Reklama

sobota 16. listopadu 2019

Třicet let svobody aneb Pokrytectví České televize a „demokratů“


Valentin Dobrotivý
16.11.2019 Zvědavec
Blíží se víkend a s ním i třicáté výročí Sametové revoluce. Významný den, který propagandisté starající se o pevné ukotvení českého protektorátu v amerických okovech musejí náležitě vytěžit. Budeme bombardováni argumenty o tom, jak špatně jsme se měli před Listopadem '89 a jak skvěle se máme dnes. S varovným upozorněním, že kdo se s těmito argumenty plně neztotožní, musí být úplný hlupák nebo placený agent Kremlu.


Zvláštní. Za minulého režimu se také hlásala jediná možná verze pravdy. Kdo s ní nesouhlasil, byl označen za úplného hlupáka, nebo agenta Západu a rozvraceče republiky. Dnes sledujeme to samé, jen v obráceném gardu. Máme tu hlídací psy demokracie, kteří pod praporem boje s "ruskou propagandou" vehementně útočí na každého kritika současných poměrů. Úsměvný fakt, uvědomíme-li si, že svoboda by měla být v první řadě o diversitě názorů ve veřejném prostoru. Místo toho dnes v rámci obrany svobody a demokracie chceme ukřižovat každého, kdo si dovolí nahlas prohlásit, že císař je nahý.

I slavná Česká televize ještě před rokem 2014 tvrdila svým divákům, že svobodný svět poznáme podle velkého množství různorodých médií přinášejících různorodé názory. To se však změnilo na jaře 2014. Po jejím nestydatém lhaní o Majdanském puči v Kyjevu nám veřejnoprávní televize začala přinášet pořady zaměřené na boj s údajnou "ruskou propagandou". Jinými slovy, Česká televize nám sama svou činností potvrdila, že už ve svobodném světě nežijeme. Začala novodobá normalizace, s úkolem obnovit vedoucí úlohu americké strany a autoritu americké geopolitické moci. ČT vyčlenila politicky prokádrované pracovníky, kteří mají patent na pravdu a instrukce z Pentagonu. Tito politruci nás za naše peníze pravidelně informují o tom, které zprávy smíme číst a které zprávy nesmíme číst, co si máme myslet a co si myslet nemáme.

Dalším hřebíkem do rakve svobody a demokracie je praxe posledních měsíců, kdy nám Česká televize nezapomíná výsledky společenských průzkumů třídit na názory "lidí s vysokoškolským vzděláním" a na názory "lidí s nižším vzděláním". Samozřejmě, protože ti "s nižším vzděláním" remcají, že těch třicet let úžasné svobody není až tak úžasných jak se tvrdí. Nejenže nám tedy Česká televize cíleně rozděluje českou společnost a snaží se v ní rozdmýchávat třídní nenávist. Ona se snaží znemožnit obyčejné, průměrné lidi, kteří tvoří demokratickou většinu. Tedy onu většinu, na které je formálně postaven politický systém, který nám tu (nejen) Česká televize s takovým úsilím bude o víkendu propagovat. Pokrytectví par excellence. Zvykejme si. Ostatně, Bambilion chvilek pro totalitu, protestující proti výsledkům demokratických voleb, nám potvrzuje toto pokrytectví a aroganci moderních "demokratů", kteří za cizí peníze cíleně vyvolávají nenávist uvnitř české společnosti.

Říká se, že minulý režim padl proto, že ztratil svou tvář. Ten současný režim ji už ale také ztratil. Ameriku ani EU už většina lidí nebere vážně. Demokracii také ne. Kdyby demokracie fungovala, nerozpoutávaly by se zbytečné války, neměli bychom v Evropě miliony cizích imigrantů, nepořádaly by se tu pochody nemocných úchylů pod záštitou veřejnoprávních médií, menšiny by se musely podřídit většině, slušný a pracovitý člověk by nemusel žít ve stresu, tradiční rodina by nebyla dehonestována, bílý muž by se nemusel pořád někomu omlouvat, existoval by trest smrti a zlodějům by se sekaly ruce (s trestem smrti a sekáním rukou samozřejmě redakce Nové republiky nesouhlasí - pozn.red. NR). Že je celý svět "vzhůru nohama" nám naopak dokazuje, že demokracie dávno nefunguje. Že existují jen zájmy mocných, kteří vládnou navzdory potřebám a přáním většinové společnosti. A tyto zájmy mocných zde obhajují a prosazují právě pro-američtí kolaboranti v čele s Českou televizí. Proti zájmům obyčejných, průměrných lidí, příslušníků demokratické většiny.

Je otázkou času, jak dlouho tento západní Kocourkov ještě vydrží při životě. Vymlouvat se na Rusko a Putina nejde věčně. Lidi to unaví. Problémy se přitom dál kupí a nikdo je neřeší. Nikoliv drobné problémy, ale systémové. Stačí se podívat na americké veřejné i soukromé školství a uvědomit si, že škola formuje budoucí generace národa. Kdysi vysoce vyspělý Řím také nakonec vnitřně zdegeneroval. Bez Ruska, bez Putina. Jen svojí hloupostí, arogancí, korupcí a přebujelou byrokracií. Západní systém čeká to samé.

Západ samotný však nezmizí, stejně jako nezmizel Řím. Jen zmizí jeho význam, jeho moc, jeho postavení pupku světa. Obyčejní, průměrní lidé budou i na Západě dál pracovat, dál platit nájmy, dál vychovávat své děti. Budou dál chodit do hospody na pivo nebo na výlety s rodinou. Budou nadále žít své obyčejné životy. Jako je žili obyčejní lidé u nás, za minulého režimu.

Svoboda a demokracie jsou totiž dosti relativní pojmy. Pro průměrného člověka, příslušníka demokratické většiny, mají jen velmi nepatrný význam a vliv na jeho život. Průměrný člověk musí stále chodit do práce, platit nájem a živit děti. Jako za minulého režimu. Podle statistik jezdí průměrný člověk i dnes na dovolenou na chalupu nebo k Jadranu. Jako za minulého režimu. Navíc, nejen za minulého režimu, ale i ve svobodě a demokracii musí průměrný člověk sklopit hlavu, držet ústa a krok. Když bude rebelovat jako autor tohoto článku, zažije i po roce 1989 na vlastním hřbetě těžkou policejní pendrekiádu, sprchu vodních děl a delší pobyt v podzemních kobkách na slavné Bartolomějské. Nebo šikanózní, dlouholeté popohánění po soudech, jako autor tohoto webu. Za co? Inu za to, že si veřejně dovolíte vyslovit nebo zveřejnit jiný názor, než je ten jediný správný, nahoře schválený.

Pro vládnoucí elity na Západě naopak pojmy svoboda a demokracie mají obrovský význam. Představují vychytralou (....) ideologii, z níž tyto elity čerpají svou geopolitickou sílu a totalitní moc. A kterou omlouvají všechna svinstva, kterých se po více než dvě staletí dopouštějí doma i ve světě na milionech civilistů.

Užijme si tedy blížící se propagandistické orgie k oslavám "30 let svobody". S ohledem na vývoj Západu se totiž může stát, že to budou orgie poslední. A že se třeba 40. výročí Sametové revoluce v roce 2029 ponese už v poněkud jiném duchu.31 komentářů :

 1. BANDA ZLODĚJŮ !!!

  OdpovědětSmazat
 2. otom že už neni naše neni třeba psat když je všeobecně zname že někteři prestituti se na kravčich horach narodili většinou převlečenym bolševikum takže je vlastně spravne že patři jim a pani jilek obvzlaště

  OdpovědětSmazat
 3. Měl jsem se dobře za socialismu a mám se dobře i teď. Myslím, že schopný(tím nemyslím všeho schopný-ten to má snažší) člověk se uživý za jakého koliv režimu. Když chválím socialismus, tak jsem pro někoho ruský šváb, když tuhle dobu, tak jsem havlista, kavárník, přesto že chodím do hospod, ale hlavně mi někteří lidi kolem mne(a to bylo i za socíků) závidí to, že se mám dobře. V tom se nic nezměnilo. Každopádně na Letnou nepůjdu. I tací tady jsme a není nás málo. M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vole, namísto poflakování po hospodách jsi měl víc chodit do školy. Děláš tady chytrýho a neumíš správně napsat ani pár vět česky...

   Smazat
  2. Omlouvám se, teď to taky vidím. Ale snad důležitější je obsah, a k tomu máte co, kromě toho, že mi závidíte i to, že mám na to abych chodil do hospody? Věřte, že kdybych se tam chodil poflakovat, tak se opravdu mít dobře nebudu. Za ty chyby je mi hamba, jinak za nic jiného. A podle vás, jsem ruský šváb a nebo havlista? M.Radikowski.

   Smazat
  3. Hanba...myslím si, že jste nám vše podstatné sdělil, pane Radikowski. Dá se s tím částečně souhlasit. Už se s tou češtinou netrapte.

   Smazat
  4. 13.10 to víte psaním jsem se nikdy neživil, ruce jsem používal na něco jiného. No někteří novináři píší opravdu spisovně ale co... M.Rad.

   Smazat
  5. 9:47
   bez těch nadávek a odsuzování by to nešlo?
   Právě jste se zařadil mezi jednu jmenovanou skupinu.
   Je mu dobře, tak mu to nezáviďte. Nikomu neubližuje. Kéž by takových byla většina. A chyby? Ty dělá každý...

   Smazat
 4. V pořadu paní Jílkové je přesně vidět co se může říkat a co se nesmí říkat a hlavně kdo to může říkat. Moderátorka Jílková přesně plní pokyny a záměr České televize vytvořit dojem jak se máme jak v rájí i když k tomu ráji ani nesměřujeme. Je to diskuse, říká paní moderátorka a proto názor který není v souladu s tím, který musí ona v televizi hájit, prostě překřičí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jílková nemá chybu, bude okrasou každého režimu.

   Smazat
  2. Jak se může na tu krávu, která každému (i když každému ne) skáče do řečí, někdo rozumný dívat.

   Smazat
  3. Přesně tak! Pro mně je to hnusná svině a kráva - protekční svině, jinak by se v TV nemohla držet tak dlouho. Už když začínala s tou Arénou - to bylo taky hnusný divadlo, z toho jí vyrazili, pak měla nějakou dobu zaracha, no a vylezla znovu s tím "slovem" Nemůžu jí ani cítit! Jakmile ji vidím,dělá se mi špatně. Totéž jsem měl s Drtinovou, Tvarůžkovou, a dalšími -Moravcem, Železným apod. Je to samá hnusná protekční břečka. Tam se neobsazují fleky uchazeči z pracáku.

   Smazat
  4. Tady ji máte v plné nahotě!
   https://nahefoto.cz/?do=search&subaction=search&story=michaela+j%C3%ADlkov%C3%A1&x=14&y=25

   Smazat
  5. Kunda, která nemůže další chudince zapomenout odlov manžela, a proto slouží,...

   Smazat
  6. 20:28
   Snad té fotomontáži nevěříte. Ta "prasnice" by si při takovém těle rozhodně nevydělávala tou nevymáchanou hubou.

   Smazat
 5. Mužete se tady vztekat na ČT jak chcete, nikdo, ani vy dva zoufalci na pravdě z ČT nic nezměníte.
  A ten mazal" dobrotivý", kdo ho za ty bláboly platí, nepodařená parodie na ČT.No vždy a všude se najde nějaký hlupák, jako DOBROTÍVÝ, za prašule vše i zabít fotra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...to nemyslíš vážně ??!! A jesti jo, tak seš blbej, nebo pitomej a pak je tu ještě třetí možnost: kombinace těch dvou poředešlejch...

   Smazat
  2. ČT pravdu samozřejmě nemá. Je to parta všehoschopných presstitutů , každý den můžete sledovat jejich propagandistckou umanutost. Jen blbec to nevnímá.

   Smazat
  3. Chlapci,veřejnoprávní žumpa není na pořadu dne. Ta se bude řešit až po víkendových oslavách. Proto se také schválily výroční zprávy,jinak by se na náměstích strhlo peklo,že se chce omezit svoboda slova. Pak bude dost času vše uvést do pořádku a začít objektivně informovat.

   Smazat
 6. Když televize Česká
  spustí, kdo jí tleská.
  Pouze ti co denně
  klesaj v naší ceně.

  OdpovědětSmazat
 7. Výbornej článek, normální člověk, to ale už i bez této veřejně vyslovené pravdy, tak nějak selským rozumem ví a chápe. Prostě a jednoduše není co slavit, se s tím smiř. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 8. No já si nejsem tak jist, že obyčejní lidé na Západě budou dál vychovávat své děti, dál chodit do hospody na výlety s rodinou. Hospody mohou být zrušené, jejich děti mohou vychovávat pederasti a je otázka, jak se islám staví k piknikování.

  OdpovědětSmazat
 9. Nejsme státem Havlistů,ale státem penzistů!My starší jsme se k penzi dopracovali (prací...)
  a mládá generace je v penzi od narození (bez práce) s mobilem v ruce !
  a 17 LISTÚPADU VOLÁ :„MÁME MOBIL V RUCE!…MÁME MOBIL V RUCE!“
  30 let po „HADRÁKU!“,si žijem jako v lapáku,Ty sračky z EU nedají se žrát.
  Tlupa pirátských BONZÁKŮ s kavárnou Disent hlupáků,nám směje se do ksichtů akorát.
  Milion smažek na Letné,radí kdo vládnout a kdo ne -Demokracie,jako vyšitá.
  Ústa plná Hejvl svobody,skandování hesel na doby, dělají z nás ovce napořád!
  Zas maso už je zdražené -alkohol cigarety taky,nemáme pohled blažený ani na kýtu a svíčkovou.
  Až s toho masa začne vosk kapat,tak se můžem klidně namazat,místo Rumem pomazánkou bůčkovou.
  Zdražili pivo i sodovku zahajujem hladovku,alespoň budeme zase o něco tenčí.
  Pustíme si ČT 24 naplno,aby bylo patrno,že rušíme všelijaké Fejky zvenčí!
  Za 30 Jar rozkradený stát,tak proč by měly vlajky vlát,vidím stále stejné tváře hrdinů.
  Není komu tleskat k čemu přát, dál kavárenské hrátky hrát, cinklé klíče zahodit a pivo si dát!
  17 LISTOPAD ?:BACHA ,ABY JSI NEUPAD!
  P…L,VÁCLAVE.. MY DNESKA CHLASTÁME!

  OdpovědětSmazat
 10. Ušetříme miliardy, zrušíme volby a vše dohodneme na Letné.

  OdpovědětSmazat
 11. Ten minulý a ten současný režim jsou si v lecčems podobné, tedy zrcadlově až totožné. Do role vůdců lidu se cpou stejně bezcharakterní lidé, kteří myslí především na vlastní kapsu - jen drobný rozdíl - za soudruhů mysleli ve stovkách korun, dnes ve stovkách milionů, které se na hloupém lidu dají trhnout. A že se daří! Nemáme megazlodějům blahopřát??? Tedy přesně o to máme dnes dokonalejší režim!

  OdpovědětSmazat
 12. 18:12 uveďte mi laskavě případ nomenklaturního komunisty, za onoho režimu, který skutečně zbohatnul, dokonce tak, že jeho potomci měli, bez práce, spolehlivě vystaráno. Já vím, že například to zkusil tehdejší ministr zahraničí Chňoupek, byl mu zabaven majetek a šel sedět, že stejně dopadnul generální ředitel Škody Mladá Boleslav Zapadlo a další. Shodou okolností znám rekreační chalupy např. tehdy předsedy vlády Štrougala nebo krajského tajemníka KSČ Tesaře. I dělňasové měli stejné nebo i mnohem lepší. Bez vážných starostí.

  OdpovědětSmazat
 13. Potvrzuji - k 21:02. Proti současným oligarchům byli tzv. nomenklaturní komunisté "čučkaři". Nanejvýš si mohli vyběhat doložku do Jugoslávie, ale ani to nezkoušeli. Hodně se usmívám, když se mluví o socialistických "papaláších".

  OdpovědětSmazat
 14. To je přesně ono havloidi se 30 let po převratu vymlouvají na komunisty kteří neexistují. A západní nýmandi vše hází na Rusko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odpověď: čtěte prosím dobře, tehdy "mysleli ve stovkách korun, dnes ve stovkách milionů". I já vzpomínám na jistého okresního tajemníky někde mpod Roháči, který rozkradl údajně tuším cca 350 tisíc Kč, navíc na zvelebení a popularizaci zapadlého okresu. Ale dostal asi 5 roků natvrdo. Dnes ani ti, co nakradli miliardy (= tisíce milionů) dostávají pochopení od soudů i když zvelebení není nikde, mimo jejich majetečk, vidět.

   Smazat
 15. Mě by moc zajímalo, jaký je sociální profil všech těch
  demokratů, co chodí na takové slezy si zařvat.
  Pochybuji že je mezi nimi nějaký opravdu pracující člověk,
  hlavně u pásu. Pokud ano, tak jen buď donucený a nebo úplné
  pako.
  Na druhou stranu si to ale Babiš zaslouží. Aspoň vidí, že dělat poskoka západu, adorovat NATO a EU, kupovat americké zbraně, angažovat se v Afganistánu, živit desítky ziskovek,
  chválit za její činnost v EP jistou Jourovou a naposled ještě
  prohlásit že "neměl takovou odvahu jako Havel", je už moc.
  Odměna takovým lidem přichází jako ozvěna.
  Pokud by Babiš měl rozum, tak tu svou funkci pustí někomu
  rozumnému a "čistému" z vlastní strany.
  Za "čapák" ho už asi nezavřou. A nebo ještě čeká na závěr
  od "nejvyššího prokouka" Zemana ? Co kdyby ?

  OdpovědětSmazat
 16. Babiš dostal facku,protože jako jediný schválil Macronovi evropskou armádu, což by znamenalo odputání od NATO. Na druhé straně Turek je v NATO a má jednu z největších armád. Jestli se začne handrkovat s Řeckem (taky NATO) o naftu v moři u Kypru, tak to bude zajímavé.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.