Reklama

pátek 22. listopadu 2019

Rusko předá údaje o případu MH17 malajským expertům

22. 11. 2019 russian
Ministr zahraničí Ruska Sergej Lavrov po rozhovorech se svým malajským protějškem Saifuddinem Abdullahem sdělil, že Rusko je připraveno poskytnout Malajsii údaje o havárii malajského Boeingu na Donbasu, který letěl na lince MH17. "Vybídli jsme naše malajské přátele, aby k nám poslali příslušné experty, kterým naši experti budou reprodukovat vše, co předvedli a předali do Nizozemska společné vyšetřovací skupině. Doufám, že to pomůže našim malajským kolegům, aby byli informovanější, než by si přáli ostatní členové vyšetřovací skupiny", prohlásil.


"Malajsie se jako země přímo zapojená do letu MH17 účastnila v určitém okamžiku práce společného vyšetřovacího týmu. Naše zapojení se do tohoto procesu bylo však, bohužel, opožděné. Zadruhé, spoléháme na to, že budou muset být zveřejněny nezávislé důkazy těch osob, které mají nějaké důkazy, materiály", uvedl malajský ministr, když odpovídal na otázku od RT.

Dodal, že v Malajsii "jsou připraveni vyslechnout všechny lidi, všechny osoby, které mají nějaké informace o této katastrofě".

Lavrov zase řekl, že zatím se Malajsie neúčastní práce společné vyšetřovací skupiny, a zbývající účastníci vyšetřování uzavřeli mezi sebou dohodu, že "budou mezi sebou koordinovat veškeré informace pro veřejnost, to znamená včetně Ukrajiny".

Lavrov poznamenal, že záznam rozhovorů ukrajinských dispečerů letového provozu, primární informace z radarů a data ze satelitů, které USA slíbily předložit, dosud nebyly zveřejněny.

Rovněž uvedl, že společná vyšetřovací skupina ignoruje informace o vyšetřování, které byly předány ruskou stranou. Podle jeho vyjádření nebyla Malajsie informována o tom, jaké údaje předalo Rusko.

"Vybídli jsme proto naše malajské přátele, aby k nám poslali příslušné experty, kterým naši experti budou reprodukovat vše, co předvedli a předali do Nizozemska společné vyšetřovací skupině. Doufám, že to pomůže našim malajským kolegům, aby byli informovanější, než by si přáli ostatní členové vyšetřovací skupiny", prohlásil.

 Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

223 komentářů :

 1. Tak to "nezávislí" vyšetřovatelé v Holandsku dostanou pořádně za uši. Těším se, jak se budou kroutit a lhát. Lavrov je třída a tím dal světu jasně najevo, že Rusko má ruce čisté.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pepan Jo přesně tak konečně pravda zveřejněna a jistí lidé se budou kroutit.

   Smazat
  2. TERORISTÉ A DIKTÁTOŘI PŘICHÁZEJÍ ZE ZÁPADU

   Za inženýry OPCW s plným vědomím samotné organizace přišli neznámí muži z USA, kteří neprozradili, z jaké konkrétní agentury jsou, ale za to pracovníkům OPCW vysvětlili, co mají jejich závěry o „Asadově chemickém útoku“ říkat. Podle „X“ je přitom interní nesouhlas v rámci OPCW se zněním konečné zprávy o Dúmě mnohem větší, než se až dosud předpokládalo – s výjimkou jediného člena se všichni z technického týmu na místě shodli, že nádoby s chlórem byly v Dúmě nainscenované. Všichni se ale ocitli pod enormním politickým tlakem, aby si svá zjištění nechali pro sebe. Závěrečná zpráva OPCW sice tvrdí, že byl v Dúmě použit chlór, ale už nezmiňuje, že jeho naměřené hladiny nepřekračují míru, kterou lze naměřit v jakémkoli lidmi obývaném rezidenčním místě, a jsou dokonce řádově nižší, než míry, jaké Světová zdravotnická organizace doporučuje pro běžné chlorování vody.

   Ať už si ale kdokoli o Asadovi myslí cokoli a ať už západní mediální mainstream o skandálu mlčí jakkoli důsledně (a výmluvně), prostým faktem podle všeho zůstává, že USA a Západ obecně při své další vojenské intervenci znovu obelhávají světovou veřejnost. Že by to už jinak ani nešlo?

   Smazat
  3. OBJEDNÁVKA OD CIA

   Rakouská policie ve Vídni a Salcburku zatkla Rakušana s bosenskými kořeny a Srba, kteří měli najmout slečnu, která sehrála „Rusku“ na videu, které zdiskreditovalo rakouského ministra vnitra Stracheho a vedlo letos v květnu k pádu rakouské vlády kancléře Kurze… klíčovou roli v celé kauze prý ale sehrál soukromý detektiv z Ibizy, který se zmíněnou slečnou kdysi chodil a pak ji měl za sekretářku… zamotané… ale není zatím stále jasné, kdo si vše objednal…

   Smazat
  4. A TAKTO SE VYDĚLÁVAJÍ PENÍZE - lotrovské vlády západní "demokracie" hýří penězi daňových poplatníků

   Irácký ministr obrany spolu s manželkou dostávají sociální dávky ve Švédsku, neb mají trvalé bydliště hlášeno na předměstí Stockholmu…

   Smazat
  5. Je třeba zdůraznit, že mocenský převrat, či předání moci na přelomu let 1989 a 1990 nevznikl sám od sebe a nejednalo se o nějakou náhodnou akci študáků. Rovněž se nejednalo o hrdinský boj Václava Havla a několika disidentů v neutuchající občanské válce, podporovaný miliony hrdinných antikomunistických odbojářů. Disidenty v podstatě nikdo neznal, nemluvě o faktu, že mnozí byli agenti StB a reklamu jim udělali především politruci z Rudého práva, kteří je napadli pitomými články. Z hlediska celé dostupné světové historie je třeba zdůraznit, že jednak se nic důležitého neděje samo o sobě, jednak s několika tisícovkami mládežníků by si tehdejší VB (Veřejná bezpečnost) a její pohotovostní pluky, kterými prošli pánové Ondráček i Metnar, lehce poradila. Disidenty StB běžně strkala v krizových situacích do kriminálu, nejvyšší špičky školila na utajeném pracovišti v protialkoholní léčebně (jeden už zemřel, druhý oblbuje s podporou Seznamu jako kněz z kazatelny, ačkoli byl zaručeně komunistický kádrovák, zatímco knězem není).

   Smazat
  6. - Nezvolená pravicová váda, která se chopila moci v Bolívii po svržení levicového prezidenta Pralese, zkouší upevňovat moc tím, že viní všechny poslance Moralesovy strany MAS z podvracení“ státu, což jim má znemožnit nejen vstup do parlamentu, ale hrozí jim i zatčení… MAS má v parlamentu většinu, mimochodem… současně nová vláda hrozí zatčením také všem domácím i zahraničním novinářům, kteří by byli s Moralesovými lidmi v kontaktu… policie se mezitím slzným plynem pokouší zabránittisícům pěstitelů koky v pochodu na regionální centrum Cochabamba, další Moralesovi demonstranti obsadili ropnou rafinerii u hlavního města La Pazu… sám Morales z mexického exilu vzkazuje: „Vrátíme se…“ k dosavadním asi 25 zabitým demonstrantům zatím zdá se žádná další oběť nepřibyla…

   - USA odsoudily „neospravedlnitelnou sílu“, s níž proti demonstrantům v Hongkongu zasahují čínské úřady (aniž by kohokoli zabily)… o mrtvých demonstrantech v Bolívii nebo Chile ani muk…

   - Jeden z řezníků Daeše, který vraždíval lidi v syrském Homsu, získal coby „uprchlík“ v Řecku imigrační doklady a zatkli ho posléze až v Maďarsku…

   Demokracie zvítězí i kdyby Soros na krávě jezdil.

   Smazat
  7. VLÁDA Sorosovskooligarchické SKUPINY LGBT, ISLAMISTŮ a nenávistné PRAVDOLÁSKY přichází -

   Nenávistná skupinka pokřikovala na Klause ml. hesla jako: „Hanba, hanba!“, „Táhni odsud!“, „Fuj!“, „Srabe!“, „Zrádče!“, „Parchante!“, „Táhni s fotrem do prdele!“, „Putinova děvka!“ a další.

   Uvádí se, že jeden z agresivních útočníků měl mít placku organizace Milion chvilek pro demokracii.

   Sociolog, autor knižního bestselleru Prolomení hradeb o migraci, na portálu Nová buržoazie vypráví příběh, který se odehrál před několika dny během připomínkových akcí na Národní třídě v Praze.

   „17. 11. 2019 na Národní krátce poté, co kytici položil Ladislav Jakl. (…) „Ty špíno!“, křičí obtloustlý čtyřicátník na důchodkyni, elegantní dámu, která byla 89 vyhozena z práce za to, že dělala komunistům problémy (a které později založila ve svém městě Občanské Fórum),“ začíná výpověď Hampl.

   Vlivný sociolog dále popisuje reakci muže, který byl konfrontován, aby vysvětlil svůj postoj.

   „Není těžké dojít až k tomu chlápkovi. Myslíte, že ho soudruzi z davu podpoří? Ne, rozprchnou se jako vrabci. Jen pár mladých lidí zůstalo opodál a se zájmem sleduje scénku. A dál to pokračuje, jak byste očekávali. Při konfrontaci tváří v tvář babišojec panikaří. Prý nic nekřičel, to někdo jiný a já ho neprávem urážím. Zkusí vyhrožovat fackami. „Prosím, jen do toho,“ říkám. Ne, s těmi fackami to tak nemyslel. Dvojnásobná panika. Nakonec ho otráveně nechávám být,“ píše Petr Hampl.
   Na tomto příkladu je podle jeho názoru vidět rozdíl mezi „lidovou revolucí“ a „vzpourou chátry“.

   „Chápete už, jaký je rozdíl mezi lidovou revolucí a vzpourou chátry?“ uzavřel svůj text sociolog.

   Smazat
 2. Rusáci se opět snaží mlžit.

  Btw, před časem tu byly články, že nějaký německý soukromý detektiv najatý kýmsi se chytá v brzku zveřejnit jakési převratné důkazy ve prospěch Ruska. No, jako obvykle, zase nic. Klasika.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tady to je:

   http://www.novarepublika.cz/2019/08/detektiv-zkoumajici-katastrofu-mh-17.html

   http://www.novarepublika.cz/2015/06/nemecky-detektiv-vi-kdo-sestrelil-mh-17.html

   Mlžení, bláboly, žvásty, lži.

   Smazat
  2. No jooo, mlho

   Ruska propaganda v akci, nic proti, jsem uprimny, jen abys nemel 150 stupnu Ft, misto 100. Nooo.

   Exote.

   Smazat
  3. Západní sdělovací prostředky mají velkou sílu a ruské důkazy by smetly jako ruskou propagandu. Tak se zdá, že Rusové se nejdříve snaží dokazovat, že komise zkresluje fakta. Když se jim to podaří, tak potom se vytasí se svojí verzí podloženou nezpochybnitelnými fakty. Jak je vidět, spát to nenechají. P.K.

   Smazat
  4. Bylo by dobré, kdyby místo ponocování si anonym 0:27 alias 0:33 články přečetl pořádně. Nová republika nikdy nablábolí ani nemlží, její autoři také ne. To jen omezenec, neuvažující trubka musí za každu cenu poštívat. Je "soukromý německý detektiv" autorem Nové republiky? No není! Tak mlč.

   Smazat
 3. Tohle budou skuteční vrazi dost těžko rozdýchávat. Celá ta slavná holandská komise může zalézt někám do kanálu.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A když se tyto nedemokratické požadavky splní, tak se stane co? Jen prázdná revoluční hesla jako by z úst Klementa Gottwalda. Politický dialog je skutečně důležitý, ale tahle prázdnota k němu určitě nevede. Petr Parléř.

   Smazat
  2. Parléři 2:58 proberte se! Klement Gottwald měl řízná revoluční hesla. Dokonce, jak to vzal do ruky, tak ještě přidal. Nesrovnávejte tak školácky hloupě.

   Smazat
  3. Bohumile Doležale, chybí věcné argumenty k tomu, co tvrdíte. Zplodil jste, jsem si jist, obsáhlý blábol. JiH

   Smazat
  4. Nechápu ten blábol Doležala v souvislosti s MH17.Myslím, že to bude mít stejný účinek, jestliže svou stať například zahrne do pracovního řádu uklizeček.

   Smazat
  5. Radosta byl vždy na hlavu a jak vidět, jeho choroba je v progresu.

   Smazat
  6. Pane Doležale, Vaše výzva je v podstatě snahou "Demobloku" zvrátit výsledky voleb
   cestou propagace, kterou nazýváte diskuzí.

   Je snad "Antibabiš a antizeman" program? To je směšné.

   Tuhle republiku rozkradli a vládě zbohatlíků podrobili právě lidé soustředění dnes v Demobloku.
   Když jste si tu takovéto pořádky zavedli, tak neplačte a nesvádějte to na jiné.

   Vymyslete si něco jiného, než snůšku frází.
   Která, navíc, ani s tématem článku nikterak nesouvisí.
   PB

   Smazat
  7. Doležal - takovým pitomostem se říká v Česku bláboly ! Senilnost, to je věc !

   Smazat
  8. Anonymní22. listopadu 2019 0:40
   Pan Doležal by zřejmě rád, vládu neziskovek. Nevoní mu demokratické rozhodnutí občanů. P.K.

   Smazat
  9. 0.40Pane doležal, podle ohlasu několika zoufalcu nademnou, jste opět ťal do živého. To se zde neodpouští. Tito rádoby demokraté vás budou dehonestovat bez zjevného argumentu.Pokračujte ve své krasojízdě dál, vždy se pobavím.

   Smazat
  10. Anonymní22. listopadu 2019 9:11
   Dobrý postřeh, pan Doležal vždy tne do živého, do českých národních zájmů. P.K.

   Smazat
  11. Doležale, ´di už do prdele

   Smazat
  12. Produkt z 0:40 je tak pitomý, že nejspíš docela výstižně paroduje aktivity Milionu chvilek ..., což celé docela dobře korunuje i jménem jistého veleducha v podpisu celého toho dílka.

   Smazat
  13. 10:49 to že se pobavíte u výblitků Doležala svědčí o vašem blbství.

   Smazat
  14. Nový druh trollení - přetiskování celých článků - tu redakce trpět nebude. Kdyby aspoň vzdáleně mluvil k tématu. Ale ani to ne. Jen pokus zasytit zdejší prostor smradem. Text páně Doležala smazán.

   Smazat
 5. Neskutečná všivárna západu. 7. 7. 2014 byl Boeing sestřelen a ejhle, 24. 11. 2014 Novinky.cz píší "Holandsko tajně převezlo z USA 120 tun zlata. Každý kdo není padlý na hlavu ví o co jde. Jenomže zápaďáci mají smolíka, protože Rusové to už z principu nenechají být a dotáhnou to do konce. Takže kdo si myslí, že je lepší se mýlit se západem než mít pravdu s Ruskem, tak je obyčejný durak jako ti zápaďáci. Hej hou, rudý dědeček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasnee dedulo.
   Co jineho by delali, nez loupili.
   Bylo to snad v historii, nekdy jinak?

   Ahoj, nobody.

   Smazat
  2. A jeste neco. Zesilneni vyraz na slovo durak je - pridurak, pro ne:)

   No coooo, ucime rustinu za behu.
   Nutne? Ano.
   Ahoj dedulo.

   Smazat
 6. Bohumole DoležALE jdi se svými MODRYMI sračkami,

  nikam nevedoucimi 0.40 do hajzlu a neotravuj tady vzduch.
  Zpopelni si svoji Letnou,kde ubožaci jako ty útoči ad hominem,nemaji žadný program pry jen BABIŠ, ZEMAN LEHNI a vic nic.
  To je ty cipe nesmysl jak parnik!
  Oslavte spolu s námi dolezal 30 vyroči sametove revoluce vznikem SOLIDARNIHO STÁTU a ne že ne ANO!,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědula Doležalovic byl jako troll smazán.

   Smazat
 7. Podle Girkina to letadlo bylo sestřeleno na příkaz z Kremlu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:10
   Takhle po ránu a už zlitej HAKO Vencl flaška v době největšího udávání?!

   Smazat
  2. Anonymní22. listopadu 2019 6:10
   Jestli má Girkin důkazy, je to na pováženou. Jestli ne, pouze se zapojil do protiruské kampaně. Voliči mu to spočítají. P.K.

   Smazat
  3. 6:10 Samozřejmě dutá makovko. Cui bono ?

   Smazat
  4. Na posledním jednání komise pro vyšetřování havárie předložila důkazy o tom, že pokyn k sestřelení letounu přišel z Kremlu a to od samotného Chruščova. Může Lavrov předávat Malajsijcům co chce, důkazy komise v Holandsku jsou nevyvratitelné.

   Smazat
  5. 10:11
   Cui bono? Zásadní otázka. Kdo před lety organizoval převrat na Ukrajině (prý je to stálo 4 miliardy prokecla se Nuland), za jakým účelem, a kdo tedy měl potřebu vystupňovat napětí až k válce?
   A tak i díky ruské diplomacii si tu ještě stále můžeme diskutovat nebo třeba nadávat (takových je tu bohužel taky dost).

   Smazat
  6. Se divím, že celý tenhle blok blábolů, lží a nepravd tu admin nechává.

   Smazat
  7. Asi pokus o legraci, ale blbej.
   Girkin - Strelkov nic takového neprohlásil.
   Chruščov byl už dávno mrtvý
   Jen s tím po ránu zlitým se blíží pravdě.

   Smazat
 8. Aj tak to nekomu praskne zilka
  Rusko se uz nekolikrat snazilo poskytnout sva zjisteni..
  Nejak nebyl zajem se strany vysetrovaci komise tak to dostane
  Malaisie ktera zaverum komise neveri
  Udalosti se zda zacnou hybat
  V kievu propukla panika

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:24 Rusko, když se snaží poskytnout svá zjištění, tak to znamená, že lže.

   Smazat
  2. Pro 7:29. Podle téhle logiky lže Rusko vždy ať udělá co udělá.

   Problém některých lidí je, že se neorientují a tak potřebují na něco nadávat, protože to je mnohem lehčí než zjišťovat jak to doopravdy je. A tak s nimi orají intrikáři dle libosti, když se jim něco nehodí do krámu, tak vyberou cíl koho očernit a někteří jsou šťastní, že mají na koho nadávat, že si na někoho mohou vylít vztek.

   Smazat
  3. Důkazy jsou pro blbce 7:29 lež. Jak by potom mohl nadávat na vykonstruovaného, vysněného nepřítele, kdyby selhaly jeho lži.

   Smazat
  4. Prosím vás vzkažte blbečkovi 7:29 kdo ho znáte, že nelepší přehled o sestřelu letu MH17 najde na Kose zostra v archivu, kapitolka Ukrajina.
   Tedy, jestli ta guma umí číst.

   Smazat
 9. Přiznání. Konečně, to to trvalo.

  OdpovědětSmazat
 10. Ono to ale není jen tak, pro nic za nic. Je to jako mozaika, která se skládá v nějaký celek. A to, že jak říká 6:24, "to to trvalo" se najednou začíná věc dávat do pohybu, že pravda začíná vyplouvat na povrch, to taky něco signalizuje a vypadá to, že se dočkáme v poměrně krátké době, převratných událostí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda je známá již 5 let, ale západní presstituti se ji marně snaží retušovat.

   Smazat
  2. ... a pár prostších, leč "vysoce vzdělaných a lépe situovaných" Čechů tomu pořád věří.

   Smazat
 11. Neuvěřitelné, jak trpělivě Lavrov a jeho parta pracuje. Celé roky nechávají tu podivnou komisi zaplétat se do lží a zatajování důkazů. A teď přišel čas tu špínu rozkrýt. Prakticky od prvního dne harašili Američani důkazy proti Rusku, a za celé roky - kde nic tu nic. Naopak si dobře pamatuju, že asi po měsíci čekání na ony důkazy, když se ničeho ze strany USA nedočkali, Rusové sami zveřejnili své salititní záznamy a ukázali i na konkrétního ukrajinského pilota, který provedl útok na MH-17. Ale nepohodlný svědek je myslím už v pánu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda je známa už od začátku, tedy její hrubý obrys. Sestřelil to buk a protože hrozilo, že to spadne na Ruském území, kde by se vše řádně vyšetřilo, což by pro západ byla taková katastrofa a ostuda (masky by okamžitě spadly), že to museli dorazit letadlem.

   Hraje se o informační pole, jak dostat pravdu mezi obyvatelstvo.

   A máte pravdu, že Rusové to hrají dobře a po krachu v 90.tkách jsou den ze dne silnější a my blíž pravdě a spravedlivějšímu uspořádání života na zemi. Kdy OSN bude řešit spory mezi svobodnými státy a nebude pod kontrolou USA (je to hudba budoucnosti, ale tendence k tomu jsou).

   Smazat
  2. Rusové pracují systematicky.

   Smazat
  3. Myslím, že ten svědek jen demokraticky zmizel ...

   Smazat
  4. Svědek svobodně a demokraticky zemřel.

   Smazat
  5. 13,20
   Omyl,svědek byl svobodně a demokraticky ZEMŘEN!

   Smazat
 12. Vysněný západ jde už po všech stránkách života do sprostého slova a naše Česko v jednom šiku s ním. Dnes ho dokáže opěvovat snad už jenom ČT a dobře placená klaka z pražské kavárny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes už není potřeba k vytvoření protektorátu samopaly. Díky za internet, s tím šmejdi nepočítali, Moravce a "zprávy" v TV nesleduji, noviny nečtu, ani když to rozdávají zadarmo. Teď už ty sra.ky perou i do mobilů, už se tomu úspěšně vyhýbám:)

   Smazat
  2. Jak je možné že hrstka lidí v čt a kavárna ovládá televize (krom Barandova) tisk a naštěstí zatím necelý internet. Ještě k tomu organizují Letnou proti demokracii. Je to poznat i podle toho že jen 30% lidí je mimo Prahu. Jinak by přišel minimálně 1 000 000 lidí. Z 10 mega nic moc, stále menšina.

   Smazat
  3. 10:44 Letná je o něčem jiném. Miliónový chlívek byl angažován do akce na zrušení Benešových dekretů. Minářův oděv v barvách NSDAP to dokonale charakterizuje, to není žádná náhoda, ale významný symbol: http://www.zvedavec.org/vezkratce/16624/

   Smazat
 13. Mám za to, že i ta mezinárodní "vyšetřovací" skupina již dávno zná skutečného viníka.
  Jen se to nesmí dostat na veřejnost.
  Protože viník (tj. ten, který tu FalseFlagOp. vymyslel, naplánoval a získal pro její spáchání ukry,) sedí daleko víc na západ. A i dnes má silné páky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sestřelení MH17 měla být záminka k útoku na Rusko. Letadlo ale spadlo na území, kde západ nemohl zfalšovat důkazy, proto z války sešlo.

   Uvažujte hlavou, kdyby byla vina na straně Ruska, váhaly by USA se zveřejněním satelitních údajů ? Odpověď je jasná.

   Smazat
  2. Rusák mě připomíná staré přísloví, jak zloděj huláká CHYŤTE ZLODĚJE. Nezvratné dukazy o ruské učasti při sestřelení, tak jako vždy, prolhaný rus zapře, po kolikáté už? Všechna svinstva, která rus po světě napáchal se zapřou! A že jich je!!

   Smazat
  3. 10:07 Ty se chudáku nech vyšetřit na psychiatrii.

   Sestřelením MH-17měla být záminka k utoku na rusko? to myslíš vážně? Bože co sem chodí za idioty!!!

   Smazat
  4. 10:07
   Ty hloupé útoky na tvůj příspěvek bych ignoroval. Ti nechtějí diskutovat, jen za každou cenu rafat. Žádný protiargument vznést nemůžou, tak se uchylují ke sprostotě a nakonec i napráskají, co jsou zač - idioti!

   Smazat
  5. 11:02 Jde o známá fakta, kdybys nebyl trubka, tak bys to chápal.

   Smazat
  6. 11:02 máš pravdu,už sem nechoď idiote.

   Smazat
  7. Viníkem jsou ukrajinské úřady a armáda. Vše jasny doloženo. Nejobsáhlejší textový archiv k tomuto je na Kosa zostra. Jsme zvědav, zda vůbec něco z něho ti nenávistní trolíci četli.

   Smazat
 14. Zde je důvod, proč SPD tak nenávidí Turecko a Rusko, protože se postavily pro-židovskému USA. https://cz.sputniknews.com/svet/2019112210995651-usa-daly-turecku-ultimatum-kvuli-systemum-protivzdusne-obrany-s-400/

  OdpovědětSmazat
 15. 10:56 Rusko je dnes ekonomicky totálně na huntě. Mimo plynu, nafty a zbraní nevyváží nic. Ti by prodali ten šrot i MARŤANUM, pokud by ho chtěli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že plyn z Ruska bude do EU dále proudit po celou zimu i bez tranzitu přes Banderostán a natruc blbečkům vašeho ražení. V létě chvíli netekla ropa z Ruska a všichni hlavouni z toho byli úplně bez sebe. Ropovod z Ingoldstadtu suchý a musela se čepovat ze státních hmotných rezerv (zase ropa z Ruska), které se z toho dodnes nevzpamatovaly :-)

   Smazat
  2. 11:06 A co vyvážíme my??? Německá auta...

   Smazat
  3. https://www.forbes.com/sites/kenrapoza/2019/11/18/for-wall-street-russia-has-become-bullet-proof/amp/

   Smazat
  4. 11:06 To co vyváží jím bohatě stačí k normálnímu životu. Jenom tamní zdegenerovaní zvrhlý parazité mají sídla ve Španělsku, konta na Kajmanských ostrovech, Byty v New Yorku a stále málo. Je potřeba jím to znárodnit, stejně to nakradly, a bude líp.

   Smazat
  5. 11:06
   No nevím jestli je Rusko na huntě, ale zatím si stačí, a podle mne příští rok to bude pro ně lepší.
   Plyn a ropu potřebujeme především my, zcela demokraticky, abychom si mohli vozit naše tlustý eurozadky. Takže bacha, ať Vám ta nafta a ten benzín nevybuchly pod zadkem! Víte čeho všeho jsou schopny jejich tajné služby!! A modlete se, aby ten šrot Vám názorně nepředvedl svoje "šrotové" vlastnosti na rozdíl od plně "demokratických" předražených šuntů zemí NATO. A dají Vám vůbec nějakou prebendu z přeprodeje Pindosových zbraní k nám? Nebo to žvatláte zadarmo a jste "jen" zblbnutej?

   Smazat
  6. 11:25 Jste hlupák, dnes je ropy a plynu ve světě tolik, jako nikdy dříve.Poláci začnou nakupovat podstatně levnější plyn z USA, já jen doufám, že se přidáme.Proč krmit zaostalý národ!
   Ať je to vaše rusko rádo, že to někdo kupuje, jinak pochcípou hlady.
   Jinak nevím co je BANDEROSTÁT a jinak státní rezervy jsou snad od toho aby se z nich pokud je v rusku bordel a ředí naftu nějakým svinstvem tak aby se z nich čerpalo!

   Smazat
  7. 11:06 pokud byste měl přehled, stala se Ruská federace největším exportérem obilí. To jen jako ukázka vaší omezenosti.

   Smazat
  8. 12:11 Než něco hloupého vykvákáte, tak si zjistěte kolik % dělají auta ve vývozu, je to kolem 8% pane nechytrý.Roční vývoz do zemí EU činil v r,2018 3,5 bilionu KČ. 86% celkového vývozu.
   Tak že zhruba 3,2 miliardy ostatního zboží že.

   Smazat
  9. 14:08 oprava 3,2 BILIONU pro šťouraly

   Smazat
  10. 13:58 Soudruhu, trochu se mýlíte v roce 2016 a 17 byl vývoz masivní, ale ne díky Ruské schopnosti , ale přírodě a nyní to co vy hlupák nevíte, za rok 2018 byl vývoz třetinový oproti dvoum minulým rokum , díky počasí. Trochu více číst by neškodilo OMEZENÝ IVÁNKU.

   Smazat
  11. 14,36
   Vývoz demoKRADOUCIE ala amiokupant stála banderostán VŠECHNO ZLATO!!!!.-D

   Smazat
  12. 14:08 Promiň, blbe, že jsem ti detailně nevyjmenoval, co všechno tu pro své pány na základě JEJICH technologií vyrábíme a pak tedy jako vyvážíme. Ovšem vyváží oni, ale to je na tebe moc složité. Ty určitě věříš, že např. AGC Teplice je pořád n.p.Sklo Union,truhlíku.

   Smazat
  13. 14:36 co to mění na skutečnosti, že Ruská federace exportuje i další komodity, než vyjmenovává 11:56. Nevím proč mám být soudruh a Ivánek pouze proto, že bych rád, aby diskuze byla vedena na informované úrovni, bez přiblblé až nenávistné jednostrannosti a také k věci, kterou pojednává daný článek. Jinak děkuji za doplňující informaci.

   Smazat
  14. Když se nadává, měl by admin celou diskuzi - píši celou - smazat.
   A mimochodem, plyn, co dovážejí Poláci z USA je podstatně dražší, než plyn ruský. Ale vykládejte do ulhanému propagandistovi-nástěnkáři.

   Smazat
 16. Prosím vás, jakýpak důkazy? Jaképak vyšetřování? Jakýpak soud? Jste při smyslech? Jednou američtí soudruzi rozhodli, že to udělal Putin a basta, šmytec! Lokajíčkové už to musejí jenom snaživě reprodukovat ve svých zemích! A pořádně! Ne aby to zapadlo jako Amerikou ustanovený nový prezident Venezuely Juan Guaidó!. České loutky (a to včetně Zemana) by to měly obyvatelům ČR často opakovat a připomínat. Jenom stokrát opakovaná lež se stane pravdou :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já tehdy pochopil pozvání Guiaida Zemanem do Prahy jako cynický vtípek z jeho strany. Mistrně načasovaný, když si demoblok myslel, že si prezident naběhne, bude-li hájit ruské a čínské stanovisko, anebo bude tiše v koutě. Ale on hodil na stůl cinklou kartu a ještě si zavtipkoval. Ovšem, nehezké vůči Madurovi, ale velmi taktické pro obranu Hradu. A Madurovi, jak vidno, ten 1 hlas navíc v tom řevu proti němu neuškodil.

   Smazat
  2. 11:26 asi to tak bude, protože Ovčáček ukrývá nějakého Juana ve vedlejší kanceláři a návštěvám ho představuje jako etnického pomocníka z Chánova :-)

   Smazat
  3. 11:26 To jsem také tak chápal a napsal. Odpovídá to stylu našeho prezidenta Zemana. Je to vtipálek a velmi dobře to ovládá, proto mu zdegenerovaný zvrhlý parazité nemůžou přijít na jméno. Co by se asi stalo v JUSEJ kdyby někdo nad Bílou chatrčí sundal vlajku, rozstříhal jí a vyvěsil modré trenky? Trolové a amiprdellizové svěřte se.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 14:12 padlo jméno Zeman a nikoli Schwarzenberg,kterého s vaší vrozenou inteligencí a grácií barda tak vtipně a barvitě popisujete

   Smazat
 17. USA sestřelily letadlo nad územím Ukrajiny, protože cílem mělo být letadlo s Putinem. Teď jsou zticha a vůbec jim nevadí, že všechny stopy vedou do Kyjeva, který ve skutečnosti jenom pomáhal značkovat cíl a označil nesprávné letadlo MH17. Důležité je to, že důležití svědci již nejsou mezi živými. Bezprostřední svědek události (ve vzduchu) pilot Vološin byl již skonán na Epsteinův virus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. blýská se na lepší časy, vypadá to, že Zelenský si připravuje půdu, aby mohl jet do Kremlu odprosit Putina (a do Bílého domu odprosit Trumpa) - viz článek: https://aeronet.cz/news/urad-generalniho-prokuratora-ukrajiny-oficialne-obvinil-sefa-tezarske-spolecnosti-burisma-z-korupce-a-prani-spinavych-penez-ve-spolupraci-s-hunterem-bidenem-synem-byvaleho-viceprezidenta-usa/

   Smazat
  2. 12:03, Aeronet je opravdu důvěryhodný.

   Smazat
  3. 16:17
   Rozhodně víc,než Blicî listy a Fuckingtown post!☺

   Smazat
  4. 16:48
   Jsou na stejné úrovni. Rozdíl je pouze v tom, že ti vámi jmenovaní se netají tím, kdo jsou, a za koho kopou.

   Smazat
  5. 16:56
   Lžou za amiokupanty,klasika!
   To i v Čechách Lihový noviny,Reflex a bakalosračkoviny z kniHOVNY VODKOVIČE HAVLA!!!!☺

   Smazat
  6. 17:33
   Je to tak.

   Smazat
 18. Zdá se, že málokomu tady došlo, že vůbec nejde o to, že by Rusko předložilo důkazy Holandsku či komu jinému (ta snaha byla dříve, mnohem dříve), ale poskytne je přímo Malajsii! Tady se páni pletou. To bude mít jen tři možné následky.

  1. Malajsie bude "vydírat" viníky. Rusko získá zdarma základnu v Malajsii.
  2. Malajsie to oznámí světu a označí diplomatickým jazykem minimálně Evropu jako blbce. Stejně jako některé diskutující internetových fór z Česka. Rusko získá zdarma základnu v Malajsii.
  3. Malajsie prožije "dobrovolnou" změnu vlády a přístupu k USA a Evropě. A vyhlásí válku Rusku. Na Worlds of Tanks. Rusko tam vyhraje zdarma základnu v Malajsii.

  Jak to vypadá, nebudou někteří diskutéři skákat jen chvilku, ale dost dlouho. Vydrží? Dokončí svůj maratón? Vytáhnou znovu Grétu, na kterou se tak nějak zapomíná!! Milionáři a miliardáři a bilionáři na ni "jen" pozapomněli?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Malajsie přece od samého začátku prohlašovala, že chce být účastníkem vyšetřování (a nikoliv třeba Ukrajina, která to sama spískala) a že nevěří závěrům komise z Nizozemí!

   Smazat
  2. 11:58
   Doplňte si vzdělání a informace. Ale také neprohlásila, že jim věří!

   Smazat
  3. Malajci prostě neberou "výsledky" vyšetřování vážně. To místní američtí čípci ano.

   Smazat
 19. Děkujeme Všem diskutujícím služebně i neslužebně zařazeným ve složkách BIS, "neziskových" "nestátních" organizací a spolků i ryzím amatérům, že Nám umožňují udělat si POSLEDNÍ DOBOU přesnější obrázek o neuvěřitelnosti dnešní DémoNkrucie euroatlantického rozsahu.

  Proto:
  Ať žije Milión chvilek, které dokazují kdo je kdo!
  Ať žije Naše DémonKrabice!
  Ať žije naše výjimečnost hlouposti a blbosti, statečně vytyčovaná našimi Krutobijci se vším lidským!
  Ať žijí naši milovníci trenclí, jiného slova neznajíce!

  A VÍTE, ŽE VŠICHNI TIHLE "CHVILKOVÍ" MILOVNÍCI CHODÍ ZÁSADNĚ NA OSTRO? PROTOŽE TAK UŠETŘÍ ZA PRACÍ PRÁŠEK! A NIKDO Z NÁS JIM NEMŮŽE ÚSPĚŠNĚ PŘÁT, ABY SI UCVRNKLI DO SLIPŮ! Natož to, co se "rýmuje" se slovem přát.
  Děkujeme. Nikdy nezapomeneme!

  OdpovědětSmazat
 20. Věřte USA, fakt. Ve svých dějinách mají desítky událostí, jejichž výkladu může věřit jenom slaboduchý jedinec. Takže pokud něco vyšetřuje USA, tak to sedí. 11 září tam zaútočili, podle jejich vlastního zjištění, Saudové a koho za to USA napadly ? Saudská arábie to nebyla, že.

  OdpovědětSmazat
 21. Několik krátkých komentářů k fašistickému převratu v Bolívii:

  http://svobodnenoviny.eu/nekolik-kratkych-komentaru-k-fasistickemu-prevratu-v-bolivii/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americký soudruh Elon Tesla Musk nutně potřeboval levné lithium pro své hračičky. Největší zásoby jsou právě čirou náhodou v Bolívii a v Chile, proto se tyto země zapojí do permanentní fašistické revoluce v zájmech USA!

   Smazat
  2. Tak, tak. Soudruh zase selhal:
   https://eurozpravy.cz/auto/novinky/tesla-predstavila-cyber-truck-svuj-prvni-pickup-s-elektrickym-pohonem.be11f0e2/

   Smazat
 22. Dle posledních zpráv je černá skříňka v Británii. Tipoval bych, že ji mají Body a Doyle. Kdo nechce mít potíže s "novičokem", tak ať nic nezkouší. Británie je poslední záchranou patologicky prolhaných "ušáků" :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusové prý hledají způsob, jak přenášet Novičok pomocí mobilů. Jejich první výsledky ukazují, že v tomto případě Novičok nezpůsobuje otravu organizmu, ale totální zblbnutí adresáta. A výsledek dosavadních pokusů vidíme kolem sebe ... :)

   Smazat
 23. Chvála bohů že Krym je Ruský.
  Amigos utřeli základnu (-:

  OdpovědětSmazat
 24. 14:27 Pouze tupec jako ty muže čmárat něco co není pravda o základně USA na Krymu, nikdy to Amík nechtěl.
  A není všem dnum konec, rusáček ještě rád vrátí to co ukradl. Pouze tupej panárod jako RUS krade věci darované!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14,40
   Rus NIC NEUKRADLO TY POTRACENÁ HAVLODYLYNO,JE TO JEHO ÚZEMÍ!!!!!
   To AMIOKUPANT VRÁTÍ ZEM UKRADENOU INDIÁNŮM!!!!!!Jen nevím,kde pak ta podělaná svoloč bude vegetovat......i když,moře je velký a žraloci se najíst potřebujou!!!!.-D

   Smazat
  2. 14:40 Pane, jste neobyčejně hloupý, nebo zcela neinformovaný. Můžete si zajet na Krym a podívat se na památník, který postavili místním "stávkokazům", kteří dokázali svou pasivní rezistencí vytlačit Američany ze stavby vojenské základny jenom tím, že je odmítli jakkoliv obsluhovat a pro ně pracovat (kuchařky jim odmítly vařit, řidiči je odmítli vozit na stavbu atd.) a otevřeně jim dávali najevo nepřátelský postoj. I to nakonec vedlo k referendu a vrácení autonomí republiky Krym zpátky k Rusku :-)

   Smazat
  3. 15:05 Někdo postavil pomník, těm co nechtěli u Amíka pracovat, rozumím tomu správně?
   Prosím o info, kde se váš prostoduchý blábol dá ověřit, ale ne sputnik, aronet a pod. sračky.Z jaké to je pohádky? Ty vole, tohle muselo dát práci vymyslet, výborně!

   Smazat
  4. 15:05 Američanům nespadly do klína hotové základny na Krymu, takže právě budují vojenskou námořní základnu v Očakovu, aby i na Černém moři všechny státy poznaly, jak se šíří americká pravda a láska.

   Smazat
  5. 15:10 s neinformovaným hlupákem je škoda ztrácet čas, když si to není schopen vygůglit sám :-)

   Smazat
  6. Lituji docela obyvatele Oděsy, protože si z jejich ryze civilního přístavu dělají Američané vojenský přístav bez ohledu na bezpečnost místních, kteří jsou od r. 2014 zastrašování dovezenými nácky!

   Smazat
  7. Stačí jedna chvilka

   Dočkejte si času.
   Ze CIA hlasu.
   Soros pak vám v pozadí.
   Atmosféru doladí.
   Majdan se nám šíří,
   na ostatní nehledě.
   Sniper na tě míří.
   A máš kuli v lebedě.

   Smazat
  8. 15:12 A dělají to nejlepší, proti Ruskému agresorovi se musíme bránit.Já tady poznal více jak 40 let šíření rusácké " pravdy ", plus více jak 20 roku 100 000 ruských Ivanu . .Pokud tady u nás postaví základnu Amík, tak budu všemi deseti pro.Rus je nevypočitatelný parchant, tak jako s obsazením Krymu.

   Smazat
  9. Krym je odjakživa ruský stejně jako většina Ukrajiny. Ta se do pěti let vrátí k Rusku pod názvem Malorossija. No a ty se z toho třeba pos.. :-)

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. 14:40 nevím co vás opravňuje k urážlivému označování kteréhokoli národa. O vašem intelektu dobře svědčí ten příměr s okradeným obdarovaným. Měl byste vědět, že např. u nás, za zákona, je dárce oprávněn požadovat navrácení daru, pokud se k němu obdarovaný zachová nemorálně. Tak si to přeberte. Jste trouba bez rozhledu.

   Smazat
  14. 15:27 máš pravdu idiote.Ami základna je přesně to ,co nám nejvíc chybí.

   Smazat
  15. 15:48
   Kdo radí Vám? Lupilousek, Minanácek, nebo někdo z Neziskkradistánu (neziskovky)? Nebo Vám stačí jen koupený tisk z Bakalastánu?

   Smazat
  16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  17. 15:27 čtyřicet let jste tady trpěl nouzí a nedostatkem, chyběli vám bezďáci, exekutoři, bilionové zadlužení. O Rusa jste dvacet let zakopával na každém metru. Zato dnes máte banány a cesty do zahraničí, dokud nepřijdete o práci, nezbankrotujete nebo vás banksteři nezlikvidují. To všechno jen za cenu ztráty národního majetku za biliony, bilionového zadlužení obyvatel a nadvlády EU. Za třicetileté úsilí se pak máte jak nikdy předtím. Tohle zařídit museli opravdu šikulkové, takže tleskat tomu mohou leda pitomci.

   Smazat
  18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  20. 16:46 No, já tak moc nouzí netrpěl jako ostatní, měl jsem plno známých řezníku a zelinářu, jako vexlák.Bezďáci a ti co mají dluhy si za to vše z 95% mohou sami, tak nikoho neoblbujte pokud jste sám hlupák.Já o práci nepříjdu, jako bohatý duchodce, máte pravdu cestuji po světě a nejsem tak hloupý jako vy aby mě někdo o žluťásky obral.Soudruhu, pokud jste neuspěšný, tak to prosím nesvádějte na EU, ale pouze na vlastní lenost, hloupost a neschopnost! Tečka.

   Smazat
  21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  22. 16:46 Ještě si pochvaluj, že tady Rus byl, kolaborante!

   Smazat
  23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  26. 16:18 Vy děláte ze sebe hlupáka velmi rád že. Přirovnávat dar jedince k uzemí Krymu a to ještě k našim zákonum, no gratuluji k vaší hlouposti.

   Smazat
  27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  28. 17:00 že jste hlupák plyne už jen z toho, že se domníváte, jak každý kdo věcně popisuje dnešní realitu, musí být rudý soudruh, který tím pádem nutně fandí kapitalistické Ruské federaci, je nevzdělaný, nesečtělý, nezcestovalý, neznalý jazyků a k tomu nemajetný chudák, nejčastěji nad hrobem.
   Hádám, že ve všech těch ohledech se vám spolehlivě vyrovnán i s tím, že ani na starobním důchodu, ani kondici euroekonomiky závislý nejsem.
   Dovolím si zopakovat: Jde mi o věcnou diskuzi s kultivovaně předkládanými argumenty pro a proti bez toho, že jedna nebo druhá názorová strana se chová urážlivě, podsouvá, napadá osobně a lže. Diskuze vedená na úrovni, by měla účastníky intelektuálně, informačně i jazykově obohacovat. Ne naopak.
   Možná, že pro vás je to příliš složité. Pak se omlouvám.

   Smazat
  29. 17:47 Promiňte, ale když mluvíte o Krymu, máte na mysli Autonomní Republiku Krym, která nyní i podle ukrajinské ústavy (sekce X) měla všechny atributy státu? To znamená vlastní ústavu, vlastní parlament, vlastní vládu, vlastní ministerstva a vlastní rozpočet? Která podle článku 138 odstavec 2 měla právo vyhlašovat referenda? A když je řeč o Ukrajině, máte na mysli tu, která deklaruje ve své ústavě v článku 2: "Poskytnutí a ochrana práv a svobod člověka je hlavní povinností státu"? Zkuste uhodnout, která strana porušila ústavu.

   Smazat
  30. 17:47 všimněte si prosím, že o obdarování je psáno v příspěvku ze 14:40 a na otázku daru, dárce a obdarovaného je teprve potom reagováno. Chcete tvrdit, že v těchto vztazích morálka a slušnost neplatí obecně? Kroutíte svoje argumenty proti logice. Rozumím tomu tak, že na víc nemáte.

   Smazat
 25. Proč Rusové nestaví základnu na Kubě?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože ji tam nepotřebuje tak jako USA. To nevíš?!

   Smazat
  2. Protože Kuba jednou bude Karibský federální okruh Ruské federace :-)

   Smazat
 26. 13:45 Působí zde neinformovaný hlupák non plus ultra a jste to právě vy! Do všeho, ale čerpáte asi jenom z Bakalonovin a ČT. Polský šéf koncernu PGNiG jistý Maciej Wozniak sice před časem prohlásil, že americký plyn bude levnější než ruský, ale ukázalo se, že to bude právě naopak (o 30% dražší). Právě hledají, jak to vysvětlit koncovým spotřebitelům. Za hloupost se platí :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vůbec bych se nedivil, kdyby jim tankery vozily plyn z ruských přístavů, u takové plavby může náklad změnit majitele několikrát a účetně se z něj stane plyn americký, který ani nepřeplul Atlantik :-)

   Smazat
  2. 15:33 To jsem z toho volačo zmetený. Místní mazalové přece píší, že to co má Amík za plyn je Ruský, malinko ho povozí po moři a potom plyn nabízí Polákum? Tohle vymyslí místní prokremelská luza, tak já nevím.A pokud o tom Rus ví proč plyn Amíkum prodává?Hoši, tak se dohodněte, určitě nebude nikdo ani Polák kupovat plyn o 30% dražší, že tupče zabedněnej!

   Smazat
  3. 15:40 Přesně! Američané na to mají dva projekty, jeden se jmenuje "Boston" a druhý "Boston Plus". V prvním případě se veze ruský plyn do USA na zabezpečení topné sezóny. V tom druhém se jedná o dovoz "amerického" plynu do evropských přístavů, ale tanker s ruským plynem Evropu pouze obeplouvá :-)

   Smazat
  4. 15:33 Poláci tak dlouho bojovali (v zájmu USA) proti NS-2, až utřeli nos, nepůjde k nim ani žádná odbočka. Dopadli jako přes kopírák Bulhaři, kteří přišli o South Stream (také na pokyn z USA) a nyní horko těžko staví trubky, aby si mohli načepovat pruský plyn od Turků. Kdo chce kam, pomozme mu tam :-)

   Smazat
  5. 15:45 Chlapi, houpat, ale ne otáčet dokola, potom zvracím. To jsi vymaslel sám? nebo ti pomáhala Máňa vod prasat?
   Aha, tak Amík použije proti Rusku embargo, ale " hodný " Rus mu za to všechno příkoří dodá plyn, který Amík prodá s 30% ziskem. Hele a není ten rus nějakej debil, pokud tohle dělá. Zase žasnu co místní enteligent vymyslí. To nemá chybu!

   Smazat
  6. Poláci jsou už tak zaslepení rusofóbií (jako 15:42), že jim není pomoci. Je to bez diskuse odjakživa americká kolonie. S koncentráky mají mnohaletou zkušenost, není proto divu, že novodobý americký koncentrák provozoval i polský komunista Kwasnievski.

   Smazat
  7. Copak plyn, toho je asi všude dost a dost. Horší je, že všude dochází ropa. Tu americkou ropu z břidlic právě těží na syrských ropných polích na SV Sýrie. Ta je nejlevnější, protože je za pět prstů :-)

   Smazat
  8. 16:14 A že ty Amíky ten " udatný " rusák nechá těžit. Buď to je zase lež, tak jako tady normální, nebo , jede v tom Rus s Amíkem na pul. co?
   Jinak nemáte pravdu, ve světě je ropy čím dál tím více, nové a nové naleziště proto je cena celkem dole.Poslední jedno z velkých nalezišť je v Chorvatsku, tak uvidíme jak se zachová Chorvat.

   Smazat
  9. Z Chorvatů budou muslimové a jejich šejk radostně bude nakupovat americké zbraně. Přece platí , že máte-li ropu není u Vás demokracie, pokud ji prodáváte sami někomu jinému než nám Američanům. :)

   Smazat
 27. 14:40
  No nejspíš chtěli, ale utřeli, jak konstatoval 14:27. A proto staví základnu v Očakově, když to na Krymu nepůjde. A další pak má přijít na řadu v Nikolajevu. Podívej se tedy do mapy, jak daleko to od Krymu je. A pak teprve mudruj.

  OdpovědětSmazat
 28. 15:22 Proč? Jednoduché, strach z Amika jim nedovolí.
  Už jednou zkusil rusák a odtáhl jak zpráskaný čokl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejdříve si raději zkontrolujte jak to všechno bylo. Šlo o velkou hru, kdy nakonec díky nesmírným nákladům z obou stran se dosáhlo předchozího stavu. Američané ustoupili s raketami z oblasti zájmů SSSR a SSSR ustoupil z Kuby.
   Amíci to zkusili s výsadkem na Kubě přímo a nakonec ustoupilo jejich družstvo "kubánských emigrantů" s hanbou a staženým ocasem. Takže zpráskaný čokl byl nakonec někdo jiný. Prostě dříve studujte a neohánějte se hesly a frázemi.

   Smazat
  2. 16:33 a následně si sami Američané úspěšně zastříleli na svého vlastního prezidenta, to s tím souviselo

   Smazat
 29. Lidi, diskusi tady nějakej troll přehazuje na výhybce co nejdále od MH17. Lidi, neztrácejte tady s ním čas a běžte si raději nakoupit akcie. Porostou do nebe a vy na tom nesmírně zbohatnete :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To máte pravdu, ale kromě nás pár se ostatní potřebují zřejmě vybouřit. A je jim jedno jak. Ostatně o osudu vyšetřování se bude rozhodovat jinde než-li u nás. Jakmile se jedni i druzí chytnou, baví se jen svými výpady.
   Já bych to přirovnal k situaci, kdy na ulici se "perou" dva mladíci zjevně od počítačů, po kratičké potyčce jsou celí zadýchaní, rány - promiňte - jako od miminek a jeden odcházeje křičí: "Tady si troufáš, ale pojď na Skype a Twitter a já ti to tam nandám, že si nebudeš moct koupit na intru ani ponožky!!"

   Smazat
 30. 16:37 milý trolle, tady se komentuje MH17 a žádný jakkoliv cinknutý průzkum mě stejně nedonutí říkat Ruzyňskému letišti jinak než Ruzyňské letiště :-)

  OdpovědětSmazat
 31. Říká se, že přesvědčeného nepřesvědčíš. A já k tomu dodávám, že uplaceného můžeš jenom přeplatit.
  Pitomec názor nezmění, protože není schopen vlastního úsudku a nastrčení a uplacení trolové tu nejsou kvůli diskusi, ale naopak k jejímu narušování. Jsou za to placení. Každý ať se zařadí, kam patří.
  Je to jako se Skřípalem.
  1) Rusové ho měli v chládku a mohli ho kdykoliv bez zájmu světa zlikvidovat. neudělali to.
  2) Proč by měli na jeho likvidaci použít bojovou otravnou látku, když by na to stačila kudla, nebo devítka s tlumičem. Nemluvě o specialistech na zabíjení, schopní zabíjet holýma rukama.
  3) I kdybych ignoroval body jedna a dva a připustil skutečně otravu novičokem, mají nás za úplné idioty? Asi ano. Nebo za lidi, kteří nebyli nikdy u doktora. Když mne přivezou k doktorovi s otravou, trvá celou věčnost, než určí původce otravy a jsou použity protilátky. U Novičoku jde skutečně o minuty, které rozhodují o životě a smrti. A tady přivezou maníka s otravou a okamžitě určí původce otravy a okamžitě nasadí správnou protilátku? Mají původci této komedie vůbec mozek a chodí po dvou?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 17:36 Vy máte evidentně zelenej (bez)mozek, který dostává náplň lebky rozkazem a tu tady papouškuje. V tom případě pochopitelně jiná verze není přípustná, že?

   Smazat
  3. 17:04 Skripala nechte bejt, nikdo ani neví, co s ním je. Ale co mě pobavilo, jaký maj v Anglii odolný holuby, na ně žádná látka nepůsobí.

   Smazat
  4. Švejk: „Toho (17:36) si musíme hýčkat, protože takovej blbec je u regimentu (zde v diskusi) vzácnost“ :-)

   Smazat
  5. Nestačil jsem si přečíst anonyma 17,36. Ale soudě podle toho, jak rychle byl smazán, i reakcí ostatních, bych soudil, že šlo buď o placeného trola, nebo patologického blba. Tak že naprosto zapadá do jedné ze dvou mnou uvedených kategorií "diskutérů". S oběma skupinami nemá smysl něco rozebírat. Debil to nepochopí a uplaceného přeplácet nebudu. To už by mi opravdu musel Pán Bůh vynadat do volů.

   Smazat
 32. Ukrajina chtěla sestřelit letadlo Putina a omylem sestřelili malajsijský MH17. Dovoluji si připomenout, že Ukrajina sestřelila před několika roky (prezident byl Kučma) ruské civilní letadlo společnosti Sibiř!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ukrajina už vše (nejenom za letadla) zaplatí i s úroky. Vydrancovaná do mrtě bude prodávat i půdu. To snad ještě nikdy žádná země nikde na světě neudělala, maximálně půdu pronajímají. Ukrajina, finito la comedia!

   Smazat
  2. 17:59
   A ten banderoksindl ať oddotáhne sofort nach hause,v Čechách HO NIKDO NECHCETE A NEPOTŘEBUJE,JE ZBYTEČNEJ!!!!

   Smazat
 33. 2014 měla ZAČNOUT 3. světová válka - MH 17 mělabejt spouštěčem - http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/rok-2020-zacatek-kolapsu-i-okamzik-pravdy.html

  OdpovědětSmazat
 34. Toto už je pro západní "demokracii" neudržitelné, chlor v Sýrii, Skripalovi, MH17 a další LŽI a demagogie, ala Gebbels !!! Žádné věrohodné důkazy nejsou v mnoha případech, ale pomalu všechny západní státy se k těm LŽÍM přidají včetně Česka !!! Hnůj, prohnilost západní NEdemokracie !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale oni "důkazy" mají. jenom že jsou tak tajné, že je nemohou zveřejnit. Tak že jediným důkazem pro veřejnost je to, že to řekli "ONI". A když to ONI řekli, tak to musí být pravda. Jako Sadámovo zbraně hromadného ničení, hajlující "demokraté" na Ukrajině, nebo boj o demokratickou a svobodnou ropu v Sýrii. Ta musí být tak svobodná, že musí dotéct i do USA.

   Smazat
  2. Stokrát opakovaná lež je pravda! "Pravda a láska" přece musí zvítězit pravdě navzdory. To je podstata amerického Holywoodu v každodenní praxi :-)

   Smazat
  3. 18.10 Jenže Herr Paul Joseph Goebbels je dnes důvěryhodnější, než český mainstream, EU a US propaganda. Dělají z nás idioty mnohem drzeji a podceňují nás víc. než Němci. Je to CHUCPE...

   Smazat
 35. Copak se děje v redakci, že nějak nepřibývá článků, i když admin (asi pan Dvořák, dnes 17:36) funguje a jeden ze dvou "vystavovatelů" se blejsknul, jen včera, autorským činem? Je ponecháván čas na robustní diskuzi, nebo není síla či shoda na výběr obsahu blogu? Musí být NR jen duo man show?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona je diskuse a "diskuse". Přednes argument a můžeme se o něm začít bavit. Vynech osobní napadání, vulgarity a fanatismus.
   Ale to vám u Jandy asi zakázali...

   Smazat
  2. 18:41
   Co to.mělo byt,střelba ze zastavky?!☺

   Smazat
 36. Ukrajina je ztracená. Slyšel jsem několik lidí z "opozice" a ani oni nepřipustili, byť náznak vlastního pochybení. to že Krymu a Donbasu předcházel jazykový zákon a rehabilitace Bandery berou jako vnitřní záležitostí Ukrajiny. Pokud takhle uvažuje opozice, co si asi myslí hlavní proud?
  Češi byli a jsou hodně naivní. Ale Ukrajinci jsou ve své naivní iluzi západu ještě o několik koňských délek před námi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naivní nejsou jen lidé u nás či na Ukrajině. To je všude po světě stejné v rozdílu max. plus minus pár procent. Je velký rozdíl mezi těmi, kteří "drží" to co je a mezi těmi, co chtějí něco vylepšit (tím myslím skutečně pro lidi). "Hlavní" proud myšlení v davu (je to tak ať se nám to líbí nebo ne) je určován kromě oficiálních regulátorů, jako je tisk, televize atd. také vnitřním strachem z toho, že mohou něco z toho, co mají, ztratit. Je to sice iluze, protože o mnohem více častěji spíše přijdou než si "udrží", ale to není v okamžitém hledáčku mysli davu. Nezapomeňte na to, že mnozí si myslí, že pořizování dalšího harampádí (které často ani není potřeba a pak se do vyhození často někde po jednom dvou použití prostě do vyhození válí) je smyslem a hlavně měřítkem úrovně života. Vždyť si stačí přečíst "diskusní" příspěvky těch "druhých" těch "chvilkařů", aby bylo jasno, že ONI za svobodu považují čistý materiální kontent (angl. content). Proto se s nimi není možno nijak domluvit na ničem, protože zde řada lidí (ne všichni) hledá myšlenky, nápady a inspiraci.
   Zároveň když přesvědčíte dav v jeho většině, že je možné si bez ztráty NĚČEHO žít lépe, půjde za Vámi jako omámený. Jen si vzpomeňte, jak si žila Libye za Kaddáfího a jak ji jednoho dne přesvědčili, že tento stát by si mohl žít "lépe". Barevná revoluce, známá scéna Clintonové a smrt Kaddáfího. A podívejte se na Libyi dnes. Stačí málo, opravdu málo.
   To, podle čeho hodnotíme jednotlivé státy jsou postoje a činy prakticky pouze vládních sil, politiků co momentálně vládnou. Jak si myslíte, že by se vyjadřovala například dnešní opozice v čele našeho státu. Je dost možné, že podle některých variací "možných koalicí" by se doslova plazila nejen před Pindosy, ale i před Podpindosy z Německa. Ti poslední totiž ve skutečnosti nemají na výběr, protože do roku 2099 platí neoficiálně oficiálně utajovaný tajný dokument - Kancléřský pakt.
   S tím souvisí i chápání "důkazů" a "důkazů" v čemkoliv. Natož v takové zásadní záležitosti jako je let MH17.

   Smazat
  2. 20:15 "kancléřský akt" snad.

   Smazat
  3. 19:10 Nevím, co opozice, ale je zcela jasné, jak funguje Poche-Petříček. Neznám v Česku proradnější stranu, než je ČSSD a větší politické mrtvoly, než-li jsou její ministři!

   Smazat
 37. Ukrajina je ztracená.
  https://pravdive.eu/news/159395/video-ukrajinsky-parlament-schvalil-zakon-o-rozprodeji-ukrajinske-pudy-zahranicnim-investorum-a-komukoliv-kdo-slozi-na-stul-penize-limit-byl-nastaven-na-200-000-hektaru-pudy-na-jednoho-kupujiciho-velky-zajem-ma-saudska-arabie-ktera-koupila-nejvetsi-u

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:47
   Žádná lítost,dobře jím tak,banderosviním!

   Smazat
 38. Ukrajina je ve sprostém slově zcela po zásluze, podělala si to nejenom u Putina, ale i u Trumpa.
  https://aeronet.cz/news/urad-generalniho-prokuratora-ukrajiny-oficialne-obvinil-sefa-tezarske-spolecnosti-burisma-z-korupce-a-prani-spinavych-penez-ve-spolupraci-s-hunterem-bidenem-synem-byvaleho-viceprezidenta-usa/

  OdpovědětSmazat
 39. VY NEMATE nemate absolutne zadne informace, o vztahu Ameriky k Ukrajine !
  VY NEVITE co nas president rekl presidentu Zelinskemu !
  VY NEVITE , kolik penez Ukrajina dostala a dostane !
  A proc je dostane , za jakych podminek !
  Ct.24 vam nerekne nic , protoze patri Globalistum a ja nick honolulu mam zalepenou hubu - vasi ruskou cenzurou v Cesku.
  Ale mam daleko lepsi prehled nez vase TV.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Ale víme, Trump se nechal slyšet:i don't give a fuck about Ukraine. Takový jsou vztahy!
   Trump zadržel $ 400 mil vojenské pomoci dokud Ukrajina nenajde nejakou špínu na Bidena.
   A co Trump řekl Zelinskýmu je fraška na zachránění.
   Trump to má za pár, i jeho příznivci od něho utíkají.
   https://youtu.be/ziLQSKIQ5yo

   Smazat
  3. Jestli padne Trump, padne na hubu celá slavná Amerika. Už je na čase. Asi vám ale uniklo, že samotná Ukrajina právě zahájila tažení proti Bidenovi a demokratům a ti to pěkně schytají :-)

   Smazat
 40. 20:27 V článku je zmiňována americká investiční firma Franklin Templeton Investments. Mimochodem, Templetonovu cenu dostal v Česku jistej Alík, pardon, Halík. Další český proradný věrozvěst, co káže vodu a pije víno! Vrána k vráně sedá :-)

  OdpovědětSmazat
 41. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 42. 20:27 V článku je zmiňována americká investiční firma Franklin Templeton Investments. Mimochodem, Templetonovu cenu dostal v Česku jistej Alík, pardon, Halík. Další český proradný věrozvěst, co káže vodu a pije víno! Vrána k vráně sedá :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. kámoš, co adoruje opilce Havla přece nemůže být knězem, leda tak ve zlém snu katolického seminaristy

   Smazat
  2. 20:52
   Ale naopak,může a JE to bohužel tak!!!!

   Smazat
  3. myslím, že už byl exkomunikován, akorát to ještě nebylo v Moravcově ČT

   Smazat
 43. 20:48 retardo, tady je to o MH17, který sestřelily USA pod krytím ze strany Ukrajiny. Porošenko za to draze zaplatí, Zelenskij ho bude muset obětovat Trumpovi. Amerika to přivítá, protože zrekvíruje Porošenkovy miliardy dolarů vyvedené za posledních 5 let do USA. P.S.: USA dříve sebraly 7 miliard dolarů "úspor" i Janukovyčovi :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://aeronet.cz/news/urad-generalniho-prokuratora-ukrajiny-oficialne-obvinil-sefa-tezarske-spolecnosti-burisma-z-korupce-a-prani-spinavych-penez-ve-spolupraci-s-hunterem-bidenem-synem-byvaleho-viceprezidenta-usa/
   Nejprve Ukrajinu oškubou a okradou do poslední hřivny a potom si za ty nakradené peníze celou Ukrajinu zprivatizují, ošéfují, ovládnou a nakonec koupí. A ukrajinský gój na to bude tupě civět a zírat, přičemž nebude vědět, která bije a ani to, kde je sever. Takové hezké ukrajinské “chucpátko”, o kterém se jednou budou vyprávět legendy o tom, jak mohli být Ukrajinci tak blbí.

   Smazat
  2. V době rozpadu SSSR byla Ukrajina nejbohatší svazovou republikou, která se trhla, republikou s nejlepší ekonomickou perspektivou. Stačilo pár let pod blahodárným působením prezidentů Kravčuk, Kučma, Janukovyč, Juščenko a Porošenko a z Ukrajiny se stala nejbídnější země Evropy! Ale možná to bylo jejich americkými poradci :-)

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.