Reklama

pátek 29. listopadu 2019

Šok není v impeachmentu. Šok je v něčem jiném

Ron Paul
29.11.2019 GlobalResearchZvědavec
To, co bylo až dosud na projednávání impeachmentu v americké Sněmovně reprezentantů nejvíce šokující, nebyl „nesporný“ svědek, který poskytl nezvratný důkaz quid pro quo. Ani to, zda prezident Trump požádal Ukrajince, aby prošetřili obchodní dohody mezi synem tehdejšího viceprezidenta Bidena a ukrajinským oligarchou.


Nejvíce šokující věcí, která ze slyšení dosud vyplynula, je potvrzení, že bez ohledu na to, kdo je prezidentem Spojených států, trvalá vláda neumožní žádnou změnu v americké agresivní intervenční zahraniční politice, zejména pokud jde o Rusko.

Dokonce ještě více šokující je fakt, že ani republikány, ani demokraty to netrápí ani v nejmenším!

Vezměte si například podplukovníka Vindmana, který si vysloužil velké uznání v mainstreamových médiích. Nepřišel s přímými důkazy o tom, že prezident Trump spáchal „těžké zločiny“ nebo „přestupky“. Podal stížnost na prezidenta, protože měl strach, že Trump přesměruje americkou politiku poskytování útočných zbraní ukrajinské vládě!

Vindman se domnívá, že prezident USA nemá právo zastavit pomoc Ukrajině, protože on sám podporuje poskytování pomoci Ukrajině.

Z výpovědi Vindmana vyplývá, že je znepokojen „influencery, propagujícími falešnou verzi příběhu o Ukrajině, která není v souladu s konsensuálními názory na meziagenturní (spolupráci)“.

„Konsensuální názory na meziagenturní (spolupráci)“ je dalším výrazem pro „deep state“.

Vindman pokračoval: „Zatímco jsem se svými meziagenturními kolegy stále optimističtěji hleděl na vyhlídky Ukrajiny, tato alternativní verze podkopala úsilí vlády USA rozšířit spolupráci s Ukrajinou.“

Chvíli o tom přemýšlejme: Vindman nebyl svědkem žádných zločinů, jen si zkrátka myslel, že lidmi zvolený prezident Spojených států nemá žádné právo měnit americkou politiku vůči Ukrajině nebo Rusku!

Podobně se jevila i ostrá rétorika studené války z úst bývalé zaměstnankyně Rady národní bezpečnosti USA Fiony Hillové, která hovořila tak, jako kdyby se právě ocitla v 50. letech. Citovala kontroverzní „Posudek zpravodajské komunity“ z roku 2017, vytvořený analytiky, které „osobně vybral“ tehdejší ředitel CIA John Brennan, a tvrdila, že „prezident Putin a ruské bezpečnostní služby mají za cíl bránit záměrům zahraniční politiky USA v Evropě, včetně Ukrajiny.“

A kdo bude rozhodovat o záměrech zahraniční politiky USA v Evropě? Podle vládní byrokratky Fiony Hillové to nebude prezident USA. Hillová totiž řekla Kongresu, že „pokud bude prezident nebo kdokoli jiný zabraňovat nebo podkopávat národní bezpečnost Spojených států amerických s cílem prosazovat domácí politické nebo osobní zájmy, měli bychom tomu přikládat obzvláště velkou pozornost“.

Kdo byl šéfem Fiony Hillové? Bývalý poradce pro národní bezpečnost John Bolton, který bezpochyby souhlasil s tím, že prezident nemá žádné právo na změnu americké zahraniční politiky. Bolton je ten, kdo „vysvětloval“, že když Trump prohlásil, že se americké jednotky vrátí domů, ve skutečnosti to znamená, že vojáci zůstanou na místě.

Celý průvod „svědků“, jeden po druhém, zpíval před předsedou sněmovního zpravodajského výboru Schiffem stejnou písničku. Jak uvedl velvyslanec USA při EU Gordon Sondland: „V červenci a srpnu 2019 jsme se dozvěděli, že Bílý dům pozastavil bezpečnostní pomoc Ukrajině. Byl jsem zásadně proti jakémukoli pozastavení této pomoci, neboť Ukrajinci potřebují tyto finanční prostředky k boji proti ruské agresi.“

Mezitím demokraté i republikáni většinově hlasovali pro pokračování špehování Američanů, a prodloužili zcela nevlastenecký zákon Patriot Act. Skutečnou bipartijní filozofií Washingtonu je autoritářství.

The Real Bombshell of the Impeachment Hearings vyšel 25. listopadu 2019 na Global Research. Překlad v ceně 217 Kč Zvědavec.

30 komentářů :

 1. No jo us nadlidé úplně zdegenerovali že nebudou s Ruskem mluvit je nezachrání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. @11:01
   Je to slozitejsi.
   S Ruskem se mluvit musi, to neni propaganda, jen je malo casu na to, aby to chapali a nedelali dalsi a dalsi - kraviny.

   Samozrejme Ron Paul a diky Vladimire, za preklad.

   Takove PS:
   Clovek musi byt nekdy i "zvedavy", jinak by jeste ted lital po stromech a hadal se s opici o banan.

   nobody

   Smazat
 2. Pragmatický národ - Emeričané. Praktické je to co dává zisk, třeba produkce zbraní. Kdo chce získat náhled na Emeričany, knihy Angličana Anthony Suttona: Wall Street i Hitler. Druhá: Wall Street a Rewolucja Bolszewicka. Bohužel polsky. Cizí jazyk se lze naučit za 3 měsíce, pokud mu věnujete 3 hodiny denně. Pak se slovníkem přečtete cokoliv. První kniha - o podpoře Hitlera emerickými finančníky - před světovou válkou i během ní - skončila 9 měsíců před koncem druhé sv. války. Druhá knižka: o podpoře stejnými lidmi bolševické revoluce v Rusku. Zdá se Vám, že to jsou vyčpělé věci? Nikoliv. Stejní lidé, jako před 100 lety, tedy přesněji stejný druh lidí, ovládá Emeriku /i svět/ i dnes. Zdá se Vám, že to je konspirační teorie. Sáhněte po těchto knihách. Blbcům se kdysi zdálo, že Země je plochá a potom, že kolem ní obíhá Slunce. Ještě bych podotkl, že tuto literaturu bych vřele doporučil těm, co tvrdí v jakých dobrých časech žijeme. Tohleto si totiž Němci za Hitlera mysleli také. A hlavně těm, kteří si myslí, že neolibereální kapitalismus a hlavně Emerika - nade vše, jak říká jejich velitel America first - možná v trochu jiném vyznamu, než to myslím já.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Servus, Servus vse je lez jako vez ,malokdo by veril ze Churchill chtel napadnout Rusko vycerpane valkou jiz v lete 1945 ,az do ted kdy se castecne otevrely archivy a vse je venku .A tak to delaji do dnes, jsou to jen lzi a spinave kecy pro idioty
   Ono je tezko tomu i uverit ze muze nekdo byt takova zruda ,vzdyt Rusko ztratilo nejvice vojaku a obyvatel ze vsech .A mele a mele se jen o jakychsi 6 milionech ktere jeste k tomu nejsou prokazane ani vedecky ani matematicky Je opravdu tezke vysvetlit to lidem kteri nectou a nestuduji ,dnes tak lehce dostupne info na internetu

   Smazat
 3. Havel byl naivní loutka, ovládaná z USA. Minář má zadání, vše bude pokračovat, varuje poslanec Hrnčíř:

  Pravděpodobně tak činí ve jménu takzvaného nového světového řádu, který by rádi tito eurofederalisté nastolili.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Havel-byl-naivni-loutka-ovladana-z-USA-Minar-ma-zadani-vse-bude-pokracovat-varuje-poslanec-Hrncir-604768

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. - Nemel se nechat ovladnout.
   - Nemel byt az tak nastvany za, rekneme mozna v jeho vnimani zradu za dosazeni, ze dopustil az rozpad statu.
   - Mel se proste, chovat jinak, kdyz uz mu byla sverena - duvera.

   nobody

   Smazat
 4. „Svoboda a demokracie“ přinesla Bolívii za pouhé dva dny smrt a destrukci:

  „Severoamerická říše neodpouští, že levicová země, socialistická komunita ukazuje světu, že existuje nekapitalistický způsob, jak dělat věci s rovností, důstojností a identitou,“ řekl Morales v nedávném rozhovoru s deníkem Al Jazeera. „Vrátíme se však do Bolívie a připojíme se k boji za posílení našich sociálních sil.“

  http://svobodnenoviny.eu/svoboda-a-demokracie-prinesla-bolivii-za-pouhe-dva-dny-smrt-a-destrukci/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale je fakt strasne jak se ten kapitalisticky svet tech levicovych myslenek boji

   Smazat
  2. No, tak tak rychle mohou padat rezimy, staty.
   Ohledne Eva Moralese, umi si vubec nekdo predstavit, kolik toho udelal pro vlastni zemi?

   Asi tezko. Existuji zdroje.

   Retro za malo poslednich let - Honduras, Chile, Argentina, Ekvador a no R.I.P Hugo, Venezuela. Jeste stoji.

   Presto, ze media osocovaly Eva moralese z obhajoby KOKY, zvykani, Bolivie to ma ve statnim znaku, zaroven byla tolerovana Kolumbie, jako nejvetsi drogovy dealer sveta.
   Si, kokaina. DEA vylozene spolupracuje, prave s timto statem, no tvari se jinak.

   A Mexiko, mam obavy, ze ho na tuto destinaci "doprovodili". Protoze ta trasa je prave i pres to, na rozvod odpadu, do USA.

   Smazat
 5. Tak jako u nás, hloupí komunisté v SSSR předali moc našim "ukomunistům" v 68., včetně článku o vedoucí úloze strany k "revanši" v 89. aby se této zátěže zbavili, to mají "ukomunisté" v USA těžší. Musí se vyrovnat s pojmem demokracie. Bankéři, průmysl, ji k růstu nepotřebuje, naopak, stává se pro ně zátěží, jako byl pro ně u nás tz. socialismus. Když si spojíte protagonisty na obou stranách, pochopíte souvislost a personální obsazení "ukomunistů a lidí z Deep State v USA. Nevím, jak nazvat tuto sortu v EU, neomarxisté?
  Je to kruté k lidem, věřící na pohádky, sociální spravedlnost lze budovat jen v rámci rodiny, rodu, národu, rasy. Průniky jiných množin vytváří problémy řešitelné násilím a tím i nespravedlností. Kupodivu řešení je i v "mišmaši" jednotného světového národa. Kolik bude obětí se uvidí. Nebo nebudou svědci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano Mirku,

   jen malo lidi si uvedomuje, ze USA je vlastne taky okupovana, velmi dlouho. A ano - Deep state.

   Svedci budou, od toho existuje treba termin "programator na hluboke urovni", nejtezsi intelektualni cinnost na svete. Nerekl jsem to ja, 25 let - Kanadska sociologia.
   A my jsme jesne nad Wikileaks.

   Dame jim treba termin, at Juliana pusti.
   Musi, je uz hodne strapeny, at ho nechaji v klidu.

   Smazat
  2. Nejsem programátor na takové úrovni, mohu ale i chci Juliánovi vyjádřit podporu a úctu. Jeho následovníkům politickou podporu občana. Možná i podporu mimosmyslovou ale jsem ateista a ctitel logiky.

   Smazat
 6. Pokud (podle vyjádření jakéhosi Vindmana) US prezident nemá právo a ani možnost měnit zahraniční politiku USA, pak si do té funkce mohou v USA volit třeba i kašpárka.
  Bude s ním aspoň větší sranda než s Trumpem, který působí bezradně a lítá v tom jejich DeepState jak ta mucha v kalamářu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V podsttate je to kaspar, on udajne ma velke pravomoci, ovsem jen ty ktere vyhovuji te vlade v pozadi, tj CIA a Pentagon Kdyz vyboci z rady tleskacu jsou okamzite na neho pripraveny materialy treba i z detsvi ze chcal se stromu na kamarada a je tudiz nenormalni Vse se deje dle potreby a kdo neni potreba se proste zahodi a zlikviduje jakoukoliv cestou .Ja sam zazil dotazovani kdy CIA proverovala adeptku na nejake podradne misto v jejich organisaci .Byla to ma silena a uplne blba sousedka a podala si aplikaci na praci u nich . Zajimalo je uplne vsechno ,kazdy detail z jejiho zivota ,cili likvidace Trumpa byla pripravena jiz od chvile kdy prisahal na one slavnosti.pproste s enehodi neb je prilis emocionalni neposlusny( cely zivot rozhodoval o absolutne o kazdem hrebiku) a je tudiz vlastne nepotrebny neb dela veci ktere nejsou projednany v bunkru .Myslim ze tento urad presidenta je jen velke divadlo pro masy polohlupacku ,ale o ne nejde ti tleskaji i kdyz jim reknou ze svet zitra bude koncit A i kdyz se cini aby se zalibil negrum zidum a vsemu co voli a ma vliv na situaci , neni to moc platne ti lide nepoznaji na fotce reportera mimo zpevaku nikoho, ani vicepresidenta ,proste je to vse jinak nezli si mnoho lidi mysli

   Smazat
  2. 18:22...Na vašem tvrzení asi něco bude... Rozhodně se vystupování DJT třeba od vystupování Putina,Róháního,Si Ťin-Phinga,Erdogana, ale i třeba Asada nápadně liší...
   Co řekne ráno už v poledne není pravda,z Afghánistánu odchází/neodchází,ze Sýrie taky tak.
   Je na něm vidět,že v tom lítá jako nudle v bandě.
   Děsivá představa,že tohleto svírá největší červenej čudlík.
   Helanov

   Smazat
 7. Je zásadním faktem, USA mohou nadále podporovat všechny ty demokracie po světě (včetně Ukrajiny), jenom a pouze, když získají na úkor Ruska a Číny další zdroje. Jinak jim jejich vlastní zdroje vyschnou, ať je tam Trump nebo Bloomberg, nebo armádní, či finanční věrchuška, což povede k sociální nepokojům a destabilizaci.

  OdpovědětSmazat
 8. Jsem přesvědčen, že neblahé "působení" USA ve světové politice a ekonomice končí, pouze mám velikou obavu, aby přechod na jinak uspořádaný svět proběhl pokojnou cestou!!

  OdpovědětSmazat
 9. Je to stejné jako u nás. Demokratickou většinou zvolený prezident nemá, podle naší kulturní fronty, neziskovek a úřednické fronty, na samostatný názor na zahraniční i vnitřní politiku. Tak nějak jeho oponentům nedochází, že právě proto si je lidé zvolili.

  OdpovědětSmazat
 10. Jestliže si jeden jediný stát osobuje hájení svých zájmů po celém světě,je to nad fašismus-to si nedovolil ani Hitler.Ten "hájil" své zájmy jen v sousedních státech-sice násilím-ale ne po celém světě.USA nepřiznají hájení svých zájmu hlavně Rusku.

  OdpovědětSmazat
 11. Schiff je figurka pro panoptikum se svymi bazedovymi bulvami a kaspar pro alegoricke vozy teplousu z LA ktere zastupuje a s nimi se raduje na jejich pervert paradach Dalsi ucastnici vyslechu jsou vesmes z jednoho plemene a ac jsou jmenovani presidentema meli by mu byt loajalni klidne dle zvyku a potreby vyssich vyvolenych jdou proti nemu.Onen podplukovnik Vidman je mimo jine emigrant z SSSR -rodice- a jako ostatni slouzi dle potreby lzida a ani to ze se pomalu bude rikat Trumpovi Bibi juesej neni mu to moc platne ,nei to co potrebuji a myslim, ze Wolfovitz a nebo Perle ci Kristol by byli na stolci vice podporovani nezli ztresteny Trump

  OdpovědětSmazat
 12. „Eurozóna není klubem bohatých, ale klubem předlužených.“ Šichtařová o tom, o čem mlčí česká média:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019112911028464-eurozona-neni-klubem-bohatych-ale-klubem-predluzenych-sichtarova-o-tom-o-cem-mlci-ceska-media/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyz i Germany je v korekci cili depresi ci proste v prcicich s dechem (jak skodolibe konstatuji gurus na financial news ) tak si myslim ze i ostatni jedou s vrsku jak se rika slusne. Sorry pratele ale Ceska se to dotkne asi take a vice nezli skopcaku
   a pradedo nevolej dabla ,vis ze vyleze i ze zdi betonove tito mentalni retardi jsou k neutahani

   Smazat
  2. 16:43...Jednak nemáme presidentský systém a druhak zavilý sionista MZ asi nebude ten pravej kdo by měl krofat do zahraniční politiky ČR.
   Pana presidenta respektuji jako nejhezčí holku z ošklivince, hodila jsem mu to taky, ale nevěřím mu ani fň,byl to ON kdo hbitě vyvěsil na Hradě vlajku EU.
   Helanov

   Smazat
 13. Už před půl rokem jsem napsal, že mám dojem zrychlování děje a teď si myslím že to nabírá sešup. Tak co HONOLULU a jeho důležité informace o budování SUPER ZDI.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Superzeď je mýtus, nebyl postaven ani metr nové zdi, pouze se opravuje stará. Krom pár metrů několika různých návrhů není nic, zero, zilch.
   Superzeď existuje jen v Trumpově fantazii.

   Smazat
 14. V demokradském zřízení je nadřízeným zvoleného vyvolený. Vyvolený je ten, kdo tiskne peníze a platí i
  Deep state. Co nechápete? Moji sionisté mi rozumí. Sionisté všech zemí nerozdělujte se!
  Já se z toho snad poseru až to všechno bude moje. Moje,m m m m m moje. Rozumíte??? Kdo nerozumí je antisemita, popírač holokaustu, fašista a rusko čínský agent! A tomu dají moji sionisté na držku! I v Praze mám svého Davida Daniela! A zapálenou Koudelkou v Praze vám zapálím koudelky! Už chápete?
  Váš Rotschild.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bingo! pane Běž Google... (0:58) BINGO, TREFA... kde to mám podepsat?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.