Reklama

úterý 12. listopadu 2019

Ukrajinští zemědělci zablokovali klíčové silnice


12. 12. 2019    lenta
Na klíčových ukrajinských silnicích začaly protesty ukrajinských zemědělců proti zrušení moratoria na prodej pozemků. Oznámil to kanál 112 Ukrajina. V tomto okamžiku protestující zablokovali silnice Kyjev - Oděsa u vesnice Děmidovka a Kyjev - Čop ve Lvovské oblasti. Je uvedeno, že v Oděské oblasti byla na krajnici přivezena velkorozměrová technika. Podobné akce se odehrávají i v jiných regionech země, včetně Čerkaské, Nikolajevské, Chmelnické a dalších oblastech.

Zelenský nemá v úmyslu se reformy zříci a vyzývá občany Ukrajiny, aby se nebáli, že by Arabové, Číňané nebo mimozemšťané odváželi půdu na nákladních vozech.


Protestních akcí se účastní hlavně zemědělci a obyvatelé venkova, ale také zástupci strany Národní sbor. Demonstranti požadují odklad realizace návrhů zákona o otevření trhu s pozemky, stejně jako všelidové referendum k této otázce. Obávají se, že Ukrajina není připravena na zahájení prodeje pozemků a že otevření trhu povede k masivnímu skupování ukrajinského území cizinci.

Zrušení moratoria na prodej pozemků, které je v platnosti od roku 2001, a otevření trhu s pozemky je jedním z klíčových bodů v požadavcích Mezinárodního měnového fondu (MMF) v souvislosti s dalšími půjčkami Ukrajině. Začátkem září prezident Ukrajiny Vladimír Zelenský uložil vládě, aby připravila příslušný návrh zákona do 1. října, a parlamentu, aby jej přijal do 1. prosince. Prezidentská strana Sluha národa má v parlamentu absolutní většinu, takže může schválit zákon bez podpory ostatních politických sil.

Ministerstvo pro hospodářský rozvoj, obchod a zemědělství Ukrajiny zveřejnilo na internetové stránce návrh reformy, podle níž by se měl trh s půdou otevřít 1. října 2020.

Pokud by se nyní konalo lidové referendum, pak, jak vyplývá z průzkumu, by téměř polovina obyvatel v zemi byla proti reformě a méně než třetina by ji podpořila.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

120 komentářů :

 1. Takhle jim tam blaboli prezident?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tazko sa im teraz bude bojovat proti predaju pody,ked Ukrajinu uz teraz ovladaju USA a Izrael.
   MMF je v ich rukach.
   Ale aspon ze povstali, ze sa o nieco pokusili.

   Smazat
  2. 16:01
   Máte recht! To mě taky dostalo.

   Smazat
  3. 16:01
   Něco k článku by nebylo?!

   Smazat
  4. No, jednou jsem na trech serverech...
   (vim, ze mate vsichni nejake Ego, opet Ecka? Pumpujete na extazi?:),

   jednoduse napsal, ze Odesou to zacina - a konci.

   Smazat
  5. 14:37 Vždyť má pravdu. Tu půdu jim nikdo neodveze, jako nikdo neodvezl naše fabriky. Měli by tam zajet naši pravicoví "demokraté" a vysvětlit jim, jak je výhodné přenechat státní (společný) majetek cizincům. Protože ti budou tak hodní, že je na něm dokonce zaměstnají za žebráckou mzdu. A to se vyplatí!!! Sice jen těm cizákům, ale to nevadí. Když budou bohatí cizí majitelé, tak budou bohatí i občané, jak nás pravicové strany přesvědčují už 30 let. A u blbů to funguje, protože je pořád ještě volí.

   Smazat
  6. Nám také neříkají pravdu, stačí si otevřít a přečíst údajně ruskou propagandu, ale jen každý jeden rozhodne zda jde nebo nejde o propagandu:
   https://aeronet.cz/news/ceska-republika-masivne-dovazi-tisice-migrantu-jenze-je-nedeklaruje-jako-azylanty-nybrz-jako-vizovane-cizince-s-povolenimi-k-pobytu-mame-dukazy-originaly-smluv-cisla-a-objemy/?fbclid=IwAR1Vt_1KG_g-81N6QENBz76S-A52aDuYWwE-mRMRvZ0EBv1lACKAXD8Tla4

   Smazat
  7. Ukrajici chtěli porpast, nu tak tam jsou. Už se nevyhrabou, Západu na nich nezáleží, na nějakém kanonenfutrovi. Proto se tam obnovil fašismus, Ukrajinec coby potrava pro děla. Dobře jim tak, mají co chtěli a neumí se vzbouřit !

   Smazat
  8. 7:49 Ten se nemůže "obnovovat", je přirozenej! Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   A fašismus*) je reakcí nerovnostářské společnosti proti násilí těchto podlidí, usilujících o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti ...

   *) - http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
  9. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  10. 20:03 Jak úplně mizí fabrika? Fotka 2003 a zde
   fotka 2015.
   Tak až zase budete psát. Je to Hrochův Týnec. A cukrovar odvezli na Ukrajinu.
   Jinak pokud jste žil před plyšákem a na cestách do pohraničí viděl továrny, tak se podívejte dnes. Jsou mnohdy jak nezačlenitelnými vybydlené domy. Není třeba odvážet. Stačí začít odebírat odjinud, např. finančně spřátelené firmy. I když to v první chvíli může být i trochu dražší, tak až není konkurence, dá se zvednout cena.

   Smazat
  11. 9:20 Možná je právě jeho příběh daleko zajímavější než si myslíš! Tento nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet, byl kdysi skinhead! Každý den po zavíračce před Severkou stál a s pravicí zdviženou do noci řval: "Immer Brüx! Sieg heil!" Jenže ... pak nastoupil jako zřízenec v márnici, no a chlastání lihu a sex se zdechlinama těch rudejch gerontek (a posléze i gerontů - sic!) udělaly své ...

   Smazat
  12. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  13. 17:50 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   To aby je strejda Googlů mohl snadnějc přiřadit k těm tvejm rodinnejm kódíkům:-)))

   Smazat
  14. Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  15. 12:53 Přesně! Leda sám blábolí, sajrajt komoušskej ...

   Smazat
  16. 17:57
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  17. 18:23 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!!! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 2. Dobře jim tak!Zlato v záložně u amiokupantů(NAVŽDY) a přístí rok budou žrát šišky a kamení,ale kdo chce kam,pomozme mu tam!.-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lepší šišky žrát jak to co se žere g ČR, a každý druhý má 200 kg

   Smazat
  2. 22,08
   Místo IQ máš ÍÁ,takže se ty kokot drevený plechom pobitý k ničemu nevyjadřuj a starej se o ten slovakohumus v podobě Kisky a Čapí v prezidentským úřadě!!!!!

   Smazat
 3. Ukrajia už nemá co prodávat, takže je logické, že je na řadě půda. Možná by už měli občané vzít rozum do hrsti a zažít přemýšlet, kde udělali chybu. Jestli nebylo rozumnější zůstat v jedné zemi s Ruskou federací, než se vydat cestou rozkradení veškerého národního bohatství. Místo toho dali přednost bezvýznamným symbolům, kříšení banderovských vrahů, nacionalizaci a potlačování jiných národností než je ukrajinská. Ona se ostatně od ruské téměř ničím neliší...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohou se zadluzovat,ale uz to nebudou mit cim splacet...jen zdanenim svych potreb a prace

   Smazat
  2. 14:40
   Vždy je co prodávat. Třeba takové orgány jsou cenným artiklem, zvláště když zrovna neprobíhá nablízku nějaký šikovný konflikt.
   Pokud tam ještě zbylo 35 milionů obyvatel, to je použitelných možná 10 milionů srdcí, párů ledvin, jater, dále kůže, vlasy, kostní dřeň apod.
   14:40

   No a až dojde i to, tak se třeba nechá pronajímat území jako úložiště odpadů a nebezpečných materiálů.
   Musí se na věc dívat pozitivně a být nápadití při hledání obchodních příležitostí.

   Smazat
  3. A co takto se chovat jako "normal"?

   Co by mely prodavat jeste? Sami sebe? Hezke panoptikum, neceho...

   Smazat
  4. Samozrejme nemyslim, tim panoptikum je, ale...

   Smazat
  5. To bude jako v ČR vše rozprodáno za 2 kč.

   Smazat
 4. A a co budou na tom jako my. I u nás bylo vše rozprodáno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeste zbyva puda! I na tu jednou dojde, jen co zacneme splacet statni dluh!

   Smazat
  2. 18:55 Tak se mě zdá že ani půda nepatří Českému státu.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. G.B.Shaw: Moudrý napadne článek protiargumenty, hlupák autora článku.

   Smazat
  2. @17:51
   George Bernard Shaw - no proste bomba.

   A ten nahore - ani nevi jak vypada slabikar:)

   Smazat
 6. Je vidět, že Zelenský je šašek a nýmand. Ostatně proto je i prezidentem. Je jasné, že Číňani, Arabové a td. nebudou půdu nikam vozit. Proč by to dělali? Kdo by jim na ní dělal? Oni si koupí nejlepší půdu v Evropě i s levnou pracovní silou! Ukrajinci budou dřít za pakatel a majitelé si budou mastit kapsy. Jako v jiných rozvojových zemích. Nebo snad káva a nebo kakao rostou v Holandsku nebo Rakousku? Nikoliv. Nejvíce v Latinské Americe a Africe. A ty státy patří k nejchudším na světě. Ovšem my pijeme světoznámé holandské kakao a kávu Julius Mainl. A za pěkné peníze! I ty pověstné holandské tulipány se pěstují na skleníkových plantážích v Keni. A denně se vozí po světě. Letecky. Ale greténi sem protestovat nepůjdou. Ani v týdnu ne. Natož potom o víkendu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Holandské tulipány se pěstují v Holandsku. Jsou tam hektary nádherných tulipánových polí.

   Smazat
  2. @16:16

   Proste nadhera. Jenomze ty "kolem a kolem" nevi, kazdy ze v biologii jsou taky za jedna.

   Staci jeden vstep (rekneme, neco jako biopsie) a je nejen cela planeta syta...

   A tulipany? Kraaaaasa.

   Smazat
 7. To na té fotce jsou opravdu zemědělci !!!Jiní Chvilkaři?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tem zemedelcum o neco celkem podstatneho jde...O co jde Chvilkarum chape malokdo

   Smazat
  2. @15:05
   Cobys nechapal, kdo co, prachy a trafiky.
   Strucne, zrejme, strohe, prime:)

   Smazat
 8. Banderovci sa mali drzat Ruska a nie USA,EU.
  Pri Rusku by sice tiez mali hole rite, ale mali by podu.
  Pod patronatom USA,Nato, MMF maju este vacsie hole rite, a ktomu pridu aj o podu.
  Slava Ukrajine,
  Ukrajine slava.

  OdpovědětSmazat
 9. Vzhůru na Letnou, proč by blbci měli mít vlastní zem.

  OdpovědětSmazat
 10. No a já si myslel, že tam už spoustu pozemků skoupili Číňani. Asi jsem se mýlil...Navíc na spoustě pozemků hospodaří stále ještě Rusko-ukrajinské podniky, na které si nedovolil ještě nikdo sáhnout.

  OdpovědětSmazat
 11. "otevření trhu s pozemky je jedním z klíčových bodů v požadavcích Mezinárodního měnového fondu (MMF) v souvislosti s dalšími půjčkami Ukrajině" Jak příznačné. Stejná finta jako ve všech rozvojových zemích. Zadlužení, které už nikdy nesplatí. Jak je ta o Smolíčkovi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A hlavně bude půda patřit těm "správným". Teda ne nám v naší zemi a natož na Ukrajině Ukrajincům. Ani jinde to není a nebude lepší,pokud se nevzpamatujeme.

   Smazat
  2. Posledni byla Argentina a maji noveho presidenta Peronistu Jeho predchudce bilionar tez vyjednal pujcky a Argentina zazila inflaci jako svet nevidel ,ale o tom ani muk

   Smazat
 12. Tlačí na to chazaři a ty jsou hybnou silou ve všech institucích EU, MMF, BANK a Polka, kterému se tak navrátí obrovská rozloha polí na bývalé Okrajině. Mnoho mladých lidí co byly na práci v cizině poslouchají co se jim říká, moc se jim to nelíbí ale časem jim to dochází. Začínají vnímat že 75% lidí kteří pracují na polích by po nástupu současné mechanizace přišlo o živobytí a to je jediné co tam dosud drží při životě mnoho rodin. Je to tak že ani za komoušů se tam ve školách neučila skutečná historie území kde žijí a proto jsou lehce manipulovatelní. Půjčky na podstatu lidského bití jsou zločinem proti lidskosti.

  OdpovědětSmazat
 13. Nadava se Ukrajine, jak to dopadlo u nas? 3/4 vseho prumyslu patri zahranici. Cim se lisime od Ukrajiny? Mozna tim, ze Ukajina vlastni vice prumyslu v procentech nez my. Na Ukrajine je to ale videt, na CZ ne. Nejsme nahodou horsi nez Ukrajina? Nechova se Praha banderovsky vice nez Banderovci? Kdyby mohla, vrazdila by. A to je nase inteligence, ta nejchytrejsi cast CZ. A pritom takovi blbci, NARODNI BLBCI. Vladou pocinaje, kazda vlada byla takova. Co zalezi na Ukrajine (CZ), hlavne ze miliardari budou mit vice penez, o nic jineho nejde. A dale: hlavne, ze nebude jak za socialismu, kdy jsme VSICHNI MELI VSECHNO. 100% bylo CSSR, Rusko nam splatilo dluh pred 2 roky, 28 let splaceno. My budeme 28 let splacet USA, az nebudeme mit cim splacet. Pak konecne bude CZ spokojeno, totalne to bude jine nez za socialismu. DEMOKRACIE ZVITEZILA. LIDI NEMAJI VUBEC NIC.

  OdpovědětSmazat
 14. Raketový průmysl už nemají. Letectví dělali napůl s Rusem, tak to embargovali. Jaderné palivo berou z USA, uhlí netěží a vozí z Austrálie, plyn budou kupovat od Němců. Tak je to správně, s Rusem se nemluví. Je blbost něco vyrábět, když to můžu dovézt a koupit, tak jak se zde na diskuzi "mozkový trus" vysmíval soběstačnosti naší země, že komanči nic do 1989 nedokázali a až nyní máme vše a pěstovat je u nás rizikové.
  Na čem tak Ukrajinský stát může vydělat? No prodat pozemky a je to.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Komanči toho dokázali hodně. Popravovat nepohodlné, posílat jiné nepohodlné na smrt do koncentráků, udělat z naší země lágr obehnaný ostnatým drátem, ukrást lidem majetky, pozvat do země ruské okupanty proti lidu k udržení své moci, dokázali dovést tuhle zemi na buben technologicky, morálně, hospodářsky.
   Gratuluji.

   Smazat
  2. 19:18
   Gratuluji, Vaší bezmezné chvilkovosti milionové. Jste ve věci asi jako štěně, které si honí ocas. Spletl a popletl jste si některé pojmy. Ale je nesmyslné Vám to vysvětlovat, takže gratuluji, jste opravdový ukázkový element demence.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 19:31
   Podpora vlastizrádce HAVLA je pořád vlastizrada,takže špagát nebo kulku do dutý lebzy?!

   Smazat
  5. 19:31 Nikomu nevyhrožuj blbečku. Vem si tablet a jdi do svého pokoje. V.J.H.

   Smazat
  6. 19:31 Ty jsi ale blb.Technologicky, morálně, hospodářsky, víš co meleš?

   Smazat
  7. 21:13 Neví. Prostě jenom jako zaseklý přehrávač tupě opakuje, co mu někdo nalil do prázdné kebule. A stejně jako přehrávači je marné mu něco vysvětlovat. Jeho "mechanika" není stavěná na myšlení.

   Smazat
  8. @19:31

   Ti jsi tedy cislo, no fakt, ultra magor na hexa:)

   Uvedomujes si vubec, ve svem mini-mravencim mozecku, ze ty zakony tvorili oni?
   (urcite mas v bedne nejake sci-fi doku, ze?, b-cko)

   Oni? Takovy jako ty, hexadecimalni drze simpazi parodium na ZOO, nevim kde vubec zaradit tvoji evolucni fazi...

   Asi jsi mravenec.:)

   Nooo, vzdyt kazdy jsme neci. Ty? Mravenec!

   Smazat
  9. @all

   sorry, samozrejme "ty" i jine negramotne pejzaky,

   no normalne, mi zpracoval mocovy mechyr, za coz, diky.

   Neboj se, mechyr je tam kde je, ale ty si drze vlezl svoji tuposti az k prostate. Ne podstate, to bys nepobral:)
   Nemej strach o nejaky "orga(nism)us... Neee.
   Jednoduse z tveho rozumu, se musim vycurat.

   Tak dik, za ciste mocove cesty:)

   Smazat
  10. 22;04
   Hypospadie nejen dole,ale i v místě frontálního laloku!

   Smazat
  11. @22:13

   Zadne obavy, amigdala super, prava-leva hemisfera - vyrovnana jako nejvetsi Air-cesna a frontalni lalok?

   Rekneme neandrtalec, kdyz to nekdo musi chtit.

   Jen ty mocove cesty (Hypospatie, ne die), me nekdy z te blbosti kolem, proste polozi:)

   Tak prijemou sluzbu. A vidis, super - vycurany

   Smazat
  12. Jinak samo "die".
   Ale vis, v angline to ma velmi katastroficky vyznam.

   Jinak, budem radi, kdyz se do zdravotnictvi dostane max. Tak zatim.

   Smazat
  13. 19:35 To bys ani vlastního biologickýho fotířka nemohl podpořit, pšouku, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  14. 17:59
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602 !!!!

   Smazat
  15. 18:22 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 15. Toz nastal cas zakróziz tem cicinám s deep stejto krkama oz je konec hegemüinii cicinbrosové s DC oz to pochopte v tech vasixh cocavolovéch mozcich.....mejte se P.S.

  OdpovědětSmazat
 16. My si pořád myslíme, že jsme něco lepšího, ale ten rozdíl mezi námi a Ukrouši je asi jenom v čase, kdy na tom budeme stejně jako oni. Stačí udělat ten připravovanej převrat, čili návrat staré gardy k tučným voňavým korejtkům a za pár roků si s Ukrouši můžeme podat ruce. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:45 Ale kdepak, my jsme dál. Na Ukrajině proběhla teprve první fáze rozkradení státu, kdy si jeho bohatsví rozebrali místní loupežníci. U nás už ho většinou stihli přeprodat zahraničním korporacím. Takové štěstí Ukrajinu teprve čeká, proto je taková snaha dostat jí do EU.

   Smazat
 17. htps://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_fed60.htm
  https://www.narodninoviny.cz/na-ukrajine-roste-obchod-s-detmi/ https://www.narodninoviny.cz/5-let-po-majdanu-rozvracena-ekonomika-frustrovani-obcane-banderovci-narodnimi-hrdiny/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20,31
   Vůbec mi těch lemplů není líto!

   Smazat
  2. Mě taky ne.

   Smazat
  3. A mně jich líto je. Spousta Ukrajinců je velmi šikovných, mají krásnou a úrodnou zemi. Je mi moc líto, že tam získala moc ta největší spodina Ukrajiny. Stejný stav jako v Německu 30.let.

   Smazat
  4. 21:55
   Mají co chtěli,tak ať se sbalí a táhnou z Čech budovat ten jejich ráj!

   Smazat
  5. 22:11 Vy byste to vymňouk. A kdo by makal na stavbách, kde Ukrajinci nahradili naše dnes už práceneschopné cikány? Snad si nemyslíte, že by šli zase dělat, když si zvykli spokojeně žít z podpor?

   Smazat
  6. Nooo, hezke reakce, takove zrcadlo. Nemate, kupte si, neni tak drahe.

   Nebo se onedlouho muzete holit u vody a cucet na sebe.
   Protoze ani nevite, jak se vytvari odrazova plocha na skle...

   Smazat
  7. 22:47
   Omyl kolego,ten banderoksindl je línej jako veš,je věčně zlitej a smrdí,jak KURVY kufr,takže o práci nemůže být řeč!!!!

   Smazat
  8. oprava: putlbandoxindl ...

   P.S.: zde je jejich tablo! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  9. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  10. dodatek: pro lejnera rudoblbovyče z 5:59!

   Smazat
  11. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  12. 10:01 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   To aby je strejda Googlů mohl snadnějc přiřadit k těm tvejm rodinnejm kódíkům:-)))

   Smazat
  13. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602 !!!!

   Smazat
  14. 12:52 Stejně "srozumitelný" jako skřek na kterým to visí:-)

   Smazat
  15. 21:55 Však taky dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Dobře věděli, kdo jim přináší svobodu! - https://i.pinimg.com/originals/f9/36/59/f936594472e95789621505aabde39e3e.jpg

   Smazat
  16. 18;02
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  17. 18:21 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 18. Ukrajinci klekněte před Putinem a odproste ho,že jste byli tak blbí a hledali jste štěstí na Západě.Bez přátelského Ruska nemůžete existovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ukrajinci dopadnou jako Kurdové. Nebudou mít nic a všechno bude patřit cizákům. Nám také lžou a přitom dělají něco jiného, než říkají, čti:
   https://aeronet.cz/news/ceska-republika-masivne-dovazi-tisice-migrantu-jenze-je-nedeklaruje-jako-azylanty-nybrz-jako-vizovane-cizince-s-povolenimi-k-pobytu-mame-dukazy-originaly-smluv-cisla-a-objemy/?fbclid=IwAR1Vt_1KG_g-81N6QENBz76S-A52aDuYWwE-mRMRvZ0EBv1lACKAXD8Tla4

   Smazat
  2. Takhle to funguje nejmíň dva roky,co sem Al-Hamajda s podporou vlády ten afroodpad podruhé ve velkým!!!!

   Smazat
  3. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Je jasné jak tenhlencten tvůj pasák skončí! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
  4. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  5. 17:48 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  6. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  7. 10:00 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!

   Smazat
  8. Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  9. Přesně tě pšouk nade mnou popsal, když ani nevíš, že dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Dobře věděli, kdo jim přináší svobodu! - https://i.pinimg.com/originals/f9/36/59/f936594472e95789621505aabde39e3e.jpg

   Smazat
  10. 18:04
   Tohle přesně ti ty podřadnej poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  11. 18:20 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 19. Benderu vyrobila Ck Rakousko Uherská FBI a proto vraždil hlavně Poláky. Omilostnil je chazar Chruščov a vyzbrojil chazar Kolomojský. V obou případech bojují proti Slovanům. Je to obyčejná msta za vyhnání z míst původního osídlení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Povim ti to asi tak, pan Bandera není sice můj hrdina (zradil Říši), ale asi bych na jeho místě taky neměl s rudochy moc slitování! Já teda neviděl zrovna o jeho životě nic moc, ale zato jsem na youtube (ostuda, proč sakra tyto celovečeráky nedává v hlavním vysílacím čase naše ČT!) biografický film o Romkoj Šuchševyčoj a věru to nebyl lehký život! Nejdřív polskej hulán na koni s vytasenou šavlí honil partu kluků na železniční vlečce a Romek ho nakonec sundal šutrem a tím sebe a svý kámoše spasil! A pozdějc když vypukla válka, přepadli je bolševici. Po osvobození panem Hitlerem našel svého umučeného bratra ve věznici NKVD, kam ho Němci zavedli k identifikaci se spoustou dalších! Tehdy hrdě nosil mundúr OUN a vyvěsil v první osvobozené vsi ukrajinskou vlajku, jenže pak se cosi zvrtlo a že prej to nesmí a kdesi cosi, že tam bude "Komissariat" řízený Němci!A tak přímo z vlaku utek ke svým do lesů a začal boj proti všem! Velice odvážný člověk. Po válce ho celá léta honil jeden major KGB a nemoh ho furt dopadnout, až zradou kamaráda byl obklíčen v jednom domě když navštívil svou bývalou ženu. I tak v boji ještě složil jednoho rudocha - asi oficíra KGB! Skvělý bojovník! Kam se sere udavač Julda Fulda, kerýho tuná komouši vynášeli do nebe a točili o něm všelijaký gerojský škváry - tu s Iljou Rackem, tu dokonce s Filípkem Renčem! Škoda filmovýho materiálu ...

   Smazat
  2. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!!

   Smazat
  3. 17:47 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!!!!

   Smazat
  4. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  5. 9:59 Vyskřekl mizerným jidíšem nekrofilní zřízenec z teplický prosektůry, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, a kterej mu chodí potajmu upíjet!

   Smazat
  6. 17:32 Taky proto asi dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Dobře věděli, kdo jim přináší svobodu! - https://i.pinimg.com/originals/f9/36/59/f936594472e95789621505aabde39e3e.jpg

   Smazat
  7. Tohle ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!

   Smazat
  8. 12:20 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů, tvejch vypouštěčů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   To aby je strejda Googlů mohl snadnějc přiřadit k těm tvejm rodinnejm kódíkům:-)))

   Smazat
  9. 18;06
   Tohle přesně ti ty poblbanej arijskej untermensch zanechala tvoje incestní familie A52,F73,F200 F808,F600,F602!!!!
   P.S.Kdo zná a umí,ten Google k vědění nepotřebuje,stačí mu jedna konkrétní kniha!!!☺

   Smazat
  10. 18:19 O famílii na tvým místě bych radši pomlčel, kdybys tušil co netušíš, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 20. Nebylo by jednodušší prostě ZABLOKOVAT BUDOVY VLÁDY a PARLAMENTU? :)

  OdpovědětSmazat
 21. Zelenský je něco jako svého času Gorbačov. Toho Číňané v tisku popsali jako nekompetentního politického klauna, že to nebyl žádný reformátor, ale ničitel, kterého řídil západ, že se dávno jedná o hanbu světové politiky. Zatím je tu jeden rozdíl mezi oběma - Gorbačov už žije v londýnském exilu, Zelenský ještě nikoliv :-)

  OdpovědětSmazat
 22. Volil jsem p.Davida a g.Blaška...a protože tady neni příspěvek, proč odhlasovali v EU rezoluci, že "SSSR zahájil spolu s Německem 2.sv. válku...dal jsem to sem, k příspěvku o Ukrajině,..abych vyjádřil svůj protest ...a bohužel jsem byl vymazán,..jako nějakej troll..čekal jsem, že místo mazání nám to pánové David a Blaško vysvětlí..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11,57
   Kolikrát se na to stejné ještě zeptáte?

   Smazat
 23. ...a proč jenom komunistka Konečná hlasovala proti ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebuďte naivní. Komunistka Konečná lže.

   Smazat
 24. 12:16..když někoho volím, tak mám pocit, že mám za svůj hlas odpovědnost...a co by p. Davidovi nebo g. Blaškovi, kdyby nám zdůvodnili...proč SSSR označili za stejného agresora, jako hitlerovské Německo...!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neplácejte nesmysly. Nic takového nikde napsáno nebylo. A David s Blažkem svůj postoj vysvětlili ve Svobodném rádiu u Kapala a je to v pořádku.

   Smazat
  2. 13:17 je ubožák provokatér s IQ tykve. Nikoho takového nevolil. Ten volil spíš Bartoše a jediné, co umí, je copy paste. :)

   Smazat
 25. ...oprava:a co by p.Davidovi nebo p.Blaškovi udělalo,

  OdpovědětSmazat
 26. 13:17 že nejsem provokatér vím určitě, jestli mám IQtykve nevím, stejně tak nevím jestli p. Konečná lže, ale pokud to p. David někde vysvětloval ????..tak, ať nám to vysvětlí na svém webu. Pokud hlasoval jak tvrdí p. Konečná,..tak si může podat ruku s fašoury z Kyjeva a ztrácí mojí důvěru..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plácáte nesmysly, zjevně o tom nic nevíte, nemáte zájem si to ani poslechnout a vaše trapné pokusy pana Davida pošpinit lhaním nikoho nezajímají.

   Smazat
 27. Už to tady nebudu dál rozmazávat..p.David to na Svobodném radiu vysvětluje /50min./, že hlasoval kladně, protože jinak by nemohl odsouhlasit ve stejném usnesení EU, to s čím souhlasí...tak jestli vám tady stačí takové vysvětlení..tak sbohem !

  tak tady 49-50.minuta:
  http://svobodne-radio.cz/2019-10-14-stu ... gy-matyse/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.