Reklama

neděle 3. listopadu 2019

Tři otázky k Sametu (9. díl)

redakce
3.11.2019 E-republika
Vzhledem k blížícímu se výročí sametové revoluce jsme se rozhodli položit si v redakci, v okruhu přispěvatelů a čtenářů E-republiky tři otázky.

Dnes odpovídá Jaroslava Hillová
1) Jak jste viděl události roku 1989 v tehdejší době?


Sice jsem už tehdy krátce po převratu považovala některé věci za pochybné, anebo přímo škodlivé, například zbavení se zbrojního průmyslu, opuštění východního trhu, lživá obviňování za účelem odstavení některých lidí z cesty (Václav Valeš). To jsou jen příklady, je jich mnohem víc. Ale přesto jsem si dělala naděje, že se situace usadí, až přejde období chaosu. Nestalo se tak, naopak se situace zhoršovala.


2) Jak tyto události a vše, co bylo jejich důsledkem, hodnotíte dnes?


Dnes hodnotím většinu důležitých kroků po převratu jako špatných. Hospodářství v cizích rukou, armáda žoldnéřů sloužících zájmům NATO, omezené rozhodování, poslušnost nadnárodnímu řízení, mafiánské metody, justice ne vždy nezávislá, bezpečnost občanů nižší než před převratem a především rozkradený státní majetek. Ono je toho o dost víc, ale v tuto chvíli mi to uniká.


3) Co byste přál/a České republice a Čechům do dalších 30 let?


Čechům a ČR bych přála především svět bez válečných konfliktů, protože i konflikty na cizím území mají vliv na náš život, vystoupení z NATO a přiklonění se ke slovanským národům tak, aby vznikla pevná koalice k obraně Slovanstva před Západem a před cizími nájezdníky. Dobrou a statečnou vládu, která by nebyla podřízena ani Tržišti, ani Bruselu a skutečně nezávislá media, která by nebyla ničí loutkou.

Zveme všechny čtenáře k účasti na této minianketě. Příspěvky prosím zasílejte na adresu letko@volny.cz


Související články:

144 komentářů :

 1. U mne Havel skončil, když vydal toho ruského vojáka, který ho požádal o azyl. (To tu ještě byli Rusové)

  Když jsem onehdá viděl o něm film v ČT, jak v kruhu svých nohsledů, kteří mu nábožně naslouchali prezentuje svoje moudra, bylo mi ho až líto. Větší trapnost jsem neviděl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusové jsou pořád tu. Ještě se demokratům nepodařilo je "odsunout domů" až za Ural, tak jak se jim alespoň podařilo po válce propagandisticky ospravedlnit "odsun" sudetských Němců "domů". Snad se jim nakonec předce jen podaří i tenhle tvrdý "ruský oříšek na naších Šengenských hranicích rozlousknout.

   Smazat
  2. Mate pravdu. Takovy Jakes na Cervenem Hradku byl opravdovy "genijus":-)

   Smazat
  3. Havel, Havel ale, že tady byla vláda ODS a ČSSD už nikdo nenapíše. Konkrétně dnešní prezident má na tom i svůj podíl. A to dal metál Klausovi je úplná zvrhlost. Jasně, Havel může za všechno, byl to udavač, proto seděl v kriminále, chlastal ale Zeman chlastá taky, tak ahoj.

   Smazat
  4. Prvoplánové vnímání politiky je na nic. Zeman odměnil Klauze za "oposmlouvu", která vyřadila od rozhodování a tím i od poškozování naší země takové idioty, jako tehdejší US, ODA, Lidovce atd. Od té doby se podobné politické projekty potácejí od neúspěchu k neúspěchu, i když na jejich straně jsou téměř všechna média. Dnes tohle křídlo představují STAN, TOP, opět Lidovci a k nim se přiřadily zrádci ČSSD (reprezentovaní křídlem Špidla, Sobotka, Hamáček, Petříček, Zaorálek atd.)

   Smazat
  5. oposmlouva nebyla nikdy zrušena a janabrachismus taky ne jako o nějakem sebereflexu u jajinku nikdy nepadlo ani sluvko naopak janabrachu on na mě stale frši jen je třeba držet si portmone

   Smazat
  6. 7:29
   Jak to myslíte? Máte snad dojem, že stažení sovětské armády záviselo na rozhodnutí loutek instalovaných po plyši u nás? Vám se něco nepozdává na odsunutí Němců, kteří zradili naši zemi a nenáviděli Čechy, zpět domů, do Německa? Vždyť tam sami již před válkou chtěli. Vzpomeňte na jejich pokřikování "Heim ins Reich!"

   Smazat
  7. 7:39, nedávno byl na internetu rozhovor Xavera Veselého s Jakešem u něho doma. Překvapila mne moudrost tohoto primitívy vysmívaného člověka. Dovolil si dokonce za něco pochválit prezidenta Zemana, což on nikdy pro svou neschopnost přiznat pravdu nedokáže.

   Smazat
  8. 9:46
   Vždyť ten blb 7:39 staví jen na účelově sestříhaném výseku Jakešova projevu(zajisté tím nikdo nechtěl veřejnost již před plyšem manipulovat a připravit na budoucí dění). Přitom je dostupný celý záznam a z něj plyne, že to měl Jakeš sakra dobře v hlavě srovnané, před ničím nezavíral oči a měl návrhy řešení. Řešení zaměřená ve prospěch naší země a občanů, narozdíl od dnešních loutek, pro něž jsou zájmy českých občanů na posledním místě.

   Smazat
  9. U mne skončil když označil panelová sídliště za " králikárny" ...
   Každý se nenarodil se stříbrnou lžičkou v tlamě na nábřeží s výhledem na Hrad.
   A když během Sarajeva "neohroženě" vystartoval po Klausovi, tak předvedl jak to myslí s tou pravdou a láskou.
   Helanov

   Smazat
  10. Ruský oligarcha Konstantin Malofejev přispíval na české demonstrace proti Nato. Peníze od něj v roce 2019 inkasoval aktivista Ladislav Kašuka (KSČM), přičemž se jednalo o stovky eur a Kašuka zpočátku ani nevěděl, kdo mu peníze nabízí. Informace vyšly na povrch díky zjištění ukrajinských hackerů. Upozornil na to The New York Times.

   Smazat
  11. 11:18, napiš, kolik stálo milion chcanek na Letné!

   Smazat
  12. Musím se smát: New York Times ... ukrajinští hekři... pár stovek eur...komunisti ... to je mi ale povedená konstelace. Nemáš tam něco děsivějšího aspoň za miliony?!

   Smazat
  13. 11:18

   Stovky eur??? Tolik? To byl nějaký sakra štědrý a sakrá zákeřný oligarcha :-DDD

   Smazat
  14. Jak socializmus, tak dnešní kapitalizmus mají svoje plusy a mínusy. Třeba jsme za socializmu stáli fronty na banány, dnes zase stojíme fronty na zubní pohotovosti a jiná vyšetření a ošetření.

   Smazat
 2. https://www.lidovky.cz/svet/pri-explozi-plynu-na-palube-tankeru-v-rusku-zemreli-tri-lide-podle-svedka-vybuch-rozerval-palubu-jak.A191102_143204_ln_zahranici_ele

  OdpovědětSmazat
 3. 7:29 kdepak, to ste vedle jak ta jedle, Rusové tu nejsou, hrdinný KoudelBIS (novodobý Budžes)to zařídil, že tu po nich nezvostal ani smrádeček. Nevím proč mu president za tu gerojskou šichtu nedal frčky, to jednoho kluka snaživýho votráví. Ale já vím, že von se určitě nevzdá a příště vyhrabe nějaké šikmoočky, když ne číňánky tak aspoň severní korejce. Nakonec za ty prachy z našich daní, proč né? Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 4. Jo ještě jsem si vzpomněl, koukám že tu byla domonstrace proti Turkům v Sýrii. Jdou na to kluci ušatý mazaně, do 17.11. je to už jen 14 dní, není co slavit a tak je důležité jakýmkoliv způsobem zpovykované pražáky vytáhnout do ulic. Jak tam bude zblblý dav, na to už mají svoje lidi, metody finance a prostředky (v nejhorším i ostřelovače)jak si je vodit jako zhulenýho piráta. Už se na to těším jakej kalibr mají nachystanej, nejlepší kdyby prezident řekl něco co by se jim hodilo do krámu aby mohli začít řvát, podporovaní massmediálními prodejnými kurvičkami. Myslím že to bude ještě velice zajímavé. Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8.38 Jakou svobodu , vždyť jsme jen bruselská kolonie kde nám skoro nic nepatří , český průmysl , zemědělství , školství jsou zničené , 120 tisíc bezdomovců , 800 tisíc exekucí , 90 tisíc obstavených penzí , cizí montovny , přibývající muslimové , jíme potraviny špatné kvality , neustálé zdražování! Zlatí komunisti !

   Smazat
  2. 9:16 A znova LŽETE!!!!!
   120 tisíc bezdomovcu není, a tito lidé plus v exekucích a obsazených penzí, si po většinou mohou za to sami, nějaká finanční gramotnost jim nic neříká.. Spousta bezďáku chce tatko žít, já před nekolika lety když žebrali před obchodem, jsem dvoum mladejm nabízel práci, ti se mě vysmáli, tak zde nepište ty vaše prolhané bláboly. Za ty cizí montovny poděkujte vašim soudruhum, kteří přivedli prumysl do naprosté zaostalosti.
   A díky Západu tady u nás zese něco prosperuje.
   A nestrašte s těma muslimákama, kvalita potravin není špatná, jen nesmíte kupovat laciné sračky!
   Tak že s těma vašema komoušema jděte do prd... nebo do Ruska.

   Smazat
  3. 10:00, jestli nadáváš na dobu socialismu za to, že jsi nemohl krást, lhát a podvádět, můžeš si za to sám. Měl ses zapojit do života socialistické společnosti, nebrat drogy, nechlastat rum a okenu, chodit na brigády v akci Z, založit brigádu socialistické práce, vstoupit do některé organizace NF. To si myslíš vole, že každý tady toužil žít tvojim zhýralým životem?

   Smazat
  4. Ad 10:00 - píšeš blbiny. Uvědom si, že dnes v Rusku jsou komoušové nejsilnější opoziční silou!!! Rusko není pro ty tvoje "rudé" žádným ideovým útočištěm. To spíš Čína.

   Ale říkej to hlupákovi, že.

   Smazat
  5. Zpráva americké špionáže vinící Rusko z hackerských útoků na USA byla sestavena z výpovědí osob, analýzy dat a informací z veřejných zdrojů. Při slyšení před senátním výborem pro kontrolu zpravodajských služeb to v úterý prohlásil šéf amerických rozvědek James Clapper. Rusko se podle něj pokusilo ovlivnit volby i v České republice

   Smazat
  6. 14:13 :-D :-D :-D Jasně, a teď ještě tu o Červené karkulce. Stačí sledovat informace v Ranní kávičce Terezy Spencerové, která se zrovna tématu "ruské stopy" v US politice zabývá dost často, a člověku nezbývá než se u té komedie smát. Nic takového, co tvrdíte, se neprokázalo, jsou ten jen smyšlená tvrzení lidí navázaných na demokraty a Clintonovic famílii. To je ta, která je mimo jiné zapletená do Lolita Experessu. Ale snažte se dál :-D

   Smazat
  7. 12:29 je klasická rudá hnida, jako ostatní zdejší lůza, někdejší kolaboranti a potomci a pobratimové někdejších kolaborantů, bagatelizující a zesměšňující ještě dnes v internetových komentářích (žlučovitých zvratcích) Havla i Listopad si opravdu nezaslouží nic jiného, než si zopakovat tehdejší historii, resp. estébácko-gangsterskou vládu, kterou reprezentuje agent Bureš a stínová rudo-hněd NF. Z řad těchto (povětšinou anonymních a zbabělých) ubožáků se po celé generace rekrutují "užiteční idioti" všech diktátorů a kolaboranti s každým okupačním režimem. Není divu, že u nás totalita vydržela celých 50 let. Ani se nedivím, že zbabělci jsou alergičtí na zrcadlo, v němž vidí zas a znovu jen zbabělého a zakomplexovaného potkana… a Havel, Horáková či bratři Mašínové rovněž každému zbabělci, křivákovi či bývalému kolaborantovi nastavují takové pomyslné zrcadlo. Zrovna tak se nedivím, že tito frustráti, zakomplexovaní a zlomyslní anonymní nýmandi, jsou vesměs zároveň i obdivovateli putlerovské kleptokracie a anti-amerikanismu. Ještě asi dlouho budeme lavírovat na pomezí mezi demokracií a socialismem, přinejmenším do té doby než vychcípaj na chlast a ovarové žranice!

   Smazat
 5. Každý den se přesvědčují o tom,že se nejednalo o Sametovou revoluci, ale o Sametovou demolici...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. O demolici rudého koncentráku - vašeho ráje.

   Smazat
  2. 8.48 Naopak demolice státu začala po 89. ČR není soběstačná prakticky v ničem
   Zjednodušeně se to dá vyjádřit tezí, že před r. 1989 ekonomika dokázala dodávat ne sice vždy moderní, ale ucelené investiční celky, zajišťovala potravinovou nezávislost; u každého většího podniku byl vedle učiliště i výzkumný ústav. Dnes je „české národní hospodářství“ přívěskem unijní ekonomiky jako subdodavatel, prodejce méně kvalifikované pracovní síly a dovozce potravin; postrádá to, co by se dalo nazvat „autonomní know how“. „Liberální“ český stát tak po r. 1989 ztratil kontrolu nad tím, co lze nazvat „ekonomickou bezpečností“ a ztrácí kontrolu nad hospodářskými podmínkami života obyvatelstva či národa.
   Česko nemá žádnou vnitřní ekonomickou ani vnější promyšlenou strategickou zahraniční politiku. V oblasti potravinové bezpečnosti jsme v situaci, kdy musíme řadu potravin dovážet, ačkoliv jsme byli před r. 1989 jejich vývozci. Dnes jsme odbytištěm pro země stejného podnebního pásma. Z pohledu na strategické zásoby spravované SSHR zjistíme, že zásoby obilí má ČR na 30 dní, cukru na 5 dní a ostatních potravin na pouhé 3 dny!
   Strategické zásoby surovin, jako je ropa, železné a neželezné kovy máme v průměru na 3 měsíce. Souhrnně řečeno: po 24 letech budování kapitalismu není ČR soběstačná prakticky v ničem. A vše se musí alespoň z části dovážet.
   Jenže nebude za co, když si stát výraznější finanční rezervy nevytvořil. Národ, v případě dlouhodobé krize, bude v mnohem větším ohrožení, než si dnes většina Čechů dokáže připustit. Česká ekonomika stagnuje a státní kasa „zeje prázdnotou“.

   Smazat
  3. 8:48
   Koncentrák? Máte velice zmatenou představu o významu slov, které používáte. Pokud nechcete neustále působit dojmem idiota, vyvarujte se používání slov, jimž nerozumíte.

   Smazat
  4. Když každý den vidím jaký materiál po vyučení a nejen nám přichází žádat o práci. Když vidím praktické nedovednosti a obsolutní teoretickou neznalost a srovnám to s tím jací vyučenci a průmyslováci nastupovali za "rudého koncentráku", kdy jsem mohl bez problému absoloventa i vyučence strčit pod dohledem do provozu. Když vidím jak se ruší lékařské pohotovosti, v 90.se rozprodali jesle, školky i školy co se před tím budovaly za státní a v akcích Z a dnes, když se máme nejlíp jak jsme se kdy měli, se nenajdou peníze na novou výstavbu chybějících kapacit, tak snad radši ten koncentrák kdy jsem si bez dohledu velkého bratra mohl dělat co jsem chtěl. Jo nebyly banány a k výjezdu na západ jsem musel žádat o výjezdní doložku a vízum. Dnes můžeme kam chceme, ale z výplaty už si na to lidi neušetří. Matlat dohromady 50.léta a konec 80.let je stupidita o ničem. Prosperita 1000 lidí z milionu je zrovna tak ze stejného soudku, ale mýlit se je lidské.

   Smazat
  5. 8:40...Kolik občanů postříleli bolšáni za pokus o překročení drátěné ohrady???
   Díky za informaci.
   Helanov

   Smazat
  6. 10:01

   Musím říci, že já bych si to cestování dovolit mohl, ale dosud jsem neměl tu potřebu. Vyjma let kdy jsem byl gastarbeiterem v Německu a Británii, případně nákupů v Bavorském pohraničí, poté co se otočila úroveň kvality potravin. Nějak mi asi dosud nedocvaklo po čem mám nejvíc toužit a že nemůžu žít bez stádního obléhání turistických, destinací v zahraničí.

   Smazat
  7. 10:11
   http://www.totalita.cz/seznamy/prechody.php
   http://www.totalita.cz/seznamy/zatarasy.php
   Díky netřeba.

   Smazat
  8. Při pokusu o přechod československých hranic se Spolkovou republikou Německo a Rakouskem v letech 1948-1989 bylo:

   zastřeleno 145 lidí;
   usmrceno elektřinou "elektrického zařízení k ochraně hranic" 96 lidí;
   utonulo 11 lidí. V tomto počtu jsou zahrnuty pouze osoby, které prokazatelně utonuly při přechodu hranice. Dalších nejméně 50 mrtvých bylo nalezeno utonulých v pohraničních řekách. Není možné zjistit, kdo z nich zahynul při pokusu o přechod hranic a kdo z jiných příčin;
   z obav před zatčením spáchalo sebevraždu 16 lidí;
   v důsledku sestřelení či srážky s vojenským letounem nebo následkem havárie zahynulo 5 pilotů létacích zařízení;
   v automobilech havarovaných o pohraniční zátarasy zemřelo 5 lidí;
   minami umístěnými v ženijním zátarasu byly usmrceni 2 lidé;
   na selhání organismu krátce po zatčení zemřel 1 člověk;
   následkem zranění způsobených služebními psy zemřel 1 člověk.
   Celkem v letech 1948-1989 při pokusech o překročení hranice na Západ zahynulo nejméně 282 lidí. Činností pohraničníků při služebních zásazích, konaných v jiné souvislosti než při pohraniční strážní službě pak dalších 24 lidí.

   Smazat
  9. 10:28

   Jen tolik? To jsem věřil, že agentů chodců a dalších dobráků protizákonně se pohybujících přes hraniční pásmo, bylo mnohem víc. Nebo byli pohraničníci tak laxní? Je to nějaké divné.

   Smazat
  10. 10:40
   Jen? To jsou jen ti co byli vámi ZAVRAŽDĚNÍ, ty rudý, drzý, zmetku! Mají konkrétní jména, měli mámy, ženy, děti... Chtěli jen pryč z toho vašeho lágru, do kterého jste proti jeho vůli zadrátovali celý národ!

   Smazat
  11. 10;54
   A kolik lidí demokraticky zastřelí jen pro svou vlastní blbost genitalové ve Fuckingtownu je ti ty ZMRDE JEDNO?!

   Smazat
  12. 10:54

   Je to snad hodně? To je i se všemi krkolomně započítanými mrtvými lidmi dopouštějících se protiprávního jednání, necelých 7 lidí ročně. Co tam ti pohraničníci celou zbývající dobu dělali?

   Smazat
  13. 11:00
   Co sem zase pleteš USA, ty zkurvenče! Američani stáli na druhé straně drátu a stříleli prchající Čechy? Nebo stříleli Amíky prchající z USA?
   Co ty jsi za vymaštěného vykurvence?

   Smazat
  14. 11:04
   Co tam dělali? Odstrašovali, debile. Kdyby tam nebyli tak z vašeho rudého lágru zdrhne půl republiky!

   Btw, při útěcích z kriminálů zahynulo ještě míň lidí než na hranicích. Podle tvé dementní rudé logiky to bude asi tím, že se ve vězení vězňům asi líbí a jsou v nich dobrovolně a rádi. Nebo tím, že nejsou dobře střežená.

   Smazat
  15. Česká republika není výjimkou, Rusko má své spojence v mnoho evropských státech. Jsou jimi často extrémní pravicová či levicová hnutí, především ta protievropská jako strana UKIP ve Velké Británie či Národní fronta ve Francii. Evropský parlament se opakovaně zabýval financováním těchto stran a hnutí Ruskem

   Smazat
  16. 1107
   Nauč se číst česky ty ČURÁKU zděšenej!
   Amiokupanti střílí všude a všechny,kteří se jim nehodí do krámu!
   Kterej stát proslulej demokracii POPRAVUJE LUDI JEŠTĚ DNESKA?!!!!
   Jen tvojí milovaní amiodpadi,ZMRDE tupej!

   Smazat
  17. Všichni, kdo si nepřejí válku s Ruskem, ale dobré vztahy, především obchodní a kulturní, tak je označen za extremistu a když se nehlásí k levici, je to pravicový extremista a když se nehlásí k pravici je to levicový extremista. Hahahah. Pobavil jsem se.

   Prostě nálepkování a lhaní je pracovní metoda dnešních eurohujerů a bruselských parazitů.

   Uvědomte si, že štvaní proti Rusku a Číně je režírováno z |USA a vedení NATO a to proto, aby se zabránilo euroasijské ekonomické provázanosti a z ní pramenící prosperity. V tu ránu by byly Spojené státy druhé až třetí a nesplatitelný dluh, který si táhnou s sebou by způsobil silný ekonomický a sociální otřes, který by majitelé nadnárodních korporací nemuseli přestát.

   Smazat
  18. 11:13

   A není to málo, jen tak odstrašovat od páchání zločinu? Tzn. sedět si na zadku a čekat, jestli nezákonně nepřitáhne do hraničního pásma nějaký dobrák s pistolí, zlatem, s kriminálním škraloupem. No uznejte sám, na celých 3700 km hranic za celý rok jen 7 zásahů(kdybych mezi to velkoryse započítal i všechny ty vaše krkolomně dosazená úmrtí). Očekával bych spíše, že ty krvelačné zrůdy(byly to přeci krvelačné zrůdy, bnebo ne?) budou aspoň opilí jezdit v tanku po republice a střílet náhodné chodce na potkání. Tohle je nějaký slabý čajíček, nebo pozabíjeli těch lidí nesčetněkrát víc, ale současný režim je kryje. Co myslíte, vy na to přeci máte hlavu.

   Myslíte, že vězni měli za socíku až takovou svobodu, že si mohli sami rozhodnout a měli příležitosti k tomu, aby se dopouštěli i ve vězení zločinů?

   Smazat
  19. S tím nejde nesouhlasit! Pamatuju si jako dítě jsem slýchával od dospěláků průpovídku že "Hitler byl svině, ale komouše a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, až to tu praskne! Jenže jsem nevěděl že na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali!Přitom komunisti nám slibovali v tomto směru ráj!!! Co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Hovada ... a prej (kontra)Revoluce! Jo Budapešť 56 -to byla Kontrarevoluce! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
 6. ono hlavně bude záležet na počasí. Pokud bude zima a deštivo, ani zadarmo výprava ve vyhřátých autobusech nebude to pravé. A usmrkanci vytažení ze školních lavic také nebudou nadšením bez sebe. No a pokud jde o kvičení na netu to už tady máme. Blbové sem lezou jak vosy na pivo.

  OdpovědětSmazat
 7. 8:48 máte pravdu dřív to byl rudý koncentrák a dnes je to modrý nebo hnědý, nebo já nevím jaký, ráj. Jenom mi nejde na rozum, proč si ti co byli za války v koncentráku, na něj s láskou nevzpomínali a nechtěli se do něj vrátit. Do toho rudého koncentráku by se hodně chudých a bezdomovců docela rádo vrátilo, takže asi slavit nepůjdou, není co slavit, s tím se smiř hejhulo. To hej hou tady píši hlavně proto, že mám radost ze života, takže hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 8. Paní Hillová skvěle ve všem s vámi souhlasím ale nevím jestli se to povede.

  OdpovědětSmazat
 9. Je dobre, ze se prezidentem stal Vaclav Havel a hlavne ze pak komundirove sli do prdele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9;29
   UDAVAČ HAVEL byl s StB VELKEJ KAMARÁD TY POSRANINO RETARDOVANÁ!

   Smazat
  2. VH nebyl jen jedním z opozice. Ostatní byli většinou vyloučení komunisté. Ti tvořili páteř Charty 77. Ale Havla si vybrali (Tigrid - CIA) proto, že to byl manipulovatelný alkoholik, nevlastenec, idealista, sebevzhlíživý a bezdětný snob.

   Smazat
  3. 11:02 Nezapomínej, že to byl tvůj biologicej fotřík! Jen ti to dlouhá léta neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 10. A další masírka k 17 listopadu. Je dobré, že listopad nedá rudým pohrobkum spát. Budou na dnešní dobu nadávat, vymejšlet jejich fantazmagorie, jako v 9:07, budou čmárat jak byl socialismus za nich dokonylý, nic takového soudruzi. Už se konečně smiřte s tím, že po vás ani čokl neštěkne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A agitátoři současného režimu s komsomolským zápalem vždy připraveni hájit režim do roztrhání těla.

   Smazat
  2. 9:44
   A nejlepší je tady ten místní cenzor, bača těch rudých ovcí, který jim dává papat rudou potravu v podobě přihlouplých propagandistických článků a usilovně maže vše co by jeho tupým ovečkam hohlo ublížit.

   Vůbec mu nevadí, že se svojí činností propagující totalitní režim dopouští několika trestných činů. České zákony jsou tomuto samozvanému "vlastenci" zcela u prdele.

   Smazat
  3. 9:50
   Ano, budeme naši svobodu a demokracii před fašisty, islamisty, komouši vašeho ražení a ostatní podobné sběře, hájit klidně do roztrhání těla.

   Smazat
  4. 9:54

   Určitě se cítíte ublížen právě vy, protože vaše zoufalé výkřiky, překypující nezpochybnitelnými argumenty a důkazy, mají obrovský potenciál změnit názory odpůrců současného režimu. Že jsem to uhodl? :-)

   Smazat
  5. 9:56

   Správně! Vždy na stráži! Budoucnost světa dlí na vašich bedrech a jediný vy máte schopnosti tu tíži unést. Ve jménu civilizace!

   Smazat
  6. 9:58
   Samozřejmě, že neuhodl. Mé "výkřiky" nejsou zoufalé. Naopak mám radost, že národ nad vámi před 30 lety dokázal zvítězit a od té doby si užíváme svobody a demokracie. Jste to vy kdo tu už 30 let neustále kvičíte jak píchlé svině a popravdě, váš kvikot mi dělá radost.
   Ambice změnit názory nácků, komoušů islamistů a podobné sběře pohrdající svobodou a demokracií, rozhodně nemám. Jenom mám potřebu si před vámi odplivnout abyste věděli co si o vás národ myslí a nežili ve vaší rudé bublině. To je celé.

   Smazat
  7. 9:54...Tak když někdo SVOBODNĚ řekne svůj názor na to že před hadrákem nebylo všechno jen špatné, tak propaguje totalitu.
   A patří do basy.
   Aha
   Helanov

   Smazat
  8. 10:06 Myslíte, že to z těch rudohnědých někdo pochopí? I kdyby pochopil, tak přece nemohou přiznat, že se ocitli na smetišti dějin a budou do nekonečna omílat ty své rudé přihlouplé fráze a kydat tuny špíny na dnešní dobu. Tím nechci říct, že je dnes vše dobré, ale pokud dnešní dobu srovnam s tou před rokem 89, tak i ten největší rudoch vidí obrovský pokrok k lepšímu naprosto ve všem!

   Smazat
  9. 10:06

   Možná že vaše výkřiky nejsou zoufalé. Ale není to moc poznat. ;-)

   Smazat
  10. 10:06...No,já bych spíš řekla že jako podsvinčata v tombole kvičej ti od havlérky...
   V naší/vaší,na ČRo,7/24 a furt tak ;-)))
   Teď zrovinka na ČRo kvičí pobožnej"ekonom" Sedláček.
   A už za ním stepujou další :-DDDDDD
   Helanov

   Smazat
  11. 10:16
   No, ani v Islámském státě není "všechno špatné" a za Protektorátu taky nebylo "všechno špatné". Ani Hitler nebyl "úplně špatný člověk" a měl jistě i některé kladné stránky. To samé Stalin, Gottwald.

   Z relativizování zločinů, zločinců a zločinných režimů jak to předvádíte vy a vám podobní je mi na blití.

   Helenko, tak teda respektujete zákony této země nebo ne? Jen pro připomenutí:

   § 403

   Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka
   (1) Kdo založí, podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, nebo hlásá rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

   (2) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán,

   a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným podobně účinným způsobem,

   b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny,

   c) spáchá-li takový čin jako voják, nebo

   d) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

   (3) Příprava je trestná.

   § 404

   Projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka
   Kdo veřejně projevuje sympatie k hnutí uvedenému v § 403 odst. 1, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

   § 405

   Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia
   Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo nacistické, komunistické nebo jiné zločiny proti lidskosti nebo válečné zločiny nebo zločiny proti míru, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

   Smazat
  12. 10:22 HCHÁÁ vy si pana Sedláčka neberte do huby tetko, jaké máte vzdělání vy? Tenhle pán nemlátí prázdnou slámu jako vy, velice dobře ví co říká. A nevím proš zrovna zdurazňujete ČRo, asi se vám nelíbí taky ČT co.

   Smazat
  13. Ekonomie není věda o správném hospodářství ale ideologie, zdůvodňující proč zrovna tihle a ne druzí mají rozhodovat o lidech a hospodářství země a kolik kdo z toho získá. Sedláček je jedním z nejtypičtějších ideologů liberalizmu, na který v současné době všichni proděláváme.

   Smazat
  14. 10:23...To by se vám tak líbilo,trestat lidi ZA SLOVÍČKO, jako to dělali vaši učitelé bolšáni,že?
   ***
   "Nesouhlasím s vaším názorem ale budu bojovat za to,abyste ho směl říkat."
   Voltaire
   Taky byste Voltaira poslal do basy?
   Helanov

   Smazat
  15. 9:56 A co je podle takových nýmandů užvaněných jakým jsi ty "dobré"? Jakási "demokracie"? Ale co to je a jak to má jako reálně probíhat? Přeci kdo má rozum pochopí, že lůza nikdy nebyla předurčena k podílu na moci, není totiž schopná sebeřízení! Od toho tu existuje od počátku dějin kasta pánů nadaná Vůlí k moci, která ovládá tuto vlastnost postrádající kastu otroků! Bohužel ta první dnes musí předstírat vládu té druhé! Tzv. demokracie (=lůzovláda) je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit k vzájemnému prospěchu, v rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi! Rozum je další mantrou masonů! Nadčlověk se svou morálkou pánů liší od podčlověka. Morálka podlidí se projevuje jako duševní společenská choroba zvaná levicovost, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy."

   Vládnoucí dnes liberalismus je stejně bezvýchodný jako byl komunismus! Prostý lid musí dostat nejen chleba, ale i hry! Musí se poté kdy je nasycen i nějak zabavit! Přerozdělení prostředků jak si to namlouvali socani NIC neřeší! Lůza neumí se svými potřebami zacházet, neumí je ukočírovat! Potřebuje pevné vedení Nadčlověka a především potřebuje pravidelně být vedena na válečná jatka! Neb válka je konečný chléb i hra pro nadbytečnou lůzu a upouští tlak z hrnce nerovnostářské společnosti! To jsou zákony přírody a jakákoliv vzpoura proti nim je pro existenci našeho druhu konečná ...

   Smazat
  16. 10:23 Snůška židomasonských canců vtělených do jakoby "zákona"! Sami autoři těhle rasozrádných nudných kydů budou po ztrátě svý pofiderní nadvlády nad masami vystaveni skutečné spravedlonosti a to znamená různým druhům pomalé bolestivé smrti, každý dle svých "zásluh"! Protože ve skutečnosti se každý člověk rodí jako nepopsaný list, nesoucí krapet talentu svých rodičů a krapet povahy svého národa či rasy. Ale to vše se dá zlomit a to směrem k Dobu i ke Zlu, záleží na pevnosti kořenů každého jedince na světě. Člověk nezískává žádná práva svým narozením automaticky, jak hlásají tito zločinci, ale všechna práva si musí teprve získávat postupem času a to nikoliv slovy, nýbrž při plnění svých povinností, které práva předcházejí. Člověk aby měl právo se tak titulovat, a nebyl jen tupým zvířetem jako Mauglí odkojený vlky v džungli a nemající krom fyziognomie nic společného s lidskou bytostí, musí se mnoho učit a neustále pracovat na svém polidštění. Poslouchat starší a moudré, brát si příklady z uznávaných členů své rodiny, obce a národa, aby se stal platným členem těchto pospolitostí a teprve skrze ně i lidstva jako celku! S rozvojem své osobnosti získává práva odpovídající jeho zásluhám: právo poučovat mladší, vyžadovat úctu všech členů společenství, mít právo velet či se podílet na moci a rozhodování spolu se stejně moudrými a zasloužilými členy rodiny, obce, národa.
   Když se zednáři, židovští odpadlíci pokoušeli prosadit v takovém pevném řádu světa, nemohli nikdy uspět. Proto zacílili veškeré své úsilí na zničení společnosti, její atomizaci a současně na degeneraci každého jednoho člena hostitelského národa. Proto začali hlásat ideologie konzumismu a pseudosvobody. Co ona říká? V principu toto: jediný svobodný je ten svět, ve kterém vítězí ti “schopnější” bez ohledu na zásluhy. Oni přichází s tím, že každý jedinec má práva hned po narození a tudíž se nemusí nic přijímat, nikoho ctít, nic udělat nezištně pro společnost, ale jen myslet sám na sebe a dát průchod i těm nejzvrhlejším deviacím, které jsou masovou popkulturou bulváru a konzumu otevřeně propagovány. Má pouze povinnost se naučit obecné technické vzdělanosti, aby se mohl stát kvalifikovaným otrokem ve výrobním procesu a pokud se nějakou náhodou dostane mezi vyvolené, tak aby se uměl pohybovat mezi podobnými šíbry, jaké i z něho tato zvrhlá a zdegenerovaná společnost udělá v průběhu procesu breainwashingu zvaného “vzdělávání”. Havlismus je pak nejvyšší forma tohoto farizejství. Jeho smysl je jediný: prázdnými floskulemi relativizovat v myslích lidí poznanou Pravdu, která se mu příčí a absolutizovat vsugerovanou Lež, která mu slouží. Tedy vše co přináší profit úzké skupince „chytrolínů“ na úkor koherentnost společnosti, bez niž NIC není a NIC nemůže fungovat, protože člověk jako společenský, tlupní tvor osamoceně v přírodě NEpřežívá, je ničím, kdyby ho společnost – v komplexním a ohromném množství obtížně měřitelných faktorů – nevytvořila, nezformovala a nezaopatřila v jeho vlastní existenci! Na to člověk nemusí být hned „marxista“ aby si položil jednoduchou otázku: Kým by člověk byl, dokonce i na poli myšlení, kdyby za ním, za námi všemi nestála nesmírná pokladnice kultury, vědomostí, úsilí desítek generací! Marx pouze popsal jisté mechanismy fungování systému na základě vztahu mezi technickým stupněm rozvoje výrobních sil, tedy čím se lidé živí a jejich výrobními vztahy. A to velice dokonale, protože Žid když se do něčeho dá, jeho produkt je vždy dokonalý! V tom je jejich síla. Oni jsouce historicky odděleni od půdy se po celá staletí soustředili na přenosné hodnoty – tedy rozvoj know-how. Křížili se navzájem tak, aby rozvíjeli vhodné talenty – jako směnárníci a lichváři, zlatníci a klenotníci, lékaři a právníci, později komedianti a spisovatelé apod. A v nejnovější době pak vědci a také politici. A vždy dbali na vysokou koherentnost své vlastní pospolitosti, kterou ostatním komunitám nejen že upírali, ale snažili se ji vehementně rozbít.

   Smazat
 11. "armáda žoldnéřů sloužících zájmům NATO"
  Doplnila bych:Armáda žoldnéřů sloužících světovému drábovi.
  Armáda žoldnéřů kteří vystupují PROTI zájmům ČR.
  ***
  Až se nám tady nějaký pošuk z Afghánistánu odpálí v Kotvě,tak budeme dobře vědět ZA CO.
  Kontrolní otázka:
  Kolik afghánských domorodců je asi po osmnácti letech války ještě normálních!?!?!?
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě do jednoho milují své okupanty a kdykoli by dostali příležitost, vyjádřili by jim lásku tím nejdůraznějším způsobem.

   Smazat
  2. 9:59 Helenko, pokud máte své dny, tak raději nic nepište.Jedna blbost vedle druhé. Jinak nevím kdo vystupuje proti zájmum ČR, pokud myslíte Rusa, potom souhlasím.
   Jen dodatek, za vše co se dnes v Afhanistánu děje muže Rus, svojí okopací z roku 79, tam vzniklo to podhobí IS, které dnes trápí pomalu celý svět.

   Smazat
  3. No, zatím stačilo, že se nám jeden rudý debil, soudruh SPD Balda, pokusil vykolejit vlaky s našimi lidmi. Naštěstí byl tak neschopný, že neuspěl.

   Smazat
  4. 10:08
   Jako neustále i nyní se mýlíte. Za vzestupem radikálního islámu stojí, ehm, už to trochu vypadá jako ohrané klišé ale je to tak - USA. Byla to CIA, která dala vzniknout Al-Kaidě, jejíž bojovníky financovala, cvičila a vyzbrojovala. A jak už to tak bývá, nakonec se obrátili i proti USA.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 10:05...Tak nějak...Všude dokážou ocenit bratrskou pomoc...
   Smutné je,že jsme to zažili a teď se podílíme na tom samém...plačící smajlík :-(
   Helanov

   Smazat
  7. 10:08...Proč lžete???
   Jaké podhoubí IS!?!?!?
   Talibové nemají s Daešem VŮBEC nic společného.
   Jsou to vlastenci,nemají jiné ambice než vypráskat cizince.
   Včetně Arabů od IS,ty taky nemohou ani cítit.
   Nejdřív si o tom něco přečtěte, než začnete psát kktiny.
   Helanov

   Smazat
  8. 10:23... Přesně!
   Kdyby Amíci ty Daešáky neměli,tak by si je museli vystřihnout z papundeklu...
   Jen "díky" IS (který není,páč ho porazili) teď MUSEJ hlídat syrskou ropu.
   Helanov

   Smazat
  9. 10:29
   Heleno, vy už raději nic nepište, jste evidentně úplně blbá, nic nevíte, jen žvaníte své romantické představy.
   Talibové, že jsou vlastenci? Tak to jsou asi takoví "vlastenci" jako vy jste "vlastenka".
   Od kdy "vlastenci" zabíjejí vlastní lidi po stovkách sebevražednými atentáty na trzích, ve školách, na policejních stanicích, při volbách??? Víte vůbec, že drtivá většina Talibanských "vlastenců" přichází z Pákistánu?

   Smazat
  10. 10:08
   Když máte přetlak testosteronu, jak je vidět, lze jej vypustit na Putina. Vy určitě plně rozumíte Trumpovi, podle vás má zbytek světa, včetně EU, omezené chápání. Díky bohu, žijeme v době, která nezakazuje různorodost názorů. Navíc jsem zastánce žen a Helenku budu bránit, házím vám bílou rukavičku.

   Smazat
  11. 10:23 Ale tohle vše jen dusledek Ruské invaze, pokud by nebYla, tak nic nevznikne!
   10: 29 Je uplně jedno jak tu bandu budete nazývat a za co kdo bojuje, ale zase to napíšu, nebýt Ruské invaze,která dala vzniknout těmto jak píšete " VLASTENCUM," tak dnes nikdo v Aghanistánu nemusí zasahovat !!!

   Smazat
  12. 10:39
   Opět se mýlíte. V případě SSSR se nejednalo o invazi(narozdíl od vpádu USA), ale o vyhovění žádosti Afghánské vlády o pomoc. Podobně jako nedávno v Sýrii. Al-Kajda nevznikla sama od sebe, ale z podnětu USA.
   A veše mírně idiotická argumentace co by bylo nebo nebylo je podobná nacistické, že nacisté by na dobývaných územích nevraždili, kdyby se dobývaná země nebránila. Co vy jste za blce...

   Smazat
  13. 10:36 Pokud zastáváte názory Helenky, tak jste stejný trouba jako ona. Obhajujete pouze totální nesmysly.
   Přečte si příspěvek v 10:35, tam to pán popisuje v druhém odstavci naprosto přesně!

   Smazat
  14. 1o:29
   Opět politický analytik se zaměřením na mezinarodní politiku, který by měl raději mlčet a pevně se držet půlitrů piva v neromantické hospodě. Je legrační, že dobře víme, co dělají blbě za našimi kopečky a přitom si doma nedokážeme udělat pořádek. Jen přikecáváme, provokujeme, druhé shazujeme a obvykle sami nic moudrého nenabízíme. Právě tyto názory staví lidi, národy a státy proti sobě a výsledkem jsou krize v Afganistánu, Pákistánu v Africe....

   Smazat
  15. 10:39...Zkuste si o tom něco přečíst.
   Byla studená válka,Rusové vlezli do Afghánistánu,což byla velká chyba.
   Amíci PŘEZBROJILI mudžáhidy,což byla taky VELKÁ chyba.
   Po odchodu Rusů se (nečekaně) začli místní warlordi nevybíravě řezat o koryta.
   Nakonec to rozsekli Tálibové,což bylo hnutí zdola a nebyli tolik zkorumpovaní.
   Byli to bigoti, ale konečně zavládl zákon ( i když prapodivný) a VĚTŠINĚ obyvatelstva to vyhovovalo.
   ***
   Kdyby tam nevlítli magoři Amíci,tak by se poměry v Afghánistánu postupně posunuly lepším směrem.
   Bohužel,nebyl Afgháncům dopřán čas.
   Helanov

   Smazat
  16. Paní Heleno, s vašimi poznámkami nelze než souhlasit.
   Jinými slovy: Máte plnou pravdu.

   Nevšímejte si, prosím, toho primitivního poplety, který vás uráží, aniž by měl či uvedl sebemenší argument. REPREZENTUJE stav mysli ubohé HAVLÉRKY, výkvětu to idiocie, nevzdělanosti, nekompetence, slouhovství, zaprodání se a vlastizrady.

   Teče jim do bot, ztrácejí nad lidmi moc, jejich lhaní už málo kdo baští a z toho všeho jsou chabrus na nervy. Jsme rád, že ty jejich nevychované skřeky plné neinformovanosti, hrubosti a oplzlosti redakce nemaže. Je dobré lidem ukazovat, jaká individua stojí proti nám, proti českému národu.

   Leo

   Smazat
  17. 13:50 Hlavně pokud ztrácí v dialogu o Afghanistánu co. Ty jseš guma.
   Pouze idiot jako ty se zaštiťuje českým národem. Co máš zrovna ty jako soudruh společného s čeSkým národem? odpovím NIC.Ty havlérko.

   Smazat
  18. 10:47 Vy jste ten typický představitel komoušu. Ti se také vždy zaštítili nějakým pozváním. Tak jako v 68, ale každý ví, že to byla sprostá Ruská okupace.Tak jako u nás, tak v Afghanistánu! Jste hlupák.

   Smazat
  19. 10:05...Tálibové nezabíjej vlastní lidi" ,ale kolaboranty.
   V Kábulu jich mají docela dost.
   Tím se samozřejmě toho násilí nezastávám, vlastně je mi těch kolaborantů docela líto,kvůli obživě rodiny zoufalí lidé dělají zoufalé věci.
   Mimochodem,i mírumilovní Češi věšeli kolaboranty (někdy i domnělé) na lucerny, když se rozvášnili po WAR2.
   Vůbec bych si netroufla cokoli co se děje v Afghánistánu po 18ti letech vraždění kritizovat.
   Helanov

   Smazat
  20. 10:29... Přesně!
   Doma máme bo®del a budem mistrovat domorodce v Afghánistánu.
   Já potkat živýho Afghánce tak zdrhám.
   To je jasný že už jim tam po tolika letech války všem hrabe.
   Bylo by divný,kdyby nehrabalo.
   Ale ty války tam vyvolali JINÍ,né oni sami.
   Helanov

   Smazat
  21. 13:50...Díky,Leo :-)
   Helanov

   Smazat
  22. 15:18
   Vy jste naproti tomu typický představitel blbců, neustále oslňující svou nekonečnou tupostí a bezpříkladnou nevzdělaností. Chudáci vaši rodiče, určitě nejednou zvažovali, jestli by nebylo lépe vás nějak citlivě utratit.

   Smazat
 12. Zatim sbirame podnety k podani trestniho oznameni za propagaci rezimu potlacujici prava skupin obyvatel. Takze si par rudych dedku pujde sednout s Velkym Picem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych také ty hajzly co lžou, kradou a vyrábějí bezdomovce pozavíral

   Smazat
  2. 10:06
   Vy jste ale roztomilý zoufalec. Uže se nemůžu dočkat soudu. :-)

   Smazat
  3. 10:06 jsou jen výštěky bezzubého psa. Viníc dnešní národní mizérie ale před soud patří, o tom žádná!

   Smazat
 13. Současný antikomunismus to je výsledek doslova zběsilé antikomunistické kampaně, aktivované zejména z USA a jejich "připosraných" konfidentů. CIA má dnes v ČR eldorádo, a to také přineslo převrat, který jsme si ve většině nepřáli. Všechno nám podražilo od bydlení přes energie, vodu a ve společnosti se šíří hamižnost a závist. Vždyť slunko nám už miliony let dodává slunečnou energii zcela zdarma, ale ceny energie, kterou částečně umíme zpracovat solárními panely a na druhé straně roste počet podivně zbohatlých rozkradení celé republiky dokonce i na té bezplatné energii. Justice a celá státní správa je pod vlivem CIA a zpravodajských služeb celé Evropy. To je n Koudelka zde vidí ruské špiony. Ne zadarmo byl oceněn americkou CIA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:30
   V SSA cící svůj zájem na tolik protektorátů, že jim nezbývá čas ani na sebe samé a hroutí se jim to pod prdelí.

   Smazat
  2. 10:09...Souhlas!!!
   Zdá se, že českému novinářstvu velí zasloužilá kulturtrégřice CIA Lída Rakušanová...
   Je to prča sledovat jak ti pisálci hltají její revoluční myšlénky.
   Tak ještě nějakou lahvičku Lídy Rakušanové,ne?
   Vždyť bez práce jejího teamu by lidi na Václaváku ani nevěděli že mají volat Havel na Hrad.
   Helanov

   Smazat
  3. 10:42
   Vy neznáte ani název našeho současného protektora - Spojené Státy Americké???
   Opravdu netuším, jakým mentálním zkratem se vám podařilo poplést si zkratky SSA s SSSR. Vy máte nějaký papír na omezenou gramotnost?

   Smazat
  4. 10:30
   Patřím mezi vámi neprokádrované, jsem dle vás "pan hloupý". Poopravím váš názor, máte pravdu, chtěli jsme směnu, ale ne do tohoto prodejného smetiště, plného vulgarizmů, závistí a kádrování, jak sám dokazujete. Připojím jestě souhlas s 10:44. Nevím zda se mi to zdá, ale kolem jistých osobností se vytváří klany rodin snad s dědičným právem pro potomky. Že by návrat do středověku a nominace nové šlechty ? Proto začínám dešifrovat současnou rekatolizaci včetně kritiky TGM.

   Smazat
 14. Největší zločin kapitalismu - čísla o hospodářské krizi v USA 1932-1933

  https://www.youtube.com/watch?v=_kir_XHAjzM
  https://www.youtube.com/watch?v=22Y7wEQviks 10 zabitých prezidentů
  https://www.youtube.com/watch?v=vHtjv-PzA14
  Den,kdy byl J.F.K. zabit.

  OdpovědětSmazat
 15. Velkej problém těch nablbel je to, že pro svoje tvrzení nemají argumenty, jenom tak plácaj do větru kraviny a myslej si že je strejček Sam podrží. Ten má dost starostí sám se sebou a podrží je asi jako ty Kurdy, takže hovnajs. Takže rozum do hrsti a nespoléhejte na Ušáky, ti vás použijí jako spotřební materiál, tedy toaleťák a vyhodí, docela blbá vyhlídka, není co závidět, ale jak se říká, kdo chce kam až se ucho utrhne. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:52
   Nejlepší jak vás rudou, vlastizrádnou sektu, podržely sovětské tanky v roce 1989. A bez sovětských tanků za vašimi prdelemi jste byli najednou tááááááákhle maličcí a třepali jste se před rozzlobeným národem strachy v koutku :-D
   Dodnes tuto "zradu" nemůžete Gorbačovovi odpustit, zkrachovalá bando.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 11:11
   To je označení sovětských tanků?

   Smazat
  4. 11:44 Ne, to on vyšťourá nějaké nové stihajdy z USA, debílek.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. A52,F73,F200 F808,F600,F602.....víte HOVNO a budete ho vědět stejně,jako Hovnolulan a zasran havel!☺

   Smazat
  7. 14:51 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   P.S.: Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým antu-putler respirantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální deodorant proti putlerpšoukům a jinýmu odolnýmu svinstvu ...

   Smazat
 16. A ještě něco, kdo chce něco vědět, ať se podívá na ISSTRAS, kde kněz Andrej hovoří o SSSR, je to video s titulky. Rusofobům nedoporučuji ani náhodou, normální lidi ať se v klidu podívají. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 17. „Liberálové by rádi utopili v cocacole celou naši kulturu.“ Blaha varoval před amerikanizací. Nahradí Halloween Dušičky?

  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019110210910341-liberalove-by-radi-utopili-v-cocacole-celou-nasi-kulturu-blaha-varoval-pred-amerikanizaci-nahradi/

  Soukup vyzval bránit Jágra, jak to jenom jde. „Právem na něj můžeme být hrdí.” Ledová sprcha pro pražskou kavárnu:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019110210910801-soukup-vyzval-branit-jagra-jak-to-jenom-jde-pravem-na-nej-muzeme-byt-hrdi-ledova-sprcha-pro

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 19. 11:20 - Halloween je srandovni svatek pro male deti. T.j. uplne nevinna zabava.
  Svatek a vzpominka na zesnule pripada na den 25.5. - Memorial day !
  Coca Cola je v malem mnozstvi zdrava na zadulek ! (Pomaha pri indigestion !) Ve velkem mnozstvi je skodliva - jde na vahu !
  NIKDO vas neamerikanizuje ! Vezmete si z Ameriky POUZE TO, co vam vyhovuje, to co je pro vas prinosem !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Halloween je hloupý a na kšeft, u nás byla Morana a znamenala konec zimy a na kšeft nebyla. Coca je taky na kšeft a naše kofola je stejná a aspoň naše. Jinak obě kazí dětem zuby. Když se někdo chce opičit, tak ať se opičí, ale nemusí se se to vnucovat všem.

   Smazat
 20. Znalce diagnóz prosím o doplnéní, zelených, cementových a placatých mozků. Mám osobní problém, nejsem ani rusofil, ani rusofob, taktéž ani usofil či usofob. Do těchto krabiček mne strkaji právě osoby se zúženým mozkovým spektrem. Nesouhlasím-li se strategií elit (politiků) jedné z velmocí, nepřenáším svůj odpor na lidi té země, na jejich kulturu, sport, výrobky... Taktéž nechápu bojkot obchodu (krom zbraní) s těmito zeměmi, protože to odnáší obyčlidi jako já. Ještě větší pitomost je tzv dědičný hříchu států ( to mám nenávidět Švédy za 30 ti letou válku, Německo za Hitlera, Rusy za 68mý, USA za indiány a černochy...). Tam se vždy nacpe to, co se zrovna hodí a u hlupáků to funguje. Prosím, přemýšlejte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud nejste rusousofil ani rusousofob, ještě k tomu máte mozek a ještě tu drzost, že přemýšlíte, tak to jste dosti nebezpečný živočišný druh a není vyloučené že se ocitnete na seznamu škůdců jako třeba kůrovec nebo hraboši. Takže bacha na to a moc si tady nevyskakujte, nebo budete moc na očích. Můj děda kterej byl v 1. světové říkal, nejvíce mrtvej v zákopový válce bylo mezi nováčky, jak byli zvědaví vystrčili ze zákopu hlavu a už ji měli. Takže bacha abyste se nestal obětí svobody a demokracie, byla by to škoda. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 21. Vase media v Cesku , vas nikdy neiformuji o positivnich zmenach v Americe , ktere budou mit VLIV na vasi
  republiku !
  Duvodem je to, ze jsou pod dozorem Globalistu , kteri usiluji o VELMI odlisnou agendu, (nez jakou maji Trumpovci), a o nasmerovani Ameriky a sveta pro jejich egoisticky globalisticky benefit !

  Tak predne ! NEZAMESTNANOST ? Ta je stale mensi a mensi a pozadavky na kvalifikovane lidi porostou svetove i v Cesku. Coz znamena snizeni nezamestnanosti i u vas.
  Tento ekonomicky trend je citit v Americe kazdy den !

  A take je citit velmi SILNA NENAVIST Globalistu, proti presidentovi, jeho lidem a jeho EKONOMICKE agende !

  T.j. jen otazka casu, kdy se budeme FACKOVAT na ulici !
  (Vas autor Valencik - ma pravdu !)

  A az to vyhrame my Trumpovci , tak udelame poradek v Nemecku a tim padem i v Cesku !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty si raději udělej pořádek ve své kotrbě, blbečku. U nás dělali pořádek Franz Josef, Emanuel Moravec s Heydrichem a K.H.Frankem, Gottwald a Husák, chtěla by dělat pořádek havlérka a teď ještě ty, Floridský Pitoma! No to už je moc.

   Smazat
  2. Trumpeta to má za pár, na baseballu ho lidi vypískali a skandovali LOCK HIM UP, LOCK HIM UP.
   Trumpeta cuměl jak opařenej splihlej kačer, a utek hodně před koncem hry!

   Smazat
 22. Clo na produkty z Ciny, navrat firem ze sveta domu, do Ameriky, to vse melo vliv na rust zamestnanosti v Americe !
  Zde je konjunktura panove !
  Zamestnanost (nechtenych) cernochu a Hispancu, je nejvetsi v dejinach zeme.

  To stejne ceka i Evropu, az to v Nemecku vyhra AfD a ve Francii pani Marine Le Pen !
  honolulu

  -----------------------------------------------------------

  12:01 - nicku Mugabe ! Az bude konjunktura i v Cesku, tak ty dostanes letenku domu UPLNE ZDARMA - az na Limpopo !
  (T.j. daleko pitomce ! My jsme stedri a myslime to s kazdym dobre !)

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:51 Nějak postrádám ty tvoje letadla F-8000, F-600, F-500 kde jsi rudý sokolíku? Tak na tebe konečně došlo!

   Smazat
  2. 14:35
   A52,F73,F200 F808,F600,F602.....A nezapomeň zase ty incestní inkluze mluvit o zakázkách vysněných stíhaček amiokupantů!☺

   Smazat
  3. 14:49 Kurňa co ty jseš zač? nějaký agent CIA? přece nikdo tolik nových letadel našich přátel z USA nemuže znát.
   Co ty mršino z prosektury.

   Smazat
  4. 15;13
   Ať ti pan doktor ty zkratky přeloží,když sám víš kulový HOVNO,havlokokote BEZmozku!☺
   P.S.
   Ta tvoje havlomršina už pěknou řádku let smrdí v penále a ty jí budeš brzy následovat,GRABIT!

   Smazat
  5. 15:21 Vyskřekl nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!˘

   P.S.: O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  6. 15:21 Kerej že GRÁzl ti poskytl BYT? Nebo to má bejt ta lejnolíheň výše popsaný kremelský poloopce?☺

   Smazat
 24. Ladislav Šticha: Rusové jsou všude. Všichni kteří nemají stejné názory jako havlistická pražská kavárna, jsou ruští špióni a proto je jich všude hodně. Kdo je pro Zemana je také ruský špión.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Německá kancléřka Angela Merkelová je hlavním cílem ruské propagandy, tvrdí evropský tým StratCom East, který bojuje s falešnými zprávami. Merkelová je prý pro Rusko klíčovou osobností kvůli vstřícnému postoji k uprchlíkům. Informoval o tom deník Politico

   Smazat
  2. Pilný tapetáři, vysvětli nám hloupým, proč má Rusko zájem na "vstřícnému postoji k uprchlíkům"? Mně to hlava nebere.

   Smazat
 25. 12:58
  Sakra,tak to mám štěstí,že jsem volič pana prezidenta!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman. Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus)!☺

   Smazat
 26. Ano...vysledky stoji za backoru,tak nas alespon zasobi kecy a oslavami

  OdpovědětSmazat
 27. Mužete si vy rudí tady čmárat co chcete, díky panu Havlovi a jeho demokracii. Měli by jste mu poděkovat. Za vás rudejch tady každý musel držet hubu, včetně vás, jinak ho rudá verbež zavřela.
  Mužete tady na 17 listopad nadávat, pomlouvat, intrikovat ale nic na dnešní krásné době nezměníte. Naprostá většina lidí kteří nejsou líní a nečekají tak jako vy co jim stát dá, se má velice dobře. Většinou co tady čtu tak je pouze lež a nenávist. Už se konečně smiřte že po 30 letech vládnutí pravice nemáte vy rudá banda šanci. A čmárejte ty vaše nesmysly dál. ČUS

  OdpovědětSmazat
 28. 15:09
  A52,F73,F200 F808,F600,F602....pozůstatek havlolues tapetuje jeho pitchoviny!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:09
   Takle drze pod kontrolou nás všech, si temné síly cizí rozvědky předávají kódy pro dešifrování.

   Smazat
 29. 15:18 - tahni do PRDELE s temi tvymi skratkami, ty menecenny pokusny potkane.. My nejsme doktori a nechceme se doktory stat !

  OdpovědětSmazat
 30. 15:52
  A52,F73,F200 F808,F600,F602....Ty z HOVNA vzešlej amišunte,do amiprdele zalez a už nevylejzej!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   Smazat
 31. 10:28 ---- Za dobu okupace Československa Německými nacisty od roku 1939 do roku 1945 bylo umučeno a zavražděno 360 000 Československých občanů !!!! TY rozumbrado 10:28

  OdpovědětSmazat
 32. Odpovědi
  1. Co má Putin společného s našimi cinkálisty z vrcholně trapné taškařice roku 1989?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.