Reklama

čtvrtek 14. listopadu 2019

Proč nejít 16. listopadu na Letnou

Petr Kužvart
Petr Kužvart
14.11.2019
Dopis poslaný přátelům
Přátelé, někteří z Vás se chystají jít na akci "Milionu chvilek ...". Jsem přesvědčen, že nejde o dobrý nápad, a to z těchto důvodů: 

Iniciativa "Milion chvilek..." je nečitelná a nikdo pořádně neví, kdo za ní stojí a co jsou její skutečné záměry a cíle. Lidé na shromáždění chodí jako pouhý pasivní, bezmocný kompars, bez možnosti aktivní účasti na formulaci skutečných cílů aktivity. Asi by se moc divili, kdyby iniciativa uspěla a byla nucena odhalit své skutečné záměry.

Požadavek na demisi Babiše výrazně oslabil po ukončení trestního stíhání premiéra, ať se nám to líbí nebo ne. Jeho střet zájmů byl vyřešen již předtím vložením jeho majetku do svěřenských fondů. Víc nelze podle českého práva v této věci udělat a české právo ani víc nepožaduje.

Nejsem Babišovým fanouškem, ale musím uznat, že si ve funkci vede úspěšně a že jeho vláda má za sebou podstatně lepší výsledky, nežli předchozí pravicové vlády různých těch Kalousků a spol. Právě na tyto hrdiny včerejška (drobné pravicové straničky vydávané za "demokratickou opozici") se iniciativa podle vlastních slov chce obrátit, aby přišli s řešením "velikého problému", jakým pro ně je obrovské množství hlasů ve volbách roku 2017 pro ANO, tedy Babišovo politické hnutí. Tady asi nechtěně "chvilkaři" prozradili víc, nežli chtěli: nejde o odchod premiéra nebo jedné ministryně, ale o svržení nynější vlády, o likvidaci velkého politického konkurenta těch pravicových straniček. Likvidaci mimo standardní, ústavní politické procedury.

Jde o pokus o nedemokratickou změnu politických poměrů nátlakem zpitomělé ulice, náporem (možná v jádru docela nahnědného) populismu. Jde o pokus výsledky demokratického rozhodnutí lidu revidovat nedemokratickou a demokracii ohrožující cestou. To je opravdu na pováženou!

Není dobré chodit na demonstraci i jen ze zvědavosti, protože budete samozřejmě zahrnuti do počtu demonstrujících, tedy podporovatelů "chvilkařů". Jeden můj kamarád mi na dotaz, proč na ty demonstrace chodí, odpověděl, že to dělá pro budoucnost svých dětí. Podivil jsem se, je to slušný, vzdělaný a inteligentní člověk, přesto si plete mimořádné, krizové situace, kdy jsou na místě výjimečné postupy, nestandardní a nedemokratické (jako byla např. situace před listopadovým převratem v roce 1989), se situací standardně fungujícího demokratického režimu, se situací nikoli krizovou a výjimečnou. Postupy použité v listopadu 1989 nelze používat nyní. A pokud se použijí a zaznamenají úspěch, půjde rázem o otázku změn nebo odstranění samotného základu otevřené demokratické společnosti. Konce takových událostí mohou být hodně problematické, zcela cizí představám a úmyslům davů chodících na shromáždění pořádaná „chvilkaři“.

Přátelé, nerad Vás vidím v roli potenciálních "blbců ve hře" někoho jiného. Dost možná si své činy budete v budoucnu nakonec vyčítat a říkat: tohle jsme ale opravdu nechtěli! Opravdu si účast na akcích "chvilkařů" dobře rozmyslete.

S pozdravem

Petr Kužvart

51 komentářů :

 1. K úchylkám to jasně řekl exprezident Václava Klause, ale protože se jedná o masmediálního disidenta, tak je článek na nepřátelském Sputniku :-) https://cz.sputniknews.com/politika/2019111310960218-ukol-nasi-doby-je-ochranit-nas-narodni-stat-a-parlamentni-demokracii-pred-milionem-chvilek-klaus/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to zbytečné, tři hlavní skupiny na Letnou přijdou zcela určitě: a) kterým za to předem velmi dobře zaplatili (Minář a spol.), b) ti, kteří se svou účastí zase dostanou k zakázkám a prachům (zejména pražští umělci), c) zblblá a naivní mládež, která si ráda zaprotestuje proti komukoliv zvláště když není ani potřeba vstupenka jako na stadion :-)

   Smazat
  2. 14:45 Dříve jsem se domníval, že české VŠ vychovávají nějakou použitelnou inteligenci pro budoucí rozvoj naší země. Po noční okupační stávce studentů FF UK za klima si to už nemyslím. Kdyby alespoň stávkovali za odzbrojení a věčný mír na Zemi!

   Smazat
 2. Vidíme to i na přístupu mladé generace – od ročníku 1979, ze které se rekrutují největší komunistobijci a největší odpůrci například prezidenta Zemana či premiéra Babiše. Je tedy dalším paradoxem, že nejradikálnější jsou ti, kteří nemají přímé osobní vzpomínky na dobu před rokem 89, zatímco ti, kteří tu dobu zažili v dospělém věku, jsou mnohem rezervovanější v odsuzování tehdejšího režimu, a především života v té době. Jsem rozhodně pro, aby bylo široce a detailně zveřejněno a zahrnuto do školních osnov, jak to bylo doopravdy v roce 1989, kde končily intriky zahraničních kruhů a kde podvratná akce StB, které byl Zifčák součástí.
  Výročí 17. listopadu 1989 můžeme tedy plnohodnotně označit jako výročí vítězství lži a nenávisti.

  OdpovědětSmazat
 3. Nezvratně se blíží skutečná megakrize.Ekonomicky to pocítíme nejpozději do dvou let.díky konjunktuře stát vybírá každoročně o sto miliard navíc,jako jediná vláda za třicet let/!!/ vybrala privatizační rezervy,v osmém roce konjunktury schodek 40 miliard,a navíc tajně/!!/prodává cín a olovo jako vzácné nerosty.Lidé se budou divit,když bude málo peněz na policii,zdravotnictví a na důchody,protože po této vládě nezbyla ani koruna rezervy.ale to už bude pozdě.slováci se nám smějí,že chválíme slovenského estébáka,který z našich daní dostává půl miliou denně!!agent bureš-registrační číslo -25085.

  OdpovědětSmazat
 4. Podle mne je úplně zbytečné zpohrkaným dutohlávkám pražským něco vysvětlovat, naprosto zbytečné, jak říkal Werich vůl zůstane volem a pařez pařezem. Ten kdo hrkal při sametovým pšouku a není s těmi třiceti lety spokojen, ten si asi dobře rozmyslí zda půjde či ne. Jak už jsem tady uvedl jenom blbec se dvakrát spálí o tytéž kamna. Když jim to rozmlouváte, tak si jenom myslí, že z nich máte strach. Jaká je skutečnost? Zeman to jasně řekl a jelikož tam miliónový chlívek chce jenom vyvolat převrat, ani tam nepůjde, což je rozumné, ono taky není co slavit. Pokud budou chtít vyvolat nějaký bordel či majdan, bude na pořadu dne přehodnotit to, zda je vyvážené to, že Praha je stát ve státě a zrovnoprávni ohledně financí ostatní města a regoiny s Prahou, aby je trochu ty roupy přešly. Dobré by bylo nasadit nějaké drony a ta individua která se pěkně odkopou a zviditelní hezky zmapovat aby se odstranila anonymita. Nakonec tu máme přeci orgány, které mají pomáhat a chránit, tak ať se předvedou jak to umí. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:05 Nemalujte čerta na zeď. Organizátoři dutohlávek si nic nepřejí víc, než aby proti nim "orgány" zasáhli. To by bylo jako hasit čoudící odpad benzínem. Umíte si představit, jakou by tím získali publicitu od našich i zahraničních prestitutů? Já bych naopak poslal všechny orgány z Prahy někam na výlet a nechal ty "pokojné dementstranty" ať se předvedou v plné kráse.

   Smazat
  2. 18:07!
   Bohužel zítra převrat bude, ne že né! Jako vždy, akce organizované sionisty mají dva a více cílů (vícevektorové) často protichůdných (buď a nebo).
   Buď na jejich provokace a násilnosti zareagují pořádkové složky (a pak bude v demosvětě v TV hrůza ze zemanových násilníků) nebo...nebo složky nezasáhnou a dají tak prostor k eskalaci (pochod ze sletné až na hrad, cestou se stavit do strakovky a podobně). Jejich plán je provokovat násilí jako v roce 1989, kdy někdo vodil študiozy národní třídou až pod obušky mladíčků ze zásahové jednotky. Pak stačí provokační nadávka (lhostejno z které strany (a už se to mydlí). A o to jde! Rozpoutat za každou cenu 16. 11. 2019 v práglu násilí a pokud možno i teror. Za 24 hodin uvidíme kdo měl pravdu. Dle mne je to poslední možnost uchovat Prahu v rukou židů, coby MAHRAL, protože Jeruzalém upadá a oni přicházejí o jedno mocenské centrum za druhým (všude hoří lesy, všude se demonstruje a páchá násilí). No mladí študiozi potřebují školu života jak prase drbání, doufám, že to většina z nich přežije ve zdraví.

   Smazat
  3. 18:44 Scénáře Majdanů jsou pořád stejné. Vždycky je třeba vyvolat "brutální zásah státu" proti pokojným "bojovníkům za svobodu a demokracii". I kdyby to mělo být přátelskou střelbou do vlasních řad, jako v Kyjevě, nebo navedením demonstrantů do nepovolených míst jako u nás v 89, nebo v součastnosti v Moskvě a v Hongkongu. Jinak se holt pořádná barevná revoluce udělat nedá.

   Smazat
  4. Realita je jiná! Lůza, někdejší kolaboranti a potomci a pobratimové někdejších kolaborantů, bagatelizující a zesměšňující ještě dnes v internetových komentářích (žlučovitých zvratcích) Havla i Listopad si opravdu nezaslouží nic jiného, než si zopakovat tehdejší historii, resp. estébácko-gangsterskou vládu, kterou reprezentuje agent Bureš a stínová rudo-hnědá NF. Z řad těchto (povětšinou anonymních a zbabělých) ubožáků se po celé generace rekrutují "užiteční idioti" všech diktátorů a kolaboranti s každým okupačním režimem. Není divu, že u nás totalita vydržela celých 50 let. Ani se nedivím, že zbabělci jsou alergičtí na zrcadlo, v němž vidí zas a znovu jen zbabělého a zakomplexovaného potkana… a Havel, Horáková či bratři Mašínové rovněž každému zbabělci, křivákovi či bývalému kolaborantovi nastavují takové pomyslné zrcadlo. Zrovna tak se nedivím, že tito frustráti, zakomplexovaní a zlomyslní anonymní nýmandi, jsou vesměs zároveň i obdivovateli putlerovské kleptokracie a anti-amerikanismu. Ještě asi dlouho budeme lavírovat na pomezí mezi demokracií a socialismem, přinejmenším do té doby než vychcípaj na chlast a ovarové žranice!

   Smazat
  5. 6:57
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  6. 8:14 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  7. 9:20
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. 9:32 To tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé urofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  9. 20:36
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  10. 21:22 Jenže tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny - tvý rodiče, zhola NIC, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé ugrofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  11. 21:37
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  12. 22:01 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 5. Pane Kužvarte, dost si protiřečíte. Na jedné straně zcela správně rozmlouváte účast na Chvilkařské demonstraci a na druhé straně obhajujete demonstrace v roce 89. Jako kdyby jste si neuvědomoval, že tenkrát bylo namístě varovat úplně stejně:

  "Konce takových událostí mohou být hodně problematické, zcela cizí představám a úmyslům davů chodících na shromáždění. Přátelé, nerad Vás vidím v roli potenciálních "blbců ve hře" někoho jiného. Dost možná si své činy budete v budoucnu nakonec vyčítat a říkat: tohle jsme ale opravdu nechtěli!“.

  Žeby z vás mluvila zkušenost, jak jste v roce 89 tu roli "blbců ve hře" hrál vy sám?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ze jsme naletéli akcim Stbaku je dnes jasne.Zato akce Milionařu je jasna uz predem.Bohužel troubu,kteři naleti znova je dost.Pořvou si a pujdou do p.dele.Dobře jim tak.

   Smazat
  2. 15.18 Co konce takových, či jinakých demonstrací... ALE TY NÁSLEDKY PRO BUDOUCÍ GENERACE! Klíčoví "cinkálisté" z listopadu 1989, jsou-li českými a evropskými patrioty, musí trpět oprávněnými pocity studu... dokáží-li se zbytku OTČINY rozhlédnout bez trpkých slz...

   Smazat
  3. 19:04 Je hodně hloupé vymlouvat se na Stbáky. To je zase jen odklánění pozornosti od pravých loutkovodičů. Copak tenkrát chodili po podnicích úderky Stbáků, vystupovali na demonstracích a v divadlech, zakládali buňky OF? Jen si vzpomeňte, jakým grázlům jste tenkrát naletěl, čí hesla jste opakoval. Ti samí vám pak nalili do hlavy, že to oni ne, že to Stbáci a komunisti rozkradli stát a zničili jeho budoucnost. Nebuďte oslík, který se pořád nechá tahat za nos.

   Smazat
 6. Jestli někdo bude chtít na Letnou, ať tam jde. Rozhodně bych bych mu nebránil a nepřesvědčoval ho , ať tam nejde. To není demokratické. A to co se tam bude dít, nechť je mementem pro ty ostatní. Když si tím získají podporu většiny národa, nic s tím nenaděláme. Teď jde jen o to, jestli ten národ je jen složen ze starých, nevzdělaných a méně inteligentních lidí, respektujících demokratickou volbu prezidenta. Když už ta demonstrace mlčící většině neotevře oči, tak je fakt s námi ámen!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hmm, máte jít na šaška Hrušínského do jeho z našich daní dotovaného "tyjátru", nebo jít za šaška bandě odstrčené ve svobodných volbách od státního koryta? Vlastně na tom budete v obou případech zhruba nastejno. Za užitečného/užitečnou naivku.

   Smazat
 7. Minář(Chvilkaři) se sešli se zástupci opozičních stran. TOP O9(Pekarová), ODS(Fiala), Piráti(Bartoš),KDU (Výborný) a ladili noty na demonstraci 16.11.2019. Tyto strany se spojí třeba s ďáblem jen aby se dostali k moci. O nic jiného než o převrat nejde. O žádné svobodné volby nestojí. A pokud se jim to povede a k moci se dostanou bude to průšvih, protože budou chtít všichni velet. Nebudou schopni se domluvit a pokud ano určitě to nepřinese nic dobrého.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:35...Boj o zrno...chro chro chro
   Helanov

   Smazat
  2. Helanov mýlite se. Zrno je dávno sežráno a zbytky odklizeny do sýpek páníšků (nedobytných a nezničitelných). Takže vo co go??? Bohužel o všechno. Demokraturu, majetky a životy gojimů, život na planetě Zemi, celoplanetární holokaust Slovanů atd.

   Smazat
 8. Někdo tady chce dosadit vládu, jako je ve Švédistánu a podobných chalifátů.Česko se zatím brání, ale islamizace stojí někoho miliardy, tak chtějí majdan! Já bych toho zrzavého zmetka vzal do vazby a vytloukl z něj jméno (us ambasády.):-))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale jdi ty tele,tady nejde přece vubec o islám.

   Smazat
  2. Švédové přijímají muslimské uprchlíky nejen aby se vhodně rasově promísili, ale hlavně proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". A tak jako se Kosovci odtrhli od azbuckého Srbska aby se připojili k ještě primitivnější Albánii, Čecháčkové se odtrhli od civilizovaného Rakousko-Uherska aby se připojili k putinovskému Rusku! Patří za Ural ...

   Smazat
  3. 6:59
   Tohle přesně ti ty poblbanej podřadnej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  4. 8:15 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  5. 9;21
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  6. 9:34 To tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny zhola nic, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé urofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  7. 20;35
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. 21:21 Jenže tobě rudoprde nezanechaly ty komoušský zdechliny - tvý rodiče, zhola NIC, zbylo z tebe jen trochu smradu vypouštěnýho občas z lejnolíhně téhle škaredé ugrofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  9. 21:38
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  10. 21:38 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 9. Já budu 17 listopadu po noční, já určitě na Letnou nepůjdu. A nešel bych ani kdyby naše otrokárna zrovna stála protože někdo odřekl zakázku a my zůstali doma za hodiny z konta pracovní doby.
  Já už jsem dorevoltoval.

  OdpovědětSmazat
 10. Pane Kužvarte, pokud chodí ten Váš vzdělaný, inteligentní přítel demonstrovat na Letnou, pro lepší budoucnost svých dětí a to všechno pod taktovkou toho zrzavého imbecila, tak se v tom nějak ztrácím. Možná to nebude s tou inteligencí až tak horké.

  OdpovědětSmazat
 11. Pořád se lidé mylně domnívají že ta demonstr je protože Babiš
  byl komun a hlásič stb.
  Je to kapitalista bez bazně s hany, a ti živnostníčci mu jen
  závidí. Říkají, když mohl nahrabat, tak proč nám v tom brání.
  Takže hlavní motto, byť nezdůrazňované, je to EET !
  Sponzoři živnostníčků a pseudopodnikateů, ODS, sTOP, Lido s několika málo Starosty, mluví právě o tom. Volte nás, my až
  budeme vládnout, tak to (možná) zrušíme.
  Jinak jen kompars, zvědavci, křiklouni co si aspoň občas mohou zařvat, umjelci samozřejmě a jiná verbež.
  Naši tři živnostníčci z dědiny, tam jedou a jen z tohoto
  důvodu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:34!
   Nejen živnosťáci, ale i študiozi a jejich profiozi tam budou ze všech prágelšúle (nízkých, midle i vysokých). Zápočtové období se blíží a když je v hlavě prázdno tak je třeba si zápočet vysloužit otrocky. Počítám, že školkařů bude na sletné cca 200 000, živňáků cca 50 000, čumilů cca 50 000 a nejvíce výletníků z celé republiky. Piráti a TOP zajišťují spoje mimořádných výletních busů do měst a účastníci mají zdarma cestu tam a zpět, občerstvení a 500 Kč kapesného na ruku (poutač se šíří sítěmi, neumím ho na NR vložit). Počítám, že jich z celé ČR posbírají cca 250 000, což v nákladech představuje zhruba 500 milionů Kč. Kdo to asi zasponzoruje? České neziskovky, dementníblok nebo šorošek? Opravdu si někdo myslíte, že taková investice je pouze do vyvolání "blbé nálady"? Jde o velké finále a je otázkou pro koho skončí velkým fiaskem nebo obrovskou újmou.

   Smazat
 12. A k čemupak nějaké volby? To už tady nejednou bylo. K dokonalosti to dovedl Adolf Hitler, ten neměl sice Letná-plac, ale nádherný šturmplac v Norimberku. Volby, většina? K čertu s nimi, ať nám vládne ulice, vedená SA a SS v českém provedení, i nějaká ta křišťálová noc bude dobrou zábavou lidskému odpadu, tak hurá, hurá, hurá.

  OdpovědětSmazat
 13. Jsou havloidi hladoví jako herci
  a nebo herci hladoví jako havloidi?
  Těžko říci...
  Jisté je jenom jedno.
  Že my všici
  co jsme jim sedli na lep,
  jsme byli na palici.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 14. Nesouhlasím s autorem v tom, že by lidi neměli chodit na Letnou. Pokud si myslí, že se tam něco dozví nebo někomu nebo něčemu pomohou ať jdou. Ale ať u toho myslí! Kdo jim káže? Nedouk, za kterým není za korunu práce. Dále squdra kariérních komunistů z 50. ("Disidenti" z Charty), kteří si korýtka v 60. letech vybojovali svinstvy v letech 50. V 68. je prohráli s kolegy Jakešem a spol., ale ti jim je v 89. zase vrátili. Obojí si na svoje přišli. Nyní se starají o kamarády. Dále parta umělců, kteří v za normalizace a po ní děkovali straně a vládě, podepisovali Antichartu, hráli v přiblblých seriálech o rodu Hamrů a z husta též kariérních komunistů (s. Svěrák), ale kteří náhle prohlédli a nyní musí být papežtější než papež, aby zakryli své hříchy z minulosti. A že mězi nimi byli i ti,co si smočili s StB je nepochybné. Nemuseli to být agenti. Jen odpověděli na otázky, které jim jistí pánové položili. Jinak... To je jedna stránka celé Letné. Ale to hlavní by mělo přijít: CO se bude řešit? Aktivismus Ústavního soudu? Neuzavřené kauzy obrovských rozkrádaček jako je MUS nebo OKD? Exekuční zákony, které nejsou obchodem s chudobou, jak nesměle připouštějí dnešní politici, ale jednoznačně obchod s lidmi! Mám pohledávku a rodina dlužníka a všichni na koho ukážu budou pracovat na mně. A pokud to prodámsousedovi, tak na něj. Neprodal jsem mu pohledávku. Prodal jsem mu svoje otroky! A nemají úniku. Bude se řešit úroveň školství,péče o staré a nemohoucí? Ne! Budou se řešit koryta pro ty, na které ve vobách žádné nezbylo nebo se jim zdá málo výnosné! Žádná demokracie! Ta prokázala výsledky ve volbách. A pokud se p. Minář (respektive jeho našeptávači) ohánějí tím, že chtějí vybojovat dodržování volebních slibů, pak je třeba se jich zeptat, kde že byli těch 30 let? Která strana nebo koalice je splnila? Ani náhodou. Pouze tato, co nyní vládne se jakž takž snaží. Vlády ODS a spol. (demoblok) na sliby kašlali dnem vítězství ve volbách. Tak jen jděte a kokejte se KDO vám káže a CO řeší! Demisi? A koho místo nich? Volby? To jistě ne! To by projeli o třídu, spíše o dvě. Nějaký "dočasný" prezident nebo "dočasný" kabinet by se šikl. Když to jde v Bolívii, tak proč ne u nás?

  OdpovědětSmazat
 15. Jojo,bude to přehlidka havloidu.Nic jineho.Zapamatujme si je.

  OdpovědětSmazat
 16. Nevím, nevím zda nenápadně prohlásit manifestanty za blbce nepovede mládež k opaku. Kdyby mi bylo teen tak to najust udělám a manifestovat půjdu. Mentorování není to nejpřesvědčivětší. Logika, znalosti a zkušenosti se nabírají až ve 30-ti letech. Tyto argumenty v mládí neplatí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:40...Jasně.Jen je to ponoukne k většímu blbnutí.
   Nic nepotěší juniora víc,než když naprdne tatíka ;-)
   Helanov

   Smazat
 17. Zhrnutí celé diskuse: Národ se těch chlívkařů snad bojí??? No to by bylo velmi ale velmi špatné!

  OdpovědětSmazat
 18. I kdyby tam měli 5000000 lidí furt je to málo proti celému národu.

  OdpovědětSmazat
 19. Tedy na Letnou dorazily podle pořadatelů 3 % a podle policie 2 % nejspíše z české populace. Tak se zeptejme ná názor těch zbývajících 97-98 % a asi budeme muset počkat s další kontrarevolucí - že by ale měli rozhodnout další volby? To tedy ne, to by se z těch 2 % nikdo nedostal ani do zastupitelstva v Kotěhůlkách. Ano diktát ulice, to jsme měli už několikrát, také mimochodem Sudeťáci a jejich mluvčí Konrád Henlein a nakonec Adolf Hitler dali ultimatum, na které jim přistoupila V. Británie a Francie v Mnichově a tak se staly spoluviníky 2. světové války a 60 milionů mrtvých. Ultimata, to je přece dnes praxe teroristů - a že by na Letné se sešli teroristé a policie nekonala??? Ale u nás je možné všechno, svoboda silnějšího má být bez hranic a silnějším je u nás ten, kdo vládne kapitálem. Ten vládne Letnou a Letná že by Babišem? To tady je paradox český: diktatura kapitálu proti řádně demokraticky zvolenému kapitalistovi! Tak to myslím ani Marx s Engelsem netušili jako možné. Že by Mein Kampf byl v tomto ohledu přesnější? I kdyby ne, tak je to bible letenských.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.