Reklama

sobota 2. listopadu 2019

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje?

Lubomír Man
2. 11. 2019
Že je ředitel české Bezpečnostní informační služby (BIS) Koudelka Čech jako poleno, je neoddiskutovatelnou věcí. Vždyť celý jak je, a to od paty až k hlavě, není složen z ničeho jiného než ze dvou tak typicky českých figurek, jakými jsou četnický strážmistr Flanderka a tajný policista Bretscheider ze světoznámého Haškova románu o dobrém vojákovi ze světové války Švejkovi. Nu a podle toho též samozřejmě jedná i mluví.


Tak např. v pondělí 21. října vystoupil tento dobrý muž na půdě české poslanecké sněmovny, aby se všem jejím shromážděným členům pochlubil tím, že jeho organizace – a tedy BIS - společně s českou policií rozprášila síť ruských agentů, kterou na území České republiky vytvářela ruská Federální služba bezpečnosti (FSB).

Poslanci za tento výkon řediteli BISu zatleskali a vzápětí se ozvala i strana ruská. A to s tímto drobným upozorněním: Ruská Federální služba bezpečnosti (FSB), s jejíž sítí na území ČR ředitel Koudelka se svou BIS údajně tak rázně a úspěšně zatočili, plní funkce kontrarozvědky výhradně jen na území Ruské federace. Takže aby tato ruská kontrarozvědka FSB mohla vytvářet na území České republiky svoji agenturní síť, musela by Česká republika být součástí Ruska. Jinak to není možné.

K čemuž ruská strana ještě spíš už je jako mezi řádky dodává: Pan Koudelka si prostě ve svých výmyslech spletl ruskou Federální službu bezpečnosti (FSB) se Službou vnější rozvědky (SVR), která jedině by mohla, kdyby o to měla zájem, špionážní síť v ČR budovat.

Takže shrnuto: Všichni čtenáři republiky! Je to dobré – a je to dobré hlavně pro českou literaturu. Protože pro příštího Jaroslava Haška lze po Flanderkovi a Bretschneiderovi spatřit v postavě ředitele BISu Koudelky jedinečný zdroj inspirace pro vyvoření další nezapomenutelné postavy českého policajta.

Představte si třeba i scénu (bohužel nikoli vymyšlenou, ale takovou, která skutečně nedávno proběhla), jak ředitel Koudelka kárá českého ministra školství Blagu za to, že se v českých školách ještě málo a nedostatečně vymazává vliv Ruska ze všech oblasti života a hlavně pak z popisovaného průběhu Druhé světové války (Koudelkovi jde zřejmě o to, aby se žáci ve škole nedověděli nic o bitvě pod Moskvou, ve Stalingradu či u Kurska, či o 12 milionech padlých rudoarmějců), že se zde uprostřed školních lavic až do kořene nevyrvala ještě myšlenka slovanská, a že Rusko nezískalo ještě v učebnicích a školních osnovách onu podobu ďábla, která je tak potřebná pro celé euroatlantické společenství, jehož hrdými členy dnes přece jsme a musíme se podle toho chovat.

Fanatizmus tohoto muže překračuje všechny až dosud myslitelné meze, říkáte si, a když pátráte po pramenech tohoto fanatizmu, zavede vás to i k letošnímu březnovému setkání Koudelky s ředitelkou CIA Ginou Haspelovou (ano, to je ta paní, která získala svůj úřad i za to, že přesto že žena, se ani v nejmenším nerozpakovala na svém předchozím pracovišti svýma vlastníma rukama praktikovat dnes daleko nejúčinnější formu mučení - tzv. waterboarding). K tomuto setkání došlo přímo v sídle CIA v USA a Koudelka zde zrukou paní Haspelové převzal vysoce ceněnou Tenetovu cenu za zahraniční spolupráci.

A tady se na okamžik zastavme. Protože prastaré pravidlo zahraniční špionáže praví, že jestliže představitel rozvědky jednoho státu dostane vyznamenání od představitele rozvědky jiného státu, vzniká otázka, pro který z těch dvou států onen vyznamenaný vlastně pracuje.

Zdá se mi, že právě v případě pana Koudelky by se hodilo právě tuhle otázku přepečlivě propátart. Jestliže ovšem se stále ještě považujeme za samostatný stát a nikoli za jeden ze států Americké unie.

Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěny.

43 komentářů :

 1. Zbytečná otázka v nadpisu. Jejich páníček je za mořem.

  OdpovědětSmazat
 2. Nejsem žádný odborník na špionáž a kontrašpionáž, ale hned mi bylo divné, když Koudelka mluvil o rozbití sítě FSB namísto SVR. Je to totéž jako zaměňovat FBI za CIA. No a v této souvislosti je s podivem, že šéf BIS, tedy kontrarozvědky přebírá cenu CIA tedy rozvědky, byť ,,spřátelené" mocnosti. Pak zde skutečně nastává otázka, kdo je hlavním zaměstnavatelem pana Koudelky.Tady už není diskuse o tom zda jej jmenovat či nejmenovat do hodnosti generála, ale zda jej vůbec neodvolat z funkce šéfa BIS.

  OdpovědětSmazat
 3. Věří někdo tomu, že v tomto státě policie vypátrá vyníky zhanobených soch padlých Rudoarmějců ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Německý ambasodor napsal na Twittru, že se v Praze dá koupit gumák-Hitler a naše úřady jsou v předklonu. Ničení pomníků je pro ně zanedbatelný čin.

   Smazat
  2. prosty lid musi byt neustale strašen jednou to jsou neviditelni bozi jinda neviditelni estebaci či dnes bys s ministerstvem propagany na čete a jeho přicucli kazatele je otazkou nakolik si tyhle strašaky bere k srdci nemaje moc času a sily živit svoji rodinu když vi že hlavni je žit a přežit

   Smazat
 4. Pane Koudelka, my vam dekujeme , ze jste svym srdcem a mozkem na strane Ameriky ! (Je to vyborna zeme !)

  -----------------------------------------------------------

  Prof. Mane - autore ! Kdyz cesti obcane nemaji moznost cist informativni clanky ohledne deni v Americe , tak je v poradku, kdyz ceske deti nebudou vedet nic o bitve u Stalingradu ci u Kurska !
  Uznavate, ze je to FAIR PLAY ?
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaké informativní články ohledně dění v USA? Mají se snad děti dozvědět, že celé USA jsou jednou potěmkinovskou vesnicí, kde lidé žijí v papundeklových domech, které buďto skoukne vítr anebo je sežerou termiti?

   Smazat
  2. 14:46...Já bych zas řekla,že o PRODUKTECH USA čteme skoro denně.
   Dalo by se i říci,že Amíci vyráběj džihádisty jak na pásu u Forda...
   Blbé jen,že ti n@s®aní domorodci nelezou do Ameriky , ale k nám, do Evropy.
   Páč přes Atlantik to mají poněkud z ruky...plačící smajlík.
   Helanov

   Smazat
 5. Budeme si platit i svoje brzké mučeni?

  OdpovědětSmazat
 6. Hlupáku Mane, oslovit pana generála jako čučkař,tím jstese přiřadil k tomu hradnímu zoufalci, který dehonestuje tuto službu. Pan Koudelka pracuje pro naši bezpečnost. Pouze hlupák nevidí snahy dnešního Ruska rozklížit NATO a EU.Je dobré, že náš stát inklinuje k EU a NATU, záruka proti Rusku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za co dostal Koudelka vyznamenání od cizí rozvědky? Naše bezpečnost není v těch správných rukou.

   Smazat
  2. 15:15 Za co dostal pan KOUDELKA vyznamenání? Asi za to ,jak rusákum dokázal jejich vliv na hradního blba.

   Smazat
  3. 14:56 Pan Koudelka pracuje pro naši bezpečnost a vy jste inteligentní bytost.

   Smazat
  4. 15:59...Tolik ironie v jedné větě :-)
   Helanov

   Smazat
  5. Ta parodie na službu se dehonestuje sama skrze neschopné politruky jako Koudelka, který si si dokonce plete základní pojmy. Martin Koller měl pravdu, když už dávno před Zemanem říkal, jakou má s BIS špatnou zkušenost, že to je neschopná ideologická parta politruků. A Koudelka je vlastizrádce v přímém přenosu. Zasloužil by od občanů pár vajíček nebo pár facek.

   Smazat
  6. Hlavně by ten trapný čučkař měl z té služby vypadnout!

   V BIS potřebujeme oddané vlastence, kteří bez ohledu na ideologie honí všechny cizí hajzlíky. Podtrhuji v š e c h n y !!!!

   Koudelka je pouhý NATO-čípek.

   Smazat
  7. Koho zadání čučkař Koudelka plní, není zcela zřejmé. Není také zřejmé, že by to věděli I "tleskající" poslanci. Žel všechna ta utvrzování o svobodě a demokracii, svrchovanosti a suverenitě, jsou činy těchto lidí posouvána o 50 let nazpět do let Brežněvovy doktriny "omezené suverenity". Je potom otázkou které USA Koudelka slouží? Té oficiální, reprezentované D.J.Trumpem a jeho administrativou? Nebo té zvané "deep state", kterou v ČR ještě nedávno reprezentoval pan Essien a taky ČT, ještě v průběhu volby amerického prezidenta, že!

   Smazat
  8. proto naše vlada dovaži po stotisich ukačka věšinou agenty kgb přestrojene za zedniky a uklizečky aby chme mohli rozkryt kudy na ně a hlavně aby koudleka měl praci a nezlobil

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemate radi Trumpa vy NEDOMRDCI ?s malickymi pindoury
   Mozna , ze vam bude jednou vladnout Nancy Pelosi !

   Bude zit ve stanu a zrat po sobe vykaly vzajemne !
   Ale i kdyz ho nemate radi, tak by jste meli vedet co rika !
   Vy vite hovno o vsem, nejen co rika ale i co se deje !

   A vyridte KOUDELKOVI a hlavnimu policajtu Hamackovi, ze jsou oba dva hlupaci, kdyz vas toleruji ve stejne zemi, kde ziji oni !

   A ted tahnete do prdele !
   Zitra dosanete dalsi nakladacku klavesnici ! (Zatim pouze klavesnici !)
   NICK HONOLULU - ja to napsal vy podradna podsvincata

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víš co honoloulo? Podívej se na Stream, když tak lezeš denně na naše servery - tam najdeš článek od Čecha který sloužil jako policista v Los Angeles - co je tam za hrůzy a hnus, obrovské množství bezdomovců, feťáků, denně několik vražd, venku chodí veřejně nahatý kurvy a teplouši, prostě klasické americké město, plné špíny a chlíváků. Amerika zná jen střední třídu, a zbytek lidí považuje za naprostej póvl, o kterej se nikde nikdo starat nemusí. Demokracie? Chcípni kde chceš? Hlavně rychle? No to je pěknej bordel celá ta tvoje Amerika a ty už drž tu svojí nevymáchanou hubu. Už by měla přijít nějaká katastrofa a celou tu hnusnou americkou stoku, ten bordel, ze kterýho se po světě šíří svinstvo jako se šíří syfilis, by to mělo zničit. I s tebou. A byl by našup ve světě klid a mír.

   Smazat
  2. 16:23...A to to vemeno z kvočny ani neví,že americký sochař postavil v berlínském Götlitzer parku sochu drogovým dealerům.
   Rozčílily ho demonstrace Pegidy proti cizokrajným drogovým dealerům,tak se do toho tak nějak lickopráfně vložil.
   A co na to pan Černý???
   Socha nějakého pernikáře na Letné nebude???
   Tam se už dealuje o 106 taky!
   Helanov

   Smazat
  3. 16:23 Tací již jsou Američané, s tím rudý pšouku nic nenanděláš! A Honolulu je Vlastenec, rasista, člen KKK, neb skutečné Vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! Kdežto podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti nerovných je v podstatě základní levicové dogma, které pravičák uznávající přiroznou nerovnost lidí musí rozhodně odmítnout! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
 9. http://www.rukojmi.cz/clanky/2406-fiktivni-dopis-rediteli-bis

  OdpovědětSmazat
 10. http://www.rukojmi.cz/clanky/2386-cesky-extremismus-a-co-s-nim

  OdpovědětSmazat
 11. http://www.rukojmi.cz/clanky/2398-fejeton-proc-a-ceho-se-boji-cesi

  OdpovědětSmazat
 12. Koudelka nechává ilegálně odposlouchávat občany ČR a tyto odposlechy předává CIA, tot´ jeho zásluhy, za které ho vyznamenali.

  OdpovědětSmazat
 13. https://www.hoppner.cz/lze-si-u-nas-objednat-odsouzeni-za-vrazdu-hluboky-stat-brani-sve-hradby-valka-znalcu-o-kauzu-kramny-poprava-dvou-neposlusnych-bez-dukazu-a-svedku-exkluzivni-rozhovor-s-popr/
  https://www.hoppner.cz/kauza-necesany-rekordni-odskodne-take-kvuli-umrti-dedecka-sex-vysetrovatele-se-svedkyni-je-ministerstvo-spravedlnosti-informacni-kancelar%ef%bb%bf/

  OdpovědětSmazat
 14. Koudelku nepovyšovat, Koudelku sesadit ! A to už jen za tu drzost s ministrem školství.

  OdpovědětSmazat
 15. Nevím, pana Koudelku neznám a kádrovat ho odmítám. Jedno vím jistě, máme přepolicajtováno, přegeneralováno, taky překomisařováno, prebirokratizováno, přeproviderováno, přebankéřováno, překontrolováno a co je moc, to je moc.

  OdpovědětSmazat
 16. 1:49
  Přidám předaňoporadcováno, přemoderátorováno a přepolitikoanalyzovano:-)

  OdpovědětSmazat
 17. Možna by stalo za to udělat z Colonella Koudelky svobodnika Koudelku.

  OdpovědětSmazat
 18. Je plně v pro západní službě metál od cia je toho důkazem.

  OdpovědětSmazat
 19. Rozbití sítě ruských špionů!? Co tolik lidí v naší pidizemičce špionuje? Zajímá je náš průmysl, aby jsme se nestali spolu s nimi a Čínou ekonomickými giganty? Aby nás brzdili? Zajímá je naše armáda, která je pro Rusko opravdu ale opravdu nebezpečím? To sám nevím, když naši vojáci neumí házet anicvičnými granáty a ještě se zraní? Je, to jsem asi prozradil nějaké vojenské tajemství a Rus se to ho chytne...

  OdpovědětSmazat
 20. Nevím, jestli si pan Koudelka přečetl nějaké starší publikace o ruské pětce, o šéfovi služby bývalé NDR. Pak by musel vědět, že ruská rozvědka byla a zřejmě i je jedna z nejlepších na světě. Taky dosáhla velkých úspěchů tím, že měla své koně na těch nejvyšších vládních místech v řadě států. I dnes tam zřejmě fungují. Možná se za čas dozvíme , že třeba gen.Pavel patřil k jejich koňům. V anglii to ruský agent dotáhl až na šéfa rozvědky.

  OdpovědětSmazat
 21. 17.23 Jedna z nejlepších rozvědek na světě? A v případu Skřípal se chovali jak diletanti. Nový čok, co to bylo? Takovým zrádcům vlasti se ukládá kulka do hlavy. Jak prosté...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Věřit pohádce Skripal může jen hodně naivní člověk Britská tajná služba má velkou ostudu

   Smazat
  2. 17:58. Je velice dobré pro vás, že tak podceňujete protivníka. Totéž si v historii myslel jak Napoleón i Hitler a jak dopadli. A ten Skrypal- to byla zvoraná provokace britské zpravodajské služby. Řada dokumentů byla publikována i u nás Schnaider, Šándor.

   Smazat
 22. Prezident Zeman není žádné ořezávátka a agenty cizích tajných služeb nevyznamenává. Žijeme v pěkném Kocourkově....

  OdpovědětSmazat
 23. Podle pana Koudelky a jeho úderné brigády jsme "durchum durch" prošpikováni špiony. A to ještě o mnohých neví. Tak ať hodí flintu do žita a zmizí ke svým chlebodárcům.Vlasti se uleví!

  OdpovědětSmazat
 24. Pan Koudelka pracuje v naší bezpečnostní instituci na základě požadavků zahraničí. Zájmy občanů ČR jsou mu lhostejné. Je to ukázka totálního úpadku našeho státu. Suverenita je v tahu, zákony a bordel ve státní správě umožňují seberealizaci individuím, která by se v "normálním" státě na taková místa nedostala. A pokud ano, tak na pár dní. Bohužel bude hůř a hůř. Na důležitá místa nebudou dosazování vzdělaní a chytří vlastenci, ale posluhovači bez schopnosti morálního uvažování. To je dílo naivních lidí. Nás všech. Jsme rozdělená skupina, vlastně masa, zmítána pro zájmy jiných.
  ABC

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.