evropského zemědělství" , Praha, 11.12.2019

23.11.2019
Srdečně zveme všechny vážné zájemce o budoucnost evropského zemědělství do Kongresového sálu hotelu Olšanka ve středu 11.12.2019 od 9:30 hod. Pořádá Parlament Evropské unie, skupina Identita a demokracie, osobně poslanec Ivan David (SPD) a jeho tým.


34 komentářů :

 1. Velka skoda, ze se neporada i tzv. webinar (neco jako treba porada pan Putin - Rusko je velike), rad bych se zucastnil, no nejak to nyni, aktualne nelze.
  Nebo tel. kontakty, neco podobneho.

  Uvidim, mozna ano, kazdopadne drzim palce, i na nohou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky držím drápky obouruč...
   To jsem zvědavá,co na to naše/vaše.Přímý přenos nečekám,ale snad daj aspoň nějaký výstup.
   Hin sa hukáže,jak je to s tou vyvážeností.
   Helanov

   Smazat
  2. Ahoj Helca,

   snad jsi pochopila, ze porad ja, nobody.

   Je mi to trapne rict, ze p. David, byl vybran jiz davno a omlouvame se za excesy, kolem a kolem...

   Tak to jednoduse je a verim, ze ho narod podpori.
   S velkou omluvou, pokud to nikdo doposud nechape,
   pochopi.

   nobody.

   Smazat
  3. Noubodíku,musím se přiznat,že úplně nerozumím jazyku vašeho lidu...Tak dobrou!
   Helanov

   Smazat
  4. ej nespii,

   Ja vim, ze to je neco nad... chapani, prosim, nezatracuj...

   https://yadi.sk/i/1aUlsPwl3RcY29

   Vsechno v jedne rovine. Zatim, a dobrour.

   Smazat
  5. A kdyby se nekomu jeste nechtelo spat:

   Nu i narez, rekneme, na kvadrat:

   https://yadi.sk/i/3ayXMwDrqqEIlQ

   Doufam, ze chapete vztahy, mezi nami. Dekuji,
   nobody.

   Smazat
  6. Opet, na dlouhe nocne, pro nekoho premyslejici, no opet, hodiny,
   https://yadi.sk/i/VSYU376Cf4td1g

   Este porad se nechgce spat i FBI, hmmmm.

   A ne me mne, porad Nyusha, naseres, no
   nevoyhmoe, po papuli bares, no i dobrou.
   Vsem.
   Sorry, nobody.

   Smazat
 2. Pane Doctore Davide o tuto konferenci, budou mit zajem vsichni !
  Americka media rekla, ze v nekterych mistech Evropy, klesa hladina SPODNI VODY, ale nerekla proc !
  To jsem zvedav, co na to reknou cesti odbornici !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 3. CENZORE DVORAKU ! Velmi rad bych slozil kompliment krasne blondince , ktera stoji vedle doctora a prijela ze Slovenska na traktoru !

  Ale ty by jsi to smazal ze zavisti, protoze ja jsem sarmatni a neodalatelny !
  Tak ji vyrid kompliment za me !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, rád paní Natálii vyřídím.

   Smazat
  2. Jo, pani maji radi..., to je jedno, taky jsem jednu v mladosti miloval blondynku a neco i pomrvil, no - ze srdce, porad rad.

   Nejezdila sice na traktororu, ale ... co treba buldozer s extra tezkymi kolcami (tedy, pokud jsi cislo jedna):

   https://www.youtube.com/watch?v=UJ_RQy2IeOY

   A pak premyslej, zasist, nebo... jednoduse nic.

   nobody

   Smazat
  3. 7:06 To sotva! Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 4. A co jako ví DrDavid o zemědělství mimo propagandistických rudých žvástů? Vsadím se, že v životě nedržel v ruce motyku a že nerozezná pšenici od ječmene. Proč se nevěnuje raději zdravotnictví o kterém by snad mohl něco vědět?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:51...K tomu aby někdo zorganizoval podnětnou diskusi o nějakém problému musí být sám odborník v daném oboru?
   Aha...
   Helanov

   Smazat
  2. 2,02
   Určitě by to diskusi neuškodilo.

   Smazat
  3. Dr. David má ve svém týmu odborníky na zemědělství, s dalšími se radí. V malém, jako zahrádkář a pěstitel a amatérský entomolog se přírodou a zemědělstvím zabývá odedávna. On vám to jen ve své vrozené skromnosti a plachosti neřekne.

   Smazat
  4. Pane Dvořáku, to o sobě říkají i jiní. "Stojí za mnou odborníci a já se s nimi radím". Pokud o něčem chci rozhodovat, měl bych o tom něco vědět. mezi "odborníky" se snadno infiltrují nýmandi a zloději všeho druhu. A pokud o resortu víte jenom to, že mléko se nevyrábí v továrně, považuji to za žalostně málo.
   Typickou ukázkou jsou naše lesy. Už když Pithart s Olivou Mičánkem, zřejmě u veselého kalíšku, upekli onu skvělou transformaci státních lesů jsem říkal, že jejich "koncepce" je značně neefektivní a přináší do budoucna značné riziko. Na potvrzení toho druhého jsem musel čekat čtvrt století. Ale bohužel, dočkal jsem se. Pominu ekonomickou stránku věci, kdy vlastník - stát, přišel o nejméně desítky miliard korun. Systém, kdy se s každým prdem čeká na výběrové řízení a kdy jde skutečně o čas přináší skutečně neúměrné riziko. Nebavme se o suchu a špatné druhové skladbě. Ze sucha se ještě nic nevylíhlo. Sucho je pouze umocňující faktor. Brouka namnožili lidé. A druhová skladba je něco, na čem se průběžně pracovalo. Tempo šlo urychlit, ale vzhledem k tomu, že pěstování lesa je běh na několik lidských generací, je i tempo změn přiměřené tempu růstu stromů. Obávám se, že krom obrovských ekonomických ztrát nás čeká ještě jeden účet. A tím budou následky takto masívního odlesnění krajiny. Tím mám na mysli dopady na tvorbu mikroklimatu a vodní režim. A všichni odpovědní se také oháněli za sebou stojícími odborníky.
   tak že shrnuto, nechci li si nechat čůrat na paty, měl bych o problému něco skutečně vědět

   Smazat
  5. Pane Zhnusený, přijeďte na konferenci 11.12. do Prahy a budete mít možnost si vše "osahat" na místě a poslanec David vám bude k dispozici.

   Smazat
  6. Do Práglu to mám cca 200 km. Trochu luxus si zajet na pokec, nemyslíte?

   Smazat
  7. 0:51
   Že nejste sympatizant Dr Davida není ždáný problém. Jen vaše zpověď z nenávisti patří do starožitnictví už stačí jen vygradovat pomocí formulí z RP jako osvědčená -jste politická mrtvola na smetišti dějin

   Smazat
  8. Komunisté mají daleko větší potenciál se zemědělstvím něco udělat než psychiatr s radami od Tomia. Komunista Kováčik je aspoň zemědělský inženýr.

   Smazat
 5. Na téma odborníků a "odborníků".
  V listopadu 89 křičel Valtr Komárek: "Pryč s vádou diletantů! Dosadíme vládu odborníků!"
  A já se třicet let ptám: "Kde jsou?"
  Asi se někde zakecali, protože po třiceti letech to u nás vypadá, jako by nám celou dobu vládli absolventi pomocné školy.
  Víte, zaráží mne spousta věcí. Ale jedné si nejde nevšimnout. Všichni bez rozdílu se sami pasovali na "odborníky". V jiném článku je zmiňován Metnar. V předchozí vládě byl ministrem průmyslu, dneska je specialistou na obranu. Skutečně, celý svět by nám množství a flexibilitu našich "odborníků" mohl závidět. Kdyby..., kdyby po nich nezůstávala spálená země.
  Zemědělství je bezpochyby téma k diskusi. Jenom málo oborů je tak úzce spjato se závislostí, resp. nezávislostí států, jakým je potravinová soběstačnost. Také skutečnost, že kapitolou zemědělství protéká největší balík peněz v rámci EU stojí jistě za pozornost. A model, podle jakého se ony peníze rozdělují v rámci EU jednotlivým zemím, můžeme bez skrupulí označit za zločinný. Ale při vší úctě k panu Davidovi, raději bych vedle něj viděl stát několik sedláků...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sedláci i družstevníci stojí za ním. To je lepší, ne?!

   Smazat
  2. Ad Komárkova vláda odborníků.
   Nová odbornost, která byla vysoce ceněna a stala se nosnou pro naši ekonomiku, je tunelářství (prý se přednáší na několika univerzitách v USA). Nemýlím-li se po slovech ROBOT, NORMALIZACE jsme obohatili svět o rozšíření významu slova TUNEL.

   Smazat
  3. Pamatuji, jak těsně po převratu se objevily v oknech našeho katolického domu barevné plakáty s výzvou, aby odborníci zaujali vedoucí místa. Později jsem se dozvěděl, že to svinstvo vozily kamiony z Mnichova. Převrat začínal štvanicí na odborníky a jejich náhradu těmi, kdo měl špatnou pověst drzého mouly, jak to už jednou tady popsal ing. Tichý. Zkrátka k povýšení bylo žádáno, aby byl člověk neprofesionální a permanentní stěžovatel, že by chtěl, ale nemůže, protože mu komunisti nedovolí. Lidi jako Komárek a jiní kariéristé prostě lidsky selhali a s celou socdem se těžce provinili před národem.

   Smazat
 6. Včely - jak fungují. Příklad, že materialismus toto nevysvětlí, maximálně propracovaný život včely ve včelstvu. Vtipně udělaný - nakreslené a mluvené video.
  Včely – NEZkreslená věda IV
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=Z5wm2Me4w-Q&feature=emb_logo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Materializmus fungování včelího společenstva již dávno vysvětlil. Co zatím neumožnil, je cílená manipulace s chováním včel. Pozdravujte v kostele svého pánaboha.

   Smazat
  2. Včely jsou hmyz bez citů a pocitů. Jednají racionálně a efektivně. Pokud je třeba se obětovat, udělají to. něčeho podobného většina lidí není schopna. Navenek by možná lidská společnost, fungující podle včelího modelu, vypadala líbivě. Ale asi těžko by se hledali lidé, kteří by v takovém společenství byli spokojení.

   Smazat
  3. Pro Anonymní24. listopadu 2019 11:07
   Píšete: "Materializmus fungování včelího společenstva již dávno vysvětlil."
   Ano, jiná otázka je hlubší - kdo vytvořil včelí společnosti, kdo včelám rozdělil úlohy, po dnech. Přirozený výběr?
   A co máte proti Allahovi?

   Smazat
  4. V jistém smyslu již lidská společnost, jako včely funguje. Včely nynasí sladinu a vytvoří med. Pak přijde včelař (nebo jiný zloděj) a med včelám sebere.
   Lidi vytvoří hodnotu, ale z konečného produktu se radují jiní.

   Smazat
 7. Pro všechny i Honolula, podívejte se na You Tube na stanek_1 a stanek_2, případně na jeho přednášku o budoucnosti. Honolulu zjistí jaké mají Hurvínci informace a jaké on. JSOU TO BOMBY. Další diskuze mají význam až po shlédnutí. PRADĚDA.

  OdpovědětSmazat
 8. 11:16
  Nejsem sice Lulu,ale dík za odkaz na YT prof.Petr Staněk.
  Doporučuji všem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Šéf kľúčového analytického útvaru jednej nemenovanej Rockefellerovskej banky, ktorý sa zaoberá budúcom vývojom, hovorí: čaká nás gigantická ekonomická svetová kríza, ale nebude len finančná, jej dôsledkom budú davy ľudí, ktorí budú zúrivo putovať ulicami a budú ničiť všetko okolo seba. Politické elity zlyhávajú a dochádza k impaktu spoločnosti do vnútra, to všetko bude začínať kolapsom finančného sektora a prerastie všetkými súčasťami spoločnosti. Odhadovaný čas? rok 2020! Co dodat ...

   Smazat
 9. Panove dovolte mi, abych vas vysvetlil duvod, proc jsem na tuto konferenci velmi zvedav !

  Spodni voda ma mageticke pole ! PROUTKARI na zaklade magnetickeho pole umi najit vodu ! Magnetismus pole je blahodarny nejen pro cele telo , ale zvysuje i
  inteligenci ! (To NENI z moji hlavy ! Ja nejsem doktor.)

  V dobe sucha se v Africe rodi dokonce i opice retardovane !
  Lide v Evrope to intuicne citi a proto chodi na chaty a do prirody ! Oni potrebuji magneticke pole spodni vody !
  Tekouci voda primo pod vasimi nohami, vsak zpusobuje rakovinu - jinym druhem magnetismu - polem !
  T.j. jako zit pod dalkovym vysokym napetim !
  Je daleko lepsi mit potok na povrchu, nez pod vasim domem !

  Vliv magnetickeho pole ma primy vliv na rostliny a stromy ! A tam, kde jsou stromy, je o 30-40 % vice kysliku !
  T.zn., lepsi srdce, plice a krev !
  Jaky na to maji nazor odbornici v Cesku nevim !
  Chtel bych je slyset, jejich nazory !
  Samozrejme je budu poslouchat, bude-li konference na Computru !
  nick honolulu
  A ted jdu hledat prof. Stanka !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.