Reklama

úterý 19. listopadu 2019

Společná sebevražda pučistů na Letné: Kdyby trapnost nadnášela. Ten v hnědém stejnokroji to zase nezvládl. Soros mu i tak zaplatí. Pražáci slavili převrat k další totalitě. Kalousek na hrad? Ultimátum demokracii

Petr Hájek
Petr Hájek
19.11.2019 ProtiProud
Petr Hájek do pražských ulic tentokrát nevyrazil, a tak z jednoho místa mohl sledovat všechny komické scénky, které Pátá kolona Bruselanů předvedla „zbytku“ republiky


Bylo to úchvatné. Dík patří hlavně České televizi, že tu frašku živě přenášela, takže jsem mohl být u toho. Příznivci kavárenské mafie, která si výsměšně říká Milión chvilek pro demokracii, se stali skvělým křovím pro téměř dokonalé představení. Vskutku jadrný to záhrobní vzkaz pro jejich zvěčnělého gurua, autora absurdních hříček pro znuděné intelektuály (normální člověk na jeho hry samozřejmě nechodí, ostatně už se navzdory štědrým dotacím ani nehrají). To že měl být onen dlouho plánovaný „výstřel z Aurory“, signál k další bolševické revoluci? Tenhle ubohý kýč? Jak pravý klasické úsloví: Hory pracují k porodu, a na svět přijde směšná myš.

Následující den se v pražských ulicích odehrával druhý díl televizního seriálu 30 (psychiatrických) případů majora VH. Kromě výše zmíněného křoví části Pražanů frustrovaných z opakovaných volebních proher jejich milovaných vůdců na veselé Cestě do otroctví, se na něm podílely všechny politické, mediální a umělecké elity Kavárny: všichni ti, kdo (ať již přímo, či oklikou přes výplatní pásky z ČT) paraziticky žijí z daní většiny národa. Nejen vulgárnosti a příznačnou sprostotu si přinesli z transparentů letenských „slušných lidí“. Především však názorně předvedli, jak vypadá ona „zdravá demokracie“ - ústřední heslo pod nímž se předchozího dne sešli.

Kdo si ho najal?


Praví zdraví demokraté se poznají snadno. Jednak mají potřebu si tak sami říkat – jako si tak předtím (zdravé jádro KSČ) říkali ti, kteří se označili za „předvoj“ společnosti, již s rozkoší znásilňovali. Nazývali to demokracií socialistickou, tihle zase liberální. Je to ale fuk, protože kdo jejich pravidla nepřijme, je společensky likvidován. Zvláště ti, kteří touží po té úplně normální demokracii bez přívlastků. Tedy po lidovládě, v níž o dalším směřování země rozhodne ve svobodných volbách většina. Jak mi napsal jeden kolega: Tamti měli Minaříka, tihle mají Mináře.

Minařík byl agent StB. Slavný. I písně se o něm zpívaly. Které tajné služby reprezentuje Minář není zatím známo. Zdánlivě by to mělo být jasné, ale není. Protože to, co spolu se svými (sou)druhy na Letné tentokrát předvedl, zvedá vážnou (konspirační) otázku: není tenhle zběhlý studentík husitské „teologie“ nakonec agentem Andreje Babiše? Ten jak známo nedávno „políbil prsten“ v Langley (centrále všemocné CIA). A byl tam s ním i šéf našich tajných (BIS), kteří se také již změnili spíše ve výchovnou instituci výkladu naší „správné“ historie pro státní školy. A Minář jakbysmet.

Ultimátum


Jestli někdo či něco mohlo opravdu našemu premiérovi pomoci ještě dál zvýšit preference jeho politického hnutí, pak to byla letenská demonstrace č. 2. Primitivní bolševická tupost vrcholila Politickým školením mužstva (PŠM). Při ní křoví studovalo a aplaudovalo „myšlenky“ z knihy Timothy Snydera (amerického experta pro Cestu do otroctví) přednášené skupinkou obstarožních herců, co již mají po sezóně. A pokud si je nenajal Andrej Babiš, pak v tom musí mít prsty Vladimír Putin, ten ďábel, co drží skrze ovládání voličů v šachu nejen Ameriku, ale celý svobodný, demokratický, mírumilovný a skvěle prosperující západní svět.

Svědčilo by o tom i špatné používání jazyka. Základní pojmy tomu chlapíkovi v příznačně hnědém stejnokroji vůbec nejsou jasné – a unikají pak i těm, kdo je po něm nejen v ČT zfanatizovaně opakují. Vezměme třeba jen ono „ultimátum“, které údajně vyhlásil nejpopulárnějšímu politikovi a šéfovi jednoznačně voličsky dominujícího politického hnutí v naší zemi: Buď se má prý zbavit svého Agrofertu (což ostatně podle „lex Babiš“ už učinil) a odvolat ministryni spravedlnosti Marii Benešovou, nebo odstoupit.

Jenže to není ultimátum, to je běžný hospodský žvást, kterým si opilci dávají na výběr, než se poperou. Ultimátum – tak jako to vidíme třeba teď v zemích Latinské Ameriky – by znělo třeba: Odstup, nebo tě zastřelíme! Jasněže by to chtěli, ale nemají odvahu to říci tak jasně. Proto se zaplétají do pojmů, které je usvědčují ze zbabělosti a neschopnosti přesně a otevřeně formulovat, co je jejich záměrem: násilím změnit v zemi mocenské poměry ustavené rozhodnutím občanů ve svobodných volbách. Tak vypadá „zdravá demokracie“. Liberální.

Od oslavy převratu k nové totalitě


Po tomto ejaculatio praecox (předčasném vyvrcholení) – jiný než lékařský pojem k tomu zhroucení pučistických nadějí těžko hledat – se druhý den už nedalo nic zachránit. Kavárenské bojůvky už jen pro forma vyrazily do ulic, aby ukřičely či rovnou (mediálně, za účasti ČT) popravily každého, kdo nesdílí jejich bolest z neschopnosti získat pro své vlastizrádné záměry mimopražskou veřejnost.

Nejprve si stateční bojovníci počkali na Andreje Babiše, když ráno nesl k „pietnímu místu“ na Národní třídě květiny a svíčku. Dav – podle některých médií dvaceti, podle jiných patnácti – strážců „správné demokracie“ na premiéra pískal – neboť tak se chovají na „pietním místě“ slušní lidé. Právě tak se později zachovala větší skupina (už se asi vyspali z kocoviny) vůči Václavu Klausovi mladšímu, vůdci rychle rostoucího hnutí Trikolóra. Na toho ještě pokřikovali různé další uctivosti, které v tomto konzervativním médiu nelze opakovat. Namítl jim, že oni – na rozdíl něho – nebyli na té studentské demonstraci, která spustila převrat.

Nevnímali ho. Mluvit k hluchým sprosťákům je marné. Ale jejich řev byl stejně symbolický, jako když si hnědý Minařík nechal na Letné zazpívat slepou dívkou „Modlitbu pro Martu“ (kdo neviděl naši „Modlitbu pro partu“ může si ji pustit např. zde mezi odstavci). Není nad krásu nechtěného, zvlášť je-li dokonale politicky korektní. Jediné, co to překonalo, bylo nadšené uvítání Miroslava Kalouska bojovníky Kavárny na zmíněné Národní. S výkřiky „Mirek na Hrad!“ vysvětlili, jak vypadá ta skvělá vize „zdravé demokracie“. Mirek podle svých slov sice zaslzel, ale dostat jej do křesla prezidenta by šlo asi jen s tanky generalissima Pavla.


Vzhůru do krámů!


A tak nám nákladné oslavy (Soros to v peněžence ani nepozná), jež se měly stát ouverturou k rozhodnému nástupu nejostřejší „liberální“ totality, opět něžně skončily. Moc to nepoznáme, protože Brusel nám stejně ukáže, zač je toho loket. I bez tanků. Všichni jsou spokojeni (a ještě více rozděleni) a tak to má být. Kňourající Jarda Hutka si na Letné konečně zase zazpíval svou Náměšť – a dál po něm v Berlíně či v Praze neštěkne ani štěně. Zvlášť ne ti, kteří musejí ráno do práce, aby to celé mohli zase zaplatit.

Ale konec dobrý, všechno dobré. Máme to šťastně za sebou. I když ČT a její chapadla budou teď ještě pár dnů truchlivě rozebírat, jak se mohlo stát, že se zase nic nestalo. Chlapec v hnědém stejnokroji inkasuje pár dalších miliónů dolarových či eurových chvilek pro přípravu Majdanu v příštím roce. Jenže to už nebude ono. Jednak ta třicítka nebude k dispozici, ale pak – už v příštím a dalších letech budou volby. Jedny za druhými.

Otevřené spojení „hnědáka“ s Kalousky, Fialy a Bartoši (u těch ostatních prcků si už ani jména „lídrů“ nevybavuji) nám alespoň dalo jasně najevo, kdo tvoří zdejší Pátou kolonu spolu s ním. Ne že bychom to předtím nevěděli. Ale doznání je doznání.

Bylo to krásné. Tak vzhůru do obchodů! Vánoce jsou tu cobydup.

A Ježíšek odolá každé totalitě. Už nám to párkrát předvedl. Ubráníme ho i tentokrát.

S pomocí Boží.113 komentářů :

 1. "Sametová revoluce". Spíš palácový převrat.

  Něco jako : Přijde před vrata ÚV KSČ studentík, v zastoupení
  Havla, zaklepe, otevře mu Husák a ptá se, co si mládenče
  přejete ?
  Studentík říká: Pane soudruhu Husáku, Havel mě posílá pro
  klíče. Husák na to : Momentíček, jen si zabalím, vezmu bustu
  Lenina a letím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná si Soros z loutky Mináře vychovává nového Hitlera.

   Smazat
  2. Anonymní19. listopadu 2019 11:29
   Vzhledem k tomu, jak pohrdají demokracií, to je možné. P.K.

   Smazat
  3. Minář jako nový Hitler. To je k smíchu. Hitler při projevech nepotřeboval papírky, kde je napsáno co má říci.

   Smazat
  4. Našel jsem pro vás na internetu jakě hesla v rámci Navrhu Programu voličů

   Budou přiště na Letné

   !.

   SOLIDARNI STÁT NEBO SMRT!

   2.

   Přimá demokracie nás občcanů voličů,která jde uskutečnit téměř hned!

   3.

   Vime jak obejit 30 let trvajici embargo na Zákon o referendu!

   4.
   Kde jsou vy zloději dalši dvě třetiny z ubohých 13 350 korun min.platu!

   5.

   NELŽETE,
   ŽE EXISTUJE STŘEDNI TŘiDA;TA BEZ ČLAKU Č.1 NIKDY NEMŮŽE VZNIKNOUT!

   Kdo je proti tomuto zkracenému PROGRAMU VOLIČŮ at to tu napiše a zdůvodni!

   Smazat
  5. Jak budete definovat ten Solidárni sttat,co je to za novota,pry existuje snad jen v úspěšnějšich státech Evropy a nam to tu gangsteři upiraji?
   To si ho máme jen přát nebo ho musine vytvořit sami?

   Smazat
  6. To není tomuto serveru trapné tak trapný text zveřejňovat?

   Smazat
  7. Známá křivacká metoda utoku ad homine se změmila na útok proti zdejšimu webu,namisto napsat k věci.

   To jsi takový šračkol 17.58, že se hned z toho jak jsi dostal ránu a spadlo ti po ni srdce do kalhot nemůeš ty zmetku vzpamatovat?
   Přivěs si tam na ten zadek ty ubožaku trikoloru a mazej mezi hnědokošiláče přimo na tribunu Letné!

   Smazat
  8. Usa voli jinak, demokraticky . Obama napriklad zavolal telefonem Egyptskemu predidentovi Mubarakovi a pravil : Zmiz.
   A ten druhy den resignoval. Seznamy vypracovane CIA a dodane indoneskemu generalovi Suhartovi US pres. Johnsonem pak "Zvolili" pres milion mrtvych. Vede ve volbach porad Lenin 10 milionu mrtvych rusu..Ackoliv Hitler se snazil vic okolo 60 milionu prevazne civilniho obyvatelstva...Ale,pravda mel ve volbach silnou podporu zapadu..
   V Chile zavrazdili presidenta /to se volby vzdycky povedou , uz nemuze byt zvolen/ Alliende. V Iraku zase zvolili tak,ze Saddam nemuze bejt presidentem, Gaddafi taky ne , Vietnam volby se nezdarili Ho-CI-Min prezil ale 3.5 milionu mrtvych prevazne civilniho obyvatelstva. Dodnes nasledky chemicke taky vyhlazovaci valky. Rodi se zdeformovane deti. Volby v Japonsky byly primo Nuklearni na ty co nikdy nevzali zbran do ruky atd. V boji proti rasismu a diskriminaci, antikomunismu a Valka proti terorismu se taky hned otocila proti nam..Jako valka na drogy atd. To ukazuje kdo jsou ti co ty valky vyhlasuji. Zadna pomoc tem co to potrebuji , rovnou masakry..
   Valka proti chudobe vyhlasovana porad ma za vysledek rust bezdomovcu s detmi a rodinami , velkej uspech,..
   Az zatoci s brexitem ,chytre naplanovanym na vanoce , kdy lide maji dovolene a svatky, prijdou na radu dalsi ..Uskutecneni brexitu by vyvolalo Retezovou reakci a prchaly by staty rychle jako z RVHP mozna rychleji...Proto se musi dovezt miliony novych volicu z celyho sveta aby se nevolilo nespravne ! Tady pomuze samozrejme demokracie a s deravymi hranicemi a vylidneni Str. VYchodu..Aby tam neprekazeli, kdyz muzou bejt uzitecny v EU a USA..
   Putin voli a zadny mrtvoly , ani jeden zranenej , lidi hlasujou spatne pro nej a dodnes se na Krymu modli, ze nespadli do koncentraku zvaneho Ukrajina atd..

   Smazat
 2. No - ten blbeček v hnědým stejnokroji ( jestli je tím míněn ten Minář nebo jak se jmenuje) je stejně malej a stejně zrzavej jako byl Venca Havel. Třeba už si Soros nebo jiné svině z USA platí jiného budoucího prezidenta. Protože normální tohle není. Takové srazy a slety organizovat, to musí stát nějaké prachy a kde by je vzalo to studentský pako? Takže si tady jakési svině ze západu platí majdan. Ještě jednou a bude se ze střech střílet do lidí? Už někdo plíživě a potichu připravuje snipery z českých proradných hajzlů? Určitě je z čeho vybírat - staří nenávistníci i mladí blbečci, kteří vědí o době před devadesátým prdlajs, dostanou pár grošů a vymalováno. No a pár obchodů vyrabovat a zapálit, pár lidí upálit - jako na Ukrajině? A pak se budou pár let poté dohadovat kdo co zavinil a zapříčinil a stejně z toho bude velký kulový! Jako na Ukrajině. A pak - za prvé ta smečka blbečků a potetovanců ( a všechno -opakuji - všechno!!! jsou to komunistická hnízda) si vymění pozice ve státě se svými tatíky ( jako v devadesátým) a jako první seberou lidem důchody a všechny podpory - z čeho totiž by si oni nakradli? Majetek "bývalého" státu rozkradli jejich dědci a tatíci a oni by měli být na suchu? Takže by přišel - další hnus, "utahování opasků" a tak dále? A pak přijdou konečně na řadu šibenice ( pro ty, kterým se to nebude líbit?) myslím, že ze všech státních hnusů na světě je nejhorší ČR - zde totiž platí do písmene, že je "poturčenec horší turka" a jak už hlásil z tribun Nečas blahé paměti, tak zde není ani demokracie ani socializmus - ale jakýsi prasopes! Státní prasopes! Smečka lumpů, kteří rozkradli všechno, co bylo možné, a okamžitě sobě a všem, které bylo nutné upotřebit v tom novém hnusu, nadělili obrovské platy ( na druhé straně to "utahování opasků"- prý že krize a bla bla bla) si ponechala socializmus, státní dotace, prebendy, přízeň bank, co kdo potřeboval ( každému podle jeho potřeb?) a pro lůzu nastolily kapitalizmus ( chtěli jste to - nebo ne?) a je vymalováno. Smečky politiků, jejich kámošů, rodinných příslušníků a další podobná havěť má pořád socializmus - a zbytek národa mají totálně na háku. Házejí tomu drobky ze svých přežraných stolů, a třeba se podělejte, máte možnost diskuzí? Jo, tak se hádejte a diskutujte - máte alespoň rozkoš ze svobody slova! A ještě musíme sledovat, dívat se a poslouchat to totálně hnusný žvanění v mediích a v TV.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:17...Nestrašte!!!
   Ti od havlérky sice mají ostré huby i drápy,ale do brachiálního násilí by určitě nešli...
   Jsou to arogantní drzouni, ale né blbci.
   Dobře tušej,že už tahaj jen za kratší konec provazu.A proto taky tak běsněj.
   Zkrátka havlérka by ráda víc koryt a senzizivní umjelci (kterým se dá snadno vymýt hlava) stojej za ní.
   A občani-zvědaví jako vopice- se jdou kouknout na Letnou, jestli se náhodou Čvančarka nerozvášní a neukáže dudy...
   Helanov

   Smazat
  2. No tak -abyste se nezmýlila. Ono to na Ukrajině taky začalo pomalu a plíživě, brojení proti prezidentovi, pak musel dokonce utéci, a pak už se to mohlo uklidnit - ne? Leč neuklidnilo -proč? Naopak to vygradovalo až do toho střílení a upalování lidí. Západní ksindl se nezastaví před ničím!! Když je potřeba, přidají se prachy, najmou se vrazi! Vy nevíte nic o tom, že vrazi se v západní společnosti najímají?( tam je to normální byznys) A zabíjí lidi podle fotky třeba - vůbec je nemusí znát. Normoš mafie, a ta ovládá celý svět! Natištěné dollars! Třeba na hajzlpapíru, ale Čecháček? Odjakživa se třese na pytlík! ( Myslím dukátů) Zíráte, co se děje v Hong-kongu? Jak to násilí graduje? Jak západní zmrdi přitvrzují? Hodlají rozpoutat válku s Čínou, a jdou na to přesně s pomocí těch podvraťáků z Hong-Kongu. A tady je někteří blbečci dokonce litují, chudáčky. Chtěla bych vidět českého slitovance, kdyby jemu někdo zapálil auto a vyraboval obchod - jak by byl lidumilnej! Placení podvraťáků a najímání vrahů na státní převraty - je největší svinstvo současného století.

   Smazat
  3. Na UA byli organizátoři neustále ve spolení se svými řídícími důstojníky zpoza Atlantiku a o Gruzínských přítelích s dalekohledy se zaměřovači věděli zřejmě jenom vybraní jedinci. Na koho se těmi dalekohledy dívali zřejmě také určoval někdo jiný, jenom "plus" je že oběti byli vybírané systémem 1 demonstrant, 1 policajt... Naštěstí se mé obavy nenaplnili a scénář nebyl plně uskutečněn. Inu i těch návštěvníku Majdanu s dalekohledy je pořád míň, nějak odcházení předčasně.

   Smazat
  4. Petree, vzdyt to byla jejich osobni prezentace.

   Chteli se predvest, predvedli - no sami sebe tak shodili, ze si to ani neuvedomi.
   -----------
   Buh da znani a vnimani tem, kterych si vybral.
   Tem druhym veme i mozek, coz byl i ten "koncert stupidity", na Letne.
   ----------

   Vzdyt se z nich smeje cely internet, i pubertaci.:)

   To ovsem neznamena, ze musime skutecne nejak, hodne dlouho trpet - idioty, kteri rozhoduji o zivotech vsech...
   V tom, i jinem, s Tebou samozrejme souhlasim.

   Smazat
  5. @Helanov

   No fakt jsi me rozesmala, super, diky a zdravim.
   Jasne, co by jinak cekali? Jeste k tomu jahody se slehackou...

   Jeste tam chybela - bajlala-lala-la-bamba.:)
   (jinak super muzika, ktere bohuzel, nerozumi:))
   Ahoj a dik.
   nobody, kdo jiny.

   Ted prosim Vaclava, aby nemazal.
   Zkuste si tim projit (Valeriy Pyakin), dost dulezite:
   https://youtu.be/2F27IZU1FzE

   Dejte si chvilku.
   Zatim.

   Smazat
  6. 11:47...U nás není tolik blbů,jako na Ukrajině.
   Tam ještě o Západě věděli pendrek,a tak těm osvětářům z EU skočili na špek.
   Nepodceňujte Čechy,ju? ;-)
   Helanov

   Smazat
  7. 12:56...I já tě zdravím,Noubodíku ;-)
   Helanov

   Smazat
  8. @11:47

   Proc, prosim, nejak podcenujete Ceskou republiky?
   Zamer? Zbytecne, odrovnali jsme blba za 2ww, mame i spickove lidi, kteri vzdy budou stat na pozicch.

   Jak nademnou:
   Nepodceňujte Čechy,ju? ;-)

   A Slovensko, vzdy spolu. Kazdy zatim jinak, no zase je oblbneme, s pomoci RF.

   Nepodcenuj nas, CeskoSlovensko! Dekuji.
   (uvedomuje si vubec nekdo, ze darovana republika se opet, tentokrat nadlouho a zamerne, rozpulila, pouze z prani CIA?).
   Ano.

   Smazat
 3. Já se normálně na ČT nekoukám,ale ty dva dny jsem čučela jako přibitá...Byl to sukces,Česká soda říznutá Mistrem Beanem+ Pohádky ovčí babičky,3 v jednom...
  Hrzánová volá po "řidičáku pro voliče",aby jako nevolili i ztroskotanci a samozvanci...
  Tak daleko nešli ani bolševici,kdyby se Hrzánová narodila o čtvrt století dříve,mohla ten socík ještě zachránit.
  Polívka se Svěračem mluvili do Golfa...doufám,že Dáša vybírala vstupný,to by jinak na to "mluvení do Golfa" stála fronta až na Strossmayerák :-DDDDDD
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Docela mě překvapilo, že je pan učitel tak hloupý. Nemá náhodou hypotéku ?

   Smazat
 4. Ta hora porodila myš, to je výstižné, jenom je škoda že ty obrovské peníze co to stálo, se asi daly využít smysluplněji, že? V Lídlu je nějaká sbírka na nemocné dítě, jednou jsem přispěl a dostal samolepku, ovšem po každém nákupu to jako důchodce nehodlám dělat, ať se obrátí na Šoroše, to je známý lidumil a filantrop a nebo na státního finančáka Šilerovou, když má dost peněz na nezjiskovky, proč by tohle nezamázla levou zadní? Že? Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:26...No vidíte to!A přitom sám ty nezyskofki podpotujete.
   Kdo asi myslíte že shrábne ty prachy z Lídlu?
   Shrábne je nezyskofka,korunku nemocným dětem,99 korunek na platy, pronájem,energie,propagandu...
   Helanov

   Smazat
  2. @11:38

   Ja Te normalne, nejak tak - miluji.
   A, nyni uz se sestydim, i sam za sebe, no je to tak.

   Ahoj, Helca, bojovnice se stitem, no necitim se dobre, pred Bohem. Z jistych duvodu, jsem ve rozvodovem rizeni, hledal jsem, nasel jsem, Tebe:).

   Ne, nejsem Elan, i kdyz se s Jozom zname osobne, no... vis co je termin silna zena, "silnaya zhenshina"? Ty. A dekuji, ze jsi tu - TY.

   Ostatne, tento server se jmenuje "Nova republika".
   Tak ji trochu vysperkujem, za vsechny nase hrdiny. Za nas. At se nikdo neboji, jsme jednosuse - silni.

   A to konkretni, moc se stydim, no tak to citim:
   https://www.youtube.com/watch?v=M-59txbkrEo

   Ahoj, uz jsem, tak nejak, musel...

   Smazat
  3. Ad 11:26. V celku OK, jen bych se neotíral o Schillerovou. Výpalné neziskovek od plátců daní se vybírá desetiletí. Je to spolehlivě zaběhnutý koloběh parazitů i když přiznávám, že poté co si rozdělí balík, drobné pošlou jakoby potřebným - příbuzným. A jak to soukolí švindlu, zlodějiny a příživnictví rozbít, to se jen tak nedá, jsou to poskoci kapitálu pro limitování sociálního státu. Jinak paní Schillerová se zatím představuje jako to absolutně nejlepší, nejchtřejší a nejrozumnější, co jsme v politice měli, tedy včetně mužů a nepochybně o mnoho délek předběhne třeba i tu paní Kapustovou ze Slovenska.

   Smazat
 5. Kdo podporuje Šoroše, no předci zločinná americká CIA,která má prsty ve všech převratech ve světě a také na svědomí zvěrstva

  OdpovědětSmazat
 6. Vlády tu budou od toho, aby plnily pokyny nikým nevolených vůdců. To ovšem můžeme rovnou zrušit volby. Ani se těm komunistům nedivím, že na tohle neměli nervy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně - a celkem v klidu předali otěže svým dětičkám a vnoučkům. A jak se říká, dej praseti rohy a hned začne trkat jako koza - tady to platí do posledního písmene. Převrat v osmdesátém devátém? Jo - to je jak se z komunistů a jejich dětí stali miliardáři, milionáři a zbohatlíci? Noví politici a zákonodárci? Přesně. Ano, tak to je.

   Smazat
  2. 11.51 Za totáče jsme tu žili v pohodě , o všechny problémy se starali komunisti a my jsme jim ještě nadávali , ani se nedivím , že se na to vykašlali

   Smazat
 7. I když jsem v žádném případě kapitána Minaříka (na rozdíl od jeho fandy, Josefa Laufera) určitě nemusel, tak je nutno přiznat, že alespoň uměl mluvi a byl inteligentní. Ani jedno z toho se však nedá říct o té zrzavé filcce. Co se obstarožních herců za zenitem týče, no tak tam se nikdy nestává, že by jablko spadlo dál od stromu. V 99-ti % následují potomci rodiče v jejich "převelice náročné práci", proto ta aktivita Polívky a spol. Musí přece umést cestičku, což by ale s jiným názorem určitě nešlo. Zkrátka, na Letné se sešla banda zaprodaných prostitutek a zbytek imbecilů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:44...Laufer nebyl obdivovatel Minaříka.
   Asi na něj něco ošklivého věděli a,tak ho ošklivě skřípli.
   Helanov

   Smazat
  2. 13:10 No nazpívat něco tak patolízalského, jako Laufer, na to by neměl žaludek ani Pavel Liška.

   Smazat
  3. Laufrovi tehdy na hranicích celníci zabavili velký mixpult a nějakou další aparaturu cca za tehdejších 200.000 Kčs a hrozil mu kriminál a pokuta za pašování. Tak se z toho vyzpíval :-oD

   Smazat
  4. 80ti letý Laufer má asi pro jeho spotřebu malý důchod, a morálku.

   Smazat
  5. Jenže Polívka tone v dluzích a tak musí sekat dobrotu, aby mu něco kapitál z toho třeba odepsal a on neskončil pod mostem.

   Smazat
  6. Asi jste nepochopili, že si z tou písničkou Pepík Laufer dělá prdel?

   Smazat
 8. Občanská válka se nezadržitelně blíží.

  OdpovědětSmazat
 9. Nezlobte se na Mirdu Kalouse, když mu zavolá bratrstvo kočičí pracky, musí na tu Národní prostě nastoupit, nedá se vymlouvat.

  Ale Babiš má aspoň smysl pro humor, když měl chuť chvilkařům podvraťákům podepsat pamflet. Jak si může absolvent několika semestrů myslet, že přechytračí člověka, který zná několik jazyků a viděl půl světa.

  Dokud budou mít technologové moci větší IQ než průměrný občan, nebude to jiné.

  OdpovědětSmazat
 10. No nevím. Trapné je, když se příznivci názorů pana Hájka, rudých gerontů, kteří nenávidí svobodu a demokracii, dokáží slézt v počtu maximálně několik desítek zoufalců.

  Dnes už raději jen sedí u televize a bojí se vystrčit frňák aby se neztrapnil nebo aby přes něj nedostal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:41
   Havlogreténi si to ty gramodesko z amianálu NECHAJÍ ZAPLATIT!!!!!

   Smazat
  2. 12:41
   Pískle, jestli jsi v 89. ještě cucal z mateřského cecíku, chápu, že tě láká přesedlat na ten státní. "nenávidí svobodu a demokracii" naopak ti, kteří nerespektují výsledky svobodných voleb. Proč? Někteří z nich se potřebují dostat znova k ztraceným korytům, komedianti potřebují státní dotace(naše daně), jinak by se neuživili, a tuneláři se bojí o svou beztrestnost. Jednou jako geront situaci přehodnotíš, budeš-li mít štěstí se toho dožít.

   Smazat
  3. 12:45...13:04...Jestli nepřestanete reagovat na ty trolly,tak toho trollení nenechají... Bez odezvy je to přestane bavit.
   Helanov

   Smazat
  4. 13:14
   Klidek paní Poraděnková....

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. A ty vystrkuješ frňák sprostej zmrdíku 12.41? Umíš jen lidem nadávat. A proč "rudých gerontů"? Já jsem patřil k těm, kteří kdysi obdivovali americké westerny, měl jsem rád country muziku, četl jsem rodokapsy, naučil jsem se plynně anglicky... proč teď jsem na angličtinu přímo alergickej? Westerny nesnáším, ze všeho, co je americké, mám husí kůži, vůbec nechápu inteligenci lidí národa, kde kultura a zábava je sprosté zabíjení lidí - jejich filmy a DVD? To je odporné! Samá rozkopaná střeva, ukopané hlavy, střílečky, potoky krve, hnus, jaký svět neviděl! To musí být hnusná, vypatlaná, úplně imbecilní společnost. Někdo by tam ty potomky trestanců, vypovězených kurev, a přistěhovalců měl vyhubit, a do země vrátit bizony - pak by byl na světě klid a mír. Dokud bude existovat americká sebranka, bude do všeho strkat úchylnej čumák, a všechno rozesírat. To je prostě jejich úchylné ego - veškeré úchylky přišly odtamtud - davy teploušů, kurev, porno, gender,pedofilové, zkrátka všechno svinstvo se po světě rozlezlo z Ameriky - jako když se kdysi rozlézaly po bytě štěnice -dokázaly zničit celý byt! Nebylo proti nim ochrany, až přišla účinná deratizace a štěnice vyhubila. Američané jsou také takové štěnice! Proč jsem se tak změnil v názoru na tuto společnost? Od roku 1990 - rok za rokem to přibývalo. Proč? Naopak - Rusy považuji za Slovany s déle než tisíciletou tradicí! Mají úžasnou kulturu, sport, hudbu, umění - všude kam se člověk podívá! A čím více na ně smečky idiotů ( zkorumpovaných českých štěnic) plivou, tím víc moje sympatie vzrůstají. Asi je to podle hesla - tlak budí protitlak - asi tak. A Ty -proč lezeš denně diskutovat s lidmi, kterým nadáváš? Sprostě! Nenávidíš je - takže znovu - proč lezeš diskutovat s lidmi, které nenávidíš?

   Smazat
  8. 14:03 Naprosto se vším co popisujete do písmene souhlasím a ujišťuji Vás, že nas je takových čím dál víc. Obdivovat současné USA mohou jen duté hlavy.

   Smazat
  9. Globaliste se skladaji z nekolika vetvi a Soros s jeho 25 Billiony US $ je jejich figure head (representacni figura) , ale ve skutecnosti v jeho pozadi je 10 lidi, kteri jsou nebezpecnejsi nez
   je on !
   nick honolulu

   Smazat
  10. 14:03 Tak jsem něco od tebe přečetl. Píšeš, že někdo lidem nadává, tak si ty své nadávky po sobě přečti, blbe.Jedna nadávka za druhou.
   Dále nebudu rozebírat tvoji magorárnu, jen se pozastavím nad tím co píšeš o rusku.Jakou má dnes Rus kulturu? nikde ve světě nenajdeš hudbu, film , divadlo co by se dalo lidem na Západě nabídnout. JOOOOO placeté čepice, totálních ruských idiotu ALEXANDROVCU, to je to, co svět chce co blbe.
   Jinak pokud nesnášíš westerny, na co se díváš? Tipnu si , A JITRA JSOU ZDE TICHÁ, podobné ruské sračky, to ti nezávidím

   Smazat
  11. 15:18
   Odpověď hodná genitality havlogreténa!

   Smazat
  12. 15:18
   Pán 14:03 to vždycky napíše jadrně, někdy to přežene, ale velmi často pravdivě, a často se hořkosladce zasměji. I tentokrát se trefil, právě do vás, a vaší hnusem vymyté mozkovny.

   Smazat
  13. 14:03 Jak můj prastrýc, ten taky říkával, že Amíci jsou skoro stejnej xindl jako Rusáci, jen maj splachovací hajzly!:-)

   Smazat
  14. P. S. Ovšem tu protistranu si oproti němu moc idealizuješ! Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu!:-)

   Smazat
 11. Moc pěkný článek o dnešní situaci v České zemi Babiš nemá proč soros poskokům ustupovat. Pokud budou dělat bordel tak je musí bezpečnostní složky umravnit. A ať si dají kraďouska jako kandidáta na presidenta to bude skvělá prohra pro ně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Spontanni" demonstrace,ktera prisla cirka na tri miliony;-)

   Smazat
 12. Slepá dívka tam byla kvůli vyváženosti....Gréta jim dala košem,tak instalovali 15tiletou Elišku...Ta ale nešilhala,ani neměla psychiatrickou diagnózu...Co s tím!?!?!?
  Slepá dívka doplnila zdravou Elišku a je to...Ani Pat s Matem by to líp nevymysleli.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co vlastně Babiš Elišce provedl ? Dyť von by jim to hned z fleku všechno podepsal :-)

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 12:55 Já nevím co jsem. gender říká že jsem asi nějaký
   mix. Mám ptáka ale bez kulí, cecek mám jen jeden a fousy mám jen na půlce huby.

   Smazat
  4. @Helca,

   zlatkoooo, trochu pauzuuuu, prosiiim.
   Jeste, abych se trapil nad tebou, nech je ... at se vyradi, no vzdyt:), vis.

   Vim, ze mas v hlave "zadna odechovka", tak at maji dechovku a Ty si spocnes:)

   Smazat
 13. Pane Hájku, stojí vám za to dělat ze sebe totálního idiota? podle vašeho blábolu asi ano.A kdo platí za ty vaše fantasmagorie VÁS?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Pan Hájek, zkušený novinář, katolík, demokrat a vlastenec jistojistě nestojí o "hodnocení" od nějakého upoceného uhrovitého studentíka "věd o ničem" (14:31), který se pro svou hloupost nebude hodit pro žádnou jinou práci, než parazitizmus v neziskovce.

   MM

   Smazat
  3. 15:40Soudruhu, nejsem uhrovitej studentík na rozdíl od hlupáka jako jseš ty. Je mě 68 roku a dokáži posoudit a rozeznat kdo je kdo a zrovna u pana Hájka mě vychází, že si léčí komplex svého páníčka Klause.A v žádném případě nějaký " demokrat a vlastenec" Jen blb jako ty muže něco takového napsat. GRATULUJI.HLUPČE.

   Smazat
  4. 15:21 ÁÁÁÁÁ zase propagátor dokonalých stroju z USA. Soudruhu, jsou také dřevěné stroje z Ruska, myslím nějaký SU-35 , ta FKA jsou dobrá, ale ty vydíš dál, do budoucNA, jako F-600, F-602,asi teprve na papíře co. JÁ raději končím u HORNETU, ty dokonalý BLBE.

   Smazat
  5. 15:26
   "u pana Hájka mě vychází"...ve vašem věku...kartám nevěřte:)

   Smazat
  6. 15:26... 68 roků?Tak chytrost už nedoženete.Smiřte se s tím a zdržte se komentářů.

   Smazat
  7. 15:26 my jsme si tady mysleli, že jste puberťák, který sem chodí jen provokovat a usuzovali jsme tak dle vašeho jednoduchého slovníku, kdy okamžitě saháte po vulgaritách. Když se kdokoli neztotožňuje s vašimi názory, je "soudruh". Myslíte to jako nadávku, ale zjevně máte ten termín zarytý pod kůží. Takže je-li vám 68 a se svým životem jste náramně spokojen, tak proč denně chodíte na web, který vás musí těžce iritovat a způsobovat vám rudo před očima, když zjevně tuto barvu nemáte rád? Poslyšte, nebyl jste náhodou v partaji a svoje frustrace z toho si třicet let léčíte nadávkami? Víte tady většina lidí nepochybně ve straně nebyla a v důsledku toho netrpí na rozdíl od vás fobií z komoušů. Upřímně řečeno, ti už kromě vás a vám podobným víceméně nikoho nezajímají. Soudruhu.

   Smazat
  8. Werich říkával: "Starý vůl byl kdysi mladým volem."

   Já k tomu dodávám: "... a naopak"

   Smazat
 14. Dobre diky...Fakt jsem se pobavila

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Večerku, co nám je do tak zvaných vole b v nějakém
   zapadákově. Volit mezi oslem a slonem může jen vůl.
   Navíc ty jako houmelles nemáš vole bní vlevo.   Smazat
  2. 18:11 Večerek je liberál, volič globalistů! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu komoušskýmu sajrajtu ...

   Smazat
 16. Hlídací pes? Co hlídá? Chacha, aby sviňárny byly dobře ochráněné před spravedlností:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Transparentnost-v-praxi-Manzelka-sefa-Hlidaciho-psa-ziskavala-zakazky-za-stovky-tisic-Zahadne-bez-vyberoveho-rizeni-Dokumenty-zmizely-ona-odmita-komunikovat-603930

  OdpovědětSmazat
 17. 15:29 Jdi se vysrat s nějakým per.listem Je dokázano stejně prolhaný jako sputnik. Spíše mě dnes zaujal názor pana Babiše na Ukrajině, který odsoudil ruskou anexi KRYMU, tleskám, to se ruský mužik na hradě pose...Je vidět, že Rus tohle nezvládl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:38
   To víš,dneska odsoudil a včera řekl,že se s banderoksindlem o politice BAVIT NEHODLÁ!☺
   Jen nevím,co v tom HLADOMORSTÁNU jel domlouvat za obchody?!
   V PRDELI mají vší,na hlavě flickr a banderovská má na věčnost amiokupant!☺

   Smazat
  2. 15:38
   Chápu, že tě odhalení sviňáren vytáčí, ať se to objeví kdekoliv. Jsme v Čechách, a tady se dřív, nebo později vždycky všechno rozkecá. Se s tím smiř, darebáku.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tak pokud ma Agrofert zajem nakupovat za hubicku ukrajinskou pudu, tak tezko muze Babis priznat, ze Krym byl, je a bude rusky....

   Smazat
  5. 15:38 věř,že neposere.To se stane tobě chlapečku,až se vše pojmenuje podle pravdy.

   Smazat
  6. 21:05 A kdy to bude pane hloupoej?

   Smazat
  7. 15:55 oprava: putlbandoxindlem ...

   P.S.: zde je jejich společné tablo - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 18. 15.38 - když budeš agentem CIA, jak budeš jednat?

  OdpovědětSmazat
 19. Každý, kdo nejde s námi, jde proti nám a do jednoho to jsou otevření nebo skrytí komunisti i kdyby se jednalo o věřící nebo lidi obhajující jiné názory. Doufám, že toto zažívám ve svém životě již naposledy!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:11 Aha, rozumím tomu správně, že každý, kdo má jiný názor, je skrytý komunista???

   Smazat
  2. 16:11 - prostá dušinko, právě vstávají noví bojovníci.

   I kdyby se zvencli všici,
   vstávaj noví bojovníci,
   jejich prapor zavlaje.

   Smazat
 20. 13:57 to máte asi pravdu, to přirovnání s Hitlerem hodně kulhá, hádám že i ten vůdcův vlčák byl inteligentnější a že by jej nejlépe ocenili ty krůty na tom videu. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 21. No, kde jinde, než na Letné, by se měly konat, všedemagogické slety. Ten sobotní se konal pod heslem ,,svrhni".

  A víte kdy jsem pocítil skutečnou újmu?
  Když jsem byl na Národní, svědkem ústního průjmu.

  OdpovědětSmazat
 22. **** VIDEO : Sluníčka z toho trefí šlak.“ Blaha porovnal bývalý režim s dnešním kapitalismem. Video
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019111710976946-slunicka-z-toho-trefi-slak-blaha-porovnal-byvaly-rezim-s-dnesnim-kapitalismem-video/

  OdpovědětSmazat
 23. Lidé nehádejme se,přečtěte si jak to skutečně před 30 lety bylo. Dohoda USA a SSSR plus trochu extrémů v býlalých soc. státech ...
  https://www.hoppner.cz/sokujici-analyza-17-listopadu-89-jak-to-vlastne-cele-bylo-pozoruhodna-exkurze-do-zakulisi-moci-hra-svetovych-velmoci-a-temna-vize-budoucnosti-opravdu-nas-jen-tahaji-za-nos/

  OdpovědětSmazat
 24. Ach jo. Takové trapné blabolení. Není servru hloupé zveřejnit text, kde nějaká nula v jednom článku společně mluví o demokracii a zároveň zakazuje občanům se projevit, protože jen on ví, co je demokracie. Není mi smutno z toho pána, ale z toho, že někdo takové žvásty zveřejní ;-(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Hájek nezakazuje se "občanům projevit", on se bojí, že to tupé stádo mohou zneužít hajzlíci, kteří v regulérních volbách se k moci nemohou dostat. Ale co vám budu vysvětlovat, když nechápete psaný text.

   Smazat
 25. Dle mého názoru: před prvni sv. válkou mnělo Německo slabého presidenta - jak to dopadlo víme.
  My dnes máme slabého premiera a presidenta, který je jako jeho chůva, opečovává ho, ale nemá možnost mu dát na holou. Ustupování násilí je už dějinami prokázáno jako zhovadilost. A premier je doopravdy jen pro rozdávání koblih.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě to není sebevražda, zatím jen bezradnost.

   Smazat
  2. Ano, myslím že máte pravdu, o Babišovi mám velmi nízké mínění, a potom co prohlásil jak se stydí, že byl komunista a obdivuje zvrhlé prase Havla (doufám že se ten ďáblův pznecht smaží v tom největším kotli) u mě ten člověk naprosto skončil. Chápu že není moc na vybranou koho volit, ale z takového podvraťáka, který bůhví kůli čemu prodá i vlastní přesvědčení, se mi chce zvracet. Z těch jeho slizkých keců je jasné že vždycky všechno dělal jen kůli prachům a nikdy nic poctivě.

   Musím se smát těm ubohým trolům, těm trapným studentíkům ničeho, kteří nic nechápou a jen tady všem nadávají do růdých gerontů. Ti blbečkové nevědí která bije, oni nemohou pochopit proč někdo chválí dobré věci, které byli za socializmu. Nikdy jsem nebyl v KSč a manýry některých souduhů jsem otevřeně kritizoval. Přesto musím uznat že jsem mezi komunisty narazil na řadu vynikajících, slušných a poctivých lidí. Když jsem jako blbec chodil v listopadu na demonstrace, pozoroval jsem, že lidé chtějí hlavně zlepšit stávající stav, většina si asi stejně jako já neuměla představit že by mohli ty "výdobytky" (jak se tenkrát říkalo), které se stali dávno samozřejmosti ztratit. Opak je pravdou a my jsme ztratili všechno, stali jsme se obětí a dojnou krávou největších světových hyen a Babiš jen svými zbabělými projevy škemrá u pravdolásky o odpuštění aby mohl dál bez překážek rýžovat. Je mi z něho fakt zle...

   Smazat
  3. No ovšem, žádné ódy se na premiéra pět nedají, s tím souhlasím. Ale pokud je v hledáčku amerického velvyslanectví (předpokládám že odtud fouká), pak je to přes všechny nedostatky muž na svém místě. Rovněž tak pan prezident, u něhož ovšem ty slabosti, které připisujete Babišovi, neshledávám.

   Smazat
 26. Americké neziskovky poštvaly mladé proti starým! Národ je rozdělen a výsledek se brzy dostaví! Co je to za vládu, která tu svoloč nevyžene jako Orbán a Putin? Chcete vraždění? Nevidíte co si dovolují? A ještě jim dávají naše peníze, které používají na naši záhubu! Slušné neziskovky tím nemyslím. Pak už to nezastavíte, jako Ukrajina! Jděte k volbám.

  OdpovědětSmazat
 27. Potřebují poradit, jsem mileniál, drogami krom cigaret nezasažen, sexualní orientaci mám klasickou, ale v politice nemám jasno. Že se má každý snažit o sebe postarat beru (to mě řadí k pravici), na druhé straně chápu, že často se do bídy propadnou lidé bez vlastní viny, těm by se mělo pomáhat (to mě řadí k levici). Jsem ateista, tak ke KDU nepatřím, do KSČM taky nepatřím. Vážit si vlasti je snad normální, vůbec nechápu proč to musí být spec. politický program a dokonce i strany. To si rovnou můžeme založit stranu gramotných občanů. Pak mi zbyvá jen porovnat hříchy stran, ale ty mají přiměřeně všechny. Tak mi poraďte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážíte si vlasti. Potom nepotřebujete žádnou radu, a sám dokážete rozlišit, která strana, nebo hnutí je vám nejbližší. Pravice, ani levice v současné době neexistuje.

   Smazat
  2. Až bude politikaření, poslanci ( zástupci lidu??) a podobná aktivita pouze čestná funkce, oslovující ty, kteří se cítí být povoláni k vedení státu a národa k prosperitě, slušnosti, vkusu, a dobré ekonomice, můžeme se bavit dál. Nikdo by se o politickou funkci nerval jako hladoví psi o kost, nikdo by se netlačil ke korytům, kde "zástupci lidu" a podobná verbež pobírá plat z lidu vydřený ve výši několikanásobků toho, co musí stačit lidu. To je prostě velmi špatné - o spravedlivosti takového uspořádání nemůže být řeč. Toto je také samo o sobě zdrojem veškerých nesvárů a nenávisti. Cpát se do politiky, přitom nemít žádnou zodpovědnost za své rozhodování, mít imunitu, a plat sto tisíc měsíčně, když řadový občan musí žít s bídou za dvacítku ( senioři za desítku!!!!!) - to prostě normální není a nikdy nebude. A co je zajímavé? Celá řada "stran" a "uskupení" atd. usilující o přízeň občanů mají různé zásady, petice a hesla - ale proč nikdo nepřišel s nápadem, že politické a podobné funkce budou pouze a jedině "čestné?"! Proč už třicet let není na světě zákon o prokazování původu majetku, aby se zjistilo a potvrdilo, že do politiky se leze jen za účelem dosažení plného měchu, plného pupku, plného koryta, fůry možností, protekcí a trafik pro příznivce - a nikdy! Nikdy nejde NIKOMU z těch mizerů o občany - na občany mají jen zákony, buzeraci, byrokratický bič a exekuce a jinak - co to bylo "utahování opasků" v době, kdy si ty smečky nadiktovaly svoje obří platy? Tam - přesně tam to všechno začalo. Hned druhý den měli být občané v ulicích a řvát a zvonit. Měli jsme jim to utahování opasků jedněm a výrobu zbohatlíků z druhých pěkně vysvětlit hned na začátku. A mohli jsme dnes být úplně jinde. Takže - už jste pochopil principy politiky a politikaření v ČR?

   Smazat
 28. Nesporna vyhoda komunistu: 30 vyroci UNORA bylo bez oslav. AT ZIJE SOCIALISMUS, neoslavovalo se, ale pracovalo. A bylo to znat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Blbec Hovnolulu se zase vrátil do rodné země o které ví naprosto h..no. Utečenci prostě mají svoji představu o tom jak má svět vypadat. Uteču a budu kritizovat. Jdi tam kam patříš. To je co ti přeji.

   Smazat
  3. 23:11 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
 29. Je zřejmé, že dosažená demokracie, svoboda projevu a právo shromažďovací je vražedná kombinace. Zejména pak v podání ČT a ČRo a Milionu úchylek, pardon překlep, správně je chvilek, jedině jejich pojetí demokracie je to správné. Podobné vražedné konbinace jsou známé ve zdravotnictví při nevhodné kombinaci léků, např. prášky na spaní a projímadla. Záložák.

  OdpovědětSmazat
 30. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 31. Spolupracoval s Klause hmm, je to vidět. Stejný pomatenec,ale, že se sníží do toho zamotat pana Soroše, to jsi hodně klesnul chudáku.
  Tady je ukázka kam až muže N.R. padnout, až na samé dno smradlavé žumpy,jen se podívejte jaká pochybná individua tady dostávají prostor. To nejhorší co v naší zemi je! rudohnědá, stalinistická, komoušská, ruskočínská, prostě verbež kam se podíváš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tebe 9,29 si tu necháme vystaveného, jako pomník nevychované hlouposti a ubohosti. Prosím admina, aby tě tu nechal chvíli smrdět.

   Leo

   Smazat
  2. 16:44
   Havlogreténe,zajdi si za Svěračem,ať ti na Letný vymění Pampersky smrdí ti havlohovna z huby!☺

   Smazat
  3. Proč nám zrušili staré začouzené hospody a nadělali místo nich hygienické fastfoody ? Tam si nemohou naší přátelé podiskutovat při pivu, připadně si dát i pár facek.Tak se řešíly politické orientace dřív. Dnes místo face to face se mlátí prsty do klávesnic

   Smazat
  4. 9:35 Přesně na takové zoufalce jako ty jsem to napsal GRATULUJI leo.
   18:19 Zase ti chybí letadélka F-500, F-800 nějak všechno flákáš magore.

   Smazat
 32. Pánská jednota by asi ráda Kalouska na Hrad, ale toho bohdá nikdy nebude.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.