Reklama

pátek 1. listopadu 2019

Rada odmítla zřídit komisi pro vyšetřování událostí v Oděse

1. 11. 2019    russian
Nejvyšší rada Ukrajiny hlasovala proti iniciativě opozice na vytvoření dočasné vyšetřovací komise pro vyšetření nepokojů v Oděse 2. května 2014, během nichž zahynulo 48 lidí. Jak informuje kanál 112 Ukrajina, pro návrh usnesení hlasovalo pouze 79 poslanců. Iniciativu podpořilo také 32 členů frakce Sluha národa.


Dříve Státní vyšetřovací úřad Ukrajiny zahájil trestní řízení proti bývalému předsedovi Nejvyšší rady Andreji Parubiji ve věci organizování hromadných nepokojů v Oděse 2. května 2014.

V Oděse 2. května 2014 ukrajinští radikálové a nacionalisté zapálili Dům odborových svazů, v němž byli blokováni aktivisté "antimajdanu".

Na lidi, kteří se snažili dostat z hořící budovy, se střílelo a lékaři k nim nebyli puštěni. V důsledku toho zemřelo 48 lidí a více než 200 bylo zraněno.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

120 komentářů :

 1. Z toho zvěrstva mají bobky, fašouni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Smrt fašismu a benderovcum.

   Smazat
  2. Putěnizm ne projde, marná snaha rudých

   Smazat
  3. Anonymní 2. listopadu 2019 14:31
   Závidím Vám, že žijete v nějakém alternativním světě. Víte vůbec, co , kdo, kdy, kde? Víte který je rok? Asi ne.

   Smazat
 2. Jo hajzlové když ti lidé vyskakovali z okem tak je na zemi dobíjeli též na šmejdy fašounský dojde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 22:50 když vyskakoval z okna J, Masaryk, tak ho pohůnci, co ho vyskakovali z toho okna už bobijet nemuseli. Šmejdi komoušký.

   Smazat
  3. 10:01
   Nezvládáš učivo páté třídy základní školy a myslíš si, že zvládáš události r. 2014 na Ukrajině. Jsi tady za primitiva, bez ohledu na obsah tvého "komentáře".

   Smazat
  4. 10:01
   Chtěls říci: ...spáchali asistovanou sebevraždu...". Jo to je heslo banderovců pokaždé když umře někdo nepohodlnej Kyjevskému fašistickýmu režimu. A "ochránci" lidských prav a svobod, Europskych hovnot, se tváří že je tam údajně vše v pořádku, ti kteří jinak tě tady budou buzerovat za každou pitomost. Alespoň víme odkud pochází to jejich oblíbené rčení: "...chuj s nima, ich jest mnoga...!". Vod rusa to pocházet, jak nám naši pánové postupně odkládaj masky, to rčení určitě pocházet nebude.

   Smazat
  5. Hezky jsi to napsal10:33. Taky sdílím tvé obavy, že ten svůj Kyjevský režim zamete pod koberec a nik nebude potrestán, jak v případě J.Masaryka. Jen kvůli podozření, že v obouch případech mohly být zapleteny zahraniční agenti(podezření padá na Angličany). Šmejdi komoušský z jEvropejského sojúza.

   Smazat
  6. 11:43 anglány bych nepodezříval. V době smrti J, Masaryka se v Československu roztahovala jiná mocnost. Je pravdou, že i dnes ty šmejdi mají v Praze nejvíc pracovníků na ambasádě ze všech zemí světa.

   Smazat
  7. 12?03
   Pravda,amiokupantů je v Praze i v Čechách jak much na hovně....vyházet ten ksindl by bylo na metál!☺

   Smazat
  8. 12:07 když nechápeš psané slovo, tak nediskutuj ty análokanále

   Smazat
  9. Velmi se mýlí 12:03. Existuje totiž závažné svědectví, které ukazuje jednoznačně na prsty britské zpravodajské služby. Masaryk nepodal demisi a zůstal v Gottwaldově vládě. To byla velká rána, kterou Západ nemohl rozdýchat. Naopak komunistům smrt Jana Masaryka se vůbec nehodila.

   Smazat
  10. Poslyšte, vy Masarykovci. Vždyť se to přesně neví, co se stalo. Všechno jen spekulace. Ale je pravda, že mi osobně taky moc nesedí ta sebevražda. Myslím tím sebevraždu tímto způsobem. Ale je fakt, že jsem dosud nehledal všechny dostupné materiály o osobnosti Jana Masaryka.

   Smazat
 3. Odpovědi
  1. Ústřední státní archiv v Petrohradu zveřejnil charakteristiku sovětské tajné služby KGB na jejího pracovníka Vladimira Putina. Dokument okamžitě upoutal pozornost europske médií i sociálních sítí. "Soudruh Putin neustále zvyšuje svou ideově politickou úroveň, okupovuje cizí staty. Neustále zdokonaluje své profesní mistrovství,

   Smazat
 4. Ruské teroristy a fašisty už nedlouho jím zbývá

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hezky! Pěkně překrouceno. Ale i lhát se musí umět, cizinče!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. A52,F73,F200 F808,F600,F602 ....tohle ti zanechala tvoje incestní familie ty árijče!

   Smazat
  4. Pane3:21, To oni, jak kupříkladu23:31, běžně dělaj. A když neví kudy kam, jednoduše sarkasticky alybisticky prohlásí: "...z porušování příměří se obviňujou obě strany konfliktu...". Kdepak prohlášení na adresu Kyjevskému režimu, to od takovejch zmetků nečekejte, které tak s chutí Vam přednášeli v podobném případě k Jugoslávskému konfliktu: "...už se nemůžeme kokat na genocidu kterou vláda provádí na svých spoluobčanech, třeba embargo, sankce, bezletovou zónu, která přinutí krvežíznivou vládu ukončit genocidu na lidech toužících po svobodě...!". To by ste chtěli moc od takovejch zmrdů.

   Smazat
  5. 9:17 Vyskřekl nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!☺

   P.S.: O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  6. 9:17 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 5. 23;11
  Seš zase vožralej impotente jako udavač HAVEL?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:27 rudý https://youtu.be/gEIK9Tkw3KU

   Smazat
  2. 23:35
   A co jako?!

   Smazat
  3. To by mě zajímalo taky pane23:38, že co a jako ten troll chtěl s tímhle dokázat? Možná ukázat jak je blbej. Vy jste ten odkaz na tu zavirovanou stránku snad otevřeli?

   Smazat
  4. To si zas pleteš s tím tvým udavačským fotrem v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách, co se krom chlastáním laciný vodky zahříval i přízní velkejch rudejch soudruhů!

   Smazat
 6. SPD by vypadla ze Sněmovny, ukazuje průzkum. Je to spiknutí sluníčkářů, tvrdí Fiala. Ve hře jsou Bakalova média a ČSSD:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019110110904942-spd-by-vypadla-ze-snemovny-ukazuje-pruzkum-je-to-spiknuti-slunickaru-tvrdi-fiala-ve-hre-jsou/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To tvdí jen ta nejblbější agentura, ostatní jim dávají okolo 8 procent.
   Bubák.

   Smazat
  2. Tak to je cinklé průzkumy z práglu kde má čssd 10% a všichni havloidi se dostanou do parlamentu. Maximálně tak v jejich zaplacených bezcenných průzkumech.

   Smazat
 7. Pravda a láska zvítězila:))) Nebojte se, demokratičtí hajzlové za to zaplatí, chce to trpělivost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plně souhlasím s váma pane23:38. Stručně jste to napsal, ale vyjádřil vše co bylo třeba říci.

   Smazat
 8. Nádhera, Demokracie v praxi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tenhle demokratický režim zajde přesně na soustavné porušování svych principů, jak zašel komunizmus a před ním nacizmus. Soustavné poukazování na chyby svých poražených předchůdců nebude moci věčně úspěšně lidem vymývat mozgy, zvláště když dělaj ještě horší věci, než fašisti, nebo komunisti, pro které je tak s oblibou zatracujou a odsuzujou.

   Smazat
 9. A fašounská "revoluce" se k tomu hrdě hlásí? Hnus. A Zelenskýho strana - Sluhové USA? Hnus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Okupovaný Krym vrátil Putinovi popularitu, jíž vděčí za znovuzvolení, říká Ljubov Šišelinová, vedoucí Institutu střední Evropy Ruské akademie věd. Putin si Rusy znovu získal tím, že se z zloděje změnil v patriota, říká ruská akademička Ljubov Šišelinová. „Krymem přestalo Rusko světu ustupovat,“ dodává odbornice na střední Evropu,ale my vydržíme

   Smazat
  2. 0:12, no to si vyprošuju, prof. dr.dr. Zelenskij PhD h.c. není žádný USA nebo NATO slouha! Ukrajina je připravena vstoupit do NATO a velet tomu. Ukrajinská armáda je nejsilnější na světě!

   Smazat
 10. Stejně demokracije zvitězi,jak by se tým rudým nelíbilo ! )))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Týýý jo, čeština, fakt hustý!

   Smazat
  2. 3:16...Tady jste na NR,né na základce.
   Pane učiteli ;-)
   Helanov

   Smazat
  3. 0:27
   Rudým se to určitě ale líbit moc bude. Nejen pro tu češtinu, jak píše Helanov, ale taky proto, že v páchání zločinů proti lidskosti našly vážnou konkurenci mezi demokraty v Kyjevě a vůbec v celém "západním světě".

   Smazat
 11. To není všechno - tyto hajzláky podporuje dodnes také naše vláda jak zbraněmi tak finančně, celá řada našich politiků fašistického demobloku PSP - ČR, EU tam nalila stovky milionu EUR - USA na zaplacení, vyškolení a provedení MAJDANU jen pět MILIARD DOLARŮ - ty fašista polský TUSK co sedí ve vedení fašistické EU za ty prachy vyškolil v Polsku a pak je přesunuli do Kyjeva a pučem vyštvali demokraticky zvoleného Janukoviče a pučem s těmi koupenými hovady a s Kličkem (bývalý BOXER) vykonali převrat jako u nás v roce 1989 jen s tím rozdílem, že tady chartistická havloidní hovada spolu s STB převzala moc od komoušů a začala 30 letá devastace všeho, většiny a tak vznikla miliardářská hovada co tady vykradla banky a zdevastovala celé hospodářství ?? Jen sledujte ten ORGANIZOVANÝ boj ze strachu - že lid už pochopil co tato hovada z národa udělala jak mamonem vytunelovala celou ekonomiku a všechny firmy a udělala z nás kolonii pro západ a USA ?? Ti Havlem a spol placeni Sorošem za dokázali , že nejsou jako ONI, ale že to jsou o 1 000 % větší prasata než ti co stát řidili, plánovali, tisíce podniků prosterovalo, nebyly dluhy, školství světové atd. Tak už se to chystá slavit a budou se tato zkorumpovaná hovada RADOVAT - jak udělali z národa bandu OVČANŮ co je volí, tleská a řežou si vlastní větev pod sebou na které sedí?? Jen cca. 5% zlodějů, 10% přisluhovačů státních zaměstnanců a všech rezortů,volí a také drží hubu ze strachu aby přežili svoji KLINICKOU SMRT ?? Statisíce Ukrajinců tady dře za hovno a Ukrajina se dusí v dluzích, bez plynu atd ??? A tok je to dobře tak to má být ??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. správně řečeno, za tu sviňárnu, co udělali Ukrajinci na Ukrajině jim ted´ dává Hamáček pasy, aby mohli žít v ČR, já tu nic jiného, než Ukrajinštinu kolem baráku neslyším.

   Smazat
  2. 9:43
   Banderovce by člověk rád slyšel leda v Babim jaru,tam patří svině špinavý!

   Smazat
  3. 9:43... Radostně připodepisuji!!!
   Helanov

   Smazat
  4. 3:43 Meleš sračky a co to má společného s tím článkem?

   Smazat
  5. Klidně podepisuj co chceš Helanov. Taky u nás jednomu řekli že našly o něm záznam, že spolupracoval s ŠTBákama. On se rozčílil: "jak to?! To bude nějaká bouda!". "Kdepak bouda, ale když ti nosili papíry na stůl k podepisování pořádně jsi si je zvykl prohlédnout? Fakt, máš pravdu, někdy jsem to odflák. Tak se neflákej Helanove, nebo budeš mít záznam o spolupráci s ŠTB:-).

   Smazat
  6. 12:07, co to má společného? Popisuje situaci těsně před incidentem v Oděse.

   Smazat
 12. Předně je nutné vykydat americký a evropský hnůj. Potom se dostane na ten banderovský, pobaltský a gruzínský. A žraní vázanek to nezpraví.

  OdpovědětSmazat
 13. 5:43 kdy chceš kydat Ruský hnůj? Až zas přijedou tanky s rudou hvězdou na pancíři? Zatím si žer ty vázanky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opičáku, co to meleš o ruských tancích. Tehdy to byly tanky polské, sovětské, východoněmecké, maďarské a pár bulharských uniforem. Byla to jiná ideologie, jiné státní zřízení. Ale vy, proamerický agresivní dobytek si stále cintáte pentli v domnění, že to na lidi zapůsobí. Možná na idioty tvého ražení, opičáku, ale na lidi vybavené mozkem to už dávno nepůsobí.

   Smazat
  2. ruské tanky sem nemohou - nesplňujou totiž emisní limity

   Smazat
  3. 9:36 slušnost, toje to, co neznáš. Nadávat lidem je argument zas ražení tvého ega. Jen tak mimochodem SSSR, anebo Rusko má stejnou mentalitu zmije útočné. Když použiji stejnou rétoriku tvého myšlení, tak i Hitler nebyl Němec ale Rakušan. Ještě, že už máme v kalendáři nový významný den a to 21 srpen. Popírači historie tvého ražení už jen můžou jen žalostně prskat, a tlous hlavou o zeď, že kámo.

   Smazat
  4. 10;21
   Tvoje demetalita je skutečně hvězdná!☺

   Smazat
  5. 9:36 Pokud nechápeš, že bez ruského rozkazu a na povel, by tady ty tanky ostatních nebyly, tak jseš hlupák. A obhajovat ruskou svoloč jako ty muže jenom ruský kolaborant.

   Smazat
  6. 12:01
   Jednotka gretenismu a amisračky v palici je JEDEN VODKOHAVEL!☺☺☺

   Smazat
  7. S tanky na pancíři s hákovým křížem přijel wehrmacht a divize ss. Nějak jsi se spletl. A nebylo to z východu, ale ze západu.
   Máš pro to nějaké vysvětlení?
   A co Čechů muselo utíkat před sudeťákama. Jsou to tvoji kamarádi 8:36?

   Smazat
  8. 12:16 to máš sice pravdu ale, když si ty holobrádku nezažil srpen 1968 tak mlč a jdi se dostudovat. A co Čechů muselo utíkat před rudou armádou. A kdo jsou tvoji kamarádi?

   Smazat
  9. Heh, Pepek12:01 chápe jak bez ruského rozkazu od Ukrajince Leonida Brežněva mohly ruské tanky bez povolenych emisních kvot přijéchať do Prahy:-). Vídíš to pane9:36, jakého tam maj na USAmbasadě geniálního pošuka!

   Smazat
  10. HA, HA před Rudou armádou utíkali Němci, kolaboranti, banderovci, vlasovci, členové SS a další pakáž.
   Jestli tedy někdo utíkal, měl proč. Poptej se dobových dokumentů, nebo pamětníků.

   Smazat
  11. 13:08 ha, ha. Poptej se pamětníků kolik uteklo za kopečky lidí, když v 68 roce tuto krásnou zemičku okupovala rudá armáda plus ma rozkaz Kremlu i spřátelené země. Mladíku, anebo neználku, kde bereš tu drzost psát takové bludy? Raději už mlč ať nejsi za debila

   Smazat
  12. 13"13 kreslíš to moc propagandisticky. Už tenkrát se rozdmýchával majdan. Americké bombardéry s atomovkama čekaly na hranicích. Jen to fláknout na Prahu, tak jako v r. 1945. Poptej se někde. Jistě ještě někteří budou naživu.
   USA šlo vždy jen o zlodějnu. Tak jako dnes v Sýrii.
   MJ. tady je o majdanu za 5 miliard -
   - v lednu 2014 dorazily do Kyjeva čtyři asi desetičlenné skupiny gruzínských ozbrojenců, kteří doma plnili „politické zakázky Saakašviliho režimu“ při potlačování demonstrací nebo únosech a „mizení“ nepohodlných podnikatelů… na letištích v Tbilisi i Kyjevě prošli i se zbraněmi bez kontrol a s falešnými doklady, což zařídili (bývalý) šéf ukrajinského postmajdanského parlamentu Parubij, poslanec Jaceňukovy Lidové fronty Pašinský a americký vojenský instruktor Brian… Pašinský s dalším poslancem Parasjukem poté 20. ledna 2014 stříleli do demonstrantů na Majdanu z balkónu konzervatoře, přičemž Pašinský velel, kdy střílet a kdy toho nechat a opustit palebné pozice… v hotelu Ukrajina palbu řídili Parubij a Saakašviliho poradce Mamulašvili… aneb advokát tří gruzínských snajprů v ukrajinských médiích popisuje, co jeho mandanti vypověděli před běloruskou prokuraturou, protože ta ukrajinská o jejich výpovědi nemá zájem… chtějí mluvit, protože si myslí, že si tak uchrání život, neboť prý mnozí jejich „krajané, kteří se účastnili zločinů na Majdanu v roce 2014, začali mizet a umírat za podivných okolností“, shrnuje advokát…

   Smazat
  13. 12:29, 13:33 a další podobní: to je celkem legrační, když někdo k článku o dění na Ukrajině poukáže jako příměr na okupaci v r.1968, kdy jsme byli obsazeni, kromě jiných armád, také SOVĚTSKOU armádou.

   Rád bych se pozeptal, kdo to byla ta sovětská armáda a jaký měla vztah k ubohým "napadeným" Ukrajincům. Oni byli taktéž napadeni sovětskou armádou?

   Vy už nevíte, jak argumentovat, tak používáte totální bludy. Dokonce i pojem Rudá armáda...

   Smazat
 14. 8:36
  Zase máš ty havlopussynko tři v žíle?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdepak, on je tak blbej i za střízliva.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Vyskřekl nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!☺

   P.S.: O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 15. Nechtějí komisi? To je přece logické. Přece fašisti nebudou vyšetřovat svoje členy, fašisty. Zvláště, když mají v EU podporu takových velikánů jako je Štěnina, Swarzenberg a Petříček, když je tato ideologie ve skutečnosti prolezlá téměř všemi stranami nejenom v ČR, ale v celé EU. Akorát se o tom nepíše v masmédiích, takže to vlastně neexistuje, že? :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někde jsem četl výrok historika, který napsal, že vrcholným stádiem kapitalizmu je fašizmus, který je úzce spojen s fašizmem korporátním, který dnes nezná hranice. Zdá se, že měl na 100% pravdu !!!

   Smazat
  2. 9:11, spíš feudalismus.

   Smazat
 16. Doktor Cvach také říkal,, někde jsem četl " Jsem přesvědčen na 100 %, že seš korporátní idiot

  OdpovědětSmazat
 17. "Klídek",kamufláž exportu "demokracie" pro Ukrajinu už nese své ovoce. Díky hamáčkům se Ukrajina vylidňuje, díky hyperinflaci se stává nešťastným státem pro své rodné obyčobčany, radost z něj mají jen štětínkovci. Vzhledem k nestabilitě režimu je nezajímavá i pro investice, krom zbraní a ty se sem exportují jen za úvěr. Díky síti, jsme měli přímý přenos svinstva v Oděse, díky tomu jsme live viděli " Putina, jak podpaluje lidi ". Horší je, že rozumné východisko je v nedohlednu. Uvnitř Ukrajiny je mnoho frakcí, které mezi sebou bojují o moc, a já nechápu,jak v chaosu zbytek světa pozná, kdo vlastně reprezentuje tuto zem. Myslím si, že už i EU se probudila ze snu a sama neví, jak dál. Díky zrušení komise pro vyšetřování událostí v Oděse, to vypadá, že mír a klid jsou stálé v nedohlednu. Je mi líto slušných občanů, kteří jsou fašisty zastrašeni a čeká je zima. Čert ví, zda tam přiteče ropa a plyn, když ne, tak to odnesou zase jen ti nejobyčejnější, pan Škutina a Kličko ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedno je jisté, ukrajinské fašisty sami Ukrajinci zlikvidovat nedokáží, bojí se jich i nově zvolený, nemohoucí Zelenský. Zatím to všechno směřuje k rozparcelování Ukrajiny. Stalinův dárek (Zakarpatí) si rozdělí Polsko a Maďarsko (už jim dává pasy), Leninův dárek (Novorusko) se vrátí do Ruské federace. Dárek Chruščova (Krym) to zvládnul sám, ale jenom proto, že Rusko nestálo o americký flot v Sevastopolu. Vyhubit ukrajinské fašisty musí každopádně pomoci někdo zvenčí, profašistická EU to asi nebude.

   Smazat
  2. 10:50 Najmeme vám psychologa, říká Pirát Bartoš. Prý nejsou „stranou plnou kreténů“ ��

   Smazat
  3. 10:50...Taky je mi jich strašně líto že si tak naběhli na eurouhnijní vídle...
   Teď se na ně všichni vyflákli, Schwarzenberg se Štětináčem ani nedutají.
   Helanov

   Smazat
  4. Šéf Kremlu věří, že Ruska ekonomika je v dobrém stavu. Situace na akciových trzích však připomíná rok 2000 před prasknutím dot.com bubliny. Aktuální čísla o zaměstnanosti za říjen totiž zklamala a průměr za uplynulých šest měsíců je nejslabší od roku 2010. Následující tři měsíce proto budou kritické

   Smazat
 18. 11:09 správně. Krym byl dárek od N. CH Ukrajincům, který si Putin vzal zpět. On ten Putin je vlastně zloděj a lhář.

  OdpovědětSmazat
 19. Někde jsem četl výrok historika, který napsal, že vrcholným stádiem Putěnizmu je fašizmus, který dnes nezná hranice. Zdá se, že měl na 100% pravdu !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. agente, musíš se více snažit :-)

   Smazat
  2. 11:53
   To je ovšem genitálni havlomOUDro Frau havlofoglrauch!☺

   Smazat
  3. 11:53 opakuji, agente, musíš se více snažit :-)

   Smazat
  4. 11:53 neodpovídej na 12:12. On má za úkol rozvrátit ty komentáře, kde se píše proti Rusku, aby je pak cenzor mohl s klidem odstranit jako celek. 12:12 je agent Kremlu.

   Smazat
  5. 12:02 Vyskřekl nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!☺

   P.S.: O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 20. Na to se dá říct jen jediné: bléééé...
  Ale nemylme se!
  Oni i kdyby to "vyšetřili", tak by "zjistili", že se ti vojáci sami podpálil.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 21. Ono to upálení nebylo zas tak žhavé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kéž by někdo upálil tebe za ten hnusnej sadistickej (rádobyvtipnej) blábol. A třeba se to stane už zítra, a třeba to nebude tak žhavý, akorát z tebe zůstane zčernalá mršina. A třeba se budeš hýbat až do samýho konce. Zjišťuji, že na diskuzích se slézají jen psychicky nemocní magoři. To už není platforma pro zdravé a normální lidi.

   Smazat
  2. Neustále jenom Ukrajina,a co rusák? ten chtěl pouze všechno potlačit. Tak jako dnes se v Rusku demokracie nenosí. Veškeré darebáctví jde na stranu Ruska.

   Smazat
  3. 15:48
   HAVLOUNTERMENSCH podporující tu banderosvoloč?!
   Ty to budeš mít rychlý!

   Smazat
  4. 15:48, to byli Rusové, kteří dobíjeli lidi na zemi a stříleli po nich do oken? No to jsou teda noviny! Nakonec se dozvíme, že zastřelili i Kennedyho.

   Smazat
  5. 19:21 Vyskřekl nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!☺

   P.S.: O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  6. 20:03 Toho nechali zavraždit proto, že mluvil neko(moušskou)rektní pravdu! Při své návštěvě Německa v srpnu 1945 si samotný JFK šel prohlédnout Hitlerovu bavorskou rezidenci Berghof i Orlí hnízdo a do svého deníku si tehdy poznamenal:

   „Kdokoli, kdo navštívil tato místa, si dokáže představit, že za pár let se Hitler vynoří z nenávisti, která ho nyní obklopuje, a bude považován za jednu z největších postav, jaká kdy žila.“ A dále pokračoval: „Na způsobu jakým žil a jak zemřel, je něco tajemného, co ho přežije a zůstane živé. Stane se z něj legenda.“

   Což se z kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu v čele této vorující židobandy! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   nikdy nestane!

   Smazat
 22. Názor na UA nacisty (fašisty) je dnes na samotné UA téměř jednotný a není tam žádná názorová rozpolcenost mezi obyčejnými lidmi. Všichni to jsou duší a původem ruskojazyční Rusové, kterým se západ snaží už 200 let vnutit umělý jazyk ukrajinštinu a tím je mezi sebou rozeštvat. Jediná rozpolcenost UA je v tom, že je vedou k zániku desítky let židovští oligarchové, kteří asi dostali za úkol vybudovat na UA teritorium pro nový Izrael. Kolomojský začal budovat hlavní město v Dněpropetrovsku (přejmenován na Dněpr). Mohla to být ale i Oděsa s nejvyšší koncentrací židovského obyvatelstva na UA. Už za Stalina usilovali o Krym (proto i dnes tolik povyku, když se vrátil Rusku, Krym chtějí stále s celou UA), ale Stalin jim raději umožnil vznik státu na území Palestiny. Z hlediska dlouhodobé perspektivy (klimatická změna, obrovská natalita Arabů) musejí do budoucna osídlit jiné teritorium. Nadto je UA výhodná i z hlediska blízké dostupnosti k ruskému nerostnému bohatství, pokud se konečně podaří rozparcelovat Rusko. UA je nová země zaslíbená = spojení úrodné země a dostupných surovin z Ruska, nic proti stávajícímu pouštnímu teritoriu s vysoce nákladným provozem. Obyčejné Ukrajince vystěhují do světa, velmi pomáhá bezvízový styk, jde to rychlým tempem, po miliónech za rok.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. až se ukrajinští pracující, či spíše otroci (kteří zdárně zvyšují HDP jiných zemích, viz třeba Polsku), budou chtít vrátit do své domoviny, tak jednoho krásného dne zjistí, že už není kam

   Smazat
 23. Co bude, až bublina praskne? Americký státní dluh trhá nové rekordy:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019110210907500-co-bude-az-bublina-praskne-americky-statni-dluh-trha-nove-rekordy/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. já se domnívám, že Babiš je určitě zachrání českými příspěvky, začal miliardama za vrtulníky, ale to je jenom začátek

   Smazat
  2. 12:11 Je dojemné, že se o tohle stará prolhaná žumpa Sputnik, a Rusák,který má svých problému nad hlavu.
   Už před 55 lety nám soudržka uča vykládala jak pujde USA do kopru, ale zatím se tohle týká pouze Ruska, tam to nějak padlo na držku a myslím, že by nebylo od věci si tohle zopakovat, Putin k tomu celkem uspěšně plus sankce kráčí.

   Smazat
  3. A52,F73,F200 F808,F600,F602.....jsi na tom hůř,než incestní Habsburské dynastie,BEZmozku!☺

   Smazat
  4. 12:21 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   Smazat
 24. 12:02 máš recht. Ještě, že to byla ruská pakáž a ne normální lidi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12,11
   Si normalny ?
   Schvalovat upalenie ? Nech uz ide o kohokolvek ?
   Na teba by sa asi uz mala pozriet ceska policia.
   Vsetko ma svoje hranice.
   Neznamena, ze kde si das nejaku drogu, alebo inu omamnu latku, ze mozes pisat vsetko.
   Spamataj sa kym je cas.

   Smazat
  2. Alespoň vidíte, co to dřepí u počítačů za zrůdy. Viz nemocná zrůda 12.11 - ale třeba někdo upálí jeho parchanty, rodiče, kámoše, a jiná zrůda napíše - no a co? Vždyť to byli jenom parchanti toho nemocnýho skřeta od počítače. Dnešní svět není světem lidí, ale světem zrůd, z nichž ty nejodpornější dřepí denně u počítače s potřebou sdělit ostatním, že i zrůdy dnes mají demokracii.

   Smazat
 25. Vím, že to sem nepatří, ale tady se o tom nebude psát.
  Před nedávnem tady bylo několik článku o paní Vytáskové, jaká, že to je bojovnice proti slun. elektrárnám, které tak ráda podepsala spětně, aby mohli hoši pobírat vyšší dotace.. Tak tato bojovnice byla odsouzena na 8 roku, včera tato" bojovnice " zase schytala trest 2,5 roku, sice podmínka, ( škoda ) ale trest. Ale pouze té zatuchlé medajli z hradu a za podpory hradní pakáže si nic neosedí, ano je to tady s justicí katastrofa!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12;15
   Já nevím, na paní Vitáskové si taky mohl někdo smlsnout, dnes litá mezi vězením a státní cenou. Ale protože solečný jmenovatel je naše soudnictví, tak já to hochům a dívenkám v taláru zrovna moc nevěřím.

   Smazat
  2. Já to vidím tak, že se bývalí kolegové v talárech snaží jakýmikoliv prostředky revanšovat bývalé státní zástupkyni Renatě Vesecké za minulá příkoří a Alena Vitásková je jenom takový prostředek, jak toho dosáhnout. Mimochodem, ten trest za angažování Vesecké v ERÚ je naprostý výsměch oproti chování a nečinnosti "talárů" v daleko závažnějších kauzách.

   Smazat
  3. Stát nám nepatří, je ve vlastnictví soudců ?

   Smazat
 26. Ukrajina se vilidňuje. Je otázkou času kdy padne benderovských režim a začne vyšetřování vraždy 58lidí.
  Nechápu že Čt není schopna dodnes odvysílat dokument o tom co se dělo 2.5. 2014 v Oděse. Čt natočí kdejakou reportáž proti prezidentovi a premiérovi.Dokonce i o kolaudaci studny v africe,nebo odhalení Havlové lavičky. Kdy se ČT očistí od politruku a bude objektivní. Dnes se vysílá jen Palach,srpen 1968,17listopad-předání moci.
  Prezident Zelenský nemá žádnou moc. Ukrajina je stát který oslavuje BANDERU a fašistický režim.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Havel by řekl, že to upalování bylo z čistě humanitárních důvodů, jako to bombardování.

   Smazat
  2. 12:24
   Dumkopf☺

   Smazat
 27. A až dojde na ty, kdo na banderovském majdanu střílel, tak dojde i na našeho Štětinu, který tomu všemu asistoval.
  Možná, že už sedí v koutě a sází bobky.

  OdpovědětSmazat
 28. Tak se vydělávají prachy!

  Česká televize a Deník N dostali v Lipsku cenu. Za česko- německé porozumění

  02.11.2019 7:43

  Česko-německý fond budoucnosti v Lipsku již čtvrtým rokem ocenil novináře, kteří svou prací přispěli k lepšímu porozumění mezi oběma národy. Cenu získala Česká televize i Deník N. S cenou je spojena i finanční odměna

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tyto deníky vůbec nečtu, takže proto asi Němcům vůbec nerozumím. Zvláště když se tito Němci mezi sebou baví turecky :-)

   Smazat
  2. To přece není žádné překvapení, Praha disponuje odjakživa nejvyšším procentem kolaborantů všeho druhu. Projevilo se to i za Hitlera, kdy se parašutisté nemohli schovat v žádném katolickém kostele a museli do centra Prahy ke Gorazdovi do kostela pravoslavného.

   Smazat
  3. Dostali aspoň 30 stříbrných ?

   Smazat
 29. 12:09 V jednom oděsském vtipu se ptá turista, kolik má Oděsa obyvatel. Místní mu odpoví, že skoro milión, načež tazatel opáčí, že se neptal na počet židů, ale obyvatel. Zdůrazňuji, že se jedná o ryze židovský vtip!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však to chazarský hnízdo už měli srovnat se zemí dávno! Když Velká Káťa s Pepikem Druhým a Velkým Fricem smazali ten spolek nemravnejch holek zvanej Rzecz pospolita, tak se všechen chazarskej hnůj rozptýlil do okolí a nejvíc se jich usadilo právě zde! Carovým kozákům dalo pak pořádnou fušku ty Buntem štvaný a Rothschildem placený židobandy v roce 1905 rozšavlovat!

   Smazat
 30. Zaregistroval jsem, že placení agenti provokatéři nemají službu u všech článků, ale jenom u těch, kde lze odbočit komentáře na zlé Rusko a na ještě horšího Putina. Jsou to agenti rusofobové. Třeba u vedlejšího článku o zabíjení civilistů v Afghanistánu hodnými a přátelskými Američany si ani nedovolí pípnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hodní Američané kradou ropu v Sýrii. Ti naši rekonstrukční žoldáci by tam měli vyrazit také.
   Z Afghánistánu by dovezli opium a ze Sýrie ropu. To by byl přínos pro Prahu 6!!!

   Smazat
  2. 13:16 naši žoldáci jsou i v Mali. Nevím, jakou surovinu tam pro USA chrání (možná ropu, ale spíše uran), ale asi se jim tam moc nedaří.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.