Reklama

pondělí 4. listopadu 2019

Se Sekyrou v zádech aneb Koncert pro budoucnost.

Stanislav Novotný
4.11.2019
Parťák kmotra Mrázka a jeden z nejodpudivějších symbolů polistopadového marasmu Luděk Sekyra sponzoruje tzv. Koncert pro budoucnost. Chce nám 17. listopadu posvítit do temnoty. To fakt nemá chybu! Jak signifikantní a přesné! Jak dokreslující! Jak vysvětlující!


A na pódium nám předlistopadový komunista a známý udavač pozval staré páky. Vystoupí normalizační kádrovák v masce kněze, biskup, jenž se bojí vlastních dětí, distributor dobra Made in USA, diplomat, jehož neuměle přepsali v seznamu spolupracovníků StB na ženskou, Sorosův vedoucí českého VUMLu…

No a taky tam bude Lída Rakušanová. Ano ta, jež odvysílala lživou informaci Petra Uhla, kterak že zhynul Martin Šmíd pod obušky a kopanci policejních bot. Shodou okolností jsem onehdy deset metrů od údajného ubití Šmída (Zifčáka), tedy zhruba v místech, kde dnes zdobí zeď Schridingovského paláce patetická deska na paměť tehdejších událostí, ztratil vědomí, a to po reálné ráně do hlavy. Stalo se 17. listopadu 1989. Hromádka hadrů, kterou jsem viděl zřejmě skrývala poručíka Zifčáka. Leč Petr Uhl klidně referoval o něčem, co nedokázal ověřit, protože… no a paní Rakušanová zase odvysílala lež. Smutný to doklad, že moc si přála změny více než obyvatelstvo samé.

Tety z ČT budou moderovat, z pytle vykoukne Šídlo a se Sekyrou v zádech budeme oslavovat.

No a tak tady žijeme. Zprohýbaní si holt převrat hlídají. To dá rozum. Svobodné lidi, aby na tribuně pohledal.Stanislav Novotný, je předseda Asociace nezávislých médií a bývalý policejní prezident

30 komentářů :

 1. Tuto zombie sešlost může svoji návštěvou podpořit pouze zamindrákovaný idiot. Slušní lidé se musi takovému hnusu velikým obloukem vyhnout. FUJ !

  OdpovědětSmazat
 2. Události na Národní třídě 17.11.1989 proběhly, ale žádány efekt se nedostavil i když vysílačky jako Hlas Ameriky a Svobodná Evropa řvaly do éteru o strašných krutostech. Totiž ve skutečnosti tam k ničemu závažnému nedošlo a pietní místo na Národní třídě v Praze je obyčejná komedie. Bylo nutné akcelerovat události a proto na Americkém velvyslanectví přistoupili k už ozkoušené metodě jak věci dostat do varu a proto najednou byl brutálně ubit a usmrcen student. Byla to lež, ale splnilo to účel. Na ČT 24 odvysílali reportáž ze Slovenska, ve které bylo řečeno, že divadla na Slovensku začala stávkovat v momentě, kdy se dozvěděli herci o ubitém studentu na Národní třídě. Z několik dní celá ta lež vyšla najevo, ale co, lží byl účel splněn a události pokročily dál se řvaním Havel na Hrad. Dostal se tam jen proto, že odstavili Dubčeka a tím i pohřbili Československo. Při další volbě Havla prezidentem Česka došlo k dalšímu podvodu, kdy museli zavřít na dobu volby jednoho poslance a tím volba proběhla ve prospěch Havla. Dodnes celá ta pražská kavárna vládne podvodem a jde od lži k další lži.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Majdanu v Kyjevě si ty mrtvoly už pojistili prostřednictvím ostřelovačů, pak ale všechny stromy na náměstí vykáceli, aby nebylo možno zjistit trajektorii projektilů. Pan Uhl je manžel Šabatové. Uhl také řídil amnestované vězně: v reportáži v televizi po Havlově plošné amnestii i vrahů povídá jeden amnestovaný zločinec druhému, který něco opět zrovna provedl: Jen počkej u Uhla, ten ... Měli ty amnestované vrahy a zloděje také jako pojistku, kdyby něco.

   Smazat
 3. Kdyby jsme byli v Ráji, jak nám to říkají, nemusela by nám to Česká televize od rána do večera, neustále připomínat.

  OdpovědětSmazat
 4. Už se těším,jak si zapíšu všechny ty umjelce do svého černého notýsku ;-)
  Pro mne je nejdůležitější,že tam nebude Nohavica.
  Kocáb by tam mohl vystřihnout svého Snaživce,aby to bylo takové stylové,že?
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 5. Mimochodem, víte, že jsme za komunistů vymýtili negramotnost, epidemie a měli nejzdravější potraviny v Evropě? (Díky normám)

  OdpovědětSmazat
 6. Nejmenší kojenecká úmrtnost, ovoce a zelenina byly domácí a bez chemického ošetření, kultura cenově dostupná. Et item sport. Úroveň Národních umělců byla bez diskuzí. Odchod ze slávy předvedla i véřejnoprávní ČT. 10:58 má pravdu, dobré zbožívá se chválí samo.

  OdpovědětSmazat
 7. 10:58 to ale vůbec nemáte pravdu, pro ty mladé kteří vědí kulové, pro ty staré co už trpí Alzheimrem, (přemluv bábu, dědka) a pro děti, je potřeba všechno znova a znova přežvýkávat a přežvýkávat aby nedošlo k infiltraci nesprávných myšlenek a ideí do jejich hlavinek. Sice není co slavit, ale o to zuřivěji se budou ty správný názory roubovat do kebulek těch, zpovykovanců kteří jsou zblblí propagandou a tak ty správné ideje budou do roztrhání těla obhajovat a vo to gou. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 8. S grácií si zaslouží sráči sekyráči i s přicmrndávači pod pódiem poslat doprdele.

  OdpovědětSmazat
 9. Dnes po poznání všech informací mohou studentům ukradený a neuvěřitelným způsobem zfalšovaný 17.9.1989 budou "oslavovat"
  jenom prodejní lidé a nebo úplně negramotní zoufalci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co chcete, na počátku národního obrození stály Rukopisy, falsa. Ovšem těm nikdo neupře uměleckou hodnotu, staly se inspirací pro další uměleckou tvorbu. Nakonec i falsum Zifčák se stalo inspirací pro tvorbu nové politiky .

   Smazat
  2. 13:46
   Rukopisy byly spíše novým palivem, aby plamínek obrození nevyhasl. Objevily se kolem r. 1820, zatímco obrození probíhalo od druhé poloviny 18. století.

   Smazat
 10. je to rovnaké, režim sem, režim tam, na tribúnach vrchnosť žiari šťastím, a dole pod nimi radujúca sa mládež, zbytok doma počíta ako vyjde z výplaty

  OdpovědětSmazat
 11. Nedehonestovali ti co budou ten megakoncert dělat Mistra Gotta, že se zaplet s Mrázkem? A bylo mu to přičteno jako negativum. No s takovými jako je Pavel Novotný, Halík, Mádl, Hutka, Rejžek,Svěrák a spol. si naši budoucnost opravdu ale opravdu nedovedu představit. M.R. P.S. Raději bych šel na koncert Nohavici ale bohužel je už vyprodaný!

  OdpovědětSmazat
 12. V temnotě zatím jsme ale už se lidé v Evropě začínají probouzet a časem dostanou svůj díl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Probouzení je velmi velmi pomalé - bohužel.
   Sir Charles Spencer Chaplin: Západní společnost je zdegenerovaná natolik, že si své mentální poškození ani neuvědomuje. Některé ideje jsou natolik idiotské, že jim může uvěřit jen intelektuál.

   Smazat
  2. Anonymní 4. listopadu 2019 15:55
   Vidíte a já myslel, že intelektuál je něco víc! :)

   Smazat
 13. Jsem rád, že tam nebude STBák, udavač Nohavica,muže si v té době zajet k Putlerovi pro další bezcenný šrot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kromě hlavy /psychyky/ zdraví slouží ???

   Smazat
  2. 15:47 Člověče, co jste to požil. Na trhu bude zřejmě nějaké neznámé nevyzkoušené svinstvo. Bůh s vámi, nebožáku.

   Smazat
  3. Nelitujte mne, jsme jen obyčejný hlupák.


   Podepsán Anonym 15:47

   Smazat
  4. 15:47
   A52,F73,F200 F808,F600,F602....tohle na tebe přesně sedí!

   Smazat
  5. Zkus tohle prohlásit na Ostravsku, kokote 15:47. Zuby budeš sbírat až na Letné...

   Smazat
  6. 15:47
   Vše je jak má být. Ono by se to asi ani u Jarka neobešlo bez přinejmenším žaludečních obtíží, kdyby měl stanout na pódiu vedle takových zrůdiček.
   Svůj k svému, to je dobré dodržovat.

   Smazat
  7. 16:35 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!:-) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  8. Kéž by bylo více Nohaviců a míň podpásáků (15:47), myslím si,že v seznamech STB nedošlo jen ke skartaci, ale i k dopsaní některých jmen. Kdo ví, zda na tyto černé ovce v seznamech nebyly zdrojem dalších přijmů aktivních estébáků. Napadlo mě to u Bohdalky, vždyť je úplně jasné, že pro svou ukecanost, by se někde prokecla. Nohavica taktéž, jeho přítulnost k alkoholu ho přímo vylučuje z použití v těchto službách. Tak milý pane 15:47 není to nakoneco na vás, nevymyslel jste tu hovadinu vy?

   Smazat
 14. Václavák, Letná, všude plno lidí, na pódiu samý Lenin. Ani bych se nedivil, kdyby se na Vltavě objevila Aurora.

  OdpovědětSmazat
 15. Je asi mnoho lidí, kteří si pletou politiku s uměním.
  Jarek Nohavica dostal metál zapropagaci světově proslulého a hlavně uznávaného umělce. Že to byl Rus, na tom světu pramálo záleží (až na politické vypatlance).

  OdpovědětSmazat
 16. Ten Sekyra - to je taky pěknej ksindl:-)...Tahle sebranka,to nemá brzdy:-)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.