Reklama

neděle 24. listopadu 2019

Protofašismus

Vladimír Pelc
24.11.2019  VašeVěc

Protofašisté jsou pařeništěm fašismu, jsou jeho předobrazem, vzorem, první fází, počátečním stupněm (řec. protos – první). Zprvu se projevují útoky slovními, následně útoky fyzickými. Útoky na občany, kteří mají jiný názor.

Na mezinárodním novinářském fóru Media 2019 v pražském hotelu Grand Majestic Plaza redaktorka Petra Procházková fyzicky napadla redaktora serveru Sputnik Vladimíra Frantu; vyrazila mu z ruky mobil a dala facku, její útok byl zaznamenán na video (viz https://youtu.be/dzqrGKu7tr4).

„Vy jste takový prase novinářský, že to jsem ještě fakt neviděla, takový lži, který vy vypouštíte, co si to vůbec dovolujete? Že se nestydíte, “ útočila Procházková. Redaktor serveru Sputnik nereagoval. Procházková mu z rukou vyrazila telefon a dala mu facku. Franta ho bez slova zdvihl a natáčel dále: „Nesahejte mi na můj telefon, paní Procházková,“ řekl a stěžoval si, že ho jiný fotograf stále fotí.„A co by vás nefotil?“ zeptala se Procházková. „A proč bych já nemohl fotit,“ oponuje Franta. Procházková při svém odchodu: „Ubožák.“

Paní Petru Procházkovou jsem už několikrát zaznamenal: Jako osobu nafoukanou, nadřazenou, zaměřenou proti demokracii. Minulý rok zdůvodňovala, proč by občané jako voliči měli být selektováni na voliče s plnohodnotným voličským hlasem a na voliče s hlasem neplnohodnotným. Mezi neplnohodnotné by pochopitelně patřili voliči s jinými politickými názory a preferencemi, než má P. Procházková; zejména pak voliči Miloše Zemana, neboť to jsou hlupáci a blbci; nevzdělanci a tupci, ignoranti, manipulovatelné mozkové trosky, jsou méně inteligentní až debilní ( viz , 11. 2. 2018). Naopak mezi inteligenty patří, spolu s P. Procházkovou, osoby stejných politických názorů jako ona.

Ve veřejném prostoru se setkáváme s přehršlí podobných intelektuálních zvratků; máme zástupy nabubřelých puchejřů, kteří blinkají moudra typu volby jsou nebezpečné, protože v nich mohou volit i nevzdělaní. Co takové názory znamenají? Elitářství, aroganci, hloupost, popírání demokracie. Taková individua by chtěla zavést volební census podle vzdělanosti či (sociální) inteligence, přičemž uvedené charakteristiky se sebou navzájem souviset nemusejí. Zejména by však chtěla, aby určujícím pro sociální pohyb byl jejich autoritativní názor. Jejich názor. Jde o osoby, které získávají a chtějí získávat rozličná privilegia, a to hlavně na úkor druhých občanů. Jsou to individua ve skutečnosti sociálně nevzdělaná, společensky zaostalá, působící destruktivně proti demokracii – demokracie je totiž založena na tom, že hlasy všech občanů mají ve volbách stejnou váhu ( viz , 14. 4. 2019).

Dokud svou elitářskou demagogií protofašisté otravují veřejný prostor, lze se tomu bránit – jednak podstatná část občanů má zdravý rozum, a na takové argumenty neskočí, a též je možno s těmito názory polemizovat v diskuzi. Fyzické napadení však není diskuze, s ním polemizovat nejde, pouze se stejně bránit.

Jakým politickým a obecně sociálním signálem fyzický útok P. Procházkové na redaktora, jenž publikuje jiné názory, je? Je součástí nynějšího úsilí, kdy protofašisté vyzývají k útoku na demokracii. Útoku fyzickému.

Nekorektní poznámka na závěr: Kdybychom se, paní P. Procházková, náhodou někde potkali, nesnažte se, velmi prosím, vyrazit mi z ruky mobil, nebo dokonce dát mi facku – něco takového se nedělá, proto bych se musel bránit a, žena ne-žena, nakopal bych vám důkladně zadnici. Divím se, že to pan V. Franta neudělal. Fyzickému útoku kohokoli se měl právo bránit.

Foto: V Německu se na počátku fašismus také projevoval fackami, rvačkami, obušky. Dříve než v Berlíně v roce 1945 zavlála sovětská vlajka, zemřelo např. v německém vyhlazovacím táboře Treblince 870 tisíc lidí. Ve vyhlazovacím táboře Belzec Němci zavraždili 650 tisíc lidí, v táboře Sobibor 250 tisíc... a v koncentračním a vyhlazovacím táboře Auschwitz - Birkenau vzali život 1.5 milionu lidí. A tomu všemu na počátku předcházely rvačky a facky.

76 komentářů :

 1. Souhlasím plně s tímto způsobem obrany proti takovému násilí!

  OdpovědětSmazat
 2. Kdo čte deník "N", je stejný jako P.Procházková.

  OdpovědětSmazat
 3. Měl ty baderosvini a muslimomatraci jednu fláknout,že by vzala druhou o zem!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale třeba jí ten její muslimák už opustil a jí se stýská po jeho pozornosti (výprasku), tak se snaží získat podobnou pozornost jinde. Možná po tom dostat občas po hubě touží a jen nadávala, že pan Franta její výzvu nepochopil.

   Smazat
  2. Naopak, pan Franta se zachoval excelentně. Zůstal nad věcí. Tím víc vynikla nehoráznost a primitivizmus paní Procházkové. Její čin vypovídá nejvíc o ní samé.

   Smazat
  3. Přesně tak. Franta se choval decentně. Ne jako to prase, co na něj útočilo.

   Smazat
  4. Ti její rodiče, i muslimský partner, trestuhodně zanedbali její výchovu, mají to tedy za ně udělat jiní věřící, nebo soud šaríja. V Kábulu by ji okamžitě několik věřících zmrskalo bičíky, nebo by ji soud nechal zbičovat pořádným bičem. A kdyby jí dokázali krádež, pochopila by co znamená islámský "pacifik" (useknutí zlodějské ruky).

   Smazat
  5. Rudocancy! Např. i primitivní Albánci měli aspoň ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany! Bohužel Adolf začal válku se Západem, potože nepochopil, že tím etnikem co nejvíce škodí nejsou Židé, ale Slované jako celek, jelikož už tehdy vědci prokázali, že populace ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.

   Smazat
  6. AD 16:17. ALBÁNCI, TI SE JEDNOU BUDOU HLUBOCE JAKO NÁROD STYDĚT. Stydět před světem lidí nejen za terorismus, ale zejména za jatka, na kterých vraždili mladé Srby a také trojici českých studentů pro svoje odporné kšefty s jejich orgány s USA. Překonali vše, co za experimenty na lidech prováděli v koncentrácích za nacismu! Nevím - Albánci nebo hitlerčici, eichmanni, henleini, frankové - kdo jsou vítězi v dosavadní historii dehumanizace???

   Smazat
  7. 17:50 To sotva. Však čím dnes je ta tzv. západní, tedy k "humanizmu" se odkazující civilizace? Je to končící svět, kterej zkrachoval a je na ústupu z historie, páč dějiny píší pouze rasy či národy (které v pravém smyslu toho slova vytvořila jen ta bílá) brutální vůle! A tou ta naše dávno být přestala a bude z dějin zákonitě odejita! Nahrazena bude rasou houževnatější, odolnější, nepodléhající zhoubnému individualismu, buzerantismu, xenofilismu, egalitarismu a dalším úpadkovým vlivům a idejím, které spolehlivě dříve či později pohřbí i tu neslavnou EU s těmi jejími "hovnotami" degenerace a úpadku a která již dávno přestala být invazívní a naopak se sama stala terčem invaze barbarů, což v dějinách je vždy předznamenáním pádu!

   Smazat
  8. Kdo zna Albance vi pouze to ze se budou stydet , ze zavrazdili malo nevericich psu a ze se tak nedostanpou do nebe..

   Smazat
 4. Bolsevici v Rusku, kdyz se drali k moci, tak take prepadali lidi, loupili. Viz napr. lupic Dzugasvili, ktery prepadaval dostavniky s penezi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mašínové byli daleko horší , ti i vraždili !

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 9:04 já vím o těch Mašínech dost ale Stalin a jeho parta a to i po letech budí hrůzu. I Hitler byl jen jeho (Stalina) nepovedený učedník. Najdi si na internetu kolik ten socialismus stál lidských životů a to na celém světě

   Smazat
  5. 9:37
   S panem Dvořákem jste husy nepásl, tak mu laskavě netykejte cizáku, a kliďte se dál, od slušných lidí. Deník N je pro vás ten pravý ráj vašich protofašistických soukmenovců.

   Smazat
  6. 9:41
   A kolik zavražděných lidí má na svědomí za 300let zbytečný existenci amiokupanty?!!!!!
   To raději na netu NENÍ!!!!!

   Smazat
  7. Nechci se zastávat Stalina, ale kolik má na svědomí lidských životů a zničených lidských životů katolická církev? A to u nás, ne v nějakých dalekých zemích!

   Smazat
  8. 10:25 a zas ta církev a proč jen katolická? 300let USA,katolická a proč ne husitská cíkev možná 1000 let zabíjela lidi ale ten socialismus v Rusku, Číně, u nás i jinde zabil více lidí, tak ahoj

   Smazat
  9. 12:10
   Co to mělo být,střelba ze zastávky?!

   Smazat
  10. A co ty odporný smečky vypovězených trestanců a kurev, kteří obsadili americkou pevninu a vyhubili původní obyvatelstvo naprosto odporným způsobem? Zmocnili se celého kontinentu, a protože zločinecká havěť potřebovala, aby na ni někdo dřel, vozili tam černochy z Afriky po statisícech. Miliony jich bylo pozabíjeno, další miliony zemřely na útrapy a podvýživu, rozbíjeli celé rodiny. Je to odporná, desperátská havěť, dnes potomci trestanců, kurev a přivandrovalců, zabíjení mají v genech, jiného nic neumí, jsou blbí a omezení jak orangutani. Jenom střílet, střílet, střílet - to je všechno co umí. Ničí celý svět,najímají si vrahy na lidi v jiných státech, do nichž je jim hovno ( jejich politika "nevměšování" je směšná.) Všechny státy rozeserou, a uvedou do rozvalin a chaosu. O tom vy smečko odporných diskuzních zakrslíků nepíšete? Proč? Proč si vyplachujete své smradlavé čumáky jenom Stalinem - proč nejmenujete tu shnilou americkou stoku a její prezidenty? Buď buďte objektivní anebo jděte do hajzlu!

   Smazat
  11. 8.59 Ale ti bandité, kteří přepadají, pálí, rabují a páchají neplechy v Hong Kongu jako rusové vůbec nevypadají. Vypadají jako potomci čínských banditů a jejich důstojní nástupci. A jejich "noty" v angličtině také připomínají zastupitelské úřady GB, Connonwealthu a USA...

   Smazat
  12. 19:01 Tací již jsou Američané, s tím rudý pšouku nic nenanděláš, jsou to Vlastenci a skutečné Vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! Kdežto podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti nerovných je v podstatě základní levicové dogma, které pravičák uznávající přiroznou nerovnost lidí musí rozhodně odmítnout! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
  13. 9:41 Tu hrůzu budil Stalin zejména v nacistických zločincích, kteří vyráběli na území SSSR za 2. světové války jedny Lidice za druhými, samozřejmě nešetřili ani ženy ani děti (A VÍTE, ŽE PODOBNĚ "LIDSKY" SI POČÍNALA US ARMY ve Vietnamu, kde si z dětí dělali smaženici na napalmu?) Hrůza obcházela SSáky, když zahřměly Stalinovi varhany. Žijeme v perverzní době, kdy pěstování zla, rozsévání smrti, masové vraždění je chváleno - ale boží mlýny... Jakkoliv jsem ateista, tak se za ty mlýny modlím. Zvrácenost musí být vykořeněna, ať žije lidství! Navzdory 9:41 a ostatním milovníkům sadismu.

   Smazat
  14. 18:00 Jen napoprvé! Poté už sami obdrželi od říšského průmyslu lepší a těmi zase naopak vyděsili rusácký Mongolce!*)

   *) Původním Rusem sice býval nordicko-slovanský árijec, který byl disciplinovaný, svobodomilný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako germánští Švédové, Dánové či Němci. Ale mongolský vpád to zásadně změnil! A tak jako Ivan IV. byl po matce potomkem mongolských vládců Zlaté hordy, byla Moskovie jen ulusem říše Mongolů! Jak řekl markýz de Custin: „Grattez le Russe, et vous verrez un Tartare“ (podrbej Rusa a najdeš Tatara)! Zničení Novgorodské hanzovní republiky moskevsko-tatarskými hordami za jeho vlády proměnily Rus na stepní říši azijských barbarů! Hrabě Ostermann, který za pomoci mladého cara Petra zkusil vrátit Rus na evropskou trajektorii, uspěl pouze dočasně. V roce 1917 Ruské impérium zaniklo a na jeho místě se rozprostřel židokagal, ovládaný bolševickými podlidmi - tzv. SSSR! Putleroffský parchanát Chujlostan je jeho hnilobným pozůstatkem!

   Smazat
 5. Prosím nepleťte si Petru Procházkovou, fackujíc s nadávající protofašistku a paní spisovatelkou Lenkou Procházkovou, disidentkou, chartistku, která českému národu vybojovala katedrálu sv. Víta proti hrabivé katolické církvi, bojovala proti loupeži nazvané "církevní restituce" a je demokratkou do morku kosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:29 Ale nějak slabě bojovala soudružka Procházková, pokud se po právu vrátily majetky církvi.
   Tahle paní je asi nějak nemocná. Za bolšána bojuje proti nim a dnes tleská KSČM A SPD. Asi má potřebu celý život proti něčemu bojovat, tobych nechtěl mít doma, to by šlo brzo z okna!

   Smazat
  2. Proti zlu a podrazákům u moci je těžká obrana. Připomínám, že megakrádež tzv. církevního majetku měli na starosti politici ODS a TOP09. Spousta těch lidí sedí dodnes v parlamentu... Paní Procházklová bojovala a bojuje proti bezpráví a za spravedlnost, což někteří lidé do smrti nepochopí. Za tu odvahu ji obdivuji.

   Smazat
 6. Vrcholně inteligentní muslimská matrace se opět vyjádřila. Tyto svoje nápady jistě získala pobytem mezi muslimskými obyvateli Čečenska , kde dlouhodobě žila. Nyní jen čekáme, kdy začne uřezávat hlavy svým odpůrcům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě Petra Procházková

   Smazat
  2. Ta blbka, kdyby dala facku svému muslimskému "příteli", tak by ji dobil, a podle šárii by to bylo správné.

   Smazat
 7. Elitářství je falešná nadřazenost nad ostatními lidmi a je podporováno kultem hloupých "elit", "celebrit", "hvězd" atd. Úcta k uvedenému falešnému kultu je začátkem hloupého podřízení se zblblých lidí kultu elity, jenž je základem fašismu.

  Mnoho konformních (opičících se) lidí chce být také blbou elitou, celebritou, hvězdou a přidávají se k zblblé "většině" ...
  Jenom málo lidí chce být normálními obyčejnými lidmi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ovšem tento obdiv hlupáků pramení z toho, že jsou jim předváděni k napodobování podobní hlupáci, tzv. celebrity, hvězdy, kdy hvězdou je tu prakticky každý, kdo se objeví na obrazovce, i kdyby tam ukazoval jen vystrčenou zadnici.Lidem je neustále vnucováno, co si "hvězdy" myslí, jak bydlí, co jedí, co vaří (pokud to tedy umí), jak ve škole nechápali matematiku (a proto fuj matematika, vidíte, nechápaly ji hvězdy, tak já ji taky nepotřebuji, být blbem je lidské právo). A tak jsou tací, kteří místo aby smysluplně žili své životy, čumí na vyumělkované a prolhané životy jiných, ří

   Smazat
  2. 13.36 Obdiv a sounáležitost s elitními blbci dává těm "neprivilegovaným blbcům" pocit že náleží k lepšolidem -blbo-elitě ...

   Smazat
 8. Pan V. Franta by měl tu megeru aspoň zažalovat pokud jim to bude procházet tak to bude horší.

  OdpovědětSmazat
 9. Lenka Prochazkova zvana ruda komisarka je krasnym prikladem, co s clovekem udela ruda ideologie a nedostatek sexu zaroven:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ubohe a nenavistne komentare prosim smazat.

   Smazat
  2. Souhlasim s Bagounem. To, co predvadela Lenka Prochazkova na shromazdenich priznivcu KSCM a SPD, jsou extremne nenavistne komentare.

   Smazat
  3. 11:00
   Co udělá s dementem incest po řadu pokolení a chlast VIDÍME NA TOBĚ,BEZMOZKU!!!!!

   Smazat
  4. 11:08 Pan Dvorak pravem vyzval, aby jste se choval slusne a ne jako nejake urvane rude tele.

   Smazat
  5. 11:25
   Kdyby byla tvoje debilita trestná,máš doživotí hned po svým zbytečným výskytu,havlogreténe!☺

   Smazat
  6. 11:25 Na tobe se mi libi, jak jsi neuveritelne sprosty a pritom te tady pan Dvorak necha, at tady radis. Nejsi nahodou Drdaviduv chovanec?

   Smazat
  7. 11:47
   Piš česky zrcadelnice,ty tvoje havlomOUDra nerozluští ani Enigma!!!!☺

   Smazat
  8. Jen pris sproste 12:03. At kazdy vidi, koho si tady pan Dvorak hycka. A muzes u toho hykat. To je ti vlastni:-)

   Smazat
  9. 12;09
   Číst česky je pod tvojí rozlišovací schopností viď,havlogreténe?!☺

   Smazat
  10. 12:03 a 13:41 O svým biologickým tatínkoj bys tak neměl, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 10. Na světě se nic neděje náhodou od nepaměti. Vždy boj o moc a nadvládu nad nad světem.Židobankéři řídí vše.Na počtu mrtvých kdekoli nezáleží-to je jenom statistika.
  skrytapravda.cz/zahranicni/1873-dveste-let-americkeho...
  Přibývá důkazů, že Spojené státy a Británie jsou hlavními viníky vypuknutí první světové války. 1917 - Američtí magnáti rádi financovali socialistickou revoluci v Rusku a doufali, že to vyvolá občanskou válku, chaos a celkovou likvidaci této země.
  Přípravy na A-válku jsou v USA již několik let v plném proudu.

  OdpovědětSmazat
 11. 12:39 Ano otevřeně a spolu s dalšími odvolávkami na oficielní publikace to můžete vyslechnout na YT stanek_1 a stanek_2. Nějak se to dalo do pohybu a už i paraziti z EU si dělají starosti co s tím udělat. Nezachrání to proxy války ani volební frašky. Přírodní zákon rovnováhy nejde oklamat.

  OdpovědětSmazat
 12. Na každý pád paní Petra Procházková, se netrefila do správné historické éry a proto se nemůže cítit komfortně. Kdyby tak třeba žila v době II. světové války v Německu jako čistá Árijka, to by si jako dozorkyně v koncentráku užila do sytosti. Prostě je jenom trochu mimo historickou mísu a tak jí zbyla jen ta hysterická mísa. Neštastná to žena. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 13. Už to tam nahoře někdo napsal, paní Procházková je neviná, je jen důsledkem Marxů, Leninů, Stalinů, Putinů, Babičů a Zemanů. Doufám, že jsem na někoho nezapoměl.

  OdpovědětSmazat
 14. Mate pravdu. Je to tragedie koukat se na urvanou rudou komisarku Lenku Prochazkovou. Konecne to pochopili i na NR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:52
   Havlopyzdo blbá,vypadni oblažovat svojí incestní mutr!

   Smazat
  2. 14:55 Delate svym soukmenovcum, kteri se dozaduji neustale slusnosti, peknou reklamu.

   Smazat
  3. 15:01
   Když tady může tapetovat amiidiot z papundeklu,ty a ta fašotroska Ctrl-C a Ctrl-V.....

   Smazat
  4. 14:52
   A hodinky, a holinky jsou pro idioty vašeho formátu k nerozeznání, když obojí se natahuje, že? Vy jste uznán jako nesvéprávný idiot? Jinak není možné si vysvětlit, že jste dosud, po opakovaném zdůrazňování, že nejde o statečnou vlastenku Lenku Procházkovou, ale o humanitární pracovnici, protofašisticky jednající ranařku Petru Procházkovou?

   Smazat
  5. 14:52

   Pokud nechcete působit jako blbec a být terčem posměchu, mlčte. To je ve vašem případě to nejlepší, co pro sebe můžete udělat.

   Smazat
  6. 14:52
   Mýlíte se, produktem doby je paní Petra, a já jí jen napovídám na koho to může sváďět. Protože po přečtení Deníku N, zjistíte,že byla "vyprovokována"

   Smazat
  7. 15:26 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu komoušskýmu sajrajtu ...

   Smazat
 15. Pokud by mě někdo z prolhaného, dezinformačního plátku sputnik neustále natáčel, tak jako tohle hovado, potom by dostal pěstí, že by se nezved.
  Výborně paní Procházková, jste statečná žena.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:22

   Zjevně se vám nepodařilo pochopit zachycené dění, což ve vašem případě nepřekvapí, ale přesto se vám pokusím věc vysvětlit tak, aby byla pochopitelná i pro vás..
   Byl to souputník Petry Procházkové z Deníku N, který se až s perverzním zaujetím snažil svým fotoaparátem všemožně zachycovat redaktora Sputniku, kterého jeho podivné chování zaujalo a začal jej rovněž natáčet. Fotograf Deníku N mu pak začal vyčítat, že se mu schovává za svůj mobil a vtom do scény vstoupila Petra Procházková. Předvedla svůj slovník z restaurace 4. cenové skupiny před zavíračkou, poté jí její kolega něco pošeptal a ona vzápětí předvedla to co předvedla a co snad chápete i vy.

   Smazat
  2. 17:22
   Demokracie je soutěž názorů a ne pěstí. A to vám povím, že dodnes jsem pod pojmem Sputnik, měl 1. satelit. Teď teprve jste vzbudili můj zájem.

   Smazat
  3. 17:22
   V tom, co jste napsal o Sputníku, s přídavkem vyhrožování, sprostoty, a násilí, vyniká naopak sebranka protofašistů. Patříte k ní, a můžete si to dát klidně před jméno místo titulu, jste s tím srostlý. Nikdo se zdravým rozumem vás ani bez takového označení titulovat nemůže sotva promluvíte.

   Smazat
  4. 17:22 buď na sebe pyšný hrdinný kreténe

   Smazat
 16. O těch voličských průkazech se rozpovídala i B. Hrzánová. Sice ne tak natvrdo jako PP, ale taktéž jako samozvaná morální autorita. Asi to tam v Praze mezi výkvětem národa rezonuje. To bude asi ta největší překážka v jejich schopnosti tolerance k odlišným názorům. Tedy to nadřazování se nad obyčejné lidi a přeceňování vlastních morálních kvalit. Kdopak nebo copak je pasovalo do takové pozice? qwe

  OdpovědětSmazat
 17. Vladimíre Pelci, "pařeništěm fašismu" jsou liberálové, kteří nemají ideologii, jen zájmy. Svou bezbřehostí pod rouškou demokracie(floskulí to a mantrou) ovšem budí odpor ve společnosti, která se polarizuje ke krajní levici a pravici. Petra Procházková je jen hlásná trouba "rozbušky" nenávisti, kterou se snaží předat protistraně jako "černého Petra". Není jediná "trubka" a sklidí úrodu! Historie se bude opakovat a skuteční viníci opět nebudou potrestáni, bohužel!

  OdpovědětSmazat
 18. p.Dvorak jiste mate pravo mazat jako administrator prispevky ale proc mazete me..??
  Vetsinou se nevyjadruji vulgarne a nebo pouziju historicka fakta..
  Mozna nekdy emoce zapracujou ale vy me docela casto vykopnete..
  Nechapu i kdyz chapu vase pravo mazat..

  OdpovědětSmazat
 19. Že se Petra Procházková pohybuje na hraně žurnalistiky, manipulace a desinformací, to je známé již dlouho. Tím, že přijala angažmá v desinformačním, Soroszem placeným, Deníku N, pouze potvrdila, svoje ideologické elitářství a svými posledními excesy i příklon k fašistickým bojůvkám typu Kaputin. Jenom důkaz toho, jak fašisté tohoto typu reagují na pravdu, kterou se nám v jejich počínání tolik nedostává. Dále viz třeba: https://www.hoppner.cz/ceta-nenavisti-kdo-mlatil-s-pani-prochazkovou-a-neboji-se-to-priznat-agresivni-vypad-s-vykriky-hajzle-a-prase-si-nasel-sve-fanousky-mezi-novinari-a-extremistickymi-aktivisty-obusky-nech/#.XdugxOhKjyQ

  OdpovědětSmazat
 20. Neměla by se řešit otázka živné půdy pro protofašismus? Samozřejmě není resuscitován jen fašismus, ale také ta nejzrůdnější forma nacismu. Je to tím, že se nepodařila denacifikace a defašizace hlavních nositelů těchto ideologií a jejich praxe, tedy v Německu - a zde hlavním nositelem nacismu zůstávají pohrobci sutedoněmeckých nacistů, ale podívejme se, jaké podpory se dostává nacismu na Ukrajině a pobaltských státech, jak se vzorově projevil frankismus - fašismus s podporou EU ve Španělsku, když jsou tam podupávánalidská práva i práva národa na sebeurčení. A podívejme se ostatně na některé příspěvky zde na NR, ze kterých nacismus i fašismu v těch nejhrubších rysech teče. To opětné dehonestování prvního prezidenta ČSR a zejména pak Beneše, ty štvanice proti němu, pamětníci, vzpomínáte na ten nepříčetný řev Vůdce a dalších obrnacistů na adresu Beneše? Vzpomínáte ale také na ten řev šířící se z nacistického Německa proti Židům a bolševikům - tedy Rusům? Ty dehonestující výpady proti Číňanům a Mongolům těmi nacistickými zrůdnými "nadlidmi"? A vzpomínáte, jak politici Západu, Daladier, Petén, Chamberlein, Churchill, anglická šlechta a rodina Kennedyů nacismu a Hitlerovi tleskala, jak ho obdivovala - než obrátil své zbraně proti nim!!! A jak dnes z rozpoutání 2. světové války zase prolhaně obviňuje SSSR! Ano, dokud politika EU a ¨"zločinného" Západu bude založena na lži, válkách, rasismu, genocidách a vykrádání jiných států, mír ve Světě nebude - neb teror a války drží diktaturu kapitálu při životě a kdo se vzepře, je kuciakován.
  Velmi sympaticky vystoupil proti jaderným zbraním a válkám nyní v Japonsku papež. Církve křesťanské a ta katolická zvláště, májí mimořádnou příležitost se ujmout vůdce světového mírového hnutí a tím získat znovu příznivce. Ale i naopak se mohou církve jednou provždy pohřbít spojenectvím s válkami (jak neblahé paměti svou podporou nacismu a fašismu učinil Pius XII) a diktaturou kapitálu. Vatikáne, vrať se ke kořenům křesťanství!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolik že to má Vatikán divizí?

   Smazat
  2. Vatikán sice nemá divize, ale pro šíření míru by je ani nepotřeboval. K šíření myšlenek světového míru stačí převtělení myšlenek křesťanského soužití z teorie do praxe. A ty "divize" farářů, mnichů, páterů... kdyby vzali učení Kristovo ne jako svou obživu, ale jako životní službu pro lidstvo, mohl by Svět poskočit k humanismu. A určitě i ostatní učení, kdyby viděla takovýto krok a ohlas na něj v člověčenství, i ony by se přidaly do soutěže za soužití lidí. A tak pak jedině kapitalistické náboženství by zůstalo osamoceno a skomíralo by k vyhynutí. Katolíci, chcete udělat nějaké dobro pro Svět? Pozvedněte svůj hlas proti válkám, zabíjení, křižáctví, obroďte křesťanství!

   Smazat
 21. 11:54
  Pane W.Churchila vynechte, ten šel k veslu, když už byly karty rozdány. Ten měl hřích v 1.světové (Galipoli). Když si nebudeme lhát, tak vyhrajeme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O ne, Churchilla nelze vynechat, neb i on kormidloval Německo do války proti SSSR, i on má prsty v tom, že Británie otálela uzavřít smlouvu nabízenou SSSR o vzájemné pomoci při napadení Německem tak dlouho, až do Moskvy přiletěl Ribbentrop a za tuším 3 týdny byla smlouva na Světě. Hledáme viníky 2. světové války, tam kde nikdy nebyli, aby se skuteční viníci těch 60 milionů mrtvých a těch zvěrstev té doby ututlali. Ale Francie a Brotánie jsou v tom jako Německo a Itálie. - I oni nesou mj. odpovědnost za dobu Protektorátu Böhmen und Mähren a povraždění 300 tisíc českých občanů Míval jsem jako mladý také dobré mínění o Churchillovi. Jako první mí otevřela oči jeho manželka v pamětech! Žádný lidumil, normální sluha britského imperialismu. Možná, že mazanější než Chamberlein, ale nic mu nebylo vzdálenější, než humanismus!

   Smazat
 22. 18:16
  Otázka, která nás všechny pronásleduje a nevím, zdá máme odvahu na ni odpovědět upřímně. Je košile bližší, než kabát ? Jen teoreticky, se všichni stavíme do pozice humanismu,ale pozorně sledujte současný vývoj migrace do Evropy. Dokud se problém týká někoho jiného, tak je naše pozice pevná, až manifestační,ale situaci a postoje rázem změní stav, kdy desetitisíce se utáboří vedle vás. Proto nehrajme si na pokrytce a buďme realisti pomáhat lze, ale respektovat košili, která je bližší než kabát. Stačilo mi výslechout starostku z Calais. Proto, že W.CH. kopal za Británii pokládám za normální. Když hledáte jeho hranici únosnosti, tak nejhorší byl stav takřka radosti, když Japonsko vyprovokovalo USA ke vstupu do války. Vypadá to nemorálně, ale bez USA by byla Británie ztracená. Možná už v dnešní globalizaci neplatí, že premiéři slouží své zemi, tenkrát to bylo normální. Dobrou noc.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.