Reklama

sobota 2. listopadu 2019

Turecký generál: Třetí světová je nevyhnutelná a zahájí ji Amerika!

-kou-
2.11.2019 Aydinlik.com.tr a PrvníZprávy
Turecký generálmajor Osman Pamukoğlu v důchodu vydal knihu „Třetí světová válka“, ve které tvrdí, že nová velká válka je nevyhnutelná.
Jak uvádí deník Aydinlík Gazetesi to bude podle Pamukoğlu válka mezi Spojenými státy, Čínou a Ruskem. A možná se dvě z těchto stran sjednotí proti třetí.

Generál Osman Pamukoğlu v důchodu ve své nové knize „Třetí světová válka“ popisuje, jak, kvůli čemu a kde podle jeho názoru začne nový globální světový konflikt. Jak píše Aydinlik Gazetesi, podle Pamukoğlu, „aby bylo vidět nejjasnější a nejjasnější znamení, že nová velká válka je nevyhnutelná, stačí věnovat pozornost penězům přiděleným na vyzbrojování z ročních rozpočtů států, zejména těch, které si nárokují titul světové supervelmoci a skutečnost, že tyto náklady rok od roku rostou.“

Pamukoğlu věří, že nová velká válka bude podobná minulým konfliktům a existují určité předpoklady.

„Stejně jako v minulosti bude válka zahájena kvůli snaze zemí, které směřují ekonomický rozvoj, aby neztratily nebo rozšířily svou dominanci a kontrolu nad zdroji," poznamenává Pamukoğlu.

Nejvyšší riziko jaderného konfliktu od druhé světové války!

Tvrdí, že třetí světová válka neovlivní všech pět kontinentů. Podle jeho názoru by geografie velké války nezahrnovala Jižní Ameriku a Afriku. Jako strategicky citlivé oblasti, které mohou posloužit k vypuknutí třetí světové války, autor jmenuje Pobaltí, východní Evropu, Balkán, Střední východ, východní Asii, Indočíinu a tichomořskou oblast.

Na otázku „Mezi kým začne velká válka?“ Pamukoğlu odpovídá, že k tomu dojde mezi USA, Čínou a Ruskem. A možná se dvě z těchto stran spojí proti třetí. Na základě skutečnosti, že ve dvou světových válkách bylo Rusko spojencem Velké Británie a Ameriky, Osman Pamukoğlu naznačuje, že v nové možné válce bude Rusko opět spojencem Spojených států. Podle jeho názoru mohou být bojujícími stranami Amerika - Rusko a Čína - Indie. Noviny však poznamenávají, že pro tezi o tom, že Rusko bude na straně Ameriky jako spojenec proti Číně, nepředkládá Pamukoğlu jakýkoli konkrétní důkaz.

„Válku začne ta strana, proti níž pracuje čas, až se situace stane nesnesitelnou, a Spojené státy budou tou stranou," dodává.

„Jiskra, ze které se prach vznítí, může zapálit incident někde na hraničním stanovišti, zničení letounu, potopení rybářského plavidla, teroristický útok, atentát a jakýkoli jiný incident. Kromě toho může být příčinou války událost, která se ani ve skutečnosti neodehraje, ale bude představena jako reálná,“ věří Pamukoğlu.


49 komentářů :

 1. Zatial musime podakovat Rusku, ze ta vojna nevypukla, ze ma Rusko na cele statu ludi, ktory dokazu odolavat provokaciam od teroristou z USA.
  Mozno raz vyjde na povrch aj pravda o zostrelenom lietadle nad Ukrajinov, pretoze v tom case letel aj rusky prezident z Varsavy do Ruska.
  Takze omyl je tu dost mozny, ak by boli zostrelili lietadlo s Putinom, dnes uz tu nesedime, svet by uz bol zniceny od jadrovych zbrani,

  OdpovědětSmazat
 2. Pokud vypukne válka, bude to poslední okamžik v historii Spojených států fašistických na této planetě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni mají hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké sloty! Máme právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
 3. Třetí světovou válku už zahájilo Rusko tím že okupuvalo cizí stát, a bude hůř

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aspon chcípnou svině jako ty a svět se očistí od amerických vrahů!

   Smazat
  2. 14,58
   Daj info, koho okupuje Rusko.
   Ja, ani mnoho dalsich o ziadnej okupacii nevieme.
   Dik za infičko.

   Smazat
  3. Rusko okupuvalo Siriji proto tady máme přestěhovalce, a rudý tady hranou kina, že nic nevědí

   Smazat
  4. Bože, zase jeden co nezná fakta, nezná jazyk ve kterém píše, zato všechno ví. Chtěl bych to vidět - HRANOU KINA - to jako mlátí tak, že vezmou nějaké kino do ruky a mlátí debily? Jaká síla! Jak povznášející! Jaký rozlet ducha a síly!

   Pojďme všichni do jeho školy a nabacáme jeho učitelům. A necháme je vrátit platy za roky jeho "výuky".

   Přistěhovalce máme tady proto, že naše "elita" žvaní jako všude jinde po světě, že ten "jejich" národ je línej, drahej, má vysoký platy a žere jako zjednanej. Potřebují nás všechny zbavit nejen národních kořenů, ale také vzájemné solidarity a spolupráce. A jste v tom počtu Vy stejně jako My. Pro několikaletou z hlediska historie (zdůrazňuji pro několika let!) záchranu dnešní formy kapitalismu je nutné rozvalit Rusko na části, definitivně pokořit Indii, Čínu a všechny ty co nechtějí poslouchat. Jestli si myslíte, že podporou třeba Gréty nebo jiných idiotských "patentovaných výšplechtů" řídících elit na státních nebo nadnárodních úrovních si zajistíte osobní přežití, jste na omylu. A na hodně velkém.
   Jak bylo ve Švejkovi: "Válka bude, víc Vám neřeknu!" Jen doufám, že Vy budete bojovat s nadšením a euforií.

   Smazat
  5. Myslíte toho ukrajinského jazykoznalce (15:39 od nás ze stavby? Omluvte ho, prosím, byl převelen z fronty z práporu Azov a je doškolován u nás v oboru ideodiverze. Zatím mu to moc nejde, ale v péči našich homo-porno-odborníků se prý už lepší. Hop hop hop.

   Smazat
  6. 16:04 Ano,máte pravdu, jsem Ruský agent, utekl z toho bordelu co tam je

   Smazat
  7. 16:34 A čím se živíte teď?

   Smazat
  8. 17:05, on žádný Rus není. Maximálně účko.

   Smazat
  9. Zvířátko 15:39 ani neumí napsat jméno státu, které je každý týden v novinách a TV. :) Hlavně že Rusa vidí za každým rohem, nejspíš i doma na záchodě. :)

   Smazat
  10. 15.39. Evropská uprchlická začala, pokud si pamatuji, v dubnu 2015. Rusové přišli do Sýrie až koncem září 2015. Šli to tam sanovat, ale museli si prvně vytvořit spolehlivý svůj vlastní navigační systém, aby nedopadli podobně jako v srpnu 2008.
   No a od té doby hrají prim a nejspíše ho budou i velmi dlouho hrát. USA se nejspíše uzbrojí a bude to fiftyfifty.

   Smazat
  11. 5:49, bohužel, v Sýrii není vše tak jednoznačně jasné. Tam, a v podstatě na celém BV, se může vše radikálně zvrtnout. Ti tzv. spojenci, to je velmi účelové a rozhodující úlohu zde hrají peníze. Částečně i bezpečnost, ale peníze jsou prvořadé.

   Smazat
  12. 15:03 Sám chcípneš někde pod mostem jako každá podobná komoušská atrapa, neschopná existence bez nafetování prdy tohoto svýho liliputího fýrera! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
  13. Povezte ktery stat okupuje Rusko at se pobavime

   Smazat
  14. 18.12 ty jsi model to se neda ani komentovat
   Jsi nemocny a proto nebudu tvoje tvoje zvratky komentovat ty chorobo

   Smazat
  15. 10:46 Ani nemůžeš, páč každej rudej sajrakjt vzápětí umlčí tahle naše Anča! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Je jasné jak tenhlencten tvůj roznašeč skončí! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 4. Sklapni generálmajore!!!
  To co jsi napsal,by platilo,kdyby se Rusko a Čína nechaly vyhejkat od Ameriky...
  Zdá se,že k tomu mají docela daleko.
  Vypadá to,že se ty americké excesy snažej nějak vysedět.
  Což je rozumné,páč čas pracuje pro ně.
  V Americe se uimpíčujou a bude klid ;-)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 5. Je opravdu špatné, že Turek dnes patří pod NATO. Rusák toho zneužívá a cpe ve své chudobě zbraně každému který bude s ním spolupracovat.
  jINAIK,proč by USA jako nejvýkonější stát světa měl zahájit válku???Jak píšu, zase proruská žumpa -PRVNÍ ZPRÁVY - ovlivňovat blbečky. Proč se tyhle svinctva nezakáží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15,15
   Zakazat by mali take klamstva, ako pises ty.
   USA parazituju na celom svete,urganizuju statne prevraty, len aby nasledne postihnute krajiny ovladli, vykradli ich priemysel.
   A ze najvykonnejsia ekonomika ?
   Pozri na ich dlh. Jedina sanca,ako ho znizit, je vojna. A robia pre to vsetko.

   Smazat
  2. Nejvýkonnější stát? Chachacha. Jedině jako - když to napíši velmi slušně - "výběrčí daní pro mafii".

   Smazat
  3. 15:15...A těch cca 800 vojenských základen ve světě si vydržujou PROČ!?!?!?
   Aby na nich učili místní děti hrát piškvorky?
   Helanov

   Smazat
  4. Všechny války mezi státy světa měly za cíl získat nové zdroje surovin a nové trhy.Platí to i dnes. Který stát světa své zdroje vyčerpal a své trhy zaplnil vším možným a tím nemá žádnou smyslnou perspektivu? RF a Čína to není !

   Smazat
  5. 15:15 neškodilo by se doučit gramatiku, ty svinCtvo. Bezesporu budeš těžký intelektuál a znalec světové politiky. Zvlášť po vydařené replice: ".. Rusko cpe ve své chudobě zbraně každému..."
   To je skutečná perla. Něco jako Německo cpe ve své chudobě Bavoráky každému. :-D. Fajn jsem se zasmál.

   Smazat
  6. 19:20
   To psal maskot Milionu chcanek proti demokracii, takové zvířátko s koštětem na hlavě. Nemůžete po něm požadovat, aby uměl psát, on se věnuje důležitějším věcem, hlavně na pódiu. :)

   Smazat
  7. Když už něco zakázat, tak volné pobíhání neléčených hlupáků jako je nebožák Anonym 15:15. Jsou nebezpeční svému okolí i sobě.

   Smazat
  8. 21:47 Vyskřekl rudý cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak - známý čichač prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   co omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 6. nedostatok zdrojov v USA - jednoduché - kradnú všade, ta tak ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A čeho? Zdrojů komoušských rejdů a nepokojů? Jak řekl kdysi ke kandidatuře FDR jeden vlastenec*) z Alabamy: "V Americe není dost negrů a rudých, aby toho Žida dostali do Bílýho domu!" - tehdy se mýlil, páč v USA měli rudou ptou kolonu! Dnes by už ale neprošli!

   *) Vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor!

   Smazat
 7. USA ani nemusí krást, stačí tisknou dolarové papírky, platí na celém světě a kdo si myslí, že USA svůj astronomický dluh splatí, a komu. Nikdy oni prostřednictvím dolaru parazitují na celém světě. Je potřeba je zaříznout a bude klid, nebude především válka a bude věčný mír!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Tak podobná kombinace tady ještě nebyla. Čína+Indie proti Rusko+USA. Zjevně není zvyklý na alkohol ten mohamedán, a trochu to přehnal s ginem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prdlajz, Turek nebude jen tak čučet, von už kdysi proháněl Winstona po Galipoli. Dnes je vyzbrojen a na Evropu má k vypuštění 3miliony arabů, přitom má chuť na těžné věže pro naftu u Kypru a na totéž v Sýrii. Kdyby to začal, tak to bude tóčo. Zatím velmoci okolo Erdogána chodí opatrně a po špičkách.

   Smazat
 9. Vencca se splet neb jak moucha na vezi nas hledi a ve spanku mzitkovem spadl a udelal chybu ,my promineme my rozumime howgh

  OdpovědětSmazat
 10. Třetí světová neskončí zničen světa od atomových bomb. Navíc bude válka mezoli Čínou a Amerikou. Rusko bude spíše neutrálnínebo provokativní

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste vědma ? Z USA to vipadá jinak.
   https://beforeitsnews.com/alternative/2019/11/just-released-preparing-for-war-with-iran-this-is-why-israel-closed-its-embassies-world-wide-3703887.html

   Smazat
  2. Jen se hloupě neraduj, Evropa by to slízla rychle, má tu hodně základen, radarů a štábů a je to všechno pěkně pohromaďě, na pár tref. Ostatní velmoci to mají rozmístěno na velkém území.

   Smazat
 11. tím impulzem pro válku mohla být vražda ruského velvyslance v Ankaře organizovaná zřejmě CIA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle mě Turecko jen vyskakuje kdyby byla válka tak rusko- Čína proti zbytku sveta

   Smazat
  2. 16:39
   Lepší je vydržovat nezvládnutelnou holotu na základnách mimo vlastní stát. Kdyby je stáhli do vlasti, budou mít jen problémy s vlastními vycvičenými zabijáky.

   Smazat
  3. 8:10
   Nevěřím, že by to bylo proti zbytku světa. Jste asi na hlavu.

   Smazat
 12. Rusko, kterého si vážíme, by se s nikdy nespojilo proti nikomu s agresivními USA

  OdpovědětSmazat
 13. Historie nás učí , že Rusové války nezačínali , ale byli do nich vtaženi a ukončovali je .

  OdpovědětSmazat
 14. Nevěřím mu že bude 3 sv i ty fašouni americký moc dobře vědí že nad Čínou a Ruskem nemohou vyhrát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10,26
   Zmagorena, vojny chtiva generalita z USA je schopna vsetkeho.
   Oni si totiz myslia, ze ak vypukne vojna, uzemie USA to nezasiahne.

   Smazat
 15. Nakonec my budem utíkat za negrama do afriky? Stěhování národů?Soudružka Merkel a další jsem negry zvou k prostřenému stolu. Rozvrátit Evropu Islámskými hrdlořezi a pak ji zničit válkou z RF. Po té příjdou velcí Amíci jako tzv.osvoboditelé a nastolí změnu dle plánů NWO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už čekám který Havloid mě bude opravovat s ČJ. Aneb když Havloidovi dochází argumenty.

   Smazat
 16. Poslouchejte uklidnete emoce
  To manipulujou hyeny cizacky tak se nenechte manipulovat..
  Prosim

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.